hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


ISCAREX CUP

ročník 2018

Průběžné pořadí poháru

Nejmladší žáci I 9 let a mladší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová09266,833/3 záv.
2Veselý JanKlub biatlonu Letohrad10188,0722/2 záv.
3Veselý JakubKlub biatlonu Letohrad10179,2822/2 záv.
4Řehák LubomírActivity Lanškroun09107,0211/1 záv.
5Kodym VojtěchSokol Studenec09102,4811/1 záv.
6Hemelík LubošTJ Sokol Jaroměř10100,8311/1 záv.
7Brychta DavidCerekvice0997,511/1 záv.
8Číhák MatějSK Dobruška0996,6911/1 záv.
9Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1195,5811/1 záv.
10Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0995,4811/1 záv.
11Moravec JanSK Dobruška0995,4411/1 záv.
12Bezděk VojtěchISCAREX Česká Třebová0991,9511/1 záv.
13Procházka FrantišekTJ Sokol Skuhrov1091,1511/1 záv.
14Hemelík VítekTJ Sokol Jaroměř0990,7711/1 záv.
15Chudý OndřejHradec Králové0988,9711/1 záv.

Nejmladší žákyně I 9 let a mladší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová09287,633/3 záv.
2Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová1021433/3 záv.
3Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou10190,4422/2 záv.
4Fliedrová AdélaF Bike klub Sádek10159,8622/2 záv.
5Jodasová ZuzanaSokol Velké Hamry09107,1111/1 záv.
6Svobodová KláraKlub biatlonu Letohrad09106,4111/1 záv.
7Zelinková VeronikaISCAREX junior team Česká Třebová09102,2411/1 záv.
8Dvořáková DanielaVelichovky0999,3311/1 záv.
9Dejdarová TerezaISCAREX junior team Česká Třebová1096,6111/1 záv.
10Netalová IzabelaTJ Sokol Jaroměř0993,5611/1 záv.
11Dvořáková BarboraSK Dobruška0991,0611/1 záv.
12Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0990,5111/1 záv.
13Holanová AnežkaSokol Dvůr Králové0984,2311/1 záv.
14Skálová MonikaSK Dobruška1083,7211/1 záv.
15Lipenská Kristýna-0979,4511/1 záv.

Nejmladší žáci II 10-11 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí08301,0433/3 záv.
2Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl07292,9433/3 záv.
3Brychta JakubCerekvice nad Loučnou08188,4322/2 záv.
4Krištof JanAtletika Polička07101,8611/1 záv.
5Buryšek MatyášOlfinCar SkiTeam Trutnov08101,6911/1 záv.
6Mazura TomášČeská Třebová0798,6711/1 záv.
7Rejsek MatyášPřípravka oddílu atletiky TJ Sokol Hradec Králov0797,7511/1 záv.
8Poslt AdamTJ Sokol Jaroměř0896,0111/1 záv.
9Hanik MaximISCAREX Junior team ČT0795,2611/1 záv.
10Marek PatrikISCAREX Junior team ČT0893,1311/1 záv.
11Kondrát AdamSokol Kolín-Atletika0792,1111/1 záv.
12Hýbl LukášČeská Třebová0789,3411/1 záv.
13Zajíček VojtěchAtletika TJ Lanškroun0887,0811/1 záv.
14Černý AdamISCAREX junior team Česká Třebová0886,1811/1 záv.
15Souček ŠimonTJ Maratonstav Úpice0886,1611/1 záv.

Nejmladší žákyně II 10-11 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Matějková Viktoria ElaLubník07267,9233/3 záv.
2Steklá BarboraTJ Svitavy08202,8122/2 záv.
3Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT07198,1122/2 záv.
4Čejková KláraISCAREX Junior team Česká Třebová08158,0522/2 záv.
5Vetchá RozálieISCAREX Junior team Česká Třebová07107,511/1 záv.
6Benešová AnetaTJ Sokol Kolín07101,1711/1 záv.
7Doležalová TerezaTJ Sokol Náchod08100,3211/1 záv.
8Bébrová SofieTJ Sokol Kolín0788,4711/1 záv.
9Schederová AmálieSokol Kolín-Atletika0786,2511/1 záv.
10Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0884,9111/1 záv.
11Ožinská EliškaPolička0884,3111/1 záv.
12Cilichová AnnaSokol Velké Hamry0783,4811/1 záv.
12Frejvaldová MartinaSK Dobruška0883,4811/1 záv.
14Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0780,2511/1 záv.
15Skálová RenataSK Dobruška0879,7211/1 záv.

Mladší žáci 12-13 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Boháč PankrácJiskra Ústí nad Oricí06297,8544/4 záv.
2Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová06293,1333/3 záv.
3Seidl LukášAtletika Dobruška05265,1333/3 záv.
4Štantejský MatějISCAREX Junior team Česká Třebová05204,0622/2 záv.
5Dudycha JakubAC Vysoké Mýto05196,6822/2 záv.
6Štefan JanSokol Studenec05102,6111/1 záv.
7Kuhn FrantišekMaratonstav Úpice0697,1411/1 záv.
8Souček OndřejTJ Maratonstav Úpice0691,0711/1 záv.
9Hloušek FilipTJ Sokol Skuhrov0686,211/1 záv.
10Vitvar JanAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0681,1911/1 záv.
11Barvínek DanielAtletika Žamberk0677,3511/1 záv.
12Nosek FrantišekSokol Úbislavice0575,8711/1 záv.
13Šůstek ŠtěpánTJ Sokol HK0574,9111/1 záv.
14Nagy AdamTJ Sokol Jaroměř0673,511/1 záv.
15Šimek OndřejISCAREX Junior team ČT0573,2311/1 záv.

Mladší žákyně 12-13 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team Česká Třebová05196,1722/2 záv.
2Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová06188,7122/2 záv.
3Čejková LucieTJ Svitavy05112,1311/1 záv.
4Havlíčková AnnaTJ Sokol Hradec Králové05103,111/1 záv.
5Moskvová AgátaKB Letohrad05100,8311/1 záv.
6Ducháčová EmaTJ Sokol Hradec Králové06100,2211/1 záv.
7Štefanová MarkétaSokol Studenec/SK Studenec0596,6911/1 záv.
8Exnarová VendulaAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0695,3211/1 záv.
9Machová JolanaTJ Sokol Jaroměř0593,6811/1 záv.
10Dvořáková TerezaTJ Sokol Praha Královské Vinohrady0692,8611/1 záv.
11Zahálková LucieISCAREX Junior team ČT0592,6211/1 záv.
12Hübnerová KarolínaTJ Sokol Skuhrov0591,711/1 záv.
13Kondrátová NatálieSokol Kolín-Atletika0691,2911/1 záv.
14Kubešová KláraActivity Lanškroun0691,1311/1 záv.
15Frejvaldová BarboraSK Dobruška0589,6711/1 záv.

Starší žáci 14-15 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí03314,7633/3 záv.
2Bukáček MarekAtletika Polička04263,633/3 záv.
3Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová04247,544/4 záv.
4Kapoun JanAtletika Polička03182,6233/3 záv.
5Bílek DavidVencl tým Ústí nad Orlicí03104,7411/1 záv.
6Štrégl MatyášAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0398,7611/1 záv.
7Zocias DanielTJ Svitavy0497,1911/1 záv.
8Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0388,7411/1 záv.
9Fiala MartinTJ Sokol Jaroměř0382,0311/1 záv.
10Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0478,8222/2 záv.
11Hurdálek RobertLokomotiva Trutnov0378,6611/1 záv.
12Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0470,6511/1 záv.
13Petržálek RadekTJ Sokol Kolin 0468,2311/1 záv.
14Steklý FrantišekTJ Svitavy0365,7622/2 záv.
15Čech OndřejTJ Sokol Jaroměř0465,2911/1 záv.

Starší žákyně 14-15 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT04332,5733/3 záv.
2Bartoňová AdélaAtletika Polička03264,3433/3 záv.
3Šedová TerezaCyklo Bendl Vysoké Mýto03189,4222/2 záv.
4Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová04166,5422/2 záv.
5Němcová AdélaAtletika Polička04128,7722/2 záv.
6Adamcová VanessaTJ Sokol Kolín0397,3611/1 záv.
7Navrátilová MarikaTJ Svitavy0495,5911/1 záv.
8Stránská VendulaJiskra Ústí nad Orlicí0393,1911/1 záv.
9Červená EliškaTJ Svitavy0491,6322/2 záv.
10Vlková AndreaSokol Kolín atletika0489,1611/1 záv.
11Kubasová LeonaTJ Maratonstav Úpice0481,4511/1 záv.
12Řezníčková AnežkaTJ Sokol Hradec Králové0481,0311/1 záv.
13Brožková KateřinaTJ Sokol Skuhrov0480,3511/1 záv.
14Kašíková KateřinaTJ Sokol Kolín atletika0475,9711/1 záv.
15Coufalová HanaTJ Sokol HK0472,7411/1 záv.

Dorostenci 16-17 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí01196,3522/2 záv.
2Moravec JanOB TJ Sokol Žamberk02163,2922/2 záv.
3Pazdera RomanTJ Sokol Kolín01107,5911/1 záv.
4Vintr MatyášLokomotiva Trutnov02101,6711/1 záv.
5Vondra JanFbK OT0298,3611/1 záv.
6Gregora FilipActivity Lanškroun0296,0211/1 záv.
7Volech RadekAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0261,9511/1 záv.
8Čáp RadekSK Dobruška0243,6311/1 záv.

Dorostenky 16-17 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Šilarová MichaelaActivity Lanškroun02235,222/2 záv.
2Borková AgátaBrzdy Horní Čermná02148,3922/2 záv.
3Pultarová VeronikaTJ Sokol HK01115,5211/1 záv.
4Mazlová TerezaVyškov02105,7711/1 záv.
5Hrdličková Cecílie-0296,3911/1 záv.
6Nikodýmová DenisaTJ Sokol Skuhrov0294,2511/1 záv.
7Postupová LucieŠestajovice0190,2211/1 záv.
8Štulpová FilipaTJ Svitavy0282,0911/1 záv.
9Hnátnická ZuzanaOB Žamberk0177,2611/1 záv.

Junioři 18-19 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí00278,4733/3 záv.
2Moravec JakubJM Team Letohrad99262,6833/3 záv.
3Jílek OndřejKVS Šumperk99115,4611/1 záv.
4Marek JakubKonrad Tools Team03113,3811/1 záv.
5Hajský VojtěchTJ Svitavy00106,111/1 záv.
6Simon JakubPolička0010011/1 záv.
7Břečka DominikSokol Velké Hamry9997,9711/1 záv.
8Hrůša VojtěchTJ Sokol Hradec Králové9996,311/1 záv.
9Hájek VáclavSK Dobruška0096,2511/1 záv.
10Kaláb PatrikTJ Sokol Kunčina0195,6711/1 záv.
11Holec RadekKN Project9994,4911/1 záv.
12Miler AdamTJ Sokol Jaroměř0094,4211/1 záv.
13Janák JanZábřeh9990,0511/1 záv.
14Hobler Jan-0085,7311/1 záv.
15Patterman ProkopKVS Šumperk0380,5511/1 záv.

Muži A 20-39 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Dryml MojmírHvězda SKP Pardubice86386,4444/4 záv.
2Kramář MichalTJ Sokol Janov95291,4544/4 záv.
3Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí84274,8633/3 záv.
4Řemínek MatějAC Choceň86250,3233/3 záv.
5Adamec LukášHoro Česká Třebová87217,533/3 záv.
6Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí85214,1633/3 záv.
7Záveský FilipISCAREX Česká Třebová93204,1222/2 záv.
8Hübl RadekRunsport team / Salomon team88197,1622/2 záv.
9Adamec JosefVencl Tým Ústí nad Orlicí81185,4122/2 záv.
10Nováček PetrLinhartice79174,0322/2 záv.
11Šmarda DominikSvitavy95173,4222/2 záv.
12Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová87170,8922/2 záv.
13Dymák PavelHvězda Pardubice87109,3611/1 záv.
14Svoboda OndřejAK Moravská Třebová87105,2311/1 záv.
15Friš JanTJ Dukla Praha95103,5311/1 záv.

Muži B 40-49 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky76536,8855/5 záv.
2Vacek MartinISCAREX Česká Třebová69293,6933/3 záv.
3Bureš MartinISCAREX Česká Třebová74247,3733/3 záv.
4Doucha JiříHvězda SKP Pardubice71211,7522/2 záv.
5Vítek MiroslavVencl Tým Ústí nad Orlicí72204,7822/2 záv.
6Borek PetrBrzdy Horní Čermná70156,7555/5 záv.
7Vacek JiříDlouhá Třebová77145,4155/5 záv.
8Dvořák PavelČeská Třebová75121,0522/2 záv.
9Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová76118,3122/2 záv.
10Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová76110,1911/1 záv.
11Kovařík Pavel-7599,4711/1 záv.
12Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7597,5611/1 záv.
13Tomáš ZdeněkTRIATLON Býšť7196,9911/1 záv.
14Hejl RadekLetohrad7296,911/1 záv.
15Vogel MichalŠumperk7694,8811/1 záv.

Muži C 50-59 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto68573,3966/6 záv.
2Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová65425,0344/4 záv.
3Belobrad IvanPasivity Žamberk66314,6444/4 záv.
4Scheuer JanActivity Lanškroun66294,5633/3 záv.
5Hruban JanČeská Třebová66242,2433/3 záv.
6Hanuš PetrCHT Pardubice64173,8922/2 záv.
7Šimonek PavelHvězda Pardubice66107,2611/1 záv.
8Jakeš JosefFinbike65106,4811/1 záv.
9Kostecký JanPars nova65103,1511/1 záv.
10Ženčák JaroslavTJ Šumperk61101,9711/1 záv.
11Novák JaroslavČeský Krumlov64100,8311/1 záv.
12Brádle PetrDobrá Voda u Hořic6898,6511/1 záv.
13Rautenkranc MiroslavSK Donocykl Vysoké Mýto6496,7811/1 záv.
14Mazač JaroslavWikov Hronov6896,3411/1 záv.
15Knápek LubomírLK Šumperk5993,8311/1 záv.

Muži D 60-69 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou51344,4644/4 záv.
2Štyndl MiroslavAtletika Polička57292,4333/3 záv.
3Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová53289,6733/3 záv.
4Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí53208,222/2 záv.
5Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5017822/2 záv.
6Fikejs Vladimír3D Fitness Race Team57114,8511/1 záv.
7Sporek MiroslavLoučná54105,7211/1 záv.
8Smolicha JosefNový Malín56105,6211/1 záv.
9Šolc VítězslavBKL Machov57104,3411/1 záv.
10Sehnal AdrienDukla Praha53103,2311/1 záv.
11Dostál LadislavMoravská Třebová56100,1911/1 záv.
12Flegl VlastimilBrtev5398,0811/1 záv.
13Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5892,7611/1 záv.
14Batěk MiroslavHrabičín5488,6511/1 záv.
15Ráb PavelČeská Třebová5284,7211/1 záv.

Muži E 70 let a starší

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Pecháček MiroslavSK Orel Dolní Čermná48286,3333/3 záv.
2Jelínek MatějČernilov42207,322/2 záv.
3Bielčik JindřichElma Tým40189,0622/2 záv.
4Šmída OldřichMaratonstav Úpice48140,611/1 záv.
5Bubeník JiříVyškov44103,6411/1 záv.
6Dostál VáclavHradec Králové4279,7111/1 záv.
7Pšenička JiříPardubice4679,6911/1 záv.
8Čepelka OldřichHodkovice nad Mohelkou4875,1911/1 záv.

Juniorky 18-19 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Ottová MichaelaTriatlon Šumperk03113,4311/1 záv.
2Kovaříková Lucie-9910011/1 záv.
2Škrabalová Karolína-0310011/1 záv.
4Pazderníková LenkaAtletika Zábřeh0395,511/1 záv.
5Nemeškalová Simona-0191,0711/1 záv.
6Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0275,3211/1 záv.

Ženy A 20-34 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová84280,7333/3 záv.
2Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí98196,822/2 záv.
3Reslová HanaFenix Team93125,8211/1 záv.
4Trojáková MartinaExtreme Obstacle Runners90117,8211/1 záv.
5Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová91109,8611/1 záv.
6Zeisková MarkétaRajbas Klub Náchod98108,411/1 záv.
7Kalousová EliškaAK Alymp Brno98101,6511/1 záv.
8Mikešová JanaSokol Nová Paka9198,7411/1 záv.
9Khýrová AnetaCarla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem9397,8611/1 záv.
10Peterková VeronikaTJ Svitavy8497,7322/2 záv.
11Hlavatá Jana-9697,1511/1 záv.
12Drábková VeronikaSRTG Šumperk969511/1 záv.
13Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8593,8311/1 záv.
14Doležalová LibušeNové Město nad Metují8892,8511/1 záv.
15Rábová MartinaČeská Třebová9287,3511/1 záv.

Ženy B 35-44 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová80432,2444/4 záv.
2Kriklová AlenaJaroměřice79219,4322/2 záv.
3Nováková BarboraSOKOL Kunvald83205,822/2 záv.
4Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová77174,4422/2 záv.
5Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno77129,4222/2 záv.
6Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují75126,4411/1 záv.
7Grozmanová LucieŠumperk8397,4311/1 záv.
8Marková LadislavaSvitavy7894,8111/1 záv.
9Rambová MarcelaAC Gomango Hogner7493,7911/1 záv.
10Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8093,1411/1 záv.
11Kesslerová SylvaŠtědrý Běh7589,7111/1 záv.
12Barvínková RomanaAtletika Žamberk7987,4411/1 záv.
13Rýdlová DenisaVella team Náchod8285,3311/1 záv.
14Klinecká JanaMK Hlinsko8181,6411/1 záv.
15Kurfiřtová PetraTJ Sokol Skuhrov7881,4711/1 záv.

Ženy C 45-54 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová70335,7833/3 záv.
2Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice69312,9533/3 záv.
3Šedová JanaSruby73164,4222/2 záv.
4Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice64150,3822/2 záv.
5Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují72125,7211/1 záv.
6Janečková Jana-65113,9311/1 záv.
7Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí65111,2911/1 záv.
8Ottová LenkaOTTLENS70103,411/1 záv.
9Hanzlová MarkétaSvaz českých bohémů73102,9911/1 záv.
10Háková MichaelaSokol Valteřice7190,9111/1 záv.
11Jetmarová EsterSokol Hylváty7083,3811/1 záv.
12Smetanová Dana-7083,0811/1 záv.
13Smolichová JanaRun for lupus7170,0611/1 záv.
14Pluhařová Rut7269,9411/1 záv.
15Hannušová DagmarDálkoplazky Liberec6826,611/1 záv.

Ženy D 55 let a starší

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová63349,2833/3 záv.
2Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová48290,1544/4 záv.
3Nechvílová MiroslavaAC Choceň60192,9622/2 záv.
4Jelínková MagdalenaČernilov45152,7322/2 záv.
5Paulů BlankaMaratonstav Úpice54147,7911/1 záv.
6Sekyrová JanaSvitavy63119,8211/1 záv.
7Vojáčková BlankaNový Malín6110011/1 záv.

Absolutní kategorie mužů (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky76363,7844/4 záv.
2Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto68358,4166/6 záv.
3Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová65290,5244/4 záv.
4Kramář MichalTJ Sokol Janov95282,8244/4 záv.
5Dryml MojmírHvězda SKP Pardubice86280,1733/3 záv.
6Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí84266,7333/3 záv.
7Vacek MartinISCAREX Česká Třebová69239,5833/3 záv.
8Adamec LukášHoro Česká Třebová87213,9333/3 záv.
9Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí85209,1133/3 záv.
10Záveský FilipISCAREX Česká Třebová93204,1222/2 záv.
11Hübl RadekRunsport team / Salomon team88197,1622/2 záv.
12Scheuer JanActivity Lanškroun66195,5333/3 záv.
13Vítek MiroslavVencl Tým Ústí nad Orlicí72189,522/2 záv.
14Adamec JosefVencl Tým Ústí nad Orlicí81176,9822/2 záv.
15Belobrad IvanPasivity Žamberk66175,7444/4 záv.

Absolutní kategorie žen (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová80394,5444/4 záv.
2Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová70271,133/3 záv.
3Kriklová AlenaJaroměřice79205,2722/2 záv.
4Nováková BarboraSOKOL Kunvald83204,8422/2 záv.
5Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí98182,9222/2 záv.
6Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice69152,2322/2 záv.
7Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová84149,8722/2 záv.
8Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová77131,0422/2 záv.
9Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová91108,7611/1 záv.
10Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují75104,5911/1 záv.
11Trojáková MartinaExtreme Obstacle Runners90104,5811/1 záv.
12Kalousová EliškaAK Alymp Brno98100,5111/1 záv.
13Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7299,7711/1 záv.
14Reslová HanaFenix Team9399,5511/1 záv.
15Šedová JanaSruby7395,922/2 záv.


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
17.3.201810 jarních kilometrů93
18.3.2018Běh za břehem150
31.3.2018Svitavská 10138
4.4.20181. Pekelný kilometr104
8.4.2018Jaroměřský kros408
11.4.2018Jarní hodinovka na dráze19
13.4.20181. Zemská míle173
14.4.2018Běh Dolním Újezdem - 1/3marathon - ZRUŠENO!!!0
21.4.2018Běh Javorkou253
22.4.2018Jarní půlmaraton126

Následují závody

Datum konáníJméno závodu
25.4.2018Pardubická devítka
27.4.2018Běh na Rozálku
28.4.2018Svitavský stýpl
29.4.2018Memoriál Q. Štěpánka
1.5.2018Běh kolem poličských hradeb
2.5.20182. Pekelný kilometr
5.5.2018Letohradská pětka
8.5.2018Desítka Hvězdy Pardubice - Běh osvobození
13.5.2018Běh Choceňskými sady
16.5.2018Malá cena Monaka - Janderovská desítka
19.5.2018Běh do Zámeckého vrchu
20.5.2018Nekořský kros
27.5.2018Půlmaraton údolím Moravské Sázavy
30.5.20183. Pekelný kilometr
2.6.2018Běh Dobroučským krajem
6.6.2018Běh na Kuňku - 6.6.2018
9.6.2018Knířovský běh
13.6.2018Memoriál Václava Čevony
15.6.20182. Zemská míle
17.6.2018Běh přes Červený vrch
23.6.2018Mladkov - Suchý vrch
24.6.2018Běh na Kozlovský kopec
1.7.2018Pardubická pětka na dráze
11.7.20184. Pekelný kilometr
27.7.2018Svinnský ISCAREX kros
5.8.2018Černovírský kros
11.8.2018Běh údolím řeky Bělé
24.8.20183. Zemská míle
25.8.2018Horský čtvrtmaraton
26.8.2018Výprachtice - Buková hora
29.8.20185. Pekelný kilometr
1.9.2018Strážný - nahoru a dolů
2.9.2018Sázava - Lázek
5.9.2018Běh na Kuňku - 5.9.2018
8.9.2018Kopaběh
15.9.2018Králický Lískovec
22.9.2018Cross po lyžařských tratích
29.9.20184. Zemská míle
30.9.2018Heřmanická osmička
3.10.2018Běh na Kuňku - 3.10.2018
7.10.2018Běh údolím Orlice
10.10.2018Pardubická desítka na dráze
13.10.2018Velká Pardubická cross-country
14.10.2018Přespolní běh lyžařů v Letohradě
20.10.2018Sokolský půlmaraton
27.10.2018Kros okolo Žampachu a přes Kozince
28.10.2018Týnišťská desítka
3.11.2018Malá Pardubická cross-country
10.11.2018Perníková devítka
17.11.2018Běh 17. listopadu
1.12.2018Čertovský běh
15.12.2018Vánoční běh okolo Zlatého pásku