Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh 17. listopadu

17.11.2018, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh 17. listopadu
  • datum konání: 17.11.2018
  • zobrazeno již 813x
  • místo konání: Polička - Liboháj
  • GPS: 49.7050253N, 16.2562386E
  • pořadatel: F-Bike klub Sádek

Sociální sítě

Místo konání

Polička – lesopark Liboháj (start a cíl u altánku v Liboháji, GPS 49.7054450N, 16.2597736E)
11:00 hodin

Přihlášky

10:00 – 10:45h v místě startu

Startovné

50 Kč

Popis tratě

stejná pro všechny kategorie, celková délka 5,5 km, převýšení 90 m (cesty + terén)

Ceny pro vítěze

Diplom a medaile pro první tři v každé kategorii, věcné ceny pro vítěze

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Tomáš Fliedr
tel. 602 711 778

Propozice závodu ve formátu PDF

Mapka závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

tfliedr@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 39 let a mladší (trať 5,5 km, 90 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Brychta JiříTJ Nové Město na Moravě0000:20:40115,57
2MA229Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:21:15102,78
3MA441Petr JiříLezník8000:21:32100,15
4MA54Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:21:5297,06
5MA62Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:21:5496,75
6MA79Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:22:05102,93
7MA87Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:22:0894,59
8MA135Křepela VojtěchTJ Nové Město na Moravě9700:23:1284,69
9MA1415Hejduk VlastimilSDH Oldřiš8100:23:2682,52
10MA1633Fliedr JiříF-Bike klub Sádek8000:23:5078,81
11MA1935Garabík TomášPolička8200:24:1674,79
12MA2045Večeře TomášAtletika Polička9000:24:2573,40
13MA2214Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:24:2981,51
14MA2737Tomšů JanAtletika Polička9800:25:0367,52
15MA2928Kapoun JanAtletika Polička0300:25:3072,43
16MA3043Simon JakubPolička0000:25:3172,29
17MA3324Chaloupka JanMladkov - Široký Důl9000:25:4860,56
18MA3840Petr OndřejLezník9100:26:4851,28
Muži B 40-49 let (trať 5,5 km, 90 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB317Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:21:21107,08
2MB1022Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:22:2497,59
3MB1152Malátek AntonínPardubice7700:22:3995,33
4MB1244Beneš MilanAtletika Polička7800:23:0691,27
5MB2334Svoboda MichalVysoké Mýto7700:24:3078,61
6MB2532Sirový AlešBike Club Svitavy7000:24:4077,11
7MB3242Simon PetrPolička7200:25:4467,47
8MB3413Vacek JiříDlouhá Třebová7700:25:5765,51
9MB4157Němec RadekLitomyšl7700:28:0246,69
10MB5654Červený ZdeněkPolička7800:38:153,00
Muži C 50-59 let (trať 5,5 km, 90 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC96Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:22:11109,18
2MC1523Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:23:4495,84
3MC1650Žíla MilošElite Sport Boskovice6200:23:5094,98
4MC2836Bureš JiříF-Bike klub Sádek6600:25:1982,22
5MC3951Hruban JanČeská Třebová6600:27:3263,15
6MC4030Spilko ZdeněkBJB Vysoké Mýto6400:27:4960,72
7MC493Skalický MiroslavVysoké Mýto6700:31:5924,87
8MC5753Krátký JosefHvězda Pardubice6500:41:043,00
Muži D 60 let a starší (trať 5,5 km, 90 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3526Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:26:13118,05
2MD4348Trejtnar PavelSokol Kunvald OB5800:29:2396,07
3MD4712Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:30:5185,89
4MD5049Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:33:19105,21
5MD5411Hrobař RudolfSKP Rychnov nad Kněžnou4700:35:0694,79
Ženy A 34 let a mladší (trať 5,5 km, 90 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2627Škrabalová KristýnaAK Olymp Brno0200:24:41131,58
2ZA3638Schauerová LenkaAtletika Polička8800:26:22108,94
3ZA3710Serafinová KristýnaSDH Oldřiš8900:26:46106,04
4ZA4246Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:29:2299,62
5ZA4418Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:29:4085,02
6ZA4547Laštovicová VeronikaAtletika Polička8800:30:1780,56
7ZA5256Červená EliškaGrafiko Svitavy0400:33:5368,80
8ZA5339Riozoňová ZuzanaČierny Balog9000:34:4747,95
9ZA5555Červená VeronikaGrafiko Svitavy0600:38:1439,12
Ženy B 35-44 let (trať 5,5 km, 90 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1831Nováková BarboraSokol Kunvald8300:24:02117,47
2ZB2125Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:24:28114,18
3ZB468Vágnerová OlgaSněžné8200:30:3068,35
Ženy C 45 let a starší (trať 5,5 km, 90 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2416Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:24:35104,51
2ZC3120Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:25:4395,49
3ZC4819Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:30:54108,92
4ZC5121Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:33:4791,08
Trať 5,5 km, 90 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Brychta JiříTJ Nové Město na Moravě0000:20:40115,57
2MA229Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:21:15102,78
1MB317Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:21:21107,08
3MA441Petr JiříLezník8000:21:32100,15
4MA54Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:21:5297,06
5MA62Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:21:5496,75
6MA79Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:22:05102,93
7MA87Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:22:0894,59
1MC96Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:22:11109,18
2MB1022Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:22:2497,59
3MB1152Malátek AntonínPardubice7700:22:3995,33
4MB1244Beneš MilanAtletika Polička7800:23:0691,27
8MA135Křepela VojtěchTJ Nové Město na Moravě9700:23:1284,69
9MA1415Hejduk VlastimilSDH Oldřiš8100:23:2682,52
2MC1523Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:23:4495,84
3MC1650Žíla MilošElite Sport Boskovice6200:23:5094,98
10MA1633Fliedr JiříF-Bike klub Sádek8000:23:5078,81
1ZB1831Nováková BarboraSokol Kunvald8300:24:02117,47
11MA1935Garabík TomášPolička8200:24:1674,79
12MA2045Večeře TomášAtletika Polička9000:24:2573,40
2ZB2125Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:24:28114,18
13MA2214Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:24:2981,51
5MB2334Svoboda MichalVysoké Mýto7700:24:3078,61
1ZC2416Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:24:35104,51
6MB2532Sirový AlešBike Club Svitavy7000:24:4077,11
1ZA2627Škrabalová KristýnaAK Olymp Brno0200:24:41131,58
14MA2737Tomšů JanAtletika Polička9800:25:0367,52
4MC2836Bureš JiříF-Bike klub Sádek6600:25:1982,22
15MA2928Kapoun JanAtletika Polička0300:25:3072,43
16MA3043Simon JakubPolička0000:25:3172,29
2ZC3120Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:25:4395,49
7MB3242Simon PetrPolička7200:25:4467,47
17MA3324Chaloupka JanMladkov - Široký Důl9000:25:4860,56
8MB3413Vacek JiříDlouhá Třebová7700:25:5765,51
1MD3526Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:26:13118,05
2ZA3638Schauerová LenkaAtletika Polička8800:26:22108,94
3ZA3710Serafinová KristýnaSDH Oldřiš8900:26:46106,04
18MA3840Petr OndřejLezník9100:26:4851,28
5MC3951Hruban JanČeská Třebová6600:27:3263,15
6MC4030Spilko ZdeněkBJB Vysoké Mýto6400:27:4960,72
9MB4157Němec RadekLitomyšl7700:28:0246,69
4ZA4246Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:29:2299,62
2MD4348Trejtnar PavelSokol Kunvald OB5800:29:2396,07
5ZA4418Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:29:4085,02
6ZA4547Laštovicová VeronikaAtletika Polička8800:30:1780,56
3ZB468Vágnerová OlgaSněžné8200:30:3068,35
3MD4712Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:30:5185,89
3ZC4819Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:30:54108,92
7MC493Skalický MiroslavVysoké Mýto6700:31:5924,87
4MD5049Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:33:19105,21
4ZC5121Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:33:4791,08
7ZA5256Červená EliškaGrafiko Svitavy0400:33:5368,80
8ZA5339Riozoňová ZuzanaČierny Balog9000:34:4747,95
5MD5411Hrobař RudolfSKP Rychnov nad Kněžnou4700:35:0694,79
9ZA5555Červená VeronikaGrafiko Svitavy0600:38:1439,12
10MB5654Červený ZdeněkPolička7800:38:153,00
8MC5753Krátký JosefHvězda Pardubice6500:41:043,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Brychta JiříTJ Nové Město na Moravě0000:20:40104,00
2MA229Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:21:1598,47
3MB317Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:21:2197,52
4MA441Petr JiříLezník8000:21:3295,79
5MA54Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:21:5292,62
6MA62Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:21:5492,31
7MA79Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:22:0590,57
8MA87Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:22:0890,09
9MC96Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:22:1189,62
10MB1022Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:22:2487,57
11MB1152Malátek AntonínPardubice7700:22:3985,19
12MB1244Beneš MilanAtletika Polička7800:23:0680,93
13MA135Křepela VojtěchTJ Nové Město na Moravě9700:23:1279,98
14MA1415Hejduk VlastimilSDH Oldřiš8100:23:2677,77
15MC1523Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:23:4474,92
16MC1650Žíla MilošElite Sport Boskovice6200:23:5073,97
16MA1633Fliedr JiříF-Bike klub Sádek8000:23:5073,97
18MA1935Garabík TomášPolička8200:24:1669,86
19MA2045Večeře TomášAtletika Polička9000:24:2568,44
20MA2214Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:24:2967,81
21MB2334Svoboda MichalVysoké Mýto7700:24:3067,65
22MB2532Sirový AlešBike Club Svitavy7000:24:4066,07
23MA2737Tomšů JanAtletika Polička9800:25:0362,43
24MC2836Bureš JiříF-Bike klub Sádek6600:25:1959,91
25MA2928Kapoun JanAtletika Polička0300:25:3058,17
26MA3043Simon JakubPolička0000:25:3158,01
27MB3242Simon PetrPolička7200:25:4455,95
28MA3324Chaloupka JanMladkov - Široký Důl9000:25:4855,32
29MB3413Vacek JiříDlouhá Třebová7700:25:5753,90
30MD3526Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:26:1351,37
31MA3840Petr OndřejLezník9100:26:4845,84
32MC3951Hruban JanČeská Třebová6600:27:3238,88
33MC4030Spilko ZdeněkBJB Vysoké Mýto6400:27:4936,20
34MB4157Němec RadekLitomyšl7700:28:0234,14
35MD4348Trejtnar PavelSokol Kunvald OB5800:29:2321,34
36MD4712Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:30:517,43
37MC493Skalický MiroslavVysoké Mýto6700:31:593,00
38MD5049Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:33:193,00
39MD5411Hrobař RudolfSKP Rychnov nad Kněžnou4700:35:063,00
40MB5654Červený ZdeněkPolička7800:38:153,00
41MC5753Krátký JosefHvězda Pardubice6500:41:043,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1831Nováková BarboraSokol Kunvald8300:24:02102,69
2ZB2125Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:24:2899,13
3ZC2416Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:24:3598,18
4ZA2627Škrabalová KristýnaAK Olymp Brno0200:24:4197,35
5ZC3120Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:25:4388,87
6ZA3638Schauerová LenkaAtletika Polička8800:26:2283,53
7ZA3710Serafinová KristýnaSDH Oldřiš8900:26:4680,25
8ZA4246Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:29:2258,91
9ZA4418Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:29:4056,44
10ZA4547Laštovicová VeronikaAtletika Polička8800:30:1751,38
11ZB468Vágnerová OlgaSněžné8200:30:3049,60
12ZC4819Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:30:5446,32
13ZC5121Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:33:4722,65
14ZA5256Červená EliškaGrafiko Svitavy0400:33:5321,82
15ZA5339Riozoňová ZuzanaČierny Balog9000:34:4714,44
16ZA5555Červená VeronikaGrafiko Svitavy0600:38:143,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

fotky ze závodu najdete na: https://sadeckapila.rajce.idnes.cz/Beh_17.listopadu_2018/
tfliedr

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód