hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

TP CONSULTING Cena Tolštejnského panství

15.4.2017, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: TP CONSULTING Cena Tolštejnského panství
  • datum konání: 15.4.2017
  • zobrazeno již 312x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
9.4.2016Jiřetín - Jedlová79
11.4.2015Jiřetín - Jedlová79
12.4.2014Jiřetín - Jedlová73
13.4.2013Cena Tolštejnského panství, Jiřetín - Jedlová63
14.4.2012Cena Tolštejnského panství - Memoriál Milana Krupky106
16.4.2011Cena Tolštejnského panství Jiřetín - Jedlová62
17.4.2010Cena Tolštejnského panství (Jiřetín - Jedlová)90
22.8.2009Jiřetín - Jedlová (kvalifikace na MS)86
18.4.2009Cena Tolštejnského panství (Jiřetín - Jedlová)79
19.4.2008Cena Tolštejnského panství (Jiřetín - Jedlová)81
21.4.2007Jiřetín - Jedlová, CENA TOLŠTEJNSKÉHO PANSTVÍ68
15.4.2006Jiřetín - Jedlová CENA TOLŠTEJNSKÉHO PANSTVÍ64
16.4.2005Jiřetín - Jedlová MČR veteránů116
17.4.2004Jiřetín - Jedlová59
19.4.2003Jiřetín - Jedlová50
25.5.2002Jiřetín pod Jedlovou - Jedlová43
26.5.2001Jiřetín - Jedlová25
22.5.1999Jiřetín pod Jedlovou - Jedlová31

Statistika závodu TP CONSULTING Cena Tolštejnského panství

  • ročníků: 19
  • závodníků na všech ročnících: 1254

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šír Václav4817
Brunclík Ivo5816
Javůrek Jiří4813
Stránský Aleš6013
Trejbal Karel5112
Bém František2712
Vraštilová Miloslava5612
Paulů Blanka5412
Vacarda Vladimír5911
Šimůnek Jan8211
Jirásková Eva6411
Horáček Michal7511
Šrachta Vladimír6010
Vacek Martin6910
Kavalír Josef8210
Zoubek Zdeněk6910
Kadavý Jan479
Janík Tomáš689
Gombita Josef589
Chroust Jan609
Mannlová Jana808
Valenta Michal628
Šimůnek Jan498
Kalvoda Břetislav558
Merta Jaroslav358
Plecháček Jiří448
Ježek Přemysl828
Jelínek Karel518
Winterová Alena498
Záhorský Pavel827
Šmída Oldřich487
Škrabálek Jan707
Zoubek Jiří657
Tomíček Josef597
Turek Martin807
Hahn Claudia637
Flegl Vlastimil537
Urbánek Jiří567
Kebrle Milan757
Lanča Milan737
Šesták Karel716
Tučný Jan476
Sládek Karel456
Stránská Adéla916
Motl Ondřej946
Klampflová Eva646
Stezka Martin846
Trejbal Michal825
Černý Vladimír525
Jirásková Hanka895

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 18.04.2017, 12:09
  • zobrazeno již 1043x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 6 km, 334 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ318Zemánek VojtěchVinotéka u Karla0100:27:0870
2MJ2119Plášil MatějSokol Senohraby9900:32:2862

Muži A (trať 6 km, 334 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA120Ambros JakubAKEZ Kopřivnice8700:25:2870
2MA221Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:26:1162
3MA522Lysák VlastimilVinotéka u Karla Brno8600:27:3054
4MA623Motl OndřejRumburk9400:28:0348
5MA724Kostka TomášVinotéka u Karla Frenštát p. Radhoštěm8700:28:1744
6MA825Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:28:1840
7MA1026Petrášek MiloslavTJ Rumburk7800:28:3138
8MA1727Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:31:2936
9MA1928Březina DavidVšenory8900:31:5234
10MA4329Smetana JanRumburk8200:38:0732
11MA4430Keznikl RomanCK Verne8300:38:3330
12MA4731Procházka TomášMezihoří7800:39:2428
13MA4832Hnízdo MiroslavCK Verne8600:39:5126
14MA5233Kmecík TomášSRT Mikulášovice8000:41:3624
15MA5434Souček TomášTP Consulting Liberec8300:42:1222
16MA5835Mlejnek MartinTP Consulting Liberec8600:45:4320
17MA5936Maruška MiroslavTP Consulting Liberec8400:45:4418

Muži B (trať 6 km, 334 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB437Vagenknecht FrantišekAster Jičín7700:27:1870
2MB938Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:28:2262
3MB1139Záruba JanSIX MONKEYS7700:28:4554
4MB1540Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:30:2148
5MB2041Oberländer JanSokol Senohraby7500:32:2244
6MB2342Hofman JaroslavAC Rumburk7100:32:4840
7MB2743Suchý PavelRC Falkenštejn Krásná Lípa6900:33:4538
8MB3344Vítek JosefAC Rumburk6900:35:4036
9MB3445Kaplan ViktorJablonec nad Nisou7400:35:5734
10MB3746Pröller MiroslavČeská Lípa7000:36:3332

Muži C (trať 6 km, 334 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1247Buřil FrantišekVidochov6600:29:2370
2MC1348Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:30:0162
3MC1649Vacarda VladimírELEVEN run team5900:31:2154
4MC1850Šrachta VladimírCvikov6000:31:3748
5MC2451Jindra DavidBrid team Praha6000:32:5944
6MC2652Bezchleba KarelJiřetín pod Jedlovou6100:33:2540
7MC2853Karlík MichalLoko Trutnov6400:34:0038
8MC3054Chroust JanRC Falkenštejn Krásná Lípa6000:34:2736
9MC3255Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:35:2634
10MC3656Valenta MichalPrales Tužín6200:36:1632
11MC4057Týč LubomírDlouhý Most6100:37:2630
12MC4658Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:39:2028
13MC5059Stránský JiříCvikov6300:40:1226
14MC6560Krátký JosefHvězda Pardubice6500:53:1424

Muži D (trať 6 km, 334 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4161Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:37:5170
2MD4562Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:38:5962
3MD5563Sedláček JaroslavH.K. Varnsdorf4800:42:4854

Muži E (trať 6 km, 334 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5264Metelka JosefSpartak Police4400:41:3670
2ME5665Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:43:5862

Juniorky (trať 6 km, 334 m převýšení)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Ženy A (trať 6 km, 334 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA351Mikešová JanaSOKOL/BAKAKO Nová Paka9100:36:0770
2ZA572Bartáková MartinaKVK Česká Lípa8300:44:2162

Ženy B (trať 6 km, 334 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB223Fanturová LenkaVSK FTVS7800:32:2970
2ZB254Brumlichová RomanaMedvědí doupě7600:33:1262
3ZB315Krafková ItaTT Cyklorenova Cvikov8100:34:5954
4ZB636Blumentritová IvanaAdventní běhání Praha7800:48:2748

Ženy C (trať 6 km, 334 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC147Klimešová JanaVSK Praha7000:30:0470
2ZC388Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:36:4862
3ZC429Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:37:5854
4ZC5110Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:41:2248
5ZC6011Jínová VladimíraBK Varnsdorf6600:47:0744
6ZC6112Komínová PetraBK Varnsdorf7200:47:3940

Ženy D (trať 6 km, 334 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD2913Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:34:0470
2ZD3914Lukášová MirkaPraha6100:37:1562
3ZD4915Vlachynská LibušeAC Slovácká Slavia Uherské Hradiště6200:40:0154
4ZD6216Hořejšová HanaPříbram6000:48:2148
5ZD6417Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:49:4844

Trať 6 km, 334 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA120Ambros JakubAKEZ Kopřivnice8700:25:2870
2MA221Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:26:1162
1MJ318Zemánek VojtěchVinotéka u Karla0100:27:0870
1MB437Vagenknecht FrantišekAster Jičín7700:27:1870
3MA522Lysák VlastimilVinotéka u Karla Brno8600:27:3054
4MA623Motl OndřejRumburk9400:28:0348
5MA724Kostka TomášVinotéka u Karla Frenštát p. Radhoštěm8700:28:1744
6MA825Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:28:1840
2MB938Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:28:2262
7MA1026Petrášek MiloslavTJ Rumburk7800:28:3138
3MB1139Záruba JanSIX MONKEYS7700:28:4554
1MC1247Buřil FrantišekVidochov6600:29:2370
2MC1348Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:30:0162
1ZC147Klimešová JanaVSK Praha7000:30:0470
4MB1540Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:30:2148
3MC1649Vacarda VladimírELEVEN run team5900:31:2154
8MA1727Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:31:2936
4MC1850Šrachta VladimírCvikov6000:31:3748
9MA1928Březina DavidVšenory8900:31:5234
5MB2041Oberländer JanSokol Senohraby7500:32:2244
2MJ2119Plášil MatějSokol Senohraby9900:32:2862
1ZB223Fanturová LenkaVSK FTVS7800:32:2970
6MB2342Hofman JaroslavAC Rumburk7100:32:4840
5MC2451Jindra DavidBrid team Praha6000:32:5944
2ZB254Brumlichová RomanaMedvědí doupě7600:33:1262
6MC2652Bezchleba KarelJiřetín pod Jedlovou6100:33:2540
7MB2743Suchý PavelRC Falkenštejn Krásná Lípa6900:33:4538
7MC2853Karlík MichalLoko Trutnov6400:34:0038
1ZD2913Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:34:0470
8MC3054Chroust JanRC Falkenštejn Krásná Lípa6000:34:2736
3ZB315Krafková ItaTT Cyklorenova Cvikov8100:34:5954
9MC3255Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:35:2634
8MB3344Vítek JosefAC Rumburk6900:35:4036
9MB3445Kaplan ViktorJablonec nad Nisou7400:35:5734
1ZA351Mikešová JanaSOKOL/BAKAKO Nová Paka9100:36:0770
10MC3656Valenta MichalPrales Tužín6200:36:1632
10MB3746Pröller MiroslavČeská Lípa7000:36:3332
2ZC388Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:36:4862
2ZD3914Lukášová MirkaPraha6100:37:1562
11MC4057Týč LubomírDlouhý Most6100:37:2630
1MD4161Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:37:5170
3ZC429Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:37:5854
10MA4329Smetana JanRumburk8200:38:0732
11MA4430Keznikl RomanCK Verne8300:38:3330
2MD4562Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:38:5962
12MC4658Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:39:2028
12MA4731Procházka TomášMezihoří7800:39:2428
13MA4832Hnízdo MiroslavCK Verne8600:39:5126
3ZD4915Vlachynská LibušeAC Slovácká Slavia Uherské Hradiště6200:40:0154
13MC5059Stránský JiříCvikov6300:40:1226
4ZC5110Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:41:2248
1ME5264Metelka JosefSpartak Police4400:41:3670
14MA5233Kmecík TomášSRT Mikulášovice8000:41:3624
15MA5434Souček TomášTP Consulting Liberec8300:42:1222
3MD5563Sedláček JaroslavH.K. Varnsdorf4800:42:4854
2ME5665Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:43:5862
2ZA572Bartáková MartinaKVK Česká Lípa8300:44:2162
16MA5835Mlejnek MartinTP Consulting Liberec8600:45:4320
17MA5936Maruška MiroslavTP Consulting Liberec8400:45:4418
5ZC6011Jínová VladimíraBK Varnsdorf6600:47:0744
6ZC6112Komínová PetraBK Varnsdorf7200:47:3940
4ZD6216Hořejšová HanaPříbram6000:48:2148
4ZB636Blumentritová IvanaAdventní běhání Praha7800:48:2748
5ZD6417Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:49:4844
14MC6560Krátký JosefHvězda Pardubice6500:53:1424

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA120Ambros JakubAKEZ Kopřivnice8700:25:2870
2MA221Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:26:1162
3MJ318Zemánek VojtěchVinotéka u Karla0100:27:0854
4MB437Vagenknecht FrantišekAster Jičín7700:27:1848
5MA522Lysák VlastimilVinotéka u Karla Brno8600:27:3044
6MA623Motl OndřejRumburk9400:28:0340
7MA724Kostka TomášVinotéka u Karla Frenštát p. Radhoštěm8700:28:1738
8MA825Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:28:1836
9MB938Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:28:2234
10MA1026Petrášek MiloslavTJ Rumburk7800:28:3132
11MB1139Záruba JanSIX MONKEYS7700:28:4530
12MC1247Buřil FrantišekVidochov6600:29:2328
13MC1348Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:30:0126
14MB1540Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:30:2124
15MC1649Vacarda VladimírELEVEN run team5900:31:2122
16MA1727Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:31:2920
17MC1850Šrachta VladimírCvikov6000:31:3718
18MA1928Březina DavidVšenory8900:31:5216
19MB2041Oberländer JanSokol Senohraby7500:32:2214
20MJ2119Plášil MatějSokol Senohraby9900:32:2812
21MB2342Hofman JaroslavAC Rumburk7100:32:4810
22MC2451Jindra DavidBrid team Praha6000:32:598
23MC2652Bezchleba KarelJiřetín pod Jedlovou6100:33:256
24MB2743Suchý PavelRC Falkenštejn Krásná Lípa6900:33:454
25MC2853Karlík MichalLoko Trutnov6400:34:002

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC147Klimešová JanaVSK Praha7000:30:0470
2ZB223Fanturová LenkaVSK FTVS7800:32:2962
3ZB254Brumlichová RomanaMedvědí doupě7600:33:1254
4ZD2913Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:34:0448
5ZB315Krafková ItaTT Cyklorenova Cvikov8100:34:5944
6ZA351Mikešová JanaSOKOL/BAKAKO Nová Paka9100:36:0740
7ZC388Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:36:4838
8ZD3914Lukášová MirkaPraha6100:37:1536
9ZC429Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:37:5834
10ZD4915Vlachynská LibušeAC Slovácká Slavia Uherské Hradiště6200:40:0132
11ZC5110Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:41:2230
12ZA572Bartáková MartinaKVK Česká Lípa8300:44:2128
13ZC6011Jínová VladimíraBK Varnsdorf6600:47:0726
14ZC6112Komínová PetraBK Varnsdorf7200:47:3924
15ZD6216Hořejšová HanaPříbram6000:48:2122
16ZB636Blumentritová IvanaAdventní běhání Praha7800:48:2720
17ZD6417Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:49:4818

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 83%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 97%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
97%

Názory na závod

Super akce
Romankeznikl
Perfektní organizace závodu, akorát se mi z té trasy točila hlava. Na výsledky jsme si ale pěkně počkali.
karlik

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód