hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


ISCAREX CUP

ročník 2013

Celkové pořadí poháru

Nejmladší žáci I 9 let a mladší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Jadrný TomášVencl Tým Ústí nad Orlicí041274,141512/15 záv.
2Vetchý KryštofACTIVITY Lanškroun041207,531712/17 záv.
3Borek ViktorBrzdy Horní Čermná041085,842012/20 záv.
4Hovorka MatoušTJ Sokol Jaroměř041076,871312/13 záv.
5Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová04820,781010/10 záv.
6Gregor JanSKI Klub Česká Třebová04753,2288/8 záv.
7Suchodol VítTJ Spartak Letohrad04636,5377/7 záv.
8Rybka LukášTJ Spartak Letohrad04492,2966/6 záv.
9Rybka FilipTJ Spartak Letohrad05387,5666/6 záv.
10Kunt StanislavTJ Spartak Letohrad04314,4155/5 záv.
11Kugler JakubTJ Svitavy04298,0544/4 záv.
12Bakeš DanielFenix SKI Team Jeseník05294,4633/3 záv.
13Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto05273,533/3 záv.
14Koudelka PetrOrel Žatčany05249,133/3 záv.
15Vencl JiříTJ Spartak Letohrad05213,2766/6 záv.

Nejmladší žákyně I 9 let a mladší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová041330,382212/22 záv.
2Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová041217,091512/15 záv.
3Červená EliškaDukla Polička041185,251412/14 záv.
4Gregorová MichaelaActivity Lanškroun041050,291712/17 záv.
5Kumpoštová AndreaČtyřka Česká Třebová05892,511712/17 záv.
6Marková NikolaTJ Spartak Letohrad05556,2377/7 záv.
7Kánská LucieTJ Spartak Letohrad04515,5366/6 záv.
8Grossmannová KláraTJ Spartak Letohrad04489,2766/6 záv.
9Skalová KateřinaTJ Jiskra Králíky04446,2155/5 záv.
10Moskvová AgátaTJ Spartak Letohrad05385,6655/5 záv.
11Smoláková RitaRybníky Lanškroun05377,51010/10 záv.
12Hejkrlíková AdélaAC Vysoké Mýto04282,1444/4 záv.
13Chlupová LucieTJ Svitavy04269,2455/5 záv.
14Ručová SimonaZŠ Studánka04227,8922/2 záv.
15Dolečková ValerieTJ Spartak Letohrad04160,4733/3 záv.

Nejmladší žáci II 10-11 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Gregora FilipActivity Lanškroun021264,71912/19 záv.
2Dostálek VojtěchASPV Těchonín021169,461412/14 záv.
3Költö MatějTJ Spartak Letohrad031137,631512/15 záv.
4Mužík MartinAtletika Polička031058,791212/12 záv.
5Abrahám LuděkTJ Spartak Letohrad021045,831010/10 záv.
6Vebr DominikSKI Klub Česká Třebová03939,011612/16 záv.
7Boháč ServácAC Choceň02735,7488/8 záv.
8Hemelík JindřichTJ Sokol Jaroměř03697,731312/13 záv.
9Kolář OndřejISCAREX Česká Třebová03627,3188/8 záv.
10Chlup OndřejActivity Lanškroun03625,221010/10 záv.
11Hermann JakubTJ Spartak Letohrad03564,7188/8 záv.
12Mlynář TomášOrel Dolní Dobrouč02537,6566/6 záv.
13Smolák BedřichSKI Klub Česká Třebová03445,0899/9 záv.
14Bergman JakubTJ Spartak Letohrad02422,7866/6 záv.
15Frydrych BedřichAC Choceň03413,8366/6 záv.

Nejmladší žákyně II 10-11 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř021296,61712/17 záv.
2Hanáková KláraActivity Lanškroun021268,152312/23 záv.
3Jansová DenisaTJ Sokol Deštné021256,441512/15 záv.
4Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová03912,591111/11 záv.
5Borková AgátaBrzdy Horní Čermná02897,71912/19 záv.
6Kubíčková NikitaTJ Spartak Letohrad02619,4777/7 záv.
7Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod03599,2666/6 záv.
8Škrabalová KristýnaAC Svitavy02393,7344/4 záv.
9Mikysková SvatavaTJ Spartak Letohrad03385,7666/6 záv.
10Šmídová SáraSKI Klub Česká Třebová02370,4166/6 záv.
11Dostálová ViktorieBUDO KLUB Lanškroun03369,2544/4 záv.
12Grossmannová TerezaTJ Spartak Letohrad02322,5455/5 záv.
13Jonášová MartinaFenix SKI Team Jeseník03291,3433/3 záv.
14Lerchová KateřinaTJ Spartak Letohrad03247,0977/7 záv.
15Miková DominikaOrel Obřany02229,2933/3 záv.

Mladší žáci 12-13 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Chlup TomášActivity Lanškroun001264,012212/22 záv.
2Boháč BonifácAC Choceň011216,51312/13 záv.
3Gregora JanActivity Lanškroun00960,131212/12 záv.
4Pavlas LadislavActivity Lanškroun00897,981010/10 záv.
5Mikyska TomášTJ Spartak Letohrad00618,3266/6 záv.
6Hermann MatějTJ Spartak Letohrad00577,0266/6 záv.
7Verner KristiánTJ Jiskra Králíky01477,7655/5 záv.
8Urban MatyášTJ Spartak Letohrad00459,8755/5 záv.
9Olbrich MartinSKI Klub Česká Třebová00378,4277/7 záv.
10Petiška VojtěchTJ Sokol Jaroměř00378,3144/4 záv.
11Strnad AdamTJ Spartak Letohrad00372,1766/6 záv.
12Strouhal JakubFenix SKI Team Jeseník01290,133/3 záv.
13Porubek OndřejTJ Sokol Jaroměř00250,0833/3 záv.
14Kánský PetrTJ Spartak Letohrad00240,955/5 záv.
15Limburský JanOrel Obřany01237,9144/4 záv.

Mladší žákyně 12-13 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí011149,951412/14 záv.
2Gregorová MonikaActivity Lanškroun001103,831712/17 záv.
3Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí00855,9999/9 záv.
4Vindušková BarbaraActivity Lanškroun01657,881010/10 záv.
5Frydrychová EliškaAC Choceň01656,6377/7 záv.
6Šimůnková TerezaTJ Jiskra Havlíčkův Brod00629,1566/6 záv.
7Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí00620,1977/7 záv.
8Kačenová NatálieTJ Spartak Letohrad00608,677/7 záv.
9Smrčková NatálieTJ Spartak Letohrad01585,6266/6 záv.
10Filipovová NatálieAtletika Jablonné nad Orlicí01495,5377/7 záv.
11Mikulová KarolínaTJ Spartak OEZ Letohrad01421,6644/4 záv.
12Navrátilová DarjaTJ Svitavy01406,544/4 záv.
13Šilarová MichaelaTJ Spartak Letohrad01380,6255/5 záv.
14Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky01317,3666/6 záv.
15Poulíková KarolínaFenix SKI team Jeseník00306,733/3 záv.

Starší žáci 14-15 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Mlynář VojtěchVencl tým UO981246,371812/18 záv.
2Kačerovský MichalActivity Lanškroun981239,351912/19 záv.
3Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí981191,642112/21 záv.
4Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí981190,321512/15 záv.
5Mužík JanAtletika Polička981138,631312/13 záv.
6Gregora JakubActivity Lanškroun98968,521312/13 záv.
7Karlík MikulášTJ Spartak Letohrad99435,6655/5 záv.
8Macháček VojtěchTJ Spartak Letohrad99292,9644/4 záv.
9Pavliš MartinAtletika Polička98276,7733/3 záv.
10Bráblík MichalFenix SKI Team Jeseník98257,5533/3 záv.
11Žalčík KimFenix SKI team Jeseník99214,0522/2 záv.
12Beneš VojtěchAC Vysoké Mýto99212,6433/3 záv.
13Svatoš JanVencl Tým Ústí nad Orlicí98165,9422/2 záv.
14Večeř PetrTJ Spartak Letohrad99164,3633/3 záv.
15Němec JaroslavSokol Jaroměř99156,8533/3 záv.

Starší žákyně 14-15 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř991290,561912/19 záv.
2Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto981220,291212/12 záv.
3Suchánková NikolJaroměř99975,541111/11 záv.
4Pourová MarkétaTJ Sokol Jaroměř99967,841312/13 záv.
5Truhlářová LucieTJ Sokol Jaroměř99954,081312/13 záv.
6Obstová KateřinaLanškroun99694,477/7 záv.
7Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř99689,951312/13 záv.
8Faltusová KateřinaTJ Spartak Letohrad99569,6766/6 záv.
9Belobradová KarolínaŽamberk99323,9799/9 záv.
10Koldinská TerezaTJ Sokol Hradec Králové98288,4644/4 záv.
11Limburská EliškaOrel Obřany99275,9944/4 záv.
12Pulgretová KateřinaTJ Nové Město na Moravě99216,7422/2 záv.
13Faltusová SimonaTJ Spartak Letohrad98204,6322/2 záv.
14Koclířová AdélaTJ Spartak Letohrad98193,1822/2 záv.
15Čerenkova PetraTJ Sokol Hradec Králové99192,5922/2 záv.

Dorostenci 16-17 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl961388,721412/14 záv.
2Moravec JiříISCAREX Česká Třebová961180,351111/11 záv.
3Pavlas JanActivity Lanškroun961112,731212/12 záv.
4Szkwarek GrzegorzULKS Bystrzyca Klodska97520,3755/5 záv.
5Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka97391,5444/4 záv.
6Jonáš MatějFenix SKI Team Jeseník97330,6333/3 záv.
7Doskočil JanAC Vysoké Mýto97302,3344/4 záv.
8Petiška OndřejTJ Sokol Jaroměř97237,4633/3 záv.
9Koukal FrantišekTJ Nové Město na Moravě96198,7722/2 záv.
10Belobrad JanŽamberk96197,4533/3 záv.
11Hladík PavelHvězda SKP Pardubice96192,0622/2 záv.
12Procházka JakubTJ Spartak Letohrad96190,2222/2 záv.
13Cimr TomášTJ Spartak Letohrad96188,0522/2 záv.
14Suchomel TomášTJ Spartak Letohrad97179,7722/2 záv.
15Beneš ViktorSK Nové Město na Moravě96177,6222/2 záv.

Dorostenky 16-17 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová971007,2599/9 záv.
2Pártlová DanielaAC Pardubice97467,6155/5 záv.
3Fáberová ZuzanaJablonné n.O.96316,3633/3 záv.
4Chytková BarboraAC Vysoké Mýto96308,8433/3 záv.
5Novotná DoraTJ Spartak Letohrad97303,5533/3 záv.
6Marková EliškaVK Žichlínek97193,9122/2 záv.
7Stratílková LudmilaSruby97183,4722/2 záv.
8Mlejnková MartinaAC Vysoké Mýto96163,1922/2 záv.
9Maříková ZuzanaOrel Dolní Dobrouč97114,4511/1 záv.
10Scheuerová VeronikaHK Lanškroun97114,1311/1 záv.
11Viskupičová VendulaŽichlínek96111,1211/1 záv.
12Javůrková BarboraTJ Sokol Kolín Atletika97106,9811/1 záv.
13Sedláková MichaelaTURBO Chotěboř96103,9511/1 záv.
14Homolková HanaTJ Nové Město na Moravě96102,9811/1 záv.
15Maříková SimonaBiatlon Letohrad96102,6111/1 záv.

Junioři 18-19 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Machotka DominikActivity Lanškroun941012,951111/11 záv.
2Smolák PetrOrel Vysoké Mýto94732,5177/7 záv.
3Moravec JiříISCAREX Česká Třebová96597,4566/6 záv.
4Nehybka JosefOrel Židenice95337,933/3 záv.
5Kalous MartinSK Nové Město na Moravě95239,7333/3 záv.
6Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl96229,7122/2 záv.
7Rubeš AdamHvězda Pardubice94224,6222/2 záv.
8Raus EvženSK Nové Město na Moravě97190,2222/2 záv.
9Dvořáček RadekDoudleby n.O.94189,5122/2 záv.
10Pucholt TomášTJ Sokol Unhošť94156,4822/2 záv.
11Pekař JanSK Nové Město na Moravě97151,2822/2 záv.
12Bednarský VojtěchCK Morava97140,8622/2 záv.
13Remeš PetrSKI Skuhrov nad Bělou94131,1811/1 záv.
14Šacl JiříNové Město na Moravě94126,9511/1 záv.
15Lichý TomášTJ TŽ Třinec94122,2411/1 záv.

Muži A 20-39 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hübl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí881251,261212/12 záv.
2Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí791235,321612/16 záv.
3Kopecký JanHvězda SKP Pardubice901168,711712/17 záv.
4Nechvíl PetrAC Choceň911131,871412/14 záv.
5Kouřil TomášAC Vysoké Mýto931032,441312/13 záv.
6Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě841003,171512/15 záv.
7Vinduška PetrActivity Lanškroun93897,911412/14 záv.
8Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová87889,692112/21 záv.
9Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou85856,231212/12 záv.
10Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová76730,291412/14 záv.
11Lorenc TomášAtletika Polička86711,0488/8 záv.
12Živný MarekOrel Orlice91710,71312/13 záv.
13Kratochvíl MilošSKP Hvězda Pardubice75633,3377/7 záv.
14Roleček MilanPěčín76632,511712/17 záv.
15Blaha TomášAK Asics Kroměříž76599,5666/6 záv.

Muži B 40-49 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Král JindřichISCAREX Česká Třebová731293,51312/13 záv.
2Vacek MartinISCAREX Česká Třebová691275,912412/24 záv.
3Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou721202,431912/19 záv.
4Fajfr František3D Fitness Žamberk721180,071212/12 záv.
5Jadrný LubomírVencl Tým Ústí nad Orlicí731091,951412/14 záv.
6Chlup JiříActivity Lanškroun701019,541712/17 záv.
7Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě641014,781512/15 záv.
8Kačerovský MichalActivity Lanškroun691004,51612/16 záv.
9Scheuer JanLanškroun1002,772212/22 záv.
10Sedláček RomanActivity Lanškroun64979,212212/22 záv.
11Belobrad IvanŽamberk66966,593112/31 záv.
12Gregora ZdenekActivity Lanškroun73922,511412/14 záv.
13Pour JiříTJ Sokol Jaroměř70876,151212/12 záv.
14Dostálek PetrASPV Těchonín67858,611111/11 záv.
15Gregora MilanActivity Lanškroun71850,051312/13 záv.

Muži C 50-59 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vacarda VladimírAC Slovan Liberec591312,032012/20 záv.
2Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí611268,521612/16 záv.
3Žila MilošBystré621250,371312/13 záv.
4Krátký LubošLanškroun621206,151812/18 záv.
5Skalický JosefPEPA SKA Žichlínek621124,572612/26 záv.
6Kopecký LiborAC Vysoké Mýto56954,952212/22 záv.
7Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová59864,791312/13 záv.
8Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí58664,631512/15 záv.
9Kubr VáclavSKP Hvězda Pardubice55552,8177/7 záv.
10Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice58549,6777/7 záv.
11Novotný Luděk3D Fitness Raceteam62505,3566/6 záv.
12Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou54502,41312/13 záv.
13Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová54495,261111/11 záv.
14Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice58489,0677/7 záv.
15Sedlák JiříPřelouč58467,5477/7 záv.

Muži D 60 - 69 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová531310,412012/20 záv.
2Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou511198,582112/21 záv.
3Červ MiloslavAtletika Polička501156,591612/16 záv.
4Volf BřetislavActivity Lanškroun521022,122212/22 záv.
5Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí51979,681312/13 záv.
6Vilhelm VáclavPřívrat51954,541212/12 záv.
7Krsek MiroslavMK Luková49940,3399/9 záv.
8Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice48745,288/8 záv.
9Sadílek OtaActivity Lanškroun46692,951312/13 záv.
10Krupička MiroslavJiskra Ustí nad Orlicí53670,7366/6 záv.
11Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí51595,1866/6 záv.
12Dušek JanSokol Verměřovice51593,3588/8 záv.
13Čivrný JiříSlovan Liberec53576,8455/5 záv.
14Leszkow PetrMK Hlinsko44529,3166/6 záv.
15Bříza VladimírKRB Chrudim51454,7255/5 záv.

Muži E 70 let a starší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Bielčik JindřichLichkov401384,72212/22 záv.
2Jelínek MatějHvězda Pardubice421207,031212/12 záv.
3Marek JiříOrel Vysoké Mýto431185,581312/13 záv.
4Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice391174,481512/15 záv.
5Brádle VáclavSokol Chuchelná371108,951412/14 záv.
6Rossi OttoISCAREX Česká Třebová43997,392212/22 záv.
7Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová35939,731412/14 záv.
8Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou40606,6766/6 záv.
9Vorel MilanSlatiňany40520,0177/7 záv.
10Krátký FrantišekJiskra Králíky43421,4233/3 záv.
11Marek FrantišekSK Hronov41353,433/3 záv.
12Libra JiříLBC Nové Město nad Metují37338,0933/3 záv.
13Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou40325,9566/6 záv.
14Doležal StanislavBK Pardubice38302,9944/4 záv.
15Šteinc LudvíkAC Vrchlabí41182,4922/2 záv.

Juniorky 18-19 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Krátká HanaLanškroun951301,831612/16 záv.
2Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová97267,8522/2 záv.
3Kovačičová KateřinaSK Nové Město na Moravě96202,522/2 záv.
4Bednarská VeronikaAtletika Šumperk97186,7922/2 záv.
5Minářová KristýnaVK Žichlínek94172,9522/2 záv.
6Procházková KateřinaSokol Kolín95113,2711/1 záv.
7Pártlová DanielaAC Choceň97107,2111/1 záv.
8Dostálová NatáliePardubice94106,8611/1 záv.
9Matyášová AnežkaDolní Dobrouč97102,7511/1 záv.
10Divišová KateřinaTJ Šumperk97101,1411/1 záv.
11Fáberová ZuzanaJabloňská běžecká liga9610111/1 záv.
12Poláčková PavlínaEKOL Team o. s.9699,9511/1 záv.
13Novotná DoraAvengers979911/1 záv.
14Bořánková KarolínaSKI - OB Šternberk9598,9111/1 záv.
15Stejskalová TerezaLetohrad9798,4311/1 záv.

Ženy A 20-34 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová911322,062212/22 záv.
2Kozáková DenisaSKP Hvězda Pardubice791306,91512/15 záv.
3Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová801302,942012/20 záv.
4Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová791037,442412/24 záv.
5Marholdová LucieChoceň83940,121512/15 záv.
6Kalousová AlenaŽamberk807991712/17 záv.
7Jiroušková JanaRCR Bike Team Česká Třebová79677,5566/6 záv.
8Lauterbachová LucieLíšnice81651,3688/8 záv.
9Vévodová MartinaAK Perná90570,6166/6 záv.
10Honsová HanaActivity Lanškroun79513,3177/7 záv.
11Peterková VeronikaTJ Svitavy84441,761010/10 záv.
12Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová89410,9844/4 záv.
13Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice85384,0144/4 záv.
14Učíková MichaelaKostelec nad Orlicí90311,4755/5 záv.
15Vebrová MonikaČeská Třebová79300,266/6 záv.

Ženy B 35-44 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice691359,392612/26 záv.
2Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová701291,472612/26 záv.
3Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová731213,511812/18 záv.
4Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová77976,961212/12 záv.
5Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto69767,161312/13 záv.
6Fenclová MartaAC Pardubice76730,7566/6 záv.
7Samková ErikaSK Nové Město nad Metují77728,2588/8 záv.
8Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové72590,8755/5 záv.
9Borková AdélaBrzdy Horní Čermná75582,351912/19 záv.
10Hrušková DarinaČeská Třebová75570,781010/10 záv.
11Brumlichová RomanaMedvědí Doupě Hronov76496,1755/5 záv.
12Ducháčková JanaISCAREX Česká Třebová71435,4966/6 záv.
13Jetmarová EsterSokol Hylváty70371,8566/6 záv.
14Tylšová DanielaHISPORT Team78351,4744/4 záv.
15Kalná JitkaAtletika Chrudim75346,1944/4 záv.

Ženy C 45-54 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Matyášová JanaDolní Dobrouč651566,852412/24 záv.
2Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová631421,682512/25 záv.
3Jirásková EvaLanškroun641366,941912/19 záv.
4Nechvílová MiroslavaAC Choceň60746,971212/12 záv.
5Kostřicová BlankaČeská Třebová61590,191312/13 záv.
6Kubrová DagmarSKP Hvězda Pardubice63582,6466/6 záv.
7Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun66476,012212/22 záv.
8Šternerová HanaHradec Králové63300,9755/5 záv.
9Slabáková LenkaOrel Židanice66240,4833/3 záv.
10Pešlová IvanaTJ Svitavy63206,8333/3 záv.
11Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí64177,3722/2 záv.
12Šedová RenataOrlické cyklo a in-line Království65130,7311/1 záv.
13Řeháková KvětaDolní Dobrouč62122,8322/2 záv.
14Chlubnová ZdeňkaPardubice62121,2711/1 záv.
15Šefcová EvaTJ Spartak Police nad Metují64109,9711/1 záv.

Ženy D 55 let a starší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5813722612/26 záv.
2Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová481251,842312/23 záv.
3Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová541156,642312/23 záv.
4Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice54783,266/6 záv.
5Jelínková MagdalenaHvězda Pardubice45723,491111/11 záv.
6Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice56497,6677/7 záv.
7Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice56483,0255/5 záv.
8Vacková HanaSokol Starkoč56455,4444/4 záv.
9Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř52449,0555/5 záv.
10Dvořáková EvaProstějov55311,6144/4 záv.
11Cupalová EvaSokol Bučovice4793,3122/2 záv.
12Procházková IrenaTJ Háje5793,1911/1 záv.
13Hynštová MarieVyškov5793,1511/1 záv.
14Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim4371,1111/1 záv.
15Hrozová Milenadůchodce ČD 20115466,7111/1 záv.

Absolutní kategorie mužů (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hübl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí881246,241212/12 záv.
2Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí791230,241612/16 záv.
3Kopecký JanHvězda SKP Pardubice901159,731612/16 záv.
4Král JindřichISCAREX Česká Třebová731151,361312/13 záv.
5Nechvíl PetrAC Choceň911124,531412/14 záv.
6Vacek MartinISCAREX Česká Třebová691114,432212/22 záv.
7Kouřil TomášAC Vysoké Mýto931022,481312/13 záv.
8Vacarda VladimírAC Slovan Liberec59985,312012/20 záv.
9Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě84977,891512/15 záv.
10Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou72956,621712/17 záv.
11Vinduška PetrActivity Lanškroun93891,921312/13 záv.
12Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová87873,472012/20 záv.
13Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí618601312/13 záv.
14Jadrný LubomírVencl Tým Ústí nad Orlicí73825,021412/14 záv.
15Fajfr František3D Fitness Žamberk72812,341010/10 záv.

Absolutní kategorie žen (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová911280,162212/22 záv.
2Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová801238,782012/20 záv.
3Kozáková DenisaSKP Hvězda Pardubice791220,781512/15 záv.
4Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice691187,262512/25 záv.
5Matyášová JanaDolní Dobrouč651103,232312/23 záv.
6Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová731055,921812/18 záv.
7Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová701024,792512/25 záv.
8Jirásková EvaLanškroun64972,261812/18 záv.
9Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová79888,612312/23 záv.
10Marholdová LucieChoceň83868,581512/15 záv.
11Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová63699,182312/23 záv.
12Krátká HanaLanškroun95686,211212/12 záv.
13Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová77681,621212/12 záv.
14Kalousová AlenaŽamberk80597,591612/16 záv.
15Samková ErikaSK Nové Město nad Metují77579,3677/7 záv.


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
3.4.20131. Pekelný kilometr (zrušeno)0
6.4.2013Svitavská 10 - Krajský přebor v silničním běhu64
10.4.2013Jarní hodinovka na dráze46
13.4.2013Jaroměřský kros241
19.4.20131. Zemská míle91
24.4.2013Pardubická devítka410
26.4.2013Běh na Rozálku197
27.4.2013Běh Javorkou248
28.4.2013Memoriál_Q._Štěpánka190
1.5.2013Běh kolem poličských hradeb351
4.5.2013Letohradská pětka197
8.5.2013Svitavský stýpl36
12.5.2013Běh Choceňskými sady204
15.5.20132. Pekelný kilometr112
18.5.2013Běh do Zámeckého vrchu282
22.5.2013287. Malá cena Monaka201
26.5.2013Nekořský kros175
5.6.20133. Pekelný kilometr104
7.6.20132. Zemská míle (noční závod)120
15.6.2013Knířovský běh192
22.6.2013Běh Dobroučským krajem268
3.7.20134. Pekelný kilometr122
6.7.2013Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka132
7.7.2013Běh na Kozlovský kopec151
17.7.2013Pardubická pětka na dráze80
3.8.2013Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná117
4.8.2013Běh údolím řeky Bělé105
10.8.2013CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník273
18.8.2013Černovírský kros183
24.8.20135. Pekelný kilometr (noční běh a vyhlášení seriálu)120
24.8.2013Pekelný kilometr 201375
1.9.2013Sázava - Lázek65
6.9.2013Svinnský kros134
7.9.2013Dolní Dobrouč - Strážný, nahoru a dolů71
8.9.2013Jablonné - Jamné - Suchý vrch112
14.9.2013Králický Lískovec60
15.9.2013Královský běh Kujebinou250
20.9.20133. Zemská míle106
22.9.2013Heřmanická osmička117
28.9.2013Cross po lyžařských tratích251
4.10.2013Zemská míle 2013124
4.10.20134. Zemská míle105
6.10.2013Běh údolím Orlice207
9.10.2013Pardubická desítka na dráze70
12.10.2013Ve stopě Líšnické patnáctky176
12.10.2013Velká Pardubická cross-country93
19.10.2013Přespolní běh lyžařů v Letohradě261
2.11.2013Malá Pardubická cross-country277
9.11.2013Perníková 999
7.12.2013Čertovský běh72
14.12.2013Vánoční běh okolo Zlatého pásku (vyhlášení Iscarex poháru 2013)118