hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Zemská míle 2017

30.9.2017, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Zemská míle 2017
  • datum konání: 30.9.2017
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Zemská míle 2017

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,161 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C211Marek JakubBrzdy Horní Čermná1000:00:58-
2C222Veselý JanAZAS Dolní Čermná1000:00:59-
3C233Pirkl VítISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:00-
4C264Veselý JakubAZAS Dolní Čermná1000:01:02-
5C275Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:01:06-
6C286Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:01:06-
7C2117Vondra VojtěchActivity Lanškroun1000:01:09-
8C2128Morávek Matěj-1100:01:10-
9C2139Netušil TobiášRC Lanškroun1000:01:11-
10C21410Dušek Petr-1100:01:11-
11C22011Urban AdamRC dětský svět Lanškroun1000:01:18-
12C22112Resler Mikuláš-1100:01:19-
13C22213Marek ŠimonBrzdy Horní Čermná1300:01:24-
14C22514Šafář FilipAtletika Lanškroun1000:01:29-
15C23015Šafář Jakub-1200:02:02-

Děvčata 7 let a mladší (trať 0,161 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D241Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:01:01-
2D252Gregorová AnnaŽichlínek ZŠ1000:01:01-
3D293Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová1000:01:08-
4D2104Němcová NatálieLitomyšl1100:01:08-
5D2155Jirásková ApolenaBBB Lanškroun1100:01:11-
6D2166Hánová KarolínaRC Dětský klub1100:01:13-
7D2177Skalická NelaLanškroun1100:01:13-
8D2188Fišerová AdélaOrlické Podhůří1000:01:15-
9D2199Gregorová EliškaMŠ Žichlínek1200:01:16-
10D22310Špatenková LindaLanškroun1200:01:25-
11D22411Špirková DanielaRC Dětský svět1100:01:27-
12D22612Dehnerová VeronikaRC Dětský svět1100:01:42-
13D22713Jandejsková EliškaTJ Lanškroun1400:01:45-
14D22814Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:01:50-
15D22915Špirková EmaRC Dětský svět1300:01:52-

Nejmladší žáci I (trať 0,402 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1111Kumpošt RadovanISCAREX Junior team Česká Třebová0800:02:34102,61
2M1142Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:02:35100,15
3M1163Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:02:3897,24
4M1204Zajíček VojtěchTJ Lanškroun0800:02:4193,57
5M1215Špatenka MatějActivity Lanškroun0900:02:4193,43
6M1256Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:02:4687,03
7M1287Gregora LukášActivity Lanškroun0800:02:4982,09
8M1348Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:02:5673,97
9M1359Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:02:5772,15
10M13710Veselý DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0900:02:5870,46
11M14311Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:03:1450,47
12M14512Jirásek JiříBBB Lanškroun0800:03:3523,28

Nejmladší žákyně I (trať 0,402 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z191Steklá BarboraTJ Svitavy0800:02:32107,55
2Z1152Morávková LucieJiskra Ústí nad Oricí0800:02:36102,08
3Z1243Čejková KláraISCAREX Junior team Česká Třebová0800:02:4590,38
4Z1294Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:02:5182,78
5Z1315Dušková ŽanetaHorní Třešňovec0900:02:5478,52
6Z1326Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0800:02:5478,49
7Z1367Svobodová KláraAZAS Dolní Čermná0900:02:5874,02
8Z1388Hájková ZuzanaActivity Lanškroun0800:03:0070,86
9Z1429Hepnarová StelaLanškroun0900:03:1157,26
10Z14410Lerchová ŠtěpánkaActivity Lanškroun0800:03:2637,76
11Z14611Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0900:04:193,00

Nejmladší žáci II (trať 0,402 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M221Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:02:20102,90
2M232Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová0600:02:2398,67
3M243Preclík PavelTJ Sokol Lično0600:02:2398,43
4M274Krištof JanAtletika Polička0700:02:3187,73
5M2125Vávra PetrOrel Dolní Čermná0700:02:3482,74
6M2186Chaloupek OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0700:02:3877,42
7M2197Bis MarekDDM Lanškroun0700:02:3976,01
8M2268Řehák MarekISCAREX Junior team ČT0700:02:4864,28
9M2399Vondra JanActivity Lanškroun0700:03:0540,02
10M24010Topinka AdamActivity Lanškroun0700:03:0736,70

Nejmladší žákyně II (trať 0,402 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z211Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:02:19109,27
2Z252Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:02:2996,01
3Z263Svobodová BarboraAZAS Dolní Čermná0600:02:3094,72
4Z284Vetchá RozálieISCAREX Junior team Česká Třebová0700:02:3193,00
5Z2105Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:02:3291,81
6Z2136Matějková Viktoria ElaLubník0700:02:3588,22
7Z2177Matějková AnnaActivity Lanškroun0700:02:3883,79
8Z2228Lehká LucieTJ Jiskra Ústí nad Oricí0700:02:4278,50
9Z2239Skalická NikolActivity Lanškroun0700:02:4376,51
10Z22710Dušková TerezaHorní Třešňovec0700:02:4969,16
11Z23011Hubálková KristýnaAtletika TJ Lanškroun0700:02:5363,18
12Z23312Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:02:5560,68
13Z24113Janischová Nikol-0600:03:0940,67

Mladší žáci (trať 0,805 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M341Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:05:03104,08
2M362Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:05:1199,21
3M373Bukáček MarekAtletika Polička0400:05:1596,70
4M3124Štantejský MatějISCAREX Junior team Česká Třebová0500:05:2788,64
5M3155Jadrný TomášISCAREX Junior team Česká Třebová0400:05:3484,20
6M3206Topinka JonášActivity Lanškroun0500:05:4378,13
7M3227Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:06:0464,72

Mladší žákyně (trať 0,805 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z351Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:05:05109,58
2Z3102Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team Česká Třebová0500:05:2597,15
3Z3143Čejková LucieTJ Svitavy0500:05:3193,27
4Z3174Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová0400:05:3888,91
5Z3185Slánská DanielaActivity Lanškroun0500:05:4186,92
6Z3196Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:05:4186,82
7Z3217Šilarová LucieActivity Lanškroun0500:06:0472,50

Starší žáci (trať 0,805 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M411Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0300:04:42110,84
2M422Kapoun JanAtletika Polička0300:04:54102,23
3M483Vacek LukášISCAREX Junior team Česká Třebová0200:05:1786,92
4M494Skalický Vojtěch-0300:05:2482,50
5M4115Moravec JanJM Team Letohrad0200:05:2581,76

Starší žákyně (trať 0,805 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z431Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:04:58113,93
2Z4132Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:05:2895,14
3Z4163Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:05:3590,93
4Z4234Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0300:06:0770,66
5Z4245Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:06:1864,16
6Z4256Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:06:2062,65

Dorostenci (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M531Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:10:11100,00

Dorostenky (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5371Derková MartinaActivity Lanškroun0100:14:38100,00

Junioři 18-19 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ91Moravec JakubJM Team Letohrad9900:11:14105,78
2MJ152Vencl JiříActivity Lanškroun9800:11:5494,22

Juniorky 18-19 let (trať 1,609 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Muži A 20-39 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA41Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:10:20110,72
2MA62Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:10:36105,86
3MA143Živný Marek3D Fitness race team9100:11:5083,43
4MA194Marek TomášBrzdy Horní Čermná8500:12:1176,89
5MA285Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:12:5264,44
6MA336Vebr MichalČeská Třebová7800:13:1955,97
7MA347Dařílek MichalLanškroun7800:13:4348,63

Muži B 40-49 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB11Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:09:57109,06
2MB22Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:10:07105,99
3MB83Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:11:1384,95
4MB104Kapoun PetrAtletika Polička7500:11:2979,73
5MB115Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:11:3079,37
6MB206Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:12:1764,54
7MB267Vacek JiříDlouhá Třebová7700:12:4654,98
8MB318Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:13:1246,66
9MB389Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:14:3918,99

Muži C 50-59 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC51Louda PetrAC Česká Lípa6400:10:25113,51
2MC72Krátký LubošTJ Lanškroun6200:10:39109,40
3MC223Hruban JanČeská Třebová6600:12:2777,09
4MC394Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:14:4236,86

Muži D 60-69 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD181Ráb PavelČeská Třebová5200:12:10104,84
2MD232Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:12:28100,16
3MD273Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:12:4795,00
4MD304Červ MiloslavAtletika Polička5000:13:0989,10

Muži E 70 let a starší (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME431Bielčik JindřichElma Tým4000:17:00163,37
2ME462Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:20:01139,03
3ME473Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:37:363,00

Ženy A 20-34 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA131Nováková BarboraSokol Kunvald8300:11:49115,42
2ZA352Krátká HanaAtletika TJ Lanškroun9500:13:4884,58

Ženy B 35-44 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB121Morávková KristýnaÚstí nad Orlicí7800:11:47105,11
2ZB162Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:12:1098,68
3ZB213Mencáková PetraJS Ginabela8100:12:1996,20
4ZB254Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:12:4688,85
5ZB295Pirklová KateřinaLetohrad7600:13:0184,46
6ZB366Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:14:0965,81
7ZB407Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:15:0251,15
8ZB428Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:16:3824,64

Ženy C 45-54 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC171Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:12:10107,73
2ZC242Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:12:33101,59
3ZC323Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:13:1590,68
4ZC414Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:15:3354,31

Ženy D 55 let a starší (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD441Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:17:18103,39
2ZD452Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:17:5496,61

Trať 0,161 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C211Marek JakubBrzdy Horní Čermná1000:00:58-
2C222Veselý JanAZAS Dolní Čermná1000:00:59-
3C233Pirkl VítISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:00-
1D241Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:01:01-
2D252Gregorová AnnaŽichlínek ZŠ1000:01:01-
4C264Veselý JakubAZAS Dolní Čermná1000:01:02-
5C275Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:01:06-
6C286Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:01:06-
3D293Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová1000:01:08-
4D2104Němcová NatálieLitomyšl1100:01:08-
7C2117Vondra VojtěchActivity Lanškroun1000:01:09-
8C2128Morávek Matěj-1100:01:10-
9C2139Netušil TobiášRC Lanškroun1000:01:11-
10C21410Dušek Petr-1100:01:11-
5D2155Jirásková ApolenaBBB Lanškroun1100:01:11-
6D2166Hánová KarolínaRC Dětský klub1100:01:13-
7D2177Skalická NelaLanškroun1100:01:13-
8D2188Fišerová AdélaOrlické Podhůří1000:01:15-
9D2199Gregorová EliškaMŠ Žichlínek1200:01:16-
11C22011Urban AdamRC dětský svět Lanškroun1000:01:18-
12C22112Resler Mikuláš-1100:01:19-
13C22213Marek ŠimonBrzdy Horní Čermná1300:01:24-
10D22310Špatenková LindaLanškroun1200:01:25-
11D22411Špirková DanielaRC Dětský svět1100:01:27-
14C22514Šafář FilipAtletika Lanškroun1000:01:29-
12D22612Dehnerová VeronikaRC Dětský svět1100:01:42-
13D22713Jandejsková EliškaTJ Lanškroun1400:01:45-
14D22814Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:01:50-
15D22915Špirková EmaRC Dětský svět1300:01:52-
15C23015Šafář Jakub-1200:02:02-

Trať 0,402 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z211Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:02:19109,27
1M221Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:02:20102,90
2M232Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová0600:02:2398,67
3M243Preclík PavelTJ Sokol Lično0600:02:2398,43
2Z252Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:02:2996,01
3Z263Svobodová BarboraAZAS Dolní Čermná0600:02:3094,72
4M274Krištof JanAtletika Polička0700:02:3187,73
4Z284Vetchá RozálieISCAREX Junior team Česká Třebová0700:02:3193,00
1Z191Steklá BarboraTJ Svitavy0800:02:32107,55
5Z2105Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:02:3291,81
1M1111Kumpošt RadovanISCAREX Junior team Česká Třebová0800:02:34102,61
5M2125Vávra PetrOrel Dolní Čermná0700:02:3482,74
6Z2136Matějková Viktoria ElaLubník0700:02:3588,22
2M1142Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:02:35100,15
2Z1152Morávková LucieJiskra Ústí nad Oricí0800:02:36102,08
3M1163Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:02:3897,24
7Z2177Matějková AnnaActivity Lanškroun0700:02:3883,79
6M2186Chaloupek OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0700:02:3877,42
7M2197Bis MarekDDM Lanškroun0700:02:3976,01
4M1204Zajíček VojtěchTJ Lanškroun0800:02:4193,57
5M1215Špatenka MatějActivity Lanškroun0900:02:4193,43
8Z2228Lehká LucieTJ Jiskra Ústí nad Oricí0700:02:4278,50
9Z2239Skalická NikolActivity Lanškroun0700:02:4376,51
3Z1243Čejková KláraISCAREX Junior team Česká Třebová0800:02:4590,38
6M1256Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:02:4687,03
8M2268Řehák MarekISCAREX Junior team ČT0700:02:4864,28
10Z22710Dušková TerezaHorní Třešňovec0700:02:4969,16
7M1287Gregora LukášActivity Lanškroun0800:02:4982,09
4Z1294Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:02:5182,78
11Z23011Hubálková KristýnaAtletika TJ Lanškroun0700:02:5363,18
5Z1315Dušková ŽanetaHorní Třešňovec0900:02:5478,52
6Z1326Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0800:02:5478,49
12Z23312Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:02:5560,68
8M1348Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:02:5673,97
9M1359Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:02:5772,15
7Z1367Svobodová KláraAZAS Dolní Čermná0900:02:5874,02
10M13710Veselý DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0900:02:5870,46
8Z1388Hájková ZuzanaActivity Lanškroun0800:03:0070,86
9M2399Vondra JanActivity Lanškroun0700:03:0540,02
10M24010Topinka AdamActivity Lanškroun0700:03:0736,70
13Z24113Janischová Nikol-0600:03:0940,67
9Z1429Hepnarová StelaLanškroun0900:03:1157,26
11M14311Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:03:1450,47
10Z14410Lerchová ŠtěpánkaActivity Lanškroun0800:03:2637,76
12M14512Jirásek JiříBBB Lanškroun0800:03:3523,28
11Z14611Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0900:04:193,00

Trať 0,805 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M411Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0300:04:42110,84
2M422Kapoun JanAtletika Polička0300:04:54102,23
1Z431Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:04:58113,93
1M341Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:05:03104,08
1Z351Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:05:05109,58
2M362Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:05:1199,21
3M373Bukáček MarekAtletika Polička0400:05:1596,70
3M483Vacek LukášISCAREX Junior team Česká Třebová0200:05:1786,92
4M494Skalický Vojtěch-0300:05:2482,50
2Z3102Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team Česká Třebová0500:05:2597,15
5M4115Moravec JanJM Team Letohrad0200:05:2581,76
4M3124Štantejský MatějISCAREX Junior team Česká Třebová0500:05:2788,64
2Z4132Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:05:2895,14
3Z3143Čejková LucieTJ Svitavy0500:05:3193,27
5M3155Jadrný TomášISCAREX Junior team Česká Třebová0400:05:3484,20
3Z4163Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:05:3590,93
4Z3174Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová0400:05:3888,91
5Z3185Slánská DanielaActivity Lanškroun0500:05:4186,92
6Z3196Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:05:4186,82
6M3206Topinka JonášActivity Lanškroun0500:05:4378,13
7Z3217Šilarová LucieActivity Lanškroun0500:06:0472,50
7M3227Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:06:0464,72
4Z4234Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0300:06:0770,66
5Z4245Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:06:1864,16
6Z4256Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:06:2062,65

Trať 1,609 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB11Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:09:57109,06
2MB22Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:10:07105,99
1M531Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:10:11100,00
1MA41Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:10:20110,72
1MC51Louda PetrAC Česká Lípa6400:10:25113,51
2MA62Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:10:36105,86
2MC72Krátký LubošTJ Lanškroun6200:10:39109,40
3MB83Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:11:1384,95
1MJ91Moravec JakubJM Team Letohrad9900:11:14105,78
4MB104Kapoun PetrAtletika Polička7500:11:2979,73
5MB115Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:11:3079,37
1ZB121Morávková KristýnaÚstí nad Orlicí7800:11:47105,11
1ZA131Nováková BarboraSokol Kunvald8300:11:49115,42
3MA143Živný Marek3D Fitness race team9100:11:5083,43
2MJ152Vencl JiříActivity Lanškroun9800:11:5494,22
2ZB162Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:12:1098,68
1ZC171Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:12:10107,73
1MD181Ráb PavelČeská Třebová5200:12:10104,84
4MA194Marek TomášBrzdy Horní Čermná8500:12:1176,89
6MB206Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:12:1764,54
3ZB213Mencáková PetraJS Ginabela8100:12:1996,20
3MC223Hruban JanČeská Třebová6600:12:2777,09
2MD232Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:12:28100,16
2ZC242Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:12:33101,59
4ZB254Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:12:4688,85
7MB267Vacek JiříDlouhá Třebová7700:12:4654,98
3MD273Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:12:4795,00
5MA285Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:12:5264,44
5ZB295Pirklová KateřinaLetohrad7600:13:0184,46
4MD304Červ MiloslavAtletika Polička5000:13:0989,10
8MB318Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:13:1246,66
3ZC323Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:13:1590,68
6MA336Vebr MichalČeská Třebová7800:13:1955,97
7MA347Dařílek MichalLanškroun7800:13:4348,63
2ZA352Krátká HanaAtletika TJ Lanškroun9500:13:4884,58
6ZB366Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:14:0965,81
1Z5371Derková MartinaActivity Lanškroun0100:14:38100,00
9MB389Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:14:3918,99
4MC394Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:14:4236,86
7ZB407Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:15:0251,15
4ZC414Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:15:3354,31
8ZB428Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:16:3824,64
1ME431Bielčik JindřichElma Tým4000:17:00163,37
1ZD441Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:17:18103,39
2ZD452Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:17:5496,61
2ME462Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:20:01139,03
3ME473Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:37:363,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód