Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Kuňku - 6.9.

6.9.2017, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Kuňku - 6.9.
  • datum konání: 6.9.2017
  • zobrazeno již 380x
  • místo konání: Loděnice Pardubice
  • GPS: 50.0485647N, 15.7848106E
  • pořadatel: AC Pardubice

Sociální sítě

Místo konání

AROSA loděnice u Labe, Pardubice
18:00 hodin

Přihlášky

16:50 - 17:50

Startovné

20 Kč

Popis tratě

Délka: 11 km
asfalt, zpevněné cesty, lesní cesty

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Pavel Strnad
tel. 777 571 106

Internetové stránky

http://www.acpce.cz

E-mailová adresa

ac-pardubice@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 39 let a mladší (trať 11 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA155Hradecký JaromírSkuteč8500:42:30106,03
2MA3172Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:43:5599,57
3MA456Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:45:0394,40
4MA8174Bedroš RomanRETIA Pardubice   8800:46:5186,18
5MA1054Uher TomášLázně Bohdaneč8500:47:4382,23
6MA11139Štys PavelRETIA Pardubice   7800:47:4482,15
7MA13171Doktor OndřejAC Pardubice9300:49:2174,77
8MA18168Moravec JakubJM Team Letohrad9900:52:05100,00
9MA34169Kovárník JaroslavPardubice8001:04:543,80
Muži B 40-49 let (trať 11 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB2141Fliedr TomášF-Bike klub Sládek7600:42:46109,34
2MB551Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:45:0499,08
3MB7152Vodehnal JanOptika Vodehnal7300:46:4591,58
4MB9154Malátek AntonínPardubice7700:46:5790,69
5MB1761Šebesta PetrOB Chrast7100:51:0872,04
6MB1959Číž JosefLázně Bohdaneč7100:53:1062,97
6MB1963Číhař TomášChvojenec7000:53:1062,97
8MB21164Dvořák RomanPardubice7100:53:1562,60
9MB23175Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:53:4060,74
10MB25131Novotný JiříUNO Srch7100:56:0150,27
11MB28194Voženílek MiroslavLinde Material Handling6900:59:1735,70
12MB31197Kubias OndřejPardubice7401:02:5519,50
Muži C 50 let a starší (trať 11 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC6200Vacarda VladimírEleven Run Team5900:46:35108,21
2MC12130Bláha MilanAF Křovice5700:48:09116,65
3MC13155Hanuš PetrCH+T Pardubice6400:49:2196,82
4MC15127Prchal PavelGP Kolín5900:49:4894,97
5MC16132Schaffer PetrMlýn Janderov6000:50:5090,71
6MC22137Brožek RadmilKRB Chrudim5400:53:3296,15
7MC24144Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:55:5387,20
8MC26195Jirák JiříBK Pardubice5500:58:1178,44
9MC27148Nádhera PetrHradec Králové6700:58:3558,81
10MC30150Čapský FrantišekKVT4901:02:4561,05
11MC32147Bajer MilanCafe Bajer5501:04:0456,04
12MC3660Jelínek MatějČernilov4201:09:33107,23
13MC38138Pšenička JiříPardubice4601:14:4692,77
Ženy (trať 11 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA29162Cinková JitkaAC Pardubice6801:00:17136,06
2ZA33159Hellerová HanaHradec Králové6101:04:07129,06
3ZA35170Benedová LenkaSK Srch8501:07:12100,00
4ZA37136Šternerová HanaHradec Králové6301:11:13106,33
5ZA39153Jelínková MagdalenaČernilov4501:25:5570,94
6ZA40156Nádherová HanaHradec Králové6801:29:0857,61
Trať 11 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA155Hradecký JaromírSkuteč8500:42:30106,03
1MB2141Fliedr TomášF-Bike klub Sládek7600:42:46109,34
2MA3172Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:43:5599,57
3MA456Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:45:0394,40
2MB551Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:45:0499,08
1MC6200Vacarda VladimírEleven Run Team5900:46:35108,21
3MB7152Vodehnal JanOptika Vodehnal7300:46:4591,58
4MA8174Bedroš RomanRETIA Pardubice   8800:46:5186,18
4MB9154Malátek AntonínPardubice7700:46:5790,69
5MA1054Uher TomášLázně Bohdaneč8500:47:4382,23
6MA11139Štys PavelRETIA Pardubice   7800:47:4482,15
2MC12130Bláha MilanAF Křovice5700:48:09116,65
7MA13171Doktor OndřejAC Pardubice9300:49:2174,77
3MC13155Hanuš PetrCH+T Pardubice6400:49:2196,82
4MC15127Prchal PavelGP Kolín5900:49:4894,97
5MC16132Schaffer PetrMlýn Janderov6000:50:5090,71
5MB1761Šebesta PetrOB Chrast7100:51:0872,04
8MA18168Moravec JakubJM Team Letohrad9900:52:05100,00
6MB1963Číhař TomášChvojenec7000:53:1062,97
6MB1959Číž JosefLázně Bohdaneč7100:53:1062,97
8MB21164Dvořák RomanPardubice7100:53:1562,60
6MC22137Brožek RadmilKRB Chrudim5400:53:3296,15
9MB23175Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:53:4060,74
7MC24144Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:55:5387,20
10MB25131Novotný JiříUNO Srch7100:56:0150,27
8MC26195Jirák JiříBK Pardubice5500:58:1178,44
9MC27148Nádhera PetrHradec Králové6700:58:3558,81
11MB28194Voženílek MiroslavLinde Material Handling6900:59:1735,70
1ZA29162Cinková JitkaAC Pardubice6801:00:17136,06
10MC30150Čapský FrantišekKVT4901:02:4561,05
12MB31197Kubias OndřejPardubice7401:02:5519,50
11MC32147Bajer MilanCafe Bajer5501:04:0456,04
2ZA33159Hellerová HanaHradec Králové6101:04:07129,06
9MA34169Kovárník JaroslavPardubice8001:04:543,80
3ZA35170Benedová LenkaSK Srch8501:07:12100,00
12MC3660Jelínek MatějČernilov4201:09:33107,23
4ZA37136Šternerová HanaHradec Králové6301:11:13106,33
13MC38138Pšenička JiříPardubice4601:14:4692,77
5ZA39153Jelínková MagdalenaČernilov4501:25:5570,94
6ZA40156Nádherová HanaHradec Králové6801:29:0857,61
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA155Hradecký JaromírSkuteč8500:42:30102,61
2MB2141Fliedr TomášF-Bike klub Sládek7600:42:46101,37
3MA3172Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:43:5596,03
4MA456Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:45:0390,76
5MB551Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:45:0490,69
6MC6200Vacarda VladimírEleven Run Team5900:46:3583,64
7MB7152Vodehnal JanOptika Vodehnal7300:46:4582,87
8MA8174Bedroš RomanRETIA Pardubice   8800:46:5182,40
9MB9154Malátek AntonínPardubice7700:46:5781,94
10MA1054Uher TomášLázně Bohdaneč8500:47:4378,38
11MA11139Štys PavelRETIA Pardubice   7800:47:4478,30
12MC12130Bláha MilanAF Křovice5700:48:0976,36
13MA13171Doktor OndřejAC Pardubice9300:49:2170,79
13MC13155Hanuš PetrCH+T Pardubice6400:49:2170,79
15MC15127Prchal PavelGP Kolín5900:49:4868,70
16MC16132Schaffer PetrMlýn Janderov6000:50:5063,90
17MB1761Šebesta PetrOB Chrast7100:51:0862,51
18MA18168Moravec JakubJM Team Letohrad9900:52:0558,10
19MB1963Číhař TomášChvojenec7000:53:1053,06
19MB1959Číž JosefLázně Bohdaneč7100:53:1053,06
21MB21164Dvořák RomanPardubice7100:53:1552,68
22MC22137Brožek RadmilKRB Chrudim5400:53:3251,36
23MB23175Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:53:4050,74
24MC24144Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:55:5340,45
25MB25131Novotný JiříUNO Srch7100:56:0139,83
26MC26195Jirák JiříBK Pardubice5500:58:1129,76
27MC27148Nádhera PetrHradec Králové6700:58:3527,91
28MB28194Voženílek MiroslavLinde Material Handling6900:59:1724,65
29MC30150Čapský FrantišekKVT4901:02:458,55
30MB31197Kubias OndřejPardubice7401:02:557,78
31MC32147Bajer MilanCafe Bajer5501:04:043,00
32MA34169Kovárník JaroslavPardubice8001:04:543,00
33MC3660Jelínek MatějČernilov4201:09:333,00
34MC38138Pšenička JiříPardubice4601:14:463,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA29162Cinková JitkaAC Pardubice6801:00:17111,22
2ZA33159Hellerová HanaHradec Králové6101:04:0799,22
3ZA35170Benedová LenkaSK Srch8501:07:1289,56
4ZA37136Šternerová HanaHradec Králové6301:11:1376,98
5ZA39153Jelínková MagdalenaČernilov4501:25:5530,95
6ZA40156Nádherová HanaHradec Králové6801:29:0820,88

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód