Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX pohár 2018ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Zemská míle

ročník 2018

Přehled zařazených závodů

Název závodu Účastníků Hodnotilo Organizace
závodu
Trasa
závodu
Značení
závod
Vyhlášení
výsledků
Zpracování
výsledků
Ceny
vítězům
Dojem ze
závodu
Celkem
1. Zemská míle 173 4 - - - - - - - -
2. Zemská míle 128 - - - - - - - - -
3. Zemská míle 0 - - - - - - - - -
4. Zemská míle 0 - - - - - - - - -

Počty

Nejvíce startů v tomto poháru

JménoTeamStartů
Přichystalová Lucie - 2
Dehnerová Veronika Activity Lanškroun 2
Matějková Viktoria Ela Lubník 2
Gregorová Jana ACTIVITY Lanškroun 2
Sejkorová Lenka ISCAREX Česká Třebová 2
Topinka Jonáš Activity Lanškroun 2
Resler Filip Atletika TJ Lanškroun 2
Báčová Magdaléna - 2
Dušková Tereza Horní Třešňovec 2
Černá Markéta ISCAREX Česká Třebová 2
Gregora Lukáš Activity Lanškroun 2
Borek Petr Brzdy Horní Čermná 2
Fišerová Beáta Atletika Dlouhá Třebová 2
Kumpošt Radovan ISCAREX Junior team ČT 2
Radiměřský Karel ISCAREX Česká Třebová 2
Hejlová Kateřina ISCAREX Junior team ČT 2
Kouba Radim ISCAREX Junior team ČT 2
Bureš Josef ISCAREX Junior team ČT 2
Serbousková Sára ISCAREX Junior team ČT 2
Topinka Tobiáš Activity Lanškroun 2
Novák Martin Rudoltice 2
Resler Mikuláš Lanškroun 2
Bartoňová Adéla Atletika Polička 2
Zajíček Vojtěch Atletika TJ Lanškroun 2
Dušková Žaneta Horní Třešňovec 2
Jandejsek Michael Atletika TJ Lanškroun 2
Špatenková Linda Lanškroun 2
Šimůnková Pavla ISCAREX Česká Třebová 2
Václavíková Dita AK Mor.Třebová 2
Kumpoštová Andrea ISCAREX Junior team ČT 2
Řehák Lubomír Activity Lanškroun 2
Štantejský Matěj ISCAREX Junior team ČT 2
Koubová Elen ISCAREX Junior team ČT 2
Pirkl Vít ISCAREX Junior team ČT 2
Bureš Martin ISCAREX Česká Třebová 2
Marek Tomáš Brzdy Horní Čermná 2
Vacek Jiří Dlouhá Třebová 2
Suldovský Šimon Atletika TJ Lanškroun 2
Dvořáková Ema ISCAREX Junior team ČT 2
Němcová Natálie Litomyšl 2
Preislerová Agáta Nela ISCAREX Junior team ČT 2
Chaloupek Ondřej Atletika TJ Lanškroun 2
Heger Šimon Atletika Jablonné nad Orlicí 2
Marešová Tereza Atletika TJ Lanškroun 2
Valenta Lukáš Atletika TJ Lanškroun 2
Gregorová Anna Activity Lanškroun 2
Kapoun Petr Atletika Polička 2
Mannlová Jana ISCAREX Česká Třebová 2
Řehák Marek ISCAREX Junior team ČT 2
Steklá Barbora TJ Svitavy 2
Dufková Marie AC Pardubice 2
Mareš František MŠ Vančurova 2
Kačerovský Michal Activity Lanškroun 2
Svoboda Jiří AZAS Dolní Čermná 2
Kubešová Klára Activity Lanškroun 2
Němec Jakub TJ Jiskra Litomyšl 2
Hegerová Tereza Atletika Jablonné nad Orlicí 2
Petrová Štěpánka ISCAREX Junior team ČT 2
Skalická Nela Lanškroun 2
Keprtová Miloslava ISCAREX Česká Třebová 2
Borková Agáta Brzdy Horní Čermná 2
Jirásková Eva TJ Maratonstav Úpice 2
Dušek Petr - 2
Hrubčík David - 2
Krátký Luboš TJ Lanškroun 2
Kodytková Nela FK Řetůvka 2
Vacek Michal ISCAREX Junior team ČT 2
Brusenbauch Alan ISCAREX Junior team ČT 2
Rybička Dominik ISCAREX Junior team ČT 2
Svobodová Barbora AZAS Dolní Čermná 2
Ficner Tomáš - 2
Němec Radek Litomyšl 2


Kompletní přehled závodníků podle počtu závodů

Počty startujících na jednotlivých závodech

Název závodu Účastníků Graf
1. Zemská míle 173/173
2. Zemská míle 128/128
3. Zemská míle -
4. Zemská míle -