Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX pohár 2018ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Horní Maršov - Pomezní Boudy

21.4.2018, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Horní Maršov - Pomezní Boudy
  • datum konání: 21.4.2018
  • zobrazeno již 410x
  • pořadatel: Jiskra Horní Maršov

Sociální sítě

Místo konání

hřiště TJ Horní Maršov
10:00 hodin

Popis tratě

Délka: 13,6 km
Převýšení: 540 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jiří Kostadinov
tel.776 623 882

Internetové stránky

http://www.jiskrahornimarsov.cz

E-mailová adresa

jiri.kostadinov@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
22.4.2017VC Krkonoš Horní Maršov - Pomezní Boudy62
23.4.2016VC Krkonoš H. Maršov - P. Boudy - kvalifikace na Světový pohár mládeže82
25.4.2015Horní Maršov - Pomezní Boudy78
26.4.2014Horní Maršov - Pomezní Boudy62
27.4.2013VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy64
23.4.2011VC KRKONOŠ Horní Maršov - Pomezní Boudy67
25.4.2009VC KRKONOŠ - Horní Maršov - Pomezní boudy72
26.4.2008VC KRKONOŠ - Horní Maršov - Pomezní boudy82
28.4.2007VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy98
22.4.2006VC Krkonoš - Horní Maršov - Pomezní Boudy76
30.4.2005Horní Maršov - Pomezní Boudy91
24.4.2004Horní Maršov - Pomezní Boudy93
26.4.2003Horní Maršov - Pomezní Boudy100
20.4.2002Velká cena Krkonoš144
21.4.2001Velká cena Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy74
22.4.2000Velká Cena Krkonoš88
17.4.1999Velká cena Krkonoš99
18.4.1998Velká cena Krkonoš103
19.4.1997VC Krkonoš - Horní Maršov81
20.4.1996VC KRKONOŠ - Horní Maršov76
22.4.1995Velká cena Krkonoš - Horní Maršov63
23.4.1994VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy76
17.4.1993Horní Maršov - Pomezní boudy72
18.4.1992Horní Maršov - Pomezní Boudy63
20.4.1991Horní Maršov - Pomezní Boudy61
21.4.1990Horní Maršov - Pomezní Boudy58
22.4.1989Velká cena Krkonoš - Horní Maršov- Pomezní boudy55

Statistika závodu Horní Maršov - Pomezní Boudy

  • ročníků: 28
  • závodníků na všech ročnících: 2140

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4826
Pechek František5321
Tichý Pavel6319
Lanta Jiří4419
Paulů Blanka5418
Tučný Jan4716
Mach Václav5516
Trnka Milan5616
Čipera Radek6415
Holub Petr6615
Brunclík Ivo5815
Zoubek Zdeněk6915
Mazač Jaroslav6815
Ulich Petr6814
Marek František4113
Šklíba Karel5013
Linhart Miloš4413
Vašíček Martin7113
Novotná Eva4813
Šimůnek Jan4913
Vítek Miroslav7212
Šmída Oldřich4812
Fátor Miloslav6411
Miles Petr3711
Nečas Josef5811
Hlusička Josef3811
Krejcar Petr4511
Vojáček Pavel5111
Šteinc Ludvík4111
Rücker Oldřich5510
Hynek Petr6310
Šrutek Stanislav5810
Vraštilová Miloslava5610
Pešek Milan6010
Bolehovský Pavel7110
Šesták Karel7110
Havlíček Zdeněk3510
Zahradník Jan5610
Kynčl Stanislav649
Klimeš Bedřich569
Vacková Hana569
Vacarda Vladimír599
Cejzlar Roman719
Kavan Ivan509
Jirásková Eva649
Sadílek Ota469
Karlík Michal648
Vanta Josef628
Čermáková Martina808
Svatoš Otakar348

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 13,6 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2135Provazník JosefČKS Ski Jilemnice9901:10:11105
Muži A (trať 13,6 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA113Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:58:37105
2MA565Hruška JanKasper Swix Team8901:01:0093
3MA1345Moravec JiříJM Team9601:06:0981
4MA1469Mašek PetrSpartak Vrchlabí7901:06:2772
5MA1749Jirka JanAC Náchod8301:07:0066
6MA2272Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8201:10:3760
7MA3062Buchtík AlešABND Racing Team8201:12:5457
8MA3775Labuda TomášMladé Buky9601:14:4654
9MA3811Šplíchal JanSokol Valteřice8301:15:0551
10MA5025Sýkora MartinSedmikráska7901:20:4448
11MA5574Bouček Tomáš-9701:26:3345
12MA575Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8201:28:4442
Muži B (trať 13,6 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB364Záveský VojtěchLázně Bělohrad7801:00:23105
2MB415Malý JanEleven Run Team7301:00:4093
3MB732Hurdálek RobertTJ Trutnov7801:01:4581
4MB870Záruba JanSix Monkeys Praha7701:02:0372
5MB973Peška TomášKasper Swix Team7401:02:3566
6MB1568Hak TomášVítězná7801:06:2860
7MB1650Polej JiříHronov7101:06:4757
8MB2018Čamek PetrSedmikráska7701:09:4954
9MB2320Odvárka JiříTJ Jiskra Horní Maršov7701:11:1651
10MB2453Šesták KarelKasper Trutnov7101:11:2548
11MB2826Šír VladimírKJB Jilemnice7601:12:0945
12MB2979Maravaud Yannick-7101:12:4542
13MB3177Škoda AlešOlfincar Ski Team7501:13:0739
14MB4078Friede JanWikov Hronov7701:16:2536
15MB4755Lhota AlešPivovar Miletín7801:20:0033
16MB6029Tomášek Filip7801:30:5230
Muži C (trať 13,6 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC224Jančík BořekSVARTES Hořice6400:59:32105
2MC658Ulich PetrMT Dobruška6801:01:1493
3MC105Vacarda VladimírEleven Run Team5901:02:5981
4MC1114Buřil FrantišekVidochov6601:04:4872
5MC1817Veselý PavelAlcaton H.Rokytnice6601:08:1366
6MC1946Mazač JaroslavWikov Hronov6801:08:3960
7MC2527Čipera RadekRadvanice6401:11:4457
8MC3422Vanta JosefTriclub Dobruška6201:13:2954
9MC3630Koutník LumírA.O.Spartak Vrchlabí6701:14:2351
10MC4244Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:17:5248
11MC4552Leplt JiříRun 4 Fun6101:19:3445
12MC4648Chroust JanRC Krásná Lípa6001:19:3942
13MC5160Tichý PavelAC Náchod6301:21:2439
14MC5640Prudký PavelBK Chýně6601:28:4036
Muži D (trať 13,6 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD261Nečas JosefÚpice5801:11:47105
2MD3234Gombita JosefMost5801:13:1293
3MD358Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5301:13:3581
4MD396Šolc VítězslavBKL Machov5701:15:2772
5MD444Šrůtek StanislavMaratonstav Úpice5801:19:1266
6MD5366Jelínek KarelPSK Olymp Praha5101:23:5760
7MD5438Trnka MilanKasper Swix Team5601:25:0257
8MD5857Kučera ZdeněkAC Náchod5501:29:4354
Muži E (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME13Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:26:19105
2ME37Javůrek JiříMaratonstav Úpice4800:31:5893
3ME436Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice4800:32:4381
4ME79Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:36:5072
5ME1333Groh StanislavAC Vrchlabí4600:44:5966
Juniorky (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ516Malá SáraLSK Lomnice n.Popelkou0300:35:44105
2ZJ1142Kubasová LeonaMaratonstav Úpice0400:44:3493
3ZJ1239Malá GabrielaMaratonstav Úpice0500:44:3581
4ZJ1467Malá KateřinaMaratonstav Úpice0400:45:1872
Ženy A (trať 13,6 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3361Weissová Gabriela-9101:13:22105
2ZA4154Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:17:3493
3ZA6328Křepelková MartaTJ Jiskra Harrachov9101:36:3181
4ZA6541Vindušková JiřinaJM Team9801:53:3772
Ženy B (trať 13,6 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2763Hájková RenataMaratonstav Úpice7501:12:00105
2ZB4321Sýkorová ŠárkaSedmikráska IN LIFE7601:18:2593
3ZB4947Hájková EliškaAC Čimelice8201:20:2081
4ZB5956Vondráčková MarkétaNorská móda Pec p.Sněžkou7601:30:2372
5ZB6219Šafusová LídaSedmikráska IN LIFE7701:35:4566
6ZB6423Čamková JitkaSedmikráska IN LIFE7701:46:1060
Ženy C (trať 13,6 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1271Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7201:05:58105
2ZC4859Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:20:1593
3ZC5231Kábrtová JitkaSokol Studnice7101:21:2781
4ZC6126Strnádková JanaDolní Kalná7101:32:4172
Ženy D (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD245Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:27:58105
2ZD62Vacková HanaSokol Starkoč5600:36:2093
3ZD810Friebelová EvaMaratonstav Úpice6200:37:4581
4ZD937Šternerová HanaHradec Králové6300:40:2872
5ZD1012Vraštilová MiloslavaMaratonstav Úpice5600:44:1166
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME13Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:26:19105
1ZD245Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:27:58105
2ME37Javůrek JiříMaratonstav Úpice4800:31:5893
3ME436Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice4800:32:4381
1ZJ516Malá SáraLSK Lomnice n.Popelkou0300:35:44105
2ZD62Vacková HanaSokol Starkoč5600:36:2093
4ME79Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:36:5072
3ZD810Friebelová EvaMaratonstav Úpice6200:37:4581
4ZD937Šternerová HanaHradec Králové6300:40:2872
5ZD1012Vraštilová MiloslavaMaratonstav Úpice5600:44:1166
2ZJ1142Kubasová LeonaMaratonstav Úpice0400:44:3493
3ZJ1239Malá GabrielaMaratonstav Úpice0500:44:3581
5ME1333Groh StanislavAC Vrchlabí4600:44:5966
4ZJ1467Malá KateřinaMaratonstav Úpice0400:45:1872
Trať 13,6 km, 540 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA113Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:58:37105
1MC224Jančík BořekSVARTES Hořice6400:59:32105
1MB364Záveský VojtěchLázně Bělohrad7801:00:23105
2MB415Malý JanEleven Run Team7301:00:4093
2MA565Hruška JanKasper Swix Team8901:01:0093
2MC658Ulich PetrMT Dobruška6801:01:1493
3MB732Hurdálek RobertTJ Trutnov7801:01:4581
4MB870Záruba JanSix Monkeys Praha7701:02:0372
5MB973Peška TomášKasper Swix Team7401:02:3566
3MC105Vacarda VladimírEleven Run Team5901:02:5981
4MC1114Buřil FrantišekVidochov6601:04:4872
1ZC1271Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7201:05:58105
3MA1345Moravec JiříJM Team9601:06:0981
4MA1469Mašek PetrSpartak Vrchlabí7901:06:2772
6MB1568Hak TomášVítězná7801:06:2860
7MB1650Polej JiříHronov7101:06:4757
5MA1749Jirka JanAC Náchod8301:07:0066
5MC1817Veselý PavelAlcaton H.Rokytnice6601:08:1366
6MC1946Mazač JaroslavWikov Hronov6801:08:3960
8MB2018Čamek PetrSedmikráska7701:09:4954
1MJ2135Provazník JosefČKS Ski Jilemnice9901:10:11105
6MA2272Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8201:10:3760
9MB2320Odvárka JiříTJ Jiskra Horní Maršov7701:11:1651
10MB2453Šesták KarelKasper Trutnov7101:11:2548
7MC2527Čipera RadekRadvanice6401:11:4457
1MD261Nečas JosefÚpice5801:11:47105
1ZB2763Hájková RenataMaratonstav Úpice7501:12:00105
11MB2826Šír VladimírKJB Jilemnice7601:12:0945
12MB2979Maravaud Yannick-7101:12:4542
7MA3062Buchtík AlešABND Racing Team8201:12:5457
13MB3177Škoda AlešOlfincar Ski Team7501:13:0739
2MD3234Gombita JosefMost5801:13:1293
1ZA3361Weissová Gabriela-9101:13:22105
8MC3422Vanta JosefTriclub Dobruška6201:13:2954
3MD358Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5301:13:3581
9MC3630Koutník LumírA.O.Spartak Vrchlabí6701:14:2351
8MA3775Labuda TomášMladé Buky9601:14:4654
9MA3811Šplíchal JanSokol Valteřice8301:15:0551
4MD396Šolc VítězslavBKL Machov5701:15:2772
14MB4078Friede JanWikov Hronov7701:16:2536
2ZA4154Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:17:3493
10MC4244Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:17:5248
2ZB4321Sýkorová ŠárkaSedmikráska IN LIFE7601:18:2593
5MD444Šrůtek StanislavMaratonstav Úpice5801:19:1266
11MC4552Leplt JiříRun 4 Fun6101:19:3445
12MC4648Chroust JanRC Krásná Lípa6001:19:3942
15MB4755Lhota AlešPivovar Miletín7801:20:0033
2ZC4859Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:20:1593
3ZB4947Hájková EliškaAC Čimelice8201:20:2081
10MA5025Sýkora MartinSedmikráska7901:20:4448
13MC5160Tichý PavelAC Náchod6301:21:2439
3ZC5231Kábrtová JitkaSokol Studnice7101:21:2781
6MD5366Jelínek KarelPSK Olymp Praha5101:23:5760
7MD5438Trnka MilanKasper Swix Team5601:25:0257
11MA5574Bouček Tomáš-9701:26:3345
14MC5640Prudký PavelBK Chýně6601:28:4036
12MA575Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8201:28:4442
8MD5857Kučera ZdeněkAC Náchod5501:29:4354
4ZB5956Vondráčková MarkétaNorská móda Pec p.Sněžkou7601:30:2372
16MB6029Tomášek Filip7801:30:5230
4ZC6126Strnádková JanaDolní Kalná7101:32:4172
5ZB6219Šafusová LídaSedmikráska IN LIFE7701:35:4566
3ZA6328Křepelková MartaTJ Jiskra Harrachov9101:36:3181
6ZB6423Čamková JitkaSedmikráska IN LIFE7701:46:1060
4ZA6541Vindušková JiřinaJM Team9801:53:3772
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA113Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:58:37105
2MC224Jančík BořekSVARTES Hořice6400:59:3293
3MB364Záveský VojtěchLázně Bělohrad7801:00:2381
4MB415Malý JanEleven Run Team7301:00:4072
5MA565Hruška JanKasper Swix Team8901:01:0066
6MC658Ulich PetrMT Dobruška6801:01:1460
7MB732Hurdálek RobertTJ Trutnov7801:01:4557
8MB870Záruba JanSix Monkeys Praha7701:02:0354
9MB973Peška TomášKasper Swix Team7401:02:3551
10MC105Vacarda VladimírEleven Run Team5901:02:5948
11MC1114Buřil FrantišekVidochov6601:04:4845
12MA1345Moravec JiříJM Team9601:06:0942
13MA1469Mašek PetrSpartak Vrchlabí7901:06:2739
14MB1568Hak TomášVítězná7801:06:2836
15MB1650Polej JiříHronov7101:06:4733
16MA1749Jirka JanAC Náchod8301:07:0030
17MC1817Veselý PavelAlcaton H.Rokytnice6601:08:1327
18MC1946Mazač JaroslavWikov Hronov6801:08:3924
19MB2018Čamek PetrSedmikráska7701:09:4921
20MJ2135Provazník JosefČKS Ski Jilemnice9901:10:1118
21MA2272Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8201:10:3715
22MB2320Odvárka JiříTJ Jiskra Horní Maršov7701:11:1612
23MB2453Šesták KarelKasper Trutnov7101:11:259
24MC2527Čipera RadekRadvanice6401:11:446
25MD261Nečas JosefÚpice5801:11:473
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1271Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7201:05:58105
2ZB2763Hájková RenataMaratonstav Úpice7501:12:0093
3ZA3361Weissová Gabriela-9101:13:2281
4ZA4154Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:17:3472
5ZB4321Sýkorová ŠárkaSedmikráska IN LIFE7601:18:2566
6ZC4859Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:20:1560
7ZB4947Hájková EliškaAC Čimelice8201:20:2057
8ZC5231Kábrtová JitkaSokol Studnice7101:21:2754
9ZB5956Vondráčková MarkétaNorská móda Pec p.Sněžkou7601:30:2351
10ZC6126Strnádková JanaDolní Kalná7101:32:4148
11ZB6219Šafusová LídaSedmikráska IN LIFE7701:35:4545
12ZA6328Křepelková MartaTJ Jiskra Harrachov9101:36:3142
13ZB6423Čamková JitkaSedmikráska IN LIFE7701:46:1039
14ZA6541Vindušková JiřinaJM Team9801:53:3736

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 80%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
96%

Názory na závod

Dobrý večer, chtěla bych požádat o změnu roku narození u Jiřina Vindušková - Ženy A, správně je 1998. Děkuji
jirina.vin
Vinduskova opravena.
team

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód