hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

ISCAREX CUP

ročník 2017

Průběžné pořadí poháru

Nejmladší žáci I 9 let a mladší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí081242,472012/20 záv.
2Kumpošt RadovanISCAREX Junior team Česká Třebová081232,71412/14 záv.
3Brychta JakubCerekvice nad Loučnou081172,691412/14 záv.
4Gregora LukášActivity Lanškroun081058,371412/14 záv.
5Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová09942,031812/18 záv.
6Resler FilipAtletika TJ Lanškroun09868,971312/13 záv.
7Zajíček VojtěchAtletika TJ Lanškroun08836,81010/10 záv.
8Moskva VojtěchPasivity Žamberk08810,841111/11 záv.
9Jansa MatějTJ Spartak Letohrad08546,6966/6 záv.
10Hanuš AdamTJ Spartak Letohrad08542,5366/6 záv.
11Marhold JanChoceň08446,7955/5 záv.
12Suchodol LukášSokol Klášterec nad Orlicí08439,766/6 záv.
13Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí09420,5377/7 záv.
14Kubín JanTJ Spartak Letohrad08377,3655/5 záv.
15Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun09371,4999/9 záv.

Nejmladší žákyně I 9 let a mladší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Steklá BarboraTJ Svitavy081318,721512/15 záv.
2Čejková KláraISCAREX Junior team Česká Třebová081181,112012/20 záv.
3Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team Česká Třebová081148,752012/20 záv.
4Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová091148,62212/22 záv.
5Zelinková VeronikaISCAREX Junior team ČT09932,861111/11 záv.
6Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team Česká Třebová09684,541010/10 záv.
7Svobodová KláraAZAS Dolní Čermná09656,7588/8 záv.
8Knápková TerezaAtletika TJ Lanškroun08489,0355/5 záv.
9Štruncová EllaTJ Spartak Letohrad08379,3444/4 záv.
10Barnetová ŽofieTJ SPARTAK Letohrad08343,9744/4 záv.
11Hájková ZuzanaActivity Lanškroun08340,8455/5 záv.
12Faltusová EmaTJ Spartak Letohrad08311,855/5 záv.
13Grossmannová LucieTJ Spartak Letohrad08306,8444/4 záv.
14Šedová KamilaSruby08303,4544/4 záv.
15Zejdová KateřinaOrel Brno Obřany08256,7533/3 záv.

Nejmladší žáci II 10-11 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Boháč PankrácJiskra Ústí nad Orlicí061275,171312/13 záv.
2Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová061236,021912/19 záv.
3Barvínek DanielAtletika Žamberk061158,021212/12 záv.
4Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl071142,21612/16 záv.
5Krištof JanAtletika Polička071065,61212/12 záv.
6Chaloupek OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí071051,041412/14 záv.
7Řehák MarekISCAREX Junior team ČT07877,921412/14 záv.
8Fajfr MarekSokol Žamberk06674,9988/8 záv.
9Suchodol ŠtěpánTJ Spartak Letohrad06607,6977/7 záv.
10Knápek ŠimonTJ Spartak Letohrad07565,2966/6 záv.
11Hovorka JakubAtletika Žamberk06467,488/8 záv.
12Tobiáš JáchymTJ Spartak Letohard06433,0788/8 záv.
13Málek MichaelTJ Spartak Letohrad07371,5644/4 záv.
14Vávra PetrOrel Dolní Čermná07344,5944/4 záv.
15Mareš VítJablonné n.O.07321,9844/4 záv.

Nejmladší žákyně II 10-11 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Klementová LuisaActivity Lanškroun061227,811312/13 záv.
2Borková JohankaISCAREX Junior team ČT071212,251312/13 záv.
3Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová061196,692012/20 záv.
4Vetchá RozálieISCAREX Junior team Česká Třebová071161,761212/12 záv.
5Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT071151,341912/19 záv.
6Matějková Viktoria ElaLubník071149,351612/16 záv.
7Matějková AnnaActivity Lanškroun07976,231111/11 záv.
8Svobodová BarboraAZAS Dolní Čermná06747,7899/9 záv.
9Kubešová KláraActivity Lanškroun06544,861010/10 záv.
10Kubíčková NinaTJ Spartak Letohrad07542,0366/6 záv.
11Hubálková KristýnaAtletika TJ Lanškroun07504,1788/8 záv.
12Skalická NikolActivity Lanškroun07476,7777/7 záv.
13Kristejnová AnetaSokol Klášterec nad Orlicí07475,0677/7 záv.
14Kubová LucieTJ Spartak Letohrad06469,0655/5 záv.
15Preislerová Elena MarieISCAREX Česká Třebová06366,9155/5 záv.

Mladší žáci 12-13 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Bukáček MarekAtletika Polička041228,922112/21 záv.
2Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT041220,61412/14 záv.
3Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová041191,412412/24 záv.
4Jadrný TomášISCAREX Junior team Česká Třebová041100,51812/18 záv.
5Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř041008,561111/11 záv.
6Borek ViktorBrzdy Horní Čermná04883,012112/21 záv.
7Štantejský MatějISCAREX Junior team Česká Třebová05873,261010/10 záv.
8Topinka JonášActivity Lanškroun05845,471212/12 záv.
9Gregor JanTJ Spartak Letohrad04793,9488/8 záv.
10Tobiška ŠtěpánAtletika Žamberk05571,6477/7 záv.
11Rybka LukášTJ Spartak Letohrad04490,8455/5 záv.
12Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř04470,8855/5 záv.
13Akak OndřejZáchlumí05441,0855/5 záv.
14Čech OndřejTJ Sokol Jaroměř04429,3655/5 záv.
15Jedlička LukášAtletika Žamberk04397,0855/5 záv.

Mladší žákyně 12-13 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT041351,972012/20 záv.
2Moskvová AgátaKB Letohrad051153,511512/15 záv.
3Hamplová TerezaActivity Lanškroun051131,271612/16 záv.
4Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team Česká Třebová051106,791612/16 záv.
5Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová04628,0888/8 záv.
6Grossmannová KláraTJ Spartak Letohrad04541,366/6 záv.
7Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT04504,555/5 záv.
8Němcová AdélaAtletika Polička04467,1888/8 záv.
9Šilarová LucieActivity Lanškroun05429,4566/6 záv.
10Kánská LucieTJ Spartak Letohrad04424,155/5 záv.
11Pijáková TerezaOrel Brno Obřany04414,6544/4 záv.
12Hrubá KláraLetohrad04399,6755/5 záv.
13Kubíčková ZuzanaTJ Spartak Letohrad05363,5555/5 záv.
14Jakubská BeátaTJ Sokol Jaroměř04356,8344/4 záv.
15Marková NikolaTJ Spartak Letohrad05356,0144/4 záv.

Starší žáci 14-15 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT031196,661212/12 záv.
2Kapoun JanAtletika Polička031162,741612/16 záv.
3Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí031138,731111/11 záv.
4Moravec JanOrel Orlice021094,021412/14 záv.
5Vacek LukášISCAREX Junior team Česká Třebová02800,851412/14 záv.
6Bílek DavidVencl team Ústí nad Orlicí03672,5366/6 záv.
7Gregora FilipActivity Lanškroun02440,7955/5 záv.
8Veselý JaroslavTJ Spartak Letohrad03413,155/5 záv.
9Dvořák MartinTJ Spartak Letohrad03379,1955/5 záv.
10Költö MatějTJ Spartak Letohrad03336,8544/4 záv.
11Harcula MichalTJ Spartak Letohrad0328144/4 záv.
12Cenek JáchymFenix Ski Team Jeseník02280,9733/3 záv.
13Dušek JakubOrel Dolní Dobrouč03221,666/6 záv.
14Vondráček JakubTJ Spartak Letohrad03205,8333/3 záv.
15Fiala MartinTJ Sokol Jaroměř03202,2822/2 záv.

Starší žákyně 14-15 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hanáková KláraActivity Lanškroun021274,441612/16 záv.
2Šedová TerezaCyklo Bendl Vysoké Mýto031259,261312/13 záv.
3Šilarová MichaelaActivity Lanškroun021169,921712/17 záv.
4Bartoňová AdélaAtletika Polička031099,191312/13 záv.
5Borková AgátaBrzdy Horní Čermná02836,112212/22 záv.
6Lerchová KateřinaActivity Lanškroun03727,891010/10 záv.
7Stránská VendulaJiskra Ústí nad Orlicí03724,9677/7 záv.
8Kubešová EliškaActivity Lanškroun03686,9199/9 záv.
9Mikysková SvatavaTJ Spartak Letohrad03559,9966/6 záv.
10Hovorková KarolínaAtletika Žamberk03548,9766/6 záv.
11Mrázová JanaFenix Ski Team Jeseník02310,5633/3 záv.
12Burešová KarolínaTJ Spartak Letohrad03290,6444/4 záv.
13Mičkerová KarlaFenix Ski Team Jeseník0228333/3 záv.
14Halasová AnnaOrel Vyškov03276,7833/3 záv.
15Škrobánková ViolaTJ Spartak Letohrad03262,9644/4 záv.

Dorostenci 16-17 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí011284,181312/13 záv.
2Holubář PatrikÚstí nad Orlicí001056,631212/12 záv.
3Urban MatyášVencl tým Ústí nad Orlicí00297,1133/3 záv.
4Limburský JanOrel Brno Obřany01275,5833/3 záv.
5Gregora JanActivity Lanškroun00270,5733/3 záv.
6Mikyska TomášKB Letohrad00220,6222/2 záv.
7Vašátko MarekWikov SKI Skuhrov01208,9922/2 záv.
8Swiesiulski MateuszULKS Bystrzyca Klodzka01196,9422/2 záv.
9Verner JanČeská Třebová01195,1222/2 záv.
10Hermann MatějTJ Spartak Letohrad00188,5222/2 záv.
11Hynek MartinPasivity Žamberk01183,4922/2 záv.
12Spěvák MartinTJ Svitavy00175,5722/2 záv.
13Kánský PetrTJ Spartak Letohrad00159,0222/2 záv.
14Tichý MiroslavOrel Obřany01129,122/2 záv.
15Pastor PatrikPasivity Žamberk01117,3811/1 záv.

Dorostenky 16-17 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Derková MartinaActivity Lanškroun011118,511212/12 záv.
2Matyášová JitkaOrel Dolní Dobrouč01502,7166/6 záv.
3Hnátnická ZuzanaOB Žamberk01472,4566/6 záv.
4Halasová VeronikaOrel Šitbořice01306,6433/3 záv.
5Kuncová MartinaOrel Vyškov01297,7333/3 záv.
6Šedová TerezaCyklo Bendl Vysoké Mýto03254,8822/2 záv.
7Šilarová MichaelaTJ Spartak Letohrad01218,3722/2 záv.
8Brožková LucieKOB Ústí nad Orlicí01216,5122/2 záv.
9Strouhalová AnnaFenix Ski Team Jeseník0120522/2 záv.
10Kuchařová LucieOrel Domanín01177,3422/2 záv.
11Šilarová MichaelaActivity Lanškroun02120,611/1 záv.
12Grajnert MalgorzataULKS Bystrzycia Klodzka00118,5811/1 záv.
13Pavlíštová NoemiAC Choceň01116,9111/1 záv.
14Poulíková KarolínaFenix Ski Team Jeseník00113,3211/1 záv.
15Gallová VeronikaTJ Spartak Letohrad00112,0311/1 záv.

Junioři 18-19 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Moravec JakubJM TEAM Letohrad991364,271615/16 záv.
2Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí981336,991212/12 záv.
3Vencl JiříActivity Lanškroun981271,172015/20 záv.
4Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí98654,9366/6 záv.
5Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí98606,1866/6 záv.
6Křeček JiříEleven Run Team98490,955/5 záv.
7Novák DavidAC Vysoké Mýto98487,7844/4 záv.
8Štěpánek RadekOrel Brno-Obřany98398,5544/4 záv.
9Bílek DavidVencl team Ústí nad Orlicí03372,6844/4 záv.
10Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT03302,9933/3 záv.
11Halas PavelOrel Šitbořice99289,8733/3 záv.
12Simon JakubPolička00277,733/3 záv.
13Grzyb MateuszULKS Bystrzyca Klodzka99236,6722/2 záv.
14Kulíšek KarelTJ Nové Město na Moravě99221,1122/2 záv.
15Holec RadekKN PROJECT99187,2322/2 záv.

Muži A 20-39 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hübl RadekRUNSPORT Team881575,491615/16 záv.
2Hradecký JaromírSkuteč851511,781615/16 záv.
3Dryml MojmírHvězda Pardubice861428,741615/16 záv.
4Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová871417,413315/33 záv.
5Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8714112515/25 záv.
6Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí851225,841615/16 záv.
7Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě841145,311515/15 záv.
8Adamec LukášHoro Česká Třebová87969,541313/13 záv.
9Fliedr JiříF-BIKEKLUB Sádek80906,261212/12 záv.
10Živný Marek3D Fitness race team91810,931615/16 záv.
11Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí84758,4588/8 záv.
12Záveský FilipISCAREX Česká Třebová93715,3277/7 záv.
13Rohlík VáclavAC Pardubice80654,6777/7 záv.
14Jor MartinRunsport team87654,0477/7 záv.
15Miřejovský JiříTJ Sokol ÚO79649,5877/7 záv.

Muži B 40-49 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí721566,642515/25 záv.
2Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky761561,612115/21 záv.
3Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice741554,082215/22 záv.
4Vacek MartinISCAREX Česká Třebová691501,391915/19 záv.
5Kačerovský MichalActivity Lanškroun691180,071515/15 záv.
6Malátek AntonínPardubice771058,51413/13 záv.
7Kubeš DavidActivity Lanškroun751051,951715/17 záv.
8Roleček MilanPěčín76962,741414/14 záv.
9Bureš MartinISCAREX Česká Třebová74861,071010/10 záv.
10Hampl AloisOstrov70858,721615/16 záv.
11Vokolek MichalAC Pardubice72823,3988/8 záv.
12Vítek MiroslavVencl Tým Ústí nad Orlicí72781,3888/8 záv.
13Borek PetrBrzdy Horní Čermná70753,53715/37 záv.
14Němec RadekLitomyšl77671,091615/16 záv.
15Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk72590,6866/6 záv.

Muži C 50-59 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Stránský AlešISCAREX Česká Třebová601660,132415/24 záv.
2Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová651644,542815/28 záv.
3Vacarda VladimírEleven RUN Team Liberec591498,612315/23 záv.
4Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com641450,571915/19 záv.
5Scheuer JanActivity Lanškroun661389,291715/17 záv.
6Belobrad IvanPASIVITY Žamberk661222,832715/27 záv.
7Hruban JanČeská Třebová661165,482715/27 záv.
8Sedláček RomanActivity Lanškroun641053,181212/12 záv.
9Hanuš PetrCh&T Pardubice64912,51111/11 záv.
10Dostálek PetrBouda67734,6488/8 záv.
11Novotný Luděk3D Fitness RT62651,9699/9 záv.
12Jančík BořekSVARTES Hořice64542,155/5 záv.
13Turbak JaroslavAtletika Polička63536,3466/6 záv.
14Svoboda MojmírHvězda Pardubice66536,255/5 záv.
15Schaffer PetrMlýn Janderov60529,1766/6 záv.

Muži D 60-69 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Ráb PavelČeská Třebová521616,163315/33 záv.
2Bláha MilanAF Křovice571596,11515/15 záv.
3Šolc VítězslavBKL Machov571583,922315/23 záv.
4Štyndl MiroslavAtletika Polička571491,661715/17 záv.
5Kopecký LiborAC Vysoké Mýto561413,152315/23 záv.
6Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová531366,131615/16 záv.
7Červ MiloslavAtletika Polička501240,591615/16 záv.
8Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou51984,61615/16 záv.
9Brožek RadmilKRB Chrudim54944,541010/10 záv.
10Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou54938,531815/18 záv.
11Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí51897,21615/16 záv.
12Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí53800,5888/8 záv.
13Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice48730,6677/7 záv.
14Švec MiroslavDědkostav Potštejn52691,4199/9 záv.
15Vilhelm VáclavPřívrat51621,5599/9 záv.

Muži E 70 let a starší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Leszkow PetrMK Hlinsko441640,141414/14 záv.
2Jelínek MatějČernilov421543,192015/20 záv.
3Bielčik JindřichElma Tým401534,282515/25 záv.
4Sadílek OtaActivity Lanškroun461241,362115/20 záv.
5Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice391206,191515/15 záv.
6Chocholouš DaliborDubina Pardubice461045,161111/11 záv.
7Krátký FrantišekJiskra Králíky43976,5977/7 záv.
8Tučný JanMK Pardubice47805,931010/10 záv.
9Metelka JosefSpartak Police44633,5466/6 záv.
10Doležal StanislavBK Pardubice38586,7966/6 záv.
11Les JosefTJ Maratonstav Úpice47469,3755/5 záv.
12Hrobař RudolfSKP Rychnov nad Kněžnou47452,9644/4 záv.
13Vodička JanMK Radslavice45369,9544/4 záv.
14Pšenička JiříPardubice46361,2844/4 záv.
15Bubeník JiříOrel Vyškov44345,844/4 záv.

Juniorky 18-19 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí981267,491212/12 záv.
2Václavková HanaDlouhá Třebová99970,871010/10 záv.
3Matyášová EliškaOrel Dolní Dobrouč99721,7499/9 záv.
4Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí98526,3444/4 záv.
5Moravcová DenisaLetohrad99403,3555/5 záv.
6Šedová TerezaCyklo Bendl Vysoké Mýto03297,3633/3 záv.
7Boková IvanaOB TJ Sokol Žamberk99233,1422/2 záv.
8Holíková ZuzanaWIKOV SKI Skuhrov nad Bělou99216,822/2 záv.
9Stránská VendulaJiskra Ústí nad Orlicí03213,8622/2 záv.
10Smažíková PetraWikov SKI Skuhrov99188,3222/2 záv.
11Hanáková KláraActivity Lanškroun02186,9522/2 záv.
12Kuncová MonikaOrel Vyškov99182,4533/3 záv.
13Šilarová MichaelaActivity Lanškroun02165,8822/2 záv.
14Borková AgátaBrzdy Horní Čermná02150,7533/3 záv.
15Dušková LindaHVEPA01128,6111/1 záv.

Ženy A 20-34 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Nováková BarboraSokol Kunvald831708,772215/22 záv.
2Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová841518,531915/19 záv.
3Hronová MarkétaCzech Tri K. Team90649,9777/7 záv.
4Peterková VeronikaTJ Svitavy84529,3388/8 záv.
5Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto84382,1144/4 záv.
6Turbaková BarboraAtletika Polička90345,9943/3 záv.
7Mikešová JanaSOKOL/BAKAKO Nová Paka91311,1333/3 záv.
8Šimáková KláraHradec Králové83292,7933/3 záv.
9Leszczynska DominikaMiedzygorze84272,0244/4 záv.
10Marholdová LucieChoceň83260,5843/3 záv.
11Zdařilová ZuzanaOrel Židenice83258,5344/4 záv.
12Filipiová EvaAtletika Šumperk86251,5322/2 záv.
13Novotná DoraPejsek a Kočička Žamberk97250,0522/2 záv.
14Rábová MartinaČeská Třebová92231,7833/3 záv.
15Vévodová MartinaAK Perná90228,7722/2 záv.

Ženy B 35-44 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová801731,882115/21 záv.
2Barvínková RomanaAtletika Žamberk791504,871615/16 záv.
3Šedová JanaSruby731469,352615/26 záv.
4Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová801415,621815/18 záv.
5Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová77914,431111/11 záv.
6Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou79811,11515/15 záv.
7Tobišková TerezaAtletika Žamberk77713,6977/7 záv.
8Mencáková PetraJS Ginabela81613,1177/7 záv.
9Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná79601,9177/7 záv.
10Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová75580,3687/7 záv.
11Kozáková DenisaHvězda Pardubice79528,5655/5 záv.
12Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová794851010/10 záv.
13Pirklová KateřinaLetohrad76440,5255/5 záv.
14Borková AdélaBrzdy Horní Čermná75409,451515/15 záv.
15Benková RomanaLitomyšl78374,8244/4 záv.

Ženy C 45-54 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí651794,72315/23 záv.
2Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová701712,92715/27 záv.
3Pavelcová RomanaAtletika Žamberk721488,082115/21 záv.
4Jirásková EvaMaratonstav Úpice641412,162115/21 záv.
5Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové721395,161111/11 záv.
6Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová631101,122615/26 záv.
7Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice69951,821010/10 záv.
8Cinková JitkaAC Pardubice68774,1488/8 záv.
9Šternerová HanaHradec Králové63608,31111/11 záv.
10Jetmarová EsterSokol Hylváty70521,0977/7 záv.
11Jonášová ZdeňkaHradecký Spinning64507,7188/8 záv.
12Pešlová IvanaSvitavy63280,644/4 záv.
13Málková AnnaOrel Vyškov63217,6733/3 záv.
14Stejskalová AndreaRůžoffky v běhu Litomyšl72198,9322/2 záv.
15Spilková GabrielaBJB Vysoké Mýto72198,8533/3 záv.

Ženy D 55 let a starší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hellerová HanaHradec Králové611743,571515/15 záv.
2Nechvílová MiroslavaAC Choceň601600,522815/28 záv.
3Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová481503,883115/31 záv.
4Jelínková MagdalenaČernilov451210,971715/17 záv.
5Dvořáková EvaProstějov55595,7455/5 záv.
6Vacková HanaSOKOL Starkoč56543,4155/5 záv.
7Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice56519,566/6 záv.
8Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice62343,0644/4 záv.
9Ehrenbergerová MartaLetohrad57305,9733/3 záv.
10Dostálová EvaMoravská Třebová59231,3422/2 záv.
11Jurošková MilušeOrel Židenice58209,2422/2 záv.
12Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice54134,8411/1 záv.
13Hyláková DanaAK Drnovice, Vyškov61129,511/1 záv.
14Pštrossová MarieSNB Praha59124,611/1 záv.
15Kalousová DanaAtletika Žamberk59116,4911/1 záv.

Absolutní kategorie mužů (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hübl RadekRUNSPORT Team881557,111615/16 záv.
2Hradecký JaromírSkuteč851455,841615/16 záv.
3Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice741420,162115/21 záv.
4Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí721419,582215/22 záv.
5Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky761392,72015/20 záv.
6Dryml MojmírHvězda Pardubice861379,111615/16 záv.
7Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová871341,792415/24 záv.
8Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová871331,263115/31 záv.
9Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová651299,592615/26 záv.
10Stránský AlešISCAREX Česká Třebová601294,852115/21 záv.
11Vacek MartinISCAREX Česká Třebová691267,51815/18 záv.
12Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí851147,971515/15 záv.
13Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě841103,971515/15 záv.
14Vacarda VladimírEleven RUN Team Liberec591078,472215/22 záv.
15Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com641008,71715/17 záv.

Absolutní kategorie žen (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová801546,592015/20 záv.
2Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí651503,722215/22 záv.
3Nováková BarboraSokol Kunvald831492,412015/20 záv.
4Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové721344,761212/12 záv.
5Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová701314,592615/26 záv.
6Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová841288,141815/18 záv.
7Barvínková RomanaAtletika Žamberk791243,121615/16 záv.
8Pavelcová RomanaAtletika Žamberk721184,681915/19 záv.
9Šedová JanaSruby731122,572615/26 záv.
10Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová801114,531715/17 záv.
11Jirásková EvaMaratonstav Úpice64995,551915/19 záv.
12Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice69742,261010/10 záv.
13Hellerová HanaHradec Králové61717,341515/15 záv.
14Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová77682,051111/11 záv.
15Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí98672,8399/9 záv.


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
18.3.201710 jarních kilometrů95
19.3.2017Běh za břehem153
25.3.2017Litomyšlská dvanáctka132
1.4.2017Svitavská 10149
5.4.20171. Pekelný kilometr133
7.4.20171. Zemská míle126
8.4.2017Jarní půlmaraton152
9.4.2017Jaroměřský kros317
12.4.2017Jarní hodinovka na dráze21
22.4.2017Běh Javorkou252
26.4.2017Pardubická devítka331
28.4.2017Běh na Rozálku198
29.4.2017Svitavský stýpl - ZRUŠENO0
30.4.2017Memoriál Quido Štěpánka301
1.5.2017Běh kolem poličských hradeb361
3.5.20172. Pekelný kilometr139
6.5.2017Letohradská pětka305
14.5.2017Běh Choceňskými sady228
17.5.2017Malá cena Monaka146
20.5.2017Běh do Zámeckého vrchu281
21.5.2017Nekořský kros146
28.5.2017Půlmaraton údolím Moravské Sázavy177
31.5.20173. Pekelný kilometr130
3.6.2017Běh Dobroučským krajem463
7.6.2017Běh na Kuňku - 7.6.46
10.6.2017Knířovský běh193
11.6.2017Běh přes Červený vrch214
14.6.2017Memoriál Václava Čevony61
16.6.20172. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD141
17.6.2017Peklák Challenge - kvalifikace na MS v běhu do vrchu87
24.6.2017Běh Mladkov - Suchý vrch100
25.6.2017Běh na Kozlovský kopec107
2.7.2017Pardubická pětka na dráze39
12.7.20174. Pekelný kilometr111
28.7.2017Svinnský ISCAREX kros170
6.8.2017Černovírský kros151
12.8.2017Běh údolím řeky Bělé105
25.8.20173. Zemská míle160
26.8.2017Výprachtice - Buková hora127
30.8.20175. Pekelný kilometr125
30.8.2017Pekelný kilometr 201793
2.9.2017Strážný - nahoru a dolů74
3.9.2017Běh Sázava - Lázek66
6.9.2017Běh na Kuňku - 6.9.40
9.9.2017Kopa kros48
10.9.2017Horský čtvrtmaraton55
16.9.2017Králický Lískovec102
23.9.2017Cross po lyžařských tratích229
30.9.2017Zemská míle 2017148
30.9.20174. Zemská míle139
1.10.2017Běh údolím Orlice219
4.10.2017Běh na Kuňku - 4.10.35
7.10.2017Heřmanická osmička205
11.10.2017Pardubická desítka na dráze45
14.10.2017Velká Pardubická cross-country194
15.10.2017Přespolní běh lyžařů v Letohradě399
22.10.2017Kros okolo Žampachu a přes Kozince146
28.10.2017Týnišťská desítka184
4.11.2017Malá Pardubická cross-country94
11.11.2017Perníková 9102
12.11.2017Sokolský půlmaraton39
17.11.2017Běh 17. listopadu57
2.12.2017Čertovský běh76

Následují závody

Datum konáníJméno závodu
16.12.2017Vánoční běh okolo Zlatého pásku