Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

ISCAREX CUP

Ročník 2002

Celkové pořadí poháru

Junioři (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Moravec MartinISCAREX Česká Třebová841217,041512/15 záv.
2Šebek MichalCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí841060,281111/11 záv.
3Růžička MartinŘetězárna Česká Ves8355566/6 záv.
4Šlajs TomášJiskra Ústí nad Orlicí83475,2355/5 záv.
5Vinzens OndřejCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí83460,344/4 záv.
6Pechek PetrMaratonstav Úpice83407,5744/4 záv.
7Marcinčin JakubTJ Jiskra Ústí n. Orlicí86392,3544/4 záv.
8Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí87306,644/4 záv.
9Berger JanAK Moravská Třebová84287,2633/3 záv.
10Řemínek MatějAC Choceň86258,6844/4 záv.
11Červ JakubAtletika Polička89244,0744/4 záv.
12Bartoň EduardSK Štíty85244,0633/3 záv.
13Hruška PetrTJ Sokol Česká Třebová86226,3933/3 záv.
14Maťátko DanielPunk Rock Horní Čermná86215,1755/5 záv.
15Novotný MichalATC Nekoř87215,0244/4 záv.
Muži A (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Dobšíček PavelAC Jablonné nad Orlicí1226,72012/19 záv.
2Vacek MartinISCAREX Česká Třebová691148,481812/18 záv.
3Myška JiříISCAREX Česká Třebová731087,231212/12 záv.
4Král JindřichISCAREX Česká Třebová731053,351412/14 záv.
5Fajfr FrantišekCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí721023,871212/12 záv.
6Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová821004,792012/20 záv.
7Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová74927,291512/15 záv.
8Dostálek PetrTěchonín67852,261212/12 záv.
9Doleček JosefISCAREX Česká Třebová79772,591111/11 záv.
10Bielčik PetrLichkov71697,061212/12 záv.
11Pross DavidPorkert Skuhrov n. B.75676,8288/8 záv.
12Mazač JaroslavMaratonstav Úpice68661,4288/8 záv.
13Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová75603,871812/18 záv.
14Kašpar ZdeněkCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí63587,6488/8 záv.
15Razým LukášISCAREX Česká Třebová79578,1566/6 záv.
Muži B (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Filip LubošAC Choceň591241,511912/19 záv.
2Stránský AlešISCAREX Česká Třebová601209,921312/13 záv.
3Čechal MilanISCAREX Česká Třebová591132,181912/19 záv.
4Čechal JaroslavTS Letohrad611110,622012/20 záv.
5Šlajs TomášChoceň60976,51312/13 záv.
6Razým JanISCAREX Česká Třebová57935,461612/16 záv.
7Kolínek FrantišekAK Perná56807,5388/8 záv.
8Marek DalimilISCAREX Česká Třebová60742,291312/13 záv.
9Šebek JindřichCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí56733,481010/10 záv.
10Novotný LuděkŽamberk62637,31010/10 záv.
11Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice53580,621512/15 záv.
12Macíček MiroslavDODO Kopřivnice61547,3366/6 záv.
13Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová54503,681312/13 záv.
14Pechek FrantišekMaratonstav Úpice53492,5855/5 záv.
15Morkes KarelISCAREX Česká Třebová54435,9887/7 záv.
Muži C (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová501233,031712/17 záv.
2Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí511129,352212/22 záv.
3Sadílek OtaAtletika Albrechtice469431612/16 záv.
4Černý MilanAC Choceň48887,081212/12 záv.
5Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.51876,2399/9 záv.
6Krumer MiroslavOstrov49862,431712/17 záv.
7Leicht JiříASPV Těchonín49724,8799/9 záv.
8Javůrek JiříJiskra Horní Maršov48607,9966/6 záv.
9Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová49597,541812/18 záv.
10Koblížek JindřichŽamberk48596,488/8 záv.
11Novotný JiříClub 21 Letohrad45586,741312/13 záv.
12Šalplachta JindřichFenix OKU Jeseník47556,1166/6 záv.
13Sadílek VáclavAtletika Albrechtice50426,6866/6 záv.
14Krsek MiroslavESAB Vamberk49419,5644/4 záv.
15Krsek JaroslavCTC Fort Ústí nad Orlicí51412,8844/4 záv.
Muži D (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Bielčik JindřichLichkov401449,541912/19 záv.
2Kalousek JanKČT Žamberk411022,281612/16 záv.
3Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová34746,371010/10 záv.
4Merta JaroslavESPRO Jeseník35594,6477/7 záv.
5Marek FrantišekTJ Červený Kostelec41528,8455/5 záv.
6Libra JiříLBC Nové Město nad Metují37449,0544/4 záv.
7Fejgl ZdeněkSokol Vratimov42317,8244/4 záv.
8Fiala JaroslavENJO Pardubice38220,4522/2 záv.
9Herbst ManfredJeseník41186,1822/2 záv.
10Pecháček VojtěchAtletika Albrechtice38174,433/3 záv.
11Vorel MilanSlatiňany40159,1322/2 záv.
12Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová37151,5522/2 záv.
13Bém FrantišekAC Slovan Liberec27129,833/3 záv.
14Domanský IvoAVC Praha38122,1133/3 záv.
15Řezáč IvoChemopetrol Litvínov41120,5111/1 záv.
Juniorky (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Johanidesová LeaSKI Česká Třebová891320,41412/14 záv.
2Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová841174,291512/15 záv.
3Čechalová HanaTS Letohrad86818,951111/11 záv.
4Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová89593,999/9 záv.
5Vícenová KarolínaAK Kroměříž86413,5855/5 záv.
6Rychtaříková IvaAC Choceň85316,8555/5 záv.
7Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová91315,3488/8 záv.
8Skybová LucieARC Brno87310,1333/3 záv.
9Pechková JanaMaratonstav Úpice85308,3833/3 záv.
10Čechalová MarkétaTS Letohrad89247,9544/4 záv.
11Šponarová LenkaSpartak Letohrad84198,1522/2 záv.
12Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová84184,3122/2 záv.
13Kocmanová PavlínaAC Pardubice83182,9322/2 záv.
14Matyášová HanaDolní Dobrouč86174,6922/2 záv.
15Strnadová BlankaISCAREX Česká Třebová84173,5122/2 záv.
Ženy A (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice701140,851612/16 záv.
2Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová811031,321812/18 záv.
3Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová78908,191010/10 záv.
4Červová PavlaISCAREX Česká Třebová812,391212/12 záv.
5Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí72758,1477/7 záv.
6Mannlová JanaLanškroun80749,199/9 záv.
7Mertová MichaelaAtletika Albrechtice76611,877/7 záv.
8Čtvrtečková PetraAC Jablonné nad Orlicí69584,5588/8 záv.
9Jiroušková JanaCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí79560,9355/5 záv.
10Hájková RenataMaratonstav Úpice75519,0755/5 záv.
11Vlčovská MartaAC Pardubice412,744/4 záv.
12Šedová JanaAC Choceň73338,7744/4 záv.
13Uchytilová MonikaAO Nové Město na Moravě77267,5733/3 záv.
14Kynčlová DagmarJilemnice72185,2422/2 záv.
15Hajzlerová MagdaAHA Vyškov73142,1522/2 záv.
Ženy B (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová621284,421212/12 záv.
2Novotná EvaLetohrad481253,771512/15 záv.
3Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová1117,331612/16 záv.
4Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová64850,841712/17 záv.
5Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové63640,9566/6 záv.
6Paulů BlankaSK Velká Bystřice54435,3744/4 záv.
7Klimešová AlenaSokol Bukovice63203,7855/5 záv.
8Matyášová JanaDolní Dobrouč65181,9122/2 záv.
9Janečková AnežkaAK Zlín47177,1822/2 záv.
10Chmelíková JitkaSokol Brno - Černovice54143,0922/2 záv.
11Hlavová SoňaPORKERT Skuhrov n. B.57132,122/2 záv.
12Linhartová SimonaPardubice64105,4611/1 záv.
13Knapová IvaLokomotiva Pardubice60104,5211/1 záv.
14Sokolová OlgaISCAREX Česká Třebová64101,5811/1 záv.
15Juračková JanaLokomotiva Pardubice6091,3811/1 záv.


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
5.1.2002Běh do vrchu na Andrlův chlum69
9.3.2002Choceňský kros176
23.3.2002Běh Dolním Újezdem82
21.4.2002Běh Javorkou298
28.4.2002Memoriál Quido Štěpánka217
1.5.2002Běh kolem poličských hradeb319
3.5.2002Běh na Rozálku201
12.5.2002Běh choceňskými sady83
18.5.2002Běh do Zámeckého vrchu238
26.5.2002Za zlatým klíčem Rokytenky79
6.7.2002Mladkov - Suchý vrch107
7.7.2002Běh na Kozlovský kopec140
17.8.2002CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník176
7.9.2002Výprachtice - Buková hora97
8.9.2002Sázava - Lázek74
14.9.200216. ročník, Lesní běh Rokytnice v O. h.125
21.9.2002Běh zámeckým parkem v Žamberku152
28.9.2002Čenkovice - Suchý vrch90
6.10.20023. ročník, Kros po lyžařských tratích267
19.10.200214. ročník, Běh údolím Orlice v Klášterci145
26.10.20023. ročník, Kros po tratích Líšnické patnáctky149
1.12.200210. ročník, Malá cena Velké verandy223
7.12.200219. ročník, Čertovský běh, Damníkov67
8.12.200212. ročník, Vánoční běh Parníkem141

Ostatní ročníku tohoto poháru

Ročník poharu
ISCAREX CUP 2018
ISCAREX CUP 2017
ISCAREX CUP 2016
ISCAREX CUP 2015
ISCAREX CUP 2014
ISCAREX CUP 2013
ISCAREX CUP 2012
ISCAREX CUP 2011
ISCAREX CUP 2010
ISCAREX CUP 2009
FRÍÍ ISCAREX CUP 2008
ISCAREX CUP 2007
ISCAREX CUP 2006
ISCAREX CUP 2005
ISCAREX CUP 2004
ISCAREX CUP 2003
ISCAREX CUP 2001
Okresní běžecká liga o ceny firmy ISCAREX 2000
Okresní běžecká liga o ceny firmy ISCAREX 1999