Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX pohár 2018ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Jiřetín - Jedlová

14.4.2018, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Jiřetín - Jedlová
  • datum konání: 14.4.2018
  • zobrazeno již 455x
  • pořadatel: rodina Krupkova

Sociální sítě

Místo konání

sportovní areál Jiřetín pod Jedlovou
13:00 hodin

Přihlášky

na místě od 11 hodin

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 6 km
Převýšení: 340 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

David Krupka
tel. 607 191 545

Propozice ve formátu PDF

E-mailová adresa

davidkrupka@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
15.4.2017TP CONSULTING Cena Tolštejnského panství65
9.4.2016Jiřetín - Jedlová79
11.4.2015Jiřetín - Jedlová79
12.4.2014Jiřetín - Jedlová73
13.4.2013Cena Tolštejnského panství, Jiřetín - Jedlová63
14.4.2012Cena Tolštejnského panství - Memoriál Milana Krupky106
16.4.2011Cena Tolštejnského panství Jiřetín - Jedlová62
17.4.2010Cena Tolštejnského panství (Jiřetín - Jedlová)90
22.8.2009Jiřetín - Jedlová (kvalifikace na MS)86
18.4.2009Cena Tolštejnského panství (Jiřetín - Jedlová)79
19.4.2008Cena Tolštejnského panství (Jiřetín - Jedlová)81
21.4.2007Jiřetín - Jedlová, CENA TOLŠTEJNSKÉHO PANSTVÍ68
15.4.2006Jiřetín - Jedlová CENA TOLŠTEJNSKÉHO PANSTVÍ64
16.4.2005Jiřetín - Jedlová MČR veteránů116
17.4.2004Jiřetín - Jedlová59
19.4.2003Jiřetín - Jedlová50
25.5.2002Jiřetín pod Jedlovou - Jedlová43
26.5.2001Jiřetín - Jedlová25
22.5.1999Jiřetín pod Jedlovou - Jedlová31

Statistika závodu Jiřetín - Jedlová

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 1319

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šír Václav4818
Brunclík Ivo5817
Javůrek Jiří4814
Stránský Aleš6013
Vraštilová Miloslava5613
Paulů Blanka5413
Jirásková Eva6412
Bém František2712
Trejbal Karel5112
Vacarda Vladimír5912
Šimůnek Jan8211
Šrachta Vladimír6011
Horáček Michal7511
Chroust Jan6010
Vacek Martin6910
Zoubek Zdeněk6910
Kavalír Josef8210
Janík Tomáš6810
Gombita Josef5810
Ježek Přemysl829
Kadavý Jan479
Valenta Michal629
Jelínek Karel519
Turek Martin808
Plecháček Jiří448
Šimůnek Jan498
Kalvoda Břetislav558
Šmída Oldřich488
Merta Jaroslav358
Mannlová Jana808
Winterová Alena498
Šesták Karel717
Lanča Milan737
Škrabálek Jan707
Tomíček Josef597
Zoubek Jiří657
Klampflová Eva647
Flegl Vlastimil537
Záhorský Pavel827
Kebrle Milan757
Hahn Claudia637
Urbánek Jiří567
Motl Ondřej946
Tučný Jan476
Sládek Karel456
Stránská Adéla916
Vlachynská Libuše626
Novotný Jiří716
Stezka Martin846
Ulich Petr686

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ322Srbecký FilipActive Tour Cycling Team9900:26:4835
2MJ2523Plášil MatějTJ Sokol Senohraby9900:33:0231
3MJ3424Gajdoš MatyášTJ Rumburk0000:35:1027
4MJ7025Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:46:0524
Muži A (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA126Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:26:1235
2MA427Flegl VlastimilAO Spartak Vrchlabí8600:27:1631
3MA528Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:28:2727
4MA729Nechvíl PetrAC Choceň9100:29:0224
5MA1330Moravec JiříJM Team9600:30:1922
6MA1431Matoušek OndřejŽižkovský tygři8800:30:3220
7MA2032Clemenz SilvioPSV Zittau7900:31:44-
8MA2733Hriadel JaroslavŠneci Chřibská9700:33:1719
9MA3234Novák JaroslavActive Tour Cycling Team Jiřetín7900:34:4718
10MA3635Petrányi RadoslavBonbon Praha8600:35:3317
11MA4236Schlechter VojtěchŽižkovský tygři8200:36:1816
12MA4937Foltman RadimDENSO Liberec7900:37:3215
13MA5338Chvojka JiříKNT - TUL Liberec8100:39:2214
14MA5539Kmecík TomášSRT Mikulášovice8000:40:1013
15MA5840Homolka KarelKrásná Lípa8100:40:2512
16MA6741Souček TomášTP Consulting Liberec8300:44:1511
17MA6842Maruška MiroslavTP Consulting Liberec8400:44:2210
Muži B (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB243Vagenknecht FrantišekAster Jičín7700:26:2735
2MB644Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:28:4331
3MB1045Záruba JanSix Monkeys7700:29:3527
4MB1246Haufert ArnoštVarnsdorf7200:29:5824
5MB1747Novotný JiříDukla Liberec7100:31:2322
6MB1848Bartoš DaliborLIAZ Jablonec7500:31:3720
7MB2349Schejbal PetrLiberec7100:32:4719
8MB2650Suchý PavelRC Falkenštejn Krásná Lípa6900:33:1018
9MB2851Šesták KarelKasper SWIX Team Trutnov7100:33:2417
10MB3152Oberländer JanTJ Sokol Senohraby7500:34:1916
11MB3653Kalousek JanHradec Králové7100:35:3315
12MB3854Hofman JaroslavRC Falkenštejn Krásná Lípa7100:35:3914
13MB4855Věchet LadislavČeská Lípa7000:37:2213
14MB6056Ryšavý PetrDolní Podluží7500:40:4912
Muži C (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC957Ulich PetrMT Dobruška6800:29:2835
2MC1158Buřil FrantišekVidochov6600:29:5131
3MC1559Vacarda VladimírELEVEN Run Team5900:30:4127
4MC1960Mazač JaroslavWIKOV Hronov6800:31:4324
5MC2161Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:32:0422
6MC2262Bezchleba KarelJiřetín pod Jedlovou6100:32:2320
7MC4063Šrachta VladimírKV Klíč6000:35:5819
8MC4164Chroust JanRC Falkenštejn Krásná Lípa6000:36:0418
9MC4465Janík TomášSTONA Teplice6800:36:4417
10MC4766Valenta MichalPrales Tužín6200:37:1716
11MC5267Slamiak StanislavBonbon Praha6200:39:0415
12MC5468Plaček TomášASK Děčín6300:39:3514
13MC6269Stránský JiříCvikov6300:41:4113
Muži D (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD870Smrčka MilošBK Říčany5400:29:1635
2MD3371Gombita JosefMost5800:34:5631
3MD3572Šolc VítězslavBKL Machov5700:35:1927
4MD4573Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:37:0824
5MD5074Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:38:2222
6MD5775Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:40:2020
7MD7376Souček JanTP Consulting Liberec5600:49:1119
Muži E (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME2977Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:33:2735
2ME5178Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:38:3631
3ME6179Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:40:5627
Juniorky (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ761Dolejšová PavlaJiřetín pod Jedlovou0700:52:4535
Ženy A (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA392Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:35:5135
2ZA433Schlechterová LenkaSKP Ústí nad Labem8400:36:3331
3ZA564Součková MarkétaRBZ Praha8700:40:1327
4ZA665Hamouzová MichaelaŽižkovský Tygři9200:44:0524
5ZA726Klimešová PavlínaČelákovice9400:47:5722
6ZA757Vindušková JiřinaJM Team9800:52:2720
Ženy B (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB248Fanturová LenkaPraha USK FTVS7800:33:0035
2ZB649Bařtipánová IvanaBonbon7400:42:5931
3ZB7110Kollertová EvaMT Kliky8300:46:4027
4ZB7411Blumentritová SimonaAdventní běhání7800:49:1924
5ZB7912Bečvárovská PetraTP Consulting Liberec7501:03:5122
Ženy C (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1613Klimešová JanaUSK Praha7000:30:5835
2ZC4614Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:37:1431
3ZC6315Jirásková EvaMaratonstav Úpice6400:42:1027
4ZC6516Jandourková GabrielaNeratovice7300:43:5524
5ZC6917Hauschková DagmarPolice nad Metují6500:45:4822
Ženy D (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD3018Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:33:4935
2ZD5919Vlachynská LibušeBar který neexistuje6200:40:3631
3ZD7720Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:54:2227
4ZD7821Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:57:0624
Trať 6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA126Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:26:1235
1MB243Vagenknecht FrantišekAster Jičín7700:26:2735
1MJ322Srbecký FilipActive Tour Cycling Team9900:26:4835
2MA427Flegl VlastimilAO Spartak Vrchlabí8600:27:1631
3MA528Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:28:2727
2MB644Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:28:4331
4MA729Nechvíl PetrAC Choceň9100:29:0224
1MD870Smrčka MilošBK Říčany5400:29:1635
1MC957Ulich PetrMT Dobruška6800:29:2835
3MB1045Záruba JanSix Monkeys7700:29:3527
2MC1158Buřil FrantišekVidochov6600:29:5131
4MB1246Haufert ArnoštVarnsdorf7200:29:5824
5MA1330Moravec JiříJM Team9600:30:1922
6MA1431Matoušek OndřejŽižkovský tygři8800:30:3220
3MC1559Vacarda VladimírELEVEN Run Team5900:30:4127
1ZC1613Klimešová JanaUSK Praha7000:30:5835
5MB1747Novotný JiříDukla Liberec7100:31:2322
6MB1848Bartoš DaliborLIAZ Jablonec7500:31:3720
4MC1960Mazač JaroslavWIKOV Hronov6800:31:4324
7MA2032Clemenz SilvioPSV Zittau7900:31:44-
5MC2161Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:32:0422
6MC2262Bezchleba KarelJiřetín pod Jedlovou6100:32:2320
7MB2349Schejbal PetrLiberec7100:32:4719
1ZB248Fanturová LenkaPraha USK FTVS7800:33:0035
2MJ2523Plášil MatějTJ Sokol Senohraby9900:33:0231
8MB2650Suchý PavelRC Falkenštejn Krásná Lípa6900:33:1018
8MA2733Hriadel JaroslavŠneci Chřibská9700:33:1719
9MB2851Šesták KarelKasper SWIX Team Trutnov7100:33:2417
1ME2977Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:33:2735
1ZD3018Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:33:4935
10MB3152Oberländer JanTJ Sokol Senohraby7500:34:1916
9MA3234Novák JaroslavActive Tour Cycling Team Jiřetín7900:34:4718
2MD3371Gombita JosefMost5800:34:5631
3MJ3424Gajdoš MatyášTJ Rumburk0000:35:1027
3MD3572Šolc VítězslavBKL Machov5700:35:1927
11MB3653Kalousek JanHradec Králové7100:35:3315
10MA3635Petrányi RadoslavBonbon Praha8600:35:3317
12MB3854Hofman JaroslavRC Falkenštejn Krásná Lípa7100:35:3914
1ZA392Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:35:5135
7MC4063Šrachta VladimírKV Klíč6000:35:5819
8MC4164Chroust JanRC Falkenštejn Krásná Lípa6000:36:0418
11MA4236Schlechter VojtěchŽižkovský tygři8200:36:1816
2ZA433Schlechterová LenkaSKP Ústí nad Labem8400:36:3331
9MC4465Janík TomášSTONA Teplice6800:36:4417
4MD4573Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:37:0824
2ZC4614Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:37:1431
10MC4766Valenta MichalPrales Tužín6200:37:1716
13MB4855Věchet LadislavČeská Lípa7000:37:2213
12MA4937Foltman RadimDENSO Liberec7900:37:3215
5MD5074Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:38:2222
2ME5178Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:38:3631
11MC5267Slamiak StanislavBonbon Praha6200:39:0415
13MA5338Chvojka JiříKNT - TUL Liberec8100:39:2214
12MC5468Plaček TomášASK Děčín6300:39:3514
14MA5539Kmecík TomášSRT Mikulášovice8000:40:1013
3ZA564Součková MarkétaRBZ Praha8700:40:1327
6MD5775Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:40:2020
15MA5840Homolka KarelKrásná Lípa8100:40:2512
2ZD5919Vlachynská LibušeBar který neexistuje6200:40:3631
14MB6056Ryšavý PetrDolní Podluží7500:40:4912
3ME6179Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:40:5627
13MC6269Stránský JiříCvikov6300:41:4113
3ZC6315Jirásková EvaMaratonstav Úpice6400:42:1027
2ZB649Bařtipánová IvanaBonbon7400:42:5931
4ZC6516Jandourková GabrielaNeratovice7300:43:5524
4ZA665Hamouzová MichaelaŽižkovský Tygři9200:44:0524
16MA6741Souček TomášTP Consulting Liberec8300:44:1511
17MA6842Maruška MiroslavTP Consulting Liberec8400:44:2210
5ZC6917Hauschková DagmarPolice nad Metují6500:45:4822
4MJ7025Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:46:0524
3ZB7110Kollertová EvaMT Kliky8300:46:4027
5ZA726Klimešová PavlínaČelákovice9400:47:5722
7MD7376Souček JanTP Consulting Liberec5600:49:1119
4ZB7411Blumentritová SimonaAdventní běhání7800:49:1924
6ZA757Vindušková JiřinaJM Team9800:52:2720
1ZJ761Dolejšová PavlaJiřetín pod Jedlovou0700:52:4535
3ZD7720Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:54:2227
4ZD7821Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:57:0624
5ZB7912Bečvárovská PetraTP Consulting Liberec7501:03:5122
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA126Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:26:1235
2MB243Vagenknecht FrantišekAster Jičín7700:26:2731
3MJ322Srbecký FilipActive Tour Cycling Team9900:26:4827
4MA427Flegl VlastimilAO Spartak Vrchlabí8600:27:1624
5MA528Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:28:2722
6MB644Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:28:4320
7MA729Nechvíl PetrAC Choceň9100:29:0219
8MD870Smrčka MilošBK Říčany5400:29:1618
9MC957Ulich PetrMT Dobruška6800:29:2817
10MB1045Záruba JanSix Monkeys7700:29:3516
11MC1158Buřil FrantišekVidochov6600:29:5115
12MB1246Haufert ArnoštVarnsdorf7200:29:5814
13MA1330Moravec JiříJM Team9600:30:1913
14MA1431Matoušek OndřejŽižkovský tygři8800:30:3212
15MC1559Vacarda VladimírELEVEN Run Team5900:30:4111
16MB1747Novotný JiříDukla Liberec7100:31:2310
17MB1848Bartoš DaliborLIAZ Jablonec7500:31:379
18MC1960Mazač JaroslavWIKOV Hronov6800:31:438
19MC2161Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:32:047
20MC2262Bezchleba KarelJiřetín pod Jedlovou6100:32:236
21MB2349Schejbal PetrLiberec7100:32:475
22MJ2523Plášil MatějTJ Sokol Senohraby9900:33:024
23MB2650Suchý PavelRC Falkenštejn Krásná Lípa6900:33:103
24MA2733Hriadel JaroslavŠneci Chřibská9700:33:172
25MB2851Šesták KarelKasper SWIX Team Trutnov7100:33:241
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1613Klimešová JanaUSK Praha7000:30:5835
2ZB248Fanturová LenkaPraha USK FTVS7800:33:0031
3ZD3018Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:33:4927
4ZA392Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:35:5124
5ZA433Schlechterová LenkaSKP Ústí nad Labem8400:36:3322
6ZC4614Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:37:1420
7ZA564Součková MarkétaRBZ Praha8700:40:1319
8ZD5919Vlachynská LibušeBar který neexistuje6200:40:3618
9ZC6315Jirásková EvaMaratonstav Úpice6400:42:1017
10ZB649Bařtipánová IvanaBonbon7400:42:5916
11ZC6516Jandourková GabrielaNeratovice7300:43:5515
12ZA665Hamouzová MichaelaŽižkovský Tygři9200:44:0514
13ZC6917Hauschková DagmarPolice nad Metují6500:45:4813
14ZB7110Kollertová EvaMT Kliky8300:46:4012
15ZA726Klimešová PavlínaČelákovice9400:47:5711
16ZB7411Blumentritová SimonaAdventní běhání7800:49:1910
17ZA757Vindušková JiřinaJM Team9800:52:279
18ZJ761Dolejšová PavlaJiřetín pod Jedlovou0700:52:458
19ZD7720Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:54:227
20ZD7821Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:57:066
21ZB7912Bečvárovská PetraTP Consulting Liberec7501:03:515

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

viz: https://www.svetbehu.cz/vysledky/19047-jiretin-jedlova/
jan.kalousek
Skvěle odvedená práce!
jmaja

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód