hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

3. Zemská míle

25.8.2017, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: 3. Zemská míle
  • datum konání: 25.8.2017
  • zobrazeno již 318x

Sociální sítě

Místo konání

Stadion Romana Šebrleho, Lanškroun
17:00 - 19:00 hodin

Přihlášky

na místě od 15:30 hodin

Startovné

30 Kč (děti zdarma)

Popis tratě

1 míle a kratší tratě na tartanu

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jindřich Sadílek
tel. 777 595 129

Propozice seriálu

Internetové stránky

http://www.activityla.cz

E-mailová adresa

sadilek@lenzo.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
30.9.20174. Zemská míle139
16.6.20172. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD141
7.4.20171. Zemská míle126
8.10.20164. Zemská míle139
26.8.20163. Zemská míle125
17.6.20162. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD131
8.4.20161. Zemská míle156
3.10.20154. Zemská míle - vyhlášení148
28.8.20153. Zemská míle161
19.6.20152. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD155
10.4.20151. Zemská míle152
19.9.20144. Zemská míle - vyhlášení162
29.8.20143. Zemská míle170
6.6.20142. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD135
28.3.20141. Zemská míle179
4.10.20134. Zemská míle105
20.9.20133. Zemská míle106
7.6.20132. Zemská míle (noční závod)120
19.4.20131. Zemská míle91
2.11.2012Zemská míle51

Statistika závodu 3. Zemská míle

  • ročníků: 21
  • závodníků na všech ročnících: 2692

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Borek Viktor0420
Vetchý Kryštof0420
Pirklová Markéta7919
Bielčik Jindřich4019
Černá Markéta7018
Kumpoštová Andrea0518
Vetchá Rozálie0718
Keprtová Miloslava4818
Kumpošt Radovan0818
Kačerovský Michal6917
Resler Filip0917
Borek Petr7017
Radiměřský Karel8717
Vebr Dominik0317
Krátký Luboš6217
Serbousková Sára0417
Sejkorová Lenka6317
Hanáková Klára0217
Borková Agáta0217
Sadílek Jakub0516
Slánská Daniela0516
Gregora Lukáš0816
Hájková Zuzana0815
Pirkl Vít1015
Jadrný Tomáš0415
Gregora Filip0215
Dušková Tereza0714
Gregorová Eliška1214
Sedláček Roman6414
Sedláčková Hedvika6614
Bis Marek0714
Krátká Hana9514
Jirásková Apolena1114
Dušková Žaneta0914
Sadílek Filip0814
Scheuer Jan6614
Gregorová Anna1014
Gregorová Michaela0414
Mlynář Vojtěch9813
Klementová Luisa0613
Vebr Patrik9813
Borková Adéla7513
Skalický Vojtěch0313
Topinka Tobiáš1013
Hamplová Tereza0512
Hepnarová Stela0912
Kubeš David7512
Gregorová Jana1112
Mareš Lukáš0512
Chlup Tomáš0012

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,161 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2150Marek JakubBrzdy Horní Čermná1000:00:30101,86
2C2289Veselý JanAZAS Dolní Čermná1000:00:30100,09
3C2337Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:00:3098,05
4C2662Veselý JakubAZAS Dolní Čermná1000:00:3190,37
5C2794Op Het Broek YvesMaastricht1000:00:3285,82
6C289Mareš OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí1000:00:3283,78
7C29103Vondra VojtěchActivity Lanškroun1000:00:3382,08
8C21038Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:00:3377,53
9C21239Morávek Matěj-1100:00:3562,31
10C215166Dušek Petr-1100:00:3750,22
11C21829Drábek Vojtěch-1100:00:4028,88
12C22354Marek ŠimonBrzdy Horní Čermná1300:00:4217,46
13C22510Ebr Alexandr-1100:00:463,00
14C235113Horáček FilipČeská Třebová1300:01:123,00
15C23632Klement DanielActivity Lanškroun1500:01:143,00
-C2-148Krištof JanAtletika Polička12DNF-

Děvčata 7 let a mladší (trať 0,161 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2493Gregorová AnnaZŠ Žichlínek1000:00:31108,92
2D25102Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:31106,72
3D21159Němcová NatálieLitomyšl1100:00:3584,36
4D21325Skalická NelaLanškroun1100:00:3679,13
5D21466Nedvědová Anežka-1000:00:3677,12
6D21692Gregorová EliškaZŠ Žichlínek1200:00:3864,08
7D21743Vávrová MarkétaOrel Dolní Čermná1200:00:3861,69
8D219143Šebrlová Nela-1000:00:4145,57
9D22051Pošvancová BarboraČeský Těšín1200:00:4143,86
10D221116Hozáková Ella-1100:00:4241,41
11D22268Špatenková LindaLanškroun1200:00:4239,77
12D224152Špirková DanielaRC Dětský svět1100:00:4333,35
13D22619Broulíková Amálieneregistrována1200:00:478,53
14D22718Broulíková Alžbětaneregistrována1200:00:476,58
15D22844Štítková Nela-1200:00:503,00
16D22960Kolmanová Tereza-1200:00:503,00
17D230151Špirková EmaRC Dětský svět1300:00:523,00
18D23141Jandejsková EliškaTJ Lanškroun1400:00:533,00
19D23291Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:583,00
20D23333Šegitová TerezieLukavice1400:01:103,00
21D234117Dufková MarieISCAREX Junior team ČT1300:01:113,00
22D237112Horáčková KláraČeská Třebová1300:01:483,00

Nejmladší žáci I (trať 0,402 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M116101Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:01:20102,05
2M11847Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:01:21100,44
3M12190Špatenka MatějActivity Lanškroun0900:01:2297,52
4M12495Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:2591,13
5M12545Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:2590,26
6M13064Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:01:2786,21
7M13782Veselý DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0900:01:3176,60
8M13986Rybička DominikISCAREX Junior team ČT0900:01:3274,13
9M15240Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:01:4248,61
10M155118Jirásek JiříBBB Lanškroun0800:01:4540,27

Nejmladší žákyně I (trať 0,402 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1885Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:15109,92
2Z11430Morávková LucieJiskra Ústí nad Orlicí0800:01:1999,83
3Z12248Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:01:2390,25
4Z12699Svobodová KláraAZAS Dolní Čermná0900:01:2583,83
5Z129111Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:01:2682,02
6Z131105Dušková ŽanetaHorní Třešňovec0900:01:2779,32
7Z13384Hassmanová Angelika MiaPro Fitness Praha0800:01:2975,39
8Z13657Šlegrová DitaPro Fitness Praha0900:01:3073,00
9Z14152Baštová RozáliePro Fitness Praha0800:01:3365,53
10Z14365Hájková ZuzanaActivity Lanškroun0800:01:3461,00
11Z14572Hrochová SáraPro Fitness Praha0900:01:3655,70
12Z14623Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:01:3754,99
13Z148109Hepnarová StelaLanškroun0900:01:3851,04
14Z150110Janecká SofieVysoké Mýto0800:01:4045,86
15Z15373Wagnerová KristýnaProfitnes Praha0900:01:4339,88
16Z154133Lerchová ŠtěpánkaActivity Lanškroun0800:01:4534,55
17Z15646Štítková Kristýna-0900:02:183,00

Nejmladší žáci II (trať 0,402 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2149Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:01:11103,48
2M2321Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:01:11101,07
3M2442Preclík PavelSokol Lično0600:01:1395,46
4M2931Vávra PetrOrel Dolní Čermná0700:01:1688,95
5M213123Krištof JanAtletika Polička0700:01:1979,83
6M21728Chaloupek OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0700:01:2174,05
7M2231Mareš VítAtletika Jablonné nad Orlicí0700:01:2466,25
8M23227Šíma OndřejJAC Brno0700:01:2756,04
9M234122Chromec SebastiánLanškroun0700:01:2951,86
10M2357Řehák MarekISCAREX Junior team ČT0700:01:2950,71
11M238104Vondra JanActivity Lanškroun0700:01:3144,76
12M242129Topinka AdamActivity Lanškroun0700:01:3438,93
13M25112Ebr PavelTJ Slezan0600:01:4019,76

Nejmladší žákyně II (trať 0,402 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2234Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:11106,34
2Z2596Svobodová BarboraAZAS Dolní Čermná0600:01:1497,36
3Z2683Řezáčová NelaPro Fitness Praha0600:01:1496,31
4Z2755Hejlová KateřinaISCAREX Junior team ČT0600:01:1495,56
5Z2104Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:01:1692,14
6Z21167Matějková Viktoria ElaLubník0700:01:1789,51
7Z2122Danečková LucieŠAK Židlochovice0700:01:1983,57
8Z21578Matějková AnnaActivity Lanškroun0700:01:2081,50
9Z21924Skalická NikolActivity Lanškroun0700:01:2276,08
10Z22035Lehká LucieTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0700:01:2274,37
11Z227106Dušková Tereza-0700:01:2664,43
12Z228100Kubešová KláraAtletika Lanškroun0600:01:2663,82
13Z2406Pošvancová TerezaTJ Jakl Karviná0600:01:3246,91
14Z24411Danečková VeronikaŠAK Židlochovice0600:01:3539,87
15Z24774Mrázková JasmínaPro Fitness Praha0700:01:3734,20
16Z24926Janischová Nikol-0600:01:3926,88

Mladší žáci (trať 0,805 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M348Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:02:34103,57
2M35144Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:02:3898,57
3M36130Bukáček MarekAtletika Polička0400:02:3897,86
4M312125Mareš LukášTJ Lanškroun0500:02:5182,20
5M31553Topinka JonášActivity Lanškroun0500:02:5378,95
6M323115Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:1057,92

Mladší žákyně (trať 0,805 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z32119Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:02:30113,34
2Z3913Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:02:4496,21
3Z31115Dvořáková EmaISCAREX Junior team ČT0400:02:4990,46
4Z31620Slánská DanielaActivity Lanškroun0500:02:5483,83
5Z31877Ježková KateřinaPro Fitness Praha0500:03:0273,99
6Z31970Zimová HanaPro Fitness Praha0500:03:0570,50
7Z32571Fosterová AnežkaPro Fitness Praha0500:03:1656,19
8Z32676Pavlíková Anna MariePro Fitness Praha0500:03:1853,70

Starší žáci (trať 0,805 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M47145Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0300:02:40103,65
2M48134Kapoun JanAtletika Polička0300:02:41102,00
3M41097Skalický Vojtěch-0300:02:4794,34
4M413121Moravec JanJM Team Letohrad0200:02:5190,04

Starší žákyně (trať 0,805 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4169Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:02:27113,37
2Z43107Jansová DenisaSki klub Deštné v Orlických horách0200:02:33105,56
3Z41414Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:02:5281,07
4Z41788Valentová TerezaPro Fitness Praha0300:02:5972,84
5Z4205Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0300:03:0564,91
6Z42175Rotheová AnitaPro Fitness Praha0300:03:0960,26
7Z42263Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:03:0959,61
8Z42498Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:03:1058,33
9Z42787Doležalová Klaudie MaePro Fitness Praha0200:03:1946,96
10Z42879Vondráková Anna MariePro Fitness Praha0300:03:4316,87

Dorostenci (trať 1,609 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Dorostenky (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5231002Derková MartinaActivity Lanškroun0100:07:16100,00

Junioři 18-19 let (trať 1,609 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Juniorky 18-19 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ241120Misarová AdélaPro Fitness Praha9900:07:19117,28
2ZJ301034Pokorná VeronikaPro Fitness Praha9900:08:1693,59
3ZJ331058Urbanová MartinaPro Fitness Praha9900:08:2689,13

Muži A 20-39 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA81046Marek TomášBrzdy Horní Čermná8500:06:04108,67
2MA211010Vebr MichalČeská Třebová7800:06:3791,33

Muži B 40-49 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB11101Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:04:56111,75
2MB21012Hejl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:05:04106,54
3MB31026Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:05:4381,71
4MB41019Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:05:4778,78
5MB51015Kapoun PetrAtletika Polička7500:05:4977,79
6MB181008Vacek JiříDlouhá Třebová7700:06:3051,43
7MB311098Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:213,00
8MB351018Moník MilanMT Smiřice6900:08:383,00

Muži C 50-59 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC131024Hruban JanČeská Třebová6600:06:15116,34
2MC251080Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:07:2283,66

Muži D 60-69 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD111020Ráb PavelČeská Třebová5200:06:09104,14
2MD141009Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:06:1899,33
3MD161036Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:06:2396,54
4MD201022Červ MiloslavAtletika Polička5000:06:3391,55
5MD271025Bubeníček JiříSki Skuhrov n. B.5100:07:4055,88

Muži E 70 let a starší (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME341081Bielčik JindřichELMA Tým4000:08:32161,66
2ME371029Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:10:07136,09
3ME381014Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:18:223,00

Ženy A 20-34 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA71028Nováková BaboraSokol Kunvald8300:05:53127,25
2ZA281032Báčová Magdaléna-9100:07:4572,75

Ženy B 35-44 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB61039Morávková KristýnaÚstí nad Orlicí7800:05:52105,73
2ZB91004Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:06:0797,33
3ZB101033Mencáková PetraJS Ginabela8100:06:0896,94
4ZB171003Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:06:2587,37
5ZB191040Pirklová KateřinaLetohrad7600:06:3283,61
6ZB221011Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:07:0963,01
7ZB261013Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:07:3150,56
8ZB321099Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:08:2222,74

Ženy C 45-54 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC121061Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:06:13116,06
2ZC151030Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:06:19113,33
3ZC291031Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:07:4570,61

Ženy D 55 let a starší (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD361016Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:09:11100,00

Trať 0,161 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2150Marek JakubBrzdy Horní Čermná1000:00:30101,86
2C2289Veselý JanAZAS Dolní Čermná1000:00:30100,09
3C2337Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:00:3098,05
1D2493Gregorová AnnaZŠ Žichlínek1000:00:31108,92
2D25102Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:31106,72
4C2662Veselý JakubAZAS Dolní Čermná1000:00:3190,37
5C2794Op Het Broek YvesMaastricht1000:00:3285,82
6C289Mareš OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí1000:00:3283,78
7C29103Vondra VojtěchActivity Lanškroun1000:00:3382,08
8C21038Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:00:3377,53
3D21159Němcová NatálieLitomyšl1100:00:3584,36
9C21239Morávek Matěj-1100:00:3562,31
4D21325Skalická NelaLanškroun1100:00:3679,13
5D21466Nedvědová Anežka-1000:00:3677,12
10C215166Dušek Petr-1100:00:3750,22
6D21692Gregorová EliškaZŠ Žichlínek1200:00:3864,08
7D21743Vávrová MarkétaOrel Dolní Čermná1200:00:3861,69
11C21829Drábek Vojtěch-1100:00:4028,88
8D219143Šebrlová Nela-1000:00:4145,57
9D22051Pošvancová BarboraČeský Těšín1200:00:4143,86
10D221116Hozáková Ella-1100:00:4241,41
11D22268Špatenková LindaLanškroun1200:00:4239,77
12C22354Marek ŠimonBrzdy Horní Čermná1300:00:4217,46
12D224152Špirková DanielaRC Dětský svět1100:00:4333,35
13C22510Ebr Alexandr-1100:00:463,00
13D22619Broulíková Amálieneregistrována1200:00:478,53
14D22718Broulíková Alžbětaneregistrována1200:00:476,58
15D22844Štítková Nela-1200:00:503,00
16D22960Kolmanová Tereza-1200:00:503,00
17D230151Špirková EmaRC Dětský svět1300:00:523,00
18D23141Jandejsková EliškaTJ Lanškroun1400:00:533,00
19D23291Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:583,00
20D23333Šegitová TerezieLukavice1400:01:103,00
21D234117Dufková MarieISCAREX Junior team ČT1300:01:113,00
14C235113Horáček FilipČeská Třebová1300:01:123,00
15C23632Klement DanielActivity Lanškroun1500:01:143,00
22D237112Horáčková KláraČeská Třebová1300:01:483,00

Trať 0,402 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2149Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:01:11103,48
1Z2234Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:11106,34
2M2321Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:01:11101,07
3M2442Preclík PavelSokol Lično0600:01:1395,46
2Z2596Svobodová BarboraAZAS Dolní Čermná0600:01:1497,36
3Z2683Řezáčová NelaPro Fitness Praha0600:01:1496,31
4Z2755Hejlová KateřinaISCAREX Junior team ČT0600:01:1495,56
1Z1885Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:15109,92
4M2931Vávra PetrOrel Dolní Čermná0700:01:1688,95
5Z2104Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:01:1692,14
6Z21167Matějková Viktoria ElaLubník0700:01:1789,51
7Z2122Danečková LucieŠAK Židlochovice0700:01:1983,57
5M213123Krištof JanAtletika Polička0700:01:1979,83
2Z11430Morávková LucieJiskra Ústí nad Orlicí0800:01:1999,83
8Z21578Matějková AnnaActivity Lanškroun0700:01:2081,50
1M116101Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:01:20102,05
6M21728Chaloupek OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0700:01:2174,05
2M11847Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:01:21100,44
9Z21924Skalická NikolActivity Lanškroun0700:01:2276,08
10Z22035Lehká LucieTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0700:01:2274,37
3M12190Špatenka MatějActivity Lanškroun0900:01:2297,52
3Z12248Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:01:2390,25
7M2231Mareš VítAtletika Jablonné nad Orlicí0700:01:2466,25
4M12495Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:2591,13
5M12545Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:2590,26
4Z12699Svobodová KláraAZAS Dolní Čermná0900:01:2583,83
11Z227106Dušková Tereza-0700:01:2664,43
12Z228100Kubešová KláraAtletika Lanškroun0600:01:2663,82
5Z129111Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:01:2682,02
6M13064Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:01:2786,21
6Z131105Dušková ŽanetaHorní Třešňovec0900:01:2779,32
8M23227Šíma OndřejJAC Brno0700:01:2756,04
7Z13384Hassmanová Angelika MiaPro Fitness Praha0800:01:2975,39
9M234122Chromec SebastiánLanškroun0700:01:2951,86
10M2357Řehák MarekISCAREX Junior team ČT0700:01:2950,71
8Z13657Šlegrová DitaPro Fitness Praha0900:01:3073,00
7M13782Veselý DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0900:01:3176,60
11M238104Vondra JanActivity Lanškroun0700:01:3144,76
8M13986Rybička DominikISCAREX Junior team ČT0900:01:3274,13
13Z2406Pošvancová TerezaTJ Jakl Karviná0600:01:3246,91
9Z14152Baštová RozáliePro Fitness Praha0800:01:3365,53
12M242129Topinka AdamActivity Lanškroun0700:01:3438,93
10Z14365Hájková ZuzanaActivity Lanškroun0800:01:3461,00
14Z24411Danečková VeronikaŠAK Židlochovice0600:01:3539,87
11Z14572Hrochová SáraPro Fitness Praha0900:01:3655,70
12Z14623Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:01:3754,99
15Z24774Mrázková JasmínaPro Fitness Praha0700:01:3734,20
13Z148109Hepnarová StelaLanškroun0900:01:3851,04
16Z24926Janischová Nikol-0600:01:3926,88
14Z150110Janecká SofieVysoké Mýto0800:01:4045,86
13M25112Ebr PavelTJ Slezan0600:01:4019,76
9M15240Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:01:4248,61
15Z15373Wagnerová KristýnaProfitnes Praha0900:01:4339,88
16Z154133Lerchová ŠtěpánkaActivity Lanškroun0800:01:4534,55
10M155118Jirásek JiříBBB Lanškroun0800:01:4540,27
17Z15646Štítková Kristýna-0900:02:183,00

Trať 0,805 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4169Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:02:27113,37
1Z32119Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:02:30113,34
2Z43107Jansová DenisaSki klub Deštné v Orlických horách0200:02:33105,56
1M348Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:02:34103,57
2M35144Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:02:3898,57
3M36130Bukáček MarekAtletika Polička0400:02:3897,86
1M47145Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0300:02:40103,65
2M48134Kapoun JanAtletika Polička0300:02:41102,00
2Z3913Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:02:4496,21
3M41097Skalický Vojtěch-0300:02:4794,34
3Z31115Dvořáková EmaISCAREX Junior team ČT0400:02:4990,46
4M312125Mareš LukášTJ Lanškroun0500:02:5182,20
4M413121Moravec JanJM Team Letohrad0200:02:5190,04
3Z41414Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:02:5281,07
5M31553Topinka JonášActivity Lanškroun0500:02:5378,95
4Z31620Slánská DanielaActivity Lanškroun0500:02:5483,83
4Z41788Valentová TerezaPro Fitness Praha0300:02:5972,84
5Z31877Ježková KateřinaPro Fitness Praha0500:03:0273,99
6Z31970Zimová HanaPro Fitness Praha0500:03:0570,50
5Z4205Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0300:03:0564,91
6Z42175Rotheová AnitaPro Fitness Praha0300:03:0960,26
7Z42263Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:03:0959,61
6M323115Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:1057,92
8Z42498Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:03:1058,33
7Z32571Fosterová AnežkaPro Fitness Praha0500:03:1656,19
8Z32676Pavlíková Anna MariePro Fitness Praha0500:03:1853,70
9Z42787Doležalová Klaudie MaePro Fitness Praha0200:03:1946,96
10Z42879Vondráková Anna MariePro Fitness Praha0300:03:4316,87

Trať 1,609 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB11101Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:04:56111,75
2MB21012Hejl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:05:04106,54
3MB31026Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:05:4381,71
4MB41019Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:05:4778,78
5MB51015Kapoun PetrAtletika Polička7500:05:4977,79
1ZB61039Morávková KristýnaÚstí nad Orlicí7800:05:52105,73
1ZA71028Nováková BaboraSokol Kunvald8300:05:53127,25
1MA81046Marek TomášBrzdy Horní Čermná8500:06:04108,67
2ZB91004Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:06:0797,33
3ZB101033Mencáková PetraJS Ginabela8100:06:0896,94
1MD111020Ráb PavelČeská Třebová5200:06:09104,14
1ZC121061Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:06:13116,06
1MC131024Hruban JanČeská Třebová6600:06:15116,34
2MD141009Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:06:1899,33
2ZC151030Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:06:19113,33
3MD161036Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:06:2396,54
4ZB171003Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:06:2587,37
6MB181008Vacek JiříDlouhá Třebová7700:06:3051,43
5ZB191040Pirklová KateřinaLetohrad7600:06:3283,61
4MD201022Červ MiloslavAtletika Polička5000:06:3391,55
2MA211010Vebr MichalČeská Třebová7800:06:3791,33
6ZB221011Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:07:0963,01
1Z5231002Derková MartinaActivity Lanškroun0100:07:16100,00
1ZJ241120Misarová AdélaPro Fitness Praha9900:07:19117,28
2MC251080Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:07:2283,66
7ZB261013Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:07:3150,56
5MD271025Bubeníček JiříSki Skuhrov n. B.5100:07:4055,88
2ZA281032Báčová Magdaléna-9100:07:4572,75
3ZC291031Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:07:4570,61
2ZJ301034Pokorná VeronikaPro Fitness Praha9900:08:1693,59
7MB311098Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:213,00
8ZB321099Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:08:2222,74
3ZJ331058Urbanová MartinaPro Fitness Praha9900:08:2689,13
1ME341081Bielčik JindřichELMA Tým4000:08:32161,66
8MB351018Moník MilanMT Smiřice6900:08:383,00
1ZD361016Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:09:11100,00
2ME371029Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:10:07136,09
3ME381014Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:18:223,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB11101Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:04:56111,75
2MB21012Hejl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:05:04106,54
3MB31026Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:05:4381,71
4MB41019Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:05:4778,78
5MB51015Kapoun PetrAtletika Polička7500:05:4977,79
6MA81046Marek TomášBrzdy Horní Čermná8500:06:0468,30
7MD111020Ráb PavelČeská Třebová5200:06:0964,77
8MC131024Hruban JanČeská Třebová6600:06:1561,00
9MD141009Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:06:1858,99
10MD161036Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:06:2355,64
11MB181008Vacek JiříDlouhá Třebová7700:06:3051,43
12MD201022Červ MiloslavAtletika Polička5000:06:3349,65
13MA211010Vebr MichalČeská Třebová7800:06:3747,29
14MC251080Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:07:2218,47
15MD271025Bubeníček JiříSki Skuhrov n. B.5100:07:406,82
16MB311098Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:213,00
17ME341081Bielčik JindřichELMA Tým4000:08:323,00
18MB351018Moník MilanMT Smiřice6900:08:383,00
19ME371029Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:10:073,00
20ME381014Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:18:223,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB61039Morávková KristýnaÚstí nad Orlicí7800:05:52103,17
2ZA71028Nováková BaboraSokol Kunvald8300:05:53102,17
3ZB91004Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:06:0794,66
4ZB101033Mencáková PetraJS Ginabela8100:06:0894,26
5ZC121061Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:06:1391,14
6ZC151030Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:06:1988,04
7ZB171003Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:06:2584,57
8ZB191040Pirklová KateřinaLetohrad7600:06:3280,76
9ZB221011Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:07:0959,88
10Z5231002Derková MartinaActivity Lanškroun0100:07:1656,10
11ZJ241120Misarová AdélaPro Fitness Praha9900:07:1954,35
12ZB261013Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:07:3147,28
13ZA281032Báčová Magdaléna-9100:07:4539,74
14ZC291031Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:07:4539,54
15ZJ301034Pokorná VeronikaPro Fitness Praha9900:08:1622,50
16ZB321099Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:08:2219,09
17ZJ331058Urbanová MartinaPro Fitness Praha9900:08:2616,50
18ZD361016Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:09:113,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód