Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

3. Pekelný kilometr

30.5.2018, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 3. Pekelný kilometr
  • datum konání: 30.5.2018
  • zobrazeno již 394x
  • místo konání: Česká Třebová, sjezdovka Peklák
  • GPS: 49.9090061N, 16.4315631E

Sociální sítě

Místo konání

Česká Třebová, areál Peklák
od 17:00 hodin

Přihlášky

na místě od 16:00 hodin

Startovné

30 Kč

Popis tratě

Délka: 1 km
Převýšení: 150 m
běh do sjezdovky

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jan Šimůnek ml.
tel. 739 475 822

E-mailová adresa

simunkova@cncvyroba.com

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C213Ducháček MatějSokol Řetová1100:00:28-
2C224Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:00:28-
3C231Kouba RadimIscarex Junior Team ČT1100:00:29-
4C2713Bernard Jakub-1300:00:46-
5C2119Bečička JindřichČeská Třebová - Parník1400:01:12-
6C21311Flídr NikolasČeská Třebová1400:01:15-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D247Hegerová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí1100:00:35-
2D258Bečičková HelenaČeská Třebová - Parník1200:00:42-
3D265Broulíková Alžběta-1200:00:43-
4D286Broulíková Amálie-1200:00:47-
5D292Preislerová Viola ŽofieISCAREX Junior team ČT1400:00:54-
6D21010Valíková KláraČeská Třebová1300:00:59-
7D21212Dufková MarieAC Pardubice1300:01:14-
Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1524Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:12-
2M11428Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:26-
3M1171Mareš OndřejKCK Jablonné nad Orlicí1000:01:27-
4M11927Bezděk VojtěchISCAREX Česká Třebová0900:01:28-
5M1216Zářecký MarekISCAREX junior TEAM0900:01:31-
6M12414Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:01:34-
7M1259Hanik AlexISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:34-
8M12721Váně JakubAtletika TJ Lanškroun1000:01:40-
Nejmladší žákyně I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1104Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:22-
2Z11211Václavíková DitaAK Mor.Třebová1000:01:24-
3Z1183Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:28-
4Z12212Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:32-
5Z12316Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová1000:01:34-
Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2218Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:01:07-
2M232Řehák MarekISCAREX Junior team ČT0700:01:09-
3M2623Chaloupek OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0700:01:13-
4M277Mareš VítKCK Jablonné nad Orlicí0700:01:15-
5M2118Hanik MaximISCAREX Junior team ČT0700:01:23-
6M22013Černý AdamISCAREX junior team Česká Třebová0800:01:31-
Nejmladší žákyně II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2125Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:05-
2Z2426Matějková Viktoria ElaLubník0700:01:12-
3Z2810Königová TerezaISCAREX Junior team ČT0800:01:18-
4Z2922Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:01:20-
5Z2135Čejková KláraISCAREX Junior team Česká Třebová0800:01:25-
6Z21520Hubálková KristýnaAtletika TJ Lanškroun0700:01:26-
7Z21615Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0800:01:26-
8Z22617Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:01:38-
9Z22819Lánová AnetaISCAREX Junior team Česká Třebová0700:01:43-
Mladší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M326Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová0600:03:03-
2M353Šimek OndřejISCAREX Junior team ČT0500:03:20-
3M361Štantejský MatějISCAREX Junior team Česká Třebová0500:03:22-
Mladší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3112Preislerová Elena MarieISCAREX Česká Třebová0600:04:02-
2Z31210Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:04:19-
Starší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M417Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:02:47-
2M435Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:03:13-
Starší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4413Serbousková SáraISCAREX junior team Česká Třebová0400:03:13-
2Z4712Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová0400:03:46-
3Z489Hovorková KarolínaAtletika Žamberk0300:03:51-
4Z498Kořínková ŠárkaAtletika Žamberk0300:03:54-
5Z4104Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0300:03:58-
6Z41311Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:04:37-
Dorostenci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51520Hájek Martin-0100:07:11-
Dorostenky (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5167Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:07:12-
2Z53633Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:09:25-
Junioři 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ722Simon JakubPolička0000:06:00-
2MJ937Moravec JakubJM Team Letohrad9900:06:04-
3MJ1029Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:06:26-
Juniorky 18-19 let (trať 1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA115Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:05:30-
2MA232Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:05:31-
3MA319Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:05:36-
4MA416Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:05:36-
5MA65Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:06:00-
6MA828Jurco PatrikFbK OT9700:06:03-
7MA128Locker TomášSpartak Rychnov nad Kněžnou9800:06:37-
8MA1327Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:06:54-
9MA2718Kremeň MartinSvitavy9400:07:58-
Muži B 40-49 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB539Pocsai SándorČerti Kunčina7000:05:53-
2MB1421Simon PetrPolička7200:07:08-
3MB2225Vebr MichalČeská Třebová7800:07:36-
4MB2526Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:07:53-
5MB266Vacek JiříDlouhá Třebová7700:07:54-
6MB3234Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:40-
Muži C 50-59 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1730Hruban JanČeská Třebová6600:07:13-
2MC2031Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:07:28-
Muži D 60-69 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1913Ráb PavelČeská Třebová5200:07:26-
2MD2323Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:07:39-
3MD2811Pokorný VlastislavŽampach5600:07:59-
4MD319Bečka MiloslavPJ Ústí nad Labem5500:08:28-
5MD3514Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:09:04-
6MD3836Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:10:18-
Muži E 70 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME373Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:09:50-
2ME3938Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:11:07-
Ženy A 20-34 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2117Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:31-
2ZA2912Rábová MartinaČeská Třebová9200:08:05-
Ženy B 35-44 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB114Nováková BarboraSokol Kunvald8300:06:31-
2ZB242Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:07:40-
3ZB3035Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:12-
4ZB3410Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:09:00-
Ženy C 45-54 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1824Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:14-
Ženy D 55 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD331Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:52-
Trať 0,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2125Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:05-
1M2218Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:01:07-
2M232Řehák MarekISCAREX Junior team ČT0700:01:09-
2Z2426Matějková Viktoria ElaLubník0700:01:12-
1M1524Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:12-
3M2623Chaloupek OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0700:01:13-
4M277Mareš VítKCK Jablonné nad Orlicí0700:01:15-
3Z2810Königová TerezaISCAREX Junior team ČT0800:01:18-
4Z2922Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:01:20-
1Z1104Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:22-
5M2118Hanik MaximISCAREX Junior team ČT0700:01:23-
2Z11211Václavíková DitaAK Mor.Třebová1000:01:24-
5Z2135Čejková KláraISCAREX Junior team Česká Třebová0800:01:25-
2M11428Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:26-
6Z21520Hubálková KristýnaAtletika TJ Lanškroun0700:01:26-
7Z21615Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0800:01:26-
3M1171Mareš OndřejKCK Jablonné nad Orlicí1000:01:27-
3Z1183Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:28-
4M11927Bezděk VojtěchISCAREX Česká Třebová0900:01:28-
6M22013Černý AdamISCAREX junior team Česká Třebová0800:01:31-
5M1216Zářecký MarekISCAREX junior TEAM0900:01:31-
4Z12212Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:32-
5Z12316Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová1000:01:34-
6M12414Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:01:34-
7M1259Hanik AlexISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:34-
8Z22617Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:01:38-
8M12721Váně JakubAtletika TJ Lanškroun1000:01:40-
9Z22819Lánová AnetaISCAREX Junior team Česká Třebová0700:01:43-
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA115Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:05:30-
2MA232Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:05:31-
3MA319Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:05:36-
4MA416Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:05:36-
1MB539Pocsai SándorČerti Kunčina7000:05:53-
5MA65Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:06:00-
1MJ722Simon JakubPolička0000:06:00-
6MA828Jurco PatrikFbK OT9700:06:03-
2MJ937Moravec JakubJM Team Letohrad9900:06:04-
3MJ1029Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:06:26-
1ZB114Nováková BarboraSokol Kunvald8300:06:31-
7MA128Locker TomášSpartak Rychnov nad Kněžnou9800:06:37-
8MA1327Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:06:54-
2MB1421Simon PetrPolička7200:07:08-
1M51520Hájek Martin-0100:07:11-
1Z5167Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:07:12-
1MC1730Hruban JanČeská Třebová6600:07:13-
1ZC1824Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:14-
1MD1913Ráb PavelČeská Třebová5200:07:26-
2MC2031Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:07:28-
1ZA2117Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:31-
3MB2225Vebr MichalČeská Třebová7800:07:36-
2MD2323Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:07:39-
2ZB242Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:07:40-
4MB2526Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:07:53-
5MB266Vacek JiříDlouhá Třebová7700:07:54-
9MA2718Kremeň MartinSvitavy9400:07:58-
3MD2811Pokorný VlastislavŽampach5600:07:59-
2ZA2912Rábová MartinaČeská Třebová9200:08:05-
3ZB3035Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:12-
4MD319Bečka MiloslavPJ Ústí nad Labem5500:08:28-
6MB3234Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:40-
1ZD331Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:52-
4ZB3410Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:09:00-
5MD3514Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:09:04-
2Z53633Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:09:25-
1ME373Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:09:50-
6MD3836Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:10:18-
2ME3938Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:11:07-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód