hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Běh na Čerchov

28.5.2017, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Čerchov
  • datum konání: 28.5.2017
  • zobrazeno již 297x
  • pořadatel: TJ Spartak Klenčí pod Čerchovem

Sociální sítě

Místo konání

areál TJ Spartak Klenčí pod Čerchovem
10:00 hodin

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Zdeněk Keler
tel. 605 020 885

E-mailová adresa

zkchodsko@seznam.cz

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 07.06.2017, 07:45
  • zobrazeno již 762x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9,8 km, 634 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1828Horník AdamSport Club Plzeň0100:54:31105
2MJ2541Sýkora PetrAK Škoda Plzeň0000:57:2293

Muži A (trať 9,8 km, 634 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA140Voják JiříMílaři Domažlice8800:42:02105
2MA210Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:45:1093
3MA335Ambros JakubAKEZ Kopřivnice8700:45:4181
4MA422Frei MartinAK Kroměříž8600:47:2772
5MA514Sedláček JanTJ Sušice7800:48:2466
6MA63Turek MartinPraha8000:49:1060
7MA826Veselý RadekMílaři Domažlice9200:49:2757
8MA1021Razým VladislavSport Club Plzeň8800:50:4154
9MA1527Burt PavelSport Club Plzeň9700:53:1851
10MA1956Sokol MartinAXON Sport Team7900:54:3648
11MA2347Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:56:3945
12MA2642Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:57:3542
13MA3036Klufa JozefGerresheimer7900:58:3739
14MA3164Reif LubošDomažlice8100:58:3836
15MA3269Peteřík TomášAT Dian8000:58:5833
16MA3937Jílek PavelCyklo Malát Klatovy7801:02:1830
17MA6954Mifek ZdeněkKlenčí8001:20:1827

Muži B (trať 9,8 km, 634 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB755Wallenfels JiříSokol Vinohrady7200:49:19105
2MB129Záruba JanSIX Monkeys7700:50:5793
3MB148Majer PavelDomažlice7600:52:5781
4MB2217Hammerle PetrHSC Capartice7200:55:4072
5MB2759Strnad KarelTJ Spartak Klenčí7700:58:0366
6MB4757Bandžuch MartinSK Kdyně7501:04:5060
7MB5165Anton PavelKlíčany6901:06:3857
8MB5250Kolář PetrGerresheimer7201:06:5954
9MB5749Levička ZbyněkDomažlice6901:08:2551
10MB6451Štefek JosefWolfs Domažlice7101:11:4548

Muži C (trať 9,8 km, 634 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC958David IvanStříbro6400:49:39105
2MC1115Vacarda VladimírEleven Run Team5900:50:4693
3MC1634Zátopek JiříAK EZ Kopřivnice6000:53:2181
4MC1748Pospíšil AntonínTlučná6000:53:3972
5MC2039Karlík MichalLoko Trutnov6400:55:0866
6MC2145Beroušek PavelSokol Postřekov6200:55:2960
7MC2477Voráček KarelSokol Dolany6300:56:4357
8MC362Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:59:5754
9MC4029Zelenka JanCVZ Kdyně6701:02:3951
10MC4667Vlasák JaroslavAVL Stříbro5801:04:4648
11MC4870Matějka MilošStříbro6001:06:1045
12MC5372Kubiska MiroslavNemocnice Domažlice6201:07:1142
13MC5563Dufek VáclavVelosport Domažlice5801:08:0239
14MC5613Žákovec PavelSokol Kolinec6601:08:0336

Muži D (trať 9,8 km, 634 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2924Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:58:29105
2MD331Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:59:1893
3MD3423Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:59:3381
4MD3871Královec JiříMílaři Domažlice5101:02:1272
5MD4331Fait KarelAGP Domažlice5001:03:4366
6MD4460Hojda PetrTJ Spartak Klenčí5701:04:0760
7MD506Kubal VlastimilStod5001:06:3657
8MD5933Novák ZdeněkLomikar Domažlice5201:08:5854
9MD6638Lukačišin MilanCKS Malát Klatovy5501:14:09-
10MD6743Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:15:0251
11MD7225Šklíba KarelMaratonstav Úpice5001:26:4548
12MD7473Dvorský EmilLíně5501:59:3645

Muži E (trať 9,8 km, 634 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME584Metelka JosefSpartak Police4401:08:45105
2ME6066Šůcha VáclavSV Stříbro4601:09:0293
3ME6119Janový PetrAC Trial Plzeň4501:09:3781
4ME7311März FrantišekSokol Kout4301:31:0172

Juniorky (trať 9,8 km, 634 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ4144Beroušková BarboraSC PL0001:02:46105
2ZJ5453de Sousa AlexandraMílaři Domažlice9901:07:2893

Ženy A (trať 9,8 km, 634 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1320Beroušková KateřinaLK Tatran Chodov9100:51:29105
2ZA2832Dolejšová PetraAtletika Klatovy8800:58:1493
3ZA3512Mikešová JanaSOKOL/BAKAKO Nová Paka9100:59:3681
4ZA3716Brantlová JanaMílaři Domažlice9500:59:5872
5ZA4261Peteříková VendulaASK Slavia Praha8901:03:3366
6ZA6262Ruská AlexandraMiláno Holýšov8401:09:4260
7ZA6568Paroubková DianaAT PETE9301:12:2657

Ženy B (trať 9,8 km, 634 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4530Pinkrová KristýnaNevolice8101:04:34105
2ZB6352Řezníčková MiroslavaKlenčí p. Č.7501:09:4693
3ZB687Tichá LibušeBrnířov8201:16:0681
4ZB7118Hammerlová PetraHSC Capartice7601:22:5372

Ženy C (trať 9,8 km, 634 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4946Poláková VeronikaSokol Postřekov6601:06:21105

Ženy D (trať 9,8 km, 634 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD705Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:20:27105

Trať 9,8 km, 634 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA140Voják JiříMílaři Domažlice8800:42:02105
2MA210Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:45:1093
3MA335Ambros JakubAKEZ Kopřivnice8700:45:4181
4MA422Frei MartinAK Kroměříž8600:47:2772
5MA514Sedláček JanTJ Sušice7800:48:2466
6MA63Turek MartinPraha8000:49:1060
1MB755Wallenfels JiříSokol Vinohrady7200:49:19105
7MA826Veselý RadekMílaři Domažlice9200:49:2757
1MC958David IvanStříbro6400:49:39105
8MA1021Razým VladislavSport Club Plzeň8800:50:4154
2MC1115Vacarda VladimírEleven Run Team5900:50:4693
2MB129Záruba JanSIX Monkeys7700:50:5793
1ZA1320Beroušková KateřinaLK Tatran Chodov9100:51:29105
3MB148Majer PavelDomažlice7600:52:5781
9MA1527Burt PavelSport Club Plzeň9700:53:1851
3MC1634Zátopek JiříAK EZ Kopřivnice6000:53:2181
4MC1748Pospíšil AntonínTlučná6000:53:3972
1MJ1828Horník AdamSport Club Plzeň0100:54:31105
10MA1956Sokol MartinAXON Sport Team7900:54:3648
5MC2039Karlík MichalLoko Trutnov6400:55:0866
6MC2145Beroušek PavelSokol Postřekov6200:55:2960
4MB2217Hammerle PetrHSC Capartice7200:55:4072
11MA2347Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:56:3945
7MC2477Voráček KarelSokol Dolany6300:56:4357
2MJ2541Sýkora PetrAK Škoda Plzeň0000:57:2293
12MA2642Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:57:3542
5MB2759Strnad KarelTJ Spartak Klenčí7700:58:0366
2ZA2832Dolejšová PetraAtletika Klatovy8800:58:1493
1MD2924Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:58:29105
13MA3036Klufa JozefGerresheimer7900:58:3739
14MA3164Reif LubošDomažlice8100:58:3836
15MA3269Peteřík TomášAT Dian8000:58:5833
2MD331Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:59:1893
3MD3423Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:59:3381
3ZA3512Mikešová JanaSOKOL/BAKAKO Nová Paka9100:59:3681
8MC362Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:59:5754
4ZA3716Brantlová JanaMílaři Domažlice9500:59:5872
4MD3871Královec JiříMílaři Domažlice5101:02:1272
16MA3937Jílek PavelCyklo Malát Klatovy7801:02:1830
9MC4029Zelenka JanCVZ Kdyně6701:02:3951
1ZJ4144Beroušková BarboraSC PL0001:02:46105
5ZA4261Peteříková VendulaASK Slavia Praha8901:03:3366
5MD4331Fait KarelAGP Domažlice5001:03:4366
6MD4460Hojda PetrTJ Spartak Klenčí5701:04:0760
1ZB4530Pinkrová KristýnaNevolice8101:04:34105
10MC4667Vlasák JaroslavAVL Stříbro5801:04:4648
6MB4757Bandžuch MartinSK Kdyně7501:04:5060
11MC4870Matějka MilošStříbro6001:06:1045
1ZC4946Poláková VeronikaSokol Postřekov6601:06:21105
7MD506Kubal VlastimilStod5001:06:3657
7MB5165Anton PavelKlíčany6901:06:3857
8MB5250Kolář PetrGerresheimer7201:06:5954
12MC5372Kubiska MiroslavNemocnice Domažlice6201:07:1142
2ZJ5453de Sousa AlexandraMílaři Domažlice9901:07:2893
13MC5563Dufek VáclavVelosport Domažlice5801:08:0239
14MC5613Žákovec PavelSokol Kolinec6601:08:0336
9MB5749Levička ZbyněkDomažlice6901:08:2551
1ME584Metelka JosefSpartak Police4401:08:45105
8MD5933Novák ZdeněkLomikar Domažlice5201:08:5854
2ME6066Šůcha VáclavSV Stříbro4601:09:0293
3ME6119Janový PetrAC Trial Plzeň4501:09:3781
6ZA6262Ruská AlexandraMiláno Holýšov8401:09:4260
2ZB6352Řezníčková MiroslavaKlenčí p. Č.7501:09:4693
10MB6451Štefek JosefWolfs Domažlice7101:11:4548
7ZA6568Paroubková DianaAT PETE9301:12:2657
9MD6638Lukačišin MilanCKS Malát Klatovy5501:14:09-
10MD6743Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:15:0251
3ZB687Tichá LibušeBrnířov8201:16:0681
17MA6954Mifek ZdeněkKlenčí8001:20:1827
1ZD705Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:20:27105
4ZB7118Hammerlová PetraHSC Capartice7601:22:5372
11MD7225Šklíba KarelMaratonstav Úpice5001:26:4548
4ME7311März FrantišekSokol Kout4301:31:0172
12MD7473Dvorský EmilLíně5501:59:3645

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA140Voják JiříMílaři Domažlice8800:42:02105
2MA210Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:45:1093
3MA335Ambros JakubAKEZ Kopřivnice8700:45:4181
4MA422Frei MartinAK Kroměříž8600:47:2772
5MA514Sedláček JanTJ Sušice7800:48:2466
6MA63Turek MartinPraha8000:49:1060
7MB755Wallenfels JiříSokol Vinohrady7200:49:1957
8MA826Veselý RadekMílaři Domažlice9200:49:2754
9MC958David IvanStříbro6400:49:3951
10MA1021Razým VladislavSport Club Plzeň8800:50:4148
11MC1115Vacarda VladimírEleven Run Team5900:50:4645
12MB129Záruba JanSIX Monkeys7700:50:5742
13MB148Majer PavelDomažlice7600:52:5739
14MA1527Burt PavelSport Club Plzeň9700:53:1836
15MC1634Zátopek JiříAK EZ Kopřivnice6000:53:2133
16MC1748Pospíšil AntonínTlučná6000:53:3930
17MJ1828Horník AdamSport Club Plzeň0100:54:3127
18MA1956Sokol MartinAXON Sport Team7900:54:3624
19MC2039Karlík MichalLoko Trutnov6400:55:0821
20MC2145Beroušek PavelSokol Postřekov6200:55:2918
21MB2217Hammerle PetrHSC Capartice7200:55:4015
22MA2347Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:56:3912
23MC2477Voráček KarelSokol Dolany6300:56:439
24MJ2541Sýkora PetrAK Škoda Plzeň0000:57:226
25MA2642Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:57:353

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1320Beroušková KateřinaLK Tatran Chodov9100:51:29105
2ZA2832Dolejšová PetraAtletika Klatovy8800:58:1493
3ZA3512Mikešová JanaSOKOL/BAKAKO Nová Paka9100:59:3681
4ZA3716Brantlová JanaMílaři Domažlice9500:59:5872
5ZJ4144Beroušková BarboraSC PL0001:02:4666
6ZA4261Peteříková VendulaASK Slavia Praha8901:03:3360
7ZB4530Pinkrová KristýnaNevolice8101:04:3457
8ZC4946Poláková VeronikaSokol Postřekov6601:06:2154
9ZJ5453de Sousa AlexandraMílaři Domažlice9901:07:2851
10ZA6262Ruská AlexandraMiláno Holýšov8401:09:4248
11ZB6352Řezníčková MiroslavaKlenčí p. Č.7501:09:4645
12ZA6568Paroubková DianaAT PETE9301:12:2642
13ZB687Tichá LibušeBrnířov8201:16:0639
14ZD705Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:20:2736
15ZB7118Hammerlová PetraHSC Capartice7601:22:5333

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód