Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

ISCAREX CUP

Ročník 2014

Celkové pořadí poháru

Nejmladší žáci I 9 let a mladší (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Boháč PankrácAC Choceň061282,751512/15 záv.
2Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto051124,431312/13 záv.
3Dostál TadeášBUDO KLUB Lanškroun061119,311512/15 záv.
4Barvínek DanielDlouhoňovice06944,821010/10 záv.
5Rybka FilipTJ Spartak Letohrad05365,6855/5 záv.
6Suchomel FrantišekTJ Spartak Letohrad06349,9555/5 záv.
7Nový TomášTJ Spartak Letohrad06346,266/6 záv.
8Brumlich TadeášMedvědí Doupě05297,6333/3 záv.
9Koudelka PetrOrel Žatčany05284,1633/3 záv.
10Kašpar MichalUO - Hylváty06270,8644/4 záv.
11Hemelík FrantišekTJ Sokol Jaroměř06269,0933/3 záv.
12Kamarád VítSK Svratka05267,3133/3 záv.
13Kutík RichardTJ Sokol Jaroměř06250,1333/3 záv.
14Motyčka MatyášTJ Svitavy06242,1633/3 záv.
15Mikyska FilipTJ Spartak Letohrad06236,1233/3 záv.
Nejmladší žákyně I 9 let a mladší (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hamplová TerezaOstrov051244,341512/15 záv.
2Kumpoštová AndreaIscarex Junior Team ČT051214,621512/15 záv.
3Klementová LuisaActivity Lanškroun061149,281812/18 záv.
4Koldinská EliškaTJ Sokol Hradec Králové05869,861010/10 záv.
5Reslerová VeronikaVO TJ Lanškroun06829,481512/15 záv.
6Moskvová AgátaTJ Spartak Letohrad05597,9766/6 záv.
7Hájková BarboraVO TJ Lanškroun06511,8999/9 záv.
8Marková NikolaTJ Spartak Letohrad05489,3455/5 záv.
9Kubíčková AdélaTJ Spartak Letohrad05471,5955/5 záv.
10Kunčárová ZuzanaActivity Lanškroun05430,8866/6 záv.
11Kubíčková ZuzanaTJ Spartak Letohrad05405,8655/5 záv.
12Slánská DanielaActivity Lanškroun05368,6244/4 záv.
13Červená VeronikaDukla Polička06361,8255/5 záv.
14Halberštátová SáraTJ Spartak Letohrad05357,2755/5 záv.
15Hynková VeronikaTJ Spartak Letohrad05293,7355/5 záv.
Nejmladší žáci II 10-11 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Költö MatějTJ Spartak Letohrad031250,831412/14 záv.
2Urbánek MatyášSK Týniště nad Orlicí031191,511512/15 záv.
3Gregor JanSKI Klub Česká Třebová041128,951612/16 záv.
4Dítě MarekSokol Jaroměř041000,331212/12 záv.
5Jadrný TomášVencl Tým Ústí nad Orlicí04991,221312/13 záv.
6Vetchý KryštofActivity Lanškroun04976,31412/14 záv.
7Semirád JanTJ Spartak Letohrad03926,311010/10 záv.
8Borek ViktorBrzdy Horní Čermná04834,592012/20 záv.
9Budig MatoušAtletika Polička03639,5366/6 záv.
10Vebr DominikIscarex03611,6288/8 záv.
11Dvořák MartinTJ Spartak Letohrad0344055/5 záv.
12Kolář OndřejISCAREX Česká Třebová03423,4955/5 záv.
13Petrjánoš OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí03397,0544/4 záv.
14Petrjánoš ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí03363,4744/4 záv.
15Hermann JakubTJ Spartak Letohrad03355,4744/4 záv.
Nejmladší žákyně II 10-11 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Serbousková SáraISCAREX Junior Team041243,961912/19 záv.
2Dostálová ViktorieBUDO KLUB Lanškroun031209,781812/18 záv.
3Burešová MarkétaISCAREX Junior Team041191,191512/15 záv.
4Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová03946,121010/10 záv.
5Gregorová MichaelaActivity Lanškroun04866,171512/15 záv.
6Červená EliškaDukla Polička04830,2699/9 záv.
7Kánská LucieTJ Spartak Letohrad04466,3166/6 záv.
8Mikysková SvatavaTJ Spartak Letohrad03424,8555/5 záv.
9Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod03320,2433/3 záv.
10Grossmannová KláraTJ Spartak Letohrad04312,5344/4 záv.
11Nováčková LucieFenix SKI team Jeseník03256,5733/3 záv.
12Lerchová KateřinaTJ Spartak Letohrad03232,6744/4 záv.
13Mičkerová MichaelaFenix SKI Team Jeseník04216,4233/3 záv.
14Halasová LudmilaOrel Šitbořice03212,6733/3 záv.
15Jonášová MartinaFenix SKI Team Jeseník03201,3422/2 záv.
Mladší žáci 12-13 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Boháč BonifácAC Choceň011280,611412/14 záv.
2Gregora FilipActivity Lanškroun021246,161912/19 záv.
3Dostálek VojtěchTJ Spartak Letohrad021083,421111/11 záv.
4Moravec JanTJ Spartak Letohrad02439,761010/10 záv.
5Hynek LukášTJ Spartak Letohrad02432,0966/6 záv.
6Levý DavidTJ Spartak Letohrad01367,8755/5 záv.
7Bergman JakubTJ Spartak Letohrad02335,4655/5 záv.
8Cenek JáchymFenix SKI Team Jeseník02286,2533/3 záv.
9Limburský JanOrel Obřany01247,7744/4 záv.
10Marek LukášTJ Spartak Letohrad02245,6455/5 záv.
11Medek JakubFenix SKI Team Jeseník02230,4133/3 záv.
12Abrahám LuděkTJ Spartak Letohrad02203,0622/2 záv.
13Metelka OndřejOK99 Hradec Králové01202,122/2 záv.
14Ahmadu-Suka NicolasTJ Spartak Letohrad02189,933/3 záv.
15Horčička TomášFenix SKI Team Jeseník02177,4122/2 záv.
Mladší žákyně 12-13 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Mikulová KarolínaTJ Spartak Letohrad011254,941212/12 záv.
2Hanáková KláraActivity Lanškroun021245,952112/21 záv.
3Jansová DenisaTJ Sokol Deštné021205,651612/16 záv.
4Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř021167,891212/12 záv.
5Borková AgátaBrzdy Horní Čermná02785,322012/20 záv.
6Derková MartinaTJ Spartak Letohrad01713,7888/8 záv.
7Šilarová MichaelaTJ Spartak Letohrad01432,7755/5 záv.
8Grossmannová TerezaTJ Spartak Letohrad02407,7966/6 záv.
9Smrčková NatálieTJ Spartak Letohrad01386,4844/4 záv.
10Kamarádová MarieSK Svratka02385,2344/4 záv.
11Frydrychová EliškaAC Spartak Choceň01349,2344/4 záv.
12Kubíčková NikitaTJ Spartak Letohrad02314,4644/4 záv.
13Kroulíková ŽanetaTJ Spartak Letohrad01310,9344/4 záv.
14Halasová VeronikaOrel Šitbořice01199,2933/3 záv.
15Matyášová Jitka-01198,9933/3 záv.
Starší žáci 14-15 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Chlup TomášActivity Lanškroun001288,332212/22 záv.
2Gregora JanActivity Lanškroun001143,531312/13 záv.
3Moravec JakubJM Team Letohrad99848,471212/12 záv.
4Pavlas LadislavACTIVITY Lanškroun00540,8277/7 záv.
5Mikyska TomášTJ Spartak Letohrad00498,155/5 záv.
6Kánský PetrTJ Spartak Letohrad00383,966/6 záv.
7Urban MatyášTJ Spartak Letohrad00379,9944/4 záv.
8Strnad AdamTJ Spartak Letohrad00360,5555/5 záv.
9Halas PavelOrel Šitbořice99317,7233/3 záv.
10Grzyb MateuszULKS Bystrica Klodska99295,8233/3 záv.
11Porubek OndřejTJ Sokol Atletika Jaroměř00259,1444/4 záv.
12Hermann MatějTJ Spartak Letohrad00251,7433/3 záv.
13Karlík MikulášTJ Spartak Letohrad99212,4322/2 záv.
14Macháček VojtěchTJ Spartak Letohrad99195,6622/2 záv.
15Hamid AmirAC Vysoké Mýto00194,122/2 záv.
Starší žákyně 14-15 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Obstová KateřinaActivity Lanškroun991329,061812/18 záv.
2Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř991269,651612/16 záv.
3Truhlářová LucieTJ Sokol Jaroměř99964,071312/13 záv.
4Gregorová MonikaActivity Lanškroun00943,331212/12 záv.
5Kačenová NatálieTJ Spartak Letohrad00586,388/8 záv.
6Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř99566,121312/13 záv.
7Nováčková HelenaFenix SKI team Jeseník00301,6933/3 záv.
8Šimůnková TerezaTJ Jiskra Havlíčkův Brod00295,4933/3 záv.
9Matyášová EliškaOrel Dolní Dobrouč99288,4644/4 záv.
10Pourová MarkétaTJ Sokol Jaroměř99250,8444/4 záv.
11Limburská EliškaOrel Obřany99215,1544/4 záv.
12Filipová LucieOrel Pozořice00204,6322/2 záv.
13Faltusová KateřinaBiatlon Letohrad99191,7622/2 záv.
14Burianová IsabelaBrzdy Horní Čermná00186,8888/8 záv.
15Hrdinová KateřinaJiskra Ústí nad Orlicí00186,1533/3 záv.
Dorostenci 16-17 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí981238,91912/19 záv.
2Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí981203,51712/17 záv.
3Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí981202,551912/19 záv.
4Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka97717,7677/7 záv.
5Mužík JanAtl. Polička98500,6366/6 záv.
6Gregora JakubActivity Lanškroun98371,6455/5 záv.
7Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí98200,0433/3 záv.
8Deren GrzegorzULKS Bystrycia Klodzka98190,0933/3 záv.
9Jonáš MatějFenix SKI Team Jeseník97187,9722/2 záv.
10Hynek TomášPísečná97185,3722/2 záv.
11Doskočil JanAC Vysoké Mýto97170,7222/2 záv.
12Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč98154,5622/2 záv.
13Slavík JakubOrel Šitbořice97133,2422/2 záv.
14Bedeč JanFenix Ski Team Jeseník98116,7922/2 záv.
15Štvrtecký JakubTJ Spartak Letohrad98102,5511/1 záv.
Dorostenky 16-17 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí981294,931312/13 záv.
2Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová971221,921010/10 záv.
3Gregorová LenkaActivity Lanškroun98672,731212/12 záv.
4Matyášová AnežkaOrel Dolní Dobrouč97245,0133/3 záv.
5Jílková JanaAtletika Polička98243,1733/3 záv.
6Marková VeronikaAC Pardubice98199,2922/2 záv.
7Novotná DoraBiatlon Letohrad97189,3122/2 záv.
8Maříková ZuzanaOrel Dolní Dobrouč97176,3822/2 záv.
9Halamková VeronikaSK Svratka98172,0922/2 záv.
10Paulíková KamilaOrel Brno Obřany97164,5622/2 záv.
11Koclířová AdélaJablonné nad Orlicí98150,622/2 záv.
12Chodilová LucieNMMOR97126,7211/1 záv.
13Lišková KateřinaTJ Sokol Bílovice nad Svitavou97101,4211/1 záv.
14Maternová KateřinaSK Nové Město nad Metují98100,6511/1 záv.
15Škuligová PavlaGymnáziuem Dašická9810011/1 záv.
Junioři 18-19 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl961446,141812/18 záv.
2Moravec JiříISCAREX Česká Třebová961284,261512/15 záv.
3Jureček MichalCotkytle961091,881312/13 záv.
4Pavlas JanACTIVITY Lanškroun96594,388/8 záv.
5Nehybka JosefOrel - Židenice95486,6355/5 záv.
6Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí98356,3944/4 záv.
7Pazdera AlešAtletika Polička96354,1244/4 záv.
8Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí98249,0233/3 záv.
9Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka97218,4122/2 záv.
10Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí98207,7544/4 záv.
11Sedlák JiříSK Podfara Nový Hrádek95204,6222/2 záv.
12Seifert VojtěchSK Nové Město na Moravě96198,9322/2 záv.
13Křivohlávek TomášNový Malín95196,5622/2 záv.
14Hladík PavelHvězda SKP Pardubice96195,4322/2 záv.
15Dušek MartinOB Sokol Žamberk96188,7322/2 záv.
Muži A 20-39 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí881268,761212/12 záv.
2Hrdina PavelAK Perná881208,561212/12 záv.
3Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová761196,81512/15 záv.
4Kopecký JanHvězda SKP Pardubice901182,081212/12 záv.
5Nechvíl PetrAC Choceň911112,191612/16 záv.
6Moravec MartinVencl Tým Ústí nad Orlicí841081,771212/12 záv.
7Machotka DominikActivity Lanškroun941056,081712/17 záv.
8Vacek LiborActivity Lanškroun861016,041312/13 záv.
9Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová891006,711212/12 záv.
10Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě84986,181412/14 záv.
11Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová87959,62312/23 záv.
12Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka79911,031010/10 záv.
13Horáček MichalISCAREX Česká Třebová75883,6399/9 záv.
14Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou85879,141812/18 záv.
15Adamec JosefLetohrad81828,681312/13 záv.
Muži B 40-49 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vacek MartinISCAREX Česká Třebová691284,081812/18 záv.
2Hejl RadekLetohrad721221,181612/16 záv.
3Fajfr František3D Fitness Žamberk721220,321312/13 záv.
4Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová651118,551312/13 záv.
5Scheuer JanActivity Lanškroun1079,232412/24 záv.
6Chlup JiříActivity Lanškroun701007,71312/13 záv.
7Belobrad IvanŽamberk66985,653012/30 záv.
8Dostálek PetrUhlířský Důl67897,841111/11 záv.
9Zachař JiříOrel Vysoké Mýto72857,51212/12 záv.
10Kačerovský MichalActivity Lanškroun69855,851212/12 záv.
11Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun73824,781712/17 záv.
12Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice74821,388/8 záv.
13Gregora ZdenekActivity Lanškroun73757,51212/12 záv.
14Doucha JiříHvězda Pardubice71708,1788/8 záv.
15Wallenfels JiříGlaxoSmithKline72662,8577/7 záv.
Muži C 50-59 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Stránský AlešISCAREX Česká Třebová601298,591612/16 záv.
2Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí611273,741412/14 záv.
3Vacarda VladimírAC Slovan Liberec591264,641512/15 záv.
4Ožana VáclavZakisova škola běhu641207,351212/12 záv.
5Sedláček RomanActivity Lanškroun641168,392712/27 záv.
6Krátký LubošLanškroun621166,061512/15 záv.
7Kalous Tomᚎamberk641101,722212/22 záv.
8Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice641100,291212/12 záv.
9Skalický JosefARTLA Žichlínek621037,851412/14 záv.
10Štyndl MiroslavAtletika Polička57926,851212/12 záv.
11Roháček MichalXC Sport.cz Nordic Team61897,911712/17 záv.
12Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí58640,652512/25 záv.
13Kraus VáclavCyklokraus Přelouč64601,6477/7 záv.
14Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč64580,861010/10 záv.
15Sedlák JiříPřelouč58519,1788/8 záv.
Muži D 60-69 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Krupička MiroslavJiskra Ustí nad Orlicí531289,271612/16 záv.
2Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová531280,672412/24 záv.
3Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou511243,633112/31 záv.
4Červ MiloslavAtletika Polička501186,562412/24 záv.
5Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí511109,42112/21 záv.
6Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí501014,261212/12 záv.
7Vilhelm VáclavPřívrat51921,151212/12 záv.
8Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou54807,021612/16 záv.
9Brožek RadmilKRB Chrudim54776,1888/8 záv.
10Krsek JaroslavFort Ústí nad Orlicí51686,7177/7 záv.
11Krsek MiroslavM. K. Luková49669,3777/7 záv.
12Sadílek OtaActivity Lanškroun46662,042312/23 záv.
13Javůrek JiříMaratonstav Úpice48617,3377/7 záv.
14Hejkrlík AntonínHEJ HEJ HEJ Litomyšl52614,799/9 záv.
15Tempír FrantišekSokol Štíty49406,0844/4 záv.
Muži E 70 let a starší (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Leszkow PetrMK Hlinsko441414,561312/13 záv.
2Bielčik JindřichLichkov401214,071812/18 záv.
3Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice391212,362112/21 záv.
4Rossi OttoISCAREX Česká Třebová431206,513712/37 záv.
5Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice421134,881412/14 záv.
6Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová351004,711712/17 záv.
7Brádle VáclavSokol Chuchelná37909,291212/12 záv.
8Marek FrantišekSK Hronov41892,8799/9 záv.
9Krátký FrantišekJiskra Králíky43832,8566/6 záv.
10Doležal StanislavBK Pardubice38621,8977/7 záv.
11Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou40586,9788/8 záv.
12Metelka JosefSpartak Police44585,0555/5 záv.
13Marek JiříOrel Vysoké Mýto43431,8755/5 záv.
14Libra JiříLBC Nové Město nad Metují37231,0822/2 záv.
15Kaleta KarelHrádek ve Slezsku43230,422/2 záv.
Juniorky 18-19 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Krátká HanaLanškroun951233,391412/14 záv.
2Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová97605,2555/5 záv.
3Vacková KristýnaISCAREX Česká Třebová02338,5533/3 záv.
4Homolková HanaTJ Nové Město na Moravě96241,9322/2 záv.
5Kovačičová KateřinaSK Nové Město na Moravě96224,6822/2 záv.
6Novotná IvetaHlinsko96220,0322/2 záv.
7Fáberová ZuzanaJablonné nad Orlicí96188,4522/2 záv.
8Belobradová KarolínaŽamberk99128,7533/3 záv.
9Vocásková RenataTJ Sokol Kolín96125,2311/1 záv.
10Aersvaldová EliškaAC Čáslav96125,0211/1 záv.
11Novotná DoraKlub biatlonu Letohrad97112,2511/1 záv.
12Chládková SimonaOrientační běh Žamberk96105,5611/1 záv.
13Kulhavá EliškaLokomotiva Pardubice96105,1311/1 záv.
14Procházková KateřinaTJ Sokol Kolín atletika95105,0911/1 záv.
15Sedláková MichaelaTJ CHS TURBO Chotěboř96103,8811/1 záv.
Ženy A 20-34 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vévodová MartinaAK Perná901387,631212/12 záv.
2Kalousová AlenaŽamberk801242,052512/25 záv.
3Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová911010,0499/9 záv.
4Schauerová LenkaAtletika Polička88945,521010/10 záv.
5Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová91930,271212/12 záv.
6Marholdová LucieChoceň83928,351111/11 záv.
7Sontáková LenkaActivity Lanškroun91917,71512/15 záv.
8Peterková VeronikaTJ Svitavy84687,891212/12 záv.
9Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová80610,8466/6 záv.
10Jelénková IvaZdiby89608,9788/8 záv.
11Hejkrlíková IvaHEJ HEJ HEJ82529,921612/16 záv.
12Lauterbachová LucieLíšnice81498,3966/6 záv.
13Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová80467,9999/9 záv.
14Leszczynska DominikaULKS Bystrica Klodska84434,5566/6 záv.
15Učíková MichaelaKostelec nad Orlicí90366,6855/5 záv.
Ženy B 35-44 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové721424,281312/13 záv.
2Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová701257,353112/31 záv.
3Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice791255,471312/13 záv.
4Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová791103,013812/38 záv.
5Dostálová PetraLanškroun781073,831612/16 záv.
6Honsová HanaActivity Lanškroun791061,811212/12 záv.
7Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová771028,891512/15 záv.
8Fojtíková HanaŽamberk799991312/13 záv.
9Vejběrová EvaCyklo Pokr Pardubice76601,9288/8 záv.
10Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová73589,2166/6 záv.
11Mertová MichaelaActivity Lanškroun76446,7944/4 záv.
12Topinková LenkaAC Moravská SLAVIA Brno76431,2344/4 záv.
13Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno77423,0788/8 záv.
14Borková AdélaBrzdy Horní Čermná75404,022012/20 záv.
15Barvínková RomanaŽamberk79398,2944/4 záv.
Ženy C 45-54 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Matyášová JanaDolní Dobrouč651571,063012/30 záv.
2Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice691425,652212/22 záv.
3Jirásková EvaLanškroun641185,752512/25 záv.
4Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová631108,862412/24 záv.
5Nechvílová MiroslavaAC Choceň60597,011612/16 záv.
6Šternerová HanaHradec Králové63590,681010/10 záv.
7Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun66461,42312/23 záv.
8Kostřicová BlankaČeská Třebová61391,261412/14 záv.
9Dohnalová JitkaISCAREX Česká Třebová68347,6666/6 záv.
10Tůmová LenkaISCAREX Česká Třebová63334,391312/13 záv.
11Kvasničková RadkaSKI Klub Česká Třebová69320,2944/4 záv.
12Hauschková DagmarSpartak Police nad Metují65256,6233/3 záv.
13Jonášová ZdeňkaHradec Králové64249,6233/3 záv.
14Trynerová VěraEmporio exclusive s.r.o.60247,5833/3 záv.
15Pešlová IvanaTJ Svitavy63219,7333/3 záv.
Ženy D 55 let a starší (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová541446,134212/42 záv.
2Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová481379,993212/32 záv.
3Hejkrlíková VěraHEJ HEJ HEJ Litomyšl54982,961212/12 záv.
4Jelínková MagdalenaHvězda Pardubice45728,111111/11 záv.
5Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř52610,8566/6 záv.
6Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice56574,8277/7 záv.
7Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová58503,671111/11 záv.
8Hrozová MilenaLRS OREL Vyškov352,9144/4 záv.
9Vacková HanaSokol Starkoč56304,3833/3 záv.
10Paulů BlankaMaratonstav Úpice54260,2522/2 záv.
11Cupalová EvaSokol Bučovice47123,3222/2 záv.
12Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5611211/1 záv.
13Vodvárková EliškaBáječné ženy v běhu55104,5511/1 záv.
14Pavlíková Dagmar-59103,9211/1 záv.
15Procházková IrenaTJ Háje57103,5911/1 záv.
Absolutní kategorie mužů (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí881245,141212/12 záv.
2Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl961234,751812/18 záv.
3Hrdina PavelAK Perná881190,561212/12 záv.
4Kopecký JanHvězda SKP Pardubice901163,521212/12 záv.
5Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová761161,21412/14 záv.
6Vacek MartinISCAREX Česká Třebová691071,841812/18 záv.
7Nechvíl PetrAC Choceň911069,851512/15 záv.
8Moravec JiříISCAREX Česká Třebová96986,61312/13 záv.
9Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová89977,311212/12 záv.
10Machotka DominikActivity Lanškroun94976,781512/15 záv.
11Moravec MartinVencl Tým Ústí nad Orlicí84967,391111/11 záv.
12Hejl RadekLetohrad72967,361512/15 záv.
13Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě84966,091412/14 záv.
14Vacarda VladimírAC Slovan Liberec59909,481512/15 záv.
15Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová87905,742112/21 záv.
Absolutní kategorie žen (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové721366,951312/13 záv.
2Vévodová MartinaAK Perná901239,261212/12 záv.
3Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice791182,341312/13 záv.
4Matyášová JanaDolní Dobrouč651164,122812/28 záv.
5Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice691106,562112/21 záv.
6Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová701073,362912/29 záv.
7Kalousová AlenaŽamberk801004,812312/23 záv.
8Honsová HanaActivity Lanškroun79897,51212/12 záv.
9Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová79874,833612/36 záv.
10Jirásková EvaLanškroun64788,172412/24 záv.
11Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová77787,281412/14 záv.
12Dostálová PetraLanškroun78785,11412/14 záv.
13Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová91782,9988/8 záv.
14Marholdová LucieChoceň83756,51111/11 záv.
15Schauerová LenkaAtletika Polička88755,799/9 záv.


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
28.3.20141. Zemská míle179
2.4.20141. Pekelný kilometr130
5.4.2014Svitavská 10 - krajský přebor88
9.4.2014Jarní hodinovka na dráze40
12.4.2014Křížová 10243
13.4.2014Jaroměřský kros354
25.4.2014Běh na Rozálku194
26.4.2014Běh Javorkou233
27.4.2014Memoriál Q. Štěpánka192
30.4.2014Pardubická devítka369
1.5.2014Běh kolem poličských hradeb339
3.5.2014Letohradská pětka214
8.5.2014Svitavský stýpl - krajský přebor37
11.5.2014Běh Choceňskými sady235
14.5.20142. Pekelný kilometr137
21.5.2014Malá cena Monaka257
24.5.2014Běh do Zámeckého vrchu259
25.5.2014Nekořský kros171
6.6.20142. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD135
7.6.2014Běh Dobroučským krajem382
11.6.2014Memoriál Václava Čevony50
14.6.2014Mladkov - Suchý vrch93
15.6.2014Běh na Kozlovský kopec123
18.6.20143. Pekelný kilometr114
28.6.2014Knířovský běh213
2.7.20144. Pekelný kilometr141
16.7.2014Pardubická pětka na dráze78
25.7.2014Svinnský kros134
2.8.2014CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník323
17.8.2014Černovírský kros173
23.8.20145. Pekelný kilometr131
23.8.2014Pekelný kilometr 2014110
24.8.2014Běh údolím řeky Bělé117
29.8.20143. Zemská míle170
30.8.2014Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná73
31.8.2014Sázava - Lázek78
6.9.2014Dolní Dobrouč - Strážný, nahoru a dolů72
7.9.2014Jablonné - Jamné - Suchý vrch99
13.9.2014Kopa kros47
14.9.2014Heřmanická osmička104
19.9.2014Zemská míle 2014190
19.9.20144. Zemská míle - vyhlášení162
20.9.2014Králický Lískovec82
21.9.2014Královský běh Kujebinou226
27.9.2014Cross po lyžařských tratích290
5.10.2014Běh údolím Orlice293
8.10.2014Pardubická desítka na dráze43
12.10.2014Hradecký půlmaraton1405
18.10.2014Velká Pardubická cross-country62
19.10.2014Přespolní běh lyžařů v Letohradě269
1.11.2014Malá Pardubická259
2.11.2014Kunvaldský půlmaraton114
8.11.2014Perníková 996
6.12.2014Čertovský běh83
13.12.2014Vánoční běh okolo Zlatého pásku128

Ostatní ročníku tohoto poháru

Ročník poharu
ISCAREX CUP 2018
ISCAREX CUP 2017
ISCAREX CUP 2016
ISCAREX CUP 2015
ISCAREX CUP 2013
ISCAREX CUP 2012
ISCAREX CUP 2011
ISCAREX CUP 2010
ISCAREX CUP 2009
FRÍÍ ISCAREX CUP 2008
ISCAREX CUP 2007
ISCAREX CUP 2006
ISCAREX CUP 2005
ISCAREX CUP 2004
ISCAREX CUP 2003
ISCAREX CUP 2002
ISCAREX CUP 2001
Okresní běžecká liga o ceny firmy ISCAREX 2000
Okresní běžecká liga o ceny firmy ISCAREX 1999