hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


ISCAREX CUP

ročník 2018

Přehled zařazených závodů

Název závodu Účastníků Hodnotilo Organizace
závodu
Trasa
závodu
Značení
závod
Vyhlášení
výsledků
Zpracování
výsledků
Ceny
vítězům
Dojem ze
závodu
Celkem
10 jarních kilometrů 93 - - - - - - - - -
Běh za břehem 150 - - - - - - - - -
Svitavská 10 138 - - - - - - - - -
1. Pekelný kilometr 104 - - - - - - - - -
Jaroměřský kros 408 1 100% 100% 100% 100% 100% - 100% 100%
Jarní hodinovka na dráze 19 1 100% 100% 100% 100% 100% 70% 100% 96%
1. Zemská míle 173 - - - - - - - - -
Běh Dolním Újezdem - 1/3marathon - ZRUŠENO!!! 0 - - - - - - - - -
Běh Javorkou 253 2 - - - - - - - -
Jarní půlmaraton 126 2 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100%
Pardubická devítka 0 - - - - - - - - -
Běh na Rozálku 0 - - - - - - - - -
Svitavský stýpl 0 - - - - - - - - -
Memoriál Q. Štěpánka 0 - - - - - - - - -
Běh kolem poličských hradeb 0 - - - - - - - - -
2. Pekelný kilometr 0 - - - - - - - - -
Letohradská pětka 0 - - - - - - - - -
Desítka Hvězdy Pardubice - Běh osvobození 0 - - - - - - - - -
Běh Choceňskými sady 0 - - - - - - - - -
Malá cena Monaka - Janderovská desítka 0 - - - - - - - - -
Běh do Zámeckého vrchu 0 - - - - - - - - -
Nekořský kros 0 - - - - - - - - -
Půlmaraton údolím Moravské Sázavy 0 - - - - - - - - -
3. Pekelný kilometr 0 - - - - - - - - -
Běh Dobroučským krajem 0 - - - - - - - - -
Běh na Kuňku - 6.6.2018 0 - - - - - - - - -
Knířovský běh 0 - - - - - - - - -
Memoriál Václava Čevony 0 - - - - - - - - -
2. Zemská míle 0 - - - - - - - - -
Běh přes Červený vrch 0 - - - - - - - - -
Mladkov - Suchý vrch 0 - - - - - - - - -
Běh na Kozlovský kopec 0 - - - - - - - - -
Pardubická pětka na dráze 0 - - - - - - - - -
4. Pekelný kilometr 0 - - - - - - - - -
Svinnský ISCAREX kros 0 - - - - - - - - -
Černovírský kros 0 - - - - - - - - -
Běh údolím řeky Bělé 0 - - - - - - - - -
3. Zemská míle 0 - - - - - - - - -
Horský čtvrtmaraton 0 - - - - - - - - -
Výprachtice - Buková hora 0 - - - - - - - - -
5. Pekelný kilometr 0 - - - - - - - - -
Strážný - nahoru a dolů 0 - - - - - - - - -
Sázava - Lázek 0 - - - - - - - - -
Běh na Kuňku - 5.9.2018 0 - - - - - - - - -
Kopaběh 0 - - - - - - - - -
Králický Lískovec 0 - - - - - - - - -
Cross po lyžařských tratích 0 - - - - - - - - -
4. Zemská míle 0 - - - - - - - - -
Heřmanická osmička 0 - - - - - - - - -
Běh na Kuňku - 3.10.2018 0 - - - - - - - - -
Běh údolím Orlice 0 - - - - - - - - -
Pardubická desítka na dráze 0 - - - - - - - - -
Velká Pardubická cross-country 0 - - - - - - - - -
Přespolní běh lyžařů v Letohradě 0 - - - - - - - - -
Sokolský půlmaraton 0 - - - - - - - - -
Kros okolo Žampachu a přes Kozince 0 - - - - - - - - -
Týnišťská desítka 0 - - - - - - - - -
Malá Pardubická cross-country 0 - - - - - - - - -
Perníková devítka 0 - - - - - - - - -
Běh 17. listopadu 0 - - - - - - - - -
Čertovský běh 0 - - - - - - - - -
Vánoční běh okolo Zlatého pásku 0 - - - - - - - - -

Počty

  • celkem startujících: 1 040
  • unikátních závodníků: 870

Nejvíce startů v poháru

JménoTeamPočet startů
Vacek Jiří Dlouhá Třebová 7
Borek Petr Brzdy Horní Čermná 7
Keprtová Miloslava ISCAREX Česká Třebová 6
Boháč Zamoták Městské lesy Vysoké Mýto 6
Vacek Michal ISCAREX Junior team Česká Třebová 6
Fišerová Beáta Atletika Dlouhá Třebová 6
Matějková Viktoria Ela Lubník 5
Pecháček Miroslav Orel Dolní Čermná 5
Sejkorová Lenka ISCAREX Česká Třebová 5
Adamec Lukáš Horo Česká Třebová 5
Borková Agáta Brzdy Horní Čermná 5
Kubišta Oto ISCAREX Česká Třebová 5
Němec Jakub TJ Jiskra Litomyšl 5
Koubová Elen ISCAREX Junior team Česká Třebová 5
Bukáček Marek Atletika Polička 5
Fliedr Tomáš F-Bike Klub Sádek 5
Černá Markéta ISCAREX Česká Třebová 5
Moravec Jan JM Team Letohrad 5
Heger Šimon Atletika Jablonné nad Orlicí 5
Němec Radek Litomyšl 5
Bureš Josef ISCAREX Junior team ČT 5
Hegerová Tereza Atletika Jablonné nad Orlicí 5
Rybička Dominik ISCAREX Junior team Česká Třebová 5
Serbousková Sára ISCAREX Junior team ČT 5
Bubeníček Jiří Skuhrov nad Bělou 5
Flídrová Lenka ISCAREX Česká Třebová 4
Moravec Jakub Letohrad 4
Buriánek Roman ISCAREX Česká Třebová 4
Němcová Natálie TJ Jiskra Litomyšl 4
Štantejský Matěj ISCAREX Junior team Česká Třebová 4
Hejlová Kateřina ISCAREX Junior team Česká Třebová 4
Hruban Jan Česká Třebová 4
Radiměřský Karel ISCAREX Česká Třebová 4
Bartoňová Adéla Atletika Polička 4
Steklá Barbora TJ Svitavy 4
Petrová Štěpánka ISCAREX Junior team ČT 4
Brusenbauch Alan ISCAREX Junior team Česká Třebová 4
Vebr Dominik Vencl tým Ústí nad Orlicí 4
Dvořáková Ema ISCAREX Junior team Česká Třebová 4
Belobrad Ivan Pasivity Žamberk 4
Dušková Lenka ISCAREX Česká Třebová 4
Kramář Michal TJ Sokol Janov 4
Bureš Martin ISCAREX Česká Třebová 4
Kouba Radim Iscarex Junior Team ČT 4
Boháč Pankrác Jiskra Ústí nad Oricí 4
Vacek Martin ISCAREX Česká Třebová 4
Dryml Mojmír Hvězda Pardubice 4


Zobrazit kompletní přehled >>

Počty startujících na jednotlivých závodech

Název závodu Účastníků Graf
10 jarních kilometrů 93/62
Běh za břehem 150/150
Svitavská 10 138/137
1. Pekelný kilometr 104/1
Jaroměřský kros 408/385
Jarní hodinovka na dráze 19/19
1. Zemská míle 173/2
Běh Dolním Újezdem - 1/3marathon - ZRUŠENO!!! -
Běh Javorkou 253/158
Jarní půlmaraton 126/126
Pardubická devítka -
Běh na Rozálku -
Svitavský stýpl -
Memoriál Q. Štěpánka -
Běh kolem poličských hradeb -
2. Pekelný kilometr -
Letohradská pětka -
Desítka Hvězdy Pardubice - Běh osvobození -
Běh Choceňskými sady -
Malá cena Monaka - Janderovská desítka -
Běh do Zámeckého vrchu -
Nekořský kros -
Půlmaraton údolím Moravské Sázavy -
3. Pekelný kilometr -
Běh Dobroučským krajem -
Běh na Kuňku - 6.6.2018 -
Knířovský běh -
Memoriál Václava Čevony -
2. Zemská míle -
Běh přes Červený vrch -
Mladkov - Suchý vrch -
Běh na Kozlovský kopec -
Pardubická pětka na dráze -
4. Pekelný kilometr -
Svinnský ISCAREX kros -
Černovírský kros -
Běh údolím řeky Bělé -
3. Zemská míle -
Horský čtvrtmaraton -
Výprachtice - Buková hora -
5. Pekelný kilometr -
Strážný - nahoru a dolů -
Sázava - Lázek -
Běh na Kuňku - 5.9.2018 -
Kopaběh -
Králický Lískovec -
Cross po lyžařských tratích -
4. Zemská míle -
Heřmanická osmička -
Běh na Kuňku - 3.10.2018 -
Běh údolím Orlice -
Pardubická desítka na dráze -
Velká Pardubická cross-country -
Přespolní běh lyžařů v Letohradě -
Sokolský půlmaraton -
Kros okolo Žampachu a přes Kozince -
Týnišťská desítka -
Malá Pardubická cross-country -
Perníková devítka -
Běh 17. listopadu -
Čertovský běh -
Vánoční běh okolo Zlatého pásku -