hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Běh na Lysou horu

29.7.2017, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Lysou horu
  • datum konání: 29.7.2017
  • zobrazeno již 607x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 02.08.2017, 08:48
  • zobrazeno již 1114x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,4 km, 704 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ4973Krupa LubošLubíci9800:53:20105
2MJ7267Sokol MarekAtletika Poruba0200:58:4793
3MJ833Tarana Jan AdamMattoni Free Run FM9901:03:4681
4MJ9826Bulička VojtěchAK Kroměříž1001:22:5972
5MJ10096Tvarůžka TomášKroměříž0801:44:3266

Muži A (trať 8,4 km, 704 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA211Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:39:41105
2MA312Lysák VlastimilVinotéka u Karla Brno8600:40:5493
3MA452Fousek JanMK Seitl Ostrava9100:41:1581
4MA662Winkler TomaszMarklowice8000:41:54-
5MA777Dvořák PavelAC Prostějov8200:41:5972
6MA963Kokošek OldřichLightbike team8800:42:4166
7MA1157Černý ZdeněkTJ Nové Město nM8500:43:4560
8MA1280Janeček RomanCaramba Team8100:43:5257
9MA1382Blabla TomášJanovice8200:43:5754
10MA1617Raška DanielTJ Slezan Frýdek-Místek9600:44:3251
11MA1966Radomský MarekOstrava8900:45:5548
12MA2188Helcel MartinMH Bike Havířov8800:46:2145
13MA2860Škuca ZbyněkFrenštát p. R.8700:48:1242
14MA3219Derka RadimPřerov9100:49:1639
15MA4569Řezáč MartinMushing Team Ostrava8200:51:5336
16MA5283Pergler JosefMetylovice8400:54:0933
17MA822Lýsek IgorMosty u Jablunkova8001:03:4030
18MA8668Boža VáclavLowell Pro Runing team9601:05:0827
19MA8894Kurfurst PavelVsetín7801:08:1524
-MA-99Pytlík JiříMK Seitl Ostrava91DNF-

Muži B (trať 8,4 km, 704 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB158Blaha TomášAK Kroměříž7600:38:29105
2MB592Holiš MartinČs.spořitelna Accolade7400:41:3093
3MB865Skoták DavidRun 2be Fit7600:42:2381
4MB1051Škapa MarekMK Seitl Ostrava7100:42:4972
5MB1432Wallenfels JiříSokol Vinohrady7200:44:0166
6MB1722Žák JiříMK Seitl Ostrava7100:44:5460
7MB1887Helcel RichardSAK Karviná7200:44:5857
8MB2359Groh PetrCA Horts7600:46:3354
9MB244Macura JanHorizont Blansko7200:47:0251
10MB2564Mrovec DušanExtreme sport club6900:47:2048
11MB2689Sobek LumírDobratice7500:47:2645
12MB2749Stoszek JanVZS Ostrava7600:47:3942
13MB3697Pietrzyk RostislavFMT Group7700:50:0739
14MB3841Chýlek PatrikTichá7300:50:3336
15MB405Vopršálek MiroslavBRUCK Team7100:51:1233
16MB4443Wojtyla JaromírVZS Ostrava7000:51:4830
17MB4885Jedziniak MichalOstrava7400:52:3027
18MB5136Krpenský JaroslavValašské Klobouky7500:54:0224
19MB55102Tešnar MarekPetřvald7500:54:4121
20MB5798Kožuszník MarekVělopolí7400:54:5818
21MB5974Janků PetrLiga 100 Olomouc7400:56:3915
22MB6030Janásek AlešVýškovice7200:56:4412
23MB6281Chrudina RobertOstrava7300:57:209
24MB6684Tvarůžka TomášKroměříž7200:57:446
25MB7445Kotek MartinVZS Ostrava6800:59:533
26MB7728Zajíček PetrPoruba7001:01:213
27MB85100Homola FilipVZS Ostrava7301:04:553

Muži C (trať 8,4 km, 704 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1529Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:44:23105
2MC2034Buřil FrantišekVidochov6600:46:1393
3MC2291Škrabánek PetrMK Seitl Ostrava6000:46:3281
4MC2924Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:48:4272
5MC3147Magiera JanuszWodzislaw6300:49:04-
6MC3927Vacarda VladimírEleven Run Team5900:50:5366
7MC4144Jelínek ZbyněkLiga 100 Olomouc6300:51:1760
8MC4356Vinklárek JiříTJ Rožnov pod Radhoštěm6100:51:2557
9MC5033Maršálek TomášRacing Olešná6400:53:5654
10MC547Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:54:2151
11MC631Salawa JiříPolicie Hlučín6700:57:2248
12MC6561Groš ŠtefanSK Valašského Království6100:57:3445
13MC6850Dvorský LadislavMK Seitl Ostrava6500:58:1142
14MC7586Jurášek MichalPraha6701:00:5239
15MC8053Krejzl HenrichBK SAK Karviná6601:02:5036
16MC8493Mojžíšek PavelHorní Datyně6501:04:5433
17MC9675Cimprich MarcelŠenov6601:18:0330
18MC9721Obdržálek VítHrabová6501:19:1327

Muži D (trať 8,4 km, 704 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD349Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:49:31105
2MD3720Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:50:2893
3MD5618Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:54:5481
4MD6448Jadrníček PetrPoruba - Pedro5700:57:2572
5MD6779Kobliha MilanLRS Vyškov5700:57:4766
6MD6990Najdek BohumírRacing Olešná5500:58:2060
7MD7046Hudák JiříBílina5500:58:2257
8MD7125Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:58:3354
9MD8739Raclavský VlastimilLiga 100 Olomouc5501:07:4451

Muži E (trať 8,4 km, 704 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME7623Leszkow PetrMK Hlinsko4401:01:02105
2ME7916Metelka JosefSpartak Police4401:01:3793
3ME906Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:08:5781

Juniorky (trať 8,4 km, 704 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ10095Tvarůžková BarboraKroměříž0101:44:32105

Ženy A (trať 8,4 km, 704 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3042Krejčiříková DenisaVZS Ostrava8800:48:48105
2ZA3340Krejčiříková IvonaVZS Ostrava8800:49:2793
3ZA3514Ožanová ZuzanaBK Brno9100:49:4181
4ZA4238Fojtková JitkaLiga 100 Olomouc8700:51:2372
5ZA46101Kollegová AlenaCK Vítkovice8400:51:5966
6ZA5313Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:54:1960
7ZA9455Uhrová PavlaMorávka8701:11:5657
8ZA9554Nováková Miroslava-8701:16:3354

Ženy B (trať 8,4 km, 704 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB8976Cimprichová JanaŠenov7401:08:42105
2ZB9135Krpenská RadkaValašské Klobouky7901:11:0293
3ZB9937Kadlecová HanaPraha7601:23:0881

Ženy C (trať 8,4 km, 704 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4731Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:52:11105
2ZC6115Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:57:1193
3ZC7872Schwarzová PetraFryčovice6801:01:2981

Ženy D (trať 8,4 km, 704 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD5870Mališová KarlaUSK Praha6000:55:35105
2ZD7378Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5500:59:1393
3ZD8171Šokalová LudmilaPepa team FM5601:03:1081
4ZD9210Budinská HanaAC Moravská Slavia Brno6001:11:2072
5ZD938Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:11:5366

Trať 8,4 km, 704 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB158Blaha TomášAK Kroměříž7600:38:29105
1MA211Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:39:41105
2MA312Lysák VlastimilVinotéka u Karla Brno8600:40:5493
3MA452Fousek JanMK Seitl Ostrava9100:41:1581
2MB592Holiš MartinČs.spořitelna Accolade7400:41:3093
4MA662Winkler TomaszMarklowice8000:41:54-
5MA777Dvořák PavelAC Prostějov8200:41:5972
3MB865Skoták DavidRun 2be Fit7600:42:2381
6MA963Kokošek OldřichLightbike team8800:42:4166
4MB1051Škapa MarekMK Seitl Ostrava7100:42:4972
7MA1157Černý ZdeněkTJ Nové Město nM8500:43:4560
8MA1280Janeček RomanCaramba Team8100:43:5257
9MA1382Blabla TomášJanovice8200:43:5754
5MB1432Wallenfels JiříSokol Vinohrady7200:44:0166
1MC1529Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:44:23105
10MA1617Raška DanielTJ Slezan Frýdek-Místek9600:44:3251
6MB1722Žák JiříMK Seitl Ostrava7100:44:5460
7MB1887Helcel RichardSAK Karviná7200:44:5857
11MA1966Radomský MarekOstrava8900:45:5548
2MC2034Buřil FrantišekVidochov6600:46:1393
12MA2188Helcel MartinMH Bike Havířov8800:46:2145
3MC2291Škrabánek PetrMK Seitl Ostrava6000:46:3281
8MB2359Groh PetrCA Horts7600:46:3354
9MB244Macura JanHorizont Blansko7200:47:0251
10MB2564Mrovec DušanExtreme sport club6900:47:2048
11MB2689Sobek LumírDobratice7500:47:2645
12MB2749Stoszek JanVZS Ostrava7600:47:3942
13MA2860Škuca ZbyněkFrenštát p. R.8700:48:1242
4MC2924Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:48:4272
1ZA3042Krejčiříková DenisaVZS Ostrava8800:48:48105
5MC3147Magiera JanuszWodzislaw6300:49:04-
14MA3219Derka RadimPřerov9100:49:1639
2ZA3340Krejčiříková IvonaVZS Ostrava8800:49:2793
1MD349Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:49:31105
3ZA3514Ožanová ZuzanaBK Brno9100:49:4181
13MB3697Pietrzyk RostislavFMT Group7700:50:0739
2MD3720Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:50:2893
14MB3841Chýlek PatrikTichá7300:50:3336
6MC3927Vacarda VladimírEleven Run Team5900:50:5366
15MB405Vopršálek MiroslavBRUCK Team7100:51:1233
7MC4144Jelínek ZbyněkLiga 100 Olomouc6300:51:1760
4ZA4238Fojtková JitkaLiga 100 Olomouc8700:51:2372
8MC4356Vinklárek JiříTJ Rožnov pod Radhoštěm6100:51:2557
16MB4443Wojtyla JaromírVZS Ostrava7000:51:4830
15MA4569Řezáč MartinMushing Team Ostrava8200:51:5336
5ZA46101Kollegová AlenaCK Vítkovice8400:51:5966
1ZC4731Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:52:11105
17MB4885Jedziniak MichalOstrava7400:52:3027
1MJ4973Krupa LubošLubíci9800:53:20105
9MC5033Maršálek TomášRacing Olešná6400:53:5654
18MB5136Krpenský JaroslavValašské Klobouky7500:54:0224
16MA5283Pergler JosefMetylovice8400:54:0933
6ZA5313Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:54:1960
10MC547Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:54:2151
19MB55102Tešnar MarekPetřvald7500:54:4121
3MD5618Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:54:5481
20MB5798Kožuszník MarekVělopolí7400:54:5818
1ZD5870Mališová KarlaUSK Praha6000:55:35105
21MB5974Janků PetrLiga 100 Olomouc7400:56:3915
22MB6030Janásek AlešVýškovice7200:56:4412
2ZC6115Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:57:1193
23MB6281Chrudina RobertOstrava7300:57:209
11MC631Salawa JiříPolicie Hlučín6700:57:2248
4MD6448Jadrníček PetrPoruba - Pedro5700:57:2572
12MC6561Groš ŠtefanSK Valašského Království6100:57:3445
24MB6684Tvarůžka TomášKroměříž7200:57:446
5MD6779Kobliha MilanLRS Vyškov5700:57:4766
13MC6850Dvorský LadislavMK Seitl Ostrava6500:58:1142
6MD6990Najdek BohumírRacing Olešná5500:58:2060
7MD7046Hudák JiříBílina5500:58:2257
8MD7125Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:58:3354
2MJ7267Sokol MarekAtletika Poruba0200:58:4793
2ZD7378Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5500:59:1393
25MB7445Kotek MartinVZS Ostrava6800:59:533
14MC7586Jurášek MichalPraha6701:00:5239
1ME7623Leszkow PetrMK Hlinsko4401:01:02105
26MB7728Zajíček PetrPoruba7001:01:213
3ZC7872Schwarzová PetraFryčovice6801:01:2981
2ME7916Metelka JosefSpartak Police4401:01:3793
15MC8053Krejzl HenrichBK SAK Karviná6601:02:5036
3ZD8171Šokalová LudmilaPepa team FM5601:03:1081
17MA822Lýsek IgorMosty u Jablunkova8001:03:4030
3MJ833Tarana Jan AdamMattoni Free Run FM9901:03:4681
16MC8493Mojžíšek PavelHorní Datyně6501:04:5433
27MB85100Homola FilipVZS Ostrava7301:04:553
18MA8668Boža VáclavLowell Pro Runing team9601:05:0827
9MD8739Raclavský VlastimilLiga 100 Olomouc5501:07:4451
19MA8894Kurfurst PavelVsetín7801:08:1524
1ZB8976Cimprichová JanaŠenov7401:08:42105
3ME906Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:08:5781
2ZB9135Krpenská RadkaValašské Klobouky7901:11:0293
4ZD9210Budinská HanaAC Moravská Slavia Brno6001:11:2072
5ZD938Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:11:5366
7ZA9455Uhrová PavlaMorávka8701:11:5657
8ZA9554Nováková Miroslava-8701:16:3354
17MC9675Cimprich MarcelŠenov6601:18:0330
18MC9721Obdržálek VítHrabová6501:19:1327
4MJ9826Bulička VojtěchAK Kroměříž1001:22:5972
3ZB9937Kadlecová HanaPraha7601:23:0881
5MJ10096Tvarůžka TomášKroměříž0801:44:3266
1ZJ10095Tvarůžková BarboraKroměříž0101:44:32105

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB158Blaha TomášAK Kroměříž7600:38:29105
2MA211Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:39:4193
3MA312Lysák VlastimilVinotéka u Karla Brno8600:40:5481
4MA452Fousek JanMK Seitl Ostrava9100:41:1572
5MB592Holiš MartinČs.spořitelna Accolade7400:41:3066
6MA777Dvořák PavelAC Prostějov8200:41:5960
7MB865Skoták DavidRun 2be Fit7600:42:2357
8MA963Kokošek OldřichLightbike team8800:42:4154
9MB1051Škapa MarekMK Seitl Ostrava7100:42:4951
10MA1157Černý ZdeněkTJ Nové Město nM8500:43:4548
11MA1280Janeček RomanCaramba Team8100:43:5245
12MA1382Blabla TomášJanovice8200:43:5742
13MB1432Wallenfels JiříSokol Vinohrady7200:44:0139
14MC1529Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:44:2336
15MA1617Raška DanielTJ Slezan Frýdek-Místek9600:44:3233
16MB1722Žák JiříMK Seitl Ostrava7100:44:5430
17MB1887Helcel RichardSAK Karviná7200:44:5827
18MA1966Radomský MarekOstrava8900:45:5524
19MC2034Buřil FrantišekVidochov6600:46:1321
20MA2188Helcel MartinMH Bike Havířov8800:46:2118
21MC2291Škrabánek PetrMK Seitl Ostrava6000:46:3215
22MB2359Groh PetrCA Horts7600:46:3312
23MB244Macura JanHorizont Blansko7200:47:029
24MB2564Mrovec DušanExtreme sport club6900:47:206
25MB2689Sobek LumírDobratice7500:47:263

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3042Krejčiříková DenisaVZS Ostrava8800:48:48105
2ZA3340Krejčiříková IvonaVZS Ostrava8800:49:2793
3ZA3514Ožanová ZuzanaBK Brno9100:49:4181
4ZA4238Fojtková JitkaLiga 100 Olomouc8700:51:2372
5ZA46101Kollegová AlenaCK Vítkovice8400:51:5966
6ZC4731Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:52:1160
7ZA5313Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:54:1957
8ZD5870Mališová KarlaUSK Praha6000:55:3554
9ZC6115Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:57:1151
10ZD7378Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5500:59:1348
11ZC7872Schwarzová PetraFryčovice6801:01:2945
12ZD8171Šokalová LudmilaPepa team FM5601:03:1042
13ZB8976Cimprichová JanaŠenov7401:08:4239
14ZB9135Krpenská RadkaValašské Klobouky7901:11:0236
15ZD9210Budinská HanaAC Moravská Slavia Brno6001:11:2033
16ZD938Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:11:5330
17ZA9455Uhrová PavlaMorávka8701:11:5627
18ZA9554Nováková Miroslava-8701:16:3324
19ZB9937Kadlecová HanaPraha7601:23:0821
20ZJ10095Tvarůžková BarboraKroměříž0101:44:3218

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód