Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Zemská míle

Ročník 2018

Průběžné pořadí poháru

Predškolní chlapci r. 2011 a mladší
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Brusenbauch AlanISCAREX Junior team ČT11---400:00:56.87
2Kouba RadimISCAREX Junior team ČT11---400:01:00.13
3Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová11---200:01:00.62
4Dušek PetrHorní Třešňovec11---400:01:03.12
5Resler Mikuláš11---400:01:05.96
6Ficner Tomáš11---300:01:07.18
7Marek ŠimonBrzdy Horní Čermná13---200:01:11.71
8Svoboda JiříAZAS Dolní Čermná11---200:01:14.25
9Mareš FrantišekAtletika TJ Lanškroun11---200:01:19.56
10Fliedr TomášF-Bike klub Sádek13---200:01:27.97
11Hrubčík David-13---300:01:28.77
12Horáček FilipČeská Třebová13---200:01:44.17
13Šnýdr NikolasTJ Atletika Lanškroun16---200:02:13.91
Předškolní děvčata r. 2011 a mladší
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl11---400:01:00.94
2Kalábová NatálieAK Moravská Třebová11---300:01:02.66
3Skalická NelaActivity Lanškroun11---400:01:03.21
4Jirásková ApolenaTJ Maratonstav11---200:01:05.39
5Gregorová JanaActivity Lanškroun11---400:01:07.25
6Skalická Anežka12---200:01:07.30
7Dehnerová VeronikaActivity Lanškroun11---300:01:07.59
8Hegerová TerezaAtletika TJ Lanškroun11---400:01:07.65
9Špatenková Linda12---400:01:09.27
10Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun14---400:01:20.03
11Horáčková KláraČeská Třebová13---200:01:35.67
12Dufková MarieAC Pardubice13---300:01:40.04
13Jirásková Kateřina16---300:02:48.53
Nejmladší žáci I
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Špatenka MatějActivity Lanškroun09---300:02:28.40
2Řehák LubomírActivity Lanškroun09---400:02:30.72
3Marek JakubBrzdy Horní Čermná10---200:02:34.46
4Resler FilipAtletika TJ Lanškroun09---400:02:40.20
5Mareš OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí10---200:02:45.12
6Veselý JanKB Letohrad10---300:02:48.33
7Pirkl VítISCAREX Junior team ČT10---400:02:49.23
8Rybička DominikISCAREX Junior team ČT09---300:02:51.40
9Veselý JakubKB Letohrad10---300:02:53.85
10Topinka TobiášActivity Lanškroun10---300:02:56.04
11Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun09---400:02:59.63
12Váně JakubAtletika TJ Lanškroun10---200:03:05.49
13Vacek VáclavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí09---300:03:10.45
Nejmladší žákyně I
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Dušková ŽanetaHorní Třešňovec09---400:02:37.86
2Koubová ElenISCAREX Junior team ČT09---400:02:40.58
3Václavíková DitaAK Mor.Třebová10---400:02:43.05
4Šnýdrová SabinaAtletika TJ Lanškroun09---200:02:43.82
5Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team ČT09---300:02:49.09
6Fliedrová AdélaF-Bike klub Sádek10---300:02:52.92
7Gregorová AnnaActivity Lanškroun10---200:02:55.99
8Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová10---300:02:58.80
9Krejčí MagdalenaAK Slovan Mor.Třebová10---200:02:58.95
10Kriklová LenkaAK Slovan Moravská Třebová10---200:03:05.92
11Hepnarová StelaLanškroun09---200:03:13.43
12Kodytková NelaZŠ Dobrovského10---200:03:17.02
13Krejčí JolanaAK Slovan Moravská Třebová10---200:03:20.47
14Přichystalová LucieActivity Lanškroun09---200:03:24.08
Nejmladší žáci II
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl07---400:02:19.28
2Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun08---400:02:23.92
3Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT08---400:02:24.70
4Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun07---400:02:25.14
5Vacek JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí08---300:02:27.62
6Zajíček VojtěchTJ Lanškroun08---300:02:30.40
7Suldovský ŠimonAtletika TJ Lanškroun08---200:02:34.91
8Mareš VítAtletika Jablonné nad Orlicí07---200:02:35.60
9Řehák MarekISCAREX Junior team ČT07---200:02:43.65
10Gregora LukášActivity Lanškroun08---200:02:49.99
11Valenta LukášAtletika TJ Lanškroun07---200:02:51.17
Nejmladší žákyně II
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Steklá BarboraTJ Svitavy08---400:02:20.38
2Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT07---400:02:24.31
3Borková JohankaISCAREX Junior team ČT07---200:02:25.74
4Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT07---300:02:28.19
5Matějková Viktoria ElaLubník07---400:02:29.02
6Knápková TerezaAtletika TJ Lanškroun08---200:02:34.10
7Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun07---400:02:39.04
8Lehká LucieTJ Jiskra Ústí nad Orlicí07---200:02:39.97
9Skalická NikolActivity Lanškroun07---300:02:45.22
10Hubálková KristýnaAtletika TJ Lanškroun07---300:02:45.40
11Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team ČT08---300:02:48.33
12Dušková TerezaHorní Třešňovec07---200:02:57.52
13Lerchová ŠtěpánkaActivity Lanškroun08---200:03:00.62
Mladší žáci
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Seidl LukášAtletika Dobruška05---300:05:00.29
2Štantejský MatějISCAREX Junior team ČT05---400:05:05.87
3Bureš JosefISCAREX Junior team ČT06---400:05:08.21
4Topinka JonášActivity Lanškroun05---200:05:36.98
Mladší žákyně
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT05---400:05:28.18
2Dolečková LucieAK Moravská Třebová05---200:05:30.06
3Hamplová TerezaActivity Lanškroun05---200:05:32.41
4Hejlová KateřinaISCAREX Junior team ČT06---200:05:57.75
5Kubešová KláraActivity Lanškroun06---400:06:00.40
6Svobodová BarboraAZAS Dolní Čermná06---200:06:03.13
Starší žáci
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí03---200:04:24.85
2Kapoun JanAtletika Polička03---200:04:40.70
3Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT04---300:04:46.55
4Bukáček MarekAtletika Polička04---200:04:47.69
5Vacek MichalISCAREX Junior team ČT04---400:04:48.37
6Skalický Vojtěch03---200:05:10.49
7Borek ViktorBrzdy Horní Čermná04---300:05:39.84
Starší žákyně
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT04---300:04:57.55
2Dvořáková EmaISCAREX Junior team ČT04---300:05:26.78
3Bartoňová AdélaAtletika Polička03---200:05:29.52
4Lerchová KateřinaActivity Lanškroun03---300:05:52.15
5Kubešová EliškaActivity Lanškroun03---300:06:28.76
Dorostenci
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Boháč BonifácVencl tým Ústí nad Orlicí01---200:09:52.50
2Gregora FilipActivity Lanškroun02---200:10:45.76
3Moravec JanJM Team Letohrad02---200:11:26.60
Dorostenky
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Šilarová MichaelaActivity Lanškroun02---300:11:50.72
2Borková AgátaBrzdy Horní Čermná02---400:13:52.19
Junioři 18-19 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kolomý Adam00---300:11:04.20
2Holubář PatrikÚstí nad Orlicí00---200:11:14.91
3Simon JakubPolička00---200:11:27.04
4Sobotka Vlastimil99---200:11:35.80
Muži A 20-39 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí98---200:09:12.04
2Nechvíl PetrAC Choceň91---200:09:46.87
3Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová87---200:10:30.77
4Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová87---300:10:38.42
5Adamec LukášHORO Česká Třebová87---300:10:40.75
6Novák MartinRudoltice83---400:11:20.65
7Chaloupka JanMladkov - Široký důl90---300:11:44.05
8Marek TomášBrzdy Horní Čermná85---300:11:54.61
9Křivohlávek DavidGhost team89---200:12:36.86
Muži B 40-49 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Fliedr TomášF-Bike klub Sádek76---200:09:48.21
2Hejl RadekLetohrad72---300:10:07.43
3Bureš MartinISCAREX Česká Třebová74---200:11:19.72
4Kačerovský MichalActivity Lanškroun69---300:11:30.57
5Kubeš DavidActivity Lanškroun75---300:11:45.37
6Kapoun PetrAtletika Polička75---200:11:50.78
7Simon PetrPolička72---300:12:08.71
8Hampl AloisOstrov70---200:12:23.21
9Borek PetrBrzdy Horní Čermná70---400:12:23.48
10Vacek JiříDlouhá Třebová77---400:12:24.97
11Vebr MichalČeská Třebová78---200:12:29.97
12Němec RadekLitomyšl77---300:13:06.76
13Pirkl JaroslavČeská Třebová76---200:15:12.40
Muži C 50-59 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun62---400:10:45.13
2Sedláček RomanActivity Lanškroun64---200:12:05.79
3Spilko ZdeněkBJB Vysoké Mýto64---200:12:20.31
Muži D 60-69 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Štyndl MiroslavAtletika Polička57---300:12:40.37
2Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová53---300:12:52.28
Muži E 70 let a starší
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná48---300:17:24.85
2Bielčik JindřichELMA Tým40---300:17:38.66
Ženy A 20-34 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Krátká HanaAtletika TJ Lanškroun95---200:12:58.57
2Spilková KláraBJB Vysoké Mýto96---200:13:29.23
3Báčová Magdaléna-91---200:15:41.30
Ženy B 35-44 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí79---200:12:09.11
2Vebrová MonikaČeská Třebová79---200:12:24.79
3Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová80---300:12:53.16
4Honsová HanaActivity Lanškroun79---200:12:58.59
5Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová77---200:13:36.95
Ženy C 45-54 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Krátká AnnaHvězda Pardubice69---200:12:21.89
2Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová70---300:12:46.40
3Jirásková EvaTJ Maratonstav64---300:14:24.07
Ženy D 55 let a starší
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Pešlová IvanaTJ Svitavy63---300:14:19.57
2Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová63---300:15:45.95
3Nechvílová MiroslavaAC Choceň60---200:17:29.74
4Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová48---300:18:14.06


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
13.4.20181. Zemská míle173
15.6.20182. Zemská míle128
24.8.20183. Zemská míle110
29.9.20184. Zemská míle147