2.7.2014, středa
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
19.6.2024 | 4. Pekelný kilometr | - |
28.6.2023 | 4. Pekelný kilometr | 135 |
29.6.2022 | 4. Pekelný kilometr | 104 |
30.6.2021 | 4. Pekelný kilometr | 79 |
1.7.2020 | 4. Pekelný kilometr | - |
3.7.2019 | 4. Pekelný kilometr | 124 |
11.7.2018 | 4. Pekelný kilometr | 114 |
12.7.2017 | 4. Pekelný kilometr | 111 |
20.7.2016 | 4. Pekelný kilometr | 118 |
1.7.2015 | 4. Pekelný kilometr | 107 |
3.7.2013 | 4. Pekelný kilometr | 122 |
4.7.2012 | 4. Pekelný kilometr | 106 |
13.7.2011 | 4. Pekelný kilometr | 101 |
7.7.2010 | 4. Pekelný kilometr | 69 |
29.7.2009 | 4. Pekelný kilometr | 72 |
6.8.2008 | 4. Pekelný kilometr | 67 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Borek Petr | 70 | 15 |
Sadílek Ota | 46 | 14 |
Sejkorová Lenka | 63 | 14 |
Šimůnková Pavla | 77 | 11 |
Keprtová Miloslava | 48 | 10 |
Borková Agáta | 02 | 10 |
Buriánek Roman | 65 | 10 |
Pilgr Luděk | 76 | 10 |
Kubišta Oto | 53 | 9 |
Stránský Aleš | 60 | 9 |
Vondra Vojtěch | 98 | 9 |
Šimůnek Jan | 82 | 9 |
Tlapák Jaroslav | 87 | 9 |
Matyášová Jana | 65 | 9 |
Červ Miloslav | 50 | 9 |
Kostřicová Blanka | 61 | 9 |
Preislerová Agáta Nela | 09 | 8 |
Borek Viktor | 04 | 8 |
Grätz Luděk | 58 | 8 |
Vacek Martin | 69 | 8 |
Černá Markéta | 70 | 8 |
Marhold Luboš | 77 | 7 |
Hofmanová Veronika | 78 | 7 |
Stránská Adéla | 91 | 7 |
Šimůnek Jan | 49 | 7 |
Serbousková Sára | 04 | 7 |
Šimůnková Zdena | 58 | 7 |
Kouba Radim | 11 | 7 |
Ráb Pavel | 52 | 6 |
Kalous Petr | 77 | 6 |
Šafář Jaroslav | 51 | 6 |
Borková Johanka | 07 | 6 |
Mannlová Jana | 80 | 6 |
Preislerová Elena Marie | 06 | 6 |
Vacek Michal | 04 | 6 |
Kovář Lukáš | 01 | 6 |
Kolářová Adéla | 03 | 6 |
Radiměřský Karel | 87 | 6 |
Dejdarová Tereza | 10 | 6 |
Ducháček Bedřich | 59 | 5 |
Chaloupka Jan | 90 | 5 |
Adamec Lukáš | 87 | 5 |
Turek Martin | 80 | 5 |
Kyncl Jakub | 09 | 5 |
Simon Petr | 72 | 5 |
Bureš Josef | 06 | 5 |
Záveský Filip | 93 | 5 |
Marholdová Aneta | 07 | 5 |
Pazderová Alena | 75 | 5 |
Dufková Marie | 13 | 5 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | C2 | 4 | 8 | Vávra Jan | Peklák team | 07 | 00:00:36 | - |
2 | C2 | 5 | 2 | Marhold Jan | Choceň | 08 | 00:00:38 | - |
3 | C2 | 6 | 6 | Dostál Jan | Rytíři Bystré | 08 | 00:00:40 | - |
4 | C2 | 10 | 5 | Ressler Alexander | Rytíři Bystré | 08 | 00:00:44 | - |
5 | C2 | 12 | 15 | Marhold Daniel | Horní Jelení | 09 | 00:00:50 | - |
6 | C2 | 13 | 13 | Kyncl Jakub | SKI Klub Česká Třebová | 09 | 00:00:56 | - |
7 | C2 | 17 | 22 | Janda Matyáš | Česká Třebová | 10 | 00:01:11 | - |
8 | C2 | 18 | 1 | Pirkl Vít | Česká Třebová | 10 | 00:01:21 | - |
9 | C2 | 19 | 23 | Kebrle Matouš | ISCAREX Česká Třebová | 11 | 00:01:28 | - |
10 | C2 | 20 | 19 | Kovář Štěpán | neregistrován | 10 | 00:01:31 | - |
- | C2 | - | 17 | Arnold Tomáš | neregistrován | 10 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | D2 | 1 | 18 | Königová Tereza | SKB Česká Třebová | 08 | 00:00:25 | - |
2 | D2 | 2 | 14 | Marholdová Aneta | Horní Jelení | 07 | 00:00:34 | - |
3 | D2 | 3 | 4 | Vetchá Rozálie | Activity Lanškroun | 07 | 00:00:35 | - |
4 | D2 | 7 | 9 | Hrušková Anna | TJ Dlouhá Třebová | 08 | 00:00:40 | - |
5 | D2 | 8 | 3 | Lánová Aneta | ISCAREX Česká Třebová | 07 | 00:00:43 | - |
6 | D2 | 9 | 7 | Broulíková Anežka | neregistrována | 08 | 00:00:43 | - |
7 | D2 | 11 | 12 | Kynclová Sofie | Česká Třebová | 08 | 00:00:45 | - |
8 | D2 | 14 | 21 | Preislerová Agáta Nela | SKI Klub Česká Třebová | 09 | 00:00:58 | - |
9 | D2 | 15 | 20 | Dejdarová Tereza | RCR Bike Team Česká Třebová | 10 | 00:00:59 | - |
10 | D2 | 16 | 16 | Pilgrová Alexandra | OB Česká Třebová | 09 | 00:00:59 | - |
11 | D2 | 21 | 11 | Juklová Eliana | neregistrována | 12 | 00:02:41 | - |
- | D2 | - | 10 | Zelinková Veronika | Česká Třebová | 09 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 7 | 6 | Lepša Filip | 1. FC Rejlov Česká Třebová | 05 | 00:01:31 | - |
2 | M1 | 9 | 19 | König Antonín | SKB Česká Třebová | 05 | 00:01:34 | - |
3 | M1 | 10 | 7 | Zamastil Andrej | AC Vysoké Mýto | 05 | 00:01:35 | - |
4 | M1 | 11 | 11 | Barvínek Daniel | Dlouhoňovice | 06 | 00:01:37 | - |
5 | M1 | 13 | 17 | Kovář Radim | OB Loko Česká Třebová | 05 | 00:01:43 | - |
6 | M1 | 14 | 12 | Bureš Josef | Česká Třebová - Brázdov | 06 | 00:01:43 | - |
7 | M1 | 20 | 14 | Kašpar Michal | UO - Hylváty | 06 | 00:01:53 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z1 | 5 | 2 | Hamplová Tereza | Ostrov | 05 | 00:01:29 | - |
2 | Z1 | 8 | 18 | Klementová Luisa | Activity Lanškroun | 06 | 00:01:32 | - |
3 | Z1 | 12 | 16 | Paarová Martina | Jiskra Ústí nad Orlicí | 05 | 00:01:39 | - |
4 | Z1 | 16 | 20 | Preislerová Elena | ISCAREX Česká Třebová | 06 | 00:01:45 | - |
5 | Z1 | 22 | 23 | Pešáková Aneta | neregistrována | 07 | 00:02:17 | - |
6 | Z1 | 23 | 3 | Vrbová Kateřina | AS Bystré | 06 | 00:02:46 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 5 | Budig Matouš | Atletika Polička | 03 | 00:01:11 | - |
2 | M2 | 6 | 9 | Vetchý Kryštof | Activity Lanškroun | 04 | 00:01:31 | - |
3 | M2 | 17 | 15 | Štantejský Vojtěch | Řetůvka | 05 | 00:01:47 | - |
4 | M2 | 18 | 22 | Borek Viktor | Brzdy Horní Čermná | 04 | 00:01:48 | - |
5 | M2 | 19 | 21 | Hruška Vladislav | SKI Klub Česká Třebová | 04 | 00:01:48 | - |
6 | M2 | 21 | 10 | Slezák David | Zákopanka | 04 | 00:01:58 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z2 | 2 | 4 | Burešová Markéta | SKI Klub Česká Třebová | 04 | 00:01:18 | - |
2 | Z2 | 3 | 8 | Serbousková Sára | SKI Klub Česká Třebová | 04 | 00:01:19 | - |
3 | Z2 | 4 | 1 | Kolářová Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:01:24 | - |
4 | Z2 | 15 | 13 | Gregorová Michaela | Activity Lanškroun | 04 | 00:01:44 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 2 | 2 | Gregora Filip | Activity Lanškroun | 02 | 00:03:45 | - |
2 | M3 | 4 | 7 | Kovář Lukáš | Řetůvka | 01 | 00:04:06 | - |
3 | M3 | 10 | 4 | Broulík Michael | neregistrován | 01 | 00:05:10 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z3 | 3 | 5 | Hanáková Klára | Activity Lanškroun | 02 | 00:03:52 | - |
2 | Z3 | 5 | 3 | Kovářová Jana | OB Loko Česká Třebová | 02 | 00:04:11 | - |
3 | Z3 | 8 | 11 | Borková Agáta | Brzdy Horní Čermná | 02 | 00:04:54 | - |
4 | Z3 | 9 | 9 | Matyášová Jitka | neregistrována | 01 | 00:04:56 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M4 | 1 | 6 | Chlup Tomáš | Activity Lanškroun | 00 | 00:03:31 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z4 | 6 | 1 | Gregorová Monika | Activity Lanškroun | 00 | 00:04:36 | - |
2 | Z4 | 7 | 8 | Matyášová Eliška | Orel Dolní Dobrouč | 99 | 00:04:51 | - |
3 | Z4 | 11 | 10 | Burianová Isabela | Brzdy Horní Čermná | 00 | 00:05:55 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M5 | 2 | 34 | Kačerovský Michal | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 98 | 00:05:20 | - |
2 | M5 | 5 | 33 | Vondra Vojtěch | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 98 | 00:05:29 | - |
3 | M5 | 7 | 35 | Vebr Patrik | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 98 | 00:05:43 | - |
4 | M5 | 54 | 61 | Kučera Jan | Česká Třebová | 97 | 00:08:05 | - |
5 | M5 | 62 | 29 | Šťovíček Petr | Sokol Ústí nad Orlicí | 98 | 00:08:42 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z5 | 19 | 25 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:06:17 | - |
2 | Z5 | 36 | 40 | Kalousová Eliška | Vencl Tým Ústí n. Orlicí | 98 | 00:07:14 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 1 | 48 | Moravec Jiří | ISCAREX Česká Třebová | 96 | 00:05:03 | - |
2 | MJ | 14 | 21 | Jureček Michal | Cotkytle | 96 | 00:06:05 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZJ | 60 | 69 | Krátká Hana | Lanškroun | 95 | 00:08:39 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 15 | 39 | Buriánek Roman | ISCAREX Česká Třebová | 65 | 00:06:09 | - |
2 | MB | 20 | 11 | Pávek Jiří | Fort SMC | 69 | 00:06:20 | - |
3 | MB | 27 | 36 | Doucha Jiří | Hvězda SKP Pardubice | 71 | 00:06:49 | - |
4 | MB | 32 | 30 | Kačerovský Michal | Activity Lanškroun | 69 | 00:07:01 | - |
5 | MB | 42 | 45 | Linhart Tomáš | Česká Třebová | 72 | 00:07:28 | - |
6 | MB | 48 | 13 | Hampl Alois | Ostrov | 70 | 00:07:48 | - |
7 | MB | 52 | 3 | Sadílek Jindřich | Activity Lanškroun | 73 | 00:08:03 | - |
8 | MB | 65 | 80 | Velecký Jindřich | Notable | 74 | 00:09:13 | - |
9 | MB | 75 | 38 | Borek Petr | Brzdy Horní Čermná | 70 | 00:10:21 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 11 | 24 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:05:56 | - |
2 | MC | 13 | 55 | Orlich Petr | FORT SMC Ústí nad Orlicí | 61 | 00:06:00 | - |
3 | MC | 24 | 70 | Krátký Luboš | Lanškroun | 62 | 00:06:42 | - |
4 | MC | 30 | 72 | Sedláček Roman | Activity Lanškroun | 64 | 00:06:53 | - |
5 | MC | 67 | 32 | Grätz Luděk | Sokol Ústí nad Orlicí | 58 | 00:09:22 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 46 | 31 | Kubišta Oto | ISCAREX Česká Třebová | 53 | 00:07:37 | - |
2 | MD | 50 | 17 | Šafář Jaroslav | NAA Ústí nad Orlicí | 51 | 00:07:58 | - |
3 | MD | 53 | 16 | Červ Miloslav | Atletika Polička | 50 | 00:08:03 | - |
4 | MD | 57 | 41 | Bubeníček Jiří | SKI Skuhrov nad Bělou | 51 | 00:08:20 | - |
5 | MD | 59 | 1 | Sadílek Ota | Activity Lanškroun | 46 | 00:08:32 | - |
6 | MD | 61 | 59 | Hejkrlík Antonín | HEJ HEJ HEJ Litomyšl | 52 | 00:08:41 | - |
7 | MD | 68 | 42 | Hlaváček Zdeněk | SKP Rychnov nad Kněžnou | 54 | 00:09:25 | - |
8 | MD | 73 | 49 | Pilgr Bohuslav | OB Česká Třebová | 51 | 00:10:10 | - |
9 | MD | 84 | 9 | Wendlig Miroslav | Luková | 53 | 00:13:49 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 74 | 8 | Merta Jaroslav | ISCAREX Česká Třebová | 35 | 00:10:12 | - |
2 | ME | 78 | 19 | Brádle Václav | Sokol Chuchelná | 37 | 00:10:44 | - |
3 | ME | 82 | 14 | Rossi Otto | ISCAREX Česká Třebová | 43 | 00:11:13 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 39 | 22 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:07:22 | - |
2 | ZA | 47 | 67 | Jirásková Bára | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:07:48 | - |
3 | ZA | 51 | 77 | Jelénková Iva | Atletiko Zdiby | 89 | 00:08:02 | - |
4 | ZA | 64 | 78 | Matějková Jana | Ústí nad Orlicí | 85 | 00:08:58 | - |
5 | ZA | 66 | 58 | Hejkrlíková Iva | HEJ HEJ HEJ Litomyšl | 82 | 00:09:16 | - |
6 | ZA | 72 | 79 | Benešová Marcela | Notable | 84 | 00:10:06 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 41 | 75 | Mikulecká Marcela | ISCAREX Česká Třebová | 73 | 00:07:28 | - |
2 | ZB | 43 | 46 | Fojtíková Hana | Žamberk | 79 | 00:07:29 | - |
3 | ZB | 45 | 20 | Černá Markéta | ISCAREX Česká Třebová | 70 | 00:07:36 | - |
4 | ZB | 63 | 28 | Kovářová Anna | OB Česká Třebová | 75 | 00:08:53 | - |
5 | ZB | 71 | 12 | Pazderová Alena | Vysoké Mýto | 75 | 00:09:57 | - |
6 | ZB | 77 | 6 | Herclíková Jaroslava | Česká Třebová | 72 | 00:10:40 | - |
7 | ZB | 80 | 37 | Borková Adéla | Brzdy Horní Čermná | 75 | 00:10:51 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZC | 31 | 7 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:06:54 | - |
2 | ZC | 56 | 2 | Sejkorová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 63 | 00:08:11 | - |
3 | ZC | 58 | 52 | Kvasničková Radka | SKI Klub Česká Třebová | 69 | 00:08:22 | - |
4 | ZC | 79 | 71 | Sedláčková Hedvika | Activity Lanškroun | 66 | 00:10:49 | - |
5 | ZC | 81 | 56 | Kostřicová Blanka | Česká Třebová | 61 | 00:11:00 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZD | 69 | 15 | Rossi Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 54 | 00:09:28 | - |
2 | ZD | 70 | 62 | Hejkrlíková Věra | HEJ HEJ HEJ Litomyšl | 54 | 00:09:46 | - |
3 | ZD | 76 | 18 | Keprtová Miloslava | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:10:22 | - |
4 | ZD | 83 | 10 | Šimůnková Zdena | ISCAREX Česká Třebová | 58 | 00:12:45 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M4 | 1 | 6 | Chlup Tomáš | Activity Lanškroun | 00 | 00:03:31 | - |
1 | M3 | 2 | 2 | Gregora Filip | Activity Lanškroun | 02 | 00:03:45 | - |
1 | Z3 | 3 | 5 | Hanáková Klára | Activity Lanškroun | 02 | 00:03:52 | - |
2 | M3 | 4 | 7 | Kovář Lukáš | Řetůvka | 01 | 00:04:06 | - |
2 | Z3 | 5 | 3 | Kovářová Jana | OB Loko Česká Třebová | 02 | 00:04:11 | - |
1 | Z4 | 6 | 1 | Gregorová Monika | Activity Lanškroun | 00 | 00:04:36 | - |
2 | Z4 | 7 | 8 | Matyášová Eliška | Orel Dolní Dobrouč | 99 | 00:04:51 | - |
3 | Z3 | 8 | 11 | Borková Agáta | Brzdy Horní Čermná | 02 | 00:04:54 | - |
4 | Z3 | 9 | 9 | Matyášová Jitka | neregistrována | 01 | 00:04:56 | - |
3 | M3 | 10 | 4 | Broulík Michael | neregistrován | 01 | 00:05:10 | - |
3 | Z4 | 11 | 10 | Burianová Isabela | Brzdy Horní Čermná | 00 | 00:05:55 | - |
Organizace závodu: 100% Zvolená trasa závodu: 100% Značení závodu: 100% Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno Zpracování výsledků: 100% Ceny vítězům: Nehodnoceno Celkový dojem ze závodu: 100% Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků. | Celkové hodnocení 100% |
28.3.2024 (Čtvrtek), svátek má Soňa
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
25.03.2024 - Propozice závodu 1. Pekelný kilometr.
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
jampb