Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX pohár 2018ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Sokolí vrch

21.5.2017, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Sokolí vrch
  • datum konání: 21.5.2017
  • zobrazeno již 418x

Sociální sítě

Místo konání

Autocamp Bobrovník
11:00 hodin

Přihlášky

online do 17. 5. 2017 zde: behnaserak.cz/registrace
nebo na místě od 9:00 do 10:30 hodin

Startovné

předem 100 Kč
na místě 120 Kč

Popis tratě

Délka: 6 km
Převýšení: 550 m

Ceny pro vítěze

první tři v každé kategorii obdrží věcnou cenu; první tři v absolutním pořadí mužů a žen finanční prémii, tombola s hodnotnými cenami pro všechny kategorie hlavního závodu po vyhlášení.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Internetové stránky

http://www.behnaserak.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
5.8.2018Běh na Sokolí vrch-
7.8.2016Běh na Sokolí vrch63
14.6.2015Běh na Sokolí vrch50
10.8.2014Běh na Sokolí vrch71
16.6.2013Běh na Sokolí vrch88
17.6.2012Jeseník - Sokolí vrch78
6.6.2010Běh na Sokolí vrch69
31.5.2009Běh na Sokolí vrch100
25.5.2008Běh na Sokolí vrch65
27.5.2007Jeseník - Lázeňský běh na Sokolí vrch74
28.5.2006Jeseník - Lázeňský běh na Sokolí vrch70

Statistika závodu Běh na Sokolí vrch

  • ročníků: 12
  • závodníků na všech ročnících: 728

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Merta Jaroslav3511
Špacír Ladislav5510
Vraštilová Miloslava569
Horák Ondřej758
Dvořák Pavel828
Jirásková Eva648
Kovář Daniel807
Žák Jiří717
Pechek František537
Dvořáková Eva556
Zátopek Jiří606
Delingerová Marie766
Horáček Michal756
Tučný Jan476
Milesová Iva776
Fellner Adam936
Šrutek Stanislav585
Stránská Adéla915
Fritscher Adam755
Šimůnek Jan495
Weissová Gabriela915
Kobliha Milan575
Dušková Lenka805
Tejchman Jakub885
Vymazal Petr755
Stránský Aleš605
Belobrad Ivan665
Vacarda Vladimír595
Zapalač Dušan905
Poulíková Karolína004
Portyšová Lucie904
Novotný Viktor824
Horčička Jiří904
Sporek Miroslav544
Vacek Martin694
Karlík Michal644
Šimůnková Pavla774
Gaman Jaroslav354
Les Josef474
Růžička Karel564
Šmerda Tomáš914
Krejčí Josef494
Keprtová Miloslava484
Tomečka Libor624
Ondrášek Pavel923
Chmelková Kristýna873
Šimůnek Jan823
Metelková Táňa723
Jirásková Hanka893
Strouhalová Anna013

Výsledky závodu

  • platné k 22.05.2017, 07:56
  • zobrazeno 1338x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 6 km, 550 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ622Strouhal JakubFenix Ski Team Jeseník0100:34:4935
2MJ1025Cenek JáchymFenix SKI Team Jeseník0200:37:2331
3MJ1130Plášil MatějSokol Senohrady9900:37:3327
4MJ2121Medek JakubFenix SKI Team Jeseník0200:40:2124
5MJ3015Juřík MarekFénix Ski Team Jeseník0400:43:2122
6MJ3727Velc RomanFenix ski team Jeseník0400:46:2420
7MJ4452Kašník Sebastián-0300:51:5019
Muži A (trať 6 km, 550 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA231Wurst MilanAK Šternberk8200:31:4635
2MA317Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:32:5231
3MA428Juran MartinModra9100:33:0627
4MA99Vybíral LukášSilný team Uničov8700:36:5924
5MA138Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:38:0222
6MA1437Koryťák RadekJeseničtí orli8800:38:2920
7MA1832Sedláček AntonínBanáni - Jeseník8800:39:5419
8MA1914Krčál MichalBrno8300:40:0618
9MA2043Mareček Lukáš-8800:40:1817
10MA3351Kovář DanielENJOY SPORT8000:45:2616
Muži B (trať 6 km, 550 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB110Horák OndřejAK Kroměříž7500:31:1135
2MB520Žák JiříMK SEITL OSTRAVA7100:33:3131
3MB850Moskva RomanPasivity Žamberk7500:36:0027
4MB1229Oberländer JanSokol Senohraby7500:37:5424
5MB1748Žák MarekJESENIČTÍ ORLI7600:38:5822
6MB2913Ledvina PetrPampeliška Olomouc7300:42:5820
Muži C (trať 6 km, 550 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC155Vacarda VladimírEleven Run Team5900:38:4635
2MC2247Karlík MichalLoko Trutnov6400:41:1031
3MC2549Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:41:4027
4MC282Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:42:4024
Muži D (trať 6 km, 550 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2316Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:41:2035
2MD241Šolc VítězslavBKL Machov5700:41:2231
3MD2639Walek BronislavHrádek ve Slezsku5700:42:1027
4MD3434Kobliha MilanLRS Vyškov5700:45:2724
Muži E (trať 6 km, 550 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME413Metelka JosefSpartak Police4400:49:4035
2ME527Merta JaroslavJESENÍK3501:26:1231
Juniorky (trať 6 km, 550 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ2733Poulíková KarolínaFenix SKI team Jeseník0000:42:2435
2ZJ3124Nováčková HelenaFenix SKI team Jeseník0000:44:5131
3ZJ3541Mičkerová MichaelaFenix SKI Team Jeseník0400:45:3627
4ZJ3623Strouhalová AnnaFenix Ski Team Jeseník0100:46:2024
5ZJ3836Poláková NatálieFenix SKI team Jeseník0000:46:3522
6ZJ3940Mičkerová KarlaFenix SKI team Jeseník0200:46:4120
7ZJ4638Cenková EmaFenix SKI Team Jeseník0500:52:5219
8ZJ4826Lonková MagdalenaFENIX SKI TEAM JESENIK0000:53:4318
9ZJ4946Řehová HanaFenix Ski Team Jeseník0300:54:3517
Ženy A (trať 6 km, 550 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4219Ivanová PetraPÍSEČNÁ8300:51:1035
Ženy B (trať 6 km, 550 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1611Delingerová MarieAK Kroměříž7600:38:5635
2ZB3212Ledvinová JanaPampeliška Olomouc8200:45:0431
3ZB4345Bárová RomanaFENIX SKI TEAM JESENÍK7800:51:4427
4ZB5044Čagánková KateřinaFENIX SKI TEAM JESENÍK7700:58:5924
Ženy C (trať 6 km, 550 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC76Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:35:2735
2ZC4542Nováková MartinaSlavia Žižkov - Voláč6400:52:3731
Ženy D (trať 6 km, 550 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD4035Dvořáková EvaBIATLON PROSTĚJOV5500:47:3935
2ZD4718Svačinová BlaženaPampeliška Olomouc5200:53:1531
3ZD514Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:00:3927
Trať 6 km, 550 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB110Horák OndřejAK Kroměříž7500:31:1135
1MA231Wurst MilanAK Šternberk8200:31:4635
2MA317Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:32:5231
3MA428Juran MartinModra9100:33:0627
2MB520Žák JiříMK SEITL OSTRAVA7100:33:3131
1MJ622Strouhal JakubFenix Ski Team Jeseník0100:34:4935
1ZC76Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:35:2735
3MB850Moskva RomanPasivity Žamberk7500:36:0027
4MA99Vybíral LukášSilný team Uničov8700:36:5924
2MJ1025Cenek JáchymFenix SKI Team Jeseník0200:37:2331
3MJ1130Plášil MatějSokol Senohrady9900:37:3327
4MB1229Oberländer JanSokol Senohraby7500:37:5424
5MA138Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:38:0222
6MA1437Koryťák RadekJeseničtí orli8800:38:2920
1MC155Vacarda VladimírEleven Run Team5900:38:4635
1ZB1611Delingerová MarieAK Kroměříž7600:38:5635
5MB1748Žák MarekJESENIČTÍ ORLI7600:38:5822
7MA1832Sedláček AntonínBanáni - Jeseník8800:39:5419
8MA1914Krčál MichalBrno8300:40:0618
9MA2043Mareček Lukáš-8800:40:1817
4MJ2121Medek JakubFenix SKI Team Jeseník0200:40:2124
2MC2247Karlík MichalLoko Trutnov6400:41:1031
1MD2316Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:41:2035
2MD241Šolc VítězslavBKL Machov5700:41:2231
3MC2549Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:41:4027
3MD2639Walek BronislavHrádek ve Slezsku5700:42:1027
1ZJ2733Poulíková KarolínaFenix SKI team Jeseník0000:42:2435
4MC282Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:42:4024
6MB2913Ledvina PetrPampeliška Olomouc7300:42:5820
5MJ3015Juřík MarekFénix Ski Team Jeseník0400:43:2122
2ZJ3124Nováčková HelenaFenix SKI team Jeseník0000:44:5131
2ZB3212Ledvinová JanaPampeliška Olomouc8200:45:0431
10MA3351Kovář DanielENJOY SPORT8000:45:2616
4MD3434Kobliha MilanLRS Vyškov5700:45:2724
3ZJ3541Mičkerová MichaelaFenix SKI Team Jeseník0400:45:3627
4ZJ3623Strouhalová AnnaFenix Ski Team Jeseník0100:46:2024
6MJ3727Velc RomanFenix ski team Jeseník0400:46:2420
5ZJ3836Poláková NatálieFenix SKI team Jeseník0000:46:3522
6ZJ3940Mičkerová KarlaFenix SKI team Jeseník0200:46:4120
1ZD4035Dvořáková EvaBIATLON PROSTĚJOV5500:47:3935
1ME413Metelka JosefSpartak Police4400:49:4035
1ZA4219Ivanová PetraPÍSEČNÁ8300:51:1035
3ZB4345Bárová RomanaFENIX SKI TEAM JESENÍK7800:51:4427
7MJ4452Kašník Sebastián-0300:51:5019
2ZC4542Nováková MartinaSlavia Žižkov - Voláč6400:52:3731
7ZJ4638Cenková EmaFenix SKI Team Jeseník0500:52:5219
2ZD4718Svačinová BlaženaPampeliška Olomouc5200:53:1531
8ZJ4826Lonková MagdalenaFENIX SKI TEAM JESENIK0000:53:4318
9ZJ4946Řehová HanaFenix Ski Team Jeseník0300:54:3517
4ZB5044Čagánková KateřinaFENIX SKI TEAM JESENÍK7700:58:5924
3ZD514Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:00:3927
2ME527Merta JaroslavJESENÍK3501:26:1231
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB110Horák OndřejAK Kroměříž7500:31:1135
2MA231Wurst MilanAK Šternberk8200:31:4631
3MA317Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:32:5227
4MA428Juran MartinModra9100:33:0624
5MB520Žák JiříMK SEITL OSTRAVA7100:33:3122
6MJ622Strouhal JakubFenix Ski Team Jeseník0100:34:4920
7MB850Moskva RomanPasivity Žamberk7500:36:0019
8MA99Vybíral LukášSilný team Uničov8700:36:5918
9MJ1025Cenek JáchymFenix SKI Team Jeseník0200:37:2317
10MJ1130Plášil MatějSokol Senohrady9900:37:3316
11MB1229Oberländer JanSokol Senohraby7500:37:5415
12MA138Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:38:0214
13MA1437Koryťák RadekJeseničtí orli8800:38:2913
14MC155Vacarda VladimírEleven Run Team5900:38:4612
15MB1748Žák MarekJESENIČTÍ ORLI7600:38:5811
16MA1832Sedláček AntonínBanáni - Jeseník8800:39:5410
17MA1914Krčál MichalBrno8300:40:069
18MA2043Mareček Lukáš-8800:40:188
19MJ2121Medek JakubFenix SKI Team Jeseník0200:40:217
20MC2247Karlík MichalLoko Trutnov6400:41:106
21MD2316Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:41:205
22MD241Šolc VítězslavBKL Machov5700:41:224
23MC2549Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:41:403
24MD2639Walek BronislavHrádek ve Slezsku5700:42:102
25MC282Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:42:401

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód