Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

ISCAREX CUP

Ročník 2007

Celkové pořadí poháru

Junioři 19 let a mladší (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí881272,811412/14 záv.
2Sejkora KarelAtletika Polička88875,199/9 záv.
3Nechvíl PetrAC Choceň91755,4599/9 záv.
4Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí88692,7977/7 záv.
5Večeře TomášAtletika Polička90584,8866/6 záv.
6Řemínek ŠtěpánAC Choceň89552,5766/6 záv.
7Jeníček OndřejJiskra Ústí nad Orlicí88519,7855/5 záv.
8Hřib JakubAK ASICS Kroměříž88475,9855/5 záv.
9Nikl LukášAC Choceň91462,5766/6 záv.
10Matějka PetrISCAREX Česká Třebová89427,151010/10 záv.
11Zapalač DušanX-AIR Ostrava90404,8344/4 záv.
12Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí91386,5555/5 záv.
13Kopecký JanAC Vysoké Mýto90383,3444/4 záv.
14Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí91332,9644/4 záv.
15Sabota MartinSokol Klášterec nad Orlicí89323,1244/4 záv.
Muži A 20-39 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Razým LukášISCAREX Česká Třebová791223,161212/12 záv.
2Horáček MichalISCAREX Česká Třebová751175,511612/16 záv.
3Vacek MartinISCAREX Česká Třebová691175,361912/19 záv.
4Řemínek MatějAC Choceň861131,822412/24 záv.
5Král JindřichISCAREX Česká Třebová731103,831512/15 záv.
6Šutera JosefAtletika Polička79971,531212/12 záv.
7Moravec MartinJiskra Ústí nad Orlicí84865,191111/11 záv.
8Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová81814,051110/10 záv.
9Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová75811,371612/16 záv.
10Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí84774,751010/10 záv.
11Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk73755,891812/18 záv.
12Bielčik PetrLichkov71752,931010/10 záv.
13Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí79652,7899/9 záv.
14Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí80640,6399/9 záv.
15Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí72605,7366/6 záv.
Muži B 40-49 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Siegel JosefAC Choceň581278,831412/14 záv.
2Stránský AlešISCAREX Česká Třebová601252,81812/18 záv.
3Svoboda MojmírHvězda Pardubice661174,91312/13 záv.
4Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě641167,541312/13 záv.
5Čechal JaroslavTS Letohrad611022,251212/12 záv.
6Dostálek PetrASPV Těchonín67933,971312/13 záv.
7Krejčí StanislavASPV Těchonín63877,521812/18 záv.
8Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová59801,351312/13 záv.
9Liška PavelTK Ústí nad Orlicí63766,421212/12 záv.
10Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová59545,791111/11 záv.
11Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto65422,1377/7 záv.
12Orlich PetrFort SMC Ústí nad Orlicí61385,9444/4 záv.
13Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší67382,2766/6 záv.
14Novotný LuděkSK Žamberk62373,2155/5 záv.
15Tomšů PetrMlýn Janderov64356,2777/7 záv.
Muži C 50-59 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí531274,681512/15 záv.
2Razým JanISCAREX Česká Třebová571170,192012/20 záv.
3Štyndl MiroslavAtletika Polička571106,411212/12 záv.
4Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí511054,112812/28 záv.
5Kopecký LiborAC Vysoké Mýto561008,721712/17 záv.
6Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová48894,581912/19 záv.
7Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl57877,0788/8 záv.
8Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav51799,481010/10 záv.
9Hájek FrantišekFGT Stolany49780,921010/10 záv.
10Krsek MiroslavESAB Vamberk49765,1788/8 záv.
11Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí51641,0377/7 záv.
12Volf BřetislavAtletika Albrechtice52631,921712/17 záv.
13Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou51550,1966/6 záv.
14Tempír FrantišekSokol Štíty49441,455/5 záv.
15Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová54380,5599/9 záv.
Muži D 60-69 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Sadílek OtaAtletika Albrechtice461227,272312/23 záv.
2Bielčik JindřichLichkov401145,51712/17 záv.
3Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice421138,791312/13 záv.
4Marek JiříOrel Vysoké Mýto431120,631312/13 záv.
5Leszkow PetrMK Hlinsko44933,0699/9 záv.
6Krátký FrantišekViking Králiky43740,4266/6 záv.
7Groh StanislavAC Vrchlabí46642,5177/7 záv.
8Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou40630,8399/9 záv.
9Král JosefISCAREX Česká Třebová40440,7488/8 záv.
10Vodička JanMK Radslavice45334,7744/4 záv.
11Vorel MilanSlatiňany40322,6644/4 záv.
12Skopal JiříJitro Hradec Králové47297,833/3 záv.
13Linhart MilošAC Náchod44290,1855/5 záv.
14Brusenbauch KarelČeská Třebová47255,0933/3 záv.
15Les JosefTJ Maratonstav Úpice47230,2833/3 záv.
Muži E 70 let a starší
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová351416,91212/12 záv.
2Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová341084,81812/18 záv.
3Libra JiříNové Město nad Metují37619,9955/5 záv.
4Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí35434,8955/5 záv.
5Zálešák FrantišekKD Havířov37428,944/4 záv.
6Brádle VáclavSokol Chuchelná37213,1722/2 záv.
7Havlíček ZdeněkVrchlabí35211,822/2 záv.
8Gaman JaroslavAvanti Havířov35184,1522/2 záv.
9Jarkovský OldřichTJ Mostek34160,8722/2 záv.
10Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3593,6411/1 záv.
11Bém FrantišekAC Slovan Liberec2755,2111/1 záv.
12Ryska PavelLitvínov4451,311/1 záv.
13Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové27---11/1 záv.
Juniorky 19 let a mladší (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová911142,011612/16 záv.
2Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová90999,181212/12 záv.
3Syrová HanaAtletika Albrechtice89945,61010/10 záv.
4Jungová AdélaAtletika Albrechtice89608,8177/7 záv.
5Dudková KateřinaJiskra Ústí nad Orlicí88520,8155/5 záv.
6Schauerová LenkaAtletika Polička88489,9455/5 záv.
7Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová89472,0266/6 záv.
8Vévodová MartinaAK Perná90457,8344/4 záv.
9Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová97417,9255/5 záv.
10Romančáková JitkaOrel Rtyně v Podkrkonoší91353,0644/4 záv.
11Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová91350,4766/6 záv.
12Johanidesová LeaSKI Česká Třebová89312,4433/3 záv.
13Vlčková ZuzanaAtletika Polička91287,7333/3 záv.
14Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší99275,0933/3 záv.
15Sárová LucieNové Město na Moravě88237,922/2 záv.
Ženy A 20-34 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Klímová IvanaHvězda SKP Pardubice871238,031312/13 záv.
2Mertová MichaelaAtletika Albrechtice761206,511912/19 záv.
3Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová841003,271812/18 záv.
4Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová77965,651912/19 záv.
5Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová80915,311211/11 záv.
6Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice81913,9899/9 záv.
7Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice78842,791212/12 záv.
8Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová80804,381010/10 záv.
9Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí81572,991212/12 záv.
10Kozáková DenisaHvězda Pardubice79487,8555/5 záv.
11Kovářová AnnaOB Česká Třebová75431,6277/7 záv.
12Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí89313,9433/3 záv.
13Škodová IvanaMaratonstav Úpice81312,0633/3 záv.
14Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují83273,4844/4 záv.
15Pichrtová AnnaX-AIR Ostrava73247,4822/2 záv.
Ženy B 35-44 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí721545,981312/13 záv.
2Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová641147,772112/21 záv.
3Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí711118,951111/11 záv.
4Siegelová MagdalenaAC Choveň65936,181312/13 záv.
5Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice70722,4888/8 záv.
6Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují69538,6155/5 záv.
7Matyášová JanaDolní Dobrouč65446,4566/6 záv.
8Jančaříková LenkaAAC Brno70432,8344/4 záv.
9Šumberová LucieOrel Česká Třebová72337,8155/5 záv.
10Báčová AnnaTJ - Svitavy281,1633/3 záv.
11Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice63250,9333/3 záv.
12Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice69181,9922/2 záv.
13Klimešová AlenaSokol Bukovice63174,733/3 záv.
14Pokorová JaroslavaPIM RC Praha72155,5522/2 záv.
15Křivdová LenkaKOB Choceň72155,4122/2 záv.
Ženy C 45-54 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Šimůnková ZdeňkaISCAREX Česká Třebová581171,441912/19 záv.
2Vraštilová MiloslavaJilemnice56865,7188/8 záv.
3Nechvílová MiroslavaChoceň60824,4799/9 záv.
4Rossi LenkaMK Seitl Ostrava54657,3688/8 záv.
5Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice54542,6455/5 záv.
6Felklová JarmilaSalón Zdena60373,7644/4 záv.
7Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová62235,5722/2 záv.
8Kováříková PavlaBarnex Sport Brno55123,511/1 záv.
9Mališová KarlaUSK Praha60100,3511/1 záv.
10Juračková JanaOK Lokomotiva Pardubice60100,3111/1 záv.
11Leszkowová IvanaMK Hlinsko5310011/1 záv.
12Smrčková JitkaBK Říčany5496,6311/1 záv.
13Vilnerová EvaOK Lokomotiva Pardubice6096,2511/1 záv.
14Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5395,5611/1 záv.
15Běhounová JiřinaOK99 Hradec Králové5693,1111/1 záv.
Ženy D 55 let a starší
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Keprtová MiloslavaČeská Třebová481274,361712/17 záv.
2Jelínková MagdaHvězda SKP Pardubice824,4799/9 záv.
3Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem51210,622/2 záv.
4Lhotská HanaSokol Žamberk46107,311/1 záv.


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
6.1.2007Běh do vrchu na Andrlův chlum95
10.3.2007Choceňský kros154
18.3.2007Okolo Trusnova170
24.3.2007Saucony Litomyšlská dvanáctka164
1.4.2007Rock Machine Běh Okolo Hradce79
22.4.2007Memoriál Quido Štěpánka229
1.5.2007Běh kolem poličských hradeb269
4.5.2007Běh na Rozálku198
6.5.2007Běh Javorkou255
13.5.2007Běh Choceňskými sady193
19.5.2007Běh do Zámeckého vrchu256
16.6.2007Knířovský běh104
30.6.2007Mladkov - Suchý vrch127
1.7.2007Běh na Kozlovský kopec124
12.8.2007Černovírský kros148
25.8.2007CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník268
26.8.2007Běh Svinnou182
1.9.2007Výprachtice - Buková hora83
2.9.2007Sázava - Lázek79
15.9.2007Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná120
16.9.2007Jablonné - Jamné65
22.9.2007Králický Lískovec110
23.9.2007Královský běh Kujebinou122
29.9.2007Cross po lyžařských tratích196
7.10.2007Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí172
13.10.2007Přespolní běh lyžařů v Letohradě213
21.10.2007Ve stopě Líšnické patnáctky156
1.12.2007Čertovský běh v Damníkově93
2.12.2007Malá cena Velké Verandy231
8.12.2007Vánoční běh Parníkem147

Ostatní ročníku tohoto poháru

Ročník poharu
ISCAREX CUP 2018
ISCAREX CUP 2017
ISCAREX CUP 2016
ISCAREX CUP 2015
ISCAREX CUP 2014
ISCAREX CUP 2013
ISCAREX CUP 2012
ISCAREX CUP 2011
ISCAREX CUP 2010
ISCAREX CUP 2009
FRÍÍ ISCAREX CUP 2008
ISCAREX CUP 2006
ISCAREX CUP 2005
ISCAREX CUP 2004
ISCAREX CUP 2003
ISCAREX CUP 2002
ISCAREX CUP 2001
Okresní běžecká liga o ceny firmy ISCAREX 2000
Okresní běžecká liga o ceny firmy ISCAREX 1999