Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Zemská míle

Ročník 2017

Přehled zařazených závodů

Název závodu Účastníků Hodnotilo Organizace
závodu
Trasa
závodu
Značení
závod
Vyhlášení
výsledků
Zpracování
výsledků
Ceny
vítězům
Dojem ze
závodu
Celkem
1. Zemská míle 126 - - - - - - - - -
2. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD 141 1 100% 100% - - - - 100% 100%
3. Zemská míle 160 - - - - - - - - -
4. Zemská míle 139 - - - - - - - - -

Počty

Nejvíce startů v tomto poháru

JménoTeamStartů
Kačerovský Michal Activity Lanškroun 4
Chaloupek Ondřej Atletika Jablonné nad Orlicí 4
Gregora Lukáš Activity Lanškroun 4
Dufková Marie ISCAREX Junior team ČT 4
Řehák Marek ISCAREX Junior team ČT 4
Bielčik Jindřich ELMA Tým 4
Čejková Klára ISCAREX Junior team Česká Třebová 4
Veselý Jan AZAS Dolní Čermná 4
Lehká Lucie TJ Jiskra Ústí nad Oricí 4
Gregorová Anna ZŠ Žichlínek 4
Kubešová Eliška Activity Lanškroun 4
Bukáček Marek Atletika Polička 4
Koubová Elen ISCAREX Junior team Česká Třebová 4
Pirkl Vít ISCAREX Junior team ČT 4
Vacek Michal ISCAREX Junior team ČT 4
Kumpoštová Andrea ISCAREX Junior team Česká Třebová 4
Topinka Tobiáš Activity Lanškroun 4
Dušková Tereza Horní Třešňovec 4
Kapoun Jan Atletika Polička 4
Lerchová Kateřina Activity Lanškroun 4
Borek Viktor Brzdy Horní Čermná 4
Gregorová Eliška ZŠ Žichlínek 4
Ráb Pavel Česká Třebová 4
Skalická Nikol Activity Lanškroun 4
Hejlová Kateřina ISCAREX Junior team Česká Třebová 4
Dušková Žaneta Horní Třešňovec 4
Vetchý Kryštof ISCAREX Junior team ČT 4
Vebr Dominik Vencl tým Ústí nad Orlicí 4
Rybička Dominik ISCAREX Junior team ČT 4
Morávková Lucie Jiskra Ústí nad Orlicí 4
Pirklová Markéta ISCAREX Česká Třebová 4
Šilarová Michaela Activity Lanškroun 4
Dušek Petr - 4
Matějková Anna Activity Lanškroun 4
Heger Šimon Atletika Jablonné nad Orlicí 4
Keprtová Miloslava ISCAREX Česká Třebová 4
Borková Agáta Brzdy Horní Čermná 4
Veselý Jakub AZAS Dolní Čermná 4


Kompletní přehled závodníků podle počtu závodů

Počty startujících na jednotlivých závodech

Název závodu Účastníků Graf
1. Zemská míle126/126
2. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD141/140
3. Zemská míle160/159
4. Zemská míle139/139