Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Malá cena Špindlerova Mlýna

20.10.2018, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Malá cena Špindlerova Mlýna
  • datum konání: 20.10.2018
  • zobrazeno již 528x
  • pořadatel: Ivo Brunclík

Sociální sítě

Místo konání

náměstí Špindlerův Mlýn
11:00 hodin

Přihlášky

na místě od 9:30 hodin

Startovné

70 Kč

Popis tratě

Délka: 14 km
Převýšení: 794 m
Povrch: smíšený

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ivo Brunclík
telefon 499 523 114

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

lev.bill@volny.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
21.10.2017Malá cena Špindlerova Mlýna64
22.10.2016Malá cena Špindlerova Mlýna99
17.10.2015Malá cena Špindlerova Mlýna47
18.10.2014Malá cena Špindlerova Mlýna41
19.10.2013Malá cena Špindlerova Mlýna73
20.10.2012Malá cena Špindlerova Mlýna67
22.10.2011Malá cena Špindlerova Mlýna63
23.10.2010Malá cena Špindlerova Mlýna58
17.10.2009Malá cena Špindlerova Mlýna45
18.10.2008Malá cena Špindlerova Mlýna77
13.10.2007Malá cena Špindlerova Mlýna59
21.10.2006Malá cena Špindlerova Mlýna72
22.10.2005Malá cena Špindlerova Mlýna77
23.10.2004Malá cena Špindlerova Mlýna75
19.10.2002Malá cena Špindlerova Mlýna42
20.10.2001Malá cena Špindlerova Mlýna61

Statistika závodu Malá cena Špindlerova Mlýna

  • ročníků: 17
  • závodníků na všech ročnících: 1020

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Brunclík Ivo5817
Grohová Jaroslava5116
Paulů Blanka5413
Groh Stanislav4613
Vraštilová Miloslava5612
Javůrek Jiří4812
Šimůnek Jaromír5511
Šrůtek Stanislav5811
Votava Vladimír6311
Havlíček Ivo6610
Šír Václav4810
Stránský Aleš609
Jirásková Eva649
Horáček Michal759
Krátký Josef658
Havlíček Zdeněk358
Štantejský Michal848
Šimůnek Jan828
Pechková Jana857
Šteinc Ludvík417
Berka Radim827
Kubrová Dagmar637
Jelínek Karel517
Hájková Renata756
Šimůnek Jan496
Procházková Irena576
Holý Václav416
Šmída Oldřich486
Klimeš Bedřich566
Veselý Pavel666
Dunka Štěpán726
Vanta Josef626
Vacek Martin695
Karlík Michal645
Šesták Karel715
Groh Radoslav895
Svoboda Petr685
Valenta Michal625
Cupák Martin715
Tomíček Josef595
Žák Jiří715
Turek Martin805
Malý Jan735
Vávra David575
Vejnar Josef575
Kollertová Eva834
Balatka Jaroslav544
Krátká Anna694
Zoubek Jiří654
Trejbal Karel514

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 14 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ6100Provazník JosefČKS SKI Jilemnice9901:14:12105
2MJ999Krupka MilanIndičtí běžci0301:16:5593
3MJ2891Tůma LukášLSK Lomnice nad Popelkou0201:34:1581
Muži A (trať 14 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA25Berka RadimKozákov8201:05:09105
2MA33Štantejský MichalRaidlight Team8401:06:1093
3MA89Moravec JiříJM Team Letohrad9601:16:5181
4MA224Padycha JakubMountain Griffons8501:29:0972
5MA242Jaroš JosefSport Club Vrchlabí8201:31:5266
6MA267Munzar ZbyněkH - H Smíchov8201:32:2560
7MA296Hubner JanŠpindlerův Mlýn8501:41:1157
8MA338Machytka MilošŠpindlerův Mlýn8101:47:0654
Muži B (trať 14 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB130Vagenknecht FrantišekAster Team Jičin7701:05:03105
2MB434Cupák MartinTJ Spartak Vrchlabí7101:11:0193
3MB531Záveský VojtěchLázně Bělohrad7801:13:0681
4MB729Cogan RudolfNová Paka7101:14:3672
5MB1435Kubasa JiříTJ Maratonstav Úpice7701:25:1666
6MB2033Pešta MartinBakako Nová Paka7801:27:4860
7MB2338Krupka MilanIndičtí Běžci7201:30:4257
Muži C (trať 14 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1269Vanta JosefTriclub Dobruška6201:22:32105
2MC1852Havlíček IvoLánov6601:26:3893
3MC1953Sláma MartinSportvisio Team HK6801:26:4681
4MC2132Koutník LumírTJ Spartak Vrchlabí6701:28:2172
5MC3051Votava VladimírSKI Alp Club Šp.Mlýn6301:42:4066
Muži D (trať 14 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1173Šimůnek JaromírSKP Kornspitz Jablonec nad Nisou5501:21:06105
2MD1568Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:25:2993
3MD3214Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:46:5881
Muži E (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME174Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:46:02105
2ME393Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:52:4693
3ME471Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:56:2881
4ME790Groh StanislavAC Vrchlabí4601:25:1872
Juniorky (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ296Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:52:30105
2ZJ592Kubasová LeonaTJ MARATONSTAV Úpice0400:57:5893
3ZJ689Malá SáraLSK Lomnice n. Popelkou0301:04:3281
Ženy A (trať 14 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1086Veigertová GabrielaSK Slavia Jičín0001:19:49105
2ZA1688Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8501:26:0893
3ZA2798Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:33:5781
Ženy B (trať 14 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1367Hájková RenataMaratonstav Úpice7501:23:46105
2ZB3594Dupáková LenkaŠpindlerův Mlýn8202:10:2893
3ZB3670Beauce ShannonŠpindlerův Mlýn8202:10:2981
Ženy C (trať 14 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2497Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:31:52105
2ZC3485Strnádková JanaDolní Kalná7101:59:3993
Ženy D (trať 14 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD1787Paulů BlankaMaratonstav Úpice5401:26:21105
2ZD3151Grohová JaroslavaSpartak Vrchlabí5101:44:0893
3ZD3795Šternerová HanaHradec Králové6302:16:4181
Trať 7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME174Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:46:02105
1ZJ296Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:52:30105
2ME393Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:52:4693
3ME471Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:56:2881
2ZJ592Kubasová LeonaTJ MARATONSTAV Úpice0400:57:5893
3ZJ689Malá SáraLSK Lomnice n. Popelkou0301:04:3281
4ME790Groh StanislavAC Vrchlabí4601:25:1872
Trať 14 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB130Vagenknecht FrantišekAster Team Jičin7701:05:03105
1MA25Berka RadimKozákov8201:05:09105
2MA33Štantejský MichalRaidlight Team8401:06:1093
2MB434Cupák MartinTJ Spartak Vrchlabí7101:11:0193
3MB531Záveský VojtěchLázně Bělohrad7801:13:0681
1MJ6100Provazník JosefČKS SKI Jilemnice9901:14:12105
4MB729Cogan RudolfNová Paka7101:14:3672
3MA89Moravec JiříJM Team Letohrad9601:16:5181
2MJ999Krupka MilanIndičtí běžci0301:16:5593
1ZA1086Veigertová GabrielaSK Slavia Jičín0001:19:49105
1MD1173Šimůnek JaromírSKP Kornspitz Jablonec nad Nisou5501:21:06105
1MC1269Vanta JosefTriclub Dobruška6201:22:32105
1ZB1367Hájková RenataMaratonstav Úpice7501:23:46105
5MB1435Kubasa JiříTJ Maratonstav Úpice7701:25:1666
2MD1568Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:25:2993
2ZA1688Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8501:26:0893
1ZD1787Paulů BlankaMaratonstav Úpice5401:26:21105
2MC1852Havlíček IvoLánov6601:26:3893
3MC1953Sláma MartinSportvisio Team HK6801:26:4681
6MB2033Pešta MartinBakako Nová Paka7801:27:4860
4MC2132Koutník LumírTJ Spartak Vrchlabí6701:28:2172
4MA224Padycha JakubMountain Griffons8501:29:0972
7MB2338Krupka MilanIndičtí Běžci7201:30:4257
5MA242Jaroš JosefSport Club Vrchlabí8201:31:5266
1ZC2497Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:31:52105
6MA267Munzar ZbyněkH - H Smíchov8201:32:2560
3ZA2798Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:33:5781
3MJ2891Tůma LukášLSK Lomnice nad Popelkou0201:34:1581
7MA296Hubner JanŠpindlerův Mlýn8501:41:1157
5MC3051Votava VladimírSKI Alp Club Šp.Mlýn6301:42:4066
2ZD3151Grohová JaroslavaSpartak Vrchlabí5101:44:0893
3MD3214Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:46:5881
8MA338Machytka MilošŠpindlerův Mlýn8101:47:0654
2ZC3485Strnádková JanaDolní Kalná7101:59:3993
2ZB3594Dupáková LenkaŠpindlerův Mlýn8202:10:2893
3ZB3670Beauce ShannonŠpindlerův Mlýn8202:10:2981
3ZD3795Šternerová HanaHradec Králové6302:16:4181
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB130Vagenknecht FrantišekAster Team Jičin7701:05:03105
2MA25Berka RadimKozákov8201:05:0993
3MA33Štantejský MichalRaidlight Team8401:06:1081
4MB434Cupák MartinTJ Spartak Vrchlabí7101:11:0172
5MB531Záveský VojtěchLázně Bělohrad7801:13:0666
6MJ6100Provazník JosefČKS SKI Jilemnice9901:14:1260
7MB729Cogan RudolfNová Paka7101:14:3657
8MA89Moravec JiříJM Team Letohrad9601:16:5154
9MJ999Krupka MilanIndičtí běžci0301:16:5551
10MD1173Šimůnek JaromírSKP Kornspitz Jablonec nad Nisou5501:21:0648
11MC1269Vanta JosefTriclub Dobruška6201:22:3245
12MB1435Kubasa JiříTJ Maratonstav Úpice7701:25:1642
13MD1568Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:25:2939
14MC1852Havlíček IvoLánov6601:26:3836
15MC1953Sláma MartinSportvisio Team HK6801:26:4633
16MB2033Pešta MartinBakako Nová Paka7801:27:4830
17MC2132Koutník LumírTJ Spartak Vrchlabí6701:28:2127
18MA224Padycha JakubMountain Griffons8501:29:0924
19MB2338Krupka MilanIndičtí Běžci7201:30:4221
20MA242Jaroš JosefSport Club Vrchlabí8201:31:5218
21MA267Munzar ZbyněkH - H Smíchov8201:32:2515
22MJ2891Tůma LukášLSK Lomnice nad Popelkou0201:34:1512
23MA296Hubner JanŠpindlerův Mlýn8501:41:119
24MC3051Votava VladimírSKI Alp Club Šp.Mlýn6301:42:406
25MD3214Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:46:583
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1086Veigertová GabrielaSK Slavia Jičín0001:19:49105
2ZB1367Hájková RenataMaratonstav Úpice7501:23:4693
3ZA1688Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8501:26:0881
4ZD1787Paulů BlankaMaratonstav Úpice5401:26:2172
5ZC2497Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:31:5266
6ZA2798Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:33:5760
7ZD3151Grohová JaroslavaSpartak Vrchlabí5101:44:0857
8ZC3485Strnádková JanaDolní Kalná7101:59:3954
9ZB3594Dupáková LenkaŠpindlerův Mlýn8202:10:2851
10ZB3670Beauce ShannonŠpindlerův Mlýn8202:10:2948
11ZD3795Šternerová HanaHradec Králové6302:16:4145

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód