Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Členové ISCAREX Teamu

Českotřebovský běžecký klub vznikl v roce 1995 pod zkratkou ČTBK, která zahrnuje místo působení Českou Třebovou a druh činnosti. Postupně se k zakládajícím členům (Milan Čechal, Aleš Stránský) přidávali další nadšenci běhání a počet členů narůstal.

ISCAREX Team: Preislerová Elena, Stránská Michaela, Flídrová Lenka, Stránská Adéla, Dušková Lenka, Hofmanová Veronika, Hrušková Darina, Mannlová Jana, Pirklová Markéta, Šimůnková Pavla, Černá Markéta, Mikulecká Marcela, Chaloupkova Marie, Keprtová Miloslava, Klaclová Renata, Rossi Lenka, Sejkorová Lenka, Šimůnková Zdena, Šimůnek Jan, Havran Jan, Jureček Michal, Radiměřský Karel, Šimůnek Jan ml., Vetchý Jan, Záveský Filip, Heger Vojtěch, Horáček Michal, Jadrný Lubomír, Kebrle Milan, Kolář Radim, Mgr., Král Jindřich, Kučera Ladislav, Švorčík Petr, Vacek Martin, Buriánek Roman, Stránský Aleš, Ing., Červ Miloslav, Kubišta Oto, Razým Jan, Šimůnek Jan st., Rossi Otto, Svatoš Otakar, Čechal Milan, Čtvrtečková Petra, Ing., Dvořáček Zdeněk, Dvořáčková Jiřina, Havran Miroslav, Preisler Jiří, Voleská Oldřiška, Voleský Petr st.

Trenéři: Horáčková Pavla, Kumpoštová Petra, Stránská Michaela, Stránská Adéla, Pirklová Markéta, Stránský Aleš, Ing.

ISCAREX Team, celkem 50 členů

Aktuálně nás na běžeckých závodech doma i v zahraničí reprezentují tito závodníci:

Naděje

Preislerová Elena
ročník 2006

Ženy do 34 let

Stránská Michaela
ročník 1997
Flídrová Lenka
ročník 1984
Stránská Adéla
ročník 1991

Ženy 35 - 44 let

Dušková Lenka
ročník 1980
Hofmanová Veronika
ročník 1978
Hrušková Darina
ročník 1975
Mannlová Jana
ročník 1980
Pirklová Markéta
ročník 1979
Šimůnková Pavla
ročník 1977

Ženy 45 - 54 let

Černá Markéta
ročník 1970
Mikulecká Marcela
ročník 1973

Ženy 55 let a starší

Chaloupkova Marie
ročník 1953
Keprtová Miloslava
ročník 1948
Klaclová Renata
ročník 1958
Rossi Lenka
ročník 1954
Sejkorová Lenka
ročník 1963
Šimůnková Zdena
ročník 1958

Junioři

Šimůnek Jan
ročník 2003

Muži do 39 let

Havran Jan
ročník 1993
Jureček Michal
ročník 1996
Radiměřský Karel
ročník 1987
Šimůnek Jan ml.
ročník 1982
Vetchý Jan
ročník 1985
Záveský Filip
ročník 1993

Muži 40 - 49 let

Heger Vojtěch
ročník 1974
Horáček Michal
ročník 1975
Jadrný Lubomír
ročník 1973
Kebrle Milan
ročník 1975
Kolář Radim, Mgr.
ročník 1969
Král Jindřich
ročník 1973
Kučera Ladislav
ročník 1976
Švorčík Petr
ročník 1976
Vacek Martin
ročník 1969

Muži 50 - 59 let

Buriánek Roman
ročník 1965

Muži 60 - 69 let

Červ Miloslav
ročník 1950
Kubišta Oto
ročník 1953
Razým Jan
ročník 1957
Šimůnek Jan st.
ročník 1949

Muži 70 let a starší

Rossi Otto
ročník 1943
Svatoš Otakar
ročník 1934

Technické zázemí

Čechal Milan
ročník 1959
Havran Miroslav
ročník 1937
Preisler Jiří
ročník 1976
Voleská Oldřiška
ročník 1954
Voleský Petr st.
ročník 1953

Trenéři

Horáčková Pavla
ročník 1977
Kumpoštová Petra
ročník 1977
Stránská Michaela
ročník 1997
Stránská Adéla
ročník 1991
Pirklová Markéta
ročník 1979