Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX pohár 2018ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu

2018 - 33. ročník

Průběžné pořadí poháru

Junioři 19 let a mladší (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Plášil MatějTJ Sokol Senohraby993336S:2/138, A:3/164, B:1/31
2Bříza MatějLIAZ Jablonec012463S:3/246, A:0/0, B:0/0
3Moravec JanJM Team Letohrad021764S:0/0, A:3/156, B:1/20
4Provazník JosefČKS Ski Jilemnice991672S:1/105, A:1/62, B:0/0
5Moravec JakubJM Team Letohrad991573S:1/72, A:1/54, B:1/31
6Volák OndřejSKI Police nad Metují001402S:0/0, A:2/140, B:0/0
7Skalička JanTriklub Příbram001192S:1/57, A:1/62, B:0/0
8Bulička VojtěchAK Kroměříž101164S:1/45, A:1/32, B:2/39
9Srbecký FilipActive Tour Cycling Team991052S:0/0, A:1/70, B:1/35
9Špaček DavidFrenštát p. R011051S:1/105, A:0/0, B:0/0
9Požár BorekBěžecký klub F-C Kadaň001051S:1/105, A:0/0, B:0/0
12Jílek OndřejAtletika Šumperk99931S:1/93, A:0/0, B:0/0
12Šrobák PetrAO SVČ Rožnov01931S:1/93, A:0/0, B:0/0
14Foller DavidVSK Univerzita Brno99811S:1/81, A:0/0, B:0/0
15Dryák VojtěchTJ Lokomotiva Beroun01721S:1/72, A:0/0, B:0/0
Muži A 20-39 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Flegl VlastimilAO Spartak Vrchlabí864086S:1/105, A:4/272, B:1/31
2Moravec JiříJM Team Letohrad964059S:2/138, A:5/210, B:2/57
3Dvořák PavelBiatlon Prostějov823425S:1/105, A:3/202, B:1/35
4Turek MartinZvláštní škola802285S:1/51, A:3/150, B:1/27
5Hruška JanKasper Swix Team892033S:1/93, A:2/110, B:0/0
6Buchtík AlešABND Racing Team821713S:2/123, A:1/48, B:0/0
7Ježek PřemyslAC Slovan Liberec821402S:1/105, A:0/0, B:1/35
8Pechek PetrKerteam831302S:1/60, A:1/70, B:0/0
9Jirka JanAC Náchod831203S:1/66, A:2/54, B:0/0
10Mašek PetrAO Spartak Vrchlabí791143S:1/72, A:2/42, B:0/0
11Štantejský MichalRaidlight TEAM841082S:0/0, A:2/108, B:0/0
12Janů JanHvězda Pardubice, z.s.931051S:1/105, A:0/0, B:0/0
13Šplíchal JanSokol Valteřice83952S:1/51, A:1/44, B:0/0
14Třešňák RadimLiberec84931S:1/93, A:0/0, B:0/0
14Pavlišta VítAC Slovan Liberec / Silvini Madshus Team85931S:1/93, A:0/0, B:0/0
Muži B 40-49 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vagenknecht FrantišekAster Team Jičin775299S:2/210, A:6/284, B:1/35
2Záruba JanSIX Monkies7748114S:3/216, A:9/214, B:2/51
3Záveský VojtěchLázně Bělohrad782844S:2/186, A:2/98, B:0/0
4Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com712626S:0/0, A:4/204, B:2/58
5Oberländer JanTJ Sokol Senohraby752065S:2/132, A:2/58, B:1/16
6Šesták KarelKasper Swix Team711946S:2/99, A:3/78, B:1/17
7Pešta MartinBakako Nová Paka781846S:2/84, A:4/100, B:0/0
8Rektor AntonínModřany751552S:1/93, A:1/62, B:0/0
9Hak TomášVítězná781363S:1/60, A:2/76, B:0/0
10Hurdálek RobertTJ Lokomotiva Trutnov781252S:1/81, A:1/44, B:0/0
11Suda JosefSK Přimda781051S:1/105, A:0/0, B:0/0
12Liška MilošTriathlon Lipno71931S:1/93, A:0/0, B:0/0
12Malý JanEleven Run Team73931S:1/93, A:0/0, B:0/0
12Kovář RomanLiga 100 Olomouc77931S:1/93, A:0/0, B:0/0
15Polej JiříHronov71912S:1/57, A:1/34, B:0/0
Muži C 50-59 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Buřil FrantišekVidochov6647810S:2/177, A:7/270, B:1/31
2Jančík BořekSVARTES Hořice644206S:1/105, A:4/280, B:1/35
3Vacarda VladimírEleven Run Team594076S:2/186, A:3/194, B:1/27
4Vanta JosefTRI Klub Dobruška623076S:3/207, A:3/100, B:0/0
5Veselý PavelAlcaton HSK Horní Rokytnice662314S:2/159, A:2/72, B:0/0
6Mazač JaroslavWikov Hronov682305S:1/60, A:3/146, B:1/24
7Ulich PetrMT Dobruška681903S:1/93, A:1/62, B:1/35
8Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com641804S:0/0, A:3/158, B:1/22
9Koutník LumírAO Spartak Vrchlabí671774S:1/51, A:3/126, B:0/0
10Stránský AlešISCAREX Česká Třebová601672S:1/105, A:1/62, B:0/0
11Slamiak StanislavBonbon621434S:1/66, A:2/62, B:1/15
12Čipera RadekSK Radvanice641253S:1/57, A:2/68, B:0/0
13Tichý PavelAC Náchod631173S:1/39, A:2/78, B:0/0
14Bednář PavelŠNECI na MAX681122S:1/72, A:1/40, B:0/0
15Chroust JanRC Krásná Lípa601003S:1/42, A:1/40, B:1/18
Muži D 60-69 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Šrůtek StanislavTJ MARATONSTAV Úpice5862916S:4/300, A:9/250, B:3/79
2Gombita JosefMost5859711S:3/267, A:5/250, B:3/80
3Pechek FrantišekTJ MARATONSTAV Úpice533738S:2/153, A:6/220, B:0/0
4Smrčka MilošBK Říčany543505S:1/105, A:3/210, B:1/35
5Šolc VítězslavBKL Machov573177S:1/72, A:4/194, B:2/51
6Šimůnek JaromírSKP Kornspitz Jablonec nad Nisou552373S:1/105, A:2/132, B:0/0
7Kolínek FrantišekAK Perná561752S:1/105, A:1/70, B:0/0
8Flegl VlastimilBrtev531643S:1/72, A:2/92, B:0/0
8Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn581644S:1/66, A:2/76, B:1/22
10Nečas JosefÚpice581532S:1/105, A:1/48, B:0/0
11Šatra AloisTatran Velké Hydčice581472S:1/93, A:1/54, B:0/0
12Krupička MiroslavSKI Police nad Metují531322S:0/0, A:2/132, B:0/0
13Jelínek KarelPSK OLYMP Praha511143S:1/60, A:1/34, B:1/20
14Siegel JosefChoceň581052S:0/0, A:1/70, B:1/35
15Kobliha MilanLRS Vyškov571043S:0/0, A:2/88, B:1/16
Muži E 70 let a starší (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Šmída OldřichTJ MARATONSTAV Úpice4881516S:4/420, A:9/290, B:3/105
2Javůrek JiříMARATONSTAV Úpice484989S:2/186, A:5/250, B:2/62
3Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4846110S:2/174, A:6/236, B:2/51
4Groh StanislavAC Vrchlabí461984S:1/66, A:3/132, B:0/0
5Les JosefTJ Maratonstav Úpice471623S:0/0, A:3/162, B:0/0
6Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná481173S:0/0, A:2/98, B:1/19
7Kaleta KarelHrádek ve Slezsku43931S:1/93, A:0/0, B:0/0
8Šůcha VáclavSV Stříbro46882S:0/0, A:2/88, B:0/0
9Lanta JiříMaratonstav Úpice44721S:1/72, A:0/0, B:0/0
10Kadavý JanJablonec n. N.47621S:0/0, A:1/62, B:0/0
11Kubíček FrantišekRelax Dobré Pole46541S:0/0, A:1/54, B:0/0
11Mikšovský ZdeněkVčelná45541S:0/0, A:1/54, B:0/0
13Nový BřetislavSABZO Praha47481S:0/0, A:1/48, B:0/0
13März FrantišekSokol Kout43481S:0/0, A:1/48, B:0/0
13Haberland JanSokol Brno42481S:0/0, A:1/48, B:0/0
Juniorky 19 let a mladší (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kubasová LeonaMARATONSTAV Úpice041993S:1/93, A:2/106, B:0/0
2Marszalková TerezaTJ TŽ Třinec011652S:2/165, A:0/0, B:0/0
3Malá SáraLSK Lomnice n.Popelkou031051S:1/105, A:0/0, B:0/0
3Štiglerová SylvieSSK Vítkovice991051S:1/105, A:0/0, B:0/0
3Šilarová MichaelaActivity Lanškroun021052S:0/0, A:1/70, B:1/35
6Stýblová BarboraTJ Lokomotiva Beroun z.s.99931S:1/93, A:0/0, B:0/0
7Malá GabrielaMaratonstav Úpice05811S:1/81, A:0/0, B:0/0
7Havlíčková BarboraSK 4 Dvory ČB00811S:1/81, A:0/0, B:0/0
9Malá KateřinaMaratonstav Úpice04721S:1/72, A:0/0, B:0/0
9Zvolánková LucieSK Aritma Praha02721S:1/72, A:0/0, B:0/0
11Beroušková BarboraLK Tatran Chodov00701S:0/0, A:1/70, B:0/0
11Metelková MichaelaOK99 HK05701S:0/0, A:1/70, B:0/0
11Veigertová GabrielaSK Slavia Jičín00701S:0/0, A:1/70, B:0/0
11Bělohlavová MichaelaHC Knights01701S:0/0, A:1/70, B:0/0
11Uxová AnettLokomotiva Beroun00701S:0/0, A:1/70, B:0/0
Ženy A 20-34 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vindušková JiřinaJM Team Letohrad983969S:2/138, A:5/214, B:2/44
2Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová912695S:1/93, A:3/154, B:1/22
3Solánská JanaTJ MARATONSTAV Úpice852584S:0/0, A:4/258, B:0/0
3Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí932585S:1/93, A:3/130, B:1/35
5Weissová Gabriela-912483S:2/186, A:1/62, B:0/0
6Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová912103S:1/105, A:1/70, B:1/35
7Mikešová JanaSOKOL/BAKAKO Nová Paka911472S:1/93, A:1/54, B:0/0
8Šlachtová IvanaTOBI sport Frenštát p. R.851051S:1/105, A:0/0, B:0/0
8Preislerová KarolínaENERVIT Team941051S:1/105, A:0/0, B:0/0
10Maršánová LucieHvězda Pardubice z.s.90931S:1/93, A:0/0, B:0/0
11Křepelková MartaTJ Jiskra Harrachov91811S:1/81, A:0/0, B:0/0
11Trojáčková LenkaFrenštát p. R.85811S:1/81, A:0/0, B:0/0
11Krchová ZuzanaPSK Olymp Praha, z.s.90811S:1/81, A:0/0, B:0/0
14Filipecová EvaPro dřeň na dřeň87721S:1/72, A:0/0, B:0/0
14Vojteková Michaela-97721S:1/72, A:0/0, B:0/0
Ženy B 35-44 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hájková RenataTJ MARATONSTAV Úpice754928S:2/186, A:5/282, B:1/24
2Milesová IvaPSK Olymp Praha772835S:1/72, A:3/180, B:1/31
3Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují752683S:2/198, A:1/70, B:0/0
4Kolínková HanaAK Perná741552S:1/93, A:1/62, B:0/0
5Čermáková JitkaStaněk Sport Turnov751262S:1/72, A:1/54, B:0/0
6Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují831253S:0/0, A:2/98, B:1/27
7Bařtipánová IvanaBonbon741193S:0/0, A:2/88, B:1/31
8Šibravová LenkaKerteam821102S:1/66, A:1/44, B:0/0
9Fanturová LenkaVSK FTVS781052S:0/0, A:1/70, B:1/35
9Schorná PavlaTJ MARATONSTAV Úpice/MIZUNO TEAM801051S:1/105, A:0/0, B:0/0
9Delingerová MarieFortex SKI Moravský Beroun761051S:1/105, A:0/0, B:0/0
9Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová801052S:0/0, A:1/70, B:1/35
13Myslivcová DenisaDeníčky771022S:0/0, A:2/102, B:0/0
14Kocumová ZuzanaFenix Ski Team Jeseník79931S:1/93, A:0/0, B:0/0
14Sýkorová ŠárkaSedmikráska IN LIFE76931S:1/93, A:0/0, B:0/0
Ženy C 45-54 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Strnádková JanaDolní Kalná714026S:3/258, A:3/144, B:0/0
2Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí643938S:1/93, A:5/242, B:2/58
3Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice643517S:2/174, A:3/126, B:2/51
4Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové723504S:2/210, A:2/140, B:0/0
5Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí652374S:1/105, A:1/62, B:2/70
6Háková MichaelaSokol Valteřice711783S:0/0, A:3/178, B:0/0
7Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují721752S:1/105, A:1/70, B:0/0
8Kábrtová JitkaSokol Studnice711292S:1/81, A:1/48, B:0/0
9Hauschková DagmarSpartak Police n. M.651143S:0/0, A:2/92, B:1/22
10Klimešová JanaUSK Praha701052S:0/0, A:1/70, B:1/35
11Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová70852S:0/0, A:1/54, B:1/31
12Rybářová LudmilaL. A. Ryby72811S:1/81, A:0/0, B:0/0
13Jančaříková LenkaAAC Brno70701S:0/0, A:1/70, B:0/0
13Fronková AnnaMílaři Domažlice72701S:0/0, A:1/70, B:0/0
13Brothánková LenkaTC Dvořák ČB73701S:0/0, A:1/70, B:0/0
Ženy D 55 let a starší (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vraštilová MiloslavaMARATONSTAV Úpice5663815S:4/318, A:9/274, B:2/46
2Paulů BlankaTJ MARATONSTAV Úpice542804S:1/105, A:2/140, B:1/35
3Vlachynská LibušeTURBOMOŠT622684S:1/105, A:2/132, B:1/31
4Procházková IrenaTJ Háje571652S:2/165, A:0/0, B:0/0
5Nechvílová MiroslavaAC Choceň601534S:0/0, A:2/102, B:2/51
6Friebelová EvaMARATONSTAV Úpice621352S:1/81, A:1/54, B:0/0
7Šternerová HanaHradec Králové631162S:1/72, A:1/44, B:0/0
8Mališová Karla, Ing.USK Praha601051S:1/105, A:0/0, B:0/0
9Dvořáková EvaProstějov55972S:0/0, A:1/70, B:1/27
10Vacková HanaSokol Starkoč56931S:1/93, A:0/0, B:0/0
10Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová63932S:0/0, A:1/62, B:1/31
10Šokalová LudmilaStaříč56931S:1/93, A:0/0, B:0/0
13Kuchařová LibušeMK SEITL Ostrava62811S:1/81, A:0/0, B:0/0
14Grohová JaroslavaVrchlabí51701S:0/0, A:1/70, B:0/0
14Budinská HanaMoravská Slavia Brno60701S:0/0, A:1/70, B:0/0
Absolutní kategorie mužů (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vagenknecht FrantišekAster Team Jičin775219S:2/210, A:4/280, B:1/31
2Flegl VlastimilAO Spartak Vrchlabí863656S:1/93, A:4/248, B:1/24
3Záruba JanSix Monkeys7732013S:3/150, A:4/134, B:2/36
4Dvořák PavelBiatlon Prostějov823145S:1/93, A:3/186, B:1/35
5Jančík BořekSVARTES Hořice642736S:1/93, A:4/162, B:1/18
6Moravec JiříJM Team Letohrad962729S:2/84, A:4/148, B:2/40
7Buřil FrantišekVidochov662459S:2/90, A:4/140, B:1/15
8Záveský VojtěchLázně Bělohrad782174S:2/147, A:2/70, B:0/0
9Vacarda VladimírEleven Run Team592016S:2/96, A:3/94, B:1/11
10Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com711886S:0/0, A:4/144, B:2/44
11Turek MartinZvláštní škola801855S:1/51, A:3/112, B:1/22
12Hruška JanKasper Swix Team891483S:1/66, A:2/82, B:0/0
13Ježek PřemyslAC Slovan Liberec821402S:1/105, A:0/0, B:1/35
14Rektor AntonínModřany751352S:1/81, A:1/54, B:0/0
15Smrčka MilošBK Říčany541324S:0/0, A:3/114, B:1/18
Absolutní kategorie žen (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hájková RenataTJ MARATONSTAV Úpice754408S:2/165, A:4/256, B:1/19
2Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové723424S:2/210, A:2/132, B:0/0
3Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí642438S:1/60, A:4/148, B:2/35
4Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují752353S:2/165, A:1/70, B:0/0
5Milesová IvaPSK Olymp Praha772235S:1/57, A:3/144, B:1/22
6Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová912103S:1/105, A:1/70, B:1/35
7Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí652024S:1/93, A:1/54, B:2/55
8Solánská JanaTJ MARATONSTAV Úpice851864S:0/0, A:4/186, B:0/0
8Weissová Gabriela-911863S:2/138, A:1/48, B:0/0
10Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí931805S:1/72, A:3/84, B:1/24
11Vindušková JiřinaJM Team Letohrad981737S:2/60, A:3/90, B:2/23
12Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice641596S:1/54, A:3/80, B:2/25
13Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová911455S:1/57, A:3/78, B:1/10
14Strnádková JanaDolní Kalná711434S:2/99, A:2/44, B:0/0
15Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice561357S:1/21, A:4/108, B:1/6


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
14.4.2018Jiřetín - Jedlová79
15.4.2018Chřibská - Studenec47
21.4.2018Horní Maršov - Pomezní Boudy79
5.5.2018Šárovcova Lhota - Zvičina173
12.5.2018Běh na Velký Javorník101
13.5.2018Píďův běh Vrchlabí - Strážné78
19.5.2018Běh na Děvín52
26.5.2018Velká cena Zadova, kvalifikace na ME60
27.5.2018Běh na Čerchov75
2.6.2018Hodkovice nad Mohelkou - Ještěd48
9.6.2018Běh na Kohout59
23.6.2018Mladkov - Suchý vrch78
24.6.2018Běh na Kozlovský kopec100
30.6.2018Okolo Výhonu80
8.7.2018Lochovice - Plešivec191
14.7.2018Běh na Hvězdu157
21.7.2018Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky0
22.7.2018Šachty - Štěpánka0

Následují závody

Datum konáníJméno závodu
28.7.2018Běh na Lysou horu
29.7.2018Běh na Kozubovou
4.8.2018HOLBA Běh na Šerák, MČR, kvalifikace na MS
5.8.2018Běh na Sokolí vrch
11.8.2018Janské Lázně - Černá hora
18.8.2018Běh na Svatý Hostýn, MČR veteránů
25.8.2018Horský čtvrtmaraton - Jablonné - Jamné - Suchý vrch
26.8.2018Výprachtice - Buková hora
1.9.2018Strážný - nahoru a dolů
2.9.2018Sázava - Lázek
8.9.2018Běh k mohyle Hanče a Vrbaty
16.9.2018Slopenská desítka
22.9.2018Jilemnice - Žalý
29.9.20182Hrady
30.9.2018Běh na Hejšovinu
7.10.2018Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves
20.10.2018Malá cena Špindlerova Mlýna
10.11.2018Běh Dlouhými záhony

Ostatní ročníku tohoto poháru

Ročník poharu
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2016 - 31. ročník
MARATONSTAV-ALTRA Český pohár v běhu do vrchu 2015 - 30. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2014 - 29. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2013 - 28. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2012 - 27. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2011 - 26. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2010 - 25. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2009 - 24. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2008 - 23. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2007 - 22. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2006 - 21. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2005 - 20. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2004 - 19. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2003 - 18. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2002 - 17. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2001 - 16. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2000 - 15. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1999 - 14. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1998 - 13. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1997 - 12. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1996 - 11. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1995 - 10. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1994 - 9. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1993 - 8. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1992 - 7. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1991 - 6. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1990 - 5. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1989 - 4. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1988 - 3. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1987 - 2. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1986 - 1. ročník