Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

4. Pekelný kilometr

11.7.2018, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 4. Pekelný kilometr
  • datum konání: 11.7.2018
  • zobrazeno již 495x
  • místo konání: Česká Třebová, sjezdovka Peklák
  • GPS: 49.9090061N, 16.4315631E

Sociální sítě

Místo konání

Česká Třebová, areál Peklák
od 17:00 hodin

Přihlášky

na místě od 16:00 hodin

Startovné

30 Kč

Popis tratě

Délka: 1 km
Převýšení: 150 m
běh do sjezdovky

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jan Šimůnek ml.
tel. 739 475 822

E-mailová adresa

simunkova@cncvyroba.com

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2111Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:00:29-
2C238Kouba RadimIscarex Junior Team ČT1100:00:31-
3C242Skalický JiříTJ Slavoj Suchdol1200:00:35-
4C267Buzek MartinŽamberk1200:00:36-
5C283Geldner Gabriel-1100:00:39-
6C2125Jadrný VojtěchÚstí nad Orlicí1200:00:47-
7C21316Dolejš Mikuláš Jiří-1300:00:55-
8C2144Geldner David-1300:00:55-
9C21513Machalík JaroslavSKB Česká Třebová1300:01:00-
10C21819Bečička JindřichČeská Třebová - Parník1400:01:16-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2212Skalická NelaLanškroun1100:00:30-
2D2515Hegerová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí1100:00:35-
3D276Jadrná ValentýnaÚstí nad Orlicí1200:00:39-
4D2918Bečičková HelenaČeská Třebová - Parník1200:00:41-
5D21010Broulíková Amálie-1200:00:41-
6D2119Broulíková Alžběta-1200:00:45-
7D21614Machalíková ViktorieSKB Česká Třebová1300:01:03-
8D2171Macháčková Kristýna-1400:01:15-
9D21917Dufková MarieAC Pardubice1300:01:18-
Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M139Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:12-
2M194Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:20-
3M11524Mareš OndřejKCK Jablonné nad Orlicí1000:01:26-
4M1167Zářecký MarekISCAREX junior TEAM0900:01:29-
5M11819Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:01:31-
6M1212Skalický PetrDejvice1000:01:33-
7M1245Váně JakubAtletika TJ Lanškroun1000:01:39-
8M12626Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:01:41-
Nejmladší žákyně I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z11012Václavíková DitaAK Mor.Třebová1000:01:21-
2Z11311Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:23-
3Z11410Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:24-
4Z1171Dejdarová TerezaISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:29-
5Z12214Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:35-
6Z12316Kriklová LenkaAK Moravská Třebová1000:01:38-
7Z12713Špatenková LauraAK Moravská Třebová0900:01:42-
8Z12915Krejčí JolanaAK Moravská Třebová1000:02:04-
Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2125Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:01:05-
2M248Řehák MarekISCAREX Junior team ČT0700:01:13-
3M2529Nerad Šimon-0800:01:15-
4M2723Mareš VítKCK Jablonné nad Orlicí0700:01:16-
5M21927Zahálka JanLokomotiva Česká Třebová0800:01:31-
Nejmladší žákyně II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2222Borková JohankaISCAREX Junior team ČT0700:01:10-
2Z2621Königová TerezaISCAREX Junior team ČT0800:01:16-
3Z286Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:01:19-
4Z2113Hubálková KristýnaAtletika TJ Lanškroun0700:01:22-
5Z21220Skalická NikolActivity Lanškroun0700:01:22-
6Z22018Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0800:01:32-
7Z22517Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:01:40-
8Z22828Cvrčková RosarieAtletika Polička0800:01:48-
Mladší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M322Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová0600:03:11-
2M344König AntonínISCAREX Junior team ČT0500:03:25-
3M353Seidl LukášAtletika Dobruška0500:03:30-
Mladší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3611Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:03:39-
2Z3812Moskvová AgátaKB Letohrad0500:03:53-
3Z3111Preislerová Elena MarieISCAREX Česká Třebová0600:04:03-
4Z31210Zahálková LucieISCAREX Junior team ČT0500:04:14-
Starší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M417Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:02:53-
2M438Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:03:15-
Starší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z475Kořínková ŠárkaAtletika Žamberk0300:03:52-
2Z499Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0300:04:01-
3Z4106Hovorková KarolínaAtletika Žamberk0300:04:01-
Dorostenci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M52549Moravec JanJM Team Letohrad0200:06:50-
Dorostenky (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z53111Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:07:25-
2Z54942Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:09:35-
Junioři 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1110Gregora JanActivity Lanškroun0000:05:58-
2MJ1346Moravec JakubJM Team Letohrad9900:06:01-
3MJ1639Simon JakubPolička0000:06:10-
4MJ1825Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:06:17-
5MJ2117Borek MatějZAPPA Česká Třebová0000:06:25-
Juniorky 18-19 let (trať 1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA148Moravec JiříJM Team Letohrad9600:05:26-
2MA237Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:05:28-
3MA319Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:05:28-
4MA416Turek Martin-8000:05:33-
5MA553Šilar ZdeněkRunsport Team8100:05:39-
6MA712Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:05:42-
7MA824Jurco Patrik-9700:05:44-
8MA945Telecký Josef-8200:05:53-
9MA176Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:06:12-
10MA2252Bilek LubošMandl7900:06:29-
11MA2432Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:06:45-
12MA3413Langner MartinUniverstitat Postdam8700:07:44-
13MA357Kremeň MartinSvitavy9400:07:48-
14MA3814Pastyřík Tomáš-8600:08:13-
15MA4244Klusoň OldřichDannyho smečka8000:08:24-
Muži B 40-49 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1421Pocsai SándorČerti Kunčina7000:06:03-
2MB1541Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:06:03-
3MB2618Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:06:56-
4MB2840Simon PetrPolička7200:07:17-
5MB3031Vebr MichalČeská Třebová7800:07:23-
6MB3943Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:14-
7MB4034Vacek JiříDlouhá Třebová7700:08:17-
8MB4151Hoffman DavidMandl7800:08:21-
Muži C 50-59 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1036Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:05:57-
2MC1230Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:06:00-
3MC1915Slavík RadekStřední škola podnikání VM s.r.o.6600:06:18-
4MC2750Hruban JanČeská Třebová6600:07:14-
5MC508Skalický MiroslavVysoké Mýto6700:09:40-
Muži D 60-69 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3229Ráb PavelČeská Třebová5200:07:28-
2MD3322Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:07:35-
3MD4738Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:09:17-
Muži E 70 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME511Sadílek OtaActivity - Runsport4600:09:46-
2ME542Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:21:27-
Ženy A 20-34 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA69Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:05:42-
2ZA4428Rábová MartinaČeská Třebová9200:08:39-
3ZA465Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:09:00-
Ženy B 35-44 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2023Nováková BarboraSokol Kunvald8300:06:22-
2ZB363Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:07:57-
3ZB3754Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:08-
4ZB4320Dolejš ZuzanaČeská Třebová8300:08:33-
5ZB4833Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:09:33-
Ženy C 45-54 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2347Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:06:32-
2ZC2927Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:21-
Ženy D 55 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD454Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:49-
2ZD5226Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:10:44-
3ZD5335Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:11:31-
Trať 0,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2125Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:01:05-
1Z2222Borková JohankaISCAREX Junior team ČT0700:01:10-
1M139Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:12-
2M248Řehák MarekISCAREX Junior team ČT0700:01:13-
3M2529Nerad Šimon-0800:01:15-
2Z2621Königová TerezaISCAREX Junior team ČT0800:01:16-
4M2723Mareš VítKCK Jablonné nad Orlicí0700:01:16-
3Z286Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:01:19-
2M194Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:20-
1Z11012Václavíková DitaAK Mor.Třebová1000:01:21-
4Z2113Hubálková KristýnaAtletika TJ Lanškroun0700:01:22-
5Z21220Skalická NikolActivity Lanškroun0700:01:22-
2Z11311Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:23-
3Z11410Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:24-
3M11524Mareš OndřejKCK Jablonné nad Orlicí1000:01:26-
4M1167Zářecký MarekISCAREX junior TEAM0900:01:29-
4Z1171Dejdarová TerezaISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:29-
5M11819Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:01:31-
5M21927Zahálka JanLokomotiva Česká Třebová0800:01:31-
6Z22018Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0800:01:32-
6M1212Skalický PetrDejvice1000:01:33-
5Z12214Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:35-
6Z12316Kriklová LenkaAK Moravská Třebová1000:01:38-
7M1245Váně JakubAtletika TJ Lanškroun1000:01:39-
7Z22517Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:01:40-
8M12626Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:01:41-
7Z12713Špatenková LauraAK Moravská Třebová0900:01:42-
8Z22828Cvrčková RosarieAtletika Polička0800:01:48-
8Z12915Krejčí JolanaAK Moravská Třebová1000:02:04-
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA148Moravec JiříJM Team Letohrad9600:05:26-
2MA237Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:05:28-
3MA319Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:05:28-
4MA416Turek Martin-8000:05:33-
5MA553Šilar ZdeněkRunsport Team8100:05:39-
1ZA69Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:05:42-
6MA712Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:05:42-
7MA824Jurco Patrik-9700:05:44-
8MA945Telecký Josef-8200:05:53-
1MC1036Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:05:57-
1MJ1110Gregora JanActivity Lanškroun0000:05:58-
2MC1230Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:06:00-
2MJ1346Moravec JakubJM Team Letohrad9900:06:01-
1MB1421Pocsai SándorČerti Kunčina7000:06:03-
2MB1541Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:06:03-
3MJ1639Simon JakubPolička0000:06:10-
9MA176Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:06:12-
4MJ1825Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:06:17-
3MC1915Slavík RadekStřední škola podnikání VM s.r.o.6600:06:18-
1ZB2023Nováková BarboraSokol Kunvald8300:06:22-
5MJ2117Borek MatějZAPPA Česká Třebová0000:06:25-
10MA2252Bilek LubošMandl7900:06:29-
1ZC2347Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:06:32-
11MA2432Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:06:45-
1M52549Moravec JanJM Team Letohrad0200:06:50-
3MB2618Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:06:56-
4MC2750Hruban JanČeská Třebová6600:07:14-
4MB2840Simon PetrPolička7200:07:17-
2ZC2927Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:21-
5MB3031Vebr MichalČeská Třebová7800:07:23-
1Z53111Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:07:25-
1MD3229Ráb PavelČeská Třebová5200:07:28-
2MD3322Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:07:35-
12MA3413Langner MartinUniverstitat Postdam8700:07:44-
13MA357Kremeň MartinSvitavy9400:07:48-
2ZB363Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:07:57-
3ZB3754Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:08-
14MA3814Pastyřík Tomáš-8600:08:13-
6MB3943Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:14-
7MB4034Vacek JiříDlouhá Třebová7700:08:17-
8MB4151Hoffman DavidMandl7800:08:21-
15MA4244Klusoň OldřichDannyho smečka8000:08:24-
4ZB4320Dolejš ZuzanaČeská Třebová8300:08:33-
2ZA4428Rábová MartinaČeská Třebová9200:08:39-
1ZD454Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:49-
3ZA465Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:09:00-
3MD4738Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:09:17-
5ZB4833Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:09:33-
2Z54942Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:09:35-
5MC508Skalický MiroslavVysoké Mýto6700:09:40-
1ME511Sadílek OtaActivity - Runsport4600:09:46-
2ZD5226Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:10:44-
3ZD5335Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:11:31-
2ME542Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:21:27-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód