Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

ISCAREX CUP

Ročník 2018

Průběžné pořadí poháru

Nejmladší žáci I 9 let a mladší (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Řehák LubomírActivity Lanškroun091286,371212/12 záv.
2Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová091051,51313/13 záv.
3Mareš OndřejKCK Jablonné nad Orlicí101048,961212/12 záv.
4Resler FilipAtletika TJ Lanškroun09919,891010/10 záv.
5Veselý JanBiatlon Letohrad10708,2488/8 záv.
6Veselý JakubKlub biatlonu Letohrad10648,9699/9 záv.
7Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun09628,871010/10 záv.
8Topinka TobiášActivity Lanškroun10480,2677/7 záv.
9Zářecký MarekISCAREX junior TEAM09393,655/5 záv.
10Brusenbauch AlanIscarex Junior Team ČT11320,4544/4 záv.
11Špatenka MatějActivity Lanškroun09307,6833/3 záv.
12Fajfr Aleš-09303,3344/4 záv.
13Váně JakubAtletika TJ Lanškroun10301,7966/6 záv.
14Kreidl VáclavOrel Židenice09298,5933/3 záv.
15Marek JakubBrzdy Horní Čermná10270,9233/3 záv.
Nejmladší žákyně I 9 let a mladší (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová091556,811615/16 záv.
2Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou101096,711212/12 záv.
3Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová10882,161212/12 záv.
4Zelinková VeronikaISCAREX junior team Česká Třebová09782,9588/8 záv.
5Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team Česká Třebová09776,9788/8 záv.
6Svobodová KláraKlub biatlonu Letohrad09684,7877/7 záv.
7Dejdarová TerezaISCAREX junior team Česká Třebová10640,5177/7 záv.
8Václavíková DitaAK Slovan Moravská Třebová10580,3566/6 záv.
9Fliedrová AdélaF-bike klub Sádek10469,7466/6 záv.
10Krejčí MagdalénaAK M.Třebová10313,544/4 záv.
11Vaníčková ŠtěpánkaTJ Spartak Letohrad10245,5133/3 záv.
12Kořínková LucieAtletika Žamberk10211,9366/6 záv.
13Málková LucieTJ Spartak Letohrad10191,3722/2 záv.
14Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová10184,7222/2 záv.
15Knápková AnežkaXCT Horní Heřmanice10179,6933/3 záv.
Nejmladší žáci II 10-11 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun081214,561512/15 záv.
2Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl071053,971111/11 záv.
3Brychta JakubCerekvice nad Loučnou081007,321312/13 záv.
4Krištof JanAtletika Polička07975,051010/10 záv.
5Mareš VítKCK Jablonné nad Orlicí07926,161111/11 záv.
6Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun07810,3799/9 záv.
7Řehák MarekISCAREX Junior team ČT07549,4177/7 záv.
8Zajíček VojtěchAtletika TJ Lanškroun08437,2755/5 záv.
9Suldovský ŠimonAtletika TJ Lanškroun08434,9455/5 záv.
10Moskva VojtěchPasivity Žamberk08357,9955/5 záv.
11Razým DanielTJ Dlouhá Třebová08331,0444/4 záv.
12Knápek ŠimonTJ Spartak Letohrad07311,333/3 záv.
13Háp MatoušAtletika Polička08294,4277/7 záv.
14Jansa MatějTJ Spartak Letohrad08238,2333/3 záv.
15Pevný KryštofOrel Vyškov07214,0633/3 záv.
Nejmladší žákyně II 10-11 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Matějková Viktoria ElaTJ Svitavy071181,61412/14 záv.
2Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun071058,281312/13 záv.
3Petrová ŠtěpánkaIscarex Junior Team ČT07906,741010/10 záv.
4Steklá BarboraTJ Svitavy08822,2188/8 záv.
5Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team Česká Třebová08817,381010/10 záv.
6Chlupáčová AnežkaSokol Hradec Králové07473,0755/5 záv.
7Čejková KláraISCAREX Junior team Česká Třebová08414,7455/5 záv.
8Šedová KamilaAC Vysoké Mýto08362,5766/6 záv.
9Hubálková KristýnaAtletika TJ Lanškroun07354,0455/5 záv.
10Kaplanová KarolínaSruby07305,0999/9 záv.
11Skalická NikolActivity Lanškroun07301,4744/4 záv.
12Kubíčková NinaTJ Spartak Letohrad07297,133/3 záv.
13Kreidlová VeronikaOrel Židenice07260,5733/3 záv.
14Zejdová KateřinaOrel Brno Obřany08230,8333/3 záv.
15Vaníčková BarboraTJ Spartak Letohrad08213,3433/3 záv.
Mladší žáci 12-13 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Bureš JosefISCAREX junior team ČT061205,11212/12 záv.
2Štantejský MatějISCAREX junior team ČT051020,351010/10 záv.
3Boháč PankrácJiskra Ústí nad Oricí06971,961111/11 záv.
4Seidl LukášAtletika Dobruška05674,377/7 záv.
5Barvínek DanielAtletika Žamberk06655,2488/8 záv.
6Suchodol ŠtěpánTJ Spartak Letohrad06357,2944/4 záv.
7Fajfr MarekOB Žamberk06349,6444/4 záv.
8Topinka JonášActivity Lanškroun05272,6933/3 záv.
9Dudycha JakubAC Vysoké Mýto05196,6822/2 záv.
10Hovorka JakubAtletika Žamberk06186,0633/3 záv.
11Akak OndřejAtletika Žamberk05185,4622/2 záv.
12Mikyska FilipTJ Spartak Letohrad06155,1522/2 záv.
13Hájek DominikCET Česká Třebová06141,6722/2 záv.
14Macháček AdamOrel Dolní Čermná06140,2122/2 záv.
15Tomeš TobiasBystřec05103,8711/1 záv.
Mladší žákyně 12-13 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hejlová KateřinaISCAREX junior team ČT06946,111010/10 záv.
2Kubešová KláraACTIVITY Lanškroun06883,551111/11 záv.
3Moskvová AgátaKB Letohrad05861,288/8 záv.
4Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team Česká Třebová05594,5366/6 záv.
5Hamplová TerezaActivity Lanškroun05500,8355/5 záv.
6Svobodová BarboraAZAS Dolní Čermná06396,7255/5 záv.
7Kořínková PetraAtletika Žamberk06332,2266/6 záv.
8Klementová LuisaActivity Lanškroun06269,1533/3 záv.
9Kubová LucieTJ Spartak Letohrad06250,8633/3 záv.
10Marková NikolaTJ Spartak Letohrad05197,5222/2 záv.
11Lánová TerezaTJ Spartak Letohrad06184,2122/2 záv.
12Šilarová LucieActivity Lanškroun05181,8722/2 záv.
13Kožnarová JulieTJ Spartak Letohrad06173,8722/2 záv.
14Stejskalová TerezaAtletika Dobruška06172,7522/2 záv.
15Miková JulieOrel Obřany06160,0722/2 záv.
Starší žáci 14-15 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Bukáček MarekAtletika Polička0412091412/14 záv.
2Vacek MichalISCAREX junior team ČT041183,951612/16 záv.
3Borek ViktorBrzdy Horní Čermná04750,311412/14 záv.
4Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí03733,1377/7 záv.
5Šimůnek JanISCAREX junior team ČT03713,8977/7 záv.
6Kapoun JanAtletika Polička03623,2688/8 záv.
7Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř04550,6966/6 záv.
8Dušek JakubOREL Dolní Dobrouč03281,2544/4 záv.
9Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř04246,0533/3 záv.
10Gregor JanTJ Spartak Letohrad04183,2522/2 záv.
11Vondráček JakubKB Letohrad03169,6422/2 záv.
12Költö Matěj TheoKB Letohrad03111,0411/1 záv.
13Bílek DavidVencl tým Ústí nad Orlicí03104,7411/1 záv.
14MAIDL ŠimonWikov SKI Skuhrov nad Bělou0499,4311/1 záv.
15Štrégl MatyášAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0398,7611/1 záv.
Starší žákyně 14-15 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Šedová TerezaCyklo Bendl Vysoké Mýto031206,661312/13 záv.
2Serbousková SáraISCAREX junior team ČT041108,371010/10 záv.
3Kořínková ŠárkaAtletika Žamberk03781,911010/10 záv.
4Kubešová EliškaACTIVITY Lanškroun03751,51111/11 záv.
5Bartoňová AdélaAtletika Polička03748,4788/8 záv.
6Dvořáková EmaISCAREX junior team ČT04704,5388/8 záv.
7Stránská VendulaJiskra Ústí nad Orlicí03391,344/4 záv.
8Hovorková KarolínaAtletika Žamberk03362,4544/4 záv.
9Němcová AdélaAtletika Polička04294,4544/4 záv.
10Halasová AnnaOrel Vyškov03235,3133/3 záv.
11Grossmannová KláraTJ Spartak Letohrad04179,1122/2 záv.
12Macháčková PetraOrel Dolní Čermná04177,0822/2 záv.
13Lerchová KateřinaActivity Lanškroun03174,822/2 záv.
14Kánská LucieTJ Spartak Letohrad04163,9622/2 záv.
15Kubíčková ZuzanaWikov SKI Skuhrov nad Bělou04110,1111/1 záv.
Dorostenci 16-17 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kaplan VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí01828,3877/7 záv.
2Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí01721,6577/7 záv.
3Moravec JanJM Team Letohrad02701,2199/9 záv.
4Gregora FilipActivity Lanškroun02502,4655/5 záv.
5Dostálek VojtaTJ Spartak Letohrad02210,0522/2 záv.
6Limburský JanOrel Brno Obřany01190,0833/3 záv.
7Tlustoš PavelLVV02124,1611/1 záv.
8Kabrda JiříSokol Kolín01113,3711/1 záv.
9Pazdera RomanTJ Sokol Kolín01107,5911/1 záv.
10Hynek MartinPasivity Žamberk01107,4711/1 záv.
11Vintr MatyášLokomotiva Trutnov02101,6711/1 záv.
12Steklý František0210011/1 záv.
13Vondra JanFbK OT0298,3611/1 záv.
14Koditek JonášKOB Ústí nad Orlicí0197,811/1 záv.
15Valíček RobertKB Letohrad0196,4411/1 záv.
Dorostenky 16-17 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Šilarová MichaelaACTIVITY Lanškroun021406,551312/13 záv.
2Borková AgátaBrzdy Horní Čermná021040,781412/14 záv.
3Matyášová JitkaOrel Dolní Dobrouč01333,5444/4 záv.
4Šilarová MichaelaTJ Spartak Letohrad01309,8333/3 záv.
5Hrdličková Cecílie-02184,5322/2 záv.
6Kuncová MartinaOrel Vyškov01171,5722/2 záv.
7Válková SimonaDolní Morava02166,6622/2 záv.
8Halasová VeronikaOrel Šitbořice01140,9622/2 záv.
9Pultarová VeronikaTJ Sokol HK01115,5211/1 záv.
10Mazlová TerezaVyškov02105,7711/1 záv.
11Haufová ZuzanaSDH Lukavice02104,8211/1 záv.
12Kábrtová DominikaStudnice0110011/1 záv.
13Nikodýmová DenisaTJ Sokol Skuhrov0294,2511/1 záv.
14Motlová LucieKB Letohrad0293,9611/1 záv.
15Jánešová Michaela0192,3111/1 záv.
Junioři 18-19 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Moravec JakubJM Team Letohrad991105,441212/12 záv.
2Simon JakubPolička001074,751212/12 záv.
3Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí00885,961010/10 záv.
4Pešava JanTJ Jablonné nad Orlicí00331,3333/3 záv.
5Moravec JanJM Team Letohrad02322,855/5 záv.
6Urban MatyášVencl tým Ústí nad Orlicí00303,5233/3 záv.
7Gregora JanACTIVITY Lanškroun00300,4933/3 záv.
8Paleček OndřejOK Lokomotiva Pardubice01247,6122/2 záv.
9Bílek DavidVencl team Ústí nad Orlicí03206,4322/2 záv.
10Hrůša VojtěchSokol Hradec Králové99196,322/2 záv.
11Tůma JanSKP Nymburk99193,2322/2 záv.
12Holec RadekKN Project99191,7522/2 záv.
13Hobler JanLeština00188,4722/2 záv.
14Hošek Ondřej-02134,4211/1 záv.
15Křivda TomášKOB Choceň99123,5811/1 záv.
Muži A 20-39 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Dryml MojmírHvězda Pardubice861406,361615/16 záv.
2Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová871171,561515/15 záv.
3Adamec LukášHoro Česká Třebová87950,311212/12 záv.
4Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí84733,5188/8 záv.
5Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí85690,2399/9 záv.
6Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí98540,9566/6 záv.
7Chaloupka JanMladkov - Široký důl90489,931515/15 záv.
8Řemínek MatějAC Choceň86455,4166/6 záv.
9Kalousek Jiří-95410,1155/5 záv.
10Záveský FilipAC Moravská Slavia Brno, spolek93409,0344/4 záv.
11Hübl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí88385,6144/4 záv.
12Kapalčík ŠimonMistrovice95367,6755/5 záv.
13Rohlík VáclavAC Pardubice80362,6644/4 záv.
14Tlapák JaroslavČeská Třebová87327,9344/4 záv.
15Moravec JiříOrel Orlice - JM Team96327,7444/4 záv.
Muži B 40-49 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Fliedr TomášF-Bike klub Sádek761598,071515/15 záv.
2Hejl RadekLetohrad721102,541111/11 záv.
3Vacek MartinISCAREX Česká Třebová691035,111111/11 záv.
4Bureš MartinISCAREX Česká Třebová74959,241212/12 záv.
5Doucha JiříHvězda Pardubice z.s.71866,9499/9 záv.
6Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová76772,7977/7 záv.
7Malátek AntonínPardubice77678,4888/8 záv.
8Borek PetrBrzdy Horní Čermná70673,352415/24 záv.
9Mrklovský MiroslavSokol Kameničná72662,0299/9 záv.
10Simon PetrPolička72587,361414/14 záv.
11Kalousek Jan-71505,631010/10 záv.
12Vítek MiroslavVencl Tým Ústí nad Orlicí72493,6555/5 záv.
13Vacek JiříDlouhá Třebová77481,52015/20 záv.
14Dvořák PavelČeská Třebová75481,2977/7 záv.
15Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk72463,6655/5 záv.
Muži C 50-59 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová651539,871515/15 záv.
2Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto681492,831615/16 záv.
3Hruban JanČeská Třebová661237,231815/18 záv.
4Belobrad IvanPasivity Žamberk66977,631313/13 záv.
5Hanuš PetrCHT Pardubice64903,71010/10 záv.
6Stránský AlešISCAREX Česká Třebová60761,7577/7 záv.
7Scheuer JanActivity Lanškroun66673,3577/7 záv.
8Novotný Luděk3D Fitness Raceteam62495,5377/7 záv.
9Dostálek PetrMy Od Kopřivy67488,4655/5 záv.
10Vacarda VladimírEleven Run Team59379,1944/4 záv.
11Bílý ZdeněkHvězda Pardubice59353,4577/7 záv.
12Sedláček RomanActivity Lanškroun64344,544/4 záv.
13Eliáš PetrHvězda Pardubice60339,6444/4 záv.
14Svoboda MojmírHvězda Pardubice66305,533/3 záv.
15Ženčák JaroslavTJ Šumperk61296,8333/3 záv.
Muži D 60-69 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Šolc VítězslavBKL Machov571484,761815/18 záv.
2Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová531387,671715/17 záv.
3Siegel JosefChoceň581235,231111/11 záv.
4Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou511168,461715/17 záv.
5Štyndl MiroslavAtletika Polička5783599/9 záv.
6Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí50742,141010/10 záv.
7Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí53691,6877/7 záv.
8Ráb PavelČeská Třebová52554,8666/6 záv.
9Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou54536,51010/10 záv.
10Dostál LadislavMoravská Třebová56447,4855/5 záv.
11Bláha MilanAF Křovice57399,2744/4 záv.
12Nečas JosefÚpice58377,1744/4 záv.
13Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí51317,2166/6 záv.
14Januška IvanTJ Šanov58273,8833/3 záv.
15Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice58273,4633/3 záv.
Muži E 70 let a starší (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná481283,851815/18 záv.
2Leszkow PetrMK Hlinsko44997,8499/9 záv.
3Jelínek MatějČernilov42993,561111/11 záv.
4Šponar JosefSokol Žamberk47880,199/9 záv.
5Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice39780,31111/11 záv.
6Bielčik JindřichLichkov40704,871010/10 záv.
7Hrobař RudolfSKP Rychnov nad Kněžnou47666,0577/7 záv.
8Krátký FrantišekJiskra Králíky43400,1533/3 záv.
9Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice48391,3433/3 záv.
10Bubeník JiříOrel Vyškov44349,5144/4 záv.
11Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice48328,3733/3 záv.
12Jantsch VítězslavEleven run team Jablonec35274,733/3 záv.
13Doležal StanislavBK Pardubice38265,0833/3 záv.
14Pšenička JiříPardubice46221,9733/3 záv.
15Sadílek OtaActivity - Runsport46188,8233/3 záv.
Juniorky 18-19 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Šilarová MichaelaActivity Lanškroun02339,5833/3 záv.
2Moravcová DenisaLetohrad99295,1333/3 záv.
3Borková AgátaBrzdy Horní Čermná02264,0333/3 záv.
4Pulgretová KateřinaTJ Nové Město na Moravě z.s.99228,5622/2 záv.
5Kuncová MonikaOrel Vyškov9920022/2 záv.
6Maráková BlankaOrel Židenice00122,8711/1 záv.
7Ottová MichaelaTriatlon Šumperk03113,4311/1 záv.
8Hynková VeronikaAC Pardubice02104,4811/1 záv.
9Brožková LucieKOB Ústí nad Orlicí0110011/1 záv.
9Kovaříková Lucie-9910011/1 záv.
9Škrabalová Karolína-0310011/1 záv.
12Pazderníková LenkaAtletika Zábřeh0395,511/1 záv.
13Nemeškalová Simona-0191,0711/1 záv.
14Dušková LindaHvězda Pardubice z.s.0189,1911/1 záv.
15Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová0488,7611/1 záv.
Ženy A 20-34 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová84825,0499/9 záv.
2Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí98821,7988/8 záv.
3Jirásková BáraBrzdy Horní Čermná91590,2799/9 záv.
4Hronová MarkétaAtletika Chrudim90382,0744/4 záv.
5Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová91361,733/3 záv.
6Peterková VeronikaTJ Svitavy84347,6555/5 záv.
7Vévodová MartinaAK Perná90344,3933/3 záv.
8Venclová AlžbětaOrel Dolní Čermná93293,3244/4 záv.
9Kičinová ErikaCafé Bajer Pardubice91288,0433/3 záv.
10Rábová MartinaČeská Třebová92286,333/3 záv.
11Machačová IvanaDoudleby nad Orlicí89236,7522/2 záv.
12Smetanová KláraCycling Team Brandýs n. O.90235,0633/3 záv.
13Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice85210,322/2 záv.
14Kalousová EliškaAK Olymp Brno98206,2322/2 záv.
15Trojáková MartinaDrakobijci Zábřeh90206,1622/2 záv.
Ženy B 35-44 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová801343,711212/12 záv.
2Nováková BarboraSokol Kunvald831092,531010/10 záv.
3Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová80875,031010/10 záv.
4Barvínková RomanaATLETIKA Žamberk79700,3477/7 záv.
5Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou79570,311414/14 záv.
6Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová77559,3277/7 záv.
7Vebrová MonikaČeská Třebová79423,9355/5 záv.
8Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná79388,3755/5 záv.
9Pazderová AlenaVysoké Mýto75333,0877/7 záv.
10Kriklová AlenaJaroměřice79314,1633/3 záv.
11Barnetová MonikaLetohrad81310,944/4 záv.
12Koubová MarcelaRybník80286,5577/7 záv.
13Horáková ŠárkaOrel Silůvky77275,0933/3 záv.
14Pirklová KateřinaLetohrad76272,6133/3 záv.
15Kreidlová JitkaOrel Židenice75226,2933/3 záv.
Ženy C 45-54 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7015821615/16 záv.
2Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice691553,971815/18 záv.
3Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí651396,791313/13 záv.
4Šedová Jana-731075,911414/14 záv.
5Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice64810,171111/11 záv.
6Jetmarová EsterSOKOL Hylváty70388,0855/5 záv.
7Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové72357,1333/3 záv.
8Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí64257,2933/3 záv.
9Horáková JanaCafé Bajer Pardubice71185,0822/2 záv.
10Háková MichaelaSokol Valteřice71166,6422/2 záv.
11Bayerová LenkaTJ Sokol Unhošť68148,1922/2 záv.
12Slabáková LenkaOrel Židenice66143,3322/2 záv.
13Spilková GabrielaBJB Vysoké Mýto72138,8822/2 záv.
14Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6412922/2 záv.
15Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují72125,7211/1 záv.
Ženy D 55 let a starší (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová631548,091414/14 záv.
2Pešlová IvanaTJ Svitavy631158,331010/10 záv.
3Nechvílová MiroslavaAC Choceň601105,841515/15 záv.
4Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová48922,021615/16 záv.
5Hellerová HanaHradec Králové61885,2388/8 záv.
6Jelínková MagdalenaČernilov45601,441010/10 záv.
7Sekyrová JanaSvitavy63286,5233/3 záv.
8Vacková HanaSokol Starkoč56228,1333/3 záv.
9Dvořáková EvaProstějov55213,4722/2 záv.
10Málková AnnaOrel Vyškov63212,7622/2 záv.
11Šternerová HanaHradec Králové63158,2822/2 záv.
12Procházková IrenaTJ Háje57154,3522/2 záv.
13Paulů BlankaMaratonstav Úpice54147,7911/1 záv.
14Jurošková MilušeOrel Židenice58144,3622/2 záv.
15Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice56128,0722/2 záv.
Absolutní kategorie mužů (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Fliedr TomášF-Bike klub Sádek761274,421414/14 záv.
2Dryml MojmírHvězda Pardubice861251,271414/14 záv.
3Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová65978,351414/14 záv.
4Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová87937,761313/13 záv.
5Adamec LukášHoro Česká Třebová879201212/12 záv.
6Vacek MartinISCAREX Česká Třebová69900,051111/11 záv.
7Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto68858,731515/15 záv.
8Hejl RadekLetohrad72798,8299/9 záv.
9Bureš MartinISCAREX Česká Třebová74739,051212/12 záv.
10Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí84713,7588/8 záv.
11Doucha JiříHvězda Pardubice z.s.71696,7199/9 záv.
12Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová76592,5166/6 záv.
13Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí85587,1388/8 záv.
14Hruban JanČeská Třebová66565,231615/16 záv.
15Stránský AlešISCAREX Česká Třebová60528,1777/7 záv.
Absolutní kategorie žen (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Krátká AnnaHvězda Pardubice691299,71715/17 záv.
2Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová701245,321515/15 záv.
3Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová801184,611212/12 záv.
4Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí651153,881313/13 záv.
5Nováková BarboraSokol Kunvald83868,1599/9 záv.
6Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí98746,2988/8 záv.
7Šedová Jana-73701,671414/14 záv.
8Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová84701,4499/9 záv.
9Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová80610,6699/9 záv.
10Šilarová MichaelaACTIVITY Lanškroun02593,8188/8 záv.
11Barvínková RomanaATLETIKA Žamberk79557,6577/7 záv.
12Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice64503,711111/11 záv.
13Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová77438,3777/7 záv.
14Jirásková BáraBrzdy Horní Čermná91432,499/9 záv.
15Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové72348,5833/3 záv.


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
17.3.201810 jarních kilometrů93
18.3.2018Běh za břehem150
31.3.2018Svitavská 10138
4.4.20181. Pekelný kilometr104
8.4.2018Jaroměřský kros407
11.4.2018Jarní hodinovka na dráze19
13.4.20181. Zemská míle173
14.4.2018Běh Dolním Újezdem - 1/3marathon - ZRUŠENO!!!0
21.4.2018Běh Javorkou253
22.4.2018Jarní půlmaraton126
25.4.2018Pardubická devítka336
27.4.2018Běh na Rozálku197
28.4.2018Svitavský stýpl14
29.4.2018Memoriál Q. Štěpánka223
1.5.2018Běh kolem poličských hradeb362
2.5.20182. Pekelný kilometr136
5.5.2018Letohradská pětka305
8.5.2018Desítka Hvězdy Pardubice - Běh osvobození108
13.5.2018Běh Choceňskými sady254
16.5.2018Malá cena Monaka - Janderovská desítka129
19.5.2018Běh do Zámeckého vrchu292
20.5.2018Nekořský kros161
27.5.2018Půlmaraton údolím Moravské Sázavy141
30.5.20183. Pekelný kilometr93
2.6.2018Běh Dobroučským krajem343
6.6.2018Běh na Kuňku - 6.6.201826
9.6.2018Knířovský běh269
13.6.2018Memoriál Václava Čevony44
15.6.20182. Zemská míle128
17.6.2018Běh přes Červený vrch276
23.6.2018Mladkov - Suchý vrch78
24.6.2018Běh na Kozlovský kopec100
1.7.2018Pardubická pětka na dráze46
11.7.20184. Pekelný kilometr114
27.7.2018Svinnský ISCAREX kros126
5.8.2018Černovírský kros104
11.8.2018Běh údolím řeky Bělé127

Následují závody

Datum konáníJméno závodu
24.8.20183. Zemská míle
25.8.2018Horský čtvrtmaraton - Jablonné - Jamné - Suchý vrch
26.8.2018Výprachtice - Buková hora
29.8.20185. Pekelný kilometr
1.9.2018Strážný - nahoru a dolů
2.9.2018Sázava - Lázek
5.9.2018Běh na Kuňku - 5.9.2018
8.9.2018Kopaběh
15.9.2018Králický Lískovec
22.9.2018Cross po lyžařských tratích
29.9.20184. Zemská míle
30.9.2018Heřmanická osmička
3.10.2018Běh na Kuňku - 3.10.2018
7.10.2018Běh údolím Orlice
10.10.2018Pardubická desítka na dráze
14.10.2018Přespolní běh lyžařů v Letohradě
20.10.2018Sokolský půlmaraton
21.10.2018Velká Pardubická cross-country
27.10.2018Kros okolo Žampachu a přes Kozince
28.10.2018Týnišťská desítka
3.11.2018Malá Pardubická cross-country
10.11.2018Perníková devítka
17.11.2018Běh 17. listopadu
1.12.2018Čertovský běh
15.12.2018Vánoční běh okolo Zlatého pásku

Ostatní ročníku tohoto poháru

Ročník poharu
ISCAREX CUP 2017
ISCAREX CUP 2016
ISCAREX CUP 2015
ISCAREX CUP 2014
ISCAREX CUP 2013
ISCAREX CUP 2012
ISCAREX CUP 2011
ISCAREX CUP 2010
ISCAREX CUP 2009
FRÍÍ ISCAREX CUP 2008
ISCAREX CUP 2007
ISCAREX CUP 2006
ISCAREX CUP 2005
ISCAREX CUP 2004
ISCAREX CUP 2003
ISCAREX CUP 2002
ISCAREX CUP 2001
Okresní běžecká liga o ceny firmy ISCAREX 2000
Okresní běžecká liga o ceny firmy ISCAREX 1999