hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves

8.10.2017, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves
  • datum konání: 8.10.2017
  • zobrazeno již 638x
  • pořadatel: TJ Liga 100 Olomouc

Sociální sítě

Místo konání

Stará Ves u Rýmařova, před penzionem Anenská huť
11:00 hodin

Přihlášky

Od 9 hodin v penzionu SEVERKA u startu, kde jsou i šatny

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 13,6 km
Převýšení: 430 m
Vede po lesních cestách s přírodním i se zpevněným povrchem i po asfaltové silnici při seběhu z Alfrédky. Prvních 7 km stálé stoupání po zelené turistické značce, 6,6 km seběh po červené turistické značce stálé klesání.

Ceny pro vítěze

První tři závodníci obdrží věcné ceny a diplom, vítěz putovní pohár, všichni účastníci vlaječku.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Miloš Čermák
tel. 602 752 447

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

memoriaol@volny.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
9.10.2016Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves52
11.10.2015Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves50
12.10.2014Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves72
13.10.2013Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves76
7.10.2012Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves40
9.10.2011Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves46
10.10.2010Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves69
11.10.2009Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves57
12.10.2008Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves66
7.10.2007Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves78
2.10.2005Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves74
3.10.2004Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves65
14.10.2001Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves86
10.10.1999Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves101

Statistika závodu Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves

  • ročníků: 15
  • závodníků na všech ročnících: 932

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Barbořák Bohuš5914
Fritscher Adam7512
Soviš Ivan4612
Vraštilová Miloslava5611
Stržínek Karel6410
Merta Jaroslav3510
Bronec Jaromír679
Hnát Petr749
Šimůnek Jan829
Pechek František539
Špacír Ladislav558
Šrůtek Stanislav588
Sedláček Václav868
Král Jindřich737
Vymazal Petr757
Podešva Pavel497
Dedek Aleš757
Komárek Bedřich537
Vodička Jan457
Brož Jiří546
Horáček Michal756
Pechková Jana856
Řoutil Ladislav816
Lenhart Vít826
Fančovič Marian526
Švidernoch Milan586
Žák Jiří715
Volek Ivo485
Kokeš Vlastimil655
Delingerová Marie765
Škapa Marek715
Urbiš Vilém545
Orság Lubomír915
Hudeček Petr825
Matějíková Jana905
Kebrle Milan755
Les Josef475
Soviš Ivo715
Krčková Šárka885
Mazač Jaroslav685
Mannlová Jana805
Tomíšek Jindřich394
Pechek Petr834
Štanglica Jiří584
Jašek Pavel454
Blaha Tomáš764
Mareš Bohumil514
Horák Ondřej754
Bednarz Libor804
Spisar Martin744

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 10.10.2017, 09:10
  • zobrazeno již 566x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 13,6 km, 430 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1842Moravec JakubJM Team Letohrad9901:08:3335

Muži A (trať 13,6 km, 430 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:55:4035
2MA32Krajča StanislavTJ Liga 100 Olomouc8300:58:3531
3MA73Hanslián FilipMONTAINTIME FBLT8701:01:3327
4MA144Jančík MiroslavMoravští vrabci8701:07:1124
5MA155Horák JaromírTeplákovky9201:07:4322
6MA256Rozsíval JosefOstrý trénink8801:15:5220
6MA257Švec LuděkDUKO Rýmařov7801:15:5220
8MA388Horáček FilipBěžci z Rya7801:32:1018

Muži B (trať 13,6 km, 430 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB29Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:57:0835
2MB410Vymazal PetrSK Salix Grymov7500:59:2331
3MB511Fritscher AdamLiga 100 Olomouc7500:59:4127
4MB612Ščerba MarekMONTAINTIME FELT AROPEC6901:01:1324
5MB1313Stolařík Jan-7601:06:3322
6MB2014Hnát PetrCK Stará Ves - Běžci z Rya7401:10:1520
7MB3815Soviš IvoCK Stará Ves - Běžci z Rya7101:32:1019
8MB4016Jaroš JiříBěžci z Rya6801:32:1118

Muži C (trať 13,6 km, 430 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC817Buřil FrantišekVidochov6601:01:5835
2MC1018Jelínek ZbyněkTJ Liga100 Olomouc6301:03:0931
3MC1119Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6401:04:5227
4MC1220Souček JanŠumperk6501:05:3724
5MC1621Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:07:5122
6MC2122Trojan JaroslavLIGA 100 Olomouc6201:11:5820
7MC2923Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5901:16:3619
8MC3324Novotný MilanProstějov5901:22:5718
9MC3425Stržínek KarelCK Stará Ves - Běžci z Rya6401:23:1717

Muži D (trať 13,6 km, 430 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2426Kobliha MilanLRS Vyškov5701:15:2335
2MD3627Vaněk JaroslavTJ Liga 100 Olomouc4801:28:2131
3MD4228Fančovič MarianTJ Liga 100 Olomouc5201:39:4227

Muži E (trať 13,6 km, 430 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME3229Jašek PavelTJ Liga 100 Olomouc4501:19:3035

Juniorky (trať 13,6 km, 430 m převýšení)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Ženy A (trať 13,6 km, 430 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1730Matějíková JanaTJ Liga 100 Olomouc9001:07:5735
2ZA1831Václavková JanaTJ Liga 100 Olomouc8901:08:3331
3ZA2732Bartošová DenisaX-TRAIL Orlová9201:16:1427
4ZA3033Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:17:4224
5ZA3734Kubínová JanaOstrý trénink8701:28:5822

Ženy B (trať 13,6 km, 430 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB935Delingerová MarieAK Kroměříž7601:02:4035
2ZB2336Holubová EvaBěžci z Rya8001:14:5231
3ZB2837Gromusová BarboraTOMSKI.cz7901:16:3027
4ZB3138Podjuklová IvaSK Hranice7401:18:0024

Ženy C (trať 13,6 km, 430 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2239Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:12:1135
2ZC3540Dvořáková EvaProstějov5501:23:2735
3ZC4141Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:36:0731

Trať 13,6 km, 430 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:55:4035
1MB29Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:57:0835
2MA32Krajča StanislavTJ Liga 100 Olomouc8300:58:3531
2MB410Vymazal PetrSK Salix Grymov7500:59:2331
3MB511Fritscher AdamLiga 100 Olomouc7500:59:4127
4MB612Ščerba MarekMONTAINTIME FELT AROPEC6901:01:1324
3MA73Hanslián FilipMONTAINTIME FBLT8701:01:3327
1MC817Buřil FrantišekVidochov6601:01:5835
1ZB935Delingerová MarieAK Kroměříž7601:02:4035
2MC1018Jelínek ZbyněkTJ Liga100 Olomouc6301:03:0931
3MC1119Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6401:04:5227
4MC1220Souček JanŠumperk6501:05:3724
5MB1313Stolařík Jan-7601:06:3322
4MA144Jančík MiroslavMoravští vrabci8701:07:1124
5MA155Horák JaromírTeplákovky9201:07:4322
5MC1621Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:07:5122
1ZA1730Matějíková JanaTJ Liga 100 Olomouc9001:07:5735
1MJ1842Moravec JakubJM Team Letohrad9901:08:3335
2ZA1831Václavková JanaTJ Liga 100 Olomouc8901:08:3331
6MB2014Hnát PetrCK Stará Ves - Běžci z Rya7401:10:1520
6MC2122Trojan JaroslavLIGA 100 Olomouc6201:11:5820
1ZC2239Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:12:1135
2ZB2336Holubová EvaBěžci z Rya8001:14:5231
1MD2426Kobliha MilanLRS Vyškov5701:15:2335
6MA257Švec LuděkDUKO Rýmařov7801:15:5220
6MA256Rozsíval JosefOstrý trénink8801:15:5220
3ZA2732Bartošová DenisaX-TRAIL Orlová9201:16:1427
3ZB2837Gromusová BarboraTOMSKI.cz7901:16:3027
7MC2923Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5901:16:3619
4ZA3033Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:17:4224
4ZB3138Podjuklová IvaSK Hranice7401:18:0024
1ME3229Jašek PavelTJ Liga 100 Olomouc4501:19:3035
8MC3324Novotný MilanProstějov5901:22:5718
9MC3425Stržínek KarelCK Stará Ves - Běžci z Rya6401:23:1717
2ZC3540Dvořáková EvaProstějov5501:23:2735
2MD3627Vaněk JaroslavTJ Liga 100 Olomouc4801:28:2131
5ZA3734Kubínová JanaOstrý trénink8701:28:5822
8MA388Horáček FilipBěžci z Rya7801:32:1018
7MB3815Soviš IvoCK Stará Ves - Běžci z Rya7101:32:1019
8MB4016Jaroš JiříBěžci z Rya6801:32:1118
3ZC4141Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:36:0731
3MD4228Fančovič MarianTJ Liga 100 Olomouc5201:39:4227

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:55:4035
2MB29Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:57:0831
3MA32Krajča StanislavTJ Liga 100 Olomouc8300:58:3527
4MB410Vymazal PetrSK Salix Grymov7500:59:2324
5MB511Fritscher AdamLiga 100 Olomouc7500:59:4122
6MB612Ščerba MarekMONTAINTIME FELT AROPEC6901:01:1320
7MA73Hanslián FilipMONTAINTIME FBLT8701:01:3319
8MC817Buřil FrantišekVidochov6601:01:5818
9MC1018Jelínek ZbyněkTJ Liga100 Olomouc6301:03:0917
10MC1119Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6401:04:5216
11MC1220Souček JanŠumperk6501:05:3715
12MB1313Stolařík Jan-7601:06:3314
13MA144Jančík MiroslavMoravští vrabci8701:07:1113
14MA155Horák JaromírTeplákovky9201:07:4312
15MC1621Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:07:5111
16MJ1842Moravec JakubJM Team Letohrad9901:08:3310
17MB2014Hnát PetrCK Stará Ves - Běžci z Rya7401:10:159
18MC2122Trojan JaroslavLIGA 100 Olomouc6201:11:588
19MD2426Kobliha MilanLRS Vyškov5701:15:237
20MA256Rozsíval JosefOstrý trénink8801:15:526
20MA257Švec LuděkDUKO Rýmařov7801:15:526
22MC2923Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5901:16:364
23ME3229Jašek PavelTJ Liga 100 Olomouc4501:19:303
24MC3324Novotný MilanProstějov5901:22:572
25MC3425Stržínek KarelCK Stará Ves - Běžci z Rya6401:23:171

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB935Delingerová MarieAK Kroměříž7601:02:4035
2ZA1730Matějíková JanaTJ Liga 100 Olomouc9001:07:5731
3ZA1831Václavková JanaTJ Liga 100 Olomouc8901:08:3327
4ZC2239Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:12:1124
5ZB2336Holubová EvaBěžci z Rya8001:14:5222
6ZA2732Bartošová DenisaX-TRAIL Orlová9201:16:1420
7ZB2837Gromusová BarboraTOMSKI.cz7901:16:3019
8ZA3033Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:17:4218
9ZB3138Podjuklová IvaSK Hranice7401:18:0017
10ZC3540Dvořáková EvaProstějov5501:23:2716
11ZA3734Kubínová JanaOstrý trénink8701:28:5815
12ZC4141Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:36:0714

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód