hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Běh na Děvín

3.6.2017, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Děvín
  • datum konání: 3.6.2017
  • zobrazeno již 593x
  • pořadatel: AK Perná

Sociální sítě

Místo konání

Perná u kostela
11:00 hodin

Přihlášky

online do 26. 5. 2017 zde: PŘIHLÁŠKA
nebo na místě v Kulturním domě v Perné od 9 hodin

Startovné

předem do 26. 5. 2017 - 100 Kč
na místě - 150 Kč

Popis tratě

Délka: 9,1 km
Převýšení: 690 m

Ceny pro vítěze

věcné, tombola

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

František Kolínek
691 86 Perná 244
tel: 606 527 724

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

elekol@centrum.cz

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 05.06.2017, 13:26
  • zobrazeno již 896x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9,1 km, 690 m převýšení)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Muži A (trať 9,1 km, 690 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA138Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:44:3370
2MA255Lysák VlastimilVinotéka u Karla Brno8600:45:4862
3MA316Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:46:5154
4MA721Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:49:0048
5MA852Juran MartinModra9100:50:2744
6MA111Hrdina PavelAK Perná8800:51:3540
7MA1662Švrček FilipLednice8100:54:2138
8MA1757Šilhánek PetrVranovice8800:54:5336
9MA2047Urbánek JiříSlavia Liberec8700:56:1634
10MA2164Knotek David-8200:56:1932
11MA2556Tichák Jiří-8100:57:2230
12MA2958Šplíchal JanSokol Valteřice8300:58:1228
13MA3863Švrček MichalVelké Bílovice8401:06:3226
14MA4723Pluháček ZdeněkMikulov8501:34:3524
-MA-87Vitásek JanNa Krev90DNF-

Muži B (trať 9,1 km, 690 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB418Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:47:2070
2MB537Malý JanELEVEN RUN TEAM7300:47:5162
3MB1020Hašpl MarcelOddíl 20157700:51:0654
4MB1253Wallenfels JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7200:51:4748
5MB2265Obr TomášBody ID7700:56:3544
6MB239Jančařík PetrAAC Brno6800:56:4140
7MB3748Bednář PavelŠNECI na MAX6801:05:1838

Muži C (trať 9,1 km, 690 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC640Jančík BořekSVARTES Hořice6400:48:5170
2MC934KRATOCHVÍL PavelSokol Rudíkov6000:50:4662
3MC1345Petrou JanSKI klub Velešín6400:52:0354
4MC1411Šimunek MartinBotanka Running6600:52:2448
5MC1515Vacarda VladimírEleven Run Team5900:53:4444
6MC2839Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:57:5840
7MC3014Skalický JosefŽichlínek6200:58:1538
8MC3261Januška IvanŠanov5800:58:3536
9MC3922Sobotka JosefMor. Nová Ves6401:08:0134
10MC4017Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:09:5232
11MC422Měřínský JaroslavAK Perná6101:12:0230
12MC4350Orth MilanIRISH Pub Břeclav6101:12:4828
13MC4860Dražan LiborUNIVERSITA Obrany6001:43:3226

Muži D (trať 9,1 km, 690 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD188Kolínek FrantišekAK Perná5600:55:1170
2MD2436Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:56:5962
3MD3159Walek BronislavHrádek ve Slezsku5700:58:2554
4MD3612Kobliha MilanLRS Vyškov5701:03:4248
5MD4567Macháček Martin-5501:16:4844

Muži E (trať 4,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME333Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:34:1170
2ME535Vodička JanMK Radslavice4500:41:0062

Juniorky (trať 4,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ146Přecechtělová SáraAK Drnovice0300:32:4770
2ZJ66Müllerová DanielaAK Drnovice0200:44:2362

Ženy A (trať 9,1 km, 690 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2643Mikešová JanaSOKOL/BAKAKO Nová Paka9100:57:4770
2ZA3531Kolínová MichaelaAK Perná9601:02:4262

Ženy B (trať 9,1 km, 690 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB337Müllerová HanaAK Perná7400:59:1670
2ZB3413Anderlová DorotaAC Moravská Slávia Brno7801:02:1162
3ZB4154Nepustilová MonikaBKB8101:10:0454
4ZB4666Hlávková TerezaBody ID8001:30:1748

Ženy C (trať 9,1 km, 690 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1949Matyášová JanaSilvita s.r.o. ÚO6500:56:0570
2ZC2710Jančaříková LenkaAAC Brno7000:57:5262
3ZC4419Hořínková JanaStřelka Brno6501:13:1054

Ženy D (trať 4,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD227Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5500:33:2970
2ZD426Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:39:0362

Trať 4,4 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ146Přecechtělová SáraAK Drnovice0300:32:4770
1ZD227Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5500:33:2970
1ME333Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:34:1170
2ZD426Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:39:0362
2ME535Vodička JanMK Radslavice4500:41:0062
2ZJ66Müllerová DanielaAK Drnovice0200:44:2362

Trať 9,1 km, 690 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA138Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:44:3370
2MA255Lysák VlastimilVinotéka u Karla Brno8600:45:4862
3MA316Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:46:5154
1MB418Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:47:2070
2MB537Malý JanELEVEN RUN TEAM7300:47:5162
1MC640Jančík BořekSVARTES Hořice6400:48:5170
4MA721Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:49:0048
5MA852Juran MartinModra9100:50:2744
2MC934KRATOCHVÍL PavelSokol Rudíkov6000:50:4662
3MB1020Hašpl MarcelOddíl 20157700:51:0654
6MA111Hrdina PavelAK Perná8800:51:3540
4MB1253Wallenfels JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7200:51:4748
3MC1345Petrou JanSKI klub Velešín6400:52:0354
4MC1411Šimunek MartinBotanka Running6600:52:2448
5MC1515Vacarda VladimírEleven Run Team5900:53:4444
7MA1662Švrček FilipLednice8100:54:2138
8MA1757Šilhánek PetrVranovice8800:54:5336
1MD188Kolínek FrantišekAK Perná5600:55:1170
1ZC1949Matyášová JanaSilvita s.r.o. ÚO6500:56:0570
9MA2047Urbánek JiříSlavia Liberec8700:56:1634
10MA2164Knotek David-8200:56:1932
5MB2265Obr TomášBody ID7700:56:3544
6MB239Jančařík PetrAAC Brno6800:56:4140
2MD2436Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:56:5962
11MA2556Tichák Jiří-8100:57:2230
1ZA2643Mikešová JanaSOKOL/BAKAKO Nová Paka9100:57:4770
2ZC2710Jančaříková LenkaAAC Brno7000:57:5262
6MC2839Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:57:5840
12MA2958Šplíchal JanSokol Valteřice8300:58:1228
7MC3014Skalický JosefŽichlínek6200:58:1538
3MD3159Walek BronislavHrádek ve Slezsku5700:58:2554
8MC3261Januška IvanŠanov5800:58:3536
1ZB337Müllerová HanaAK Perná7400:59:1670
2ZB3413Anderlová DorotaAC Moravská Slávia Brno7801:02:1162
2ZA3531Kolínová MichaelaAK Perná9601:02:4262
4MD3612Kobliha MilanLRS Vyškov5701:03:4248
7MB3748Bednář PavelŠNECI na MAX6801:05:1838
13MA3863Švrček MichalVelké Bílovice8401:06:3226
9MC3922Sobotka JosefMor. Nová Ves6401:08:0134
10MC4017Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:09:5232
3ZB4154Nepustilová MonikaBKB8101:10:0454
11MC422Měřínský JaroslavAK Perná6101:12:0230
12MC4350Orth MilanIRISH Pub Břeclav6101:12:4828
3ZC4419Hořínková JanaStřelka Brno6501:13:1054
5MD4567Macháček Martin-5501:16:4844
4ZB4666Hlávková TerezaBody ID8001:30:1748
14MA4723Pluháček ZdeněkMikulov8501:34:3524
13MC4860Dražan LiborUNIVERSITA Obrany6001:43:3226

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA138Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:44:3370
2MA255Lysák VlastimilVinotéka u Karla Brno8600:45:4862
3MA316Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:46:5154
4MB418Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:47:2048
5MB537Malý JanELEVEN RUN TEAM7300:47:5144
6MC640Jančík BořekSVARTES Hořice6400:48:5140
7MA721Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:49:0038
8MA852Juran MartinModra9100:50:2736
9MC934KRATOCHVÍL PavelSokol Rudíkov6000:50:4634
10MB1020Hašpl MarcelOddíl 20157700:51:0632
11MA111Hrdina PavelAK Perná8800:51:3530
12MB1253Wallenfels JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7200:51:4728
13MC1345Petrou JanSKI klub Velešín6400:52:0326
14MC1411Šimunek MartinBotanka Running6600:52:2424
15MC1515Vacarda VladimírEleven Run Team5900:53:4422
16MA1662Švrček FilipLednice8100:54:2120
17MA1757Šilhánek PetrVranovice8800:54:5318
18MD188Kolínek FrantišekAK Perná5600:55:1116
19MA2047Urbánek JiříSlavia Liberec8700:56:1614
20MA2164Knotek David-8200:56:1912
21MB2265Obr TomášBody ID7700:56:3510
22MB239Jančařík PetrAAC Brno6800:56:418
23MD2436Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:56:596
24MA2556Tichák Jiří-8100:57:224
25MC2839Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:57:582

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1949Matyášová JanaSilvita s.r.o. ÚO6500:56:0570
2ZA2643Mikešová JanaSOKOL/BAKAKO Nová Paka9100:57:4762
3ZC2710Jančaříková LenkaAAC Brno7000:57:5254
4ZB337Müllerová HanaAK Perná7400:59:1648
5ZB3413Anderlová DorotaAC Moravská Slávia Brno7801:02:1144
6ZA3531Kolínová MichaelaAK Perná9601:02:4240
7ZB4154Nepustilová MonikaBKB8101:10:0438
8ZC4419Hořínková JanaStřelka Brno6501:13:1036
9ZB4666Hlávková TerezaBody ID8001:30:1734

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód