Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX pohár 2018ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Děvín

19.5.2018, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Děvín
  • datum konání: 19.5.2018
  • zobrazeno již 542x
  • pořadatel: AK Perná

Sociální sítě

Místo konání

Perná u kostela
11:00 hodin (Juniorky,muži nad 70 let, ženy nad 55 let: 6,3 km převýšení 400 m start v 11:15 u Klentnice)

Přihlášky

Online registrace na Běhej.com do 14.5. 2018

Prezentace

Kulturní dům Perná od 9 hodin

Startovné

Děti 60 Kč, hlavní závod předem 100 kč, na místě 150 Kč

Popis tratě

Délka: hlavní závod 9,3 km
Převýšení: 600 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

František Kolínek
tel. 606 527 724

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

elekol@centrum.cz

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9,3 km, 600 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ33125Moravec JanJM Team Letohrad0201:05:5870
2MJ3749Klíč FrantišekBoskovice0201:11:0362
Muži A (trať 9,3 km, 600 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA212Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:46:4870
2MA450Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:48:5662
3MA7133Moravec JiříJM Team Letohrad9600:50:4954
4MA1496Buchtík AlešABND Racing Team8200:55:0848
5MA2228Šplíchal JanSokol Valteřice8300:58:3544
6MA2810Lorenc MarekMěnín8701:02:1240
7MA29145Knotek David-8201:02:2338
8MA3553Stříbrný MartinBrno8701:09:5536
Muži B (trať 9,3 km, 600 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1143Vagenknecht FrantišekAster Team Jičin7700:44:1170
2MB326Dufek JanFitness freedom RT Hustopečem7300:47:5962
3MB5161Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:49:1054
4MB825Záruba JanSix Monkeys7700:51:2648
5MB10178Hašpl MarcelOddíl 20157700:53:0144
6MB1273Brožík JiříBěžecký klub Hodonín7100:53:4940
7MB1638Reidlinger MarkusLAC Harlekin7700:56:4538
8MB1791Toman IgorVyškov7200:56:5436
9MB2627Pešta MartinBakako Nová Paka7801:01:4134
Muži C (trať 9,3 km, 600 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC6159Jančík BořekSVARTES Hořice6400:50:1770
2MC9117Buřil FrantišekVidochov6600:52:0562
3MC11124Vacarda VladimírEleven Run Team5900:53:2154
4MC1330Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:54:1548
5MC2170Jančařík PetrAAC Brno6800:58:2044
6MC3076Bednář PavelŠNECI na MAX6801:02:3140
7MC32123Palaš ZdeněkPRD. Valtice6101:05:2838
8MC38104Sobotka JosefMor. Nová Ves6401:11:4936
9MC4347Halbrštat PetrBochánek team6701:26:1434
10MC4539Dražan LiborUNIVERSITA Obrany6001:39:2432
Muži D (trať 9,3 km, 600 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1829Kolínek FrantišekAK Perná5600:57:1270
2MD25128Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:01:0462
3MD3145Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:02:4354
4MD3637Kobliha MilanLRS Vyškov5701:10:3048
5MD3954Macháček Martin-5501:15:1044
6MD42176Kopeček IvanMoravská Slavia Brno4901:24:4240
Muži E (trať 6,3 km, 400 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME1122Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:38:0570
2ME216Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:43:1062
3ME3127Kubíček FrantišekRelax Dobré Pole4600:46:3054
4ME44Haberland JanSokol Brno4200:48:4148
5ME672Kovařík FrantišekBřeclav4600:54:5344
Juniorky (trať 6,3 km, 400 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy A (trať 9,3 km, 600 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2058Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:58:1170
2ZA23110Weissová Gabriela-9100:59:2062
3ZA24130Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:00:2654
4ZA44136Vindušková JiřinaJM Team Letohrad9801:38:0648
Ženy B (trať 9,3 km, 600 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB19111Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:57:3870
2ZB2723Kolínková HanaAK Perná7401:02:0162
3ZB4046Daňhelová KamilaBochánek team7701:15:4154
4ZB41155Tomanová LenkaOrel Vyškov7601:16:0248
Ženy C (trať 9,3 km, 600 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1577Jančaříková LenkaAAC Brno7000:55:5770
2ZC34106Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:06:0862
Ženy D (trať 6,3 km, 400 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD524Budinská HanaMoravská Slavia Brno6000:49:3970
2ZD748Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:58:3462
Trať 6,3 km, 400 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME1122Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:38:0570
2ME216Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:43:1062
3ME3127Kubíček FrantišekRelax Dobré Pole4600:46:3054
4ME44Haberland JanSokol Brno4200:48:4148
1ZD524Budinská HanaMoravská Slavia Brno6000:49:3970
5ME672Kovařík FrantišekBřeclav4600:54:5344
2ZD748Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:58:3462
Trať 9,3 km, 600 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1143Vagenknecht FrantišekAster Team Jičin7700:44:1170
1MA212Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:46:4870
2MB326Dufek JanFitness freedom RT Hustopečem7300:47:5962
2MA450Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:48:5662
3MB5161Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:49:1054
1MC6159Jančík BořekSVARTES Hořice6400:50:1770
3MA7133Moravec JiříJM Team Letohrad9600:50:4954
4MB825Záruba JanSix Monkeys7700:51:2648
2MC9117Buřil FrantišekVidochov6600:52:0562
5MB10178Hašpl MarcelOddíl 20157700:53:0144
3MC11124Vacarda VladimírEleven Run Team5900:53:2154
6MB1273Brožík JiříBěžecký klub Hodonín7100:53:4940
4MC1330Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:54:1548
4MA1496Buchtík AlešABND Racing Team8200:55:0848
1ZC1577Jančaříková LenkaAAC Brno7000:55:5770
7MB1638Reidlinger MarkusLAC Harlekin7700:56:4538
8MB1791Toman IgorVyškov7200:56:5436
1MD1829Kolínek FrantišekAK Perná5600:57:1270
1ZB19111Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:57:3870
1ZA2058Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:58:1170
5MC2170Jančařík PetrAAC Brno6800:58:2044
5MA2228Šplíchal JanSokol Valteřice8300:58:3544
2ZA23110Weissová Gabriela-9100:59:2062
3ZA24130Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:00:2654
2MD25128Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:01:0462
9MB2627Pešta MartinBakako Nová Paka7801:01:4134
2ZB2723Kolínková HanaAK Perná7401:02:0162
6MA2810Lorenc MarekMěnín8701:02:1240
7MA29145Knotek David-8201:02:2338
6MC3076Bednář PavelŠNECI na MAX6801:02:3140
3MD3145Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:02:4354
7MC32123Palaš ZdeněkPRD. Valtice6101:05:2838
1MJ33125Moravec JanJM Team Letohrad0201:05:5870
2ZC34106Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:06:0862
8MA3553Stříbrný MartinBrno8701:09:5536
4MD3637Kobliha MilanLRS Vyškov5701:10:3048
2MJ3749Klíč FrantišekBoskovice0201:11:0362
8MC38104Sobotka JosefMor. Nová Ves6401:11:4936
5MD3954Macháček Martin-5501:15:1044
3ZB4046Daňhelová KamilaBochánek team7701:15:4154
4ZB41155Tomanová LenkaOrel Vyškov7601:16:0248
6MD42176Kopeček IvanMoravská Slavia Brno4901:24:4240
9MC4347Halbrštat PetrBochánek team6701:26:1434
4ZA44136Vindušková JiřinaJM Team Letohrad9801:38:0648
10MC4539Dražan LiborUNIVERSITA Obrany6001:39:2432
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1143Vagenknecht FrantišekAster Team Jičin7700:44:1170
2MA212Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:46:4862
3MB326Dufek JanFitness freedom RT Hustopečem7300:47:5954
4MA450Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:48:5648
5MB5161Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:49:1044
6MC6159Jančík BořekSVARTES Hořice6400:50:1740
7MA7133Moravec JiříJM Team Letohrad9600:50:4938
8MB825Záruba JanSix Monkeys7700:51:2636
9MC9117Buřil FrantišekVidochov6600:52:0534
10MB10178Hašpl MarcelOddíl 20157700:53:0132
11MC11124Vacarda VladimírEleven Run Team5900:53:2130
12MB1273Brožík JiříBěžecký klub Hodonín7100:53:4928
13MC1330Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:54:1526
14MA1496Buchtík AlešABND Racing Team8200:55:0824
15MB1638Reidlinger MarkusLAC Harlekin7700:56:4522
16MB1791Toman IgorVyškov7200:56:5420
17MD1829Kolínek FrantišekAK Perná5600:57:1218
18MC2170Jančařík PetrAAC Brno6800:58:2016
19MA2228Šplíchal JanSokol Valteřice8300:58:3514
20MD25128Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:01:0412
21MB2627Pešta MartinBakako Nová Paka7801:01:4110
22MA2810Lorenc MarekMěnín8701:02:128
23MA29145Knotek David-8201:02:236
24MC3076Bednář PavelŠNECI na MAX6801:02:314
25MD3145Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:02:432
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1577Jančaříková LenkaAAC Brno7000:55:5770
2ZB19111Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:57:3862
3ZA2058Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:58:1154
4ZA23110Weissová Gabriela-9100:59:2048
5ZA24130Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:00:2644
6ZB2723Kolínková HanaAK Perná7401:02:0140
7ZC34106Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:06:0838
8ZB4046Daňhelová KamilaBochánek team7701:15:4136
9ZB41155Tomanová LenkaOrel Vyškov7601:16:0234
10ZA44136Vindušková JiřinaJM Team Letohrad9801:38:0632

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód