hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Horský čtvrtmaraton

10.9.2017, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Horský čtvrtmaraton
  • datum konání: 10.9.2017
  • zobrazeno již 357x
  • pořadatel: Atletika Jablonné nad Orlicí

Sociální sítě

Místo konání

Jablonné nad Orlicí, areál koupaliště, ulice Hradisková (směr Orličky)
10:30 hodin

Přihlášky

na místě od 8:30 do 10:00 hodin

Startovné

100 Kč

Popis tratě

Délka: 10,1 km
Převýšení: 545 m
Povrch: převážně lesní a polní cesty

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

horskybeh@gmail.com

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 11.09.2017, 08:17
  • zobrazeno již 459x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 10,1 km, 580 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ44Pešava JanJablonné nad Orlicí0000:43:44105
2MJ1123Křeček JiříEleven Run Team9800:46:5293
3MJ2219Doleček VojtěchMistrovice9900:51:3881
4MJ232Mrázek ZdeněkTeam Mrázek0000:52:3572

Juniorky 19 let a mladší (trať 10,1 km, 580 m převýšení)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Muži A 20-39 let (trať 10,1 km, 580 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA138Hübl RadekRun Sport Team8800:41:16105
2MA254Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:41:4293
3MA524Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:44:0481
4MA737Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:45:2272
5MA935Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:46:2066
6MA1027Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:46:4860
7MA1431Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:48:5157
8MA1546Fliedr JiříF - Bike klub Sádek8000:50:0154
9MA1750Ehl JaroslavSKI Skuhrov nad Bělou8100:50:2951
10MA2063Šilpert PavelCyklo RD8300:51:0048
11MA3712Černohous PavelJablonská běžecká liga7901:00:2045
12MA4242Wágner JanJablonné nad Orlicí8401:03:3542
13MA4526Šustek FrantišekČeská Třebová8301:04:4639

Muži B 40-49 let (trať 10,1 km, 580 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB343Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:43:01105
2MB620Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:45:0093
3MB834Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:45:5581
4MB1618Záruba JanSix Monkeys7700:50:1572
5MB1861Malátek AntonínPardubice7700:50:5266
6MB2441Roleček MilanPěčín7600:53:3660
7MB2540Fogl MarekJablonné - Standa tým7200:53:4957
8MB2745Němec JanStrašice7100:54:2354
9MB2862Doležal MartinSPS Sázava7000:55:1051
10MB3128Hampl AloisOstrov7000:55:4748
11MB3344Simon PetrPolička7200:58:0045
12MB4159Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:03:1442

Muži C 50-59 let (trať 10,1 km, 580 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1222Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:47:10105
2MC1311Vacarda VladimírEleven Run Team5900:48:2393
3MC2132Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:51:1381
4MC296Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:55:3372
5MC3251Hruban JanČeská Třebová6600:56:0366
6MC3639Fáber ViliamJablonská běžecká liga6200:59:4260
7MC4758Valach PetrLPU Pardubice6501:07:1957

Muži D 60-69 let (trať 10,1 km, 580 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD199Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:50:59105
2MD305Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:55:4293
3MD3556Kobliha MilanLRS Vyškov / Prostějov5700:58:2281
4MD4025Švec MiroslavDědkostav Potštejn5201:03:1172
5MD5060Štěpánek QuidoJablonská běžecká liga5701:10:3766

Muži E 70 let a starší (trať 10,1 km, 580 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4433Leszkow PetrMK Hlinsko4401:04:31105
2ME4813Vodička JanMK Radslavice4501:08:3993
3ME513Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:11:3581
4ME5429Sadílek OtaActivity Lanškroun4601:21:5872

Ženy A 20-34 let (trať 10,1 km, 580 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3414Běloušková KristinaTeam SingleBe Bikes8900:58:10105

Ženy B 35-44 let (trať 10,1 km, 580 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3953Šedová JanaSruby7301:02:11105
2ZB5210Vondráčková IvaJablonská běžecká liga7501:17:4493

Ženy C 45-54 let (trať 10,1 km, 580 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2648Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:53:50105
2ZC3849Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6401:01:3893
3ZC4347Cinková JitkaAC Pardubice6801:03:3981
4ZC4921Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:08:5072

Ženy D 55 let a starší (trať 10,1 km, 580 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD4655Dvořáková EvaProstějov5501:05:02105
2ZD537Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:18:3493
3ZD5552Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:22:5381

Trať 10,1 km, 580 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA138Hübl RadekRun Sport Team8800:41:16105
2MA254Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:41:4293
1MB343Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:43:01105
1MJ44Pešava JanJablonné nad Orlicí0000:43:44105
3MA524Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:44:0481
2MB620Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:45:0093
4MA737Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:45:2272
3MB834Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:45:5581
5MA935Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:46:2066
6MA1027Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:46:4860
2MJ1123Křeček JiříEleven Run Team9800:46:5293
1MC1222Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:47:10105
2MC1311Vacarda VladimírEleven Run Team5900:48:2393
7MA1431Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:48:5157
8MA1546Fliedr JiříF - Bike klub Sádek8000:50:0154
4MB1618Záruba JanSix Monkeys7700:50:1572
9MA1750Ehl JaroslavSKI Skuhrov nad Bělou8100:50:2951
5MB1861Malátek AntonínPardubice7700:50:5266
1MD199Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:50:59105
10MA2063Šilpert PavelCyklo RD8300:51:0048
3MC2132Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:51:1381
3MJ2219Doleček VojtěchMistrovice9900:51:3881
4MJ232Mrázek ZdeněkTeam Mrázek0000:52:3572
6MB2441Roleček MilanPěčín7600:53:3660
7MB2540Fogl MarekJablonné - Standa tým7200:53:4957
1ZC2648Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:53:50105
8MB2745Němec JanStrašice7100:54:2354
9MB2862Doležal MartinSPS Sázava7000:55:1051
4MC296Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:55:3372
2MD305Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:55:4293
10MB3128Hampl AloisOstrov7000:55:4748
5MC3251Hruban JanČeská Třebová6600:56:0366
11MB3344Simon PetrPolička7200:58:0045
1ZA3414Běloušková KristinaTeam SingleBe Bikes8900:58:10105
3MD3556Kobliha MilanLRS Vyškov / Prostějov5700:58:2281
6MC3639Fáber ViliamJablonská běžecká liga6200:59:4260
11MA3712Černohous PavelJablonská běžecká liga7901:00:2045
2ZC3849Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6401:01:3893
1ZB3953Šedová JanaSruby7301:02:11105
4MD4025Švec MiroslavDědkostav Potštejn5201:03:1172
12MB4159Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:03:1442
12MA4242Wágner JanJablonné nad Orlicí8401:03:3542
3ZC4347Cinková JitkaAC Pardubice6801:03:3981
1ME4433Leszkow PetrMK Hlinsko4401:04:31105
13MA4526Šustek FrantišekČeská Třebová8301:04:4639
1ZD4655Dvořáková EvaProstějov5501:05:02105
7MC4758Valach PetrLPU Pardubice6501:07:1957
2ME4813Vodička JanMK Radslavice4501:08:3993
4ZC4921Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:08:5072
5MD5060Štěpánek QuidoJablonská běžecká liga5701:10:3766
3ME513Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:11:3581
2ZB5210Vondráčková IvaJablonská běžecká liga7501:17:4493
2ZD537Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:18:3493
4ME5429Sadílek OtaActivity Lanškroun4601:21:5872
3ZD5552Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:22:5381

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA138Hübl RadekRun Sport Team8800:41:16105
2MA254Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:41:4293
3MB343Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:43:0181
4MJ44Pešava JanJablonné nad Orlicí0000:43:4472
5MA524Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:44:0466
6MB620Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:45:0060
7MA737Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:45:2257
8MB834Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:45:5554
9MA935Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:46:2051
10MA1027Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:46:4848
11MJ1123Křeček JiříEleven Run Team9800:46:5245
12MC1222Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:47:1042
13MC1311Vacarda VladimírEleven Run Team5900:48:2339
14MA1431Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:48:5136
15MA1546Fliedr JiříF - Bike klub Sádek8000:50:0133
16MB1618Záruba JanSix Monkeys7700:50:1530
17MA1750Ehl JaroslavSKI Skuhrov nad Bělou8100:50:2927
18MB1861Malátek AntonínPardubice7700:50:5224
19MD199Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:50:5921
20MA2063Šilpert PavelCyklo RD8300:51:0018
21MC2132Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:51:1315
22MJ2219Doleček VojtěchMistrovice9900:51:3812
23MJ232Mrázek ZdeněkTeam Mrázek0000:52:359
24MB2441Roleček MilanPěčín7600:53:366
25MB2540Fogl MarekJablonné - Standa tým7200:53:493

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2648Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:53:50105
2ZA3414Běloušková KristinaTeam SingleBe Bikes8900:58:1093
3ZC3849Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6401:01:3881
4ZB3953Šedová JanaSruby7301:02:1172
5ZC4347Cinková JitkaAC Pardubice6801:03:3966
6ZD4655Dvořáková EvaProstějov5501:05:0260
7ZC4921Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:08:5057
8ZB5210Vondráčková IvaJablonská běžecká liga7501:17:4454
9ZD537Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:18:3451
10ZD5552Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:22:5348

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 80%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
96%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód