Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Kros okolo Žampachu a přes Kozince

27.10.2018, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Kros okolo Žampachu a přes Kozince
  • datum konání: 27.10.2018
  • zobrazeno již 885x
  • místo konání: Žampach
  • GPS: 50.03814N, 16.43179E
  • pořadatel: KUS – klub univerzálních sportovců Sopotnice

Sociální sítě

Místo konání

Žampach – areál zámku – Domov pod hradem
dětské kategorie od 9:15 h, start hlavního závodu v 11:20 h

Přihlášky

PŘIHLÁŠENÍ DOPŘEDU JE V ZÁJMU VÁŠ VŠECH I PRO VAŠE VLASTNÍ URYCHLENÍ NA PREZENTACI, PŘEDEM PŘIHLÁŠENÍ ZÁVODNÍKY BUDOU MÍT DOPŘEDU PŘIPRAVENÉ ČÍSLO A A JIŽ JEN ODEVZDAJÍ PROHLÁŠENÍ A ZAPLATÍ STARTOVNÉ!
Adresa pro přihlášky: renovak@renovak.cz
přihláška musí obsahovat jméno, příjmení, rok narození a případně klub / oddíl

Prezentace

v prostoru startu a cíle, od 7:45 h, prezentace každé kategorie končí 30 minut před jejím startem (pozdější přihlášení není z organizačních důvodů možné!), prezentace kategorií běžících hlavní trať do 10:50 h.

Startovné

Dětské kategorie B až I – 20,- CZK, nejmladší “AA” zdarma
dospělí 100,- CZK, dorostenci, dorostenky, junioři a juniorky 50,- CZK při písemném přihášení do 21.10.2018 do 22.00 h
dospělí 150,- CZK, dorostenci, dorostenky, junioři a juniorky 100,- CZK při písemném přihášení po 21.10.2018

Popis tratě

Náročný lesní kros vedoucí po lesních a polních cestách a částečně po místních asfaltových komunikacích okolo zříceny hradu Žampach a přes Kozince a dále kratší dětské tratě.
Značení trati závodu: trať 9,5 km – převážně jednoduché trojuhelníkové výrazné žluté šipky, trať 5 km obdobně modrými šipkami plus případné další cedule, pásky atd.

Ceny pro vítěze

ve všech kategoriích věcné ceny, v celkovém pořadí kategorií žen a mužů dále poháry pro nejlepší první 3 závodnice / závodníky, první 3 závodníci v celkovém pořadí můžu a žen na hlavní finanční ceny

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Tomáš Krejsa
tel. 603 868 944

Propozice závodu ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.xcski.cz

E-mailová adresa

renovak@renovak.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 6 let a mladší (trať 0,08 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Děvčata 6 let a mladší (trať 0,08 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Nejmladší žáci I (trať 0,692 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M12185Bříza PatrikLíšnice0900:02:38108,10
2M15215Veselý JanKB Letohrad1000:02:4698,38
3M17214Veselý JakubKB Letohrad1000:02:5093,52
4M18176Svojanovský MiroslavRudoltice 6121100:02:5291,09
5M19188Mareš OndřejKCK Jablonné nad Orlicí1000:02:5488,66
6M113194Larisch JakubSK Žamberk - kanoistika0900:03:0377,73
7M114218Kouba RadimISCAREX Junior Team Česká Třebová1100:03:0674,09
8M115225Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:03:0871,66
9M120206Štěpán JakubAtletika Žamberk1100:03:1661,94
10M121204Mihulka JiříAtletika Žamberk1100:03:1760,73
11M124205Koukol SebastianAtletika Žamberk1100:03:2254,66
12M128177Dvořák Filip-1100:03:2847,37
13M131211Pospíšil Horymír-1200:03:4032,79
Nejmladší žákyně I (trať 0,692 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z11219Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:02:33107,95
2Z13226Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0900:02:4197,91
3Z14213Svobodová KláraKB Letohrad0900:02:4494,14
4Z16216Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:02:4889,12
5Z110193Urbanová AnnaKB Letohrad0900:02:5580,33
6Z111191Macanová AnnaJakubovice1000:02:5679,08
7Z112182Václavíková DitaAK Moravská Třebová1000:02:5976,51
8Z116203Luňáčková TerezaAtletika Žamberk1000:03:1160,25
9Z117178Menzelová DenisaBiatlon Letohrad1000:03:1259,00
10Z118192Kubová KláraKB Letohrad0900:03:1357,74
11Z119184Stratilová AnnaŽamberk1000:03:1555,23
12Z122181Krausová BarboraDlouhoňovice1000:03:1851,46
13Z123186Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová1000:03:2048,95
14Z125183Stratilová EliškaŽamberk0900:03:2443,93
15Z126234Kalábová NatálieAK Moravská Třebová1100:03:2542,68
16Z127189Krejsová EliškaKUS Sopotnice1000:03:2740,17
17Z128217Krejčí JolanaAK Slovan Moravská Třebová1000:03:2838,91
18Z130223Hegerová TerezaAtletika TJ Lanškroun1100:03:3036,40
19Z132196Zemanová MagdalenaAC Choceň1400:03:4221,34
Nejmladší žáci II (trať 1,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21222Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:08:58104,31
2M22171Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:09:03102,60
3M23230Krištof JanAtletika Polička0700:09:2993,10
4M24174Mareš VítAtletika Jablonné nad Orlicí0700:09:4188,66
5M25175Macan Václav-0800:09:5185,20
6M27172Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:10:1177,92
7M28167Zeman JindřichAC Choceň0700:10:1875,34
8M210168Kraus JanŽamberk0800:10:2672,17
9M211207Zvoník ŠimonAtletika Žamberk0800:10:5860,63
10M212208Pachel JiříAtletika Žamberk0800:11:0458,52
11M215229Háp MatoušAtletika Polička0800:12:0635,92
Nejmladší žákyně II (trať 1,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z26224Matějková Viktoria ElaLubník0700:10:08111,13
2Z29233Skalická NikolActivity Lanškroun0700:10:19107,84
3Z213165Menzelová Tereza1.FC Žamberk0800:11:4581,03
4Z214170Urbánková EvaAK Moravská Třebová0800:11:4880,07
Mladší žáci (trať 3,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31161Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová0600:17:10109,92
2M34236Boháč PankrácJiskra Ústí nad Orlicí0600:18:1797,41
3M35209Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:18:4392,67
4M36238Seidl LukášAtletika Dobruška0500:20:1376,10
Mladší žákyně (trať 3,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z37156Macanová Marie-0500:20:17122,82
2Z310155Břízova Veronika-0600:24:1088,86
3Z311235Šímová KamilaSokol Líšnice0600:24:1488,32
4Z313157Larischová Anežka-0600:26:4965,67
5Z315154Krausová KarolínaAtletika Žamberk0500:28:0155,23
Starší žáci (trať 3,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M42237Bukáček MarekAtletika Polička0400:17:42119,22
2M43152Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:18:16113,40
3M4867Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:22:4767,38
Starší žákyně (trať 3,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z49200Kořínková ŠárkaAtletika Žamberk0300:23:06119,42
2Z412160Málková NikolaSK Žamberk0400:26:4890,42
3Z414159Málková KarolínaSK Žamberk0400:26:5090,16
Dorostenci (trať 6,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5158Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:26:58100,00
Dorostenky (trať 6,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z527Šilarová MichaelaLetohrad0100:34:22100,00
1Z5241Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:34:22100,00
Junioři 18-19 let (trať 9,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ3187Simon JakubPolička0000:52:18100,51
2MJ3227Holubář PatrikVENCL tým UO0000:52:3499,49
Juniorky 18-19 let (trať 9,5 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 9,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1103Vandas DanielVencl Ústí n.O.9800:41:05107,30
2MA392Janeček PavelSMT Silvini Madshus Team9000:42:4599,48
3MA577Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:44:0593,22
4MA722Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:44:5889,08
5MA8100Skotálek JanÚO9700:45:0588,53
6MA1170Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:46:3781,34
7MA1226Adamec LukášHORO Česká Třebová8700:46:4280,95
8MA1393Novotný JanPIJATLON9000:47:1978,06
9MA2079Hanousek JakubPolice nad Metují9100:50:2763,36
10MA2643Stratil PetrŽamberk8200:51:0160,70
11MA3331Krejčí MichalPísečná8500:52:3753,20
12MA3689Křivohlávek DavidGhost Team8900:53:4647,80
13MA426Fišer DavidČeské Libchavy 58, 561148000:55:0441,71
14MA47101Živný Marek3D Fitness Race Team9100:56:5133,34
15MA4978Slabý JanTvoje máma9000:58:3625,13
16MA5884Vacek Jiří-9001:07:213,00
17MA5966Mareš Jiří(J)ELITA9501:07:273,00
Muži B 40-49 let (trať 9,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB248Hejl RadekLetohrad7200:42:02105,68
2MB451Morávek VlastislavKUS Sopotnice7600:43:1799,90
3MB649Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:44:2894,43
4MB913Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:45:0991,27
5MB1499Malátek AntonínPardubice7700:47:3380,17
6MB1717Kovář MilanČeské Budějovice7400:49:4969,69
7MB188Mařík JiříŽamberk7200:49:5669,15
8MB1976Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:50:1967,38
9MB2398Roleček MilanPěčín7600:50:3965,84
10MB2556Pospíšil Tomᚎampach7800:50:5164,92
11MB3497Pražák TomášJiskra Hylváty Kuželky7100:53:0654,51
12MB4080Vebr MichalČeská Třebová7800:54:2648,35
13MB4488Simon PetrPolička7200:55:1244,81
14MB453Vacek JiříDlouhá Třebová7700:55:1744,42
15MB4675Hampl AloisOstrov7000:56:1639,87
16MB5455Zvoník PetrAtletika Žamberk7201:04:413,00
17MB5669Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:05:393,00
18MB6644Němec RadekLitomyšl7701:16:233,00
Muži C 50-59 let (trať 9,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1059Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:46:16111,71
2MC2185Suchomel Josef3DFitnessRT6700:50:2994,55
3MC2490Skalický JosefŽichlínek6200:50:4193,74
4MC2740Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:51:1691,36
5MC29102Kalous Tomᚎamberk6400:51:4689,33
6MC3510Novotný LuděkŽamberk6200:53:2682,55
7MC3836Liška PavelÚstí nad Orlicí6300:54:0479,97
8MC3995Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:54:1779,09
9MC6771Novotný Přemysl3D Fitness Race Team5901:17:353,00
Muži D 60-69 let (trať 9,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3063Šolc VítězslavBKL Machov5700:51:49116,52
2MD3718Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:54:03108,62
3MD535Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5401:03:3574,86
Muži E 70 let a starší (trať 9,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5130Křoustek KarelSKI Skuhrov nad Bělou4801:01:29129,48
2ME6211Hrobař RudolfSKP Rychnov nad Kněžnou4701:07:57111,54
3ME6919Sadílek OtaActivity Lanškroun4601:26:5458,98
Ženy A 20-34 let (trať 9,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2896Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:51:44110,38
2ZA419Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:54:5898,53
3ZA4834Kolaříková MarkétaRychnov n.K.9800:57:0091,08
4ZA5045Peterková VeronikaTJ Svitavy8401:01:2774,77
5ZA5964Krátká HanaAtletika TJ Lanškroun9501:07:2752,78
6ZA6147Dostálková AndreaPísečná (u Žamberka)8401:07:5451,13
7ZA6386Krejsová Jitka-8401:10:1342,64
8ZA6491Novotná JanaBKČS8601:10:5540,07
Ženy B 35-44 let (trať 9,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1583Nováková BarboraSokol Kunvald8300:47:34112,79
2ZB1621Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:49:42104,39
3ZB4354Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:55:1182,81
4ZB5220Dufková Šárka-8101:03:3349,89
Ženy C 45-54 let (trať 9,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2246Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:50:32140,04
2ZC6594Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6401:15:5059,96
Ženy D 55 let a starší (trať 9,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD5582Pešlová IvanaTJ Svitavy6301:05:16115,91
2ZD5725Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:06:10113,37
3ZD6824Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:21:1770,73
4ZD7060Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:37:5823,67
Trať 0,692 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z11219Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:02:33107,95
1M12185Bříza PatrikLíšnice0900:02:38108,10
2Z13226Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0900:02:4197,91
3Z14213Svobodová KláraKB Letohrad0900:02:4494,14
2M15215Veselý JanKB Letohrad1000:02:4698,38
4Z16216Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:02:4889,12
3M17214Veselý JakubKB Letohrad1000:02:5093,52
4M18176Svojanovský MiroslavRudoltice 6121100:02:5291,09
5M19188Mareš OndřejKCK Jablonné nad Orlicí1000:02:5488,66
5Z110193Urbanová AnnaKB Letohrad0900:02:5580,33
6Z111191Macanová AnnaJakubovice1000:02:5679,08
7Z112182Václavíková DitaAK Moravská Třebová1000:02:5976,51
6M113194Larisch JakubSK Žamberk - kanoistika0900:03:0377,73
7M114218Kouba RadimISCAREX Junior Team Česká Třebová1100:03:0674,09
8M115225Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:03:0871,66
8Z116203Luňáčková TerezaAtletika Žamberk1000:03:1160,25
9Z117178Menzelová DenisaBiatlon Letohrad1000:03:1259,00
10Z118192Kubová KláraKB Letohrad0900:03:1357,74
11Z119184Stratilová AnnaŽamberk1000:03:1555,23
9M120206Štěpán JakubAtletika Žamberk1100:03:1661,94
10M121204Mihulka JiříAtletika Žamberk1100:03:1760,73
12Z122181Krausová BarboraDlouhoňovice1000:03:1851,46
13Z123186Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová1000:03:2048,95
11M124205Koukol SebastianAtletika Žamberk1100:03:2254,66
14Z125183Stratilová EliškaŽamberk0900:03:2443,93
15Z126234Kalábová NatálieAK Moravská Třebová1100:03:2542,68
16Z127189Krejsová EliškaKUS Sopotnice1000:03:2740,17
17Z128217Krejčí JolanaAK Slovan Moravská Třebová1000:03:2838,91
12M128177Dvořák Filip-1100:03:2847,37
18Z130223Hegerová TerezaAtletika TJ Lanškroun1100:03:3036,40
13M131211Pospíšil Horymír-1200:03:4032,79
19Z132196Zemanová MagdalenaAC Choceň1400:03:4221,34
Trať 1,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21222Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:08:58104,31
2M22171Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:09:03102,60
3M23230Krištof JanAtletika Polička0700:09:2993,10
4M24174Mareš VítAtletika Jablonné nad Orlicí0700:09:4188,66
5M25175Macan Václav-0800:09:5185,20
1Z26224Matějková Viktoria ElaLubník0700:10:08111,13
6M27172Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:10:1177,92
7M28167Zeman JindřichAC Choceň0700:10:1875,34
2Z29233Skalická NikolActivity Lanškroun0700:10:19107,84
8M210168Kraus JanŽamberk0800:10:2672,17
9M211207Zvoník ŠimonAtletika Žamberk0800:10:5860,63
10M212208Pachel JiříAtletika Žamberk0800:11:0458,52
3Z213165Menzelová Tereza1.FC Žamberk0800:11:4581,03
4Z214170Urbánková EvaAK Moravská Třebová0800:11:4880,07
11M215229Háp MatoušAtletika Polička0800:12:0635,92
Trať 3,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31161Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová0600:17:10109,92
1M42237Bukáček MarekAtletika Polička0400:17:42119,22
2M43152Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:18:16113,40
2M34236Boháč PankrácJiskra Ústí nad Orlicí0600:18:1797,41
3M35209Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:18:4392,67
4M36238Seidl LukášAtletika Dobruška0500:20:1376,10
1Z37156Macanová Marie-0500:20:17122,82
3M4867Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:22:4767,38
1Z49200Kořínková ŠárkaAtletika Žamberk0300:23:06119,42
2Z310155Břízova Veronika-0600:24:1088,86
3Z311235Šímová KamilaSokol Líšnice0600:24:1488,32
2Z412160Málková NikolaSK Žamberk0400:26:4890,42
4Z313157Larischová Anežka-0600:26:4965,67
3Z414159Málková KarolínaSK Žamberk0400:26:5090,16
5Z315154Krausová KarolínaAtletika Žamberk0500:28:0155,23
Trať 6,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5158Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:26:58100,00
1Z527Šilarová MichaelaLetohrad0100:34:22100,00
1Z5241Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:34:22100,00
Trať 9,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1103Vandas DanielVencl Ústí n.O.9800:41:05107,30
1MB248Hejl RadekLetohrad7200:42:02105,68
2MA392Janeček PavelSMT Silvini Madshus Team9000:42:4599,48
2MB451Morávek VlastislavKUS Sopotnice7600:43:1799,90
3MA577Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:44:0593,22
3MB649Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:44:2894,43
4MA722Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:44:5889,08
5MA8100Skotálek JanÚO9700:45:0588,53
4MB913Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:45:0991,27
1MC1059Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:46:16111,71
6MA1170Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:46:3781,34
7MA1226Adamec LukášHORO Česká Třebová8700:46:4280,95
8MA1393Novotný JanPIJATLON9000:47:1978,06
5MB1499Malátek AntonínPardubice7700:47:3380,17
1ZB1583Nováková BarboraSokol Kunvald8300:47:34112,79
2ZB1621Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:49:42104,39
6MB1717Kovář MilanČeské Budějovice7400:49:4969,69
7MB188Mařík JiříŽamberk7200:49:5669,15
8MB1976Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:50:1967,38
9MA2079Hanousek JakubPolice nad Metují9100:50:2763,36
2MC2185Suchomel Josef3DFitnessRT6700:50:2994,55
1ZC2246Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:50:32140,04
9MB2398Roleček MilanPěčín7600:50:3965,84
3MC2490Skalický JosefŽichlínek6200:50:4193,74
10MB2556Pospíšil Tomᚎampach7800:50:5164,92
10MA2643Stratil PetrŽamberk8200:51:0160,70
4MC2740Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:51:1691,36
1ZA2896Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:51:44110,38
5MC29102Kalous Tomᚎamberk6400:51:4689,33
1MD3063Šolc VítězslavBKL Machov5700:51:49116,52
1MJ3187Simon JakubPolička0000:52:18100,51
2MJ3227Holubář PatrikVENCL tým UO0000:52:3499,49
11MA3331Krejčí MichalPísečná8500:52:3753,20
11MB3497Pražák TomášJiskra Hylváty Kuželky7100:53:0654,51
6MC3510Novotný LuděkŽamberk6200:53:2682,55
12MA3689Křivohlávek DavidGhost Team8900:53:4647,80
2MD3718Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:54:03108,62
7MC3836Liška PavelÚstí nad Orlicí6300:54:0479,97
8MC3995Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:54:1779,09
12MB4080Vebr MichalČeská Třebová7800:54:2648,35
2ZA419Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:54:5898,53
13MA426Fišer DavidČeské Libchavy 58, 561148000:55:0441,71
3ZB4354Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:55:1182,81
13MB4488Simon PetrPolička7200:55:1244,81
14MB453Vacek JiříDlouhá Třebová7700:55:1744,42
15MB4675Hampl AloisOstrov7000:56:1639,87
14MA47101Živný Marek3D Fitness Race Team9100:56:5133,34
3ZA4834Kolaříková MarkétaRychnov n.K.9800:57:0091,08
15MA4978Slabý JanTvoje máma9000:58:3625,13
4ZA5045Peterková VeronikaTJ Svitavy8401:01:2774,77
1ME5130Křoustek KarelSKI Skuhrov nad Bělou4801:01:29129,48
4ZB5220Dufková Šárka-8101:03:3349,89
3MD535Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5401:03:3574,86
16MB5455Zvoník PetrAtletika Žamberk7201:04:413,00
1ZD5582Pešlová IvanaTJ Svitavy6301:05:16115,91
17MB5669Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:05:393,00
2ZD5725Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:06:10113,37
16MA5884Vacek Jiří-9001:07:213,00
5ZA5964Krátká HanaAtletika TJ Lanškroun9501:07:2752,78
17MA5966Mareš Jiří(J)ELITA9501:07:273,00
6ZA6147Dostálková AndreaPísečná (u Žamberka)8401:07:5451,13
2ME6211Hrobař RudolfSKP Rychnov nad Kněžnou4701:07:57111,54
7ZA6386Krejsová Jitka-8401:10:1342,64
8ZA6491Novotná JanaBKČS8601:10:5540,07
2ZC6594Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6401:15:5059,96
18MB6644Němec RadekLitomyšl7701:16:233,00
9MC6771Novotný Přemysl3D Fitness Race Team5901:17:353,00
3ZD6824Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:21:1770,73
3ME6919Sadílek OtaActivity Lanškroun4601:26:5458,98
4ZD7060Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:37:5823,67
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1103Vandas DanielVencl Ústí n.O.9800:41:05104,16
2MB248Hejl RadekLetohrad7200:42:0299,63
3MA392Janeček PavelSMT Silvini Madshus Team9000:42:4596,21
4MB451Morávek VlastislavKUS Sopotnice7600:43:1793,67
5MA577Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:44:0589,86
6MB649Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:44:2888,03
7MA722Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:44:5885,65
8MA8100Skotálek JanÚO9700:45:0585,09
9MB913Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:45:0984,77
10MC1059Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:46:1679,45
11MA1170Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:46:3777,78
12MA1226Adamec LukášHORO Česká Třebová8700:46:4277,38
13MA1393Novotný JanPIJATLON9000:47:1974,44
14MB1499Malátek AntonínPardubice7700:47:3373,33
15MB1717Kovář MilanČeské Budějovice7400:49:4962,53
16MB188Mařík JiříŽamberk7200:49:5661,97
17MB1976Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:50:1960,14
18MA2079Hanousek JakubPolice nad Metují9100:50:2759,51
19MC2185Suchomel Josef3DFitnessRT6700:50:2959,35
20MB2398Roleček MilanPěčín7600:50:3958,55
21MC2490Skalický JosefŽichlínek6200:50:4158,40
22MB2556Pospíšil Tomᚎampach7800:50:5157,60
23MA2643Stratil PetrŽamberk8200:51:0156,81
24MC2740Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:51:1655,61
25MC29102Kalous Tomᚎamberk6400:51:4653,23
26MD3063Šolc VítězslavBKL Machov5700:51:4952,99
27MJ3187Simon JakubPolička0000:52:1850,69
28MJ3227Holubář PatrikVENCL tým UO0000:52:3449,42
29MA3331Krejčí MichalPísečná8500:52:3749,18
30MB3497Pražák TomášJiskra Hylváty Kuželky7100:53:0646,88
31MC3510Novotný LuděkŽamberk6200:53:2645,29
32MA3689Křivohlávek DavidGhost Team8900:53:4643,70
33MD3718Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:54:0342,35
34MC3836Liška PavelÚstí nad Orlicí6300:54:0442,27
35MC3995Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:54:1741,23
36MB4080Vebr MichalČeská Třebová7800:54:2640,52
37MA426Fišer DavidČeské Libchavy 58, 561148000:55:0437,50
38MB4488Simon PetrPolička7200:55:1236,86
39MB453Vacek JiříDlouhá Třebová7700:55:1736,47
40MB4675Hampl AloisOstrov7000:56:1631,78
41MA47101Živný Marek3D Fitness Race Team9100:56:5129,00
42MA4978Slabý JanTvoje máma9000:58:3620,66
43ME5130Křoustek KarelSKI Skuhrov nad Bělou4801:01:296,91
44MD535Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5401:03:353,00
45MB5455Zvoník PetrAtletika Žamberk7201:04:413,00
46MB5669Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:05:393,00
47MA5884Vacek Jiří-9001:07:213,00
48MA5966Mareš Jiří(J)ELITA9501:07:273,00
49ME6211Hrobař RudolfSKP Rychnov nad Kněžnou4701:07:573,00
50MB6644Němec RadekLitomyšl7701:16:233,00
51MC6771Novotný Přemysl3D Fitness Race Team5901:17:353,00
52ME6919Sadílek OtaActivity Lanškroun4601:26:543,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1583Nováková BarboraSokol Kunvald8300:47:34106,90
2ZB1621Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:49:4298,24
3ZC2246Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:50:3294,86
4ZA2896Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:51:4489,99
5ZA419Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:54:5876,86
6ZB4354Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:55:1175,98
7ZA4834Kolaříková MarkétaRychnov n.K.9800:57:0068,61
8ZA5045Peterková VeronikaTJ Svitavy8401:01:2750,54
9ZB5220Dufková Šárka-8101:03:3342,02
10ZD5582Pešlová IvanaTJ Svitavy6301:05:1635,05
11ZD5725Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:06:1031,39
12ZA5964Krátká HanaAtletika TJ Lanškroun9501:07:2726,18
13ZA6147Dostálková AndreaPísečná (u Žamberka)8401:07:5424,36
14ZA6386Krejsová Jitka-8401:10:1314,95
15ZA6491Novotná JanaBKČS8601:10:5512,11
16ZC6594Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6401:15:503,00
17ZD6824Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:21:173,00
18ZD7060Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:37:583,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Dobrý den, chtěl bych upozornit, že naše dcera Beáta Fišerová start.č. 186 není vůbec uvedena na výsledkové listině kategorie nejmladší žákyně I., trať 692m. Zároveň musím konstatovat, že ani pořadí závodnic v této kategorii neodpovídá reálnému výsledku na trati. Dále se domnívám, že rozhodnutí, pustit na krátkou a mokrou trať společně kategorii dívek a zároveň chlapců, bylo velmi nešťastné. A to nejen z důvodu počasí, ale i charakteru trati např. přeběh úzkého mostku . Nechci být přehnaně kritický, jen jsem chtěl, aby mnou uvedené nesrovnalosti věděl pořadatel závodu a mohl učinit případně změny v dalších ročnících. Fišer R.
Fiser.roman
Beata Fiserova doplnena.
team
Po spolupráci s pořadatelem zveřejňujeme snad už definitivní verzi výsledků...
iscarex

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód