2016 - 31. ročník
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jančík Bořek | SVARTES Hořice | 64 | 744 | 14 | S:6/324, A:4/280, B:4/140 |
2 | Vacarda Vladimír | Eleven Run Team | 59 | 695 | 24 | S:7/291, A:7/262, B:10/142 |
3 | Buřil František | Vidochov | 66 | 674 | 17 | S:5/273, A:5/266, B:7/135 |
4 | Ožana Václav | www.zakisova-skolabehu.cz | 64 | 591 | 12 | S:5/285, A:3/178, B:4/128 |
5 | Veselý Pavel | HSK Horní Rokytnice | 66 | 517 | 14 | S:5/249, A:4/164, B:5/104 |
6 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 501 | 8 | S:2/198, A:3/202, B:3/101 |
7 | Belobrad Ivan | Pasivity Žamberk | 66 | 437 | 14 | S:4/177, A:5/178, B:5/82 |
8 | Zátopek Jiří | AK EZ KOPŘIVNICE | 60 | 432 | 9 | S:4/213, A:3/164, B:2/55 |
9 | Šrůtek Stanislav | TJ Maratonstav Úpice | 58 | 430 | 16 | S:4/186, A:6/146, B:6/98 |
10 | Kobliha Milan | LRS Vyškov | 57 | 372 | 17 | S:4/144, A:6/132, B:7/96 |
11 | Chroust Jan | RC Falkštejn Krásná Lípa | 60 | 335 | 10 | S:4/186, A:3/98, B:3/51 |
12 | Valenta Michal | Prales Tužín | 62 | 323 | 13 | S:2/84, A:6/158, B:5/81 |
13 | Baláž Roman | BALÁŽ Extreme Team Ostrava | 65 | 308 | 5 | S:2/153, A:2/124, B:1/31 |
14 | Groš Štefan | SK Valašského Království | 61 | 288 | 10 | S:2/78, A:4/142, B:4/68 |
15 | Tichý Pavel | AC Náchod | 63 | 275 | 6 | S:2/120, A:2/108, B:2/47 |
16 | Brunclík Ivo | TJ Slovan Špindlerův Mlýn | 58 | 268 | 13 | S:2/84, A:4/104, B:7/80 |
17 | Karlík Michal | Loko Trutnov | 64 | 225 | 6 | S:3/153, A:1/28, B:2/44 |
18 | Šolc Vítězslav | BKL Machov | 57 | 220 | 7 | S:1/48, A:3/116, B:3/56 |
19 | Drbohlav Bohumil | Jablonec nad Nisou | 63 | 208 | 5 | S:3/138, A:2/70, B:0/0 |
20 | Šustr Pavel | LIGA 2000 Tábor | 66 | 180 | 4 | S:1/60, A:1/62, B:2/58 |
21 | Buriánek Roman | ISCAREX Česká Třebová | 65 | 159 | 3 | S:0/0, A:2/132, B:1/27 |
22 | Ševčík Pavel | Zombie Opava | 61 | 145 | 3 | S:1/57, A:2/88, B:0/0 |
23 | Sedláček Roman | Activity Lanškroun | 64 | 144 | 3 | S:0/0, A:3/144, B:0/0 |
24 | Vanta Josef | Triclub Dobruška | 62 | 141 | 3 | S:1/81, A:2/60, B:0/0 |
25 | Hruban Jan | Česká Třebová | 66 | 137 | 5 | S:0/0, A:2/74, B:3/63 |
26 | Čipera Radek | SK Radvanice | 64 | 135 | 2 | S:1/81, A:1/54, B:0/0 |
27 | Vinklárek Jiří | TJ Rožnov pod Radhoštěm | 61 | 125 | 3 | S:1/51, A:2/74, B:0/0 |
28 | Scheuer Jan | Activity Lanškroun | 66 | 122 | 3 | S:0/0, A:2/98, B:1/24 |
29 | Petráš Rostislav | Štramberk | 65 | 105 | 1 | S:1/105, A:0/0, B:0/0 |
30 | Skalický Josef | ACTIVITY Žichlínek | 62 | 99 | 3 | S:0/0, A:2/80, B:1/19 |
31 | Havlíček Ivo | Lánov | 66 | 98 | 2 | S:1/60, A:1/38, B:0/0 |
32 | Krupa Lubomír | Lubíci | 61 | 97 | 3 | S:2/75, A:1/22, B:0/0 |
33 | Šindelek Daniel | MK Seitl Ostrava | 65 | 88 | 2 | S:1/66, A:0/0, B:1/22 |
34 | Cencinger Dušan | Olympia Zlín | 64 | 86 | 2 | S:0/0, A:2/86, B:0/0 |
35 | Walek Bronislav | Hrádek ve Slezsku | 57 | 84 | 3 | S:0/0, A:1/32, B:2/52 |
36 | Sýkora Josef | Valašská Polanka | 63 | 74 | 3 | S:1/27, A:1/16, B:1/31 |
36 | Kubienka Libor | 1.běžecký Jablunkov | 65 | 74 | 2 | S:1/54, A:0/0, B:1/20 |
36 | Diviš Martin | SNB PRAHA | 63 | 74 | 2 | S:0/0, A:2/74, B:0/0 |
39 | Jindra David | BRID Team | 60 | 73 | 2 | S:1/57, A:0/0, B:1/16 |
39 | Knápek Lubomír | LK Šumperk | 59 | 73 | 2 | S:1/51, A:0/0, B:1/22 |
41 | Kubeček Ladislav | TJ Maratonstav Úpice | 62 | 72 | 1 | S:1/72, A:0/0, B:0/0 |
42 | Petrou Jan | SK Větřní | 64 | 70 | 1 | S:0/0, A:1/70, B:0/0 |
43 | Kožíšek Václav | SK Čtyři Dvory České Budějovice | 66 | 68 | 2 | S:1/42, A:1/26, B:0/0 |
44 | Grätz Luděk | Sokol Ústí nad Orlicí | 58 | 66 | 3 | S:0/0, A:1/30, B:2/36 |
44 | Slovák Vladimír | EPO Machinery | 60 | 66 | 1 | S:1/66, A:0/0, B:0/0 |
46 | Krátký Josef | SKP Hvězda Pardubice | 65 | 64 | 4 | S:1/30, A:2/20, B:1/14 |
47 | Osoba Martin | Lokomotiva Meziměstí | 65 | 62 | 1 | S:0/0, A:1/62, B:0/0 |
48 | Mrklovský Petr | AK EZ Kopřivnice | 66 | 60 | 1 | S:1/60, A:0/0, B:0/0 |
48 | Hausvater Karel | OK Slavia Hradec Králové | 58 | 60 | 1 | S:1/60, A:0/0, B:0/0 |
48 | Kožnar Aleš | ČKS SKI Jilemnice | 66 | 60 | 1 | S:1/60, A:0/0, B:0/0 |
48 | Jakš Martin | Jablonec nad Nisou | 66 | 60 | 1 | S:1/60, A:0/0, B:0/0 |
52 | Švihel Miroslav | BS SLOPNÉ | 58 | 59 | 2 | S:0/0, A:1/32, B:1/27 |
53 | Votoček Vladimír | ČKS SKI Jilemnice | 60 | 57 | 1 | S:1/57, A:0/0, B:0/0 |
53 | Prýmek Petr | Boseň | 65 | 57 | 1 | S:1/57, A:0/0, B:0/0 |
53 | Klement Pavel | Velmor | 66 | 57 | 1 | S:1/57, A:0/0, B:0/0 |
53 | Ševinský Jan | Běžecký klub České spořitelny | 61 | 57 | 1 | S:1/57, A:0/0, B:0/0 |
57 | Černý Karel | RK Evropa Plzeň | 60 | 56 | 3 | S:0/0, A:0/0, B:3/56 |
58 | Dvorský Jaroslav | Malé Svatoňovice | 63 | 54 | 1 | S:1/54, A:0/0, B:0/0 |
58 | Kratochvíl Pavel | Atletic Třebíč | 60 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
58 | Gargulák Josef | BS Slopné | 62 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
58 | Rys Jiří | Triatlon Mladá Boleslav | 64 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
58 | Maršík Miloš | TC Dvořák ČB | 66 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
58 | Puršl Jiří | Běžecký klub České spořitelny | 63 | 54 | 1 | S:1/54, A:0/0, B:0/0 |
64 | Mašek Roman | SNB Praha | 61 | 53 | 3 | S:0/0, A:2/44, B:1/9 |
65 | Rýpar Miloslav | Běžecký Klub České Spořitelny | 63 | 51 | 1 | S:1/51, A:0/0, B:0/0 |
66 | Zavadil Alexandr | SM KONDOR Jeseník | 66 | 50 | 2 | S:1/33, A:0/0, B:1/17 |
66 | Slamiak Stanislav | Bonbon Praha | 62 | 50 | 2 | S:0/0, A:1/34, B:1/16 |
68 | Mlynář Vlastimil | Orel Dolní Dobrouč | 64 | 48 | 2 | S:0/0, A:2/48, B:0/0 |
68 | Votava Vladimír | Ski Alp Club Šp.Mlýn | 63 | 48 | 1 | S:1/48, A:0/0, B:0/0 |
68 | Kobr Jiří | SK Zolboch | 62 | 48 | 1 | S:1/48, A:0/0, B:0/0 |
68 | Mikolášek Arnoštek | Nákří | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 | |
68 | Pešek Milan | Karla Cup kolo | 60 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
68 | Keller Antonín | Orel Veřovice | 63 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
68 | Skyba Martin | Orel Židenice | 62 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
68 | Weigert Miloslav | TJ Palkovice | 59 | 48 | 1 | S:1/48, A:0/0, B:0/0 |
76 | Soukup Petr | Kovohutě Příbram | 65 | 47 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/47 |
76 | Bílý Zdeněk | Hvězda SKP Pardubice | 59 | 47 | 3 | S:0/0, A:2/36, B:1/11 |
76 | Březina Ladislav | MK Seitl Ostrava | 61 | 47 | 2 | S:1/36, A:0/0, B:1/11 |
79 | Vejnar Josef | ČSK SKI Vysoké nad Jizerou | 57 | 46 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/46 |
80 | Filinger Zbyněk | SK Maxtri Liberec | 62 | 45 | 1 | S:1/45, A:0/0, B:0/0 |
80 | Cimprich Marcel | Šenov | 66 | 45 | 5 | S:2/27, A:1/2, B:2/16 |
80 | Milan | Sportovní centrum Dobrošov | 62 | 45 | 1 | S:1/45, A:0/0, B:0/0 |
80 | Gajdoš Jan | Vráž | 66 | 45 | 1 | S:1/45, A:0/0, B:0/0 |
84 | Odvrša Pavel | Bystřice pod Hostýnem | 62 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
84 | Krčka Bohuslav | SK Větřní | 65 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
84 | Hanuš Petr | Chládek a Tintěra Pardubice | 64 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
84 | Januška Ivan | Šanov | 58 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
88 | Valenta Jiří | SK SEVERKA Šumperk | 63 | 43 | 2 | S:1/27, A:0/0, B:1/16 |
89 | Novák Karel | Orel Bystřice pod Hostýnem | 62 | 42 | 2 | S:0/0, A:2/42, B:0/0 |
89 | Kubeš Petr | Sokol Vrát | 64 | 42 | 1 | S:1/42, A:0/0, B:0/0 |
89 | Kožina Petr | Běžecký Klub České Spořitelny | 60 | 42 | 1 | S:1/42, A:0/0, B:0/0 |
89 | Rygál Libor | SK Maxtri Liberec | 62 | 42 | 1 | S:1/42, A:0/0, B:0/0 |
93 | Jamrik Mirek | ORLOVÁ KRÁL ŠUMAVY | 57 | 41 | 2 | S:0/0, A:1/28, B:1/13 |
94 | Schovánek Petr | Krčský les | 65 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
94 | Malát Jan | BBK Boršov | 66 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
94 | Kresta Roman | Orel Židenice | 65 | 40 | 2 | S:0/0, A:2/40, B:0/0 |
97 | Chmel Zdeněk | Běžecký klub České spořitelny | 62 | 39 | 1 | S:1/39, A:0/0, B:0/0 |
97 | Šír Václav | Spartak Rokytnice nad Jizerou | 66 | 39 | 1 | S:1/39, A:0/0, B:0/0 |
97 | Hrabuška Jaroslav | MK Seitl Ostrava | 57 | 39 | 1 | S:1/39, A:0/0, B:0/0 |
100 | Pláteník Ladislav | Dolní Třebonín | 66 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
100 | Vrubel Karel | JISLA Zlín | 64 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
100 | Pradáč Petr | Horní Maršov | 66 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
100 | Kunc Josef | Orel Vyškov | 60 | 38 | 2 | S:1/24, A:1/14, B:0/0 |
100 | Razým Jan | ISCAREX Česká Třebová | 57 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
100 | Hrubý Antonín | Cyklo Mokřinka Dolní Lhota | 64 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
100 | Plašil Milan | SL Mlázovice | 59 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
107 | Voráček Karel | Cyklo Velešín | 62 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
107 | Havlín Jan | Chlumec nad Cidlinou | 66 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
109 | Beroušek Pavel | TJ Sokol Postřekov | 62 | 35 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/35 |
109 | Matějík Petr | CYKLO RACING | 64 | 35 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/35 |
111 | Štoček Michal | SKI Jilemnice | 60 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
111 | Kozelka Miloš | Žižkov | 57 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
111 | Měřínský Jaroslav | AK Perná | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 | |
111 | Scherrer Jaroslav | Orel Moravské Budějovice | 60 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
111 | Hegeduš Josef | BBK Boršov | 66 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
116 | Vašička Petr | Běžecký klub České spořitelny | 66 | 33 | 1 | S:1/33, A:0/0, B:0/0 |
116 | Dvorský Ladislav | MK Seitl Ostrava | 65 | 33 | 1 | S:1/33, A:0/0, B:0/0 |
118 | Pavlíček František | Soběslav | 58 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
118 | Berka Milan | Kozákov | 58 | 32 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/32 |
118 | Němec Miloš | Bonbon Praha | 59 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
121 | Jelínek Zbyněk | TJ Liga100 Olomouc | 63 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
121 | Šatra Alois | Tatran Velké Hydčice | 58 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
121 | Rychecký Tomáš | HH Smíchov | 66 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
121 | Holický Milan | Pardubice | 65 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
121 | Schovánek Milan | Krčský les B | 62 | 31 | 2 | S:0/0, A:1/20, B:1/11 |
126 | Fátor Miloslav | TJ Maratonstav Úpice | 64 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
126 | Čepelák Jiří | MXSHOP Čepelák | 58 | 30 | 1 | S:1/30, A:0/0, B:0/0 |
126 | Sobotka Josef | Moravská N. Ves | 64 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
126 | Zdeněk Libor | Cyklo Velešín | 66 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
126 | Valach Petr | LPU Pardubice | 65 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
131 | Štěpánek Kvido | Jablonné nad Orlicí | 57 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
131 | Machek Pavel | Vidoň | 61 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
131 | Kohout Luděk | Nová Ves | 65 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
131 | Orth Milan | Irish Pub Břecl | 61 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
131 | Polanský Leopold | VALACHBAJK TEAM | 63 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
131 | Plíva Vladimír | Orel Dolní Dobrouč | 57 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
131 | Elich Jiří | Apache Loko Trutnov | 64 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
138 | Zatloukal Marek | TJ Liga 100 Olomouc | 65 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
138 | Jokel Lubomír | Atlet Šestajovice | 64 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
138 | Rajnoch Edvard | Splašení Goroli | 66 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
138 | Kašparec Petr | AJETO Lindava | 62 | 27 | 1 | S:1/27, A:0/0, B:0/0 |
138 | Dufek Václav | Velosport Domažlice | 58 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
138 | Voráček Karel | Sokol Dolany | 63 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
138 | Měřínský Jaroslav | AK Perná | 61 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
138 | Šrachta Vladimír | Cvikov | 60 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
146 | Vopařil Jiří | JISVA Zlín | 64 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
146 | Pražan Libor | Unob | 60 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
146 | Milan Milan | Sportovní centrum Dobrošov | 62 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
146 | Kuřik Jan | Orel Studenec | 66 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
150 | Hynek Petr | SK Nové Město nad Metují | 63 | 25 | 2 | S:0/0, A:1/16, B:1/9 |
151 | Čečil Milan | Plzeňští běžci | 65 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
151 | Bezchleba Karel | Jiřetín pod Jedlovou | 61 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
151 | Vavák Libor | BK Sadská | 65 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
151 | Válek Jan | Praha 5 | 64 | 24 | 1 | S:1/24, A:0/0, B:0/0 |
151 | Dolejš Rudolf | JK Čácha Sušice | 58 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
151 | Dostál Jiří | Liga 100 Olomouc | 64 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
151 | Macek Martin | S K Finisher | 64 | 24 | 1 | S:0/0, A:1/24, B:0/0 |
151 | Kotek Karel | Kroměříž | 65 | 24 | 1 | S:0/0, A:1/24, B:0/0 |
151 | Flaks Jan | AC Nýřany | 62 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
151 | Višněvský Ladislav | Quort Team | 62 | 24 | 1 | S:0/0, A:1/24, B:0/0 |
151 | Jandejsek Zdeněk | Studené | 61 | 24 | 1 | S:0/0, A:1/24, B:0/0 |
151 | Hejnyš Miroslav | Spartak Police nad Metují | 60 | 24 | 1 | S:0/0, A:1/24, B:0/0 |
163 | Svatoň Jiří | Čechovka Hořice | 61 | 23 | 2 | S:0/0, A:1/16, B:1/7 |
164 | Minčev Ivan | Praha | 57 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
164 | Psůtka Roman | B.K.Capartice | 62 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
164 | Bartoš Franta | Zlín | 63 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
164 | Vašíček Petr | ŽidleEX | 63 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
164 | Dvořák Petr | Team internet Příbram | 61 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
164 | Ambrož Radomír | SANELA Lanškroun | 63 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
164 | Šádek Jiří | Lomnice nad Popelkou | 59 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
164 | Hemer Lukáš | Praha | 66 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
164 | Mikolášek Arnošt | Nákří | 65 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
164 | Barbořák Bohuš | TJ Liga 100 Olomouc | 59 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
174 | Rada Petr | ACOH Hvězda Praha | 64 | 21 | 1 | S:1/21, A:0/0, B:0/0 |
175 | Gambita Josef | Most | 58 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
175 | Heczko Stanislav | SKIALPSHOP | 66 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
175 | Stržínek Karel | CK Stará Ves - Běžci z Rya | 64 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
178 | Bezucha Jiří | OS Pohyb a zdraví | 62 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
178 | Vokáč Roman | Zdice | 62 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
178 | Mrva Pavel | Popovice | 60 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
178 | Slowioczek Roman | MK Seitl Jablunkov | 59 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
182 | Kučírek Petr | Třinec | 58 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
182 | Kukaň František | GAMA Železná Ruda | 61 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
182 | Šubr Petr | Masáže " | 65 | 18 | 1 | S:0/0, A:1/18, B:0/0 |
182 | Skalka Vladimír | MK Seitl Ostrava | 66 | 18 | 1 | S:1/18, A:0/0, B:0/0 |
182 | Kučera Petr | Stružinec | 61 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
182 | Vlasák Otto | Křesetice | 62 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
188 | Gombita Josef | Most | 58 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
188 | Valeš Pavel | NEI Žihobce | 64 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
188 | Bláha Milan | AF Křovice | 57 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
191 | Skupieň Josef | Hranice | 57 | 16 | 2 | S:0/0, A:1/10, B:1/6 |
191 | Žákovec Pavel | Sokol Kolinec | 66 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
191 | Lukeš Jiří | J+J Vlašim | 65 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
191 | Bielesz Josef | 1. běžecký Jablunkov | 65 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
191 | Vrabec Milan | Železný Brod, Staněk sport Turnov | 60 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
191 | Nadažy Radek | SK Šafrata Bohumín | 65 | 16 | 2 | S:1/12, A:0/0, B:1/4 |
191 | Horáček Stanislav | Město Varnsdorf | 64 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
198 | Král Miroslav | ICNT | 61 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
198 | Doležal Jaromír | SABZO | 57 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
198 | Konečný Miroslav | OKD a.s. | 64 | 15 | 1 | S:1/15, A:0/0, B:0/0 |
198 | Jelínek Jiří | BBK Benešov | 64 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
198 | Zelený Luděk | DOMA Žďár | 61 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
203 | Novák Jaroslav | - | 66 | 14 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/14 |
203 | Tyl Hynek | SK Universe | 65 | 14 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/14 |
203 | Prokop Milan | SC Dobrošov | 62 | 14 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/14 |
203 | Příhoda Jaroslav | Sokol Žebrák | 66 | 14 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/14 |
203 | Cinka Ivan | BBK Benešov | 57 | 14 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/14 |
208 | Tuháček Milan | SK Prdlavky | 65 | 13 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/13 |
208 | Škopek Pavel | Vlašim | 64 | 13 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/13 |
210 | Kyselý Petr | TJ Zduchovice | 64 | 12 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/12 |
210 | Staněk Rostislav | Česká Třebová | 63 | 12 | 1 | S:0/0, A:1/12, B:0/0 |
212 | Petrilák Miroslav | Orlov | 66 | 11 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/11 |
213 | Nepraš Pavel | - | 58 | 10 | 1 | S:0/0, A:1/10, B:0/0 |
213 | Buda Boleslav | Bystřice - Suchý | 57 | 10 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/10 |
213 | Matějíček Luboš | HO Vrchoviny | 62 | 10 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/10 |
216 | Janečka Rostislav | VZS Ostrava | 61 | 9 | 1 | S:1/9, A:0/0, B:0/0 |
217 | Dolejš Radomír | SABZO | 58 | 8 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/8 |
217 | Kočí Tomáš | Mosty u Jablunkova | 62 | 8 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/8 |
219 | Svancar Pavel | Třinec | 65 | 7 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/7 |
220 | Obdržálek Vít | Ostrava | 65 | 6 | 1 | S:1/6, A:0/0, B:0/0 |
220 | Krbílek Dalibor | Gemini | 62 | 6 | 1 | S:0/0, A:1/6, B:0/0 |
222 | Kufa Leon | Třinec | 64 | 5 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/5 |
223 | Mika Ivo | Orel Obřany Brno | 66 | 4 | 1 | S:0/0, A:1/4, B:0/0 |
224 | Neoral František | SNK Cvrčovice | 63 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
224 | Janek Petr | BpH | 62 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
224 | Matějíček Petr | Dolní Dobrouč | 64 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
29.3.2024 (pátek), svátek má Taťána
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
25.03.2024 - Propozice závodu 1. Pekelný kilometr.
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.