hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Běh k mohyle Hanče a Vrbaty

9.9.2017, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh k mohyle Hanče a Vrbaty
  • datum konání: 9.9.2017
  • zobrazeno již 776x
  • pořadatel: AC SAKÉ KATEŘINKY

Sociální sítě

Místo konání

Špindleruv Mlýn - Bílý most přes Labe, 715 m n. m.
11:00 hodin

Startovné

80 Kč pro přihlášené předem online
100 Kč pro přihlášené na místě

Popis tratě

Délka: 9 km
Převýšení: 696 m
Trasa závodu: Špindlerův Mlýn - vodovodní cestou na Horní Mísečky - Masarykovou silnicí k Vrbatově boudě - Mohyla Hanče a Vrbaty, 1411 m n. m.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Lukáš Novák
tel. 608 544 992

Internetové stránky

http://www.behkmohyle.cz/

E-mailová adresa

info@behkmohyle.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
10.9.2016Špindlerův Mlýn - Mohyla Hanče a Vrbaty46

Statistika závodu Běh k mohyle Hanče a Vrbaty

  • ročníků: 2
  • závodníků na všech ročnících: 46

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šrůtek Stanislav582
Turek Martin802
Malý Jan732
Ožana Václav642
Paulů Blanka542
Záruba Jan772
Šír Václav482
Klampflová Eva642
Vraštilová Miloslava562
Novák Lukáš822
Vacarda Vladimír592
Veselý Pavel662
Grabcová Klára862
Šmída Oldřich482
Mikešová Jana912
Ježek Přemysl822
Pechek František532
Erlebach David712
Hendrychová Zuzka892
Metelková Táňa722
Šternerová Hana632
Krupka Adam012

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 11.09.2017, 08:13
  • zobrazeno již 696x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9 km, 696 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ435Novák DavidAC Vysoké Mýto9800:43:56105
2MJ1849Krupka AdamIndičtí běžci0100:51:1193
3MJ2350Krupka MilanIndičtí běžci0300:52:1981
4MJ2631Plášil MatějSokol Senohraby9900:52:3872

Muži A (trať 9 km, 696 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA123Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:41:58105
2MA220Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:43:2193
3MA533Hruška JanKasper Swix Team8900:44:4281
4MA72Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:45:4972
5MA1060Šolc VítězslavRedpoint - Eleven Team9100:47:5466
6MA241Novák LukášAC SAKÉ Kateřinky8200:52:2860
7MA3061Urbánek JiříHO Slavie Liberec8700:54:4157
8MA3157Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:54:5354
9MA4153Nápravník JakubTJ Maratonstav Úpice8700:57:4751
10MA4352Otáhal LucianKryštofovo Údolí8001:00:3848

Muži B (trať 9 km, 696 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB318Vagenknecht FrantišekAster Jičín7700:43:52105
2MB811Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.co7100:46:1493
3MB98Malý JanELEVEN RUN TEAM7300:46:5781
4MB1159Linhart RadekKerda Liberec7600:48:4672
5MB1547Záruba JanSix Monkeys7700:49:5966
6MB2548Erlebach DavidKunčice nad Labem7100:52:3560
7MB2834Vopršálek MiroslavBrück team7100:53:4357
8MB3269Dlab LadislavRoztoky u Jilemnice7000:55:1654
9MB3430Oberländer JanSokol Senohraby7500:56:1051

Muži C (trať 9 km, 696 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC622Jančík BořekSVARTES Hořice6400:45:43105
2MC1228Buřil FrantišekVidochov6600:48:5893
3MC1416Vacarda VladimírEleven Run Team5900:49:5681
4MC1667Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:50:1772
5MC1925Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:51:3066
6MC2064Mück ArnoštHranice na Moravě5900:51:5460
7MC3571Gombita JosefMost5800:56:1457
8MC3713Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:56:3154
9MC3946Vavreček MiroslavBechyně6300:57:0551

Muži D (trať 9 km, 696 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1768Šimůnek JaromírSKP Kornspitz Jablonec nad Nisou5500:50:49105
2MD2214Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:52:0993
3MD335Šolc VítězslavBKL Machov5700:55:3681
4MD3665Alekseev AlexanderHorní Černá Studnice5600:56:2472
5MD3854Flegl VlastimilBrtev5300:56:5966
6MD4019Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:57:2060
7MD4570Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:01:1157
8MD5432Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:14:2254

Muži E (trať 9 km, 696 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5012Metelka JosefSpartak Police4401:07:42105

Juniorky (trať 9 km, 696 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ2727Veigertová GabrielaSK Slavia Jičín0000:53:33105
2ZJ5517Dohnalová BlankaTarget Sport Milovice0701:16:4593

Ženy A (trať 9 km, 696 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA443Mikešová JanaSOKOL/BAKAKO Nová Paka9101:01:06105
2ZA4766Grabcová KláraČeský Krumlov8601:04:2893
3ZA487Hendrychová ZuzkaNová Paka8901:04:4081

Ženy B (trať 9 km, 696 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4945Dohnalová MonikaPecka7401:05:06105

Ženy C (trať 9 km, 696 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1329Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:49:22105
2ZC2136Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:52:0493
3ZC4651Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:03:0981
4ZC5156Haková MichaelaSokol Valteřice7101:08:1072
5ZC5337Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6401:10:2266
6ZC5726Šternerová HanaHradec Králové6301:24:5360

Ženy D (trať 9 km, 696 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD2939Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:54:13105
2ZD4215Lukášová MirkaPraha6100:59:3193
3ZD5243Grohová JaroslavaSpartak Vrchlabí5101:08:3681
4ZD566Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:19:2772

Trať 9 km, 696 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA123Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:41:58105
2MA220Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:43:2193
1MB318Vagenknecht FrantišekAster Jičín7700:43:52105
1MJ435Novák DavidAC Vysoké Mýto9800:43:56105
3MA533Hruška JanKasper Swix Team8900:44:4281
1MC622Jančík BořekSVARTES Hořice6400:45:43105
4MA72Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:45:4972
2MB811Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.co7100:46:1493
3MB98Malý JanELEVEN RUN TEAM7300:46:5781
5MA1060Šolc VítězslavRedpoint - Eleven Team9100:47:5466
4MB1159Linhart RadekKerda Liberec7600:48:4672
2MC1228Buřil FrantišekVidochov6600:48:5893
1ZC1329Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:49:22105
3MC1416Vacarda VladimírEleven Run Team5900:49:5681
5MB1547Záruba JanSix Monkeys7700:49:5966
4MC1667Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:50:1772
1MD1768Šimůnek JaromírSKP Kornspitz Jablonec nad Nisou5500:50:49105
2MJ1849Krupka AdamIndičtí běžci0100:51:1193
5MC1925Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:51:3066
6MC2064Mück ArnoštHranice na Moravě5900:51:5460
2ZC2136Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:52:0493
2MD2214Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:52:0993
3MJ2350Krupka MilanIndičtí běžci0300:52:1981
6MA241Novák LukášAC SAKÉ Kateřinky8200:52:2860
6MB2548Erlebach DavidKunčice nad Labem7100:52:3560
4MJ2631Plášil MatějSokol Senohraby9900:52:3872
1ZJ2727Veigertová GabrielaSK Slavia Jičín0000:53:33105
7MB2834Vopršálek MiroslavBrück team7100:53:4357
1ZD2939Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:54:13105
7MA3061Urbánek JiříHO Slavie Liberec8700:54:4157
8MA3157Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:54:5354
8MB3269Dlab LadislavRoztoky u Jilemnice7000:55:1654
3MD335Šolc VítězslavBKL Machov5700:55:3681
9MB3430Oberländer JanSokol Senohraby7500:56:1051
7MC3571Gombita JosefMost5800:56:1457
4MD3665Alekseev AlexanderHorní Černá Studnice5600:56:2472
8MC3713Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:56:3154
5MD3854Flegl VlastimilBrtev5300:56:5966
9MC3946Vavreček MiroslavBechyně6300:57:0551
6MD4019Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:57:2060
9MA4153Nápravník JakubTJ Maratonstav Úpice8700:57:4751
2ZD4215Lukášová MirkaPraha6100:59:3193
10MA4352Otáhal LucianKryštofovo Údolí8001:00:3848
1ZA443Mikešová JanaSOKOL/BAKAKO Nová Paka9101:01:06105
7MD4570Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:01:1157
3ZC4651Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:03:0981
2ZA4766Grabcová KláraČeský Krumlov8601:04:2893
3ZA487Hendrychová ZuzkaNová Paka8901:04:4081
1ZB4945Dohnalová MonikaPecka7401:05:06105
1ME5012Metelka JosefSpartak Police4401:07:42105
4ZC5156Haková MichaelaSokol Valteřice7101:08:1072
3ZD5243Grohová JaroslavaSpartak Vrchlabí5101:08:3681
5ZC5337Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6401:10:2266
8MD5432Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:14:2254
2ZJ5517Dohnalová BlankaTarget Sport Milovice0701:16:4593
4ZD566Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:19:2772
6ZC5726Šternerová HanaHradec Králové6301:24:5360

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA123Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:41:58105
2MA220Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:43:2193
3MB318Vagenknecht FrantišekAster Jičín7700:43:5281
4MJ435Novák DavidAC Vysoké Mýto9800:43:5672
5MA533Hruška JanKasper Swix Team8900:44:4266
6MC622Jančík BořekSVARTES Hořice6400:45:4360
7MA72Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:45:4957
8MB811Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.co7100:46:1454
9MB98Malý JanELEVEN RUN TEAM7300:46:5751
10MA1060Šolc VítězslavRedpoint - Eleven Team9100:47:5448
11MB1159Linhart RadekKerda Liberec7600:48:4645
12MC1228Buřil FrantišekVidochov6600:48:5842
13MC1416Vacarda VladimírEleven Run Team5900:49:5639
14MB1547Záruba JanSix Monkeys7700:49:5936
15MC1667Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:50:1733
16MD1768Šimůnek JaromírSKP Kornspitz Jablonec nad Nisou5500:50:4930
17MJ1849Krupka AdamIndičtí běžci0100:51:1127
18MC1925Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:51:3024
19MC2064Mück ArnoštHranice na Moravě5900:51:5421
20MD2214Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:52:0918
21MJ2350Krupka MilanIndičtí běžci0300:52:1915
22MA241Novák LukášAC SAKÉ Kateřinky8200:52:2812
23MB2548Erlebach DavidKunčice nad Labem7100:52:359
24MJ2631Plášil MatějSokol Senohraby9900:52:386
25MB2834Vopršálek MiroslavBrück team7100:53:433

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1329Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:49:22105
2ZC2136Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:52:0493
3ZJ2727Veigertová GabrielaSK Slavia Jičín0000:53:3381
4ZD2939Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:54:1372
5ZD4215Lukášová MirkaPraha6100:59:3166
6ZA443Mikešová JanaSOKOL/BAKAKO Nová Paka9101:01:0660
7ZC4651Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:03:0957
8ZA4766Grabcová KláraČeský Krumlov8601:04:2854
9ZA487Hendrychová ZuzkaNová Paka8901:04:4051
10ZB4945Dohnalová MonikaPecka7401:05:0648
11ZC5156Haková MichaelaSokol Valteřice7101:08:1045
12ZD5243Grohová JaroslavaSpartak Vrchlabí5101:08:3642
13ZC5337Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6401:10:2239
14ZJ5517Dohnalová BlankaTarget Sport Milovice0701:16:4536
15ZD566Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:19:2733
16ZC5726Šternerová HanaHradec Králové6301:24:5330

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 95%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 95%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

Nádherné počasí umožnilo vychutnat přírodu terénu na Horní Mísečky. Masarykova silnice není vůbec jednotvárná, jsou z ní skvělé výhledy do kraje a potkáváte spoustu poutníků. Cíl u mohyly s panoramaty stojí za tu námahu. Při mé kondici mi chybí zajištění dopravy dolů a vyvezení suchého trika k cíli.
trejbalk
..ja si teda z Masarykovy silnice pamatuju jen Bořkovy záda a tmu :-D jinak "100%" souhlas ;-)
turekm

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód