Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Pekelný kilometr

Ročník 2017

Celkové pořadí poháru

Nejmladší žáci I 8-9 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí08---400:03:40.25
2Špatenka MatějActivity Lanškroun09---400:03:53.18
3Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová09---500:04:20.57
4Gregora LukášActivity Lanškroun08---300:04:37.86
5Bezděk VojtěchČeská Třebová09---300:05:17.64
Nejmladší žákyně I 8-9 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Steklá BarboraTJ Svitavy08---400:03:49.03
2Königová TerezaISCAREX Junior team ČT08---400:04:11.22
3Zelinková VeronikaISCAREX Junior team ČT09---400:04:20.27
4Čejková KláraISCAREX Junior team ČT08---300:04:31.14
5Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team ČT09---300:04:35.36
6Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team ČT08---400:04:38.22
7Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová09---500:04:42.96
8Hrušková AnnaTJ Dlouhá Třebová08---400:05:01.71
9Hájková ZuzanaActivity Lanškroun08---300:05:06.96
10Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT08---300:05:18.31
Nejmladší žáci II 10-11 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl07---400:03:24.86
2Bureš JosefISCAREX Junior team ČT06---400:03:43.93
3Hanik MaximISCAREX Junior team ČT07---400:04:06.84
4Řehák MarekISCAREX Junior team ČT07---500:04:08.35
5Vávra JanPeklák team07---300:05:03.42
Nejmladší žákyně II 10-11 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Klementová LuisaActivity Lanškroun06---300:03:27.70
2Borková JohankaISCAREX Junior team ČT07---400:03:34.11
3Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová06---400:03:40.27
4Matějková AnnaActivity Lanškroun07---400:03:46.90
5Matějková Viktoria ElaLubník07---300:03:54.17
6Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT07---400:04:07.39
7Skalická NikolActivity Lanškroun07---300:04:09.44
8Preislerová Elena MarieISCAREX Česká Třebová06---300:04:19.93
9Miláčková AndreaISCAREX Junior team Česká Třebová06---300:04:21.43
10Kubešová KláraAtletika Lanškroun06---400:04:37.83
11Lánová AnetaISCAREX Junior team ČT07---300:05:18.91
Mladší žáci 12-13 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT04---500:10:04.53
2Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová04---500:10:40.13
3König AntonínISCAREX Junior team ČT05---400:10:51.61
4Borek ViktorBrzdy Horní Čermná04---400:12:00.92
Mladší žákyně 12-13 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT04---300:09:43.32
2Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT04---300:10:35.30
3Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT05---300:11:15.47
4Moskvová AgátaKB Letohrad05---500:11:25.23
5Dvořáková EmaISCAREX Junior team ČT04---300:12:15.54
Starší žáci 14-15 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Moravec JanJM Team Letohrad02---300:09:34.47
2Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT03---500:09:37.86
3Habiger PatrikISCAREX Junior team ČT03---300:10:23.21
4Pernfuss VilémISCAREX Junior team ČT03---300:11:17.69
5Vacek LukášISCAREX Junior team ČT02---400:11:50.83
Starší žákyně 14-15 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Šilarová MichaelaActivity Lanškroun02---400:10:19.26
2Lerchová KateřinaActivity Lanškroun03---400:12:29.48
3Kubešová EliškaActivity Lanškroun03---500:12:44.79
4Borková AgátaBrzdy Horní Čermná02---400:14:15.73
Dorostenci 16-17 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Gregora JanActivity Lanškroun00---300:18:22.37
Junioři 18-19 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Novák DavidAC Vysoké Mýto98---300:15:38.88
2Moravec JakubJM Team Letohrad99---400:18:25.68
3Vencl JiříActivity Lanškroun98---400:20:50.07
Muži A 20-39 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová87---300:15:57.78
2Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com80---500:16:13.26
3Adamec LukášHoro Česká Třebová87---400:17:11.58
4Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová87---300:17:53.16
5Novotný JakubHORO Česká Třebová88---300:18:00.52
6Hyksa Jakub-91---400:19:13.20
7Beneš MichalRUNSPORT83---400:19:16.17
8Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová82---500:20:14.82
9Košnar FilipTrailrun.cz91---300:21:04.69
Muži B 40-49 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vacek MartinISCAREX Česká Třebová69---400:16:43.61
2Steklý PetrSvitavy74---300:20:09.95
3Doucha JiříHvězda SKP Pardubice71---300:20:11.90
4Pilgr LuděkOB Česká Třebová76---400:22:37.02
5Hampl AloisOstrov70---300:22:59.84
6Němec RadekLitomyšl77---400:23:15.55
7Borek PetrBrzdy Horní Čermná70---400:25:19.06
Muži C 50-59 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Novák PetrSK Donocykl67---400:17:10.91
2Stránský AlešISCAREX Česká Třebová60---300:17:42.34
3Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová65---300:18:23.04
4Hruban JanČeská Třebová66---500:21:32.38
Muži D 60-69 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Ráb PavelČeská Třebová52---500:21:43.99
2Červ MiloslavAtletika Polička50---300:24:42.51
3Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí51---300:26:44.89
Muži E 70 let a starší
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Sadílek OtaActivity Lanškroun46---400:28:26.94
2Bielčik JindřichElma Tým40---300:34:25.18
Juniorky 18-19 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Václavková HanaDlouhá Třebová99---400:22:58.39
Ženy A 20-34 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Nováková BarboraSokol Kunvald83---400:20:32.19
2Rábová MartinaČeská Třebová92---400:25:02.48
3Machalíková VeronikaČeská Třebová84---400:26:30.33
Ženy B 35-44 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Barvínková RomanaAtletika Žamberk79---300:21:52.27
2Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová80---400:23:26.59
3Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová75---500:23:39.79
4Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová77---400:25:05.29
5Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová79---300:28:27.12
6Pazderová AlenaVysoké Mýto75---300:30:15.88
Ženy C 45-54 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí65---500:20:36.85
2Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová70---400:22:30.48
3Pavelcová RomanaAtletika Žamberk72---300:24:56.32
4Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová63---500:26:14.12
Ženy D 55 let a starší
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová48---500:33:42.85


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
5.4.20171. Pekelný kilometr133
3.5.20172. Pekelný kilometr139
31.5.20173. Pekelný kilometr130
12.7.20174. Pekelný kilometr111
30.8.20175. Pekelný kilometr125