Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Svinnský ISCAREX kros

27.7.2018, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: Svinnský ISCAREX kros
  • datum konání: 27.7.2018
  • zobrazeno již 949x
  • místo konání: Obec Svinná (u České Třebové) - Šimůnkovo
  • GPS: 49.8978539N, 16.3949147E
  • pořadatel: Iscarex, s.r.o.

Sociální sítě

Místo konání

Svinná u České Třebové
17:00 - 19:00 hodin

Plakát

Přihlášky

na místě od 16:00 do 18:30 hodin, nejpozději 30 minut před startem kategorie

Startovné

100 Kč - hlavní závod
50 Kč - ostatní

Popis tratě

délka: 5,4 km a méně
povrch: terén

mapka příjezdu:


mapka areálu:


mapka areálu - trasy pro mládež:


Vyhlášené kategorie a časový pořad

Prezentace - nejdéle 10 min. před startem kat. od 16:00
Chlapci a děvčata 2011 a mladší 60 m 17:00
Nejmladší žáci a žákyne I 2009-2010 200 m 17:15
Nejmladší žáci a žákyne II 2007-2008 450 m 17:25
Mladší žáci a žákyne 2005-2006 900 m 17:45
Starší žáci a žákyne 2003-2004 1800 m 18:00
Vyhlášení dětských kategorií 18:15
Dorostenci a dorostenky 2001-2002 5 400 m 19:00
Juniori a juniorky 1999-2000 5 400 m 19:00
Ženy - A 1984-1998 5 400 m 19:00
Ženy - B 1974-1983 5 400 m 19:00
Ženy - C 1964-1973 5 400 m 19:00
Ženy - D 1963 a starší 5 400 m 19:00
Muži - A 1979-1998 5 400 m 19:00
Muži - B 1969-1978 5 400 m 19:00
Muži - C 1959-1968 5 400 m 19:00
Muži - D 1949-1958 5 400 m 19:00
Muži - E 1948 a starší 5 400 m 19:00
Vyhlášení hlavního závodu 20:00
Losování tomboly 20:30

Ceny pro vítěze

ceny dle možnosti pořadatele

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt na pořadatele

Jan Šimůnek
tel. 603 513 707

Internetové stránky

https://www.facebook.com/Svinnský-Iscarex-kros-1151566661627978/

E-mailová adresa

team@iscarex.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,06 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2135Grubhoffer NicolasPolička1100:00:12-
2C227Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:00:12-
3C2311Kouba RadimIscarex Junior Team ČT1100:00:12-
4C2438Jansa ŠtěpánAtletika Žamberk1100:00:13-
5C2521Kořízek Adam-1100:00:13-
6C2739Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk1300:00:13-
7C2845Mareš FrantišekAtletika TJ Lanškroun1100:00:13-
8C2950Hubinka Filip-1300:00:13-
9C21134Grubhoffer DanielPolička1400:00:14-
10C21331Kubín Alex-1400:00:15-
11C21620Fišer Vojtěch-1400:00:17-
12C21749Vacek MartinDlouhá Třebová1500:00:19-
13C22022Kořízek Jakub-1500:00:22-
14C22142Brom TomášBromíci Týn nad Vltavou1600:00:23-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,06 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D263Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:00:13-
2D21028Skalická NelaLanškroun1100:00:13-
3D21210Hegerová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí1100:00:14-
4D21425Nováková AlisaSokol Kunvald1200:00:15-
5D21515Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:16-
6D21832Jirásková LilianaBBB Team1300:00:19-
7D21918Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:00:20-
Nejmladší žáci I (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1240Mareš OndřejKCK Jablonné nad Orlicí1000:01:05105,22
2M1319Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:01:06103,25
3M1543Váně JakubAtletika TJ Lanškroun1000:01:1091,53
4M1635Grubhoffer NicolasPolička1100:01:1382,23
5M1727Rozsypal MatyášSokol Kunvald1000:01:2934,14
Nejmladší žákyně I (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1112Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:04126,77
2Z1414Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:01:06120,13
3Z1824Nováková DenisaSokol Kunvald1000:01:3053,10
Nejmladší žáci II (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M219Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:01:40109,57
2M222Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:01:4696,60
3M2341Mareš VítKCK Jablonné nad Orlicí0700:01:4893,83
4M2513Brychta JakubCerekvice n. Loučnou0800:01:5285,55
5M298Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:01:5678,17
6M21052Moskva VojtěchPasivity Žamberk0800:02:0854,94
Nejmladší žákyně II (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2448Chlupáčová AnežkaSokol Hradec Králové0700:01:49105,47
2Z2644Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:01:5497,93
3Z2726Skalická NikolActivity Lanškroun0700:01:5496,59
4Z2846Čejková KláraISCAREX Junior team Česká Třebová0800:01:5594,70
Mladší žáci (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3159Seidl LukášAtletika Dobruška0500:03:20111,02
2M3237Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:03:4488,98
Mladší žákyně (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3353Moskvová AgátaKB Letohrad0500:03:49109,11
2Z3457Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:04:1190,89
Starší žáci (trať 1,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4162Bukáček MarekAtletika Polička0400:06:57111,45
2M4251Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:07:20101,18
3M4461Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:07:5087,38
4M4564Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:07:5784,18
5M4680Seidl LukášAtletika Dobruška0500:07:5983,53
Starší žákyně (trať 1,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4336Serbousková SáraISCAREX junior team Česká Třebová0400:07:37112,96
2Z4760Hovorková KarolínaAtletika Žamberk0300:08:2195,20
3Z4869Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová0400:08:2991,83
4Z4955Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:09:3166,37
Dorostenci (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51390Tlustoš PavelLVV0200:22:43124,16
2M52556Hynek MartinPasivity Žamberk0100:24:52107,47
3M55173Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:29:5668,36
Dorostenky (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z54170Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:26:56117,73
2Z55565Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:32:1082,27
Junioři 18-19 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ5108Provazník JosefČKS SKI Jilemnice9900:21:37109,86
2MJ14105Moravec JakubJM Team Letohrad9900:22:5898,00
3MJ1894Simon JakubPolička0000:23:3892,14
4MJ1998Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:23:4890,65
Juniorky 18-19 let (trať 5,4 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA2102Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:20:23108,97
2MA688Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:21:3897,36
3MA9101Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:22:0193,66
4MA10112Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:22:0393,45
5MA1177Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:22:2589,94
6MA27106Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:25:1663,18
7MA3392Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:25:3959,63
8MA395Kremeň MartinSvitavy9400:26:3550,85
9MA62123Strejček JiříPraha 108300:33:573,00
Muži B 40-49 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB179Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:19:22112,28
2MB386Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:21:0994,95
3MB4118Hejl RadekLetohrad7200:21:2392,77
4MB17110Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:23:1874,05
5MB2071Dvořák PavelČeská Třebová7500:23:5767,74
6MB23103Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:24:4460,24
7MB2878Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:25:2353,89
8MB36121Kalousek Jan-7100:25:5748,44
9MB3784Vebr MichalČeská Třebová7800:26:0646,91
10MB3893Simon PetrPolička7200:26:2843,43
11MB4367Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:27:2634,07
12MB474Němec RadekLitomyšl7700:29:1117,02
13MB50125Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:29:5210,40
Muži C 50-59 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC858Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:21:58108,15
2MC1283Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:22:35102,86
3MC22109Scheuer JanActivity Lanškroun6600:24:1089,00
4MC26114Hruban JanČeská Třebová6600:25:1379,79
5MC3054Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:25:2877,60
6MC3272Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:25:3376,99
Muži D 60-69 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1595Siegel JosefChoceň5800:23:04116,89
2MD3517Šolc VítězslavBKL Machov5700:25:5094,92
3MD4085Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:26:4088,19
4MD4287Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:27:2482,40
5MD58120Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:32:3641,14
6MD5976Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:32:4539,87
7MD61100Leszkow JosefMK Hlinsko5100:33:4631,83
Muži E 70 let a starší (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4899Leszkow PetrMK Hlinsko4400:29:13121,81
2ME6047Šponar JosefSokol Žamberk - orientační běh4700:33:1996,83
3ME65124Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:35:5181,36
4ME66122Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:35:5281,29
5ME6874Jelínek MatějČernilov4200:37:0773,70
6ME72119Bielčik JindřichLichkov4000:38:5163,05
Ženy A 20-34 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA71Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:21:45127,21
2ZA31113Hronová MarkétaAtletika Chrudim9000:25:2997,40
3ZA4533Jirásková BáraBrzdy Horní Čermná9100:28:1675,39
4ZA5289Tlustošová VeronikaLVV9800:29:5961,68
Ženy B 35-44 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB16104Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:23:13113,63
2ZB2129Nováková BarboraSokol Kunvald8300:24:01107,29
3ZB4468Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:27:3279,07
4ZB53116Stodolová EliškaChoceň8300:31:4944,59
5ZB5616Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:32:1641,03
6ZB6423Koubová MarcelaRybník8000:35:0618,31
7ZB6966Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:37:303,00
Ženy C 45-54 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC24117Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:24:47104,35
2ZC2982Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:25:2899,03
3ZC3491Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:25:4696,62
4ZC46107Háková MichaelaSokol Valteřice7100:28:2575,73
5ZC49111Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:29:2467,91
6ZC6396Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:34:3327,27
Ženy D 55 let a starší (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD5481Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:31:51110,08
2ZD5763Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:32:30106,17
3ZD6730Frimlová JanaSokol Kunvald5800:36:1683,75
4ZD7097Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:38:3370,13
5ZD71115Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:38:5168,34
6ZD736Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:40:2958,60
7ZD7475Jelínková MagdalenaČernilov4500:42:5444,20
Trať 0,06 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2135Grubhoffer NicolasPolička1100:00:12-
2C227Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:00:12-
3C2311Kouba RadimIscarex Junior Team ČT1100:00:12-
4C2438Jansa ŠtěpánAtletika Žamberk1100:00:13-
5C2521Kořízek Adam-1100:00:13-
1D263Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:00:13-
6C2739Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk1300:00:13-
7C2845Mareš FrantišekAtletika TJ Lanškroun1100:00:13-
8C2950Hubinka Filip-1300:00:13-
2D21028Skalická NelaLanškroun1100:00:13-
9C21134Grubhoffer DanielPolička1400:00:14-
3D21210Hegerová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí1100:00:14-
10C21331Kubín Alex-1400:00:15-
4D21425Nováková AlisaSokol Kunvald1200:00:15-
5D21515Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:16-
11C21620Fišer Vojtěch-1400:00:17-
12C21749Vacek MartinDlouhá Třebová1500:00:19-
6D21832Jirásková LilianaBBB Team1300:00:19-
7D21918Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:00:20-
13C22022Kořízek Jakub-1500:00:22-
14C22142Brom TomášBromíci Týn nad Vltavou1600:00:23-
Trať 0,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1112Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:04126,77
1M1240Mareš OndřejKCK Jablonné nad Orlicí1000:01:05105,22
2M1319Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:01:06103,25
2Z1414Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:01:06120,13
3M1543Váně JakubAtletika TJ Lanškroun1000:01:1091,53
4M1635Grubhoffer NicolasPolička1100:01:1382,23
5M1727Rozsypal MatyášSokol Kunvald1000:01:2934,14
3Z1824Nováková DenisaSokol Kunvald1000:01:3053,10
Trať 0,45 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M219Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:01:40109,57
2M222Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:01:4696,60
3M2341Mareš VítKCK Jablonné nad Orlicí0700:01:4893,83
1Z2448Chlupáčová AnežkaSokol Hradec Králové0700:01:49105,47
4M2513Brychta JakubCerekvice n. Loučnou0800:01:5285,55
2Z2644Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:01:5497,93
3Z2726Skalická NikolActivity Lanškroun0700:01:5496,59
4Z2846Čejková KláraISCAREX Junior team Česká Třebová0800:01:5594,70
5M298Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:01:5678,17
6M21052Moskva VojtěchPasivity Žamberk0800:02:0854,94
Trať 0,9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3159Seidl LukášAtletika Dobruška0500:03:20111,02
2M3237Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:03:4488,98
1Z3353Moskvová AgátaKB Letohrad0500:03:49109,11
2Z3457Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:04:1190,89
Trať 1,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4162Bukáček MarekAtletika Polička0400:06:57111,45
2M4251Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:07:20101,18
1Z4336Serbousková SáraISCAREX junior team Česká Třebová0400:07:37112,96
3M4461Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:07:5087,38
4M4564Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:07:5784,18
5M4680Seidl LukášAtletika Dobruška0500:07:5983,53
2Z4760Hovorková KarolínaAtletika Žamberk0300:08:2195,20
3Z4869Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová0400:08:2991,83
4Z4955Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:09:3166,37
Trať 5,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB179Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:19:22112,28
1MA2102Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:20:23108,97
2MB386Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:21:0994,95
3MB4118Hejl RadekLetohrad7200:21:2392,77
1MJ5108Provazník JosefČKS SKI Jilemnice9900:21:37109,86
2MA688Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:21:3897,36
1ZA71Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:21:45127,21
1MC858Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:21:58108,15
3MA9101Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:22:0193,66
4MA10112Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:22:0393,45
5MA1177Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:22:2589,94
2MC1283Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:22:35102,86
1M51390Tlustoš PavelLVV0200:22:43124,16
2MJ14105Moravec JakubJM Team Letohrad9900:22:5898,00
1MD1595Siegel JosefChoceň5800:23:04116,89
1ZB16104Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:23:13113,63
4MB17110Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:23:1874,05
3MJ1894Simon JakubPolička0000:23:3892,14
4MJ1998Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:23:4890,65
5MB2071Dvořák PavelČeská Třebová7500:23:5767,74
2ZB2129Nováková BarboraSokol Kunvald8300:24:01107,29
3MC22109Scheuer JanActivity Lanškroun6600:24:1089,00
6MB23103Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:24:4460,24
1ZC24117Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:24:47104,35
2M52556Hynek MartinPasivity Žamberk0100:24:52107,47
4MC26114Hruban JanČeská Třebová6600:25:1379,79
6MA27106Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:25:1663,18
7MB2878Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:25:2353,89
2ZC2982Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:25:2899,03
5MC3054Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:25:2877,60
2ZA31113Hronová MarkétaAtletika Chrudim9000:25:2997,40
6MC3272Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:25:3376,99
7MA3392Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:25:3959,63
3ZC3491Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:25:4696,62
2MD3517Šolc VítězslavBKL Machov5700:25:5094,92
8MB36121Kalousek Jan-7100:25:5748,44
9MB3784Vebr MichalČeská Třebová7800:26:0646,91
10MB3893Simon PetrPolička7200:26:2843,43
8MA395Kremeň MartinSvitavy9400:26:3550,85
3MD4085Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:26:4088,19
1Z54170Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:26:56117,73
4MD4287Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:27:2482,40
11MB4367Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:27:2634,07
3ZB4468Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:27:3279,07
3ZA4533Jirásková BáraBrzdy Horní Čermná9100:28:1675,39
4ZC46107Háková MichaelaSokol Valteřice7100:28:2575,73
12MB474Němec RadekLitomyšl7700:29:1117,02
1ME4899Leszkow PetrMK Hlinsko4400:29:13121,81
5ZC49111Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:29:2467,91
13MB50125Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:29:5210,40
3M55173Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:29:5668,36
4ZA5289Tlustošová VeronikaLVV9800:29:5961,68
4ZB53116Stodolová EliškaChoceň8300:31:4944,59
1ZD5481Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:31:51110,08
2Z55565Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:32:1082,27
5ZB5616Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:32:1641,03
2ZD5763Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:32:30106,17
5MD58120Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:32:3641,14
6MD5976Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:32:4539,87
2ME6047Šponar JosefSokol Žamberk - orientační běh4700:33:1996,83
7MD61100Leszkow JosefMK Hlinsko5100:33:4631,83
9MA62123Strejček JiříPraha 108300:33:573,00
6ZC6396Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:34:3327,27
6ZB6423Koubová MarcelaRybník8000:35:0618,31
3ME65124Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:35:5181,36
4ME66122Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:35:5281,29
3ZD6730Frimlová JanaSokol Kunvald5800:36:1683,75
5ME6874Jelínek MatějČernilov4200:37:0773,70
7ZB6966Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:37:303,00
4ZD7097Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:38:3370,13
5ZD71115Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:38:5168,34
6ME72119Bielčik JindřichLichkov4000:38:5163,05
6ZD736Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:40:2958,60
7ZD7475Jelínková MagdalenaČernilov4500:42:5444,20
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB179Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:19:22109,22
2MA2102Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:20:2399,16
3MB386Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:21:0991,62
4MB4118Hejl RadekLetohrad7200:21:2389,40
5MJ5108Provazník JosefČKS SKI Jilemnice9900:21:3787,01
6MA688Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:21:3886,95
7MC858Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:21:5883,50
8MA9101Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:22:0183,06
9MA10112Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:22:0382,83
10MA1177Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:22:2579,14
11MC1283Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:22:3577,54
12M51390Tlustoš PavelLVV0200:22:4376,17
13MJ14105Moravec JakubJM Team Letohrad9900:22:5873,73
14MD1595Siegel JosefChoceň5800:23:0472,81
15MB17110Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:23:1870,37
16MJ1894Simon JakubPolička0000:23:3867,17
17MJ1998Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:23:4865,49
18MB2071Dvořák PavelČeská Třebová7500:23:5763,97
19MC22109Scheuer JanActivity Lanškroun6600:24:1061,89
20MB23103Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:24:4456,35
21M52556Hynek MartinPasivity Žamberk0100:24:5254,92
22MC26114Hruban JanČeská Třebová6600:25:1351,51
23MA27106Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:25:1651,01
24MB2878Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:25:2349,89
25MC3054Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:25:2849,03
26MC3272Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:25:3348,35
27MA3392Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:25:3947,28
28MD3517Šolc VítězslavBKL Machov5700:25:5045,54
29MB36121Kalousek Jan-7100:25:5744,35
30MB3784Vebr MichalČeská Třebová7800:26:0642,79
31MB3893Simon PetrPolička7200:26:2839,26
32MA395Kremeň MartinSvitavy9400:26:3538,05
33MD4085Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:26:4037,19
34MD4287Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:27:2430,01
35MB4367Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:27:2629,75
36MB474Němec RadekLitomyšl7700:29:1112,42
37ME4899Leszkow PetrMK Hlinsko4400:29:1312,08
38MB50125Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:29:525,69
39M55173Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:29:565,13
40MD58120Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:32:363,00
41MD5976Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:32:453,00
42ME6047Šponar JosefSokol Žamberk - orientační běh4700:33:193,00
43MD61100Leszkow JosefMK Hlinsko5100:33:463,00
44MA62123Strejček JiříPraha 108300:33:573,00
45ME65124Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:35:513,00
46ME66122Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:35:523,00
47ME6874Jelínek MatějČernilov4200:37:073,00
48ME72119Bielčik JindřichLichkov4000:38:513,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA71Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:21:45110,87
2ZB16104Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:23:1398,00
3ZB2129Nováková BarboraSokol Kunvald8300:24:0191,13
4ZC24117Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:24:4784,40
5ZC2982Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:25:2878,53
6ZA31113Hronová MarkétaAtletika Chrudim9000:25:2978,25
7ZC3491Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:25:4675,87
8Z54170Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:26:5665,70
9ZB4468Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:27:3260,54
10ZA4533Jirásková BáraBrzdy Horní Čermná9100:28:1654,16
11ZC46107Háková MichaelaSokol Valteřice7100:28:2552,86
12ZC49111Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:29:2444,24
13ZA5289Tlustošová VeronikaLVV9800:29:5939,15
14ZB53116Stodolová EliškaChoceň8300:31:4923,17
15ZD5481Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:31:5122,91
16Z55565Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:32:1020,12
17ZB5616Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:32:1619,31
18ZD5763Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:32:3017,20
19ZC6396Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:34:333,00
20ZB6423Koubová MarcelaRybník8000:35:063,00
21ZD6730Frimlová JanaSokol Kunvald5800:36:163,00
22ZB6966Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:37:303,00
23ZD7097Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:38:333,00
24ZD71115Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:38:513,00
25ZD736Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:40:293,00
26ZD7475Jelínková MagdalenaČernilov4500:42:543,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód