Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Zemská míle

Ročník 2018

Přehled zařazených závodů

Název závodu Účastníků Hodnotilo Organizace
závodu
Trasa
závodu
Značení
závod
Vyhlášení
výsledků
Zpracování
výsledků
Ceny
vítězům
Dojem ze
závodu
Celkem
1. Zemská míle 173 4 - - - - - - - -
2. Zemská míle 128 - - - - - - - - -
3. Zemská míle 110 - - - - - - - - -
4. Zemská míle 0 - - - - - - - - -

Počty

Nejvíce startů v tomto poháru

JménoTeamStartů
Dušek Petr Horní Třešňovec 3
Mareš František Atletika TJ Lanškroun 3
Novák Martin Rudoltice 3
Špatenková Linda Lanškroun 3
Kumpošt Radovan ISCAREX Junior team ČT 3
Řehák Lubomír Activity Lanškroun 3
Krátký Luboš Atletika TJ Lanškroun 3
Dehnerová Veronika Activity Lanškroun 3
Hegerová Tereza Atletika Jablonné nad Orlicí 3
Štantejský Matěj ISCAREX Junior team ČT 3
Kouba Radim ISCAREX Junior team ČT 3
Chaloupek Ondřej Atletika TJ Lanškroun 3
Kumpoštová Andrea ISCAREX Junior team ČT 3
Němcová Natálie Litomyšl 3
Václavíková Dita AK Mor.Třebová 3
Fišerová Beáta Atletika Dlouhá Třebová 3
Jandejsek Michael Atletika TJ Lanškroun 3
Matějková Viktoria Ela Lubník 3
Steklá Barbora TJ Svitavy 3
Gregorová Jana ACTIVITY Lanškroun 3
Radiměřský Karel ISCAREX Česká Třebová 3
Vacek Jiří Dlouhá Třebová 3
Dušková Žaneta Atletika TJ Lanškroun 3
Koubová Elen ISCAREX Junior team ČT 3
Pirkl Vít ISCAREX Junior team ČT 3
Němec Jakub TJ Jiskra Litomyšl 3
Borková Agáta Brzdy Horní Čermná 3
Jandejsková Eliška Atletika TJ Lanškroun 3
Petrová Štěpánka ISCAREX Junior team ČT 3
Rybička Dominik ISCAREX Junior team ČT 3
Brusenbauch Alan ISCAREX Junior team ČT 3
Kubešová Klára Activity Lanškroun 3
Resler Filip Atletika TJ Lanškroun 3
Preislerová Agáta Nela ISCAREX Junior team ČT 3
Černá Markéta ISCAREX Česká Třebová 3
Keprtová Miloslava ISCAREX Česká Třebová 3
Skalická Nela Lanškroun 3
Borek Petr Brzdy Horní Čermná 3
Vacek Michal ISCAREX Junior team ČT 3
Marešová Tereza Atletika TJ Lanškroun 3
Serbousková Sára ISCAREX Junior team ČT 3
Heger Šimon Atletika TJ Lanškroun 3
Bureš Josef ISCAREX Junior team ČT 3
Resler Mikuláš - 3


Kompletní přehled závodníků podle počtu závodů

Počty startujících na jednotlivých závodech

Název závodu Účastníků Graf
1. Zemská míle173/172
2. Zemská míle128/128
3. Zemská míle110/109
4. Zemská míle-