Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

ISCAREX CUP

Ročník 2016

Celkové pořadí poháru

Nejmladší žáci I 9 let a mladší (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl071286,872212/22 záv.
2Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT081177,431512/15 záv.
3Bryška TomášTJ Svitavy071164,111412/14 záv.
4Brychta JakubCerekvice nad Loučnou081055,051812/18 záv.
5Knápek ŠimonTJ Spartak Letohrad071027,931010/10 záv.
6Gregora LukášActivity Lanškroun08826,71111/11 záv.
7Moskva VojtěchPasivity Žamberk08809,911512/15 záv.
8Jansa MatějAtletika Žamberk08586,8588/8 záv.
9Razým DanielTJ Dlouhá Třebová08478,6588/8 záv.
10Vávra PetrOrel Dolní Čermná07456,3955/5 záv.
11Marhold JanChoceň08429,166/6 záv.
12Krejčí OndřejLetohrad07412,4966/6 záv.
13Málek MichaelTJ Spartak Letohrad07367,444/4 záv.
14Tobiška VáclavAtletika Žamberk08352,8955/5 záv.
15Suchodol LukášSokol Klášterec nad Orlicí08350,8466/6 záv.
Nejmladší žákyně I 9 let a mladší (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Borková JohankaISCAREX Junior team ČT071286,381212/12 záv.
2Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT071236,991612/16 záv.
3Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT071171,752012/20 záv.
4Steklá BarboraTJ Svitavy081047,971111/11 záv.
5Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová08955,141512/15 záv.
6Čejková KláraISCAREX Junior team ČT08947,161612/16 záv.
7Lánová AnetaISCAREX Junior team ČT07830,451512/15 záv.
8Chládková NikolaActivity Lanškroun07650,6588/8 záv.
9Hájková ZuzanaACTIVITY Lanškroun08649,5599/9 záv.
10Hrušková AnnaTJ Dlouhá Třebová08552,8199/9 záv.
11Matějková AnnaActivity Lanškroun07531,3266/6 záv.
12Kubíčková NinaTJ Spartak Letohrad07509,9455/5 záv.
13Kristejnová AnetaSokol Klášterec nad Orlicí07462,9366/6 záv.
14Lehká LucieTJ Jiskra Ústí nad Orlicí07447,5255/5 záv.
15Barnetová ŽofieTJ Spartak Letohrad08435,1677/7 záv.
Nejmladší žáci II 10-11 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Boháč PankrácChoceň061305,581512/15 záv.
2Barvínek DanielAtletika Žamberk061246,211412/14 záv.
3Bureš JosefISCAREX Junior team ČT061240,751912/19 záv.
4Topinka JonášACTIVITY Lanškroun051169,061912/19 záv.
5Tobiška ŠtěpánAtletika Žamberk05595,3288/8 záv.
6Fajfr MarekSK Žamberk06360,2755/5 záv.
7Tobiáš JáchymTJ Spartak Letohrad06356,4888/8 záv.
8Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto05324,0655/5 záv.
9Hovorka JakubAtletika Žamberk06301,3966/6 záv.
10Jankovič LiborTJ Spartak Letohrad06284,7655/5 záv.
11Šantrůček ŠtěpánLukavice05272,4633/3 záv.
12Suchodol ŠtěpánTJ Spartak Letohrad06255,1633/3 záv.
13Mareš Daniel-06246,0133/3 záv.
14Doskočil Ondřej-06218,233/3 záv.
15Suchomel FrantišekTJ Spartak Letohrad06216,4633/3 záv.
Nejmladší žákyně II 10-11 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT051291,42312/23 záv.
2Moskvová AgátaKB Letohrad051226,421712/17 záv.
3Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT051154,631812/18 záv.
4Klementová LuisaACTIVITY Lanškroun06746,7488/8 záv.
5Šilarová LucieActivity Lanškroun05599,5688/8 záv.
6Lužová KarolínaOrel Žatčany05334,544/4 záv.
7Kožnarová JulieTJ Spartak Letohrad06314,4555/5 záv.
8Suchodolová TerezaSOKOL Klášterec05309,1644/4 záv.
9Šťastná SáraOrel Židenice06300,7633/3 záv.
10Kubová LucieTJ Spartak Letohrad06300,0444/4 záv.
11Kunčárová ZuzanaActivity Lanškroun05285,3444/4 záv.
12Horáková NikolaOrel Sylůvky06258,9744/4 záv.
13Šrolerová JanaSOKOL Klášterec05254,3544/4 záv.
14Kubíčková Zuzana-05253,8133/3 záv.
15Hejlová KateřinaISCAREX Junior Česká Třebová06244,5133/3 záv.
Mladší žáci 12-13 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vebr DominikISCAREX Junior team ČT031293,762512/25 záv.
2Kapoun JanAtletika Polička031182,351412/14 záv.
3Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT041125,32212/22 záv.
4Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř041102,861712/17 záv.
5Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT031022,421212/12 záv.
6Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT04967,671312/13 záv.
7Vacek MichalISCAREX Junior team ČT04965,112212/22 záv.
8Gregor JanTJ Spartak Letohrad04952,751010/10 záv.
9Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř04868,681111/11 záv.
10Borek ViktorBrzdy Horní Čermná04791,232412/24 záv.
11Költö MatějTJ Spartak Letohrad03626,8766/6 záv.
12Fiala MartinTJ Sokol Jaroměř03510,866/6 záv.
13Veselý JaroslavTJ Spartak Letohrad03417,455/5 záv.
14Harcula MichalTJ Spartak Letohrad03345,4944/4 záv.
15Vondráček JakubTJ Spartak Letohrad03312,844/4 záv.
Mladší žákyně 12-13 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT041318,492312/23 záv.
2Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT041213,481512/15 záv.
3Bartoňová AdélaAtletika Polička031131,061212/12 záv.
4Červená EliškaDukla Polička041076,781312/13 záv.
5Hovorková KarolínaŽamberk03734,4388/8 záv.
6Mikysková SvatavaTJ Spartak Letohrad03418,155/5 záv.
7Pijáková TerezaOrel Brno-Obřany04382,0144/4 záv.
8Svobodová BarboraOrel Obřany04304,1433/3 záv.
9Stránská VendulaJiskra Ústí nad Orlicí299,333/3 záv.
10Gregorová MichaelaActivity Lanškroun04284,1644/4 záv.
11Grossmannová KláraTJ Spartak Letohrad04271,6233/3 záv.
12Kánská LucieTJ Spartak Letohrad04269,8744/4 záv.
13Veselá AnetaOrel Vyškov03250,344/4 záv.
14Kubešová Eliška-03234,7544/4 záv.
15Jakubská BeátaTJ Sokol Jaroměř04224,9133/3 záv.
Starší žáci 14-15 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Boháč BonifácChoceň011379,781412/14 záv.
2Gregora FilipActivity Lanškroun021246,761512/15 záv.
3Vacek LukášISCAREX Junior team ČT02744,191212/12 záv.
4Hai HonzaActivity Lanškroun01604,6566/6 záv.
5Zamastil AlexVysoké Mýto02492,988/8 záv.
6Abrahám LuděkTJ Spartak Letohrad02417,2944/4 záv.
7Dostálek VojtěchTJ Spartak Letohrad02401,0355/5 záv.
8Limburský JanOrel Brno-Obřany01316,5544/4 záv.
9Konečný VojtěchOrel Silůvky02277,133/3 záv.
10Tichý MiroslavOrel Brno-Obřany01209,8944/4 záv.
11Strouhal JakubFenix Ski Team Jeseník01206,3522/2 záv.
12Swiesiulski MateuszULKS Bystrzyca Klodzka188,7122/2 záv.
13Cenek JáchymFenix Ski Team Jeseník02167,622/2 záv.
14Boháč ServácBMX Choceň02165,5722/2 záv.
15Medek JakubFenix Ski Team Jeseník02153,7922/2 záv.
Starší žákyně 14-15 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hanáková KláraActivity Lanškroun021317,332212/22 záv.
2Šilarová MichaelaActivity Lanškroun021300,152612/26 záv.
3Derková MartinaActivity Lanškroun011046,962012/20 záv.
4Borková AgátaBrzdy Horní Čermná02759,432612/26 záv.
5Mikulová KarolínaTJ Spartak Letohrad01494,6255/5 záv.
6Matyášová JitkaOrel Dolní Dobrouč01450,5266/6 záv.
7Frydrychová EliškaAC Choceň01374,4344/4 záv.
8Menclíková KateřinaVencl Tým01297,7133/3 záv.
9Hrdličková CecílieLetohrad02264,9733/3 záv.
10Šilarová MichaelaTJ Spartak Letohrad01261,7333/3 záv.
11Chmelíčková ZuzanaTJ Spartak Letohrad02259,6844/4 záv.
12Kubíčková NikitaTJ Spartak Letohrad02259,0633/3 záv.
13Kuncová MartinaOrel Vyškov01216,933/3 záv.
14Tůmová KateřinaTJ Dvůr Králové nad Labem01205,9422/2 záv.
15Smrčková NatálieTJ Spartak Letohrad01199,2422/2 záv.
Dorostenci 16-17 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Gregora JanActivity Lanškroun001263,321512/15 záv.
2Holubář PatrikFbK Orlicko-Třebovsko001170,291912/19 záv.
3Urban MatyášVencl Tým Ústí nad Orlicí00824,888/8 záv.
4Moravec JakubJM Team Letohrad99457,4355/5 záv.
5Halas PavelOrel Šitbořice99207,1722/2 záv.
6Strnad AdamTJ Spartak Letohrad00171,4222/2 záv.
7Kánský PetrTJ Spartak Letohrad00142,9822/2 záv.
8Žalčík KimFenix Ski Team Jeseník99128,1211/1 záv.
9Grzyb MateuszOpoczno Sport Team99122,1211/1 záv.
10Kulíšek KarelN. M. n M.99116,0411/1 záv.
11Karlík MikulášTJ Spartak Letohrad99113,9911/1 záv.
12Hrůša VojtěchTJ Sokol Hradec Králové99111,2111/1 záv.
13Mikyska TomášTJ Spartak Letohrad00107,711/1 záv.
14Plecháček JanAC Pardubice99103,8211/1 záv.
15Chlup TomášActivity Lanškroun00103,3611/1 záv.
Dorostenky 16-17 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Matyášová EliškaOrel Dolní Dobrouč99646,4466/6 záv.
2Čerenkova PetraTJ Sokol Hradec Králové99359,7533/3 záv.
3Šilarová Karolína-0030033/3 záv.
4Belobradová KarolínaPasivity Žamberk99241,4644/4 záv.
5Cejnarová EliškaTJ SOKOL Jaroměř99236,6933/3 záv.
6Limburská EliškaOrel Brno-Obřany99221,9333/3 záv.
7Kuncová MonikaOrel Vyškov99208,6833/3 záv.
8Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř99184,6322/2 záv.
9Šinkovská Markéta-99165,0622/2 záv.
10Lakotová TerezaAC Choceň00161,1422/2 záv.
11Pulgretová KateřinaTj Nové Město na Mor.99138,8611/1 záv.
12Poulíková KarolínaFenix Ski Team Jeseník00137,5111/1 záv.
13Prášilová DagmarDolní Libchavy00117,3411/1 záv.
14Smoláková DominikaBKVM00112,4211/1 záv.
15Vopršálková KláraVysoké Mýto99110,6411/1 záv.
Junioři 18-19 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí981633,31515/15 záv.
2Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí981564,981515/15 záv.
3Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí981550,131615/16 záv.
4Vencl JiříActivity Lanškroun981060,261715/17 záv.
5Křeček JiříAtletika Kolín98591,4566/6 záv.
6Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí98408,3944/4 záv.
7Moravec JakubJM TEAM Letohrad99375,755/5 záv.
8Říha JakubAC Pardubice00329,2433/3 záv.
9Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka97317,7233/3 záv.
10Pechoušek JanFenix Ski Team Jeseník97219,7522/2 záv.
11Grzyb MateuszOpoczno Sport Team99216,2622/2 záv.
12Štěpánek RadekOrel Brno-Obřany213,4833/3 záv.
13Gregora FilipActivity Lanškroun02181,6722/2 záv.
14Gregora JakubActivity Lanškroun98175,4922/2 záv.
15Tomšů JanAtletika Polička98172,2222/2 záv.
Muži A 20-39 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hrdina PavelAK Perná881531,791515/15 záv.
2Nechvíl PetrAC Choceň911474,641615/16 záv.
3Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová871334,913215/32 záv.
4Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová871289,031815/18 záv.
5Jor MartinActivity Lanškroun871287,061414/14 záv.
6Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí851218,091515/15 záv.
7Záveský FilipISCAREX Česká Třebová931046,881010/10 záv.
8Hübl RadekRun sport team881040,291010/10 záv.
9Živný Marek3D Fitness race team91871,761515/15 záv.
10Moravec JiříISCAREX Česká Třebová96732,6699/9 záv.
11Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová82729,091815/18 záv.
12Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí79724,8777/7 záv.
13Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě84721,2699/9 záv.
14Adamec JosefVencl tým ustí nad orlicí81720,5499/9 záv.
15Fliedr JiříF- BIKE KLUB SÁDEK80718,041111/11 záv.
Muži B 40-49 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová761664,391815/18 záv.
2Hejl RadekKrálíky721623,792515/25 záv.
3Fliedr TomášF-BIKE KLUB SÁDEK761557,521615/16 záv.
4Vacek MartinISCAREX Česká Třebová691470,431915/19 záv.
5Moskva RomanPasivity Žamberk751311,471615/16 záv.
6Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová731301,241615/16 záv.
7Mrklovský MiroslavSokol Kameničná721193,951515/15 záv.
8Kačerovský MichalActivity Lanškroun691183,831815/18 záv.
9Kubeš DavidActivity Lanškroun751134,562215/22 záv.
10Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová76938,051313/13 záv.
11Roleček MilanPěčín76937,611715/17 záv.
12Horáček MichalISCAREX Česká Třebová75925,8499/9 záv.
13Pražák TomášJiskra Hylváty Kuželky71890,991515/15 záv.
14Hampl AloisOstrov70810,121615/16 záv.
15Bureš MartinČeská Třebová74729,471111/11 záv.
Muži C 50-59 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Stránský AlešISCAREX Česká Třebová601629,152015/20 záv.
2Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová651594,782215/22 záv.
3Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě641474,51815/18 záv.
4Sedláček RomanActivity Lanškroun641458,622515/25 záv.
5Scheuer JanActivity Lanškroun661430,91815/18 záv.
6Belobrad IvanPasivity Žamberk661299,22015/20 záv.
7Hruban JanČeská Třebová661243,933015/30 záv.
8Krátký LubošLanškroun621189,131414/14 záv.
9Razým JanISCAREX Česká Třebová57986,241615/16 záv.
10Vacarda VladimírEleven Run Team59954,841111/11 záv.
11Jančík BořekSvartes Hořice64764,8677/7 záv.
12Turbak JaroslavSebranice63661,8277/7 záv.
13Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice64647,7877/7 záv.
14Skalický JosefActivity Lanškroun62558,1788/8 záv.
15Šolc VítězslavBKL Machov57416,355/5 záv.
Muži D 60-69 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová531525,391815/18 záv.
2Kopecký LiborAC Vysoké Mýto561519,842615/26 záv.
3Červ MiloslavAtletika Polička501397,771915/19 záv.
4Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou511290,761515/15 záv.
5Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí51867,731815/18 záv.
6Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice53713,9777/7 záv.
7Bříza VladimírKRB Chrudim51690,8177/7 záv.
8Vilhelm VáclavPřívrat51690,699/9 záv.
9Hájek FrantišekFGT Stolany49682,9477/7 záv.
10Ráb PavelSokol Parník52644,6666/6 záv.
11Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí53632,2366/6 záv.
12Tempír FrantišekSokol Štíty49620,766/6 záv.
13Dostál LadislavMoravská Třebová56618,9766/6 záv.
14Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí50613,2288/8 záv.
15Bednář JosefPočáply50465,0566/6 záv.
Muži E 70 let a starší (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Leszkow PetrMK Hlinsko441724,941515/15 záv.
2Sadílek OtaActivity Lanškroun461591,222915/29 záv.
3Bielčik JindřichLichkov401529,252515/25 záv.
4Doležal StanislavBK Pardubice38870,7688/8 záv.
5Krátký FrantišekKrálíky43769,4766/6 záv.
6Jelínek MatějČernilov42596,477/7 záv.
7Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice39439,0366/6 záv.
8Vorel MilanSlatiňany40397,4799/9 záv.
9Rossi OttoISCAREX Česká Třebová43388,721010/10 záv.
10Metelka JosefSpartak Police44329,0433/3 záv.
11Groh StanislavAC Vrchlabí46307,6533/3 záv.
12Hruša ZdeněkJirčany46298,5133/3 záv.
13Jantsch VítězslavEleven run team Jablonec35297,633/3 záv.
14Marek JiříOrel Vysoké Mýto43286,4855/5 záv.
15Vodička JanM.K Radslavice45284,1933/3 záv.
Juniorky 18-19 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí981505,611414/14 záv.
2Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová971059,1988/8 záv.
3Gregorová LenkaActivity Lanškroun98668,4499/9 záv.
4Kalousová EliškaÚstí nad Orlicí98476,6344/4 záv.
5Hanáková KláraActivity Lanškroun02412,5755/5 záv.
6Šilarová MichaelaActivity Lanškroun02279,4733/3 záv.
7Čerenkova PetraTJ Sokol Hradec Králové99236,6422/2 záv.
8Boková IvanaOB TJ Sokol Žamberk99201,9222/2 záv.
9Marková VeronikaAC Pardubice98199,7722/2 záv.
10Borková AgátaBrzdy Horní Čermná02160,9933/3 záv.
11Šáfářová KristýnaAC VM98120,5911/1 záv.
12Halamková VeronikaSK Svratka98118,5411/1 záv.
13Matyášová AnežkaOrel Dolní Dobrouč97111,6222/2 záv.
14Maříková ZuzanaOrel Dolní Dobrouč97110,4211/1 záv.
15Goňová NikolaLukavice97106,6711/1 záv.
Ženy A 20-34 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vévodová MartinaAK Perná901777,91515/15 záv.
2Schauerová LenkaAtletika Polička881438,31515/15 záv.
3Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová911287,771111/11 záv.
4Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová841275,081515/15 záv.
5Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax821259,891615/16 záv.
6Mikešová JanaSokol Nová Paka91665,5277/7 záv.
7Turbaková BarboraSebranice u Litomyšle90611,0877/7 záv.
8Nováková BarboraKunvald610,5966/6 záv.
9Leszczynska DominikaULKS Bystrzyca Kłodzka84515,2777/7 záv.
10Marholdová LucieChoceň83408,455/5 záv.
11Krátká HanaLanškroun95392,7266/6 záv.
12Hronová MarkétaCzech Tri klub Team90337,4244/4 záv.
13Učíková MichaelaŠlemr gang Kostelec n. Orlicí90324,5955/5 záv.
14Smetanová KláraCTB Brandýs nad Orlicí90319,6855/5 záv.
15Khýrová AnetaRedpoint team93227,9722/2 záv.
Ženy B 35-44 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová801736,52315/23 záv.
2Barvínková RomanaAtletika Žamberk791431,61615/16 záv.
3Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová801416,521915/19 záv.
4Pavelcová RomanaAtletika Žamberk721263,561515/15 záv.
5Tobišková TerezaAtletika Žamberk771233,261212/12 záv.
6Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová791130,652215/22 záv.
7Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové721011,0399/9 záv.
8Fojtíková HanaPASIVITY Žamberk79962,981212/12 záv.
9Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou79870,731915/19 záv.
10Kozáková DenisaHvězda Pardubice79794,7988/8 záv.
11Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová77790,081010/10 záv.
12Lauterbachová LucieLíšnice81684,0977/7 záv.
13Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová75649,3899/9 záv.
14Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí79588,8966/6 záv.
15Pirklová KateřinaLetohrad76546,1666/6 záv.
Ženy C 45-54 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Matyášová JanaDolní Dobrouč651873,982915/29 záv.
2Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová701798,273215/32 záv.
3Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice691654,321615/16 záv.
4Jirásková EvaLanškroun641296,031615/16 záv.
5Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová631157,712615/26 záv.
6Cinková JitkaAC Pardubice68662,7199/9 záv.
7Jonášová ZdeňkaHK Spinning Klub64519,2677/7 záv.
8Šternerová HanaHradec Králové63478,981010/10 záv.
9Pešlová IvanaTJ Svitavy63256,4233/3 záv.
10Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí64184,1922/2 záv.
11Skřivánková DanaOrel Vyškov67180,4822/2 záv.
12Rudolfová JanaBAK SEAL 6 TEAM71176,5722/2 záv.
13Chlubnová ZdeňkaPardubice62167,5722/2 záv.
14Málková AnnaOrel Vyškov63161,2333/3 záv.
15Novotná DagmarTURBO Chotěboř70159,6922/2 záv.
Ženy D 55 let a starší (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hellerová HanaHradec Králové611558,321515/15 záv.
2Nechvílová MiroslavaAC Choceň601531,532215/22 záv.
3Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová541528,712815/28 záv.
4Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová481463,393315/33 záv.
5Kostřicová BlankaČeská Třebová611236,851615/16 záv.
6Dvořáková EvaProstějov551025,5799/9 záv.
7Ehrenbergerová MartaLetohrad57506,2455/5 záv.
8Vacková HanaSokol Starkoč56425,9644/4 záv.
9Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice54386,3333/3 záv.
10Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice56352,7166/6 záv.
11Trynerová VěraEmporio exclusive s.r.o.60333,3133/3 záv.
12Jelínková MagdalenaČernilov45310,1955/5 záv.
13Knapová IvaOK Lokomotiva Pardubice60128,8911/1 záv.
14Chvátalová Natašaneregistrována61114,7711/1 záv.
15Mališová KarlaUSK Praha60113,7411/1 záv.
Absolutní kategorie mužů (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová761504,371815/18 záv.
2Hrdina PavelAK Perná881480,231515/15 záv.
3Hejl RadekKrálíky721467,692415/24 záv.
4Nechvíl PetrAC Choceň911370,631615/16 záv.
5Fliedr TomášF-BIKE KLUB SÁDEK761368,571515/15 záv.
6Vacek MartinISCAREX Česká Třebová691305,641915/19 záv.
7Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová871233,053215/32 záv.
8Jor MartinActivity Lanškroun871220,951414/14 záv.
9Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová871183,781815/18 záv.
10Stránský AlešISCAREX Česká Třebová601169,741715/17 záv.
11Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová651165,772015/20 záv.
12Moskva RomanPasivity Žamberk751155,991615/16 záv.
13Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí851134,511515/15 záv.
14Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová731071,671515/15 záv.
15Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě641044,671715/17 záv.
Absolutní kategorie žen (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vévodová MartinaAK Perná901594,961515/15 záv.
2Matyášová JanaDolní Dobrouč651519,272815/28 záv.
3Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová801499,972315/23 záv.
4Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová701318,33215/32 záv.
5Schauerová LenkaAtletika Polička881307,341515/15 záv.
6Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice691281,181615/16 záv.
7Barvínková RomanaAtletika Žamberk791174,121615/16 záv.
8Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová911163,271111/11 záv.
9Tobišková TerezaAtletika Žamberk771101,731212/12 záv.
10Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová801058,231915/19 záv.
11Pavelcová RomanaAtletika Žamberk721040,941515/15 záv.
12Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová84991,921515/15 záv.
13Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí98961,861212/12 záv.
14Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax82947,371615/16 záv.
15Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové72941,9399/9 záv.


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
2.4.2016Svitavská 10141
6.4.20161. Pekelný kilometr151
8.4.20161. Zemská míle156
9.4.2016Křížová 10283
10.4.2016Jaroměřský kros377
13.4.2016Jarní hodinovka na dráze26
23.4.2016Běh Javorkou257
24.4.2016Memoriál Q. Štěpánka198
27.4.2016Pardubická devítka398
29.4.2016Běh na Rozálku204
30.4.2016Svitavský stýpl31
1.5.2016Běh kolem poličských hradeb319
4.5.20162. Pekelný kilometr116
7.5.2016Letohradská pětka282
15.5.2016Běh Choceňskými sady241
18.5.2016Malá cena Monaka223
21.5.2016Běh do Zámeckého vrchu319
22.5.2016Nekořský kros113
28.5.2016Běh o korunu města Lanškroun86
1.6.20163. Pekelný kilometr141
4.6.2016Peklák - kvalifikace na ME86
8.6.2016Memoriál Václava Čevony43
11.6.2016Knířovský běh216
12.6.2016Běh přes Červený vrch199
17.6.20162. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD131
18.6.2016Běh Dobroučským krajem431
19.6.2016Běh na Králický Sněžník - ZRUŠENO0
25.6.2016Kunětická devítka51
26.6.2016Běh na Kozlovský kopec101
13.7.2016Pardubická pětka na dráze57
15.7.2016Svinnský ISCAREX kros159
20.7.20164. Pekelný kilometr118
23.7.2016Mladkov - Suchý vrch142
24.7.2016Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná - ZRUŠENO!!!0
7.8.2016Černovírský kros132
13.8.2016Běh údolím řeky Bělé97
26.8.20163. Zemská míle125
27.8.2016Výprachtice - Buková hora57
28.8.2016Hlinecký půlmaraton56
31.8.20165. Pekelný kilometr163
31.8.2016Pekelný kilometr 2016110
3.9.2016Dolní Dobrouč - Strážný86
4.9.2016Sázava - Lázek73
10.9.2016Kopa běh46
11.9.2016Jablonné - Jamné - Suchý vrch73
17.9.2016Králický Lískovec91
18.9.2016Královský běh Kujebinou218
24.9.2016Cross po lyžařských tratích235
1.10.2016Heřmanická Osmička126
2.10.2016Běh údolím Orlice273
8.10.2016Zemská míle 2016151
8.10.20164. Zemská míle139
9.10.2016ČSOB Hradecký maraton254
12.10.2016Pardubická desítka na dráze - ZRUŠENO!!!0
15.10.2016Barth Velká Pardubická cross-country113
16.10.2016Přespolní běh lyžařů v Letohradě289
23.10.2016Kros okolo Žampachu a přes Kozince175
28.10.2016Týnišťská desítka301
29.10.2016Sokolský půlmaraton98
5.11.2016Malá Pardubická140
12.11.2016Perníková 998
17.11.2016Běh 17. listopadu53
3.12.2016Čertovský běh90
17.12.2016Vánoční běh okolo Zlatého pásku119

Ostatní ročníku tohoto poháru

Ročník poharu
ISCAREX CUP 2018
ISCAREX CUP 2017
ISCAREX CUP 2015
ISCAREX CUP 2014
ISCAREX CUP 2013
ISCAREX CUP 2012
ISCAREX CUP 2011
ISCAREX CUP 2010
ISCAREX CUP 2009
FRÍÍ ISCAREX CUP 2008
ISCAREX CUP 2007
ISCAREX CUP 2006
ISCAREX CUP 2005
ISCAREX CUP 2004
ISCAREX CUP 2003
ISCAREX CUP 2002
ISCAREX CUP 2001
Okresní běžecká liga o ceny firmy ISCAREX 2000
Okresní běžecká liga o ceny firmy ISCAREX 1999