Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
kovoobráběcí nástroje, maziva, řezné kapaliny, měřidla, ruční škrabáky a čistící prostředky
Kromě práce se rádi věnujeme také sportu...
...a cestování

Obchodní podmínky

Provozovatel obchodu

ISCAREX, s.r.o., Zhoř 59, Němčice, 560 02 Česká Třebová, IČO: 25948679, DIČ: CZ25948679

Obchodní podmínky

K uzavření dohody mezi stranami dojde projevem vůle kupujícího vyjadřující zájem vybrané zboží zakoupit. Toto může být učiněno odesláním internetové objednávky na stránkách prodejce. Veškeré objednávky jsou považovány za závazné. Zákazník odesláním objednávky potvrzuje, že souhlasí s pravidly obchodu, s možnostmi platby, dodacími podmínkami, reklamačním řádem a seznámil se s ustanovením o ochraně osobních ůdajů. Prodávající potvrdí do jednoho pracovního dne přijetí objednávky zasláním potvrzujícího e-mailu kupujícímu. Ostatní ustanovení se řídí právním řádem ČR, zejména Obchodním zákoníkem. Prodávající si vyhrazuje změnu těchto podmínek.

Dodací lhůta

Termín dodání oznámí prodávající kupujícímu při potvrzení objednávky. Zásilky jsou doručovány zpravidla do 7 pracovních dnů, nejčastěji do dvou pracovních dnů. Bližší informace o dostupnosti je uvedena na kartě každého výrobku.

Dodání a doprava

Pro přepravu využíváme služeb České Pošty. Zboží expedujeme ze skladu v České Třebové. Zboží je možno zaslat na dobírku, zaplatíte doručovací službě při převzetí. Součástí balíku je daňový doklad. Dopravné je 100 Kč bez DPH za zásilku. Při nákupu nad 2.000 Kč bez DPH je dopravné zcela zdarma.

Odstoupení od smlouvy

Kupující má dle §53 odst. 6 zák. č. 40/1964 Sb. (obč. Zák.) právo odstoupit od kupní smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží bez známek používání nebo opotřebení, v původním obalu dopravit zpět v uvedené lhůtě. Prodávající vrátí zpět odpovídající částku za zboží předem dohodnutým způsobem. Náklady za dopravu nejsou vráceny.

Ochrana osobních údajů

Všechna data, která o Vás a Vašich nákupech získáme, chráníme před zneužitím, nikomu jinému neposkytujeme (vyjma společností zajišťující spediční služby nebo platební styk, které obdrží nezbytné minimum informací o zákazníkovi, potřebné pro bezproblémové vyřízení konkrétní objednávky) a slouží pouze ke zprostředkování obchodu. Vyhrazujeme si právo využít Vaše údaje k zasílání informací o slevách, novinkách a dalších marketingových aktivitách. V každém takto zaslaném e-mailu je návod jak toto zasílání zrušit. Zároveň máte právo kdykoliv nám písemně sdělit jakékoliv změny, doplnění, žádost o zlikvidování všech Vašich osobních údajů, které jste nám dříve poskytli.

Reklamace

Případné reklamace vyřídíme v souladu s platnými právními předpisy. Občanský zákoník pro fyzické osoby, obchodní zákoník pro právnické osoby. Na veškeré zboží se vztahuje zákonná záruční lhůta.

ISCAREX, s.r.o.
Zhoř 59, Němčice
560 02 Česká Třebová

IČO: 25948679
DIČ: CZ25948679
Třebovská 115
562 03 Ústí nad OrlicíTelefon: 603 578 140

iscarex@iscarex.cz
Ohledně fakturace a plateb se můžete obrátit přímo na tel. 603 578 140

S technickým problémem se můžete obrátit například na Jan Šimůnek, tel. 603 513 707

další kontakty
Copyright© 97-13 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na iscarex@iscarex.cz.

Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.

Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Co je nového? | Zpětná vazba