Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Desítka Hvězdy Pardubice - Běh osvobození

8.5.2018, úterý

Propozice závodu

  • název závodu: Desítka Hvězdy Pardubice - Běh osvobození
  • datum konání: 8.5.2018
  • zobrazeno již 561x
  • místo konání: Městský atletický stadión v Pardubicích na Dukle
  • GPS: 50.02206N, 15.76439E
  • pořadatel: AK Hvězda Pardubice

Sociální sítě

Místo konání

Městský atletický stadión Pardubice - Dukla
10:00 hodin

Přihlášky

na místě od 8:00 hodin

Startovné

100 Kč

Popis tratě

Délka: 10 km
Okruhová trať (4 okruhy) sídlištěm Dukla s průběhem po dráze stadiónu

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

RNDr. Jan Zajíc, CSc.
tel. 466 304 881

Internetové stránky

http://www.atletika-pardubice.cz

E-mailová adresa

hvezda-pardubice@seznam.cz

Mapa konání závodu

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Desítka Hvězdy Pardubice - Běh osvobození

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži 34 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ11Janů JanHvězda Pardubice9300:32:37106,33
2MJ22Hladík PavelHvězda Pardubice9600:33:4499,70
3MJ635Suchý MichalLAWI Stars9400:34:5193,07
4MJ877Hradecký JaromírSkuteč8500:35:5486,84
5MJ936Švadlenka JanLAWI Stars8600:36:0385,95
6MJ2526Žampach MarekKPA Pardubice9100:39:2366,16
7MJ29108Halbrštát TomášHvězda Pardubice9500:40:0562,00
8MJ3814Moravec JakubJM TEAM Letohrad9900:42:13108,29
9MJ57106Rybišar LadislavPardubice8600:45:3928,95
10MJ5811Říha JakubAC Pardubice0000:45:5291,71
11MJ9588Bielčik JiříLichkov8501:01:333,00
Ženy 34 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ6970Kučerová ŠtěpánkaTJ Sokol Hradec Králové8700:49:14109,91
2ZJ7327Kičinová ErikaCafé Bajer Pardubice9100:49:59107,01
3ZJ8348Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:56:1183,08
M35 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M35598Exner JakubP-team Jihlava8300:34:4293,96
2M351412Heller TomášHradec Králové8100:37:1179,22
2M351495Plšek RadekERA a.s.7900:37:1179,22
4M351659Šimák JanHradec Králové8300:37:2178,23
5M351857Mocek TomášAC Pardubice7900:37:3676,74
6M3521101Krmaš VáclavSOOB Spartak Rychnov n./Kn.8000:38:3371,10
7M352773Lán FilipSlavia OB Hradec Králové8000:39:5063,48
8M352890Rothanzl LukášPardubice8000:39:5363,19
9M353186Hrubeš PavelLázně Bohdaneč8000:40:1261,31
10M354976Smolka AlešPardubice7900:43:5539,24
11M355294Balada JakubPardubice8200:44:0937,85
12M3589104Meduna JosefKRB Chrudim8300:59:483,00
M40 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M40324Khýr BronislavAC Prostějov7500:33:47102,95
2M40434Miler JiříLAWI Stars7500:34:00101,69
3M401297Kyrš KamilMST Jihlava7800:36:2187,98
4M401374Uchytil MilanKPA Pardubice7400:36:5884,38
5M402080Čáp OndřejTJ Dobruška7400:38:2575,92
6M4024100Malátek AntonínPardubice7700:39:0072,52
7M404637Skřeček JiříSK Přerov7400:43:2946,37
8M404799Dvořák RadekPardubice7400:43:4245,11
9M406069Vaško MilanSlatiňany7800:46:1630,14
10M406485Jelen JindřichSKI Skuhrov nad Bělou7400:48:2917,21
11M407072Vacek JiříDlouhá Třebová7700:49:2411,86
M45 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M45787Hejl RadekLetohrad7200:35:0595,37
2M451181Vokolek MichalAC Pardubice7200:36:1888,27
3M452616Malík VítCEWC Borovany6900:39:2869,80
4M453225Ředina MilanProstějov7100:40:2364,45
5M4533103Mittner LeošPardubice7100:40:2963,87
6M455071Vojtíšek TomášAC Moravská Slávia Brno7300:44:0343,07
7M455339Kalousek JanMalšovice7100:44:1541,90
8M456591Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:48:3616,53
9M456821Severa LukášSpartak Praha 47200:49:0313,90
10M4580107Němec VáclavPardubice7300:54:443,00
11M4510023Fejfar AlešTJ Spartak Vrchlabí6901:05:103,00
-M45-50Podškubka ViktorEleven Run Team73DNF-
M50 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M50199Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:37:51105,23
2M503028Šourek KarelJR Running Sport6500:40:0893,48
3M503568Jokel LubomírAtlet Všestajovice6400:40:3890,91
4M503915Bartoš DušanAtletika Písek6400:42:1582,59
5M504345Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:42:5579,16
6M504462Šulc MiroslavSrnojedy6800:43:0578,30
7M507564Svědiroh MiroslavPardubice6500:51:4933,36
8M5010146Krátký JosefHvězda Pardubice6501:08:563,00
M55 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M552238Růžička VladimírÚstí nad Labem6200:38:37101,29
2M553649Vacarda VladimírEleven Run Team5900:41:3685,93
3M553778Eliáš PetrHvězda Pardubice6000:42:0783,28
4M554010Motálek PetrTJ Spartak Třebíč6100:42:1782,42
5M556796Bílý ZdeněkHvězda Pardubice5900:48:4649,06
6M557182Slamiak StanislavBonbon Praha6200:49:4643,91
M60 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M601042Stewart EddieSpartak Praha 45600:36:16109,76
2M601717Smrčka MilošBK Říčany5400:37:30103,29
3M603441Nenadál JaroslavPraha 15800:40:3786,94
4M604120Januška IvanTJ Šanov5800:42:2677,42
5M604230Nečas JosefÚpice5800:42:2977,15
6M60543Šolc VítězslavBKL Machov5700:44:3366,31
7M608592Bajer MiloslavCafé Bajer Pardubice5500:57:073,00
M65 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M654579Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:43:0873,74
2M654866Hájek FrantišekFGT Stolany4900:43:4570,51
3M655693Flegl VlastimilBrtev5300:45:2062,20
4M656363Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:48:0747,60
5M656658Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:48:4344,46
M70 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M706256Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:47:35111,14
2M707431Leszkow PetrMK Hlinsko4400:51:1296,78
3M709722Pšenička JiříPardubice4601:02:1452,99
4M709883Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:03:4846,77
5M7010352Groh StanislavAC Vrchlabí4601:10:5518,52
M75 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M757644Procházka MilanASK Slavia Praha4100:52:2392,08
2M759061Jelínek MatějČernilov4200:59:5162,45
3M759113Kocián LuděkAVC Praha4201:00:0061,85
4M759989Bielčik JindřichLichkov4001:03:5546,31
5M7510453Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4101:11:0218,06
6M751076Vorel MilanSlatiňany4001:30:483,00
M80 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M808651Jantsch VítězslavEleven Run Team3500:57:0973,16
2M808875Doležal StanislavBK Pardubice3800:57:2372,24
M85 (trať 10 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
M90 (trať 10 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ž35 (trať 10 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ž40 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4059102Oriničová SimonaPardubice7800:46:04100,00
Ž45 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z452333Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:38:42121,22
2Z455547Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:44:5592,51
3Z456067Kopečková HanaTJ Sokol Družba Suchdol7000:46:1686,27
Ž50 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z507240Bayerová LenkaTJ Sokol Unhošť6800:49:4770,02
2Z507732Jonášová ZdeňkaHradecký Spinning Klub6400:52:3956,78
3Z508255Šefcová EvaSki Police nad Metují6400:55:3843,00
Ž55 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z55518Martincová IvanaAC Moravská Slavia Brno6300:44:06125,73
2Z5578105Remarová JanaSK Chotěboř6300:53:1489,64
3Z558119Hellerová HanaHradec Králové6100:55:0982,06
4Z559218Šternerová HanaHradec Králové6301:00:2061,58
5Z559654Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6201:01:5955,06
6Z5510284Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:09:4324,50
Ž60 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z608765Vykydalová BlankaAtletika Šumperk5600:57:1273,96
2Z60934Procházková IrenaTJ Háje5701:00:4959,67
3Z6010529Vacková HanaSokol Starkoč5601:11:2617,72
Ž65 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z65795Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5200:54:3084,63
2Z65847Dvořáčková DagmarMoravská Slavia Brno5000:56:3576,40
Ž70 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z709443Ročňáková MiloslavaM tým Zvole4501:01:2157,56
2Z7010660Jelínková MagdalenaČernilov4501:15:463,00
Ž75 (trať 10 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ11Janů JanHvězda Pardubice9300:32:37106,33
2MJ22Hladík PavelHvězda Pardubice9600:33:4499,70
1M40324Khýr BronislavAC Prostějov7500:33:47102,95
2M40434Miler JiříLAWI Stars7500:34:00101,69
1M35598Exner JakubP-team Jihlava8300:34:4293,96
3MJ635Suchý MichalLAWI Stars9400:34:5193,07
1M45787Hejl RadekLetohrad7200:35:0595,37
4MJ877Hradecký JaromírSkuteč8500:35:5486,84
5MJ936Švadlenka JanLAWI Stars8600:36:0385,95
1M601042Stewart EddieSpartak Praha 45600:36:16109,76
2M451181Vokolek MichalAC Pardubice7200:36:1888,27
3M401297Kyrš KamilMST Jihlava7800:36:2187,98
4M401374Uchytil MilanKPA Pardubice7400:36:5884,38
2M351495Plšek RadekERA a.s.7900:37:1179,22
2M351412Heller TomášHradec Králové8100:37:1179,22
4M351659Šimák JanHradec Králové8300:37:2178,23
2M601717Smrčka MilošBK Říčany5400:37:30103,29
5M351857Mocek TomášAC Pardubice7900:37:3676,74
1M50199Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:37:51105,23
5M402080Čáp OndřejTJ Dobruška7400:38:2575,92
6M3521101Krmaš VáclavSOOB Spartak Rychnov n./Kn.8000:38:3371,10
1M552238Růžička VladimírÚstí nad Labem6200:38:37101,29
1Z452333Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:38:42121,22
6M4024100Malátek AntonínPardubice7700:39:0072,52
6MJ2526Žampach MarekKPA Pardubice9100:39:2366,16
3M452616Malík VítCEWC Borovany6900:39:2869,80
7M352773Lán FilipSlavia OB Hradec Králové8000:39:5063,48
8M352890Rothanzl LukášPardubice8000:39:5363,19
7MJ29108Halbrštát TomášHvězda Pardubice9500:40:0562,00
2M503028Šourek KarelJR Running Sport6500:40:0893,48
9M353186Hrubeš PavelLázně Bohdaneč8000:40:1261,31
4M453225Ředina MilanProstějov7100:40:2364,45
5M4533103Mittner LeošPardubice7100:40:2963,87
3M603441Nenadál JaroslavPraha 15800:40:3786,94
3M503568Jokel LubomírAtlet Všestajovice6400:40:3890,91
2M553649Vacarda VladimírEleven Run Team5900:41:3685,93
3M553778Eliáš PetrHvězda Pardubice6000:42:0783,28
8MJ3814Moravec JakubJM TEAM Letohrad9900:42:13108,29
4M503915Bartoš DušanAtletika Písek6400:42:1582,59
4M554010Motálek PetrTJ Spartak Třebíč6100:42:1782,42
4M604120Januška IvanTJ Šanov5800:42:2677,42
5M604230Nečas JosefÚpice5800:42:2977,15
5M504345Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:42:5579,16
6M504462Šulc MiroslavSrnojedy6800:43:0578,30
1M654579Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:43:0873,74
7M404637Skřeček JiříSK Přerov7400:43:2946,37
8M404799Dvořák RadekPardubice7400:43:4245,11
2M654866Hájek FrantišekFGT Stolany4900:43:4570,51
10M354976Smolka AlešPardubice7900:43:5539,24
6M455071Vojtíšek TomášAC Moravská Slávia Brno7300:44:0343,07
1Z55518Martincová IvanaAC Moravská Slavia Brno6300:44:06125,73
11M355294Balada JakubPardubice8200:44:0937,85
7M455339Kalousek JanMalšovice7100:44:1541,90
6M60543Šolc VítězslavBKL Machov5700:44:3366,31
2Z455547Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:44:5592,51
3M655693Flegl VlastimilBrtev5300:45:2062,20
9MJ57106Rybišar LadislavPardubice8600:45:3928,95
10MJ5811Říha JakubAC Pardubice0000:45:5291,71
1Z4059102Oriničová SimonaPardubice7800:46:04100,00
3Z456067Kopečková HanaTJ Sokol Družba Suchdol7000:46:1686,27
9M406069Vaško MilanSlatiňany7800:46:1630,14
1M706256Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:47:35111,14
4M656363Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:48:0747,60
10M406485Jelen JindřichSKI Skuhrov nad Bělou7400:48:2917,21
8M456591Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:48:3616,53
5M656658Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:48:4344,46
5M556796Bílý ZdeněkHvězda Pardubice5900:48:4649,06
9M456821Severa LukášSpartak Praha 47200:49:0313,90
1ZJ6970Kučerová ŠtěpánkaTJ Sokol Hradec Králové8700:49:14109,91
11M407072Vacek JiříDlouhá Třebová7700:49:2411,86
6M557182Slamiak StanislavBonbon Praha6200:49:4643,91
1Z507240Bayerová LenkaTJ Sokol Unhošť6800:49:4770,02
2ZJ7327Kičinová ErikaCafé Bajer Pardubice9100:49:59107,01
2M707431Leszkow PetrMK Hlinsko4400:51:1296,78
7M507564Svědiroh MiroslavPardubice6500:51:4933,36
1M757644Procházka MilanASK Slavia Praha4100:52:2392,08
2Z507732Jonášová ZdeňkaHradecký Spinning Klub6400:52:3956,78
2Z5578105Remarová JanaSK Chotěboř6300:53:1489,64
1Z65795Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5200:54:3084,63
10M4580107Němec VáclavPardubice7300:54:443,00
3Z558119Hellerová HanaHradec Králové6100:55:0982,06
3Z508255Šefcová EvaSki Police nad Metují6400:55:3843,00
3ZJ8348Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:56:1183,08
2Z65847Dvořáčková DagmarMoravská Slavia Brno5000:56:3576,40
7M608592Bajer MiloslavCafé Bajer Pardubice5500:57:073,00
1M808651Jantsch VítězslavEleven Run Team3500:57:0973,16
1Z608765Vykydalová BlankaAtletika Šumperk5600:57:1273,96
2M808875Doležal StanislavBK Pardubice3800:57:2372,24
12M3589104Meduna JosefKRB Chrudim8300:59:483,00
2M759061Jelínek MatějČernilov4200:59:5162,45
3M759113Kocián LuděkAVC Praha4201:00:0061,85
4Z559218Šternerová HanaHradec Králové6301:00:2061,58
2Z60934Procházková IrenaTJ Háje5701:00:4959,67
1Z709443Ročňáková MiloslavaM tým Zvole4501:01:2157,56
11MJ9588Bielčik JiříLichkov8501:01:333,00
5Z559654Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6201:01:5955,06
3M709722Pšenička JiříPardubice4601:02:1452,99
4M709883Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:03:4846,77
4M759989Bielčik JindřichLichkov4001:03:5546,31
11M4510023Fejfar AlešTJ Spartak Vrchlabí6901:05:103,00
8M5010146Krátký JosefHvězda Pardubice6501:08:563,00
6Z5510284Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:09:4324,50
5M7010352Groh StanislavAC Vrchlabí4601:10:5518,52
5M7510453Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4101:11:0218,06
3Z6010529Vacková HanaSokol Starkoč5601:11:2617,72
2Z7010660Jelínková MagdalenaČernilov4501:15:463,00
6M751076Vorel MilanSlatiňany4001:30:483,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ11Janů JanHvězda Pardubice9300:32:37104,56
2MJ22Hladík PavelHvězda Pardubice9600:33:4497,87
3M40324Khýr BronislavAC Prostějov7500:33:4797,57
4M40434Miler JiříLAWI Stars7500:34:0096,27
5M35598Exner JakubP-team Jihlava8300:34:4292,08
6MJ635Suchý MichalLAWI Stars9400:34:5191,18
7M45787Hejl RadekLetohrad7200:35:0589,78
8MJ877Hradecký JaromírSkuteč8500:35:5484,89
9MJ936Švadlenka JanLAWI Stars8600:36:0383,99
10M601042Stewart EddieSpartak Praha 45600:36:1682,69
11M451181Vokolek MichalAC Pardubice7200:36:1882,49
12M401297Kyrš KamilMST Jihlava7800:36:2182,19
13M401374Uchytil MilanKPA Pardubice7400:36:5878,50
14M351412Heller TomášHradec Králové8100:37:1177,20
14M351495Plšek RadekERA a.s.7900:37:1177,20
16M351659Šimák JanHradec Králové8300:37:2176,20
17M601717Smrčka MilošBK Říčany5400:37:3075,30
18M351857Mocek TomášAC Pardubice7900:37:3674,70
19M50199Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:37:5173,20
20M402080Čáp OndřejTJ Dobruška7400:38:2569,81
21M3521101Krmaš VáclavSOOB Spartak Rychnov n./Kn.8000:38:3369,01
22M552238Růžička VladimírÚstí nad Labem6200:38:3768,61
23M4024100Malátek AntonínPardubice7700:39:0066,31
24MJ2526Žampach MarekKPA Pardubice9100:39:2364,01
25M452616Malík VítCEWC Borovany6900:39:2863,52
26M352773Lán FilipSlavia OB Hradec Králové8000:39:5061,32
27M352890Rothanzl LukášPardubice8000:39:5361,02
28MJ29108Halbrštát TomášHvězda Pardubice9500:40:0559,82
29M503028Šourek KarelJR Running Sport6500:40:0859,52
30M353186Hrubeš PavelLázně Bohdaneč8000:40:1259,12
31M453225Ředina MilanProstějov7100:40:2358,02
32M4533103Mittner LeošPardubice7100:40:2957,42
33M603441Nenadál JaroslavPraha 15800:40:3756,62
34M503568Jokel LubomírAtlet Všestajovice6400:40:3856,52
35M553649Vacarda VladimírEleven Run Team5900:41:3650,73
36M553778Eliáš PetrHvězda Pardubice6000:42:0747,64
37MJ3814Moravec JakubJM TEAM Letohrad9900:42:1347,04
38M503915Bartoš DušanAtletika Písek6400:42:1546,84
39M554010Motálek PetrTJ Spartak Třebíč6100:42:1746,64
40M604120Januška IvanTJ Šanov5800:42:2645,74
41M604230Nečas JosefÚpice5800:42:2945,44
42M504345Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:42:5542,84
43M504462Šulc MiroslavSrnojedy6800:43:0541,84
44M654579Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:43:0841,54
45M404637Skřeček JiříSK Přerov7400:43:2939,45
46M404799Dvořák RadekPardubice7400:43:4238,15
47M654866Hájek FrantišekFGT Stolany4900:43:4537,85
48M354976Smolka AlešPardubice7900:43:5536,85
49M455071Vojtíšek TomášAC Moravská Slávia Brno7300:44:0336,05
50M355294Balada JakubPardubice8200:44:0935,45
51M455339Kalousek JanMalšovice7100:44:1534,85
52M60543Šolc VítězslavBKL Machov5700:44:3333,06
53M655693Flegl VlastimilBrtev5300:45:2028,36
54MJ57106Rybišar LadislavPardubice8600:45:3926,46
55MJ5811Říha JakubAC Pardubice0000:45:5225,17
56M406069Vaško MilanSlatiňany7800:46:1622,77
57M706256Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:47:3514,88
58M656363Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:48:0711,68
59M406485Jelen JindřichSKI Skuhrov nad Bělou7400:48:299,49
60M456591Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:48:368,79
61M656658Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:48:438,09
62M556796Bílý ZdeněkHvězda Pardubice5900:48:467,79
63M456821Severa LukášSpartak Praha 47200:49:036,09
64M407072Vacek JiříDlouhá Třebová7700:49:243,99
65M557182Slamiak StanislavBonbon Praha6200:49:463,00
66M707431Leszkow PetrMK Hlinsko4400:51:123,00
67M507564Svědiroh MiroslavPardubice6500:51:493,00
68M757644Procházka MilanASK Slavia Praha4100:52:233,00
69M4580107Němec VáclavPardubice7300:54:443,00
70M608592Bajer MiloslavCafé Bajer Pardubice5500:57:073,00
71M808651Jantsch VítězslavEleven Run Team3500:57:093,00
72M808875Doležal StanislavBK Pardubice3800:57:233,00
73M3589104Meduna JosefKRB Chrudim8300:59:483,00
74M759061Jelínek MatějČernilov4200:59:513,00
75M759113Kocián LuděkAVC Praha4201:00:003,00
76MJ9588Bielčik JiříLichkov8501:01:333,00
77M709722Pšenička JiříPardubice4601:02:143,00
78M709883Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:03:483,00
79M759989Bielčik JindřichLichkov4001:03:553,00
80M4510023Fejfar AlešTJ Spartak Vrchlabí6901:05:103,00
81M5010146Krátký JosefHvězda Pardubice6501:08:563,00
82M7010352Groh StanislavAC Vrchlabí4601:10:553,00
83M7510453Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4101:11:023,00
84M751076Vorel MilanSlatiňany4001:30:483,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z452333Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:38:42118,19
2Z55518Martincová IvanaAC Moravská Slavia Brno6300:44:0692,82
3Z455547Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:44:5588,99
4Z4059102Oriničová SimonaPardubice7800:46:0483,58
5Z456067Kopečková HanaTJ Sokol Družba Suchdol7000:46:1682,64
6ZJ6970Kučerová ŠtěpánkaTJ Sokol Hradec Králové8700:49:1468,71
7Z507240Bayerová LenkaTJ Sokol Unhošť6800:49:4766,12
8ZJ7327Kičinová ErikaCafé Bajer Pardubice9100:49:5965,18
9Z507732Jonášová ZdeňkaHradecký Spinning Klub6400:52:3952,66
10Z5578105Remarová JanaSK Chotěboř6300:53:1449,92
11Z65795Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5200:54:3043,96
12Z558119Hellerová HanaHradec Králové6100:55:0940,91
13Z508255Šefcová EvaSki Police nad Metují6400:55:3838,64
14ZJ8348Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:56:1136,06
15Z65847Dvořáčková DagmarMoravská Slavia Brno5000:56:3534,18
16Z608765Vykydalová BlankaAtletika Šumperk5600:57:1231,28
17Z559218Šternerová HanaHradec Králové6301:00:2016,56
18Z60934Procházková IrenaTJ Háje5701:00:4914,29
19Z709443Ročňáková MiloslavaM tým Zvole4501:01:2111,78
20Z559654Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6201:01:598,81
21Z5510284Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:09:433,00
22Z6010529Vacková HanaSokol Starkoč5601:11:263,00
23Z7010660Jelínková MagdalenaČernilov4501:15:463,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód