Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Pekelný kilometr

Ročník 2018

Průběžné pořadí poháru

Nejmladší žáci I 8-9 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Řehák LubomírActivity Lanškroun09---400:03:35.32
2Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová09---500:04:13.12
3Mareš OndřejKCK Jablonné nad Orlicí10---300:04:22.60
4Zářecký MarekISCAREX junior TEAM09---500:04:28.28
5Bezděk VojtěchISCAREX Česká Třebová09---400:04:31.53
6Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová11---400:04:36.78
7Pirkl VítISCAREX junior team Česká Třebová10---300:04:41.96
8Hanik AlexISCAREX junior team Česká Třebová10---400:04:43.35
9Váně JakubAtletika TJ Lanškroun10---400:04:54.01
10Topinka TobiášActivity Lanškroun10---300:05:13.00
Nejmladší žákyně I 8-9 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Václavíková DitaAK Mor.Třebová10---300:04:09.30
2Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team Česká Třebová09---500:04:09.73
3Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová09---500:04:12.31
4Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová10---400:04:40.81
5Dejdarová TerezaISCAREX junior team Česká Třebová10---300:04:41.37
6Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová10---300:04:42.60
Nejmladší žáci II 10-11 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun08---500:03:17.45
2Řehák MarekISCAREX Junior team ČT07---400:03:35.72
3Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun07---400:03:41.20
4Mareš VítKCK Jablonné nad Orlicí07---300:03:46.92
5Hanik MaximISCAREX Junior team ČT07---400:04:03.10
6Černý AdamISCAREX junior team Česká Třebová08---300:04:31.93
Nejmladší žákyně II 10-11 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Steklá BarboraTJ Svitavy08---400:03:23.01
2Borková JohankaISCAREX Junior team ČT07---300:03:38.43
3Matějková Viktoria ElaTJ Svitavy07---400:03:43.07
4Königová TerezaISCAREX Junior team ČT08---500:03:48.43
5Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun07---400:03:57.64
6Hubálková KristýnaAtletika TJ Lanškroun07---400:04:11.03
7Petrová ŠtěpánkaIscarex Junior Team ČT07---300:04:12.45
8Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team Česká Třebová08---300:04:25.09
9Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT08---500:05:02.65
10Lánová AnetaISCAREX Junior team Česká Třebová07---400:05:05.69
11Cvrčková RosarieAtletika Polička08---300:05:24.29
Mladší žáci 12-13 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová06---400:09:17.63
2Štantejský MatějISCAREX Junior team Česká Třebová05---400:10:02.33
3König AntonínISCAREX Junior team ČT05---400:10:09.39
4Šimek OndřejISCAREX Junior team ČT05---300:10:28.47
Mladší žákyně 12-13 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová06---400:11:08.76
2Moskvová AgátaKB Letohrad05---300:11:44.38
3Preislerová Elena MarieISCAREX Česká Třebová06---300:12:02.60
4Zahálková LucieISCAREX Junior team ČT05---300:12:30.35
5Kubešová KláraActivity Lanškroun06---400:12:34.10
Starší žáci 14-15 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT03---400:08:27.98
2Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová04---500:09:36.94
Starší žákyně 14-15 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Serbousková SáraISCAREX junior team Česká Třebová04---400:09:50.86
2Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová04---400:11:32.58
3Kořínková ŠárkaAtletika Žamberk03---300:11:39.68
4Hovorková KarolínaAtletika Žamberk03---300:11:45.19
5Lerchová KateřinaActivity Lanškroun03---400:12:04.10
6Kubešová EliškaActivity Lanškroun03---400:14:13.29
Dorostenci 16-17 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Moravec JanJM Team Letohrad02---300:20:46.49
Dorostenky 16-17 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Šilarová MichaelaActivity Lanškroun02---400:21:33.33
2Borková AgátaBrzdy Horní Čermná02---400:28:45.26
Junioři 18-19 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Moravec JakubJM Team Letohrad99---400:17:55.14
2Simon JakubPolička00---300:18:09.33
3Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí00---400:18:59.18
Muži A 20-39 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Dryml MojmírHvězda Pardubice86---400:16:17.33
2Adamec LukášHoro Česká Třebová87---400:16:27.40
3Turek Martin-80---300:16:43.29
4Tlapák JaroslavČeská Třebová87---400:16:48.43
5Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová87---500:18:32.50
6Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová82---400:20:19.13
7Chaloupka JanMladkov - Široký důl90---300:22:05.56
8Klusoň OldřichDannyho smečka80---300:25:32.16
Muži B 40-49 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vacek MartinISCAREX Česká Třebová69---300:17:16.94
2Doucha JiříHvězda SKP Pardubice71---300:19:26.56
3Simon PetrPolička72---500:21:25.88
4Vebr MichalČeská Třebová78---400:22:33.69
5Vacek JiříDlouhá Třebová77---500:24:34.15
6Pilgr LuděkOB Česká Třebová76---300:24:48.55
7Borek PetrBrzdy Horní Čermná70---500:24:49.46
8Němec RadekLitomyšl77---300:25:10.47
Muži C 50-59 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Stránský AlešISCAREX Česká Třebová60---300:17:49.39
2Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová65---300:17:57.45
3Sedláček RomanActivity Lanškroun64---400:21:38.07
4Hruban JanČeská Třebová66---500:21:38.10
Muži D 60-69 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Ráb PavelČeská Třebová52---300:22:33.19
2Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová53---400:22:57.88
3Pokorný VlastislavŽampach56---300:24:45.78
4Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí51---300:27:16.42
Muži E 70 let a starší
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Sadílek OtaActivity - Runsport46---500:30:06.41
2Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná48---300:34:02.82
3Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová37---301:04:59.38
Ženy A 20-34 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová84---300:23:18.51
2Rábová MartinaČeská Třebová92---500:24:34.75
3Machalíková VeronikaČeská Třebová84---300:27:24.48
Ženy B 35-44 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Nováková BarboraSokol Kunvald83---300:19:42.59
2Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová80---400:23:22.01
3Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová77---300:24:39.94
4Pazderová AlenaVysoké Mýto75---500:27:45.92
Ženy C 45-54 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí65---300:20:23.63
2Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová70---500:21:52.94
Ženy D 55 let a starší
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová63---500:26:47.38
2Kostřicová BlankaČeská Třebová61---300:33:17.38
3Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová48---400:34:09.80


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
4.4.20181. Pekelný kilometr104
2.5.20182. Pekelný kilometr136
30.5.20183. Pekelný kilometr93
11.7.20184. Pekelný kilometr114
29.8.20185. Pekelný kilometr124