hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Přespolní běh lyžařů v Letohradě

15.10.2017, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Přespolní běh lyžařů v Letohradě
  • datum konání: 15.10.2017
  • zobrazeno již 836x
  • místo konání: Letohrad
  • GPS: 50.04267N, 16.51637E
  • pořadatel: KB Letohrad

Sociální sítě

Místo konání

Letohrad - Areál biatlonu Šedivský lom
10:00 - 12:00 hodin

Přihlášky

nas místě od 8:00 hodin

Startovné

2008 a ml. zdarma
žactvo a dorost 30,- Kč
dospělí 50,- Kč (junioři a st.)

Popis tratě

Délka: 9 km a méně
Lesní cesty, částečně asfaltový povrch, převýšení max. 40 m

Ceny pro vítěze

Závodníci na prvních třech místech obdrží diplom a věcnou cenu.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice závodu ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.biatlonletohrad.cz

E-mailová adresa

jirkabiatlon@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
13.10.2012Přespolní běh lyžařů v Letohradě234
15.10.2011Přespolní běh lyžařů v Letohradě254
16.10.2010Přespolní běh lyžařů v Letohradě266
10.10.2009Přespolní běh lyžařů v Letohradě195
11.10.2008Přespolní běh lyžařů v Letohradě198
13.10.2007Přespolní běh lyžařů v Letohradě213
14.10.2006Přespolní běh lyžařů v Letohradě213
15.10.2005Přespolní běh lyžařů v Letohradě237
17.10.2004Přespolní běh lyžařů - Letohrad153
19.10.2003Přespolní běh lyžařů - Letohrad170

Statistika závodu Přespolní běh lyžařů v Letohradě

  • ročníků: 11
  • závodníků na všech ročnících: 2133

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Maříková Simona969
Fáberová Zuzana969
Mikyska Tomáš009
Novotná Dora978
Klaclová Šárka938
Ducháček Bedřich598
Černá Kristýna938
Kavka Lukáš978
Sadílek Ota468
Krejčí Stanislav638
Procházka Jakub968
Schreierová Anna008
Polák Daniel988
Leicht Jiří498
Vinduška Petr938
Fajfrová Markéta977
Žalčík Kim997
Večeř Milan967
Kánský Petr007
Šabata Josef937
Remeš Vojtěch987
Bielčik Jindřich407
Remeš Petr947
Exler Ondřej907
Koblížek Jindřich487
Večeř Petr997
Teplá Eliška997
Moravec Jan027
Gregora Filip027
Marek Jiří437
Vávra Vlastimil917
Kalous Petr777
Keprtová Miloslava487
Novotný Luděk627
Jonáš Matěj976
Pekař Štěpán946
Teplý Jan936
Adamcová Dominika996
Šebek Michal846
Dušková Lenka806
Holíková Zuzana996
Moravec Martin846
Martincová Kristýna936
Čerenkova Petra996
Kubelka Tomáš936
Poláková Natálie006
Mertová Michaela766
Poulíková Tereza976
Martinec Ondřej996
Suchomel Tomáš976

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 6-7 let (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2227Pirkl VítISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:30-
2C2534Veselý JanTJ Spartak Letohrad1000:01:33-
3C2725Pavelka ViktorFenix Ski Team Jeseník1000:01:34-
4C2935Veselý JakubTJ Spartak Letohrad1000:01:38-
5C21037Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:01:39-
6C21121Křepela JiříWikov SKI Skuhrov1000:01:40-
7C21224Sedláček AndrejFenix Ski Team Jeseník1000:01:41-
8C21328Jansa ŠtěpánTJ Spartak Letohrad1100:01:42-
9C21532Prokopec MartinAtletika Žamberk1000:01:43-
10C21640Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:01:44-
11C21739Kouba RadimRybník1100:01:45-
11C21738Ducháček MatějSokol Řetová1100:01:45-
11C21736Költö TobiasTJ Spartak Letohrad1000:01:45-
11C21726Dušek OndřejTJ Spartak Letohrad1000:01:45-
15C22129Kubín ZdeněkTJ Spartak Letohrad1100:01:46-
16C22523Žák OndřejFenix Ski Team Jeseník1000:01:50-
17C22830Peňáz JanFenix Ski Team Jeseník1100:01:54-
18C23033Koukol SebastianAtletika Žamberk1100:01:56-
19C23331Váně JakubLanškroun1000:02:03-
20C23422Jurčák DanielFenix Ski Team Jeseník1100:02:06-

Nejmladší žáci (trať 0,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11190Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:03:09102,44
2M12100Beneš MarekSKI Skuhrov0800:03:10101,39
3M13183Kumpošt RadovanISCAREX Junior team Česká Třebová0800:03:1596,17
4M1873Červenka HynekKB Klecany0900:03:2189,90
5M1981Hanuš AdamTJ Spartak Letohrad0800:03:2288,85
6M11085Jansa MatějTJ Spartak Letohrad0800:03:2486,76
7M11199Martinec VojtěchAtletika Žamberk0800:03:2585,71
8M11270Gajdoš MatějFenix Ski Team Jeseník0900:03:2882,58
9M11377Vejvoda LukášKB Klecany0800:03:3377,35
10M11580Kubín JanTJ Spartak Letohrad0800:03:3476,31
11M116188Gregora LukášActivity Lanškroun0800:03:3575,26
11M11697Zvoník ŠimonAtletika Žamberk0800:03:3575,26
13M11969Pleva JanFenix Ski Team Jeseník0900:03:3674,22
14M12088Strnad VítTJ Spartak Letohrad0800:03:3773,17
15M12178Voves MartinKB Klecany0800:03:3971,08
16M12296Šedivý EliášTJ Spartak Letohrad0800:03:4070,03
16M12298Tobiška VáclavAtletika Žamberk0800:03:4070,03
18M12575Španiel VojtěchKB Klecany0800:03:4168,99
19M12695Zajíček VojtěchAtletika TJ Lanškroun0800:03:4366,90
20M12772Nešpor CyrilKB Klecany0800:03:4465,85
21M12966Suchodol LukášSokol Klášterec nad Orlicí0800:03:4663,76
22M13191Stejskal DanielTJ Spartak Letohrad0900:03:4762,72
23M13294Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:03:4861,67
24M134178Zářecký MarekISCAREX junior TEAM0900:03:4960,63
25M13684Vacek JakubTJ Spartak Letohrad0800:03:5158,54
26M138181Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:03:5455,40
27M139175Ducháček VítSokol Řetová0800:03:5554,36
28M14167Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:03:5653,31
29M14374Jelínek ŠtěpánKB Klecany0800:03:5752,26
30M14590Moravec VojtěchTJ Spartak Letohrad0800:03:5851,22
31M14783Křivka AdamTJ Spartak Letohrad0800:03:5950,17
32M14971Bandík JanFenix Ski Team Jeseník0800:04:0049,13
33M150176Fajfr AlešSokol Žamberk0900:04:0148,08
34M15392Nový JakubTJ Spartak Letohrad0900:04:0444,95
35M15693Kulhavý KryštofTJ Spartak Letohrad0900:04:0741,81
35M15687Palán ŠimonTJ Spartak Letohrad0800:04:0741,81
37M15868Rous MartinSokol Klášterec nad Orlicí0900:04:0840,77
38M15976Piškule ŠtěpánKB Klecany0900:04:0939,72
39M16286Adamec FilipTJ Spartak Letohrad0800:04:1632,40
40M16389Krsek ŠtěpánTJ Spartak Letohrad0800:04:1830,31
41M16679Procházka OndřejKB Klecany0900:04:2918,82
42M17282Valenta MartinTJ Spartak Letohrad0800:04:553,00

Nejmladší žákyně (trať 0,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z14189Steklá BarboraTJ Svitavy0800:03:16101,02
2Z1552Kouřilová JulieFenix Ski Team Jeseník0800:03:17100,00
3Z1645Holíková VeronikaWikov SKI Skuhrov0800:03:1898,98
4Z1741Kocmánková DominikaSK NMNM0800:03:1997,97
5Z11353Štruncová EllaTJ Spartak Letohrad0800:03:3383,76
6Z11651Vršanová JulieFenix Ski Team Jeseník0800:03:3581,73
7Z122179Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0800:03:4076,65
8Z128177Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0900:03:4571,57
9Z12955Vaníčková BarboraTJ Spartak Letohrad0800:03:4670,56
10Z13248Juříková NikolFenix Ski Team Jeseník0800:03:4868,53
11Z13549Žáková BarboraFenix Ski Team Jeseník0800:03:5066,50
12Z13754Mikysková DarjaTJ Spartak Letohrad0800:03:5363,45
13Z13947Mudrová BeátaFenix Ski Team Jeseník0900:03:5561,42
14Z14157Grossmannová LucieTJ Spartak Letohrad0800:03:5660,41
15Z14343Zvercová MarieSokol Klášterec nad Orlicí0800:03:5759,39
16Z145180Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:03:5858,38
17Z14761Urbanová AnnaTJ Spartak Letohrad0900:03:5957,36
18Z15150Horáčková DanielaFenix Ski Team Jeseník0800:04:0254,31
19Z15256Faltusová EmaTJ Spartak Letohrad0800:04:0353,30
20Z154182Pirklová PatricieLetohrad0900:04:0551,27
21Z15562Jankovičová DenisaTJ Spartak Letohrad0900:04:0650,25
22Z16063Kubová KláraTJ Spartak Letohrad0900:04:1145,18
23Z16142Orálková AndreaSK NMNM0800:04:1442,13
24Z16444Kvačková ViktorieSokol Klášterec nad Orlicí0800:04:2431,98
25Z16559Ferancová VendulaTJ Spartak Letohrad0900:04:2629,95
26Z16760Stará EmmaTJ Spartak Letohrad0900:04:3124,87
27Z16864Zvercová AdélaSokol Klášterec nad Orlicí0900:04:4114,72
28Z16958Koutníková RozálieTJ Spartak Letohrad0900:04:4312,69
29Z17046Vašíčková EliškaFenix Ski Team Jeseník0900:04:4411,68
30Z17165Vacková AdélkaAtletika Žamberk0800:04:469,64

Mladší žáci (trať 2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21171Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová0600:09:06103,24
2M22173Boháč PankrácJiskra Ústí nad Orlicí0600:09:13100,72
3M24141Kulhánek LukášKB Vrchlabí0600:09:2696,04
4M26158Cenek TomášFenix Ski Team Jeseník0700:09:3393,51
5M28150Knápek ŠimonTJ Spartak Letohrad0700:09:4090,99
6M29152Málek MichaelTJ Spartak Letohrad0700:09:4389,91
7M212144Mikyska FilipTJ Spartak Letohrad0600:09:4888,11
8M214143Suchodol ŠtěpánTJ Spartak Letohrad0600:09:5286,67
9M220155Verner OndřejWikov SKI Skuhrov0600:10:0183,42
10M222147Barvínek DanielTJ Spartak Letohrad0600:10:0283,06
11M224170Fajfr MarekOB Žamberk0600:10:0681,62
12M225168Stránský JakubSokol Řetová0700:10:1279,46
13M227159Steiger AlexandrFenix Ski Team Jeseník0600:10:1578,38
14M231145Nový TomášTJ Spartak Letohrad0600:10:2375,50
15M233164Kalivoda VojtěchKB Klecany0600:10:2873,69
16M234165Doleček PřemyslTJ Spartak Letohrad0700:10:2973,33
17M235174Krištof JanAtletika Polička0700:10:3072,97
18M236172Hanik MaximISCAREX Junior team ČT0700:10:3172,61
19M237151Marek MatoušTJ Spartak Letohrad0700:10:3670,81
20M238156Křepela JanWikov SKI Skuhrov0700:10:3770,45
21M243149Jankovič LiborTJ Spartak Letohrad0600:10:4567,57
22M246163Červenka JiříKB Klecany0700:10:5663,60
23M249154Špinar AlešSK NMNM0600:11:1257,84
24M250153Suchodol OndřejTJ Spartak Letohrad0700:11:1656,40
25M251167Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:11:2353,87
26M253160Beran PetrKB Klecany0700:11:3350,27
27M255142Suchánek BrianKB Střelka Brno0600:11:3449,91
28M256161Kushpil PetrKB Klecany0700:11:3948,11
29M258148Tobiáš JáchymTJ Spartak Letohrad0600:12:0040,54
30M259169Hovorka JakubAtletika Žamberk0600:12:1136,58
31M266157Svoboda PavelFenix Ski Team Jeseník0700:13:0317,84
32M267162Devera LukášKB Klecany0700:14:023,00

Mladší žákyně (trať 1,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21101Babánková InkaKB Střelka Brno0600:05:05102,59
2Z22108Kubová LucieTJ Spartak Letohrad0600:05:09100,00
3Z23187Matějková Viktoria ElaLubník0700:05:1397,41
4Z24186Borková JohankaISCAREX Junior team ČT0700:05:1794,82
5Z25135Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:05:1894,17
6Z26166Vetchá RozálieISCAREX Junior team Česká Třebová0700:05:2092,88
7Z27192Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:05:2589,64
8Z28102Kutějová PetraKB Střelka Brno0600:05:2689,00
9Z29119Smažíková IvanaWikov SKI Skuhrov0700:05:2788,35
10Z210125Gajdošová ViktorieFenix Ski Team Jeseník0600:05:2987,06
11Z211130Kubíčková NinaTJ Spartak Letohrad0700:05:3086,41
12Z212116Malušková KateřinaSK NMNM0700:05:3185,76
13Z213103Bauerová ŠarlotaKB Střelka Brno0600:05:3384,47
14Z214137Stejskalová TerezaAtletika Dobruška0600:05:3583,17
15Z215138Matějková AnnaActivity Lanškroun0700:05:3781,88
16Z216139Pekárková ZuzanaSKI Skuhrov0700:05:3980,58
17Z217134Bártová NicolTJ Spartak Letohrad0700:05:4576,70
18Z218107Lánová TerezaTJ Spartak Letohrad0600:05:4676,05
19Z219132Hegerová RozálieTJ Spartak Letohrad0700:05:4775,40
20Z220124Bandíková MonikaFenix Ski Team Jeseník0600:05:5570,23
21Z221106Matějová AnnaKB Střelka Brno0600:05:5669,58
22Z222105Korcinová TerezaKB Střelka Brno0600:05:5768,93
23Z223104Daňhelová BabetaKB Střelka Brno0600:05:5868,28
24Z224140Svobodová BarboraAZAS Dolní Čermná0600:05:5967,64
25Z225185Hubálková KristýnaAtletika TJ Lanškroun0700:06:0066,99
26Z226126Macurová BáraFenix Ski Team Jeseník0600:06:0166,34
27Z227191Streitová AnetaFenix Ski Team Jeseník0700:06:0265,70
28Z228122Pešová AnetaFenix Ski Team Jeseník0600:06:0365,05
29Z229117Kristejnová AnetaSokol Klášterec nad Orlicí0700:06:0563,75
30Z230120Korytářová KarolínaFenix Ski Team Jeseník0700:06:0762,46
31Z231123Mudrová NelaFenix Ski Team Jeseník0600:06:0961,17
32Z232113Boušková MonikaSK NMNM0600:06:1358,58
33Z233128Drbohlavová EliškaKB Klecany0600:06:1755,99
34Z234110Hovadová AnetaTJ Spartak Letohrad0600:06:1855,34
35Z235121Jurčáková LucieFenix Ski Team Jeseník0700:06:2252,75
36Z236127Suchomelová TerezaKB Klecany0700:06:2451,46
37Z237115Žváčková NelaSK NMNM0700:06:2550,81
38Z238111Dočekalová TerezaTJ Spartak Letohrad0600:06:3444,98
39Z239114Dobiášová KarolínaSK NMNM0700:06:3544,34
40Z240112Kunstmüllerová LeaSK NMNM0600:06:3842,39
41Z241136Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:06:5531,39
41Z241129Hlaváčková MichaelaKB Klecany0600:06:5531,39
43Z243118Páchová KarolínaSokol Klášterec nad Orlicí0700:07:2511,97

Starší žáci (trať 3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3143Milán JakubKB Střelka Brno0400:12:35102,79
2M3249Gregor JanTJ Spartak Letohrad0400:12:5098,87
3M3356Vašátko JanWikov SKI Skuhrov0500:12:5298,35
4M3452Malušek DanielSK NMNM0400:12:5497,82
5M3569Bláha JiříSK Rover Praha0400:13:0594,95
6M3647Rybka LukášTJ Spartak Letohrad0400:13:0993,91
7M3768Bláha MichalSK Rover Praha0400:13:1592,34
8M3855Maidl ŠtěpánWikov SKI Skuhrov0400:13:2789,20
9M3944Franc TadeášKB Střelka Brno0500:13:2988,68
10M31061Juřík MarekFenix Ski Team Jeseník0400:13:3088,42
11M31159Bakeš DanielFenix Ski Team Jeseník0500:13:3188,16
12M31267Kuchař MatějSK Rover Praha0400:13:4185,55
13M31354Maidl ŠimonWikov SKI Skuhrov0400:13:5581,89
14M31436Akak OndřejAtletika Žamberk0500:13:5980,84
15M31550Fišer RadekTJ Spartak Letohrad0500:14:0080,58
16M31646Suchodol VítTJ Spartak Letohrad0400:14:0579,28
17M31874Seidl LukášRychnov nad Kněžnou0500:14:1177,71
18M31953Kabrda JonášSK NMNM0400:14:1476,93
19M32162Španiel AntonínKB Klecany0400:14:1676,40
20M32273Bukáček MarekAtletika Polička0400:14:1875,88
21M32335Tobiška ŠtěpánAtletika Žamberk0500:14:2075,36
22M32663Macháček ŠimonKB Klecany0500:14:3471,70
23M32775Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:14:4070,13
24M32948Schlass AdamTJ Spartak Letohrad0400:14:4668,57
25M33072Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:14:4868,05
26M33741Hron AntonínKB Vrchlabí0500:15:1062,30
27M33976Topinka JonášActivity Lanškroun0500:15:3057,07
28M34071Jaroš MatějSK Rover Praha0500:15:5650,28
29M34160Velc RomanFenix Ski Team Jeseník0400:16:0049,24
30M34457Bečvář JakubWikov SKI Skuhrov0500:16:2542,71
31M34551Fraiwald PeterSK NMNM0400:16:2742,19
32M34758Urban OndřejFenix Ski Team Jeseník0500:16:3141,14
33M34970Pobiš CyrilSK Rover Praha0500:16:4238,27
34M35177Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:16:5036,18
35M35442Pavelec ŠimonKB Střelka Brno0400:18:0416,85
36M35764Vaňha JanKB Klecany0500:19:053,00

Starší žákyně (trať 2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3339Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:09:21102,70
2Z3526Kouřilová EmaFenix Ski Team Jeseník0500:09:3199,18
3Z372Tomášková DanielaKB Krkonoše0500:09:3498,12
4Z3107Grossmannová KláraTJ Spartak Letohrad0400:09:4494,61
5Z3114Cikánková AnitaKB Střelka Brno0500:09:4693,90
6Z3139Moskvová AgátaTJ Spartak Letohrad0500:09:5192,15
7Z3153Kulhánková AnnaKB Krkonoše0400:09:5491,09
8Z31633Jírová AlžbětaSK Rover Praha0400:09:5690,39
9Z3178Marková NikolaTJ Spartak Letohrad0500:09:5889,68
10Z3186Kánská LucieTJ Spartak Letohrad0400:09:5989,33
11Z31921Horákovská AdélaSK NMNM0500:10:0088,98
12Z32023Smažíková KateřinaWikov SKI Skuhrov0400:10:0188,63
13Z32312Kubíčková AdélaTJ Spartak Letohrad0500:10:0587,22
14Z32534Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:10:1284,76
15Z32825Cenková EmaFenix Ski Team Jeseník0500:10:1683,35
16Z32929Mičkerová MichaelaFenix Ski Team Jeseník0400:10:1982,30
17Z33019Kunstmüllerová TerezaSK NMNM0500:10:2081,95
18Z3321Novotná TerezaKB Krkonoše0500:10:2480,54
19Z33937Hubálková BarboraSDH Lukavice0500:10:3875,62
20Z3405Hrubá KláraTJ Spartak Letohrad0400:10:3975,26
21Z34138Šípková EliškaSDH Lukavice0400:10:4174,56
22Z34240Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team Česká Třebová0500:10:4473,51
23Z34310Halberštátová SáraTJ Spartak Letohrad0500:10:4573,15
24Z34522Holková KateřinaSK NMNM0500:10:5469,99
25Z34730Nekvasilová KateřinaKB Klecany0500:11:0267,17
26Z34811Kubíčková ZuzanaTJ Spartak Letohrad0500:11:0566,12
27Z35214Suchodolová TerezaTJ Spartak Letohrad0500:11:2858,03
28Z35313Šrolerová JanaTJ Spartak Letohrad0500:11:3356,27
29Z35715Hiesböcková LucieSK NMNM0400:11:5149,94
30Z36028Svobodová KarolínaFenix Ski Team Jeseník0400:12:2438,34
31Z36127Bašičová AdélaFenix Ski Team Jeseník0400:12:2637,63
32Z36220Žváčková JolanaSK NMNM0500:12:3235,52
33Z36316Zábršová DominikaSK NMNM0400:12:4730,25
34Z36417Zábršová AdrianaSK NMNM0400:12:4929,54
35Z36518Tlačbabová NelaSK NMNM0400:12:5228,49

Dorostenci mladší (trať 4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41121Vrbovský BenjaminFenix Ski Team Jeseník0200:14:48103,83
2M42114Bílek DavidVencl team Ústí nad Orlicí0300:14:55102,28
3M43117Maryška JanWikov SKI Skuhrov0200:15:3393,89
4M44122Medek JakubFenix Ski Team Jeseník0200:15:4890,57
5M46110Abrahám LuděkTJ Spartak Letohrad0300:16:0087,92
6M47119Peňáz RadekFenix Ski Team Jeseník0300:16:0287,48
7M48111Lušovský JanTJ Spartak Letohrad0200:16:1883,95
8M49123Cenek JáchymFenix Ski Team Jeseník0200:16:2682,18
9M410108Dostálek Petr VojtěchTJ Spartak Letohrad0200:16:2781,96
10M411112Šuba DaliborTJ Spartak Letohrad0200:16:4478,20
11M412106Hermann JakubTJ Spartak Letohrad0300:16:4677,76
12M413124Smetana ProkopSK Rover Praha0300:16:5974,89
13M414120Peňáz VojtěchFenix Ski Team Jeseník0300:17:0274,23
14M415103Veselý JaroslavTJ Spartak Letohrad0300:17:0673,34
15M416105Vondráček JakubTJ Spartak Letohrad0300:17:1671,13
16M417115Zaoral MichalSK NMNM0300:17:2569,15
17M419127Gregora FilipActivity Lanškroun0200:17:3866,27
18M421126Kapoun JanAtletika Polička0300:17:5362,96
19M423107Harcula MichalTJ Spartak Letohrad0300:18:0061,41
20M424101Bryscejn OndřejTJ Spartak Letohrad0300:18:0959,43
21M425118Kopecký MartinFenix Ski Team Jeseník0300:18:1358,54
22M427116Mahel RadimSK NMNM0300:18:3154,57
23M429102Dvořák MartinTJ Spartak Letohrad0300:18:3453,90
24M432109Lána JanTJ Spartak Letohrad0200:19:0347,50
25M433125Šach PetrSK Rover Praha0300:19:1145,73
26M442104Költö MatějTJ Spartak Letohrad0300:20:1032,70
27M459113Hartl ŠtěpánKB Střelka Brno0300:25:233,00

Dorostenky mladší (trať 3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z417257Haufová ZuzanaSDH Lukavice0200:14:07101,87
2Z420258Šedová TerezaCyklo Bendl Vysoké Mýto0300:14:15100,00
3Z42495Mrázová JanaFenix Ski Team Jeseník0200:14:2398,13
4Z42588Motlová LucieTJ Spartak Letohrad0200:14:3196,26
5Z42891Tomášková VeronikaSK NMNM0300:14:4493,22
6Z431133Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:14:5191,58
7Z43286Kubíčková NikitaTJ Spartak Letohrad0200:14:5690,41
8Z43385Grossmannová TerezaTJ Spartak Letohrad0200:14:5790,18
9Z43496Mičkerová KarlaFenix Ski Team Jeseník0200:15:0189,24
10Z435256Stránská VendulaJiskra Ústí nad Orlicí0300:15:0388,77
11Z43692Orálková KamilaSK NMNM0300:15:0787,84
12Z43883Mikysková SvatavaTJ Spartak Letohrad0300:15:1885,26
13Z44289Ondrušová KateřinaTJ Spartak Letohrad0200:16:2270,29
14Z44382Burešová KarolínaTJ Spartak Letohrad0300:16:2370,06
15Z44584Škrobánková ViolaTJ Spartak Letohrad0300:16:2769,12
16Z44894Bakešová DenisaFenix Ski Team Jeseník0200:16:3567,25
17Z45097Nováková AnnaKB Klecany0300:16:4664,68
18Z45198Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:16:5063,74
19Z45387Chmelíčková ZuzanaTJ Spartak Letohrad0200:17:2056,73
20Z45581Drbolová NatálieKB Střelka Brno0300:18:4437,08
21Z45693Navrátilová SimonaSK NMNM0300:18:5634,27
22Z458100Kotyzová SáraAtletika Žamberk0300:19:1230,53
23Z45965Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:19:1529,82
-Z4-99Hovorková KarolínaAtletika Žamberk03DNF-

Dorostenci starší (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51142Strouhal JakubFenix Ski Team Jeseník0100:21:16103,09
2M52141Vašátko MarekWikov SKI Skuhrov0100:21:27101,39
3M56149Urban MatyášVencl tým Ústí nad Orlicí0000:22:0595,52
4M57144Hermann MatějTJ Spartak Letohrad0000:22:0895,06
5M510147Palla MartinTJ Spartak Letohrad0100:22:5487,96
6M512150Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:23:5279,01
7M514146Remeš TadeášTJ Spartak Letohrad0100:24:2873,46
8M515148Valíček RobertTJ Spartak Letohrad0100:24:4171,45
9M524259Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:25:5959,41

Dorostenky starší (trať 4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z518136Poulíková KarolínaFenix Ski Team Jeseník0000:17:36113,32
2Z531135Poláková NatálieFenix Ski Team Jeseník0000:18:49100,41
3Z541132Strouhalová AnnaFenix Ski Team Jeseník0100:20:0986,27
4Z549133Schreierová AnnaFenix Ski Team Jeseník0000:21:4669,12
5Z551138Matyášová JitkaOrel Dolní Dobrouč0100:23:3949,15
6Z553131Mudrová NatálieFenix Ski Team Jeseník0100:23:4548,08
7Z555137Hnátnická ZuzanaOB Žamberk0100:24:2541,01

Junioři 18-19 let (trať 9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ6156Tůma JanSKP Nymburk9900:34:38108,88
2MJ8157Moravec JakubJM TEAM Letohrad9900:37:5191,12

Juniorky 18-19 let (trať 4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ37154Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:19:28110,13
2ZJ44151Smažíková PetraWikov SKI Skuhrov9900:20:4597,62
3ZJ48153Václavková HanaDlouhá Třebová9900:21:1892,25
4ZJ54152Matyášová EliškaOrel Dolní Dobrouč9900:23:5966,08

Muži A 20-39 let (trať 9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1178Moravec MartinTJ Spartak Letohrad8400:32:11102,05
2MA2183Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:32:3699,49
3MA3180Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:32:4698,46
4MA4181Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:33:3693,34
5MA5184Chlubna JanTJ NMNM8400:33:4592,41
6MA7177Pavelka JiříFenix Ski Team Jeseník8000:37:0372,12
7MA9182Živný MarekSD Fitness RACE TEAM9100:38:5360,84
8MA10179Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:41:5142,59
9MA11186Jílek JosefAK Slovan Moravská Třebová8900:41:5841,88
10MA12185Šuster FrantišekČeská Třebová8300:43:1034,50

Muži B 40-49 let (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB3224Kincl MarekMaratostav Úpice7400:21:30100,57
2MB4268Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:21:32100,26
3MB5266Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí7200:21:3999,18
4MB8216Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:22:2292,53
5MB11218Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová7300:23:4180,31
6MB13215Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:24:0676,45
7MB17261Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:24:4670,27
8MB19221Strnad TomášTJ Spartak Letohrad6900:25:0167,95
9MB20265Roleček MilanPěčín7600:25:3263,15
10MB22212Hampl AloisOstrov7000:25:5559,60
11MB23211Korcina MichalStřelka Brno7300:25:5859,13
12MB27222Strouhal TomášFortex SKI Moravský Beroun7400:26:1955,89
13MB33213Němec RadekLitomyšl7700:28:4133,93
14MB34220Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:28:5831,31
15MB35214Kapoun PetrAtletika Polička7500:29:5123,11
16MB38217Zvoník PetrAtletika Žamberk7200:31:0012,45
17MB39219Vacek JiříDlouhá Třebová7700:31:416,11
18MB40225Červenka JakubKB Klecany7300:32:033,00
19MB41223Drbohlav Ondřej-7400:32:143,00

Muži C 50-59 let (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC9238Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:22:38111,82
2MC16239Ožana VáclavTJ NMNM6400:24:4594,23
3MC18237Dostálek PetrBouda6700:24:4793,95
4MC25236Novotný Luděk3D Fitness Race Team6200:26:1082,45
5MC26241Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:26:1481,89
6MC28240Hruban JanČeská Třebová6600:26:2280,79
7MC36242Kaška ZdeněkSK Kyšperk6400:30:0549,88

Muži D 60 let a starší (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD21260Bláha MilanAF Křovice5700:25:50103,55
2MD29269Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:26:3098,48
3MD30252Ráb PavelČeská Třebová5200:26:3497,97
4MD31262Dostál LadislavMoravská Třebová5600:26:4596,58
5MD32267Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:27:1492,90
6MD37253Leszkow PetrMK Hlinsko4400:30:39124,33
7MD42264Balla ZikmnudSK Pod Dubem5400:32:3751,96
8MD43254Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:32:5449,81
9MD44255Jelínek MatějČernilov4200:35:4095,57
10MD45251Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:38:2280,10
11MD46263Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:38:465,20

Ženy A 20-34 let (trať 4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA5167Moravcová KláraTJ Spartak Letohrad8300:15:59115,99
2ZA20166Nováková BarboraSokol Kunvald8300:17:4595,65
3ZA26168Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:18:2388,36

Ženy B 35-44 let (trať 4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB30203Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:18:44103,44
2ZB34205Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná7900:19:1398,37
3ZB35204Veselá KateřinaAZAS Dolní Čermná7900:19:1498,19
4ZB38209Pirklová KateřinaLetohrad7600:19:3394,87
5ZB39208Šedová JanaCyklo Bendl Vysoké Mýto7300:19:4093,65
6ZB47206Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:20:5880,01
7ZB57207Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:24:5538,56
8ZB58201Červenková AnnaKB Klecany7800:24:5738,21
9ZB60202Egidová NikolaKB Klecany8200:27:596,38

Ženy C 45-54 let (trať 4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC21233Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:17:53107,42
2ZC28228Deverová MonikaKB Klecany6600:18:33100,24
3ZC36234Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:19:1792,34
4ZC40227Žalčíková MarionFenix Ski Team Jeseník6600:19:5984,80
5ZC43232Jirásková EvaMaratonstav Úpice6400:20:2879,60
6ZC45229Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:20:4776,19
7ZC46226Vlčková RomanaStřelka Brno7100:20:4876,01
8ZC50230Vanická BlankaAtletika Žamberk7200:22:4055,91
9ZC52231Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:23:4344,60

Ženy D 55 let a starší (trať 4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD56249Dostálová EvaMoravská Třebová5900:24:53116,17
2ZD61248Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:28:0492,65
3ZD62247Jelínková MagdalenaČernilov4500:28:1691,18
4ZD63246Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:28:2190,56

Trať 0,5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D218Málková LucieTJ Spartak Letohrad1000:01:29-
2D2217Gregorová AnnaZŠ Žichlínek1000:01:30-
1C2227Pirkl VítISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:30-
3D242Michlová TerezaWikov SKI Skuhrov1000:01:32-
4D2511Dejdarová TerezaISCAREX junior TEAM1000:01:33-
2C2534Veselý JanTJ Spartak Letohrad1000:01:33-
3C2725Pavelka ViktorFenix Ski Team Jeseník1000:01:34-
5D2810Vaníčková BarboraTJ Spartak Letohrad1000:01:36-
4C2935Veselý JakubTJ Spartak Letohrad1000:01:38-
5C21037Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:01:39-
6C21121Křepela JiříWikov SKI Skuhrov1000:01:40-
7C21224Sedláček AndrejFenix Ski Team Jeseník1000:01:41-
6D21312Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová1000:01:42-
8C21328Jansa ŠtěpánTJ Spartak Letohrad1100:01:42-
9C21532Prokopec MartinAtletika Žamberk1000:01:43-
10C21640Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:01:44-
11C21738Ducháček MatějSokol Řetová1100:01:45-
11C21726Dušek OndřejTJ Spartak Letohrad1000:01:45-
11C21739Kouba RadimRybník1100:01:45-
11C21736Költö TobiasTJ Spartak Letohrad1000:01:45-
15C22129Kubín ZdeněkTJ Spartak Letohrad1100:01:46-
7D2229Prchalová MagdalénaTJ Spartak Letohrad1000:01:48-
7D22216Stratilová AnnaTJ Spartak Letohrad1000:01:48-
9D22413Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:01:49-
16C22523Žák OndřejFenix Ski Team Jeseník1000:01:50-
10D2264Vašíčková VeronikaFenix Ski Team Jeseník1000:01:51-
11D2271Faltusová ŠtěpánkaSokol Klášterec nad O.1000:01:53-
17C22830Peňáz JanFenix Ski Team Jeseník1100:01:54-
12D22918Krejčová AnetaLetohrad1100:01:55-
13D2305Svobodová AlenaFenix Ski Team Jeseník1000:01:56-
18C23033Koukol SebastianAtletika Žamberk1100:01:56-
14D2327Procházková KaisaKB Klecany1100:01:58-
19C23331Váně JakubLanškroun1000:02:03-
20C23422Jurčák DanielFenix Ski Team Jeseník1100:02:06-
15D23515Nováková DenisaSokol Kunvald1000:02:15-
16D23614Kopecká KláraTJ Spartak Letohrad1000:02:27-

Trať 0,8 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11190Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:03:09102,44
2M12100Beneš MarekSKI Skuhrov0800:03:10101,39
3M13183Kumpošt RadovanISCAREX Junior team Česká Třebová0800:03:1596,17
1Z14189Steklá BarboraTJ Svitavy0800:03:16101,02
2Z1552Kouřilová JulieFenix Ski Team Jeseník0800:03:17100,00
3Z1645Holíková VeronikaWikov SKI Skuhrov0800:03:1898,98
4Z1741Kocmánková DominikaSK NMNM0800:03:1997,97
4M1873Červenka HynekKB Klecany0900:03:2189,90
5M1981Hanuš AdamTJ Spartak Letohrad0800:03:2288,85
6M11085Jansa MatějTJ Spartak Letohrad0800:03:2486,76
7M11199Martinec VojtěchAtletika Žamberk0800:03:2585,71
8M11270Gajdoš MatějFenix Ski Team Jeseník0900:03:2882,58
9M11377Vejvoda LukášKB Klecany0800:03:3377,35
5Z11353Štruncová EllaTJ Spartak Letohrad0800:03:3383,76
10M11580Kubín JanTJ Spartak Letohrad0800:03:3476,31
11M11697Zvoník ŠimonAtletika Žamberk0800:03:3575,26
6Z11651Vršanová JulieFenix Ski Team Jeseník0800:03:3581,73
11M116188Gregora LukášActivity Lanškroun0800:03:3575,26
13M11969Pleva JanFenix Ski Team Jeseník0900:03:3674,22
14M12088Strnad VítTJ Spartak Letohrad0800:03:3773,17
15M12178Voves MartinKB Klecany0800:03:3971,08
7Z122179Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0800:03:4076,65
16M12298Tobiška VáclavAtletika Žamberk0800:03:4070,03
16M12296Šedivý EliášTJ Spartak Letohrad0800:03:4070,03
18M12575Španiel VojtěchKB Klecany0800:03:4168,99
19M12695Zajíček VojtěchAtletika TJ Lanškroun0800:03:4366,90
20M12772Nešpor CyrilKB Klecany0800:03:4465,85
8Z128177Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0900:03:4571,57
21M12966Suchodol LukášSokol Klášterec nad Orlicí0800:03:4663,76
9Z12955Vaníčková BarboraTJ Spartak Letohrad0800:03:4670,56
22M13191Stejskal DanielTJ Spartak Letohrad0900:03:4762,72
10Z13248Juříková NikolFenix Ski Team Jeseník0800:03:4868,53
23M13294Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:03:4861,67
24M134178Zářecký MarekISCAREX junior TEAM0900:03:4960,63
11Z13549Žáková BarboraFenix Ski Team Jeseník0800:03:5066,50
25M13684Vacek JakubTJ Spartak Letohrad0800:03:5158,54
12Z13754Mikysková DarjaTJ Spartak Letohrad0800:03:5363,45
26M138181Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:03:5455,40
27M139175Ducháček VítSokol Řetová0800:03:5554,36
13Z13947Mudrová BeátaFenix Ski Team Jeseník0900:03:5561,42
14Z14157Grossmannová LucieTJ Spartak Letohrad0800:03:5660,41
28M14167Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:03:5653,31
29M14374Jelínek ŠtěpánKB Klecany0800:03:5752,26
15Z14343Zvercová MarieSokol Klášterec nad Orlicí0800:03:5759,39
30M14590Moravec VojtěchTJ Spartak Letohrad0800:03:5851,22
16Z145180Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:03:5858,38
31M14783Křivka AdamTJ Spartak Letohrad0800:03:5950,17
17Z14761Urbanová AnnaTJ Spartak Letohrad0900:03:5957,36
32M14971Bandík JanFenix Ski Team Jeseník0800:04:0049,13
33M150176Fajfr AlešSokol Žamberk0900:04:0148,08
18Z15150Horáčková DanielaFenix Ski Team Jeseník0800:04:0254,31
19Z15256Faltusová EmaTJ Spartak Letohrad0800:04:0353,30
34M15392Nový JakubTJ Spartak Letohrad0900:04:0444,95
20Z154182Pirklová PatricieLetohrad0900:04:0551,27
21Z15562Jankovičová DenisaTJ Spartak Letohrad0900:04:0650,25
35M15687Palán ŠimonTJ Spartak Letohrad0800:04:0741,81
35M15693Kulhavý KryštofTJ Spartak Letohrad0900:04:0741,81
37M15868Rous MartinSokol Klášterec nad Orlicí0900:04:0840,77
38M15976Piškule ŠtěpánKB Klecany0900:04:0939,72
22Z16063Kubová KláraTJ Spartak Letohrad0900:04:1145,18
23Z16142Orálková AndreaSK NMNM0800:04:1442,13
39M16286Adamec FilipTJ Spartak Letohrad0800:04:1632,40
40M16389Krsek ŠtěpánTJ Spartak Letohrad0800:04:1830,31
24Z16444Kvačková ViktorieSokol Klášterec nad Orlicí0800:04:2431,98
25Z16559Ferancová VendulaTJ Spartak Letohrad0900:04:2629,95
41M16679Procházka OndřejKB Klecany0900:04:2918,82
26Z16760Stará EmmaTJ Spartak Letohrad0900:04:3124,87
27Z16864Zvercová AdélaSokol Klášterec nad Orlicí0900:04:4114,72
28Z16958Koutníková RozálieTJ Spartak Letohrad0900:04:4312,69
29Z17046Vašíčková EliškaFenix Ski Team Jeseník0900:04:4411,68
30Z17165Vacková AdélkaAtletika Žamberk0800:04:469,64
42M17282Valenta MartinTJ Spartak Letohrad0800:04:553,00

Trať 1,2 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21101Babánková InkaKB Střelka Brno0600:05:05102,59
2Z22108Kubová LucieTJ Spartak Letohrad0600:05:09100,00
3Z23187Matějková Viktoria ElaLubník0700:05:1397,41
4Z24186Borková JohankaISCAREX Junior team ČT0700:05:1794,82
5Z25135Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:05:1894,17
6Z26166Vetchá RozálieISCAREX Junior team Česká Třebová0700:05:2092,88
7Z27192Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:05:2589,64
8Z28102Kutějová PetraKB Střelka Brno0600:05:2689,00
9Z29119Smažíková IvanaWikov SKI Skuhrov0700:05:2788,35
10Z210125Gajdošová ViktorieFenix Ski Team Jeseník0600:05:2987,06
11Z211130Kubíčková NinaTJ Spartak Letohrad0700:05:3086,41
12Z212116Malušková KateřinaSK NMNM0700:05:3185,76
13Z213103Bauerová ŠarlotaKB Střelka Brno0600:05:3384,47
14Z214137Stejskalová TerezaAtletika Dobruška0600:05:3583,17
15Z215138Matějková AnnaActivity Lanškroun0700:05:3781,88
16Z216139Pekárková ZuzanaSKI Skuhrov0700:05:3980,58
17Z217134Bártová NicolTJ Spartak Letohrad0700:05:4576,70
18Z218107Lánová TerezaTJ Spartak Letohrad0600:05:4676,05
19Z219132Hegerová RozálieTJ Spartak Letohrad0700:05:4775,40
20Z220124Bandíková MonikaFenix Ski Team Jeseník0600:05:5570,23
21Z221106Matějová AnnaKB Střelka Brno0600:05:5669,58
22Z222105Korcinová TerezaKB Střelka Brno0600:05:5768,93
23Z223104Daňhelová BabetaKB Střelka Brno0600:05:5868,28
24Z224140Svobodová BarboraAZAS Dolní Čermná0600:05:5967,64
25Z225185Hubálková KristýnaAtletika TJ Lanškroun0700:06:0066,99
26Z226126Macurová BáraFenix Ski Team Jeseník0600:06:0166,34
27Z227191Streitová AnetaFenix Ski Team Jeseník0700:06:0265,70
28Z228122Pešová AnetaFenix Ski Team Jeseník0600:06:0365,05
29Z229117Kristejnová AnetaSokol Klášterec nad Orlicí0700:06:0563,75
30Z230120Korytářová KarolínaFenix Ski Team Jeseník0700:06:0762,46
31Z231123Mudrová NelaFenix Ski Team Jeseník0600:06:0961,17
32Z232113Boušková MonikaSK NMNM0600:06:1358,58
33Z233128Drbohlavová EliškaKB Klecany0600:06:1755,99
34Z234110Hovadová AnetaTJ Spartak Letohrad0600:06:1855,34
35Z235121Jurčáková LucieFenix Ski Team Jeseník0700:06:2252,75
36Z236127Suchomelová TerezaKB Klecany0700:06:2451,46
37Z237115Žváčková NelaSK NMNM0700:06:2550,81
38Z238111Dočekalová TerezaTJ Spartak Letohrad0600:06:3444,98
39Z239114Dobiášová KarolínaSK NMNM0700:06:3544,34
40Z240112Kunstmüllerová LeaSK NMNM0600:06:3842,39
41Z241136Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:06:5531,39
41Z241129Hlaváčková MichaelaKB Klecany0600:06:5531,39
43Z243118Páchová KarolínaSokol Klášterec nad Orlicí0700:07:2511,97

Trať 2 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21171Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová0600:09:06103,24
2M22173Boháč PankrácJiskra Ústí nad Orlicí0600:09:13100,72
1Z3339Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:09:21102,70
3M24141Kulhánek LukášKB Vrchlabí0600:09:2696,04
2Z3526Kouřilová EmaFenix Ski Team Jeseník0500:09:3199,18
4M26158Cenek TomášFenix Ski Team Jeseník0700:09:3393,51
3Z372Tomášková DanielaKB Krkonoše0500:09:3498,12
5M28150Knápek ŠimonTJ Spartak Letohrad0700:09:4090,99
6M29152Málek MichaelTJ Spartak Letohrad0700:09:4389,91
4Z3107Grossmannová KláraTJ Spartak Letohrad0400:09:4494,61
5Z3114Cikánková AnitaKB Střelka Brno0500:09:4693,90
7M212144Mikyska FilipTJ Spartak Letohrad0600:09:4888,11
6Z3139Moskvová AgátaTJ Spartak Letohrad0500:09:5192,15
8M214143Suchodol ŠtěpánTJ Spartak Letohrad0600:09:5286,67
7Z3153Kulhánková AnnaKB Krkonoše0400:09:5491,09
8Z31633Jírová AlžbětaSK Rover Praha0400:09:5690,39
9Z3178Marková NikolaTJ Spartak Letohrad0500:09:5889,68
10Z3186Kánská LucieTJ Spartak Letohrad0400:09:5989,33
11Z31921Horákovská AdélaSK NMNM0500:10:0088,98
12Z32023Smažíková KateřinaWikov SKI Skuhrov0400:10:0188,63
9M220155Verner OndřejWikov SKI Skuhrov0600:10:0183,42
10M222147Barvínek DanielTJ Spartak Letohrad0600:10:0283,06
13Z32312Kubíčková AdélaTJ Spartak Letohrad0500:10:0587,22
11M224170Fajfr MarekOB Žamberk0600:10:0681,62
12M225168Stránský JakubSokol Řetová0700:10:1279,46
14Z32534Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:10:1284,76
13M227159Steiger AlexandrFenix Ski Team Jeseník0600:10:1578,38
15Z32825Cenková EmaFenix Ski Team Jeseník0500:10:1683,35
16Z32929Mičkerová MichaelaFenix Ski Team Jeseník0400:10:1982,30
17Z33019Kunstmüllerová TerezaSK NMNM0500:10:2081,95
14M231145Nový TomášTJ Spartak Letohrad0600:10:2375,50
18Z3321Novotná TerezaKB Krkonoše0500:10:2480,54
15M233164Kalivoda VojtěchKB Klecany0600:10:2873,69
16M234165Doleček PřemyslTJ Spartak Letohrad0700:10:2973,33
17M235174Krištof JanAtletika Polička0700:10:3072,97
18M236172Hanik MaximISCAREX Junior team ČT0700:10:3172,61
19M237151Marek MatoušTJ Spartak Letohrad0700:10:3670,81
20M238156Křepela JanWikov SKI Skuhrov0700:10:3770,45
19Z33937Hubálková BarboraSDH Lukavice0500:10:3875,62
20Z3405Hrubá KláraTJ Spartak Letohrad0400:10:3975,26
21Z34138Šípková EliškaSDH Lukavice0400:10:4174,56
22Z34240Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team Česká Třebová0500:10:4473,51
23Z34310Halberštátová SáraTJ Spartak Letohrad0500:10:4573,15
21M243149Jankovič LiborTJ Spartak Letohrad0600:10:4567,57
24Z34522Holková KateřinaSK NMNM0500:10:5469,99
22M246163Červenka JiříKB Klecany0700:10:5663,60
25Z34730Nekvasilová KateřinaKB Klecany0500:11:0267,17
26Z34811Kubíčková ZuzanaTJ Spartak Letohrad0500:11:0566,12
23M249154Špinar AlešSK NMNM0600:11:1257,84
24M250153Suchodol OndřejTJ Spartak Letohrad0700:11:1656,40
25M251167Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:11:2353,87
27Z35214Suchodolová TerezaTJ Spartak Letohrad0500:11:2858,03
28Z35313Šrolerová JanaTJ Spartak Letohrad0500:11:3356,27
26M253160Beran PetrKB Klecany0700:11:3350,27
27M255142Suchánek BrianKB Střelka Brno0600:11:3449,91
28M256161Kushpil PetrKB Klecany0700:11:3948,11
29Z35715Hiesböcková LucieSK NMNM0400:11:5149,94
29M258148Tobiáš JáchymTJ Spartak Letohrad0600:12:0040,54
30M259169Hovorka JakubAtletika Žamberk0600:12:1136,58
30Z36028Svobodová KarolínaFenix Ski Team Jeseník0400:12:2438,34
31Z36127Bašičová AdélaFenix Ski Team Jeseník0400:12:2637,63
32Z36220Žváčková JolanaSK NMNM0500:12:3235,52
33Z36316Zábršová DominikaSK NMNM0400:12:4730,25
34Z36417Zábršová AdrianaSK NMNM0400:12:4929,54
35Z36518Tlačbabová NelaSK NMNM0400:12:5228,49
31M266157Svoboda PavelFenix Ski Team Jeseník0700:13:0317,84
32M267162Devera LukášKB Klecany0700:14:023,00

Trať 3 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3143Milán JakubKB Střelka Brno0400:12:35102,79
2M3249Gregor JanTJ Spartak Letohrad0400:12:5098,87
3M3356Vašátko JanWikov SKI Skuhrov0500:12:5298,35
4M3452Malušek DanielSK NMNM0400:12:5497,82
5M3569Bláha JiříSK Rover Praha0400:13:0594,95
6M3647Rybka LukášTJ Spartak Letohrad0400:13:0993,91
7M3768Bláha MichalSK Rover Praha0400:13:1592,34
8M3855Maidl ŠtěpánWikov SKI Skuhrov0400:13:2789,20
9M3944Franc TadeášKB Střelka Brno0500:13:2988,68
10M31061Juřík MarekFenix Ski Team Jeseník0400:13:3088,42
11M31159Bakeš DanielFenix Ski Team Jeseník0500:13:3188,16
12M31267Kuchař MatějSK Rover Praha0400:13:4185,55
13M31354Maidl ŠimonWikov SKI Skuhrov0400:13:5581,89
14M31436Akak OndřejAtletika Žamberk0500:13:5980,84
15M31550Fišer RadekTJ Spartak Letohrad0500:14:0080,58
16M31646Suchodol VítTJ Spartak Letohrad0400:14:0579,28
1Z417257Haufová ZuzanaSDH Lukavice0200:14:07101,87
17M31874Seidl LukášRychnov nad Kněžnou0500:14:1177,71
18M31953Kabrda JonášSK NMNM0400:14:1476,93
2Z420258Šedová TerezaCyklo Bendl Vysoké Mýto0300:14:15100,00
19M32162Španiel AntonínKB Klecany0400:14:1676,40
20M32273Bukáček MarekAtletika Polička0400:14:1875,88
21M32335Tobiška ŠtěpánAtletika Žamberk0500:14:2075,36
3Z42495Mrázová JanaFenix Ski Team Jeseník0200:14:2398,13
4Z42588Motlová LucieTJ Spartak Letohrad0200:14:3196,26
22M32663Macháček ŠimonKB Klecany0500:14:3471,70
23M32775Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:14:4070,13
5Z42891Tomášková VeronikaSK NMNM0300:14:4493,22
24M32948Schlass AdamTJ Spartak Letohrad0400:14:4668,57
25M33072Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:14:4868,05
6Z431133Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:14:5191,58
7Z43286Kubíčková NikitaTJ Spartak Letohrad0200:14:5690,41
8Z43385Grossmannová TerezaTJ Spartak Letohrad0200:14:5790,18
9Z43496Mičkerová KarlaFenix Ski Team Jeseník0200:15:0189,24
10Z435256Stránská VendulaJiskra Ústí nad Orlicí0300:15:0388,77
11Z43692Orálková KamilaSK NMNM0300:15:0787,84
26M33741Hron AntonínKB Vrchlabí0500:15:1062,30
12Z43883Mikysková SvatavaTJ Spartak Letohrad0300:15:1885,26
27M33976Topinka JonášActivity Lanškroun0500:15:3057,07
28M34071Jaroš MatějSK Rover Praha0500:15:5650,28
29M34160Velc RomanFenix Ski Team Jeseník0400:16:0049,24
13Z44289Ondrušová KateřinaTJ Spartak Letohrad0200:16:2270,29
14Z44382Burešová KarolínaTJ Spartak Letohrad0300:16:2370,06
30M34457Bečvář JakubWikov SKI Skuhrov0500:16:2542,71
31M34551Fraiwald PeterSK NMNM0400:16:2742,19
15Z44584Škrobánková ViolaTJ Spartak Letohrad0300:16:2769,12
32M34758Urban OndřejFenix Ski Team Jeseník0500:16:3141,14
16Z44894Bakešová DenisaFenix Ski Team Jeseník0200:16:3567,25
33M34970Pobiš CyrilSK Rover Praha0500:16:4238,27
17Z45097Nováková AnnaKB Klecany0300:16:4664,68
34M35177Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:16:5036,18
18Z45198Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:16:5063,74
19Z45387Chmelíčková ZuzanaTJ Spartak Letohrad0200:17:2056,73
35M35442Pavelec ŠimonKB Střelka Brno0400:18:0416,85
20Z45581Drbolová NatálieKB Střelka Brno0300:18:4437,08
21Z45693Navrátilová SimonaSK NMNM0300:18:5634,27
36M35764Vaňha JanKB Klecany0500:19:053,00
22Z458100Kotyzová SáraAtletika Žamberk0300:19:1230,53
23Z45965Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:19:1529,82

Trať 4 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41121Vrbovský BenjaminFenix Ski Team Jeseník0200:14:48103,83
2M42114Bílek DavidVencl team Ústí nad Orlicí0300:14:55102,28
3M43117Maryška JanWikov SKI Skuhrov0200:15:3393,89
4M44122Medek JakubFenix Ski Team Jeseník0200:15:4890,57
1ZA5167Moravcová KláraTJ Spartak Letohrad8300:15:59115,99
5M46110Abrahám LuděkTJ Spartak Letohrad0300:16:0087,92
6M47119Peňáz RadekFenix Ski Team Jeseník0300:16:0287,48
7M48111Lušovský JanTJ Spartak Letohrad0200:16:1883,95
8M49123Cenek JáchymFenix Ski Team Jeseník0200:16:2682,18
9M410108Dostálek Petr VojtěchTJ Spartak Letohrad0200:16:2781,96
10M411112Šuba DaliborTJ Spartak Letohrad0200:16:4478,20
11M412106Hermann JakubTJ Spartak Letohrad0300:16:4677,76
12M413124Smetana ProkopSK Rover Praha0300:16:5974,89
13M414120Peňáz VojtěchFenix Ski Team Jeseník0300:17:0274,23
14M415103Veselý JaroslavTJ Spartak Letohrad0300:17:0673,34
15M416105Vondráček JakubTJ Spartak Letohrad0300:17:1671,13
16M417115Zaoral MichalSK NMNM0300:17:2569,15
1Z518136Poulíková KarolínaFenix Ski Team Jeseník0000:17:36113,32
17M419127Gregora FilipActivity Lanškroun0200:17:3866,27
2ZA20166Nováková BarboraSokol Kunvald8300:17:4595,65
1ZC21233Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:17:53107,42
18M421126Kapoun JanAtletika Polička0300:17:5362,96
19M423107Harcula MichalTJ Spartak Letohrad0300:18:0061,41
20M424101Bryscejn OndřejTJ Spartak Letohrad0300:18:0959,43
21M425118Kopecký MartinFenix Ski Team Jeseník0300:18:1358,54
3ZA26168Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:18:2388,36
22M427116Mahel RadimSK NMNM0300:18:3154,57
2ZC28228Deverová MonikaKB Klecany6600:18:33100,24
23M429102Dvořák MartinTJ Spartak Letohrad0300:18:3453,90
1ZB30203Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:18:44103,44
2Z531135Poláková NatálieFenix Ski Team Jeseník0000:18:49100,41
24M432109Lána JanTJ Spartak Letohrad0200:19:0347,50
25M433125Šach PetrSK Rover Praha0300:19:1145,73
2ZB34205Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná7900:19:1398,37
3ZB35204Veselá KateřinaAZAS Dolní Čermná7900:19:1498,19
3ZC36234Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:19:1792,34
1ZJ37154Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:19:28110,13
4ZB38209Pirklová KateřinaLetohrad7600:19:3394,87
5ZB39208Šedová JanaCyklo Bendl Vysoké Mýto7300:19:4093,65
4ZC40227Žalčíková MarionFenix Ski Team Jeseník6600:19:5984,80
3Z541132Strouhalová AnnaFenix Ski Team Jeseník0100:20:0986,27
26M442104Költö MatějTJ Spartak Letohrad0300:20:1032,70
5ZC43232Jirásková EvaMaratonstav Úpice6400:20:2879,60
2ZJ44151Smažíková PetraWikov SKI Skuhrov9900:20:4597,62
6ZC45229Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:20:4776,19
7ZC46226Vlčková RomanaStřelka Brno7100:20:4876,01
6ZB47206Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:20:5880,01
3ZJ48153Václavková HanaDlouhá Třebová9900:21:1892,25
4Z549133Schreierová AnnaFenix Ski Team Jeseník0000:21:4669,12
8ZC50230Vanická BlankaAtletika Žamberk7200:22:4055,91
5Z551138Matyášová JitkaOrel Dolní Dobrouč0100:23:3949,15
9ZC52231Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:23:4344,60
6Z553131Mudrová NatálieFenix Ski Team Jeseník0100:23:4548,08
4ZJ54152Matyášová EliškaOrel Dolní Dobrouč9900:23:5966,08
7Z555137Hnátnická ZuzanaOB Žamberk0100:24:2541,01
1ZD56249Dostálová EvaMoravská Třebová5900:24:53116,17
7ZB57207Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:24:5538,56
8ZB58201Červenková AnnaKB Klecany7800:24:5738,21
27M459113Hartl ŠtěpánKB Střelka Brno0300:25:233,00
9ZB60202Egidová NikolaKB Klecany8200:27:596,38
2ZD61248Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:28:0492,65
3ZD62247Jelínková MagdalenaČernilov4500:28:1691,18
4ZD63246Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:28:2190,56

Trať 6 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51142Strouhal JakubFenix Ski Team Jeseník0100:21:16103,09
2M52141Vašátko MarekWikov SKI Skuhrov0100:21:27101,39
1MB3224Kincl MarekMaratostav Úpice7400:21:30100,57
2MB4268Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:21:32100,26
3MB5266Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí7200:21:3999,18
3M56149Urban MatyášVencl tým Ústí nad Orlicí0000:22:0595,52
4M57144Hermann MatějTJ Spartak Letohrad0000:22:0895,06
4MB8216Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:22:2292,53
1MC9238Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:22:38111,82
5M510147Palla MartinTJ Spartak Letohrad0100:22:5487,96
5MB11218Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová7300:23:4180,31
6M512150Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:23:5279,01
6MB13215Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:24:0676,45
7M514146Remeš TadeášTJ Spartak Letohrad0100:24:2873,46
8M515148Valíček RobertTJ Spartak Letohrad0100:24:4171,45
2MC16239Ožana VáclavTJ NMNM6400:24:4594,23
7MB17261Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:24:4670,27
3MC18237Dostálek PetrBouda6700:24:4793,95
8MB19221Strnad TomášTJ Spartak Letohrad6900:25:0167,95
9MB20265Roleček MilanPěčín7600:25:3263,15
1MD21260Bláha MilanAF Křovice5700:25:50103,55
10MB22212Hampl AloisOstrov7000:25:5559,60
11MB23211Korcina MichalStřelka Brno7300:25:5859,13
9M524259Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:25:5959,41
4MC25236Novotný Luděk3D Fitness Race Team6200:26:1082,45
5MC26241Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:26:1481,89
12MB27222Strouhal TomášFortex SKI Moravský Beroun7400:26:1955,89
6MC28240Hruban JanČeská Třebová6600:26:2280,79
2MD29269Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:26:3098,48
3MD30252Ráb PavelČeská Třebová5200:26:3497,97
4MD31262Dostál LadislavMoravská Třebová5600:26:4596,58
5MD32267Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:27:1492,90
13MB33213Němec RadekLitomyšl7700:28:4133,93
14MB34220Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:28:5831,31
15MB35214Kapoun PetrAtletika Polička7500:29:5123,11
7MC36242Kaška ZdeněkSK Kyšperk6400:30:0549,88
6MD37253Leszkow PetrMK Hlinsko4400:30:39124,33
16MB38217Zvoník PetrAtletika Žamberk7200:31:0012,45
17MB39219Vacek JiříDlouhá Třebová7700:31:416,11
18MB40225Červenka JakubKB Klecany7300:32:033,00
19MB41223Drbohlav Ondřej-7400:32:143,00
7MD42264Balla ZikmnudSK Pod Dubem5400:32:3751,96
8MD43254Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:32:5449,81
9MD44255Jelínek MatějČernilov4200:35:4095,57
10MD45251Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:38:2280,10
11MD46263Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:38:465,20

Trať 9 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1178Moravec MartinTJ Spartak Letohrad8400:32:11102,05
2MA2183Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:32:3699,49
3MA3180Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:32:4698,46
4MA4181Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:33:3693,34
5MA5184Chlubna JanTJ NMNM8400:33:4592,41
1MJ6156Tůma JanSKP Nymburk9900:34:38108,88
6MA7177Pavelka JiříFenix Ski Team Jeseník8000:37:0372,12
2MJ8157Moravec JakubJM TEAM Letohrad9900:37:5191,12
7MA9182Živný MarekSD Fitness RACE TEAM9100:38:5360,84
8MA10179Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:41:5142,59
9MA11186Jílek JosefAK Slovan Moravská Třebová8900:41:5841,88
10MA12185Šuster FrantišekČeská Třebová8300:43:1034,50

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1178Moravec MartinTJ Spartak Letohrad8400:32:11102,05
2MA2183Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:32:3699,49
3MA3180Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:32:4698,46
4MA4181Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:33:3693,34
5MA5184Chlubna JanTJ NMNM8400:33:4592,41
6MJ6156Tůma JanSKP Nymburk9900:34:3886,98
7MA7177Pavelka JiříFenix Ski Team Jeseník8000:37:0372,12
8MJ8157Moravec JakubJM TEAM Letohrad9900:37:5167,20
9MA9182Živný MarekSD Fitness RACE TEAM9100:38:5360,84
10MA10179Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:41:5142,59
11MA11186Jílek JosefAK Slovan Moravská Třebová8900:41:5841,88
12MA12185Šuster FrantišekČeská Třebová8300:43:1034,50

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA5167Moravcová KláraTJ Spartak Letohrad8300:15:59113,18
2Z518136Poulíková KarolínaFenix Ski Team Jeseník0000:17:3694,29
3ZA20166Nováková BarboraSokol Kunvald8300:17:4592,53
4ZC21233Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:17:5390,97
5ZA26168Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:18:2385,13
6ZC28228Deverová MonikaKB Klecany6600:18:3383,18
7ZB30203Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:18:4481,04
8Z531135Poláková NatálieFenix Ski Team Jeseník0000:18:4980,06
9ZB34205Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná7900:19:1375,39
10ZB35204Veselá KateřinaAZAS Dolní Čermná7900:19:1475,19
11ZC36234Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:19:1774,61
12ZJ37154Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:19:2872,47
13ZB38209Pirklová KateřinaLetohrad7600:19:3371,49
14ZB39208Šedová JanaCyklo Bendl Vysoké Mýto7300:19:4070,13
15ZC40227Žalčíková MarionFenix Ski Team Jeseník6600:19:5966,43
16Z541132Strouhalová AnnaFenix Ski Team Jeseník0100:20:0964,48
17ZC43232Jirásková EvaMaratonstav Úpice6400:20:2860,78
18ZJ44151Smažíková PetraWikov SKI Skuhrov9900:20:4557,47
19ZC45229Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:20:4757,08
20ZC46226Vlčková RomanaStřelka Brno7100:20:4856,88
21ZB47206Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:20:5854,94
22ZJ48153Václavková HanaDlouhá Třebová9900:21:1851,04
23Z549133Schreierová AnnaFenix Ski Team Jeseník0000:21:4645,58
24ZC50230Vanická BlankaAtletika Žamberk7200:22:4035,06
25Z551138Matyášová JitkaOrel Dolní Dobrouč0100:23:3923,57
26ZC52231Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:23:4322,79
27Z553131Mudrová NatálieFenix Ski Team Jeseník0100:23:4522,40
28ZJ54152Matyášová EliškaOrel Dolní Dobrouč9900:23:5919,68
29Z555137Hnátnická ZuzanaOB Žamberk0100:24:2514,61
30ZD56249Dostálová EvaMoravská Třebová5900:24:539,16
31ZB57207Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:24:558,77
32ZB58201Červenková AnnaKB Klecany7800:24:578,38
33ZB60202Egidová NikolaKB Klecany8200:27:593,00
34ZD61248Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:28:043,00
35ZD62247Jelínková MagdalenaČernilov4500:28:163,00
36ZD63246Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:28:213,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód