Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX pohár 2018ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Letohradská pětka

5.5.2018, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Letohradská pětka
  • datum konání: 5.5.2018
  • zobrazeno již 683x
  • místo konání: Orlovna na Orlici, Letohrad
  • GPS: 50.02836N, 16.52349E
  • pořadatel: Orel jednota Orlice

Sociální sítě

Místo konání

Orlovna na Orlici, Letohrad
10:00 - 12:00 hodin

Přihlášky

na místě od 8:30 hodin

Startovné

30 - 50 Kč

Popis tratě

Délka: 5 km a méně
asfalt a polní cesta

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Marek Živný
tel. 775 977 900

Internetové stránky

http://www.letohradskapetka.cz

E-mailová adresa

zivnymarek@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci r. 2013 a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C11205Šenkýř DavidOrel Silůvky1300:00:09-
2C12171Kalousek JanOrel Dolní Dobrouč1300:00:10-
3C14154Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk1300:00:11-
4C16226Marek ŠimonBrzdy Horní Čermná1300:00:12-
5C18153Prokopec KryštofAtletika Žamberk1300:00:13-
6C1998Hubený JakubOrel Česká Třebová1300:00:14-
7C11233Kaplan MaxSruby1400:00:15-
8C117220Pirkl MatyášLetohrad1300:00:20-
9C121223Halas MatějOrel Vyškov1300:00:25-
10C122335Šutera JosefAtletika Polička1300:00:28-
11C123163Formánek MartinFormat Verměřovice1500:00:30-
12C124344Flídr NikolasČeská Třebová1400:00:32-
13C125336Šutera MatějAtletika Polička1500:00:34-
14C126100Mitvalský AdamŽamberk1500:00:35-
15C127333Holovský KryštofŽamberk1600:00:36-
Děvčata r. 2013 a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D12180Doležalová LucieOrel Vyškov1300:00:10-
2D14145Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:11-
3D16106Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:00:12-
4D19214Adamcová ValérieVencl tým Ústí nad Orlicí1400:00:14-
5D111216Barvínková EliškaLetohrad1300:00:15-
6D112123Hejlová EllaLetohrad1300:00:15-
7D114176Stříhavková AnežkaAC Choceň1400:00:16-
8D115208Marcinčínová ŠárkaOrel Orlice1400:00:17-
9D1161Kaválková NikolaOrel Orlice1500:00:18-
10D117206Dufková MarieAC Pardubice1300:00:20-
11D11937Štulpová VilemínaOrel - Obřany1500:00:22-
12D120213Moravcová RozálieKB Letohrad1600:00:23-
Chlapci r. 2011-2012 (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C21230Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:00:45-
2C22117Kouba RadimIscarex Junior Team ČT1100:00:46-
3C2332Holoch MatějOrel Vyškov1100:00:47-
4C2595Zejda MatyášOrel Brno-Obřany1100:00:49-
5C27131Jansa ŠtěpánAtletika Žamberk1100:00:50-
6C2999Hrdlička Nikos-1100:00:51-
7C21154Jabůrek DavidOrel Vyškov1100:00:53-
8C214192Melichar TomášSuchdol nad Odrou1100:00:55-
9C21694Kreidl JanOrel Židenice1200:00:58-
10C220184Skalický JiříTJ Slavoj Suchdol1200:01:05-
11C221136Svoboda JiříAZAS Dolní Čermná1100:01:08-
12C223132Skalický JakubLetohrad1200:01:12-
13C22423Zeman Šimon-1100:01:15-
14C225110Mareš FrantišekAtletika TJ Lanškroun1100:01:20-
15C2265Marek JakubHO J.Gagarina1100:01:25-
16C227194Sklenář DavidVerměřovice1200:01:30-
17C22838Štulpa MaxOrel Obřany1200:01:40-
Děvčata r. 2011-2012 (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2316Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:00:47-
2D25209Jirásková ApolenaMaratonstav Úpice1100:00:49-
3D2736Halasová AnežkaOrel Vyškov1100:00:50-
4D29135Krejčová AnetaLetohrad1100:00:51-
5D21197Hubená MagdalénaOrel Česká Třebová1100:00:53-
6D21331Holochová AnnaOREL Vyškov1200:00:54-
7D21551Burianová EliškaOrel Obřany1200:00:57-
8D217215Adamcová VeronikaVencl tým Ústí nad Orlicí1200:00:59-
9D21860Jonášová KláraOrel Obřany1200:01:00-
10D219162Formánková AnežkaFORMAT Verměřovice1200:01:01-
11D222161Formánková LolaFormat Verměřovice1200:01:09-
Nejmladší žáci I r. 2009-2010 (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11166Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:30105,76
2M1293Kreidl VáclavOrel Židenice0900:01:3399,28
3M13107Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:01:3594,96
4M15227Marek JakubBrzdy Horní Čermná1000:01:4084,17
5M18148Mareš OndřejKCK Jablonné nad Orlicí1000:01:4279,86
6M110195Čapek MatyášOrel Vyškov0900:01:4475,54
7M112172Kalousek JosefOrel Dolní Dobrouč0900:01:4573,38
8M114133Veselý JanBiatlon Letohrad1000:01:4671,22
9M116134Veselý JakubKlub biatlonu Letohrad1000:01:4769,06
10M117173Kalousek JiříOrel Dolní Dobrouč1000:01:4866,91
11M118178Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:4964,75
12M120105Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:01:5062,59
13M12125Provazník RafaelOrel Vyškov1000:01:5160,43
14M12356Halas HynekOrel Šitbořice1000:01:5258,27
15M124149Pirkl VítISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:5356,12
16M126129Prokopec MartinAtletika Žamberk1000:01:5649,64
17M129185Skalický PetrSK Kolářka Praha1000:02:0041,01
18M134181Doležal AdamOrel Vyškov1000:02:303,00
Nejmladší žákyně I r. 2009-2010 (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z14118Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:38103,34
2Z15143Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:01:4099,33
3Z17232Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:4197,32
4Z18137Svobodová KláraKlub biatlonu Letohrad0900:01:4295,32
5Z110170Dejdarová TerezaISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:4491,30
6Z112159Zelinková VeronikaISCAREX junior team Česká Třebová0900:01:4589,30
7Z114119Václavíková DitaAK Mor.Třebová1000:01:4687,29
8Z11839Tomanová MajaOrel Vyškov1000:01:4981,27
9Z12161Kroupová DominikaOrel Obřany1000:01:5177,26
10Z125115Kacálková BlankaOrlice Letohrad0900:01:5471,24
11Z126167Hácová BeátaTorpedo Moskva jr.0900:01:5667,22
12Z128160Formánková JohankaFORMAT Verměřovice1000:01:5863,21
13Z130108Konosová BarboraAtletika TJ Lanškroun0900:02:0157,19
14Z13141Dorazilová KristýnaOREL Vyškov0900:02:0843,14
15Z132130Kořínková LucieAtletika Žamberk1000:02:0941,14
16Z133177Rybičková DenisaČeská Třebová0900:02:2215,05
17Z135219Pirklová PatricieLetohrad0900:02:423,00
Nejmladší žáci II r. 2007-2008 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21189Horák TomášOrel Sylůvky0800:02:42102,04
2M2215Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:02:4499,59
3M23202Krištof JanAtletika Polička0700:02:4598,37
4M24104Chaloupek OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0700:02:4795,93
5M26144Brychta JakubCerekvice n. Loučnou0800:02:5289,82
6M29147Mareš VítKCK Jablonné nad Orlicí0700:02:5882,48
7M21042Pevný KryštofOrel Vyškov0700:02:5981,26
8M21726Provazník GabrielOrel Vyškov0700:03:3142,16
9M218199Háp MatoušAtletika Polička0800:03:3438,49
10M220210Jirásek JiříBBB Lanškroun0800:03:4129,94
11M22153Jabůrek RadimOrel Vyškov0800:03:4228,72
Nejmladší žákyně II r. 2007-2008 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z25222Matějková Viktoria ElaLubník0700:02:51102,69
2Z2692Kreidlová VeronikaOrel Židenice0700:02:52101,54
3Z28109Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:02:5795,77
4Z211229Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0800:03:0092,31
5Z212198Štruncová EllaKB Letohrad0800:03:0685,38
6Z21362Zejdová KateřinaOrel Brno Obřany0800:03:0784,23
7Z214111Hubálková KristýnaAtletika TJ Lanškroun0700:03:1080,77
8Z215340Šedová KamilaAC Vysoké Mýto0800:03:2464,62
9Z216112Pomikálková DanielaLetohrad0700:03:2662,31
10Z21934Kaplanová KarolínaSruby0700:03:3848,46
-Z2-113Skalická AnežkaLanškroun07DNF-
Mladší žáci r. 2005-2006 (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31169Boháč PankrácJiskra Ústí nad Oricí0600:06:01101,47
2M32102Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová0600:06:02100,92
3M33103Štantejský MatějISCAREX Junior team Česká Třebová0500:06:0897,62
4M311128Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:07:1262,42
5M328224Halas VojtěchOrel Vyškov0500:08:574,67
Mladší žákyně r. 2005-2006 (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z35196Moskvová AgátaKB Letohrad0500:06:42108,27
2Z37197Marková NikolaKB Letohrad0500:07:0199,21
3Z313193Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:07:1592,53
4Z316174Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:07:3881,56
5Z31763Miková JulieOrel Obřany0600:07:4976,31
6Z318116Lužová KarolínaOrel Žatčany0500:07:5075,83
7Z320138Svobodová BarboraAZAS Dolní Čermná0600:08:1066,30
8Z323127Kořínková PetraAtletika Žamberk0600:08:4350,56
9Z324121Kalvodová MichaelaOrel Žatčany0600:08:4748,65
10Z326217Šilarová VeronikaOrel Letohrad0600:08:5345,79
Starší žáci r. 2003-2004 (trať 2,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41204Bukáček MarekAtletika Polička0400:08:39113,76
2M4210Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:08:56107,66
3M4512Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:10:1778,59
Starší žákyněr. 2003-2004 (trať 2,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z43158Serbousková SáraISCAREX junior team Česká Třebová0400:09:12111,93
2Z44338Šedová TerezaCykloklub Bendl Vysoké Mýto0300:09:45100,68
3Z46140Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová0400:10:2487,39
4Z47225Halasová AnnaOrel Vyškov0300:10:4879,22
5Z48126Kořínková ŠárkaAtletika Žamberk0300:10:4978,88
6Z49175Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:11:1370,70
7Z41044Škařoupková MichaelaOrel Vyškov0400:11:4360,48
8Z411122Harvánková MagdaOrel Žatčany0300:13:0333,22
Dorostenci r. 2001-2002 (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51190Kaplan VojtěchŠedivec0100:11:26135,75
2M5266Limburský JanOrel Brno Obřany0100:14:0098,88
3M5468Tichý MiroslavOrel Brno-Obřany0100:16:2065,36
4M5867Fojt OndřejOrel Brno-Obřany0100:17:2051,00
Dorostenkyr. 2001-2002 (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z53218Šilarová MichaelaTJ Spartak Letohrad0100:14:47116,48
2Z5513Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:16:3095,17
3Z56304Matyášová JitkaOrel Dolní Dobrouč0100:17:0388,34
4Z5724Hrdličková Cecílie-0200:17:0488,14
5Z5957Halasová VeronikaOrel Šitbořice0100:18:5565,17
Junioři 18-19 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ11307Gregora JanActivity Lanškroun0000:19:46133,66
2MJ82318Petr AdamLetohrad9900:25:1687,38
3MJ93261Hadrbolec PatrikLetohrad9900:26:1678,96
4MJ116272Pecháček JosefOrel Dolní Čermná0000:29:5548,25
Juniorky 18-19 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ9291Maráková BlankaOrel Židenice0000:25:57122,87
2ZJ125303Matyášová EliškaOrel Dolní Dobrouč9900:32:3977,13
Muži A 20-39 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1312Kovář JáchymDUKLA Praha9600:16:41111,43
2MA279Soural LukášOrel Židanice8200:18:0395,98
3MA4357Moravec MartinOrel Orlice8400:18:2192,59
4MA5356Kalousek JiříČervená Voda9500:18:3190,71
5MA678Juránek StanislavOrel Židenice8700:18:5386,56
6MA8258Marcjanek LukaszLKS Jaszkowa8900:19:0584,30
7MA10252Mocek TomášAC Pardubice7900:19:3478,84
8MA1275Zejda JiříOrel Brno Obřany8500:19:5175,64
9MA14305Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:20:0073,94
10MA18270Štumpf EduardSokol Kunvald8000:20:2369,61
11MA20325Bilek LubošMandl7900:20:3766,97
12MA2228Novák Josef-9700:20:4765,09
13MA24253Žižka DavidTRX Team8300:20:5164,33
14MA2777Štěpánek RadekOrel Obřany9700:21:1060,75
15MA39334Holovský JakubŽamberk8600:22:1049,45
16MA41355Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:22:2247,19
17MA429Janikovič DavidSDH Hůrky, AK Hůrky, D-plus a. s.8500:22:2347,00
18MA50254Stránský VitězslavUFO-RIDE.cz8200:23:0139,84
19MA52228Marek TomášBrzdy Horní Čermná8500:23:0439,28
20MA58315Gnědin ArťomOrel Praha 49300:23:2036,26
21MA62234Krejčí JanLetohrad8500:23:4232,12
22MA64322Jílek JosefAK Slovan Moravská Třebová8900:23:5030,61
23MA67164Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:24:0527,79
24MA69212Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:24:0827,22
25MA7830Bednář MichalPetrovice9100:24:5917,61
26MA79101Kosek JanNekoř Klas9300:25:0017,43
27MA98330Pichner Tomᚊedivec9800:26:373,00
28MA113310Vencl JiříActivity Lanškroun9800:29:183,00
29MA1342Kaválek OndřejOrel Orlice8300:42:423,00
Muži B 40-49 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB3124Hejl RadekLetohrad7200:18:11106,22
2MB7324Kocur LukášOrel Šitbořice7700:18:5798,05
3MB9313Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:19:1095,74
4MB15257Cieciuch MaciejPolanica Zdroj7500:20:0186,68
5MB16268Malátek AntonínPardubice7700:20:0486,15
6MB17332Stříhavka JindřichAC Choceň7100:20:0785,61
7MB19187Horák PetrOrel Silůvky7600:20:3081,53
8MB25255Zieterski RobertKlodzko7700:20:5277,62
9MB26347Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:21:0076,20
10MB28366Mařík Jiří3D Fitness Raceteam7200:21:1174,25
11MB30139Dvořák PavelČeská Třebová7500:21:1573,53
12MB3240Svoboda JiříAZAS Dolní Čermná7800:21:2471,94
13MB33191Jurajda PavelTK Letohrad7400:21:3070,87
14MB36317Bogdał PawełMiędzygórze7600:21:4967,50
15MB38364Strnad Tomáš3D Fitnes Race Team6900:22:0764,30
16MB46328Kalousek Jan-7100:22:4956,84
17MB49125Bielčik PetrCzech Outdoor Extreme Team7100:22:5455,95
18MB61152Hác JiříTorpedo Moskva sr.6900:23:4047,78
19MB6514Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:23:5145,83
20MB7117Němec RadekLitomyšl7700:24:1641,39
21MB7327Provazník ZdeněkOrel Vyškov7400:24:2639,61
22MB84329Lipenský JiříDolní Dobrouč7400:25:2728,77
23MB88309Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:25:4525,58
24MB9119Langer Martin-7600:25:5024,69
25MB9711Vacek JiříDlouhá Třebová7700:26:3017,58
26MB100157Zvoník PetrAtletika Žamberk7200:26:5612,97
27MB105370Pulc PetrLetohrad7200:27:464,09
28MB108151Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:28:113,00
Muži C 50-59 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC13371Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:19:57106,94
2MC23360Dostálek PetrMy od kopřivy6700:20:4998,55
3MC29168Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:21:1494,52
4MC3150Zálešák JosefOrel Vyškov6700:21:2293,23
5MC35327Hanuš PetrCHT Pardubice6400:21:4789,19
6MC43326Jandejsek ZdeněkSport Studené6100:22:2583,06
7MC4582Skyba MartinOrel Židenice6200:22:4879,35
8MC47311Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:22:5079,03
9MC5176Mika IvoOrel Obřany Brno6600:23:0277,18
10MC56302Hruban JanČeská Třebová6600:23:1275,48
11MC57365Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6200:23:1674,84
12MC72319Spilko ZdeněkBJB Vysoké Mýto6400:24:2064,52
13MC77350Zpěvák JiříDolní Čermná6700:24:5059,68
14MC104256Křivohlávek MiroslavOrlice6700:27:4531,45
15MC115186Skalický MiroslavVysoké Mýto6700:29:3214,19
Muži D 60-69 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD37323Siegel JosefAC Choceň5800:22:00104,69
2MD44342Šolc VítězslavBKL Machov5700:22:29100,39
3MD53369Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:23:0694,92
4MD60368Ráb PavelČeská Třebová5200:23:3590,63
5MD6380Nosek MiroslavOrel Židenice5500:23:4689,00
6MD70301Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:24:1584,71
7MD90237Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:25:4970,80
8MD10129Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:27:0160,15
9MD103352Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:27:3155,71
10MD107343Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:28:0251,12
11MD114306Juránek StanislavOrel Židenice5600:29:2738,55
12MD1218Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:31:0823,60
13MD122345Dušek JanTJ Jiskra Ústí nad Orlicí5100:31:2620,94
14MD124358Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč5700:32:2612,06
Muži E 70 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME117275Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:30:26113,58
2ME120235Maixner VáclavOrel Čebín4100:30:56110,52
3ME13281Holý JosefOrel Židenice4100:36:3575,91
Ženy A 20-34 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3435Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:21:31112,38
2ZA48346Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:22:51100,82
3ZA74274Venclová AlžbětaOrel Dolní Čermná9300:24:2786,80
4ZA75314Kolářová KarolínaOrel Praha 49200:24:3186,22
5ZA8722Smetanová KláraCTB Brandýs nad Orlicí9000:25:3676,77
6ZA99316Leszczynska-Bogdał DominikaMiedzygorze8400:26:4367,03
7ZA128363Masopustová TerezaLanškroun9600:34:433,00
Ženy B 35-44 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB21351Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:20:41115,46
2ZB54156Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:23:0993,46
3ZB59188Horáková ŠárkaOrel Silůvky7700:23:2591,08
4ZB66207Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:24:0385,43
5ZB68221Pirklová KateřinaLetohrad7600:24:0684,98
6ZB76321Barnetová MonikaLetohrad8100:24:4479,33
7ZB8087Kreidlová JitkaOrel Židenice7500:25:0775,91
8ZB81367Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:25:1175,32
9ZB85337Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná7900:25:3471,90
10ZB9549Tomanová LenkaOrel Vyškov7600:26:2364,61
11ZB10247Škařoupková IvanaOrel Vyškov7400:27:1157,47
12ZB10952Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:28:2446,62
13ZB110142Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:28:5841,56
14ZB11186Zdařilová ZuzanaOrel Židenice8300:28:5941,41
15ZB118165Koubová MarcelaRybník8000:30:3926,54
16ZB119150Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:30:4026,39
17ZB127341Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:33:583,00
18ZB13021Vaňková Pavla-7600:35:143,00
Ženy C 45-54 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC40263Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:22:21110,73
2ZC55262Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:23:10103,81
3ZC8388Slabáková LenkaOrel Židenice6600:25:2085,46
4ZC86211Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:25:3583,35
5ZC89339Šedová JanaSruby7300:25:4781,65
6ZC94320Spilková GabrielaBJB Vysoké Mýto7200:26:1777,42
7ZC9646Skřivánková DanaOrel Vyškov6700:26:2875,86
8ZC12920Langerová Viola-7300:35:133,00
Ženy D 55 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD10645Málková AnnaOrel Vyškov6300:27:52112,91
2ZD112146Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:29:08104,40
3ZD12389Jurošková MilušeOrel Židenice5800:32:2282,69
4ZD126141Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:33:4972,96
5ZD131271Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:36:1956,17
6ZD133114Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:38:4639,72
Lidový běh - MUŽI (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LBM4236Boháč PankrácJiskra Ústí nad Oricí0600:06:29-
2LBM671Hronek JaroslavOrel Brno Obřany9100:06:47-
3LBM8205Šenkýř PetrOrel Silůvky7400:07:08-
4LBM9231Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:07:09-
5LBM10361Veselý JanBiatlon Letohrad1000:07:10-
6LBM1183Grézl MichalOrel Židenice7300:07:12-
7LBM14353Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:07:20-
8LBM1559Halas PavelOREL Šitbořice6800:07:29-
9LBM18362Veselý JakubKlub biatlonu Letohrad1000:07:50-
10LBM2085Kresta RomanOrel Židenice6500:08:10-
11LBM2270Fojt LeošOrel Brno-Obřany5700:08:17-
12LBM25183Doležal PavelOrel Vyškov8400:08:50-
13LBM2784Spargel LadislavOrel Židenice7300:08:55-
14LBM33308Sedláček PavelOrel Starý Lískovec Brno5300:09:22-
Lidový běh - ŽENY (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LBZ2948Pevná DanielaOrel Vyškov7400:09:00-
2LBZ3069Limburská EliškaOrel Brno-Obřany9900:09:08-
3LBZ31182Doležalová VladimíraOrel Vyškov7400:09:10-
4LBZ32354Kalousková JanaOrel Dolní Dobrouč7500:09:15-
5LBZ3455Jabůrková JitkaOrel Vyškov7900:09:23-
6LBZ3573Kessnerová MartinaOrel Brno Obřany7600:09:25-
7LBZ3674Zejdová EvaOrel Brno Obřany8300:09:37-
8LBZ37120Dokoupilová ZdenkaOrel Žatčany6400:11:35-
9LBZ3896Miková RenataOrel Brno Obřany7200:12:32-
10LBZ39359Halasová JanaOrel Vyškov7500:13:22-
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C11205Šenkýř DavidOrel Silůvky1300:00:09-
1D12180Doležalová LucieOrel Vyškov1300:00:10-
2C12171Kalousek JanOrel Dolní Dobrouč1300:00:10-
3C14154Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk1300:00:11-
2D14145Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:11-
3D16106Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:00:12-
4C16226Marek ŠimonBrzdy Horní Čermná1300:00:12-
5C18153Prokopec KryštofAtletika Žamberk1300:00:13-
6C1998Hubený JakubOrel Česká Třebová1300:00:14-
4D19214Adamcová ValérieVencl tým Ústí nad Orlicí1400:00:14-
5D111216Barvínková EliškaLetohrad1300:00:15-
6D112123Hejlová EllaLetohrad1300:00:15-
7C11233Kaplan MaxSruby1400:00:15-
7D114176Stříhavková AnežkaAC Choceň1400:00:16-
8D115208Marcinčínová ŠárkaOrel Orlice1400:00:17-
9D1161Kaválková NikolaOrel Orlice1500:00:18-
8C117220Pirkl MatyášLetohrad1300:00:20-
10D117206Dufková MarieAC Pardubice1300:00:20-
11D11937Štulpová VilemínaOrel - Obřany1500:00:22-
12D120213Moravcová RozálieKB Letohrad1600:00:23-
9C121223Halas MatějOrel Vyškov1300:00:25-
10C122335Šutera JosefAtletika Polička1300:00:28-
11C123163Formánek MartinFormat Verměřovice1500:00:30-
12C124344Flídr NikolasČeská Třebová1400:00:32-
13C125336Šutera MatějAtletika Polička1500:00:34-
14C126100Mitvalský AdamŽamberk1500:00:35-
15C127333Holovský KryštofŽamberk1600:00:36-
Trať 0,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C21230Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:00:45-
2C22117Kouba RadimIscarex Junior Team ČT1100:00:46-
1D2316Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:00:47-
3C2332Holoch MatějOrel Vyškov1100:00:47-
2D25209Jirásková ApolenaMaratonstav Úpice1100:00:49-
4C2595Zejda MatyášOrel Brno-Obřany1100:00:49-
5C27131Jansa ŠtěpánAtletika Žamberk1100:00:50-
3D2736Halasová AnežkaOrel Vyškov1100:00:50-
4D29135Krejčová AnetaLetohrad1100:00:51-
6C2999Hrdlička Nikos-1100:00:51-
5D21197Hubená MagdalénaOrel Česká Třebová1100:00:53-
7C21154Jabůrek DavidOrel Vyškov1100:00:53-
6D21331Holochová AnnaOREL Vyškov1200:00:54-
8C214192Melichar TomášSuchdol nad Odrou1100:00:55-
7D21551Burianová EliškaOrel Obřany1200:00:57-
9C21694Kreidl JanOrel Židenice1200:00:58-
8D217215Adamcová VeronikaVencl tým Ústí nad Orlicí1200:00:59-
9D21860Jonášová KláraOrel Obřany1200:01:00-
10D219162Formánková AnežkaFORMAT Verměřovice1200:01:01-
10C220184Skalický JiříTJ Slavoj Suchdol1200:01:05-
11C221136Svoboda JiříAZAS Dolní Čermná1100:01:08-
11D222161Formánková LolaFormat Verměřovice1200:01:09-
12C223132Skalický JakubLetohrad1200:01:12-
13C22423Zeman Šimon-1100:01:15-
14C225110Mareš FrantišekAtletika TJ Lanškroun1100:01:20-
15C2265Marek JakubHO J.Gagarina1100:01:25-
16C227194Sklenář DavidVerměřovice1200:01:30-
17C22838Štulpa MaxOrel Obřany1200:01:40-
Trať 0,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11166Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:30105,76
2M1293Kreidl VáclavOrel Židenice0900:01:3399,28
3M13107Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:01:3594,96
1Z14118Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:38103,34
4M15227Marek JakubBrzdy Horní Čermná1000:01:4084,17
2Z15143Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:01:4099,33
3Z17232Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:4197,32
5M18148Mareš OndřejKCK Jablonné nad Orlicí1000:01:4279,86
4Z18137Svobodová KláraKlub biatlonu Letohrad0900:01:4295,32
6M110195Čapek MatyášOrel Vyškov0900:01:4475,54
5Z110170Dejdarová TerezaISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:4491,30
7M112172Kalousek JosefOrel Dolní Dobrouč0900:01:4573,38
6Z112159Zelinková VeronikaISCAREX junior team Česká Třebová0900:01:4589,30
7Z114119Václavíková DitaAK Mor.Třebová1000:01:4687,29
8M114133Veselý JanBiatlon Letohrad1000:01:4671,22
9M116134Veselý JakubKlub biatlonu Letohrad1000:01:4769,06
10M117173Kalousek JiříOrel Dolní Dobrouč1000:01:4866,91
8Z11839Tomanová MajaOrel Vyškov1000:01:4981,27
11M118178Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:4964,75
12M120105Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:01:5062,59
9Z12161Kroupová DominikaOrel Obřany1000:01:5177,26
13M12125Provazník RafaelOrel Vyškov1000:01:5160,43
14M12356Halas HynekOrel Šitbořice1000:01:5258,27
15M124149Pirkl VítISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:5356,12
10Z125115Kacálková BlankaOrlice Letohrad0900:01:5471,24
16M126129Prokopec MartinAtletika Žamberk1000:01:5649,64
11Z126167Hácová BeátaTorpedo Moskva jr.0900:01:5667,22
12Z128160Formánková JohankaFORMAT Verměřovice1000:01:5863,21
17M129185Skalický PetrSK Kolářka Praha1000:02:0041,01
13Z130108Konosová BarboraAtletika TJ Lanškroun0900:02:0157,19
14Z13141Dorazilová KristýnaOREL Vyškov0900:02:0843,14
15Z132130Kořínková LucieAtletika Žamberk1000:02:0941,14
16Z133177Rybičková DenisaČeská Třebová0900:02:2215,05
18M134181Doležal AdamOrel Vyškov1000:02:303,00
17Z135219Pirklová PatricieLetohrad0900:02:423,00
Trať 0,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21189Horák TomášOrel Sylůvky0800:02:42102,04
2M2215Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:02:4499,59
3M23202Krištof JanAtletika Polička0700:02:4598,37
4M24104Chaloupek OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0700:02:4795,93
1Z25222Matějková Viktoria ElaLubník0700:02:51102,69
2Z2692Kreidlová VeronikaOrel Židenice0700:02:52101,54
5M26144Brychta JakubCerekvice n. Loučnou0800:02:5289,82
3Z28109Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:02:5795,77
6M29147Mareš VítKCK Jablonné nad Orlicí0700:02:5882,48
7M21042Pevný KryštofOrel Vyškov0700:02:5981,26
4Z211229Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0800:03:0092,31
5Z212198Štruncová EllaKB Letohrad0800:03:0685,38
6Z21362Zejdová KateřinaOrel Brno Obřany0800:03:0784,23
7Z214111Hubálková KristýnaAtletika TJ Lanškroun0700:03:1080,77
8Z215340Šedová KamilaAC Vysoké Mýto0800:03:2464,62
9Z216112Pomikálková DanielaLetohrad0700:03:2662,31
8M21726Provazník GabrielOrel Vyškov0700:03:3142,16
9M218199Háp MatoušAtletika Polička0800:03:3438,49
10Z21934Kaplanová KarolínaSruby0700:03:3848,46
10M220210Jirásek JiříBBB Lanškroun0800:03:4129,94
11M22153Jabůrek RadimOrel Vyškov0800:03:4228,72
Trať 1,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31169Boháč PankrácJiskra Ústí nad Oricí0600:06:01101,47
2M32102Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová0600:06:02100,92
3M33103Štantejský MatějISCAREX Junior team Česká Třebová0500:06:0897,62
1LBM4236Boháč PankrácJiskra Ústí nad Oricí0600:06:29-
1Z35196Moskvová AgátaKB Letohrad0500:06:42108,27
2LBM671Hronek JaroslavOrel Brno Obřany9100:06:47-
2Z37197Marková NikolaKB Letohrad0500:07:0199,21
3LBM8205Šenkýř PetrOrel Silůvky7400:07:08-
4LBM9231Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:07:09-
5LBM10361Veselý JanBiatlon Letohrad1000:07:10-
4M311128Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:07:1262,42
6LBM1183Grézl MichalOrel Židenice7300:07:12-
3Z313193Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:07:1592,53
7LBM14353Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:07:20-
8LBM1559Halas PavelOREL Šitbořice6800:07:29-
4Z316174Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:07:3881,56
5Z31763Miková JulieOrel Obřany0600:07:4976,31
6Z318116Lužová KarolínaOrel Žatčany0500:07:5075,83
9LBM18362Veselý JakubKlub biatlonu Letohrad1000:07:50-
7Z320138Svobodová BarboraAZAS Dolní Čermná0600:08:1066,30
10LBM2085Kresta RomanOrel Židenice6500:08:10-
11LBM2270Fojt LeošOrel Brno-Obřany5700:08:17-
8Z323127Kořínková PetraAtletika Žamberk0600:08:4350,56
9Z324121Kalvodová MichaelaOrel Žatčany0600:08:4748,65
12LBM25183Doležal PavelOrel Vyškov8400:08:50-
10Z326217Šilarová VeronikaOrel Letohrad0600:08:5345,79
13LBM2784Spargel LadislavOrel Židenice7300:08:55-
5M328224Halas VojtěchOrel Vyškov0500:08:574,67
1LBZ2948Pevná DanielaOrel Vyškov7400:09:00-
2LBZ3069Limburská EliškaOrel Brno-Obřany9900:09:08-
3LBZ31182Doležalová VladimíraOrel Vyškov7400:09:10-
4LBZ32354Kalousková JanaOrel Dolní Dobrouč7500:09:15-
14LBM33308Sedláček PavelOrel Starý Lískovec Brno5300:09:22-
5LBZ3455Jabůrková JitkaOrel Vyškov7900:09:23-
6LBZ3573Kessnerová MartinaOrel Brno Obřany7600:09:25-
7LBZ3674Zejdová EvaOrel Brno Obřany8300:09:37-
8LBZ37120Dokoupilová ZdenkaOrel Žatčany6400:11:35-
9LBZ3896Miková RenataOrel Brno Obřany7200:12:32-
10LBZ39359Halasová JanaOrel Vyškov7500:13:22-
Trať 2,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41204Bukáček MarekAtletika Polička0400:08:39113,76
2M4210Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:08:56107,66
1Z43158Serbousková SáraISCAREX junior team Česká Třebová0400:09:12111,93
2Z44338Šedová TerezaCykloklub Bendl Vysoké Mýto0300:09:45100,68
3M4512Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:10:1778,59
3Z46140Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová0400:10:2487,39
4Z47225Halasová AnnaOrel Vyškov0300:10:4879,22
5Z48126Kořínková ŠárkaAtletika Žamberk0300:10:4978,88
6Z49175Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:11:1370,70
7Z41044Škařoupková MichaelaOrel Vyškov0400:11:4360,48
8Z411122Harvánková MagdaOrel Žatčany0300:13:0333,22
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51190Kaplan VojtěchŠedivec0100:11:26135,75
2M5266Limburský JanOrel Brno Obřany0100:14:0098,88
1Z53218Šilarová MichaelaTJ Spartak Letohrad0100:14:47116,48
3M5468Tichý MiroslavOrel Brno-Obřany0100:16:2065,36
2Z5513Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:16:3095,17
3Z56304Matyášová JitkaOrel Dolní Dobrouč0100:17:0388,34
4Z5724Hrdličková Cecílie-0200:17:0488,14
4M5867Fojt OndřejOrel Brno-Obřany0100:17:2051,00
5Z5957Halasová VeronikaOrel Šitbořice0100:18:5565,17
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1312Kovář JáchymDUKLA Praha9600:16:41111,43
2MA279Soural LukášOrel Židanice8200:18:0395,98
1MB3124Hejl RadekLetohrad7200:18:11106,22
3MA4357Moravec MartinOrel Orlice8400:18:2192,59
4MA5356Kalousek JiříČervená Voda9500:18:3190,71
5MA678Juránek StanislavOrel Židenice8700:18:5386,56
2MB7324Kocur LukášOrel Šitbořice7700:18:5798,05
6MA8258Marcjanek LukaszLKS Jaszkowa8900:19:0584,30
3MB9313Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:19:1095,74
7MA10252Mocek TomášAC Pardubice7900:19:3478,84
1MJ11307Gregora JanActivity Lanškroun0000:19:46133,66
8MA1275Zejda JiříOrel Brno Obřany8500:19:5175,64
1MC13371Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:19:57106,94
9MA14305Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:20:0073,94
4MB15257Cieciuch MaciejPolanica Zdroj7500:20:0186,68
5MB16268Malátek AntonínPardubice7700:20:0486,15
6MB17332Stříhavka JindřichAC Choceň7100:20:0785,61
10MA18270Štumpf EduardSokol Kunvald8000:20:2369,61
7MB19187Horák PetrOrel Silůvky7600:20:3081,53
11MA20325Bilek LubošMandl7900:20:3766,97
1ZB21351Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:20:41115,46
12MA2228Novák Josef-9700:20:4765,09
2MC23360Dostálek PetrMy od kopřivy6700:20:4998,55
13MA24253Žižka DavidTRX Team8300:20:5164,33
8MB25255Zieterski RobertKlodzko7700:20:5277,62
9MB26347Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:21:0076,20
14MA2777Štěpánek RadekOrel Obřany9700:21:1060,75
10MB28366Mařík Jiří3D Fitness Raceteam7200:21:1174,25
3MC29168Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:21:1494,52
11MB30139Dvořák PavelČeská Třebová7500:21:1573,53
4MC3150Zálešák JosefOrel Vyškov6700:21:2293,23
12MB3240Svoboda JiříAZAS Dolní Čermná7800:21:2471,94
13MB33191Jurajda PavelTK Letohrad7400:21:3070,87
1ZA3435Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:21:31112,38
5MC35327Hanuš PetrCHT Pardubice6400:21:4789,19
14MB36317Bogdał PawełMiędzygórze7600:21:4967,50
1MD37323Siegel JosefAC Choceň5800:22:00104,69
15MB38364Strnad Tomáš3D Fitnes Race Team6900:22:0764,30
15MA39334Holovský JakubŽamberk8600:22:1049,45
1ZC40263Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:22:21110,73
16MA41355Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:22:2247,19
17MA429Janikovič DavidSDH Hůrky, AK Hůrky, D-plus a. s.8500:22:2347,00
6MC43326Jandejsek ZdeněkSport Studené6100:22:2583,06
2MD44342Šolc VítězslavBKL Machov5700:22:29100,39
7MC4582Skyba MartinOrel Židenice6200:22:4879,35
16MB46328Kalousek Jan-7100:22:4956,84
8MC47311Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:22:5079,03
2ZA48346Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:22:51100,82
17MB49125Bielčik PetrCzech Outdoor Extreme Team7100:22:5455,95
18MA50254Stránský VitězslavUFO-RIDE.cz8200:23:0139,84
9MC5176Mika IvoOrel Obřany Brno6600:23:0277,18
19MA52228Marek TomášBrzdy Horní Čermná8500:23:0439,28
3MD53369Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:23:0694,92
2ZB54156Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:23:0993,46
2ZC55262Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:23:10103,81
10MC56302Hruban JanČeská Třebová6600:23:1275,48
11MC57365Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6200:23:1674,84
20MA58315Gnědin ArťomOrel Praha 49300:23:2036,26
3ZB59188Horáková ŠárkaOrel Silůvky7700:23:2591,08
4MD60368Ráb PavelČeská Třebová5200:23:3590,63
18MB61152Hác JiříTorpedo Moskva sr.6900:23:4047,78
21MA62234Krejčí JanLetohrad8500:23:4232,12
5MD6380Nosek MiroslavOrel Židenice5500:23:4689,00
22MA64322Jílek JosefAK Slovan Moravská Třebová8900:23:5030,61
19MB6514Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:23:5145,83
4ZB66207Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:24:0385,43
23MA67164Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:24:0527,79
5ZB68221Pirklová KateřinaLetohrad7600:24:0684,98
24MA69212Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:24:0827,22
6MD70301Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:24:1584,71
20MB7117Němec RadekLitomyšl7700:24:1641,39
12MC72319Spilko ZdeněkBJB Vysoké Mýto6400:24:2064,52
21MB7327Provazník ZdeněkOrel Vyškov7400:24:2639,61
3ZA74274Venclová AlžbětaOrel Dolní Čermná9300:24:2786,80
4ZA75314Kolářová KarolínaOrel Praha 49200:24:3186,22
6ZB76321Barnetová MonikaLetohrad8100:24:4479,33
13MC77350Zpěvák JiříDolní Čermná6700:24:5059,68
25MA7830Bednář MichalPetrovice9100:24:5917,61
26MA79101Kosek JanNekoř Klas9300:25:0017,43
7ZB8087Kreidlová JitkaOrel Židenice7500:25:0775,91
8ZB81367Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:25:1175,32
2MJ82318Petr AdamLetohrad9900:25:1687,38
3ZC8388Slabáková LenkaOrel Židenice6600:25:2085,46
22MB84329Lipenský JiříDolní Dobrouč7400:25:2728,77
9ZB85337Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná7900:25:3471,90
4ZC86211Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:25:3583,35
5ZA8722Smetanová KláraCTB Brandýs nad Orlicí9000:25:3676,77
23MB88309Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:25:4525,58
5ZC89339Šedová JanaSruby7300:25:4781,65
7MD90237Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:25:4970,80
24MB9119Langer Martin-7600:25:5024,69
1ZJ9291Maráková BlankaOrel Židenice0000:25:57122,87
3MJ93261Hadrbolec PatrikLetohrad9900:26:1678,96
6ZC94320Spilková GabrielaBJB Vysoké Mýto7200:26:1777,42
10ZB9549Tomanová LenkaOrel Vyškov7600:26:2364,61
7ZC9646Skřivánková DanaOrel Vyškov6700:26:2875,86
25MB9711Vacek JiříDlouhá Třebová7700:26:3017,58
27MA98330Pichner Tomᚊedivec9800:26:373,00
6ZA99316Leszczynska-Bogdał DominikaMiedzygorze8400:26:4367,03
26MB100157Zvoník PetrAtletika Žamberk7200:26:5612,97
8MD10129Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:27:0160,15
11ZB10247Škařoupková IvanaOrel Vyškov7400:27:1157,47
9MD103352Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:27:3155,71
14MC104256Křivohlávek MiroslavOrlice6700:27:4531,45
27MB105370Pulc PetrLetohrad7200:27:464,09
1ZD10645Málková AnnaOrel Vyškov6300:27:52112,91
10MD107343Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:28:0251,12
28MB108151Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:28:113,00
12ZB10952Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:28:2446,62
13ZB110142Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:28:5841,56
14ZB11186Zdařilová ZuzanaOrel Židenice8300:28:5941,41
2ZD112146Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:29:08104,40
28MA113310Vencl JiříActivity Lanškroun9800:29:183,00
11MD114306Juránek StanislavOrel Židenice5600:29:2738,55
15MC115186Skalický MiroslavVysoké Mýto6700:29:3214,19
4MJ116272Pecháček JosefOrel Dolní Čermná0000:29:5548,25
1ME117275Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:30:26113,58
15ZB118165Koubová MarcelaRybník8000:30:3926,54
16ZB119150Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:30:4026,39
2ME120235Maixner VáclavOrel Čebín4100:30:56110,52
12MD1218Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:31:0823,60
13MD122345Dušek JanTJ Jiskra Ústí nad Orlicí5100:31:2620,94
3ZD12389Jurošková MilušeOrel Židenice5800:32:2282,69
14MD124358Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč5700:32:2612,06
2ZJ125303Matyášová EliškaOrel Dolní Dobrouč9900:32:3977,13
4ZD126141Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:33:4972,96
17ZB127341Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:33:583,00
7ZA128363Masopustová TerezaLanškroun9600:34:433,00
8ZC12920Langerová Viola-7300:35:133,00
18ZB13021Vaňková Pavla-7600:35:143,00
5ZD131271Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:36:1956,17
3ME13281Holý JosefOrel Židenice4100:36:3575,91
6ZD133114Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:38:4639,72
29MA1342Kaválek OndřejOrel Orlice8300:42:423,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1312Kovář JáchymDUKLA Praha9600:16:41110,83
2MA279Soural LukášOrel Židanice8200:18:0395,34
3MB3124Hejl RadekLetohrad7200:18:1193,83
4MA4357Moravec MartinOrel Orlice8400:18:2191,94
5MA5356Kalousek JiříČervená Voda9500:18:3190,05
6MA678Juránek StanislavOrel Židenice8700:18:5385,89
7MB7324Kocur LukášOrel Šitbořice7700:18:5785,13
8MA8258Marcjanek LukaszLKS Jaszkowa8900:19:0583,62
9MB9313Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:19:1082,68
10MA10252Mocek TomášAC Pardubice7900:19:3478,14
11MJ11307Gregora JanActivity Lanškroun0000:19:4675,87
12MA1275Zejda JiříOrel Brno Obřany8500:19:5174,93
13MC13371Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:19:5773,80
14MA14305Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:20:0073,23
15MB15257Cieciuch MaciejPolanica Zdroj7500:20:0173,04
16MB16268Malátek AntonínPardubice7700:20:0472,47
17MB17332Stříhavka JindřichAC Choceň7100:20:0771,91
18MA18270Štumpf EduardSokol Kunvald8000:20:2368,88
19MB19187Horák PetrOrel Silůvky7600:20:3067,56
20MA20325Bilek LubošMandl7900:20:3766,24
21MA2228Novák Josef-9700:20:4764,35
22MC23360Dostálek PetrMy od kopřivy6700:20:4963,97
23MA24253Žižka DavidTRX Team8300:20:5163,59
24MB25255Zieterski RobertKlodzko7700:20:5263,40
25MB26347Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:21:0061,89
26MA2777Štěpánek RadekOrel Obřany9700:21:1060,00
27MB28366Mařík Jiří3D Fitness Raceteam7200:21:1159,81
28MC29168Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:21:1459,24
29MB30139Dvořák PavelČeská Třebová7500:21:1559,06
30MC3150Zálešák JosefOrel Vyškov6700:21:2257,73
31MB3240Svoboda JiříAZAS Dolní Čermná7800:21:2457,35
32MB33191Jurajda PavelTK Letohrad7400:21:3056,22
33MC35327Hanuš PetrCHT Pardubice6400:21:4753,01
34MB36317Bogdał PawełMiędzygórze7600:21:4952,63
35MD37323Siegel JosefAC Choceň5800:22:0050,55
36MB38364Strnad Tomáš3D Fitnes Race Team6900:22:0749,23
37MA39334Holovský JakubŽamberk8600:22:1048,66
38MA41355Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:22:2246,39
39MA429Janikovič DavidSDH Hůrky, AK Hůrky, D-plus a. s.8500:22:2346,20
40MC43326Jandejsek ZdeněkSport Studené6100:22:2545,83
41MD44342Šolc VítězslavBKL Machov5700:22:2945,07
42MC4582Skyba MartinOrel Židenice6200:22:4841,48
43MB46328Kalousek Jan-7100:22:4941,29
44MC47311Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:22:5041,10
45MB49125Bielčik PetrCzech Outdoor Extreme Team7100:22:5440,35
46MA50254Stránský VitězslavUFO-RIDE.cz8200:23:0139,02
47MC5176Mika IvoOrel Obřany Brno6600:23:0238,93
48MA52228Marek TomášBrzdy Horní Čermná8500:23:0438,46
49MD53369Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:23:0638,08
50MC56302Hruban JanČeská Třebová6600:23:1236,94
51MC57365Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6200:23:1636,19
52MA58315Gnědin ArťomOrel Praha 49300:23:2035,43
53MD60368Ráb PavelČeská Třebová5200:23:3532,60
54MB61152Hác JiříTorpedo Moskva sr.6900:23:4031,65
55MA62234Krejčí JanLetohrad8500:23:4231,28
56MD6380Nosek MiroslavOrel Židenice5500:23:4630,52
57MA64322Jílek JosefAK Slovan Moravská Třebová8900:23:5029,76
58MB6514Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:23:5129,57
59MA67164Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:24:0526,93
60MA69212Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:24:0826,36
61MD70301Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:24:1525,04
62MB7117Němec RadekLitomyšl7700:24:1624,85
63MC72319Spilko ZdeněkBJB Vysoké Mýto6400:24:2024,09
64MB7327Provazník ZdeněkOrel Vyškov7400:24:2622,96
65MC77350Zpěvák JiříDolní Čermná6700:24:5018,43
66MA7830Bednář MichalPetrovice9100:24:5916,72
67MA79101Kosek JanNekoř Klas9300:25:0016,54
68MJ82318Petr AdamLetohrad9900:25:1613,51
69MB84329Lipenský JiříDolní Dobrouč7400:25:2711,43
70MB88309Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:25:458,03
71MD90237Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:25:497,28
72MB9119Langer Martin-7600:25:507,09
73MJ93261Hadrbolec PatrikLetohrad9900:26:163,00
74MB9711Vacek JiříDlouhá Třebová7700:26:303,00
75MA98330Pichner Tomᚊedivec9800:26:373,00
76MB100157Zvoník PetrAtletika Žamberk7200:26:563,00
77MD10129Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:27:013,00
78MD103352Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:27:313,00
79MC104256Křivohlávek MiroslavOrlice6700:27:453,00
80MB105370Pulc PetrLetohrad7200:27:463,00
81MD107343Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:28:023,00
82MB108151Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:28:113,00
83MA113310Vencl JiříActivity Lanškroun9800:29:183,00
84MD114306Juránek StanislavOrel Židenice5600:29:273,00
85MC115186Skalický MiroslavVysoké Mýto6700:29:323,00
86MJ116272Pecháček JosefOrel Dolní Čermná0000:29:553,00
87ME117275Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:30:263,00
88ME120235Maixner VáclavOrel Čebín4100:30:563,00
89MD1218Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:31:083,00
90MD122345Dušek JanTJ Jiskra Ústí nad Orlicí5100:31:263,00
91MD124358Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč5700:32:263,00
92ME13281Holý JosefOrel Židenice4100:36:353,00
93MA1342Kaválek OndřejOrel Orlice8300:42:423,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB21351Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:20:41107,75
2ZA3435Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:21:31100,00
3ZC40263Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:22:2192,25
4ZA48346Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:22:5187,68
5ZB54156Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:23:0984,82
6ZC55262Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:23:1084,66
7ZB59188Horáková ŠárkaOrel Silůvky7700:23:2582,34
8ZB66207Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:24:0376,45
9ZB68221Pirklová KateřinaLetohrad7600:24:0675,99
10ZA74274Venclová AlžbětaOrel Dolní Čermná9300:24:2772,73
11ZA75314Kolářová KarolínaOrel Praha 49200:24:3172,11
12ZB76321Barnetová MonikaLetohrad8100:24:4470,10
13ZB8087Kreidlová JitkaOrel Židenice7500:25:0766,54
14ZB81367Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:25:1165,92
15ZC8388Slabáková LenkaOrel Židenice6600:25:2064,52
16ZB85337Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná7900:25:3462,35
17ZC86211Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:25:3562,20
18ZA8722Smetanová KláraCTB Brandýs nad Orlicí9000:25:3662,04
19ZC89339Šedová JanaSruby7300:25:4760,34
20ZJ9291Maráková BlankaOrel Židenice0000:25:5758,79
21ZC94320Spilková GabrielaBJB Vysoké Mýto7200:26:1755,69
22ZB9549Tomanová LenkaOrel Vyškov7600:26:2354,76
23ZC9646Skřivánková DanaOrel Vyškov6700:26:2853,99
24ZA99316Leszczynska-Bogdał DominikaMiedzygorze8400:26:4351,67
25ZB10247Škařoupková IvanaOrel Vyškov7400:27:1147,33
26ZD10645Málková AnnaOrel Vyškov6300:27:5240,98
27ZB10952Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:28:2436,02
28ZB110142Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:28:5830,75
29ZB11186Zdařilová ZuzanaOrel Židenice8300:28:5930,60
30ZD112146Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:29:0829,20
31ZB118165Koubová MarcelaRybník8000:30:3915,10
32ZB119150Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:30:4014,95
33ZD12389Jurošková MilušeOrel Židenice5800:32:223,00
34ZJ125303Matyášová EliškaOrel Dolní Dobrouč9900:32:393,00
35ZD126141Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:33:493,00
36ZB127341Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:33:583,00
37ZA128363Masopustová TerezaLanškroun9600:34:433,00
38ZC12920Langerová Viola-7300:35:133,00
39ZB13021Vaňková Pavla-7600:35:143,00
40ZD131271Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:36:193,00
41ZD133114Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:38:463,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Super. Díky. Borci z Čermné
brzdy

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód