Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX pohár 2018ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Kozubovou

30.7.2017, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Kozubovou
  • datum konání: 30.7.2017
  • zobrazeno již 539x
  • pořadatel: TJ Dolní Lomná

Sociální sítě

Místo konání

Dolní Lomná – Pekárna u areálu Slezských dnů
10:00 hodin

Přihlášky

u Muzea Dolní Lomná od 8:00 do 9:30 hodin

Startovné

100 Kč

Popis tratě

Délka: 5 km
Převýšení: 500 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Stanislav Marszalek
tel. 602 551 462

Propozice závodu ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.behnakozubovou.cz/

E-mailová adresa

smarszalek@tcl-digitrade.com

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.7.2018Běh na Kozubovou-
31.7.2016Běh na Kozubovou254
26.7.2015Běh na Kozubovou210
27.7.2014Běh na Kozubovou261
28.7.2013Běh na Kozubovou166
29.7.2012Běh na Kozubovou222
31.7.2011Běh na Kozubovou163
1.8.2010Běh na Kozubovou181
2.8.2009Běh na Kozubovou174
27.7.2008Běh na Kozubovou148
29.7.2007Běh na Kozubovou166
30.7.2006Běh na Kozubovou152
31.7.2005Běh na Kozubovou147
1.8.2004Běh na Kozubovou116
31.8.2003Běh na Kozubovou104

Statistika závodu Běh na Kozubovou

  • ročníků: 16
  • závodníků na všech ročnících: 2464

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Wálek Bronislav5715
Zátopek Jiří6014
Drahoš Josef5214
Gaman Jaroslav3513
Karkoška Petr7313
Přívětivý Miroslav5312
Jirásková Eva6412
Slowioczek Roman5912
Sikora Jakub8412
Jastrzembská Jarmila6412
Lysek Jan8912
Franek Alan7111
Lysek Michal9411
Lipták Radim7911
Vraštilová Miloslava5611
Škapa Marek7110
Podžorný Ervin4110
Martynek Vladislav5910
Žák Jiří7110
Vodička Jan4510
Kisza Václav9310
Kluz Miroslav7010
Blaha Tomáš769
Ulich Petr689
Kawulok Stanislav569
Smola Josef519
Wala Petr719
Kaleta Daniel829
Krejčí Josef499
Sikora Robin909
Tučný Jan479
Kacíř Zdeněk569
Tomečka Libor629
Merta Jaroslav358
Lichý Tomáš948
Krejčí Lukáš768
Dvořák Pavel828
Šokalová Ludmila568
Jamrik Miroslav578
Tyl Josef718
Kisza Martin968
Balko Peter448
Lysek Jakub898
Vrana Vladislav668
Kočí Tomáš628
Kawulok Zbyšek628
Kollertová Eva838
Vacarda Vladimír597
Waclawek Marek727
Kufa Leon647

Výsledky závodu

  • platné k 31.07.2017, 13:22
  • zobrazeno 1136x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ549Vandrovec VáclavBest4Run tým0100:26:4870
2MJ2195Krupka AdamIndičtí běžci0100:30:1862
3MJ23172Solowski TobiášTJ Dolní Lomná0100:30:2854
4MJ3196Krupka MilanIndičtí běžci0300:31:1648
5MJ38228Baraňák PavolTJ Slovan Skalité0200:32:09-
6MJ42143Tuharský ErikOB TJ TŽ Třinec0100:32:2844
7MJ46175Tyl RadekSK Universe0000:32:4240
8MJ55137Kupczak DominikTřinec0000:33:1938
9MJ6168Nieslanik AdamMilíkov0100:33:2936
10MJ79220Sedláček LukášPískovna team0100:35:0234
11MJ87166Haltof MarekOB TJ TŽ Třinec0200:35:2632
12MJ98221Nikel AdamPískovna team0000:36:1130
13MJ10951Tyl MarekTJ Dolní Lomná0300:36:5628
14MJ111266Bialožyt MarekOB TJ TŽ Třinec0300:37:0026
15MJ121269Czeczotka VojtěchTřinec0000:37:4624
16MJ137169Szotkowski DawidSKI Mosty0400:38:5822
17MJ16410Szmek PetrMilíkov9900:41:2220
18MJ167231Bury FilipTJ Slovan Skalité0200:41:49-
19MJ192129Cienciala TomášSKI Mosty0200:45:0918
19MJ192176Tyl VilemSK Universe0800:45:0918
21MJ19915Ćmiel LukášMilíkov9900:45:2214
22MJ206163Franek LukášBK SAK Karviná0200:46:1212
23MJ209225Cienciala DavidHorní Těrlicko0000:46:3210
24MJ215216Kawulok RadekSKI Mosty0600:47:148
25MJ21623Szkandera VojtěchSSK Dolní Lomná0400:47:156
26MJ228202Franek VojtěchBK SAK Karviná0800:48:244
27MJ238162Franek OndřejBK SAK Karviná0000:49:572
28MJ242273Kotas AdamTřinec9800:51:102
29MJ243144Tuharský TobiášOB TJ TŽ Třinec0700:51:152
Muži A (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1185Lichý TomášSalomon/SvetBehu.cz9400:24:4470
2MA3181Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:25:5462
3MA4252Lysák VlastimilVinotéka u Karla8600:26:2354
4MA6245Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:27:3648
5MA7265Flašar JanSK Čtyři Dvory České Budějovice8600:27:5944
6MA9105Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:28:3240
7MA10268Bialožyt MichalSK Žabovřesky Brno8700:28:5238
8MA13234Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:29:0936
9MA14271Miśkiewicz MariuszBiegiem przez chybie8100:29:24-
10MA1578Krupa PrzemysławBiegiem przez chybie8300:29:28-
11MA16249Pryszcz PatrikKošařiska7800:29:3934
12MA2780Szymanik AdamChotěbuz9600:30:5032
13MA34146Kučírek VojtěchTJ TŽ Třinec9300:31:5030
14MA41204Kaluža LubošNVPP8200:32:2628
15MA45136Sikora RobinTJ Dolní Lomná9000:32:3826
16MA48232Koliba MartinSDH Skalité8600:32:52-
17MA49114Buba MichalMK Seitl Ostrava8300:32:5424
18MA52239Zogata AndrzejSKI Mosty8600:33:0222
19MA5627Zahraj KrystianJablunkov8800:33:2220
20MA60164Řezáč MartinMushing team Ostrava8200:33:2818
21MA6767Kawulok MartinHrádek ve Slezsku8400:34:0716
22MA695Lipták RadimPepa Team F-M7900:34:1414
23MA7129Kováček StanislavMK Seitl Ostrava8300:34:2912
24MA74270Szyczka PiotrChybie8900:34:47-
25MA7825Machnik VojtěchValašské Meziříčí8300:34:5810
26MA8216Pacák MarcelTřinec8500:35:128
27MA8377Tofel FrantišekNVPP Team9400:35:196
28MA8570Machnik TomášDolní Lomná9000:35:234
29MA86148Waloszek BártČeský Těšín7800:35:242
30MA89256Kadlubec MartinAK Čadca8200:35:37-
30MA89153Lysek JanTJ Dolní Lomná8900:35:372
32MA91219Marosz VojtěchNVPP8700:35:382
33MA96217Marosz BřetislavNVPP8500:35:572
34MA9957Březina MartinSDH Metylovice8800:36:172
35MA106135Szymanik FilipChotěbuz9400:36:372
36MA1077Puczok RadekBSvČT&S3T8300:36:382
37MA108151Heindrich TomášBěžecká skupina v Českém Těšíně8500:36:462
38MA110116Lysek JakubDolní Lomná8000:36:572
39MA114158Juřica PavelMK Seitl Ostrava7900:37:182
40MA118102Siročák PetrTři křížky CF7800:37:382
41MA12064Zajíc JanOstrava9300:37:412
42MA122262Ivanek PeterTJ Slovan Skalité8400:37:49-
43MA129184Kisza MartinTřinec9600:38:112
44MA13533Lotter JanTřinec8500:38:512
45MA141230Podermanski DavidJablunkov9000:39:162
46MA144251Cienciala BogdanNVPP8400:39:332
47MA16634Polách AntonínHorní Bečva9000:41:322
48MA175189Kantor PetrVendryně7800:42:292
49MA181154Lysek MichalTJ Dolní Lomná9400:43:162
50MA182178Malý ŠpětánSDH a Pekárna Nowina8900:43:252
51MA191110Střeštík MartinBystřice8900:44:562
52MA194127Boža VáclavLowellpro running9600:45:102
53MA19622Boháč PavelHorní Lomná8100:45:152
54MA20830Lačík LukášČeský Těšín8400:46:302
55MA21231Stebel LukášČeský Těšín8200:46:592
56MA23373Divoký MichalOrlová9300:49:152
Muži B (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB2201Blaha TomášAK ASICS Kroměžíž7600:25:3270
2MB8246Wróbel TomaszMKS Centrum Dzięgielow7300:28:16-
3MB1187Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:28:5862
4MB12140Jurčík JánKKM Čadca6800:29:07-
5MB16227Kluz Miroslav1. běžecký Jablunkov7000:29:3954
6MB19141Kašpařík TomášSK Přerov7500:29:5648
7MB22134Hartíg DavidBurik Running Team7300:30:2544
8MB24253Helcel RichardBK SAK Karviná7200:30:4140
9MB25260Wallenfels JiříSokol Vinohrady7200:30:4338
10MB26142Tuharsky MartinOB TJ TŽ Třinec7700:30:4736
11MB2838Szebesta PavelBurik Running Team6800:31:0134
12MB29247Lupiezoviec PiotrMKS Centrum Dziegelow7700:31:06-
13MB32155Kupka AntonKKM Čadca7600:31:22-
14MB3586Mordáč StanislavTřinec7400:31:5332
15MB39165Sobek LumírDobratice7500:32:1730
16MB40209Legierski KazimierzTeam NaBiegowkach.pl7100:32:25-
17MB47226Rylko Václav1.běžecký Jablunkov7200:32:4528
18MB51126Cienciala TomášSplašení Goroli7000:32:5826
19MB59156Chrudina RobertOstrava7300:33:2724
20MB63236Grycman KazimierzCiechowice7200:33:43-
21MB66130Palka Dawid40-latek Tychy7700:33:59-
22MB7326Šubert PavelNeběžecký kroužek7400:34:3622
23MB75206Jedziniak MichalOstrava7400:34:5120
24MB7763Szmek DaliborBukovec7300:34:5218
25MB8359Monczka DanielKarviná7600:35:1916
26MB9240Filipek BogdanVendryně7400:35:4414
27MB94264Tešnar MarekPetřvald7500:35:5112
28MB99103Czylok PavelBěžecká skupina v Českém Těšíně7700:36:1710
29MB104263Karkoška PetrBK SAK Karviná7300:36:308
30MB105113Krupka MilanIndičtí běžci7200:36:336
31MB115229Brož VlastimilČeský Těšín7600:37:194
32MB124224Kocúr RomanBK SAK Karviná7400:37:592
33MB125106Mucha BohdanMBMM7300:38:012
34MB127147Ernst Tomáš1.běžecký Jablunkov7300:38:082
35MB128161Franek AlanBK SAK Karviná7100:38:102
36MB134212Mikula JaroslavKKM Čadca7000:38:45-
37MB136255Čanecký IvanŠKP Skalité6800:38:55-
38MB14218Styrnal PetrBěžecká skupina v Českém Těšíně7700:39:172
39MB14660Neugebauer ErichBK SAK Karviná6800:39:452
40MB150111Kubisz RomanKPM Třinec7300:39:592
41MB153160Hamrozi MartinMHrun Třinec7700:40:062
42MB165117Lipowski KamilKPM Hrádek7100:41:242
43MB17450Tyl JosefSK Universe7100:42:262
44MB184208Zaremba MiroslavŠárka7600:44:002
45MB18972Gluch MarekKarviná7000:44:292
46MB20528Ocieczek MarekFrýdek-Místek7200:46:042
47MB21724Szkandera MartinSSK Dolní Lomná7500:47:162
48MB2559Holeček JiříSvědci Kozubovi7000:54:242
49MB256193Szonowski RomanChotěbuz6800:54:372
Muži C (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1871Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:29:5270
2MC20200Magiera JanuszFORMA Wodzisław6300:30:10-
3MC3019Škrabánek PetrMK Seitl Ostrava6000:31:1362
4MC33115Buřil FrantišekVidochov6600:31:3654
5MC36241Vrana VladislavSkalité6600:31:59-
6MC37191Zátopek JiříAK Emila Zátopka Kopřivnice6000:32:0748
7MC54145Kučírek PetrTřinec5800:33:1344
8MC5869Martynek VladislavSKI Mosty5900:33:2640
9MC62174Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:33:4038
10MC7242Dziergas MiroslawŹywiec6000:34:33-
11MC75121Slowioczek RomanMK Seitl Jablunkov5900:34:5136
12MC80108Vinklárek JiříTJ Rožnov pod Radhoštěm6100:35:0534
13MC883Orlicki StanisławRudze5900:35:29-
14MC10292Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:36:2032
15MC117177Tyl HynekSK Universe6500:37:2430
16MC138196Groš ŠtefanSK Valašské Království6100:39:0128
17MC14745Kočí TomášMosty u Jablunkova6200:39:4626
18MC152195Tomečka LiborCetris Hranice6200:40:0324
19MC15536Březina LadislavMK Seitl Ostrava6100:40:3722
20MC171205Cisarik EmilČadca6000:41:56-
21MC17283Zoubek DanielKPM Nymburk6700:42:0820
22MC173120Kufa LeonTřinec6400:42:1818
23MC17853Zika TomášČeský Těšín6700:42:4716
24MC203199Ballek VladimírNW Running Skalité5900:45:59-
25MC2292Nadažy RadekSK Šafrata Bohumín6500:48:4914
26MC23093Volný PetrRelax Medvědice5900:48:5812
27MC252152Kruliš JiříMK Seitl Havířov6100:53:1310
Muži D (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD43211Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:32:3470
2MD5341Jasek TadeuszRadziechowy5100:33:04-
3MD64180Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:33:4562
4MD6862Walek BronislavHrádek ve Slezsku5700:34:1154
5MD112149Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:37:0148
6MD126215Kvita JosefAK Emila Zátopka Kopřivnice5100:38:0544
7MD13248Sikora StefanBielsko-Biała4900:38:40-
8MD13339Buda BoleslavBystřice - Suchý5700:38:4140
9MD1404Pešat JanVeslařský klub Perun Ostrava5600:39:1538
10MD148243Glanowski ZenonSosnowiec5000:39:51-
11MD15937Přívětivý MiroslavPříbor5300:40:5336
12MD169248Kobliha MilanLRS Vyškov5700:41:5234
13MD201187Gajewski KrzysztofUKS Brena Gorki5600:45:31-
14MD24946Drahoš JosefJablunkov5200:52:4832
Muži E (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME139167Leszkow PetrMaraton klub Hlinsko4400:39:0870
2ME176188Tyka EdwardUKS Brena Gorki4300:42:30-
3ME183171Metelka JosefSP Police4400:43:5662
4ME185179Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:44:0654
5ME20782Procházka VáclavMK Seitl Ostrava4500:46:1548
6ME21920Počta JanOstrava4500:47:3844
7ME22394Vodička JanMK Radslavice4500:47:5040
8ME227138Farsky ŠtefanDOM Srdca Martina4600:48:23-
9ME231250Beskydský DědekKlub důchodců Orlová4500:49:0638
10ME260210Gaman JaroslavAvanti Havířov3501:00:2536
Juniorky (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ154240Majchráková KláraSkalité0300:40:33-
2ZJ156233Ruceková VanesaTJ Slovan Skalité0300:40:39-
3ZJ18076Byrtusova SylwiaSKI Mosty0400:42:5470
4ZJ187235Lubojacká Ivana1.běžecký Jablunkov9800:44:1062
5ZJ188237Lucáková TatianaSkalité0400:44:26-
6ZJ190128Ciencialová ZuzanaSKI Mosty0400:44:5354
7ZJ197131Rusnok ZuzanaTJ Dolní Lomná0300:45:1948
8ZJ198132Szotkowska AgnieszkaTJ Dolní Lomná0300:45:2044
9ZJ202133Szotkowska MałgorzataTJ Dolní Lomná0500:45:5340
10ZJ20335Oczadla KarolínaHavířov0300:45:5938
11ZJ2116Kučerová LenkaLochkov0600:46:4136
12ZJ233238Mikulová MiroslavaSkalité0200:49:15-
13ZJ241272Cieslarová NikolTřinec9900:51:0834
14ZJ244214Šenkeříková LucieSK Kopřivnice0800:51:3632
15ZJ247254Čanecká KatarínaŠKP Skalité0300:52:03-
16ZJ2501Hálová Sára1.běžecký Jablunkov0000:52:5230
17ZJ25752Tylová AgátaSK Universe0600:56:2028
Ženy A (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA43183Galaczová Eva1.běžecký Jablunkov9600:32:3470
2ZA57168Ožanová ZuzanaBKB Brno9100:33:2462
3ZA95182Mikešová JanaBakako Nová Paka9100:35:5554
4ZA101109Skupieňová KristýnaROCKTECHNIK TRIATLON8900:36:1948
5ZA116125Kukuczková PavlaHO Mosty9300:37:2144
6ZA118150Pfefferová RenátaBěžecká skupina v Českém Těšíně8600:37:3840
7ZA12313Ćmielová DanielaMilíkov9600:37:5638
8ZA13055Hořínková DitaKB Střelka9400:38:1736
9ZA14979Šenkeříková HanaKopřivnice8300:39:5634
10ZA157190Sikorová JarmilaTřinec8400:40:4532
11ZA18614Konderlová TerezaNVPP Team9600:44:0730
12ZA213104Bieleszová Dominika1.běžecký Jablunkov9300:47:0428
13ZA21458Boháčová HanaDolní Lomná8600:47:0526
14ZA236267Bialožytová TerezaBeta Třinec9000:49:3124
15ZA25432Stebelová SimonaČeský Těšín9100:54:2122
16ZA26284Březinová KateřinaBaška8801:09:1520
Ženy B (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB50100Robinson Martina1.běžecký Jablunkov7900:32:5570
2ZB65197Kirpatrick MargitaGoral Marathon Team7300:33:4762
3ZB7075Byrtusová Jana1.běžecký Jablunkov8200:34:2354
4ZB93139Krausová DarinaAKEZ Kopřivnice7400:35:4748
5ZB9711Szmeková IvetaMilíkov7300:36:0544
6ZB103257Húdoková ŽanetaKošařiska8000:36:2440
7ZB113242Fujii SachikoOsaka Speed7800:37:0438
8ZB14554Czeczotková HelenaNVPP Team7400:39:3836
9ZB15161Ciencialová AlenaTřinec8100:40:0034
10ZB16388Kollarczyková MonikaBěžecká skupina v Českém Těšíně7500:41:1432
11ZB17944Dawiec GabrielaBiegiem przez chybie7500:42:49-
12ZB200170Szotkowska BeataSKI Mosty7400:45:2730
13ZB21091Jurášek PavlaKKM Čadca8200:46:40-
14ZB21897Stoklásková PavlaBěžecká skupina v Českém Těšíně7400:47:2128
15ZB220159Bocková KateřinaBoMa Way7700:47:4026
16ZB221213Zelníková SlávkaČadca7300:47:4224
17ZB222258Slowiková LenkaPísek7400:47:4822
18ZB224192Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:47:5120
19ZB225194Prívarová RadkaAK Čadca7900:47:52-
20ZB237218Cicha OlgaNVPP Team7900:49:5318
21ZB2408Chrzaszczová AdélaKarviná8000:50:5616
22ZB248203Kováčová EditaBystřice7900:52:0714
23ZB25385Feberová MonikaKarviná7300:53:1512
Ženy C (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC81198Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:35:1170
2ZC131173Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:38:2062
3ZC14343Klappholz AdrianaCieszyn7200:39:29-
4ZC159124Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:40:5354
5ZC162107Martynková MarcelaMBMM6500:41:0848
6ZC16874Bieleszová Miluše1.běžecký Jablunkov6600:41:5044
7ZC19556Hořínková JanaKB Střelka6500:45:1440
8ZC22681Jastrzembská JarmilaOB TJ TŽ Třinec6400:47:5338
9ZC232112Krupková AliceIndičtí běžci7200:49:1336
10ZC23589Takáčová DanicaAK Čadca6500:49:28-
11ZC245223Šrubařová ZdeňkaOstrava6700:51:5534
11ZC245222Sosnová ZdeňkaOstrava - Poruba6500:51:5534
13ZC251259Krejzlová VěraBK SAK Karviná6600:53:1030
14ZC258207Churavá ŠárkaMirek6900:57:3628
15ZC261261Wallenfels LenkaSokol Královské Vinohrady6601:02:3126
Ženy D (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD158186Pštrossová MarieSNB Praha5900:40:5170
2ZD16165Šokalová LudmilaPepa Team F-M5600:41:0662
3ZD169244Dvořáková EvaProstějov5500:41:5254
4ZD17747Sikora AlicjaBielsko-Biała5200:42:45-
5ZD239118Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:49:5848
6ZD25990Marcibálová MáriaKKM Čadca3400:57:54-
Trať 5 km, 500 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1185Lichý TomášSalomon/SvetBehu.cz9400:24:4470
1MB2201Blaha TomášAK ASICS Kroměžíž7600:25:3270
2MA3181Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:25:5462
3MA4252Lysák VlastimilVinotéka u Karla8600:26:2354
1MJ549Vandrovec VáclavBest4Run tým0100:26:4870
4MA6245Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:27:3648
5MA7265Flašar JanSK Čtyři Dvory České Budějovice8600:27:5944
2MB8246Wróbel TomaszMKS Centrum Dzięgielow7300:28:16-
6MA9105Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:28:3240
7MA10268Bialožyt MichalSK Žabovřesky Brno8700:28:5238
3MB1187Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:28:5862
4MB12140Jurčík JánKKM Čadca6800:29:07-
8MA13234Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:29:0936
9MA14271Miśkiewicz MariuszBiegiem przez chybie8100:29:24-
10MA1578Krupa PrzemysławBiegiem przez chybie8300:29:28-
5MB16227Kluz Miroslav1. běžecký Jablunkov7000:29:3954
11MA16249Pryszcz PatrikKošařiska7800:29:3934
1MC1871Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:29:5270
6MB19141Kašpařík TomášSK Přerov7500:29:5648
2MC20200Magiera JanuszFORMA Wodzisław6300:30:10-
2MJ2195Krupka AdamIndičtí běžci0100:30:1862
7MB22134Hartíg DavidBurik Running Team7300:30:2544
3MJ23172Solowski TobiášTJ Dolní Lomná0100:30:2854
8MB24253Helcel RichardBK SAK Karviná7200:30:4140
9MB25260Wallenfels JiříSokol Vinohrady7200:30:4338
10MB26142Tuharsky MartinOB TJ TŽ Třinec7700:30:4736
12MA2780Szymanik AdamChotěbuz9600:30:5032
11MB2838Szebesta PavelBurik Running Team6800:31:0134
12MB29247Lupiezoviec PiotrMKS Centrum Dziegelow7700:31:06-
3MC3019Škrabánek PetrMK Seitl Ostrava6000:31:1362
4MJ3196Krupka MilanIndičtí běžci0300:31:1648
13MB32155Kupka AntonKKM Čadca7600:31:22-
4MC33115Buřil FrantišekVidochov6600:31:3654
13MA34146Kučírek VojtěchTJ TŽ Třinec9300:31:5030
14MB3586Mordáč StanislavTřinec7400:31:5332
5MC36241Vrana VladislavSkalité6600:31:59-
6MC37191Zátopek JiříAK Emila Zátopka Kopřivnice6000:32:0748
5MJ38228Baraňák PavolTJ Slovan Skalité0200:32:09-
15MB39165Sobek LumírDobratice7500:32:1730
16MB40209Legierski KazimierzTeam NaBiegowkach.pl7100:32:25-
14MA41204Kaluža LubošNVPP8200:32:2628
6MJ42143Tuharský ErikOB TJ TŽ Třinec0100:32:2844
1ZA43183Galaczová Eva1.běžecký Jablunkov9600:32:3470
1MD43211Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:32:3470
15MA45136Sikora RobinTJ Dolní Lomná9000:32:3826
7MJ46175Tyl RadekSK Universe0000:32:4240
17MB47226Rylko Václav1.běžecký Jablunkov7200:32:4528
16MA48232Koliba MartinSDH Skalité8600:32:52-
17MA49114Buba MichalMK Seitl Ostrava8300:32:5424
1ZB50100Robinson Martina1.běžecký Jablunkov7900:32:5570
18MB51126Cienciala TomášSplašení Goroli7000:32:5826
18MA52239Zogata AndrzejSKI Mosty8600:33:0222
2MD5341Jasek TadeuszRadziechowy5100:33:04-
7MC54145Kučírek PetrTřinec5800:33:1344
8MJ55137Kupczak DominikTřinec0000:33:1938
19MA5627Zahraj KrystianJablunkov8800:33:2220
2ZA57168Ožanová ZuzanaBKB Brno9100:33:2462
8MC5869Martynek VladislavSKI Mosty5900:33:2640
19MB59156Chrudina RobertOstrava7300:33:2724
20MA60164Řezáč MartinMushing team Ostrava8200:33:2818
9MJ6168Nieslanik AdamMilíkov0100:33:2936
9MC62174Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:33:4038
20MB63236Grycman KazimierzCiechowice7200:33:43-
3MD64180Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:33:4562
2ZB65197Kirpatrick MargitaGoral Marathon Team7300:33:4762
21MB66130Palka Dawid40-latek Tychy7700:33:59-
21MA6767Kawulok MartinHrádek ve Slezsku8400:34:0716
4MD6862Walek BronislavHrádek ve Slezsku5700:34:1154
22MA695Lipták RadimPepa Team F-M7900:34:1414
3ZB7075Byrtusová Jana1.běžecký Jablunkov8200:34:2354
23MA7129Kováček StanislavMK Seitl Ostrava8300:34:2912
10MC7242Dziergas MiroslawŹywiec6000:34:33-
22MB7326Šubert PavelNeběžecký kroužek7400:34:3622
24MA74270Szyczka PiotrChybie8900:34:47-
23MB75206Jedziniak MichalOstrava7400:34:5120
11MC75121Slowioczek RomanMK Seitl Jablunkov5900:34:5136
24MB7763Szmek DaliborBukovec7300:34:5218
25MA7825Machnik VojtěchValašské Meziříčí8300:34:5810
10MJ79220Sedláček LukášPískovna team0100:35:0234
12MC80108Vinklárek JiříTJ Rožnov pod Radhoštěm6100:35:0534
1ZC81198Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:35:1170
26MA8216Pacák MarcelTřinec8500:35:128
27MA8377Tofel FrantišekNVPP Team9400:35:196
25MB8359Monczka DanielKarviná7600:35:1916
28MA8570Machnik TomášDolní Lomná9000:35:234
29MA86148Waloszek BártČeský Těšín7800:35:242
11MJ87166Haltof MarekOB TJ TŽ Třinec0200:35:2632
13MC883Orlicki StanisławRudze5900:35:29-
30MA89256Kadlubec MartinAK Čadca8200:35:37-
30MA89153Lysek JanTJ Dolní Lomná8900:35:372
32MA91219Marosz VojtěchNVPP8700:35:382
26MB9240Filipek BogdanVendryně7400:35:4414
4ZB93139Krausová DarinaAKEZ Kopřivnice7400:35:4748
27MB94264Tešnar MarekPetřvald7500:35:5112
3ZA95182Mikešová JanaBakako Nová Paka9100:35:5554
33MA96217Marosz BřetislavNVPP8500:35:572
5ZB9711Szmeková IvetaMilíkov7300:36:0544
12MJ98221Nikel AdamPískovna team0000:36:1130
28MB99103Czylok PavelBěžecká skupina v Českém Těšíně7700:36:1710
34MA9957Březina MartinSDH Metylovice8800:36:172
4ZA101109Skupieňová KristýnaROCKTECHNIK TRIATLON8900:36:1948
14MC10292Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:36:2032
6ZB103257Húdoková ŽanetaKošařiska8000:36:2440
29MB104263Karkoška PetrBK SAK Karviná7300:36:308
30MB105113Krupka MilanIndičtí běžci7200:36:336
35MA106135Szymanik FilipChotěbuz9400:36:372
36MA1077Puczok RadekBSvČT&S3T8300:36:382
37MA108151Heindrich TomášBěžecká skupina v Českém Těšíně8500:36:462
13MJ10951Tyl MarekTJ Dolní Lomná0300:36:5628
38MA110116Lysek JakubDolní Lomná8000:36:572
14MJ111266Bialožyt MarekOB TJ TŽ Třinec0300:37:0026
5MD112149Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:37:0148
7ZB113242Fujii SachikoOsaka Speed7800:37:0438
39MA114158Juřica PavelMK Seitl Ostrava7900:37:182
31MB115229Brož VlastimilČeský Těšín7600:37:194
5ZA116125Kukuczková PavlaHO Mosty9300:37:2144
15MC117177Tyl HynekSK Universe6500:37:2430
6ZA118150Pfefferová RenátaBěžecká skupina v Českém Těšíně8600:37:3840
40MA118102Siročák PetrTři křížky CF7800:37:382
41MA12064Zajíc JanOstrava9300:37:412
15MJ121269Czeczotka VojtěchTřinec0000:37:4624
42MA122262Ivanek PeterTJ Slovan Skalité8400:37:49-
7ZA12313Ćmielová DanielaMilíkov9600:37:5638
32MB124224Kocúr RomanBK SAK Karviná7400:37:592
33MB125106Mucha BohdanMBMM7300:38:012
6MD126215Kvita JosefAK Emila Zátopka Kopřivnice5100:38:0544
34MB127147Ernst Tomáš1.běžecký Jablunkov7300:38:082
35MB128161Franek AlanBK SAK Karviná7100:38:102
43MA129184Kisza MartinTřinec9600:38:112
8ZA13055Hořínková DitaKB Střelka9400:38:1736
2ZC131173Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:38:2062
7MD13248Sikora StefanBielsko-Biała4900:38:40-
8MD13339Buda BoleslavBystřice - Suchý5700:38:4140
36MB134212Mikula JaroslavKKM Čadca7000:38:45-
44MA13533Lotter JanTřinec8500:38:512
37MB136255Čanecký IvanŠKP Skalité6800:38:55-
16MJ137169Szotkowski DawidSKI Mosty0400:38:5822
16MC138196Groš ŠtefanSK Valašské Království6100:39:0128
1ME139167Leszkow PetrMaraton klub Hlinsko4400:39:0870
9MD1404Pešat JanVeslařský klub Perun Ostrava5600:39:1538
45MA141230Podermanski DavidJablunkov9000:39:162
38MB14218Styrnal PetrBěžecká skupina v Českém Těšíně7700:39:172
3ZC14343Klappholz AdrianaCieszyn7200:39:29-
46MA144251Cienciala BogdanNVPP8400:39:332
8ZB14554Czeczotková HelenaNVPP Team7400:39:3836
39MB14660Neugebauer ErichBK SAK Karviná6800:39:452
17MC14745Kočí TomášMosty u Jablunkova6200:39:4626
10MD148243Glanowski ZenonSosnowiec5000:39:51-
9ZA14979Šenkeříková HanaKopřivnice8300:39:5634
40MB150111Kubisz RomanKPM Třinec7300:39:592
9ZB15161Ciencialová AlenaTřinec8100:40:0034
18MC152195Tomečka LiborCetris Hranice6200:40:0324
41MB153160Hamrozi MartinMHrun Třinec7700:40:062
1ZJ154240Majchráková KláraSkalité0300:40:33-
19MC15536Březina LadislavMK Seitl Ostrava6100:40:3722
2ZJ156233Ruceková VanesaTJ Slovan Skalité0300:40:39-
10ZA157190Sikorová JarmilaTřinec8400:40:4532
1ZD158186Pštrossová MarieSNB Praha5900:40:5170
11MD15937Přívětivý MiroslavPříbor5300:40:5336
4ZC159124Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:40:5354
2ZD16165Šokalová LudmilaPepa Team F-M5600:41:0662
5ZC162107Martynková MarcelaMBMM6500:41:0848
10ZB16388Kollarczyková MonikaBěžecká skupina v Českém Těšíně7500:41:1432
17MJ16410Szmek PetrMilíkov9900:41:2220
42MB165117Lipowski KamilKPM Hrádek7100:41:242
47MA16634Polách AntonínHorní Bečva9000:41:322
18MJ167231Bury FilipTJ Slovan Skalité0200:41:49-
6ZC16874Bieleszová Miluše1.běžecký Jablunkov6600:41:5044
12MD169248Kobliha MilanLRS Vyškov5700:41:5234
3ZD169244Dvořáková EvaProstějov5500:41:5254
20MC171205Cisarik EmilČadca6000:41:56-
21MC17283Zoubek DanielKPM Nymburk6700:42:0820
22MC173120Kufa LeonTřinec6400:42:1818
43MB17450Tyl JosefSK Universe7100:42:262
48MA175189Kantor PetrVendryně7800:42:292
2ME176188Tyka EdwardUKS Brena Gorki4300:42:30-
4ZD17747Sikora AlicjaBielsko-Biała5200:42:45-
23MC17853Zika TomášČeský Těšín6700:42:4716
11ZB17944Dawiec GabrielaBiegiem przez chybie7500:42:49-
3ZJ18076Byrtusova SylwiaSKI Mosty0400:42:5470
49MA181154Lysek MichalTJ Dolní Lomná9400:43:162
50MA182178Malý ŠpětánSDH a Pekárna Nowina8900:43:252
3ME183171Metelka JosefSP Police4400:43:5662
44MB184208Zaremba MiroslavŠárka7600:44:002
4ME185179Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:44:0654
11ZA18614Konderlová TerezaNVPP Team9600:44:0730
4ZJ187235Lubojacká Ivana1.běžecký Jablunkov9800:44:1062
5ZJ188237Lucáková TatianaSkalité0400:44:26-
45MB18972Gluch MarekKarviná7000:44:292
6ZJ190128Ciencialová ZuzanaSKI Mosty0400:44:5354
51MA191110Střeštík MartinBystřice8900:44:562
19MJ192129Cienciala TomášSKI Mosty0200:45:0918
19MJ192176Tyl VilemSK Universe0800:45:0918
52MA194127Boža VáclavLowellpro running9600:45:102
7ZC19556Hořínková JanaKB Střelka6500:45:1440
53MA19622Boháč PavelHorní Lomná8100:45:152
7ZJ197131Rusnok ZuzanaTJ Dolní Lomná0300:45:1948
8ZJ198132Szotkowska AgnieszkaTJ Dolní Lomná0300:45:2044
21MJ19915Ćmiel LukášMilíkov9900:45:2214
12ZB200170Szotkowska BeataSKI Mosty7400:45:2730
13MD201187Gajewski KrzysztofUKS Brena Gorki5600:45:31-
9ZJ202133Szotkowska MałgorzataTJ Dolní Lomná0500:45:5340
10ZJ20335Oczadla KarolínaHavířov0300:45:5938
24MC203199Ballek VladimírNW Running Skalité5900:45:59-
46MB20528Ocieczek MarekFrýdek-Místek7200:46:042
22MJ206163Franek LukášBK SAK Karviná0200:46:1212
5ME20782Procházka VáclavMK Seitl Ostrava4500:46:1548
54MA20830Lačík LukášČeský Těšín8400:46:302
23MJ209225Cienciala DavidHorní Těrlicko0000:46:3210
13ZB21091Jurášek PavlaKKM Čadca8200:46:40-
11ZJ2116Kučerová LenkaLochkov0600:46:4136
55MA21231Stebel LukášČeský Těšín8200:46:592
12ZA213104Bieleszová Dominika1.běžecký Jablunkov9300:47:0428
13ZA21458Boháčová HanaDolní Lomná8600:47:0526
24MJ215216Kawulok RadekSKI Mosty0600:47:148
25MJ21623Szkandera VojtěchSSK Dolní Lomná0400:47:156
47MB21724Szkandera MartinSSK Dolní Lomná7500:47:162
14ZB21897Stoklásková PavlaBěžecká skupina v Českém Těšíně7400:47:2128
6ME21920Počta JanOstrava4500:47:3844
15ZB220159Bocková KateřinaBoMa Way7700:47:4026
16ZB221213Zelníková SlávkaČadca7300:47:4224
17ZB222258Slowiková LenkaPísek7400:47:4822
7ME22394Vodička JanMK Radslavice4500:47:5040
18ZB224192Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:47:5120
19ZB225194Prívarová RadkaAK Čadca7900:47:52-
8ZC22681Jastrzembská JarmilaOB TJ TŽ Třinec6400:47:5338
8ME227138Farsky ŠtefanDOM Srdca Martina4600:48:23-
26MJ228202Franek VojtěchBK SAK Karviná0800:48:244
25MC2292Nadažy RadekSK Šafrata Bohumín6500:48:4914
26MC23093Volný PetrRelax Medvědice5900:48:5812
9ME231250Beskydský DědekKlub důchodců Orlová4500:49:0638
9ZC232112Krupková AliceIndičtí běžci7200:49:1336
12ZJ233238Mikulová MiroslavaSkalité0200:49:15-
56MA23373Divoký MichalOrlová9300:49:152
10ZC23589Takáčová DanicaAK Čadca6500:49:28-
14ZA236267Bialožytová TerezaBeta Třinec9000:49:3124
20ZB237218Cicha OlgaNVPP Team7900:49:5318
27MJ238162Franek OndřejBK SAK Karviná0000:49:572
5ZD239118Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:49:5848
21ZB2408Chrzaszczová AdélaKarviná8000:50:5616
13ZJ241272Cieslarová NikolTřinec9900:51:0834
28MJ242273Kotas AdamTřinec9800:51:102
29MJ243144Tuharský TobiášOB TJ TŽ Třinec0700:51:152
14ZJ244214Šenkeříková LucieSK Kopřivnice0800:51:3632
11ZC245222Sosnová ZdeňkaOstrava - Poruba6500:51:5534
11ZC245223Šrubařová ZdeňkaOstrava6700:51:5534
15ZJ247254Čanecká KatarínaŠKP Skalité0300:52:03-
22ZB248203Kováčová EditaBystřice7900:52:0714
14MD24946Drahoš JosefJablunkov5200:52:4832
16ZJ2501Hálová Sára1.běžecký Jablunkov0000:52:5230
13ZC251259Krejzlová VěraBK SAK Karviná6600:53:1030
27MC252152Kruliš JiříMK Seitl Havířov6100:53:1310
23ZB25385Feberová MonikaKarviná7300:53:1512
15ZA25432Stebelová SimonaČeský Těšín9100:54:2122
48MB2559Holeček JiříSvědci Kozubovi7000:54:242
49MB256193Szonowski RomanChotěbuz6800:54:372
17ZJ25752Tylová AgátaSK Universe0600:56:2028
14ZC258207Churavá ŠárkaMirek6900:57:3628
6ZD25990Marcibálová MáriaKKM Čadca3400:57:54-
10ME260210Gaman JaroslavAvanti Havířov3501:00:2536
15ZC261261Wallenfels LenkaSokol Královské Vinohrady6601:02:3126
16ZA26284Březinová KateřinaBaška8801:09:1520
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1185Lichý TomášSalomon/SvetBehu.cz9400:24:4470
2MB2201Blaha TomášAK ASICS Kroměžíž7600:25:3262
3MA3181Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:25:5454
4MA4252Lysák VlastimilVinotéka u Karla8600:26:2348
5MJ549Vandrovec VáclavBest4Run tým0100:26:4844
6MA6245Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:27:3640
7MA7265Flašar JanSK Čtyři Dvory České Budějovice8600:27:5938
8MA9105Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:28:3236
9MA10268Bialožyt MichalSK Žabovřesky Brno8700:28:5234
10MB1187Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:28:5832
11MA13234Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:29:0930
12MA16249Pryszcz PatrikKošařiska7800:29:3928
12MB16227Kluz Miroslav1. běžecký Jablunkov7000:29:3928
14MC1871Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:29:5224
15MB19141Kašpařík TomášSK Přerov7500:29:5622
16MJ2195Krupka AdamIndičtí běžci0100:30:1820
17MB22134Hartíg DavidBurik Running Team7300:30:2518
18MJ23172Solowski TobiášTJ Dolní Lomná0100:30:2816
19MB24253Helcel RichardBK SAK Karviná7200:30:4114
20MB25260Wallenfels JiříSokol Vinohrady7200:30:4312
21MB26142Tuharsky MartinOB TJ TŽ Třinec7700:30:4710
22MA2780Szymanik AdamChotěbuz9600:30:508
23MB2838Szebesta PavelBurik Running Team6800:31:016
24MC3019Škrabánek PetrMK Seitl Ostrava6000:31:134
25MJ3196Krupka MilanIndičtí běžci0300:31:162
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA43183Galaczová Eva1.běžecký Jablunkov9600:32:3470
2ZB50100Robinson Martina1.běžecký Jablunkov7900:32:5562
3ZA57168Ožanová ZuzanaBKB Brno9100:33:2454
4ZB65197Kirpatrick MargitaGoral Marathon Team7300:33:4748
5ZB7075Byrtusová Jana1.běžecký Jablunkov8200:34:2344
6ZC81198Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:35:1140
7ZB93139Krausová DarinaAKEZ Kopřivnice7400:35:4738
8ZA95182Mikešová JanaBakako Nová Paka9100:35:5536
9ZB9711Szmeková IvetaMilíkov7300:36:0534
10ZA101109Skupieňová KristýnaROCKTECHNIK TRIATLON8900:36:1932
11ZB103257Húdoková ŽanetaKošařiska8000:36:2430
12ZB113242Fujii SachikoOsaka Speed7800:37:0428
13ZA116125Kukuczková PavlaHO Mosty9300:37:2126
14ZA118150Pfefferová RenátaBěžecká skupina v Českém Těšíně8600:37:3824
15ZA12313Ćmielová DanielaMilíkov9600:37:5622
16ZA13055Hořínková DitaKB Střelka9400:38:1720
17ZC131173Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:38:2018
18ZB14554Czeczotková HelenaNVPP Team7400:39:3816
19ZA14979Šenkeříková HanaKopřivnice8300:39:5614
20ZB15161Ciencialová AlenaTřinec8100:40:0012
21ZA157190Sikorová JarmilaTřinec8400:40:4510
22ZD158186Pštrossová MarieSNB Praha5900:40:518
23ZC159124Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:40:536
24ZD16165Šokalová LudmilaPepa Team F-M5600:41:064
25ZC162107Martynková MarcelaMBMM6500:41:082

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód