Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

4. Pekelný kilometr

11.7.2018, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 4. Pekelný kilometr
  • datum konání: 11.7.2018
  • zobrazeno již 498x
  • místo konání: Česká Třebová, sjezdovka Peklák
  • GPS: 49.9090061N, 16.4315631E

Sociální sítě

Místo konání

Česká Třebová, areál Peklák
od 17:00 hodin

Přihlášky

na místě od 16:00 hodin

Startovné

30 Kč

Popis tratě

Délka: 1 km
Převýšení: 150 m
běh do sjezdovky

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jan Šimůnek ml.
tel. 739 475 822

E-mailová adresa

simunkova@cncvyroba.com

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.8.20185. Pekelný kilometr124
30.5.20183. Pekelný kilometr93
2.5.20182. Pekelný kilometr136
4.4.20181. Pekelný kilometr104
30.8.20175. Pekelný kilometr125
12.7.20174. Pekelný kilometr111
31.5.20173. Pekelný kilometr130
3.5.20172. Pekelný kilometr139
5.4.20171. Pekelný kilometr133
31.8.20165. Pekelný kilometr163
20.7.20164. Pekelný kilometr118
1.6.20163. Pekelný kilometr141
4.5.20162. Pekelný kilometr116
6.4.20161. Pekelný kilometr151
29.8.20155. Pekelný kilometr133
1.7.20154. Pekelný kilometr107
3.6.20153. Pekelný kilometr108
6.5.20152. Pekelný kilometr99
1.4.20151. Pekelný kilometr85
23.8.20145. Pekelný kilometr131
2.7.20144. Pekelný kilometr141
18.6.20143. Pekelný kilometr114
14.5.20142. Pekelný kilometr137
2.4.20141. Pekelný kilometr130
24.8.20135. Pekelný kilometr (noční běh a vyhlášení seriálu)120
3.7.20134. Pekelný kilometr122
5.6.20133. Pekelný kilometr104
15.5.20132. Pekelný kilometr112
3.4.20131. Pekelný kilometr (zrušeno)-
25.8.20125. Pekelný kilometr138
4.7.20124. Pekelný kilometr106
6.6.20123. Pekelný kilometr149
2.5.20122. Pekelný kilometr136
4.4.20121. Pekelný kilometr113
24.8.20115. Pekelný kilometr100
13.7.20114. Pekelný kilometr101
1.6.20113. Pekelný kilometr98
4.5.20112. Pekelný kilometr122
6.4.20111. Pekelný kilometr104
25.8.20105. Pekelný kilometr97
7.7.20104. Pekelný kilometr69
2.6.20103. Pekelný kilometr76
5.5.20102. Pekelný kilometr117
7.4.20101. Pekelný kilometr87
29.8.20095. Pekelný kilometr - vyhlášení93
29.7.20094. Pekelný kilometr72
17.6.20093. Pekelný kilometr91
27.5.20092. Pekelný kilometr88
29.4.20091. Pekelný kilometr80
1.10.20085. Pekelný kilometr63
6.8.20084. Pekelný kilometr67
2.7.20083. Pekelný kilometr70
4.6.20082. Pekelný kilometr45
7.5.20081. Pekelný kilometr51

Statistika závodu 4. Pekelný kilometr

  • ročníků: 55
  • závodníků na všech ročnících: 5760

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sejkorová Lenka6352
Sadílek Ota4648
Keprtová Miloslava4848
Šimůnek Jan8245
Borek Petr7045
Borková Agáta0244
Borek Viktor0442
Vacek Martin6939
Stránský Aleš6039
Šimůnek Jan0337
Matyášová Jana6536
Serbousková Sára0436
Šimůnková Pavla7735
Pilgr Luděk7634
Buriánek Roman6532
Preislerová Agáta Nela0931
Červ Miloslav5030
Černá Markéta7030
Stránská Adéla9130
Bureš Josef0630
Šimůnek Jan4929
Šimůnková Zdena5829
Vondra Vojtěch9827
Kostřicová Blanka6127
Stránská Michaela9727
Burešová Markéta0427
Gregora Filip0227
Gregora Jan0026
Kačerovský Michal9826
Kubišta Oto5325
Šafář Jaroslav5125
Pávek Jiří6925
Marhold Luboš7725
Preislerová Elena0625
Lánová Aneta0725
Gregorová Michaela0424
Kalous Petr7723
Gregorová Monika0023
Turek Martin8023
Radiměřský Karel8723
Marholdová Aneta0723
Záveský Filip9322
Bielčik Jindřich4021
Krátká Hana9521
Pirklová Markéta7921
Hruška Vladislav0421
Vávra Jan0721
Dejdarová Tereza1020
Pirkl Vít1020
Hanáková Klára0220

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2111Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:00:29-
2C238Kouba RadimIscarex Junior Team ČT1100:00:31-
3C242Skalický JiříTJ Slavoj Suchdol1200:00:35-
4C267Buzek MartinŽamberk1200:00:36-
5C283Geldner Gabriel-1100:00:39-
6C2125Jadrný VojtěchÚstí nad Orlicí1200:00:47-
7C21316Dolejš Mikuláš Jiří-1300:00:55-
8C2144Geldner David-1300:00:55-
9C21513Machalík JaroslavSKB Česká Třebová1300:01:00-
10C21819Bečička JindřichČeská Třebová - Parník1400:01:16-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2212Skalická NelaLanškroun1100:00:30-
2D2515Hegerová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí1100:00:35-
3D276Jadrná ValentýnaÚstí nad Orlicí1200:00:39-
4D2918Bečičková HelenaČeská Třebová - Parník1200:00:41-
5D21010Broulíková Amálie-1200:00:41-
6D2119Broulíková Alžběta-1200:00:45-
7D21614Machalíková ViktorieSKB Česká Třebová1300:01:03-
8D2171Macháčková Kristýna-1400:01:15-
9D21917Dufková MarieAC Pardubice1300:01:18-
Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M139Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:12119,58
2M194Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:2098,47
3M11524Mareš OndřejKCK Jablonné nad Orlicí1000:01:2681,95
4M1167Zářecký MarekISCAREX junior TEAM0900:01:2974,89
5M11819Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:01:3170,85
6M1212Skalický PetrDejvice1000:01:3365,03
7M1245Váně JakubAtletika TJ Lanškroun1000:01:3949,41
8M12626Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:01:4145,11
Nejmladší žákyně I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z11012Václavíková DitaAK Mor.Třebová1000:01:21103,33
2Z11311Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:2399,39
3Z11410Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:2497,27
4Z1171Dejdarová TerezaISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:2983,52
5Z12214Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:3571,01
6Z12316Kriklová LenkaAK Moravská Třebová1000:01:3863,88
7Z12713Špatenková LauraAK Moravská Třebová0900:01:4253,97
8Z12915Krejčí JolanaAK Moravská Třebová1000:02:040,00
Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2125Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:01:05115,70
2M248Řehák MarekISCAREX Junior team ČT0700:01:1394,99
3M2529Nerad Šimon-0800:01:1589,31
4M2723Mareš VítKCK Jablonné nad Orlicí0700:01:1684,41
5M21927Zahálka JanLokomotiva Česká Třebová0800:01:3141,70
Nejmladší žákyně II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2222Borková JohankaISCAREX Junior team ČT0700:01:10114,58
2Z2621Königová TerezaISCAREX Junior team ČT0800:01:1696,90
3Z286Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:01:1988,52
4Z2113Hubálková KristýnaAtletika TJ Lanškroun0700:01:2281,68
5Z21220Skalická NikolActivity Lanškroun0700:01:2281,01
6Z22018Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0800:01:3255,43
7Z22517Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:01:4032,62
8Z22828Cvrčková RosarieAtletika Polička0800:01:4810,21
Mladší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M322Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová0600:03:11111,15
2M344König AntonínISCAREX Junior team ČT0500:03:2597,04
3M353Seidl LukášAtletika Dobruška0500:03:3091,80
Mladší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3611Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:03:39110,97
2Z3812Moskvová AgátaKB Letohrad0500:03:5399,07
3Z3111Preislerová Elena MarieISCAREX Česká Třebová0600:04:0389,96
4Z31210Zahálková LucieISCAREX Junior team ČT0500:04:1481,06
Starší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M417Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:02:53112,28
2M438Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:03:1587,72
Starší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z475Kořínková ŠárkaAtletika Žamberk0300:03:52105,09
2Z499Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0300:04:0197,59
3Z4106Hovorková KarolínaAtletika Žamberk0300:04:0197,32
Dorostenci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M52549Moravec JanJM Team Letohrad0200:06:50100,00
Dorostenky (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z53111Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:07:25125,47
2Z54942Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:09:3574,53
Junioři 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1110Gregora JanActivity Lanškroun0000:05:58102,81
2MJ1346Moravec JakubJM Team Letohrad9900:06:01101,07
3MJ1639Simon JakubPolička0000:06:1096,12
4MJ1825Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:06:1792,31
5MJ2117Borek MatějZAPPA Česká Třebová0000:06:2588,28
Juniorky 18-19 let (trať 1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA148Moravec JiříJM Team Letohrad9600:05:26100,82
2MA237Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:05:2899,75
3MA319Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:05:2899,44
4MA416Turek Martin-8000:05:3396,89
5MA553Šilar ZdeněkRunsport Team8100:05:3993,26
6MA712Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:05:4290,97
7MA824Jurco Patrik-9700:05:4489,78
8MA945Telecký Josef-8200:05:5384,30
9MA176Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:06:1272,89
10MA2252Bilek LubošMandl7900:06:2962,57
11MA2432Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:06:4552,50
12MA3413Langner MartinUniverstitat Postdam8700:07:4416,50
13MA357Kremeň MartinSvitavy9400:07:4814,20
14MA3814Pastyřík Tomáš-8600:08:130,00
15MA4244Klusoň OldřichDannyho smečka8000:08:240,00
Muži B 40-49 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1421Pocsai SándorČerti Kunčina7000:06:03109,34
2MB1541Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:06:03109,06
3MB2618Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:06:5681,60
4MB2840Simon PetrPolička7200:07:1770,09
5MB3031Vebr MichalČeská Třebová7800:07:2367,10
6MB3943Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:1440,55
7MB4034Vacek JiříDlouhá Třebová7700:08:1738,72
8MB4151Hoffman DavidMandl7800:08:2136,78
Muži C 50-59 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1036Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:05:57104,53
2MC1230Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:06:00102,71
3MC1915Slavík RadekStřední škola podnikání VM s.r.o.6600:06:1892,76
4MC2750Hruban JanČeská Třebová6600:07:1462,21
5MC508Skalický MiroslavVysoké Mýto6700:09:400,00
Muži D 60-69 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3229Ráb PavelČeská Třebová5200:07:28115,82
2MD3322Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:07:35113,01
3MD4738Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:09:1771,17
Muži E 70 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME511Sadílek OtaActivity - Runsport4600:09:46174,84
2ME542Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:21:2725,16
Ženy A 20-34 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA69Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:05:42153,62
2ZA4428Rábová MartinaČeská Třebová9200:08:3977,65
3ZA465Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:09:0068,73
Ženy B 35-44 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2023Nováková BarboraSokol Kunvald8300:06:22129,82
2ZB363Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:07:5787,60
3ZB3754Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:0882,58
4ZB4320Dolejš ZuzanaČeská Třebová8300:08:3371,67
5ZB4833Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:09:3344,89
Ženy C 45-54 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2347Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:06:32111,75
2ZC2927Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:2188,25
Ženy D 55 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD454Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:49129,73
2ZD5226Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:10:4492,77
3ZD5335Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:11:3177,50
Trať 0,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2125Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:01:05115,70
1Z2222Borková JohankaISCAREX Junior team ČT0700:01:10114,58
1M139Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:12119,58
2M248Řehák MarekISCAREX Junior team ČT0700:01:1394,99
3M2529Nerad Šimon-0800:01:1589,31
2Z2621Königová TerezaISCAREX Junior team ČT0800:01:1696,90
4M2723Mareš VítKCK Jablonné nad Orlicí0700:01:1684,41
3Z286Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:01:1988,52
2M194Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:2098,47
1Z11012Václavíková DitaAK Mor.Třebová1000:01:21103,33
4Z2113Hubálková KristýnaAtletika TJ Lanškroun0700:01:2281,68
5Z21220Skalická NikolActivity Lanškroun0700:01:2281,01
2Z11311Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:2399,39
3Z11410Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:2497,27
3M11524Mareš OndřejKCK Jablonné nad Orlicí1000:01:2681,95
4M1167Zářecký MarekISCAREX junior TEAM0900:01:2974,89
4Z1171Dejdarová TerezaISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:2983,52
5M11819Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:01:3170,85
5M21927Zahálka JanLokomotiva Česká Třebová0800:01:3141,70
6Z22018Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0800:01:3255,43
6M1212Skalický PetrDejvice1000:01:3365,03
5Z12214Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:3571,01
6Z12316Kriklová LenkaAK Moravská Třebová1000:01:3863,88
7M1245Váně JakubAtletika TJ Lanškroun1000:01:3949,41
7Z22517Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:01:4032,62
8M12626Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:01:4145,11
7Z12713Špatenková LauraAK Moravská Třebová0900:01:4253,97
8Z22828Cvrčková RosarieAtletika Polička0800:01:4810,21
8Z12915Krejčí JolanaAK Moravská Třebová1000:02:040,00
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA148Moravec JiříJM Team Letohrad9600:05:26100,82
2MA237Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:05:2899,75
3MA319Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:05:2899,44
4MA416Turek Martin-8000:05:3396,89
5MA553Šilar ZdeněkRunsport Team8100:05:3993,26
1ZA69Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:05:42153,62
6MA712Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:05:4290,97
7MA824Jurco Patrik-9700:05:4489,78
8MA945Telecký Josef-8200:05:5384,30
1MC1036Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:05:57104,53
1MJ1110Gregora JanActivity Lanškroun0000:05:58102,81
2MC1230Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:06:00102,71
2MJ1346Moravec JakubJM Team Letohrad9900:06:01101,07
1MB1421Pocsai SándorČerti Kunčina7000:06:03109,34
2MB1541Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:06:03109,06
3MJ1639Simon JakubPolička0000:06:1096,12
9MA176Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:06:1272,89
4MJ1825Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:06:1792,31
3MC1915Slavík RadekStřední škola podnikání VM s.r.o.6600:06:1892,76
1ZB2023Nováková BarboraSokol Kunvald8300:06:22129,82
5MJ2117Borek MatějZAPPA Česká Třebová0000:06:2588,28
10MA2252Bilek LubošMandl7900:06:2962,57
1ZC2347Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:06:32111,75
11MA2432Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:06:4552,50
1M52549Moravec JanJM Team Letohrad0200:06:50100,00
3MB2618Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:06:5681,60
4MC2750Hruban JanČeská Třebová6600:07:1462,21
4MB2840Simon PetrPolička7200:07:1770,09
2ZC2927Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:2188,25
5MB3031Vebr MichalČeská Třebová7800:07:2367,10
1Z53111Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:07:25125,47
1MD3229Ráb PavelČeská Třebová5200:07:28115,82
2MD3322Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:07:35113,01
12MA3413Langner MartinUniverstitat Postdam8700:07:4416,50
13MA357Kremeň MartinSvitavy9400:07:4814,20
2ZB363Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:07:5787,60
3ZB3754Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:0882,58
14MA3814Pastyřík Tomáš-8600:08:130,00
6MB3943Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:1440,55
7MB4034Vacek JiříDlouhá Třebová7700:08:1738,72
8MB4151Hoffman DavidMandl7800:08:2136,78
15MA4244Klusoň OldřichDannyho smečka8000:08:240,00
4ZB4320Dolejš ZuzanaČeská Třebová8300:08:3371,67
2ZA4428Rábová MartinaČeská Třebová9200:08:3977,65
1ZD454Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:49129,73
3ZA465Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:09:0068,73
3MD4738Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:09:1771,17
5ZB4833Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:09:3344,89
2Z54942Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:09:3574,53
5MC508Skalický MiroslavVysoké Mýto6700:09:400,00
1ME511Sadílek OtaActivity - Runsport4600:09:46174,84
2ZD5226Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:10:4492,77
3ZD5335Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:11:3177,50
2ME542Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:21:2725,16
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA148Moravec JiříJM Team Letohrad9600:05:26100,82
2MA237Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:05:2899,75
3MA319Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:05:2899,44
4MA416Turek Martin-8000:05:3396,89
5MA553Šilar ZdeněkRunsport Team8100:05:3993,26
6MA712Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:05:4290,97
7MA824Jurco Patrik-9700:05:4489,78
8MA945Telecký Josef-8200:05:5384,30
9MC1036Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:05:5782,11
10MJ1110Gregora JanActivity Lanškroun0000:05:5881,21
11MC1230Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:06:0080,08
12MJ1346Moravec JakubJM Team Letohrad9900:06:0179,27
13MB1421Pocsai SándorČerti Kunčina7000:06:0378,37
14MB1541Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:06:0378,05
15MJ1639Simon JakubPolička0000:06:1073,79
16MA176Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:06:1272,89
17MJ1825Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:06:1769,56
18MC1915Slavík RadekStřední škola podnikání VM s.r.o.6600:06:1868,99
19MJ2117Borek MatějZAPPA Česká Třebová0000:06:2565,08
20MA2252Bilek LubošMandl7900:06:2962,57
21MA2432Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:06:4552,50
22M52549Moravec JanJM Team Letohrad0200:06:5049,84
23MB2618Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:06:5646,12
24MC2750Hruban JanČeská Třebová6600:07:1434,93
25MB2840Simon PetrPolička7200:07:1732,75
26MB3031Vebr MichalČeská Třebová7800:07:2329,27
27MD3229Ráb PavelČeská Třebová5200:07:2826,04
28MD3322Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:07:3521,85
29MA3413Langner MartinUniverstitat Postdam8700:07:4416,50
30MA357Kremeň MartinSvitavy9400:07:4814,20
31MA3814Pastyřík Tomáš-8600:08:133,00
32MB3943Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:143,00
33MB4034Vacek JiříDlouhá Třebová7700:08:173,00
34MB4151Hoffman DavidMandl7800:08:213,00
35MA4244Klusoň OldřichDannyho smečka8000:08:243,00
36MD4738Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:09:173,00
37MC508Skalický MiroslavVysoké Mýto6700:09:403,00
38ME511Sadílek OtaActivity - Runsport4600:09:463,00
39ME542Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:21:273,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA69Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:05:42116,34
2ZB2023Nováková BarboraSokol Kunvald8300:06:2294,42
3ZC2347Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:06:3289,24
4ZC2927Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:2162,93
5Z53111Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:07:2560,51
6ZB363Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:07:5743,42
7ZB3754Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:0837,34
8ZB4320Dolejš ZuzanaČeská Třebová8300:08:3324,17
9ZA4428Rábová MartinaČeská Třebová9200:08:3921,01
10ZD454Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:4915,63
11ZA465Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:09:009,82
12ZB4833Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:09:333,00
13Z54942Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:09:353,00
14ZD5226Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:10:443,00
15ZD5335Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:11:313,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód