2018 - 33. ročník
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Moravec Jan | JM Team Letohrad | 02 | 544 | 12 | S:3/219, A:5/208, B:4/117 |
2 | Požár Borek | Běžecký klub F-C Kadaň | 00 | 478 | 5 | S:4/408, A:1/70, B:0/0 |
3 | Plášil Matěj | TJ Sokol Senohraby | 99 | 453 | 8 | S:4/258, A:3/164, B:1/31 |
4 | Krupka Milan | Indičtí běžci | 03 | 387 | 6 | S:2/186, A:3/170, B:1/31 |
5 | Moravec Jakub | JM Team Letohrad | 99 | 385 | 7 | S:3/225, A:2/98, B:2/62 |
6 | Krupka Adam | Indičtí běžci | 01 | 341 | 6 | S:2/138, A:3/168, B:1/35 |
7 | Provazník Josef | ČKS SKI Jilemnice | 99 | 299 | 4 | S:2/210, A:1/62, B:1/27 |
8 | Bříza Matěj | LIAZ Jablonec | 01 | 246 | 3 | S:3/246, A:0/0, B:0/0 |
8 | Jílek Ondřej | TJ Šumperk, z.s. | 99 | 246 | 3 | S:3/246, A:0/0, B:0/0 |
10 | Schütz Michael | ČKS SKI Jilemnice | 00 | 217 | 3 | S:2/186, A:0/0, B:1/31 |
11 | Bulička Vojtěch | AK Kroměříž | 10 | 204 | 6 | S:2/105, A:2/60, B:2/39 |
12 | Kaplan Vojtěch | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 01 | 202 | 3 | S:1/105, A:1/62, B:1/35 |
13 | Tůma Lukáš | LSK Lomnice nad Popelkou | 02 | 195 | 4 | S:3/171, A:0/0, B:1/24 |
14 | Vyšanský Eduard | ČKS SKI Jilemnice | 00 | 153 | 3 | S:2/129, A:0/0, B:1/24 |
14 | Dryák Vojtěch | CZE | 01 | 153 | 2 | S:2/153, A:0/0, B:0/0 |
16 | Tarana Jan Adam | Mattoni FreeRun Frýdek- Místek | 99 | 147 | 3 | S:2/123, A:1/24, B:0/0 |
17 | Volák Ondřej | SKI Police nad Metují | 00 | 140 | 2 | S:0/0, A:2/140, B:0/0 |
18 | Lukeš Tomáš | ČKS SKI Jilemnice | 00 | 128 | 2 | S:1/93, A:0/0, B:1/35 |
19 | Bednarský Václav | TJ Šumperk, z.s. | 01 | 126 | 2 | S:1/72, A:1/54, B:0/0 |
20 | Skalička Jan | Triklub Příbram | 00 | 119 | 2 | S:1/57, A:1/62, B:0/0 |
21 | Havlena Jan | VSK Univerzita Brno | 00 | 105 | 1 | S:1/105, A:0/0, B:0/0 |
21 | Špaček David | Frenštát p. R | 01 | 105 | 1 | S:1/105, A:0/0, B:0/0 |
21 | Ophoff Mike | Olfin car Ski team Trutnov | 99 | 105 | 1 | S:1/105, A:0/0, B:0/0 |
21 | Srbecký Filip | Active Tour Cycling Team | 99 | 105 | 2 | S:0/0, A:1/70, B:1/35 |
21 | Gogela Martin | AK Olomouc | 01 | 105 | 1 | S:1/105, A:0/0, B:0/0 |
26 | Kulda Jiří | HOCK | 02 | 102 | 2 | S:1/54, A:1/48, B:0/0 |
27 | Šrobák Petr | AO SVČ Rožnov | 01 | 93 | 1 | S:1/93, A:0/0, B:0/0 |
27 | Zajíček Adam | Atletika Poruba | 03 | 93 | 1 | S:1/93, A:0/0, B:0/0 |
27 | Dostálek Vojtěch | Letohrad | 02 | 93 | 1 | S:1/93, A:0/0, B:0/0 |
27 | Votoček Matyáš | ČSK SKI Jilemnice | 03 | 93 | 1 | S:1/93, A:0/0, B:0/0 |
31 | Čermák Jiří | AC Turnov | 02 | 89 | 2 | S:0/0, A:1/62, B:1/27 |
32 | Kalous Marek | Atletický klub AHA Vyškov, z. s. | 00 | 81 | 1 | S:1/81, A:0/0, B:0/0 |
32 | Wita Jan | Light bike | 05 | 81 | 1 | S:1/81, A:0/0, B:0/0 |
32 | Foller David | VSK Univerzita Brno | 99 | 81 | 1 | S:1/81, A:0/0, B:0/0 |
32 | Veselý Jaroslav | KB Letohrad | 03 | 81 | 1 | S:1/81, A:0/0, B:0/0 |
36 | Sokol Marek | Atletika Poruba | 02 | 72 | 1 | S:1/72, A:0/0, B:0/0 |
36 | Bolehovský Michal | Ker Team | 02 | 72 | 1 | S:1/72, A:0/0, B:0/0 |
36 | Vondráček Jakub | KB LETOHRAD | 03 | 72 | 1 | S:1/72, A:0/0, B:0/0 |
36 | Brychta Jakub | Cerekvice nad Loučnou | 08 | 72 | 2 | S:0/0, A:1/48, B:1/24 |
36 | Korbelář Jaroslav | Olfin car Ski team Trutnov | 99 | 72 | 1 | S:1/72, A:0/0, B:0/0 |
36 | Číhař Tomáš | Chvojenec | 00 | 72 | 1 | S:1/72, A:0/0, B:0/0 |
42 | Urban Matyáš | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 00 | 70 | 1 | S:0/0, A:1/70, B:0/0 |
42 | Ardamica David | ARDY Team | 01 | 70 | 1 | S:0/0, A:1/70, B:0/0 |
42 | Čmelík Martin | - | 01 | 70 | 1 | S:0/0, A:1/70, B:0/0 |
42 | Sedláček Miroslav | Hořovice | 99 | 70 | 1 | S:0/0, A:1/70, B:0/0 |
42 | Kočandrle Martin | Sport Club Plzeň | 02 | 70 | 1 | S:0/0, A:1/70, B:0/0 |
42 | Ručka Martin | BK Olbramice | 00 | 70 | 1 | S:0/0, A:1/70, B:0/0 |
48 | Šimůnek Jan | ISCAREX Junior team ČT | 03 | 66 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/66 |
48 | Adamec Martin | Olfin car Ski team Trutnov | 01 | 66 | 1 | S:1/66, A:0/0, B:0/0 |
48 | Prokša Martin | TJ Sokol Opava | 00 | 66 | 1 | S:1/66, A:0/0, B:0/0 |
48 | Pavlica Vojtěch | ŠSK Rožnov | 06 | 66 | 1 | S:1/66, A:0/0, B:0/0 |
48 | Vondrášek David | Triatlet Karlovy Vary | 99 | 66 | 1 | S:1/66, A:0/0, B:0/0 |
48 | Kubeš Jan | Run Porg | 04 | 66 | 1 | S:1/66, A:0/0, B:0/0 |
54 | Pavlíček Marek | SKI Jilemnice | 02 | 64 | 2 | S:1/45, A:0/0, B:1/19 |
55 | Horník Adam | Sport Club Plzeň | 01 | 62 | 1 | S:0/0, A:1/62, B:0/0 |
55 | Omelka Tomáš | --- | 04 | 62 | 1 | S:0/0, A:1/62, B:0/0 |
55 | Jansa Tomáš | SKI Police nad Metují | 00 | 62 | 1 | S:0/0, A:1/62, B:0/0 |
55 | Solowski Tobiáš | 1.běžecký Jablunkov | 01 | 62 | 1 | S:0/0, A:1/62, B:0/0 |
55 | Klíč František | Boskovice | 02 | 62 | 1 | S:0/0, A:1/62, B:0/0 |
60 | Kváš Jan | BH Ski Team z.s. Frýdlant n. O. | 00 | 60 | 1 | S:1/60, A:0/0, B:0/0 |
60 | Makovička Milan | Olfin car Ski team Trutnov | 01 | 60 | 1 | S:1/60, A:0/0, B:0/0 |
62 | Holman Tomáš | ČKS SKI Jilemnice | 01 | 57 | 1 | S:1/57, A:0/0, B:0/0 |
62 | Ristovský Jan | TJ Šumperk, z.s. | 00 | 57 | 1 | S:1/57, A:0/0, B:0/0 |
62 | Simon Jakub | Polička | 00 | 57 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/57 |
65 | Kyncl Marek | Doubravan Újezd | 02 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
65 | Gajdůšek Adam | Zlín | 00 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
65 | Sýkora Petr | Kdyně | 00 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
65 | Chmelík Jiří | KB Jilemnice | 00 | 54 | 1 | S:1/54, A:0/0, B:0/0 |
65 | Matušík Matyáš | ŠSK Rožnov | 06 | 54 | 1 | S:1/54, A:0/0, B:0/0 |
65 | Limburský Jan | Orel Obřany | 01 | 54 | 2 | S:0/0, A:1/30, B:1/24 |
65 | Liščák Marek | KB St. Město pod Landštejnem | 01 | 54 | 1 | S:1/54, A:0/0, B:0/0 |
72 | Hojdekr Jan | PSK Olymp Praha, z.s. | 01 | 51 | 1 | S:1/51, A:0/0, B:0/0 |
72 | Sadil Jiří | TJ Šumperk, z.s. | 01 | 51 | 1 | S:1/51, A:0/0, B:0/0 |
72 | Škoda Ondřej | Olfin car Ski team Trutnov | 02 | 51 | 1 | S:1/51, A:0/0, B:0/0 |
72 | Jarolím Jáchym | TT Klíč Morávka | 04 | 51 | 1 | S:1/51, A:0/0, B:0/0 |
76 | Jarolím Matouš | TT Klíč Morávka | 06 | 48 | 1 | S:1/48, A:0/0, B:0/0 |
76 | Vlček Martin | Sport Club Plzeň | 01 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
76 | Šana Ondřej | - | 01 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
76 | Kubát Adam | Lokomotiva Nymburk | 01 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
76 | Kupczak Dominik | Třinec | 00 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
76 | Dvořák Matěj | Hvězda Pardubice | 00 | 48 | 1 | S:1/48, A:0/0, B:0/0 |
82 | Vacek Michal | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 04 | 46 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/46 |
83 | Novák Jakub | BAKAKO Nová Paka | 01 | 45 | 1 | S:1/45, A:0/0, B:0/0 |
84 | Heilig Jan | USK | 01 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
84 | Vokůrka Radek | Doubravan Újezd | 02 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
84 | Zuna Ondřej | Sport Club Plzeň | 02 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
84 | Štolfa Šimon | SKI Police nad Metují | 03 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
88 | Jon Vojtěch | Mladá Boleslav | 99 | 42 | 1 | S:1/42, A:0/0, B:0/0 |
89 | Šolc Jan | SKI Police nad Metují | 04 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
89 | Sukaný Martin | TJ Slovácká Slávia Uherské Hradiště | 06 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
89 | Sikora Tomáš | Milíkov | 04 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
89 | Raboch Martin | AO Střela Žebrák | 03 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
93 | Vávra Jakub | Orientační běh Hořice | 02 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
93 | Jakubec Štěpán | Orel Bystřice pod Hostýnem | 05 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
93 | Nieslanik Adam | Turbodiesel | 01 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
93 | Procházka Petr | Walkers | 01 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
97 | Uxa Lukáš | URT Beroun | 03 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
97 | Verner Martin | SK Alexovice | 04 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
97 | Tyl Radek | SK Universe | 00 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
97 | Hornych Oldřich | SKI Police nad Metují | 09 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
101 | Bílek David | Vencl team Ústí nad Orlicí | 03 | 35 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/35 |
101 | Vabroušek Filip | AK Zlín | 99 | 35 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/35 |
101 | Žalčík Kim | Fenix Ski Team Jeseník | 99 | 35 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/35 |
101 | Doležal Martin | SKI-OB Šternberk | 02 | 35 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/35 |
105 | Krutilek Ondřej | --- | 03 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
105 | Meier Jakub | Wikov Hronov | 05 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
105 | Pokorný Ondřej | Zahořany | 05 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
105 | Konderla Jakub | 1.běžecký Jablunkov | 01 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
109 | Vytlačil Jan | - | 02 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
109 | Tyl Marek | TJ Dolní Lomná | 03 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
111 | Sýkora Karel | Sykora running | 99 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
111 | Strouhal Jakub | Fenix Ski Team Jeseník | 01 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
113 | Szotkowski Dawid | SKI Mosty | 04 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
114 | Kováč Jan | Bystřice | 03 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
115 | Gajdoš Matyáš | TJ Rumburk | 00 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
115 | Milička Radek | Slawex runners | 00 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
115 | Tůma Jan | SKP Nymburk | 99 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
115 | Horáček Filip | Běžci z Rya | 02 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
115 | Peňáz Vojtěch | Fenix Ski Team Jeseník | 03 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
115 | Novotný Tomáš | - | 03 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
121 | Jež Adam | Havířov | 02 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
121 | Tvarůžka Ml. Tomáš | Kroměříž | 08 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
123 | Borek Matěj | ZAPPA Česká Třebová | 00 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
123 | Kutálek Jiří | - | 99 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
123 | Peňáz Radek | Fenix Ski Team Jeseník | 03 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
126 | Duchoň Jan | - | 01 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
126 | Voňka Martin | ČSK SKI Jilemnice | 02 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
126 | Kantor Damián | TJ Dolní Lomná | 06 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
126 | Medek Jakub | Fenix Ski Team Jeseník | 02 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
126 | Marčík Jaroslav | Židlochovice | 04 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
126 | Hercík Jakub | TJ Sokol Bradlecká Lhota | 00 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
132 | Czepiec Jakub | Turbodiesel | 01 | 20 | 1 | S:0/0, A:1/20, B:0/0 |
132 | Metelka Ondřej | OK 99 Hradec Králové | 01 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
132 | Kopecký Martin | Fenix Ski Team Jeseník | 03 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
135 | Juřík Marek | Fenix Ski Team Jeseník | 04 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
136 | Kawulok Radek | SKI Mosty | 06 | 18 | 1 | S:0/0, A:1/18, B:0/0 |
136 | Čivrný Matyáš | SKI Vysoké n. J. | 04 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
136 | Záhorec Adam | Fenix Ski Team Jeseník | 04 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
136 | Vetchý Kryštof | ISCAREX Junior team ČT | 04 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
140 | Dušek Jakub | Orel Dolní Dobrouč | 03 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
140 | Vlk Roman | Fenix Ski Team Jeseník | 04 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
142 | Madzia Vítězslav | RUN 99 | 04 | 16 | 1 | S:0/0, A:1/16, B:0/0 |
142 | Borek Viktor | Brzdy Horní Čermná | 04 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
144 | Tyl Vilem | SK Universe | 08 | 14 | 1 | S:0/0, A:1/14, B:0/0 |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dvořák Pavel | Biatlon Prostějov | 82 | 838 | 15 | S:5/423, A:5/274, B:5/141 |
2 | Flegl Vlastimil | AO Spartak Vrchlabí | 86 | 659 | 12 | S:4/285, A:4/272, B:4/102 |
3 | Moravec Jiří | JM Team Letohrad | 96 | 599 | 17 | S:6/279, A:5/210, B:6/110 |
4 | Turek Martin | - | 80 | 544 | 15 | S:5/249, A:6/202, B:4/93 |
5 | Berka Radim | Kozákov | 82 | 512 | 8 | S:4/318, A:2/140, B:2/54 |
6 | Janů Jan | Hvězda Pardubice | 93 | 334 | 4 | S:3/303, A:0/0, B:1/31 |
7 | Hruška Jan | Kasper-Swix Team Trutnov | 89 | 314 | 5 | S:3/204, A:2/110, B:0/0 |
8 | Lichý Tomáš | TJ TŽ Třinec | 94 | 295 | 4 | S:3/225, A:1/70, B:0/0 |
9 | Pavlišta Vít | Silvini Madshus Team | 85 | 287 | 4 | S:3/252, A:0/0, B:1/35 |
10 | Štantejský Michal | Raidlight Team | 84 | 263 | 4 | S:1/93, A:3/170, B:0/0 |
11 | Tlapák Jaroslav | Česká Třebová | 87 | 247 | 8 | S:2/90, A:3/96, B:3/61 |
12 | Berka Martin | Kozákov | 85 | 236 | 4 | S:2/177, A:0/0, B:2/59 |
13 | Dryml Mojmír | Hvězda Pardubice | 86 | 233 | 6 | S:2/111, A:1/62, B:3/60 |
14 | Buchtík Aleš | ABND Racing Team | 82 | 229 | 6 | S:4/165, A:1/48, B:1/16 |
15 | Ambros Jakub | AKEZ Kopřivnice | 87 | 228 | 3 | S:2/174, A:1/54, B:0/0 |
16 | Pechek Petr | TJ Maratonstav Úpice | 83 | 223 | 3 | S:2/153, A:1/70, B:0/0 |
17 | Fejfar Ondřej | TJ Spartak Vrchlabí | 89 | 191 | 3 | S:2/156, A:0/0, B:1/35 |
18 | Kubíček Jan | TJ JISKRA Litomyšl | 87 | 186 | 3 | S:2/132, A:1/54, B:0/0 |
19 | Chrascina Marek | TJ TŽ Třinec | 97 | 171 | 2 | S:2/171, A:0/0, B:0/0 |
20 | Jirka Jan | AC Náchod | 83 | 162 | 4 | S:2/108, A:2/54, B:0/0 |
21 | Kovář Jáchym | CZE | 96 | 153 | 2 | S:2/153, A:0/0, B:0/0 |
22 | Sádlo Dominik | SK Nové Město nad Metují | 95 | 151 | 2 | S:1/81, A:1/70, B:0/0 |
22 | Kaleta Daniel | Hrádek ve Slezsku | 82 | 151 | 4 | S:2/99, A:2/52, B:0/0 |
24 | Ježek Přemysl | AC Slovan Liberec | 82 | 140 | 2 | S:1/105, A:0/0, B:1/35 |
24 | Krunka Kamil | SK Nové Město nad Metují | 86 | 140 | 2 | S:1/105, A:0/0, B:1/35 |
26 | Šplíchal Jan | Sokol | 83 | 134 | 4 | S:3/90, A:1/44, B:0/0 |
27 | Trejbal Michal | SKP Mladá Boleslav | 82 | 129 | 5 | S:3/81, A:1/34, B:1/14 |
28 | Dobiáš Ondřej | AK Emila Zátopka Kopřivnice | 97 | 125 | 2 | S:1/81, A:1/44, B:0/0 |
29 | Čech Jan | Silvini Madshus | 93 | 124 | 2 | S:1/93, A:0/0, B:1/31 |
30 | Škoda Kristián | CK Continental Frenštát | 90 | 123 | 2 | S:2/123, A:0/0, B:0/0 |
31 | Kubina Matěj | HSK Benecko | 92 | 120 | 2 | S:1/66, A:1/54, B:0/0 |
31 | Šolc Vítězslav | Redpoint | 91 | 120 | 2 | S:1/72, A:1/48, B:0/0 |
31 | Otevřel Vít | Columbia Montrail | 88 | 120 | 3 | S:1/39, A:1/54, B:1/27 |
34 | Záveský Filip | AC Moravská Slavia Brno, spolek | 93 | 116 | 2 | S:1/54, A:1/62, B:0/0 |
35 | Janata Milan | SALMING/RUN4FUN | 85 | 115 | 2 | S:1/93, A:0/0, B:1/22 |
36 | Mašek Petr | AO Spartak Vrchlabí | 79 | 114 | 3 | S:1/72, A:2/42, B:0/0 |
37 | Filipec Petr | Pro Dřeň | 84 | 105 | 2 | S:2/105, A:0/0, B:0/0 |
38 | Šimůnek Matěj | TJ Sparta Rokytnice nad Jizerou | 87 | 99 | 2 | S:2/99, A:0/0, B:0/0 |
39 | Hečko Martin | Valachbajk team | 87 | 97 | 2 | S:0/0, A:1/62, B:1/35 |
40 | Škuca Zbyněk | - | 87 | 96 | 2 | S:1/72, A:1/24, B:0/0 |
41 | Holas Martin | Undead Team Liščák | 85 | 95 | 3 | S:1/45, A:1/34, B:1/16 |
42 | Radiměřský Karel | ISCAREX Česká Třebová | 87 | 94 | 3 | S:1/48, A:1/32, B:1/14 |
43 | Nožka Radek | SK Veská | 90 | 93 | 1 | S:1/93, A:0/0, B:0/0 |
43 | Plný David | Enervit | 93 | 93 | 1 | S:1/93, A:0/0, B:0/0 |
43 | Třešňák Radim | Liberec | 84 | 93 | 1 | S:1/93, A:0/0, B:0/0 |
43 | Fousek Jan | MK Seitl Ostrava | 91 | 93 | 1 | S:1/93, A:0/0, B:0/0 |
47 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 82 | 92 | 5 | S:2/42, A:0/0, B:3/50 |
47 | Jaroš Josef | Sport Club Vrchlabí | 82 | 92 | 2 | S:1/66, A:1/26, B:0/0 |
49 | Rücker Jakub | Bonbon Machov | 88 | 91 | 2 | S:1/57, A:1/34, B:0/0 |
50 | Štolfa Štěpán | SKI Police | 98 | 88 | 2 | S:1/60, A:1/28, B:0/0 |
50 | Honzíček Michal | KRB Chrudim | 88 | 88 | 2 | S:0/0, A:2/88, B:0/0 |
52 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 86 | 2 | S:0/0, A:1/62, B:1/24 |
53 | Raška Daniel | TJ Slezan Frýdek-Místek | 96 | 83 | 2 | S:1/45, A:1/38, B:0/0 |
54 | Nápravník Jan | Rtyně v Podkrkonoší | 87 | 81 | 1 | S:1/81, A:0/0, B:0/0 |
54 | Kubát Pavel | Tým Apalucha | 91 | 81 | 1 | S:1/81, A:0/0, B:0/0 |
54 | Zvonek Milan | Zvonek Sport Val. Klobouk | 84 | 81 | 2 | S:1/54, A:0/0, B:1/27 |
54 | Oppitz Tomáš | Liberec | 83 | 81 | 1 | S:1/81, A:0/0, B:0/0 |
58 | Dvořáček Jan | Trailrun.cz/Runsport.cz | 79 | 79 | 3 | S:1/36, A:1/24, B:1/19 |
59 | Chlubna Jan | TJ Nové Město na Moravě | 84 | 76 | 2 | S:1/60, A:0/0, B:1/16 |
60 | Matras Tomáš | SK Chrast | 80 | 74 | 2 | S:1/54, A:0/0, B:1/20 |
61 | Závodní Lukáš | Týniště nad Orlicí | 79 | 73 | 2 | S:1/45, A:1/28, B:0/0 |
62 | Prášil Vitězslav | MK Seitl Ostrava | 81 | 72 | 1 | S:1/72, A:0/0, B:0/0 |
62 | Padycha Jakub | Mountain Griffons | 85 | 72 | 1 | S:1/72, A:0/0, B:0/0 |
62 | Hradec Pavel | Tým Apalucha | 88 | 72 | 1 | S:1/72, A:0/0, B:0/0 |
62 | Smolík Jan | TJ Sokol Přísnotice | 91 | 72 | 1 | S:1/72, A:0/0, B:0/0 |
66 | Voják Jiří | Mílaři Domažlice | 88 | 70 | 1 | S:0/0, A:1/70, B:0/0 |
67 | Ježek Martin | SK Stará Paka | 83 | 69 | 2 | S:1/51, A:0/0, B:1/18 |
68 | Kožnar František | ČKS SKI Jilemnice | 96 | 68 | 2 | S:1/51, A:0/0, B:1/17 |
68 | Haas Jan | Kasper Swix Team Trutnov | 84 | 68 | 2 | S:1/30, A:1/38, B:0/0 |
70 | Němec Jan | Tým Apalucha | 86 | 66 | 1 | S:1/66, A:0/0, B:0/0 |
70 | Štoček Fabián | ČKS SKI Jilemnice | 94 | 66 | 1 | S:1/66, A:0/0, B:0/0 |
70 | Blažek Jaroslav | Fortex Ski Moravský Beroun | 88 | 66 | 3 | S:2/51, A:0/0, B:1/15 |
73 | Vetchý Jan | Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s | 85 | 64 | 2 | S:1/33, A:0/0, B:1/31 |
73 | Lorenc Marek | Měnín | 87 | 64 | 2 | S:0/0, A:1/40, B:1/24 |
73 | Lukáš Jakub | Bez | 93 | 64 | 2 | S:1/42, A:1/22, B:0/0 |
76 | Teska Ondřej | Lesy ČR Domažlice | 86 | 62 | 1 | S:0/0, A:1/62, B:0/0 |
77 | Flaša David | VEGAN RUNNER 100% | 89 | 60 | 1 | S:1/60, A:0/0, B:0/0 |
77 | Munzar Zbyněk | H - H Smíchov | 82 | 60 | 1 | S:1/60, A:0/0, B:0/0 |
77 | Záleský Stanislav | AO Slavia Havířov | 87 | 60 | 1 | S:1/60, A:0/0, B:0/0 |
77 | Kučera Martin | VSK Univerzita Brno | 80 | 60 | 1 | S:1/60, A:0/0, B:0/0 |
77 | Kavalír Josef | SKP Mladá Boleslav | 82 | 60 | 1 | S:1/60, A:0/0, B:0/0 |
77 | Benák Jan | Šerlich 8.30 | 82 | 60 | 1 | S:1/60, A:0/0, B:0/0 |
83 | Adamec Lukáš | Horo Česká Třebová | 87 | 59 | 2 | S:0/0, A:1/40, B:1/19 |
84 | Hochman Zdeněk | Orel Blučina / SK ICA | 85 | 58 | 2 | S:0/0, A:1/40, B:1/18 |
85 | Grosman Tomáš | - | 91 | 57 | 1 | S:1/57, A:0/0, B:0/0 |
85 | Kučera Lukáš | VSK Univerzita Brno | 81 | 57 | 1 | S:1/57, A:0/0, B:0/0 |
85 | Herbs Filip | ČKS SKI Jilemnice | 92 | 57 | 1 | S:1/57, A:0/0, B:0/0 |
85 | Hladík Pavel | Hvězda Pardubice, z.s. | 96 | 57 | 1 | S:1/57, A:0/0, B:0/0 |
85 | Hubner Jan | Špindlerův Mlýn | 85 | 57 | 1 | S:1/57, A:0/0, B:0/0 |
90 | Hanousek Jakub | Police nad Metují | 91 | 56 | 3 | S:1/36, A:2/20, B:0/0 |
91 | Hofman Milan | RBZ Praha | 96 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
91 | Machytka Miloš | Špindlerův Mlýn | 81 | 54 | 1 | S:1/54, A:0/0, B:0/0 |
91 | Šacl Jiří | Hvězda Pardubice | 94 | 54 | 1 | S:1/54, A:0/0, B:0/0 |
91 | Vokrouhlík Michal | - | 83 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
91 | Burt Pavel | Sport Club Plzeň | 97 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
91 | Klimeš Petr | JKM Č. Budějovice | 80 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
91 | Labuda Tomáš | Mladé Buky | 96 | 54 | 1 | S:1/54, A:0/0, B:0/0 |
98 | Zocián Pavel | SKP Maják | 90 | 51 | 1 | S:1/51, A:0/0, B:0/0 |
98 | Kocian Pavel | SKP Maják | 90 | 51 | 1 | S:1/51, A:0/0, B:0/0 |
100 | Kokošek Oldřich | Light Bike Running Team | 88 | 49 | 2 | S:1/27, A:0/0, B:1/22 |
100 | Šebek Michal | FORT SMC Ústí nad Orlicí | 84 | 49 | 2 | S:0/0, A:1/30, B:1/19 |
102 | Königsmark Karel | Vrchaři Vrchlabí | 90 | 48 | 2 | S:1/24, A:1/24, B:0/0 |
102 | Kostecký Jan | TJ Šumperk, z.s. | 91 | 48 | 1 | S:1/48, A:0/0, B:0/0 |
102 | Procházka Jiří | Atletika Klatovy | 96 | 48 | 1 | S:1/48, A:0/0, B:0/0 |
102 | Razým Vladislav | Sport Club Plzeň | 88 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
102 | Laušman Jakub | Radkův team | 98 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
102 | Černý Martin | AC Trial Plzeň | 91 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
102 | Česal Martin | Litvínov | 88 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
102 | Řemínek Matěj | AC Choceň | 86 | 48 | 2 | S:2/48, A:0/0, B:0/0 |
102 | Velička Ondřej | www.ultramaratonec.cz | 83 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
102 | Čech Daniel | Náchod | 93 | 48 | 1 | S:1/48, A:0/0, B:0/0 |
102 | Kraus Jakub | Mrklov | 92 | 48 | 1 | S:1/48, A:0/0, B:0/0 |
102 | Vacovský Jakub | LAUBA | 91 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
102 | Hach Lukáš | Štefko Running Team | 84 | 48 | 1 | S:1/48, A:0/0, B:0/0 |
102 | Palla Radovan | Bystřice pod Hostýnem | 80 | 48 | 2 | S:2/48, A:0/0, B:0/0 |
102 | Sýkora Martin | Sedmikráska | 79 | 48 | 1 | S:1/48, A:0/0, B:0/0 |
102 | Kysela Tomáš | Č. Budějovice | 87 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
118 | Hejl Dušan | SKI Police | 84 | 47 | 2 | S:1/33, A:1/14, B:0/0 |
119 | Hornych Miroslav | SKI Police | 80 | 45 | 1 | S:1/45, A:0/0, B:0/0 |
119 | Lysák Vlastimil | fklidu sport team | 86 | 45 | 1 | S:1/45, A:0/0, B:0/0 |
119 | Bouček Tomáš | - | 97 | 45 | 1 | S:1/45, A:0/0, B:0/0 |
122 | Beran Jan | SKI Police nad Metují | 83 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
122 | Sokol Martin | AXON Sport Team | 79 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
122 | Novák Lukáš | AC SAKÉ KATEŘINKY | 82 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
122 | Jackwerth Daniel | PK Vytrvalci RB | 88 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
122 | Malinský Petr | HZS KHK Dvůr Králové nad Labem | 95 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
122 | Stezka Martin | Táta Dvojčat | 84 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
122 | Hradecký Jan | Triatlon team Příbram | 83 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
129 | Petrányi Radoslav | Bonbon Praha | 86 | 43 | 3 | S:1/24, A:1/2, B:1/17 |
130 | Barot Josef | TJ Slavkov pod Hostýnem | 82 | 42 | 2 | S:0/0, A:1/20, B:1/22 |
130 | Šebek Jiří | Tady je Fejfarovo | 80 | 42 | 1 | S:1/42, A:0/0, B:0/0 |
130 | Jašek Radovan | Partyja | 80 | 42 | 1 | S:1/42, A:0/0, B:0/0 |
130 | Hakl Martin | SK Babice | 87 | 42 | 1 | S:1/42, A:0/0, B:0/0 |
130 | Navrátil Tomáš | AK Kroměříž | 88 | 42 | 1 | S:1/42, A:0/0, B:0/0 |
130 | Chaloupka Jan | Mladkov - Široký důl | 90 | 42 | 3 | S:0/0, A:2/24, B:1/18 |
130 | Kovařík Radovan | Humbuk team | 85 | 42 | 1 | S:1/42, A:0/0, B:0/0 |
137 | Wachtl Vojtěch | SUNSKI Academy Šp. Ml. | 86 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
137 | Urbánek Jiří | HO Slavie Liberec | 87 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
137 | Szymanik Adam | Chotěbuz | 96 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
137 | Šrůtek David | BKL Machov | 80 | 40 | 2 | S:1/30, A:1/10, B:0/0 |
137 | Peteřík Tomáš | AC Diam | 80 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
137 | Petranyi Radoslav | Bonbon Praha | 86 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
137 | Ehl Jaroslav | SKI Skuhrov nad Bělou | 81 | 40 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/40 |
137 | Šťastný Tomáš | Kerteam | 79 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
137 | Čeřovský Jakub | TJ Lázně Bělohrad | 83 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
137 | Bělohlav Petr | HC Knights | 97 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
147 | Dvorský Matyáš | Kasper Swix Team | 97 | 39 | 1 | S:1/39, A:0/0, B:0/0 |
147 | Scholz Vladimír | Pila Machov | 79 | 39 | 1 | S:1/39, A:0/0, B:0/0 |
147 | Šlégl Jiří | TJ Sokol Podlázky-Dalovice | 92 | 39 | 1 | S:1/39, A:0/0, B:0/0 |
147 | Svoboda Jan | Jablonné | 85 | 39 | 1 | S:1/39, A:0/0, B:0/0 |
147 | Šajer Vít | Nový Jičín | 88 | 39 | 1 | S:1/39, A:0/0, B:0/0 |
147 | Kolisko Jan | K.R.N.A.P. | 90 | 39 | 2 | S:1/27, A:1/12, B:0/0 |
147 | Pokluda Jiří | Štramberk | 79 | 39 | 1 | S:1/39, A:0/0, B:0/0 |
154 | Škeřík Robert | Kerteam | 79 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
154 | Kalkus Jan | ROYAL BAY tým | 90 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
154 | Kalousek Jiří | - | 95 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
154 | Knotek David | - | 82 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
154 | Kadlec Jiří | Hasiči Kout na Šumavě | 90 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
154 | Krupka Lukáš | Cyklo Point Jičín | 83 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
154 | Tanač Pavel | Kaplice | 84 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
161 | Eremka Libor | TJ Jiskra Humpolec | 88 | 36 | 1 | S:1/36, A:0/0, B:0/0 |
161 | Sedlák Róbert | KILPI RACING team | 85 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
161 | Formánek Jan | HC Knights | 93 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
161 | Havlík Marek | SV Stříbro | 94 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
161 | Šubrt Jan | Sokol Horní Sytová | 97 | 36 | 1 | S:1/36, A:0/0, B:0/0 |
161 | Zahraj Krystian | Mattoni FreeRun Frýdek- Místek | 88 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
161 | Polášek Jan | AO Slavia Havířov | 80 | 36 | 1 | S:1/36, A:0/0, B:0/0 |
161 | Juránek Stanislav | Orel Židenice | 87 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
161 | Voják Martin | SK HZS Domažlice | 93 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
161 | Jelen Pavel | Hvězda Pardubice z.s. | 91 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
161 | Brotánek Jan | doJižníAmeriky.cz | 80 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
161 | Stříbrný Martin | Brno | 87 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
161 | Kasal Arnošt | Ješšovice bajks | 89 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
161 | Němec Michal | SE 4 Team Jánské Lázně | 80 | 36 | 1 | S:1/36, A:0/0, B:0/0 |
161 | Bernard Adam | Frenštát p. R. | 84 | 36 | 1 | S:1/36, A:0/0, B:0/0 |
176 | Kalous Roman | Domažlice | 79 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
176 | Holub Václav | Velosport Valenta | 83 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
176 | Minařík Tomáš | Valachbajk team | 81 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
176 | Krunčík Pavel | SK Týniště nad Orlicí | 85 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
176 | Vlas Vlastimil | - | 86 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
176 | Fikar Martin | BAKAKO Nová Paka | 83 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
182 | Bordovský Tomáš | Frenštát | 87 | 33 | 1 | S:1/33, A:0/0, B:0/0 |
182 | Koryťák Radek | Jeseničtí orli | 88 | 33 | 2 | S:1/15, A:0/0, B:1/18 |
182 | Veselý Lukáš | Tady je Fejfarovo | 80 | 33 | 1 | S:1/33, A:0/0, B:0/0 |
182 | Černý Michal | PSK Olymp Praha | 94 | 33 | 1 | S:1/33, A:0/0, B:0/0 |
182 | Mandelíček Jan | Praha | 86 | 33 | 1 | S:1/33, A:0/0, B:0/0 |
182 | Havlásek Petr | Brno | 81 | 33 | 1 | S:1/33, A:0/0, B:0/0 |
182 | Kůtek Jiří | TJ SKP Valdice | 90 | 33 | 3 | S:1/24, A:1/2, B:1/7 |
189 | Ďoubal Jan | CCK | 86 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
189 | Suszko Tomáš | Burik Team Element | 91 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
189 | Bánský Jaroslav | Vrchaři Vrchlabí | 80 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
189 | Dvořák Matěj | HC Knights | 97 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
189 | Bonk Roman | Triklub Příbram | 93 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
189 | Pešl Josef | TT Loko Beroun | 85 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
189 | Koudelka Lukáš | AK Drnovice/Orel Vyškov | 83 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
196 | Jor Martin | Runsport team | 87 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
196 | Planička Jiří | Litovel | 88 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
196 | Havlíček Jan | ASK Slavia Praha | 79 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
196 | Soural Lukáš | Orel Židenice | 82 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
196 | Buryška Tomáš | RUN SPORT TEAM | 88 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
196 | Višněvský Andrej | SCMT | 91 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
196 | Přikryl Roman | Fklidu | 88 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
203 | Badač Martin | TOBI sport Frenštát p. R. | 90 | 30 | 1 | S:1/30, A:0/0, B:0/0 |
203 | Janda Jakub | - | 91 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
203 | Derka Radim | Přerov | 91 | 30 | 1 | S:1/30, A:0/0, B:0/0 |
203 | Horák Libor | BK 1/2 | 83 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
203 | Černohous Pavel | JBL Jablonné nad Orlicí Standa Tým | 79 | 30 | 1 | S:1/30, A:0/0, B:0/0 |
203 | Kučírek Vojtěch | TJ TŽ Třinec | 93 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
203 | Kaluža Luboš | NVPP Team | 82 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
203 | Souček Jiří | TTT | 93 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
203 | Čermák Miloslav | - | 82 | 30 | 1 | S:1/30, A:0/0, B:0/0 |
203 | Kábrt Lukáš | Vrchaři Vrchlabí | 85 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
203 | Keckstein Jiří | SK Tlustice | 89 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
214 | Novotný Jiří | K.R.N.A.P. | 85 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
214 | Zajíček Tomáš | Mlázovice | 92 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
214 | Zrzavý Martin | Kaplice | 91 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
217 | Špringl Štěpán | Praha 5 | 84 | 27 | 1 | S:1/27, A:0/0, B:0/0 |
217 | Novotný Aleš | Pro Dřeň | 85 | 27 | 1 | S:1/27, A:0/0, B:0/0 |
217 | Brož Ondra | Ondego kennel | 84 | 27 | 1 | S:1/27, A:0/0, B:0/0 |
217 | Petřík Tomáš | Židlochovice | 87 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
217 | Uhlíř Martin | Pardubice | 89 | 27 | 1 | S:1/27, A:0/0, B:0/0 |
217 | Nápravník Jakub | TJ Maratonstav Úpice | 87 | 27 | 1 | S:1/27, A:0/0, B:0/0 |
217 | Havran Jan | ISCAREX Česká Třebová | 93 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
224 | Franěk Ondřej | Rybářské potřeby Burian | 90 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
224 | Dufka Vladislav | Červený Kostelec | 91 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
224 | Jureček Michal | ISCAREX Česká Třebová | 96 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
224 | Kubeš Michal | Bratři | 86 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
224 | Gogela Jakub | Brumov-Bylnice | 89 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
229 | Holaj Jiří | Tady je Fejfarovo | 82 | 25 | 2 | S:1/15, A:0/0, B:1/10 |
230 | Zemánek Miroslav, Ing., Ph.D. | Bořitov | 79 | 24 | 1 | S:1/24, A:0/0, B:0/0 |
230 | Kohut Radek | MP Praha | 84 | 24 | 1 | S:1/24, A:0/0, B:0/0 |
230 | Vlk Pavel | Author Sedláček Příbram | 91 | 24 | 1 | S:0/0, A:1/24, B:0/0 |
230 | Platil Lukáš | ČKS SKI Jilemnice | 96 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
230 | Ondrášek Lukáš | Horal Rýmařov | 93 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
230 | Sedláček Jan | - | 87 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
230 | Šilar Zdeněk | Runsport team | 81 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
230 | Kahánek Radek | AK Bažantnice Bělohrad | 90 | 24 | 1 | S:0/0, A:1/24, B:0/0 |
230 | Herda Jan | SKP Nymburk | 83 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
230 | Dušek Lukáš | HC Knights | 90 | 24 | 1 | S:0/0, A:1/24, B:0/0 |
230 | Pechoušek Jan | Fenix Ski Team Jeseník | 97 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
230 | Moravec Jakub | Univerzitní sportovní klub Praha | 97 | 24 | 1 | S:1/24, A:0/0, B:0/0 |
242 | Šťovíček Pavel | Hořické gymnázium | 90 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
242 | Kulík David | SK Zahořany | 89 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
242 | Dočkálek Michal | - | 92 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
242 | Svatoň Jiří | SK CECHOVKA Hořice | 85 | 22 | 2 | S:0/0, A:2/22, B:0/0 |
242 | Vlašák Jan | Bratři | 97 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
242 | Kábrt Daniel | Sokol Studnice | 98 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
242 | Šidlík Tomáš | TJ Slovan Šp. Mlýn | 93 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
242 | Čejka Michal | Střelice | 85 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
242 | Adámek Pavel | - | 90 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
251 | Krecbach Jakub | Adr Rock | 91 | 21 | 1 | S:1/21, A:0/0, B:0/0 |
251 | Hloušek Adam | ASK Slavia Praha | 85 | 21 | 1 | S:1/21, A:0/0, B:0/0 |
251 | Florys Jakub | Morski Koń | 83 | 21 | 1 | S:1/21, A:0/0, B:0/0 |
251 | Štaffa Ondřej | Metylovice | 88 | 21 | 1 | S:1/21, A:0/0, B:0/0 |
251 | Šimůnek Šimon | K.R.N.A.P. | 89 | 21 | 1 | S:1/21, A:0/0, B:0/0 |
251 | Vejstrk Daniel | Tým Apalucha | 91 | 21 | 1 | S:1/21, A:0/0, B:0/0 |
257 | Jíra Vojtěch | Morčata na útěku fanklub | 93 | 20 | 1 | S:0/0, A:1/20, B:0/0 |
257 | Vrkoč Michal | Bratři | 83 | 20 | 1 | S:0/0, A:1/20, B:0/0 |
257 | Matoušek Ondřej | Žižkovský tygři | 88 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
257 | Zaoral Marek | Olomouc | 89 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
257 | Čermák Vratislav | Nusle | 81 | 20 | 1 | S:0/0, A:1/20, B:0/0 |
257 | Bielesz David | TJ TŽ Třinec | 97 | 20 | 1 | S:0/0, A:1/20, B:0/0 |
257 | Bráblík Michal | Fenix Ski Team Jeseník | 98 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
257 | Nývlt Jiří | Trutnov | 89 | 20 | 1 | S:0/0, A:1/20, B:0/0 |
257 | Chlupáč Dominik | Run Sport Team | 93 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
257 | Schulhof Jan | KSM Hrádek | 89 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
257 | Matula Dominik | Mattoni Freerun Zlín | 94 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
268 | Cibulka Radek | Rakvice | 91 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
268 | Lhota Zbyšek | ELEVEN RUN TEAM | 84 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
268 | Hriadel Jaroslav | Šneci Chřibská | 97 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
268 | Vaculík Michal | Štítná nad Vláří | 82 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
268 | Doležal Vít | SK Slavia Jičín | 98 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
268 | Langer Tomáš | Bys3caMAN | 89 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
274 | Bartas Jan | SK Babice | 83 | 18 | 1 | S:1/18, A:0/0, B:0/0 |
274 | Brtva Pavel | Frenštát | 94 | 18 | 1 | S:1/18, A:0/0, B:0/0 |
274 | Lebloch Jan | Olfin car Ski team Trutnov | 79 | 18 | 1 | S:1/18, A:0/0, B:0/0 |
274 | Hála Filip | Podkováři EU | 85 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
274 | Matouš Adam | ČKS SKI Jilemnice | 98 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
274 | Gabriel Jakub | 93 | 18 | 1 | S:0/0, A:1/18, B:0/0 | |
274 | Schwarzbach Martin | neregistrován | 82 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
274 | Kalousek Jiří | Zvonek Sport | 81 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
274 | Špryňar Pavel | - | 80 | 18 | 1 | S:1/18, A:0/0, B:0/0 |
274 | Matal Jakub | Hrušovany u Brna | 92 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
274 | Novák Jaroslav | Active Tour Cycling Team Jiřetín | 79 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
274 | Švihálek Jiří | Lázně Chvalčov | 84 | 18 | 1 | S:0/0, A:1/18, B:0/0 |
274 | Jurek Radim | Trojanovice | 85 | 18 | 1 | S:1/18, A:0/0, B:0/0 |
274 | Skála Václav | Běžecký klub České spořitelny | 83 | 18 | 1 | S:0/0, A:1/18, B:0/0 |
274 | Řepa Vojtěch | Bohumín | 95 | 18 | 1 | S:0/0, A:1/18, B:0/0 |
274 | Kawulok Martin | Hrádek ve Slezsku | 84 | 18 | 2 | S:0/0, A:2/18, B:0/0 |
274 | Letko Zbyněk | HZS PS Jičín | 88 | 18 | 1 | S:0/0, A:1/18, B:0/0 |
291 | Elčkner Martin | - | 86 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
291 | Horák Jaromír | Teplákovky | 92 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
291 | Nekoranec Matěj | Titan Trilife | 97 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
291 | Jedlička Dalibor | SSK Vítkovice | 91 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
291 | Benčík Robert | Run Magazine Team | 82 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
291 | Brunner Ondřej | SK Slavia Jičín | 97 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
291 | Kouba Tomáš | Sokol Česká Třebová | 80 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
298 | Stránský Tomáš | - | 84 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
298 | Engliš Antonín | Englišovi | 80 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
298 | Kvapulínský Martin | Team LightBIKE | 83 | 16 | 1 | S:0/0, A:1/16, B:0/0 |
298 | Schlechter Vojtěch | Žižkovský tygři | 82 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
298 | Krejčí Tomáš | TJ Liga Olomouc | 86 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
298 | Vosmek Lukáš | Vyběhej se / Halex | 83 | 16 | 1 | S:0/0, A:1/16, B:0/0 |
298 | Louda Jan | Loudové | 80 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
298 | Novák David | K.R.N.A.P. | 88 | 16 | 1 | S:0/0, A:1/16, B:0/0 |
298 | Tomanec Filip | KHS Zlín | 87 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
298 | Patrman Martin | Ski klub Jablonec nad Nisou | 92 | 16 | 1 | S:0/0, A:1/16, B:0/0 |
298 | Minář Martin | Activity Lanškroun | 84 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
298 | Tláskal Jan | --- | 83 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
310 | Grec Stanislav | Kateřinice | 93 | 15 | 1 | S:1/15, A:0/0, B:0/0 |
310 | Foltman Radim | DENSO Liberec | 79 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
310 | Wawreczka David | TJ Jakl Karviná | 81 | 15 | 1 | S:1/15, A:0/0, B:0/0 |
310 | Misař Tomáš | M.T.D.E. | 85 | 15 | 2 | S:0/0, A:1/4, B:1/11 |
310 | Vejvoda Michal | T.J. Sokol Jičín | 82 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
310 | Šáfr Vladimír | TJ Sokol Maxičky | 81 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
310 | Závodník Petr | Blučina | 97 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
310 | Škeřík Filip | TJ Sokol Jehnědí | 86 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
310 | Jandáček Tomáš | Běh za mír a lásku | 93 | 15 | 1 | S:1/15, A:0/0, B:0/0 |
310 | Joachymstál Vítek | Zajko Team | 81 | 15 | 1 | S:1/15, A:0/0, B:0/0 |
320 | Dušek Libor | Sklípek Vrchlabí | 83 | 14 | 1 | S:0/0, A:1/14, B:0/0 |
320 | Pieter Kamil | - | 82 | 14 | 1 | S:0/0, A:1/14, B:0/0 |
320 | Barvíř Jiří | RIP Brno | 82 | 14 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/14 |
320 | Kapavík Radim | Židlochovice | 85 | 14 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/14 |
320 | Hrabák Petr | AF Team Plzeň | 89 | 14 | 1 | S:0/0, A:1/14, B:0/0 |
320 | Žaloudík Jiří | - | 86 | 14 | 1 | S:0/0, A:1/14, B:0/0 |
320 | Tomeš Jakub | TJ Sokol Bradlecká Lhota | 92 | 14 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/14 |
320 | Medlík Jan | . | 91 | 14 | 1 | S:0/0, A:1/14, B:0/0 |
320 | Dubčák Pavel | Zlín | 86 | 14 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/14 |
320 | Chvojka Jiří | KNT - TUL Liberec | 81 | 14 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/14 |
330 | Holešísnký Miroslav | Katastrofa Břeclav | 81 | 13 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/13 |
330 | Umlauf Jiří | --- | 94 | 13 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/13 |
330 | Kmecík Tomáš | SRT Mikulášovice | 80 | 13 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/13 |
330 | Ježek Jindřich | SK Stará Paka | 86 | 13 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/13 |
334 | Švach Štěpán | BS Slopné | 95 | 12 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/12 |
334 | Škrlant Martin | Žebrák | 79 | 12 | 1 | S:0/0, A:1/12, B:0/0 |
334 | Krejdl Michal | Louny | 85 | 12 | 1 | S:0/0, A:1/12, B:0/0 |
334 | Ščotka David | Zlín | 80 | 12 | 1 | S:0/0, A:1/12, B:0/0 |
334 | Crha Zdeněk | Maraton club Kladno | 79 | 12 | 1 | S:1/12, A:0/0, B:0/0 |
334 | Čtvrtečka Roman | Nový Jičín | 84 | 12 | 1 | S:1/12, A:0/0, B:0/0 |
334 | Zuzánek Jiří | Spartak Rokytnice nad Jizerou | 90 | 12 | 1 | S:1/12, A:0/0, B:0/0 |
334 | Homolka Karel | Krásná Lípa | 81 | 12 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/12 |
334 | Smolicha Tomáš | Nový Malín | 95 | 12 | 1 | S:1/12, A:0/0, B:0/0 |
334 | Broža Vojtěch | Tábor | 85 | 12 | 1 | S:1/12, A:0/0, B:0/0 |
334 | Martinů Pavel | Běžci ráje | 81 | 12 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/12 |
334 | Čapek Honza | Astratex | 82 | 12 | 1 | S:0/0, A:1/12, B:0/0 |
334 | Bílek Aleš | Czech Tallboys | 79 | 12 | 1 | S:0/0, A:1/12, B:0/0 |
347 | Souček Tomáš | TP Consulting Liberec | 83 | 11 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/11 |
347 | Horáček Stanislav | Studenec | 82 | 11 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/11 |
349 | Maruška Miroslav | TP Consulting Liberec | 84 | 10 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/10 |
349 | Zbranek Václav | Valach Bajk Team | 81 | 10 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/10 |
349 | Kubáň Ctibor | Havřice | 79 | 10 | 1 | S:0/0, A:1/10, B:0/0 |
349 | Brych Jiří | Blaník Strunkovice | 88 | 10 | 1 | S:0/0, A:1/10, B:0/0 |
349 | Kučera Marcel | Dolní Brusnice | 85 | 10 | 1 | S:0/0, A:1/10, B:0/0 |
349 | Kulhánek Jan | SC Alemannia Fuchsberg | 80 | 10 | 1 | S:0/0, A:1/10, B:0/0 |
349 | Březina Martin | BK Kubánkov | 88 | 10 | 1 | S:0/0, A:1/10, B:0/0 |
356 | Veselý Jan | Tady je Fejfarovo | 79 | 9 | 1 | S:1/9, A:0/0, B:0/0 |
356 | Zvonek Jan | Zvonek Sport | 92 | 9 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/9 |
356 | Makový Roman | Trojanovice | 84 | 9 | 1 | S:1/9, A:0/0, B:0/0 |
356 | Rejha Jan | - | 80 | 9 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/9 |
356 | Karas Ivan | MK Seitl Ostrava | 88 | 9 | 1 | S:1/9, A:0/0, B:0/0 |
356 | Sýkora Lukáš | AK Olomouc | 90 | 9 | 3 | S:1/6, A:1/2, B:1/1 |
362 | Bečica Petr | - | 90 | 8 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/8 |
362 | Harwot Roman | SEBE | 81 | 8 | 1 | S:0/0, A:1/8, B:0/0 |
362 | Červenka Jaroslav | Dobřenice | 79 | 8 | 2 | S:1/6, A:1/2, B:0/0 |
362 | Puc Vítězslav | Clean - air s.r.o. | 84 | 8 | 1 | S:0/0, A:1/8, B:0/0 |
362 | Jozífek Miroslav | Mikulčice | 81 | 8 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/8 |
362 | Horák Jan | HKO Police nad Metují | 87 | 8 | 1 | S:0/0, A:1/8, B:0/0 |
362 | Juránek Štěpán | Orel školy Brno 1 | 90 | 8 | 1 | S:0/0, A:1/8, B:0/0 |
362 | Flachs Michal | Zličín | 87 | 8 | 1 | S:0/0, A:1/8, B:0/0 |
362 | Klampfl Milan | Vrchaři Vrchlabí | 91 | 8 | 1 | S:0/0, A:1/8, B:0/0 |
371 | Nádhera Jiří | Hradec Králové | 93 | 7 | 2 | S:1/3, A:1/4, B:0/0 |
371 | Kráčalík František | SK Újezd | 98 | 7 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/7 |
371 | Sporek Jakub | Holešov | 82 | 7 | 2 | S:0/0, A:1/2, B:1/5 |
374 | Roško Vilém | Wikov Hronov | 81 | 6 | 1 | S:0/0, A:1/6, B:0/0 |
374 | Machnik Vojtěch | Valašské Meziříčí | 83 | 6 | 1 | S:0/0, A:1/6, B:0/0 |
374 | Henych Tomáš | KoKa Team | 79 | 6 | 1 | S:0/0, A:1/6, B:0/0 |
374 | Fagan Neil | Ztracená team | 79 | 6 | 1 | S:1/6, A:0/0, B:0/0 |
374 | Holčák Michal | ZVONEK Sport Valašské Klo | 89 | 6 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/6 |
374 | Vladyka Jan | - | 92 | 6 | 1 | S:0/0, A:1/6, B:0/0 |
374 | Kejklíček Petr | Vrchaři Vrchlabí | 81 | 6 | 1 | S:0/0, A:1/6, B:0/0 |
374 | Votoček Filip | ČKS SKI Jilemnice | 84 | 6 | 1 | S:1/6, A:0/0, B:0/0 |
374 | Ocásek Michal | Schodaři Krnov | 88 | 6 | 1 | S:0/0, A:1/6, B:0/0 |
374 | Pompe Patrik | LK Javaanes | 89 | 6 | 1 | S:1/6, A:0/0, B:0/0 |
384 | Hofman Vít | Nové Strašecí | 92 | 4 | 1 | S:0/0, A:1/4, B:0/0 |
384 | Szymanik Filip | Chotěbuz | 94 | 4 | 1 | S:0/0, A:1/4, B:0/0 |
384 | Makovec Roman | . | 81 | 4 | 1 | S:0/0, A:1/4, B:0/0 |
384 | Kopp Milan | Sykora running | 85 | 4 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/4 |
384 | Votoček Josef | 87 | 4 | 1 | S:0/0, A:1/4, B:0/0 | |
389 | Suchánek Lukáš | KHB Radegast | 79 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
389 | Janku Roman | --- | 86 | 3 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/3 |
389 | Moravčik Petr, Ing. | Rožnov p. R. | 81 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
389 | Lukeš Tomáš | Přátelé Zeleného údolí | 90 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
389 | Řezníček | Wild Runners | 90 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
389 | Fiala Lukáš | Uničov | 85 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
389 | Komárek Pavel | Vilémov | 81 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
389 | Knotek Ondřej | eSeNBáci Jeseník | 90 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
389 | Chum Michal | Tucet Team | 82 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
389 | Lýsek Igor | Mosty u Jablunkova | 80 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
389 | Prus Roman | No name club | 95 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
389 | Ondrušík Kateřina | AK Šternberk | 83 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
389 | Hořejš Ondřej | Jeseník | 87 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
389 | Bombera Jiří | Městečko Trnávka | 85 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
403 | Jurzykowski Michal | ČSHP | 85 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Jadrníček Michal | Viktoria Squash Brno | 89 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Bauer Michal | Ostrava | 82 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Malý Ondřej | BC Bruiser Kroměříž | 85 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Kuchař Michal | Dobratice | 82 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Kryštof Matěj | Ostrava - Poruba | 93 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Pivoňka Denis | Varroc Runners | 87 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Duda Ladislav | Říkovice | 81 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Lipus Marian | Návsí | 82 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Kolář Jakub | Ostrava | 86 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Dobeš David | - | 80 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Cieńciała Jerzy | NVPP Team | 80 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Kovář Pavel | - | 82 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Pavlíček Radek | --- | 88 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Ševčík Adam | 1.LF | 94 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Salvet Milan | Frýdek-Místek | 89 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Ďurec Mário | klub | 93 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Drahoš Vojtěch | Brno | 86 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Polách Antonín | Horní Bečva | 90 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Pospíšil Petr | Otice | 79 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Kawulok Marek | Bystřice | 80 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Tkadlec Michal | Brno | 86 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Kajaba René | Vsetínské šelmy | 92 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Siuda Radim | Ostrava | 89 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Kaňovský Ondřej | Ostrava | 83 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Rinka Tomáš | Model Run Team Opava | 79 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Janošec Patrik | Bučávka | 92 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Karban Miloš | Plzeň | 79 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Hronek Jaroslav | Orel Obřany | 91 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Králík Ml. Marián | - | 98 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Gawlas Tomáš | Český Těšín | 84 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Kumžák Jakub | --- | 91 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Hošťálek Jan | Lipová | 98 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Sobotka Jan | Cvrčci Pohled | 90 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Gerla Jaromír | --- | 93 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Lysek Jan | TJ Dolní Lomná | 89 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Jandura Michal | TJ Sokol Jičín | 80 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Kraus Jan | Střítež nad Bečvou | 90 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Vašátko Jaroslav | Hzs Královéhradeckého kraje | 79 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Mareš Filip | --- | 80 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Pálka Petr | Bystřice pod Hostýnem | 98 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Siupik Tadeáš | BSvČT , MBMM | 93 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Stebel Lukáš | Český Těšín | 82 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Abel Roman | TC Batalion | 89 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Seidl Martin | Team za podporu Šafkovi kulhavé nohy | 83 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Gotvald Tomáš | HZS Královéhradeckého kraje | 80 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Čeřovský Matěj | Lázně Bělohrad | 89 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Čepelka Petr | Lázně Bělohrad | 86 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Polický Tomáš | Velké Poříčí | 84 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Kulhánek Martin | Šneček team | 83 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Delina Daniel | 1.běžecký Jablunkov | 80 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Podzimek Petr | . | 89 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Pálka Roman | Bystřice pod Hostýnem | 93 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Havel Lukáš | Hradec Králové | 82 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Pecina Jan | SKPV Brandýs nad Labem | 82 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Podermanski David | 1.běžecký Jablunkov | 90 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Borski Roman | Ho Pod parou | 89 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Rozum Jan | Jablotron | 91 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Fikar Ondřej | Hobby runners | 88 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Šana Radek | - | 96 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Švach Šimon | BS Slopné | 98 | 2 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/2 |
403 | Veselý Tomáš | Nové Strašecí | 92 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Lotter Jan | Třinec | 85 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Machnik Tomáš | Dolní Lomná | 90 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Krahulec Marek | ABK Lochovice | 88 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Hůla Aleš | SK Jince | 80 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Rudolf Jiří | Morčata na útěku - FANKLUB | 90 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Nedas Jiří | Za Jonáše | 80 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Šindelář Jiří | JABLOTRON ALARMS a.s. | 81 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Miczek Petr | Český Těšín | 83 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Šimek Jiří | cnc.tombolu | 81 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Lačík Lukáš | Český Těšín | 84 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Zlámal Roman | - | 98 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Jelínek Milan | Orel Bystřice pod Hostýnem | 79 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Müller Ondřej | #hostynky | 85 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Mazač Jan | --- | 80 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Zmrhal Vladimír | Uherské Hradiště | 85 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Zogata Jakub | Bukovec | 95 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Krupa Luboš | Lubíci | 98 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Bartoň Martin | --- | 87 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Haken Miroslav | Radkův team | 97 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Džanda Zdeněk | Svářeči | 82 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Kohút Tomáš | MP Jičín | 92 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Przechowski Kryštof | Hohohořice | 92 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Gembara Jan | Bohumín | 80 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Bělohlávek Karel | Podluhy | 81 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Blecha Jiří | Bubákovští kocouři | 90 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Suchopár Vojtěch | Dobříš | 98 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Verlík Jan | Třinec | 92 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Hůla Radek | SK Jince | 82 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Sladký Lukáš | Vorvani | 87 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Škaryd Martin | Rs fitness | 85 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Hartman Marek | ZŠ Nové Strašecí | 90 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Elsnic Jan | Nové STrašecí | 88 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Sirůček Kamil | Přibram | 79 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Krnanec Jan | - | 82 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Černý Aleš | Jeřičky | 79 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Lipták Radim | Pepa Team F-M | 79 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Šmol Tomáš | 0 | 90 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Landsberger Filip | Pepa Team F-M | 79 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Cienciala Bogdan | NVPP | 84 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Jun Tomáš | ZŠ a MŠ Nové Strašecí | 89 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Konopásek Radek | Krušovice | 89 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Hejl Libor | Hostomice | 82 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Štekl Radomír | Zebry Nové Strašecí | 82 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Pěsničák Rostislav | Vsetínské šelmy | 92 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Novotný David | Rsáci | 81 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Čunek Jiří | Valašské Meziříčí | 87 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Vácha Štěpán | - | 91 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Šulc Jan | MICRORISC | 96 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Rylko Vojtěch | PeakMachine.cz | 89 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Křepelka Karel | Pro radost | 87 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Otáhal Lucian | - | 80 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Hejník Jan | --- | 80 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Rys Rudolf | Superhuman | 91 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
403 | Krajcar Ivo | KOB Směr Kroměříž | 95 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
519 | Knotek Martin | Slawex runners | 88 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
519 | Nevělík Cyril | Otrokovice | 84 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
519 | Šíma Milan | - | 83 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
519 | Smíšek Vítězslav | - | 79 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
519 | Růžička Radim | Poupátka | 79 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
519 | Duchoň Jakub | - | 98 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
519 | Khain Pavel | SK Sokolská Street | 79 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
519 | Čech Martin | - | 79 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
519 | Halberštádt Karel | - | 94 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
519 | Švihel Radomír | BS Slopné | 88 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
519 | Macek Martin | Easy fitness Zlín | 82 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
519 | Homola Stanislav | - | 93 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vagenknecht František | Aster Team Jičin | 77 | 849 | 16 | S:5/423, A:7/286, B:4/140 |
2 | Žák Jiří | www.zakisova-skolabehu.com | 71 | 686 | 18 | S:6/357, A:6/214, B:6/115 |
3 | Záruba Jan | Six Monkeys | 77 | 660 | 27 | S:9/339, A:11/218, B:7/103 |
4 | Záveský Vojtěch | Lázně Bělohrad | 78 | 492 | 8 | S:5/363, A:2/98, B:1/31 |
5 | Pešta Martin | Bakako Nová Paka | 78 | 425 | 16 | S:6/219, A:5/134, B:5/72 |
6 | Malý Jan | ELEVEN RUN TEAM | 73 | 411 | 6 | S:4/309, A:2/102, B:0/0 |
7 | Šesták Karel | Kasper SWIX Team Trutnov | 71 | 394 | 14 | S:5/210, A:5/112, B:4/72 |
8 | Kovář Roman | TJ Liga 100 Olomouc | 77 | 348 | 5 | S:3/267, A:1/54, B:1/27 |
9 | Blaha Tomáš | AK ASICS Kroměříž | 76 | 315 | 4 | S:2/210, A:1/70, B:1/35 |
10 | Oberländer Jan | TJ Sokol Senohraby | 75 | 269 | 7 | S:3/159, A:3/94, B:1/16 |
11 | Malátek Antonín | Pardubice | 77 | 268 | 5 | S:3/192, A:1/54, B:1/22 |
12 | Horák Ondřej | FORTEX Moravský Beroun | 75 | 260 | 4 | S:1/93, A:2/132, B:1/35 |
13 | Kubasa Jiří | TJ Maratonstav Úpice | 77 | 245 | 7 | S:3/147, A:3/86, B:1/12 |
14 | Moskva Roman | Pasivity Žamberk | 75 | 219 | 6 | S:2/120, A:1/38, B:3/61 |
15 | Cupák Martin | TJ Spartak Vrchlabí | 71 | 217 | 3 | S:1/93, A:2/124, B:0/0 |
16 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 209 | 5 | S:1/93, A:0/0, B:4/116 |
17 | Hejl Radek | Letohrad | 72 | 206 | 4 | S:1/105, A:0/0, B:3/101 |
18 | Wallenfels Jiří | TJ Sokol Královské Vinohrady | 72 | 199 | 4 | S:2/123, A:2/76, B:0/0 |
19 | Chrudina Robert | - | 73 | 172 | 5 | S:3/144, A:2/28, B:0/0 |
20 | Čermák Jiří | Staněk Sport Turnov | 74 | 169 | 5 | S:1/54, A:2/72, B:2/43 |
21 | Rektor Antonín | Modřany | 75 | 155 | 2 | S:1/93, A:1/62, B:0/0 |
22 | Linhart Radek | Kerda Liberec | 76 | 140 | 2 | S:1/105, A:0/0, B:1/35 |
23 | Hak Tomáš | Vítězná | 78 | 136 | 3 | S:1/60, A:2/76, B:0/0 |
24 | Krupka Milan | Indičtí Běžci | 72 | 133 | 5 | S:2/93, A:2/20, B:1/20 |
25 | Vítek Miroslav | - | 72 | 132 | 2 | S:0/0, A:2/132, B:0/0 |
26 | Rozsypal Vladislav | STS Chvojkovice Brod | 70 | 128 | 3 | S:1/54, A:2/74, B:0/0 |
27 | Hurdálek Robert | TJ Lokomotiva Trutnov | 78 | 125 | 2 | S:1/81, A:1/44, B:0/0 |
28 | Friede Jan | Wikov Hronov | 77 | 120 | 3 | S:2/90, A:1/30, B:0/0 |
28 | Šír Vladimír | Klub Josefa Buďárka Jilemnice | 76 | 120 | 3 | S:2/96, A:1/24, B:0/0 |
28 | Klvaň Norbert | Sokol Kolín | 72 | 120 | 2 | S:1/93, A:0/0, B:1/27 |
31 | Borek Petr | Brzdy Horní Čermná | 70 | 119 | 6 | S:1/39, A:1/30, B:4/50 |
32 | Král Vítězslav | TJ Sokol Královské Vinohrady | 76 | 114 | 2 | S:0/0, A:2/114, B:0/0 |
33 | Mrklovský Miroslav | Sokol Kameničná | 72 | 108 | 4 | S:0/0, A:1/44, B:3/64 |
33 | Žajdlík Filip | Splašení Goroli | 77 | 108 | 2 | S:1/60, A:1/48, B:0/0 |
35 | Suda Josef | SK Přimda | 78 | 105 | 1 | S:1/105, A:0/0, B:0/0 |
36 | Škoda Aleš | Olfin car Ski team Trutnov | 75 | 100 | 3 | S:2/84, A:1/16, B:0/0 |
37 | Liška Miloš | Triathlon Lipno | 71 | 93 | 1 | S:1/93, A:0/0, B:0/0 |
37 | Bolehovský Pavel | KER TEAM | 71 | 93 | 1 | S:1/93, A:0/0, B:0/0 |
39 | Vymazal Petr | Olomouc | 75 | 92 | 2 | S:1/72, A:0/0, B:1/20 |
40 | Polej Jiří | Hronov | 71 | 91 | 2 | S:1/57, A:1/34, B:0/0 |
41 | Zoubek Zdeněk | SKI Klub W. Samesche Lučany | 69 | 87 | 3 | S:1/57, A:1/16, B:1/14 |
42 | Adamec Milan | Orel Vyškov | 77 | 85 | 2 | S:0/0, A:1/54, B:1/31 |
43 | Doucha Jiří | Hvězda Pardubice | 71 | 81 | 1 | S:1/81, A:0/0, B:0/0 |
43 | Fürbach Martin | Strakonice | 75 | 81 | 1 | S:1/81, A:0/0, B:0/0 |
43 | Matějka Roman | LSK Lomnice nad Popelkou | 75 | 81 | 1 | S:1/81, A:0/0, B:0/0 |
46 | Janů Libor | Šumperk | 78 | 80 | 2 | S:1/60, A:0/0, B:1/20 |
47 | Lhota Aleš | Pivovar Miletín | 78 | 78 | 2 | S:2/78, A:0/0, B:0/0 |
48 | Ředina Milan | MK Prostějov | 71 | 76 | 2 | S:1/60, A:0/0, B:1/16 |
49 | Cogan Rudolf | Nová Paka | 71 | 72 | 1 | S:1/72, A:0/0, B:0/0 |
49 | Škapa Marek | MK Seitl Ostrava | 71 | 72 | 1 | S:1/72, A:0/0, B:0/0 |
51 | Král Jindřich | ISCAREX Česká Třebová | 73 | 70 | 1 | S:0/0, A:1/70, B:0/0 |
51 | Bureš Martin | Česká Třebová | 74 | 70 | 3 | S:0/0, A:1/30, B:2/40 |
53 | Doubek Miroslav | MAV Lomnice nad Popelkou | 77 | 66 | 1 | S:1/66, A:0/0, B:0/0 |
53 | Kučera Ladislav | ISCAREX Česká Třebová | 76 | 66 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/66 |
53 | Dominik Ondřej | MK Seitl Ostrava | 77 | 66 | 1 | S:1/66, A:0/0, B:0/0 |
53 | Farář Martin | veselejší Farář | 77 | 66 | 1 | S:1/66, A:0/0, B:0/0 |
53 | Peška Tomáš | Kasper Swix Team | 74 | 66 | 1 | S:1/66, A:0/0, B:0/0 |
58 | Jadrný Lubomír | ISCAREX Česká Třebová | 73 | 65 | 2 | S:0/0, A:1/48, B:1/17 |
59 | Rendl Josef | TJ Packa Praha | 76 | 62 | 1 | S:0/0, A:1/62, B:0/0 |
59 | Penc Ondřej | Cyklo Tony | 77 | 62 | 1 | S:0/0, A:1/62, B:0/0 |
59 | Šimurda Martin | Fischer Ski klub Šumava Vimper | 72 | 62 | 1 | S:0/0, A:1/62, B:0/0 |
59 | Dufek Jan | Fitness freedom RT Hustopečem | 73 | 62 | 1 | S:0/0, A:1/62, B:0/0 |
59 | Fajfr František | Vencl servis Žamberk | 72 | 62 | 1 | S:0/0, A:1/62, B:0/0 |
59 | Petrášek Miloslav | Slovan Liberec | 78 | 62 | 1 | S:0/0, A:1/62, B:0/0 |
59 | Bláha Jan | AK Kroměříž | 71 | 62 | 1 | S:0/0, A:1/62, B:0/0 |
59 | Bláha Tomáš | AK Kroměříž | 76 | 62 | 1 | S:0/0, A:1/62, B:0/0 |
67 | Pilgr Luděk | OB Česká Třebová | 76 | 60 | 4 | S:1/12, A:0/0, B:3/48 |
67 | Dlab Ladislav | Roztoky | 70 | 60 | 2 | S:0/0, A:2/60, B:0/0 |
67 | Lipenský Martin | FORT SMC Ústí nad Orlicí | 69 | 60 | 1 | S:1/60, A:0/0, B:0/0 |
67 | Machačka Martin | Spartak Rokytnice nad Jizerou | 75 | 60 | 1 | S:1/60, A:0/0, B:0/0 |
67 | Kolín Jan | OK Jilemnice | 77 | 60 | 1 | S:1/60, A:0/0, B:0/0 |
67 | Mičkal Jiří | Valašská Bystřice | 78 | 60 | 1 | S:1/60, A:0/0, B:0/0 |
73 | Ledvina Petr | Pampeliška Olomouc | 73 | 59 | 2 | S:1/42, A:0/0, B:1/17 |
74 | Skopalík Zbyněk | KVS Olomouc | 78 | 58 | 2 | S:1/42, A:0/0, B:1/16 |
75 | Jedlička Michal | OK Slavia HK | 73 | 57 | 1 | S:1/57, A:0/0, B:0/0 |
75 | Walter Zdeněk | Zahrádky | 72 | 57 | 1 | S:1/57, A:0/0, B:0/0 |
75 | Rada Martin | Ještěd SkyRace | 74 | 57 | 1 | S:1/57, A:0/0, B:0/0 |
78 | Kocourek Lubomír | TRAILRUN.CZ RUNSPORT.CZ | 74 | 56 | 2 | S:1/42, A:0/0, B:1/14 |
79 | Sedláček Jan | TJ Sušice | 78 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
79 | Čamek Petr | Sedmikráska | 77 | 54 | 1 | S:1/54, A:0/0, B:0/0 |
79 | Kaplan Viktor | Jablonec nad Nisou | 74 | 54 | 2 | S:1/39, A:0/0, B:1/15 |
79 | Bauer Václav | Kleť | 78 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
79 | Krátký Luboš | Sweep Chomutov | 77 | 54 | 1 | S:1/54, A:0/0, B:0/0 |
79 | Filip Jiří | Jamné nad Orlicí | 72 | 54 | 1 | S:1/54, A:0/0, B:0/0 |
79 | Číhař Tomáš | Chvojenec | 70 | 54 | 1 | S:1/54, A:0/0, B:0/0 |
79 | Schwarz Ondřej | PJR Frenštát | 77 | 54 | 1 | S:1/54, A:0/0, B:0/0 |
87 | Kvíčala Tomáš | FM | 75 | 51 | 1 | S:1/51, A:0/0, B:0/0 |
87 | Hornych Václav | Police nad Metují | 78 | 51 | 1 | S:1/51, A:0/0, B:0/0 |
87 | Slánský René | Běhatlon Valašské Klobouky | 72 | 51 | 2 | S:0/0, A:1/32, B:1/19 |
87 | Vašíček Martin | TJ Maratonstav Úpice | 71 | 51 | 1 | S:1/51, A:0/0, B:0/0 |
87 | Odvárka Jiří | TJ Jiskra Horní Maršov | 77 | 51 | 1 | S:1/51, A:0/0, B:0/0 |
87 | Čížek Petr | OB Adamov | 71 | 51 | 1 | S:1/51, A:0/0, B:0/0 |
87 | Mikula David | Jablonne | 76 | 51 | 1 | S:1/51, A:0/0, B:0/0 |
87 | Elger Martin | - | 73 | 51 | 1 | S:1/51, A:0/0, B:0/0 |
95 | Vavruška Jiří | Kerda sport Liberec | 78 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
95 | Simon Petr | Polička | 72 | 48 | 3 | S:0/0, A:0/0, B:3/48 |
95 | Šír Václav | Spartak Rokytnice nad Jizerou | 78 | 48 | 1 | S:1/48, A:0/0, B:0/0 |
95 | Svoboda Ondřej | OK Slavia Hradec Králové | 76 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
95 | Pejša Jan | smí být prázdné | 75 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
95 | Simon Petr | Polička | 48 | 1 | S:1/48, A:0/0, B:0/0 | |
95 | Havel Lukáš | Olfin car Ski team Trutnov | 74 | 48 | 1 | S:1/48, A:0/0, B:0/0 |
95 | Kulda Jan | TJ Sokol Olešnice | 73 | 48 | 1 | S:1/48, A:0/0, B:0/0 |
95 | Kubíček Zdeněk | OK Mnichovo Hradiště | 72 | 48 | 1 | S:1/48, A:0/0, B:0/0 |
95 | Jašek Roman | AO - Kobeřice | 73 | 48 | 1 | S:1/48, A:0/0, B:0/0 |
105 | Jelínek Jiří | Vrchlabí | 76 | 47 | 2 | S:0/0, A:1/30, B:1/17 |
106 | Tvarůžka Tomáš | Kroměříž | 72 | 46 | 3 | S:1/36, A:1/2, B:1/8 |
107 | Holinka Jan | Sport Paudera | 70 | 45 | 1 | S:1/45, A:0/0, B:0/0 |
107 | Mikyska Michal | JBL Jablonné nad Orlicí Standa Tým | 74 | 45 | 1 | S:1/45, A:0/0, B:0/0 |
107 | Czagan Jan | SDH Dědek | 71 | 45 | 1 | S:1/45, A:0/0, B:0/0 |
107 | Vích Petr | Olomouc | 73 | 45 | 1 | S:1/45, A:0/0, B:0/0 |
107 | Maliňák Tomáš | Rožnov p. R. | 71 | 45 | 1 | S:1/45, A:0/0, B:0/0 |
107 | Gross Petr | Sun sport team | 76 | 45 | 1 | S:1/45, A:0/0, B:0/0 |
113 | Švarc Norbert | Mílaři Domažlice | 72 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
113 | Pryszcz Patrik | Košařiska | 78 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
113 | Fic Martin | STS Chvojkovice Brod B | 74 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
113 | Hašpl Marcel | Oddíl 2015 | 77 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
113 | Kocanda Ivo | IKstav Červený Kostelec | 70 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
118 | Chovanec Petr | BK Sak Karviná | 73 | 42 | 1 | S:1/42, A:0/0, B:0/0 |
118 | Maravaud Yannick | - | 71 | 42 | 1 | S:1/42, A:0/0, B:0/0 |
118 | Svoboda Marek | Zumbarda | 75 | 42 | 1 | S:1/42, A:0/0, B:0/0 |
118 | Valdman Miloš | Kruh | 78 | 42 | 2 | S:2/42, A:0/0, B:0/0 |
118 | Vacek Jiří | Dlouhá Třebová | 77 | 42 | 3 | S:0/0, A:0/0, B:3/42 |
123 | Mařík Jiří | 3D Fitness Raceteam | 72 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
123 | Jüptner Petr | SC Alemannia Fuchsberg | 78 | 40 | 2 | S:0/0, A:1/24, B:1/16 |
123 | Dočkálek Libor | STS Chvojkovice Brod B | 73 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
123 | Brožík Jiří | Běžecký klub Hodonín | 71 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
123 | Veselý Petr | Squashclub Plzeň | 73 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
123 | Pohl Jan | SKI Police nad Metují | 76 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
129 | Vomlela Jan | Kulhající angličtináři | 75 | 39 | 1 | S:1/39, A:0/0, B:0/0 |
129 | Kalousek Jan | - | 71 | 39 | 3 | S:0/0, A:1/6, B:2/33 |
129 | Kašpárek Jiří | - | 75 | 39 | 1 | S:1/39, A:0/0, B:0/0 |
132 | Hartíg David | Burik Running Team | 73 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
132 | Votava Martin | Králův Dvůr | 71 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
132 | Daněk Jiří | Uherské Hradiště | 76 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
132 | Reidlinger Markus | LAC Harlekin | 77 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
132 | Majer Pavel | Domažlice | 76 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
132 | Ardamica David | ARDY team | 76 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
132 | Krejsa Tomáš | KUS Sopotnice | 77 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
139 | Maleček Martin | Žižkovský tygři | 75 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
139 | Šima Jan | Cyklo Netolice | 70 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
139 | Žemlička Miloslav | Včelákov | 71 | 36 | 1 | S:1/36, A:0/0, B:0/0 |
139 | Kubenka Lukáš | Běhající varhaníci | 75 | 36 | 1 | S:1/36, A:0/0, B:0/0 |
139 | Kuřík Michal | Trvalkova školka Studenec | 76 | 36 | 1 | S:1/36, A:0/0, B:0/0 |
139 | Černý Josef | Kdyně | 78 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
139 | Brendl Jan | Spedos | 75 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
139 | Paul Roman | No name club | 73 | 36 | 1 | S:1/36, A:0/0, B:0/0 |
139 | Mordáč Stanislav | Třinec | 74 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
139 | Roleček Milan | Pěčín | 76 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
139 | Novotný Jiří | Kladníky | 77 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
139 | Vít Pavel | Vella Náchod | 71 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
139 | Toman Igor | Vyškov | 72 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
152 | Tešnar Marek | Petřvald | 75 | 35 | 2 | S:1/33, A:1/2, B:0/0 |
152 | Vintrlík Martin | Křepice | 77 | 35 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/35 |
154 | Sehnal Tomáš | KHB Radegast | 73 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
154 | Rylko Václav | 1.běžecký Jablunkov | 72 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
154 | Šilar Martin | Trutnov | 76 | 34 | 2 | S:0/0, A:2/34, B:0/0 |
154 | Bandžuch Martin | SK Kdyně | 75 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
154 | Chochola Petr | ZŠ Nové Strašecí | 77 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
159 | Venzara David | SK OMT | 76 | 33 | 1 | S:1/33, A:0/0, B:0/0 |
159 | Dubový Pavel | Libina | 72 | 33 | 1 | S:1/33, A:0/0, B:0/0 |
159 | Slíva Pavel | Pomalé šípy Kopřivnice | 71 | 33 | 1 | S:1/33, A:0/0, B:0/0 |
162 | Hammerle Petr | HSC Capartice | 72 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
162 | Sikora René | TJ TŽ Třinec | 72 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
162 | Kubeš David | Activity Lanškroun | 75 | 32 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/32 |
162 | Hochman Filip | FLOPY software | 73 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
162 | Erlebach David | Kunčice nad Labem | 71 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
162 | Haňur Roman | BBK | 69 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
162 | Jedziniak Michal | - | 74 | 32 | 2 | S:0/0, A:2/32, B:0/0 |
162 | Polák Tomáš | SK Tatenice | 72 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
170 | Randák Karel | ČKS SKI Jilemnice | 71 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
170 | Janečka Svatopluk | Cyklogat Malenovice | 72 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
170 | Fliedr Tomáš | F-BIKE KLUB Sádek u Poličky | 76 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
173 | Klím Tomáš | X-TRAIL ORLOVÁ | 75 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
173 | Sýkora Tomáš | RC Partizan Beograd | 77 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
173 | Novotný Luděk | Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem | 74 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
173 | Rybář Andrej | L. A. Ryby | 72 | 30 | 1 | S:1/30, A:0/0, B:0/0 |
173 | Puškáš Attila | CZ | 70 | 30 | 1 | S:1/30, A:0/0, B:0/0 |
173 | Havel Tomáš | Tady je Fejfarovo | 73 | 30 | 1 | S:1/30, A:0/0, B:0/0 |
173 | Zajíček Petr | Poruba | 70 | 30 | 1 | S:1/30, A:0/0, B:0/0 |
173 | Barášek Aleš | 4timing.cz | 75 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
173 | Bednář Petr | Praha 8 | 78 | 30 | 1 | S:1/30, A:0/0, B:0/0 |
173 | Tomášek Filip | 78 | 30 | 1 | S:1/30, A:0/0, B:0/0 | |
183 | Vebr Michal | Česká Třebová | 78 | 29 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/29 |
184 | Pechanec Jan | MFF | 76 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
184 | Ticháček Jan | Děčín | 74 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
184 | Brothánek Antonín | TC Dvořák Č.B. | 72 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
184 | Bačo Radomír | Orel Valašské Klobouky | 76 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
184 | Matula Štěpán | Olympia Kladno | 70 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
184 | Polák Michal | Bakako Nová Paka | 77 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
184 | Rabada František | SV Stříbro | 71 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
191 | Žídek Roman | Pustá Polom | 77 | 27 | 1 | S:1/27, A:0/0, B:0/0 |
191 | Lavička David | Ghost Team | 73 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
191 | Kocur Lukáš | Orel Šitbořice | 77 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
191 | Račák Adam | TAXI Rokytnice n.Jiz. | 77 | 27 | 1 | S:1/27, A:0/0, B:0/0 |
191 | Kruml Kamil | Spálené | 72 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
191 | Morávek Vlastislav | KUS Sopotnice | 76 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
197 | Schejbal Jan | Runsport team | 76 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
197 | Čáp Ondřej | SK Dobruška | 74 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
197 | Kolář Petr | Gerresheimer | 72 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
197 | Szmek Dalibor | Bukovec | 73 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
197 | Svoboda Pavel | SK Vlaška | 69 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
197 | Průka Jaroslav | Trhové Sviny | 74 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
203 | Jeziorski Piotr | Píšť | 78 | 24 | 1 | S:0/0, A:1/24, B:0/0 |
203 | Hrstka Michal | Pondělní dietáři Nymburk | 76 | 24 | 1 | S:1/24, A:0/0, B:0/0 |
203 | Horáček Michal | ISCAREX Česká Třebová | 75 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
203 | Krochot Daniel | - | 77 | 24 | 1 | S:0/0, A:1/24, B:0/0 |
203 | Bergmann David | Hradec Králové | 74 | 24 | 1 | S:0/0, A:1/24, B:0/0 |
203 | Haufert Arnošt | Varnsdorf | 72 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
203 | Bělohlav Petr | HC Knights | 74 | 24 | 1 | S:0/0, A:1/24, B:0/0 |
203 | Chmela Marek | Prakšice | 74 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
203 | Fritscher Adam | Liga 100 Olomouc | 75 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
203 | Kika Jiří | Ztracená team | 78 | 24 | 1 | S:1/24, A:0/0, B:0/0 |
203 | Štefek Josef | Wolfs Domažlice | 71 | 24 | 1 | S:0/0, A:1/24, B:0/0 |
214 | Fiala Lubomír | L+L Team | 69 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
214 | Pražan Jan | TRIMILL CykloTeam | 78 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
214 | Dvořák Karel | Čistý sport | 69 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
214 | Novotný Jiří | Dukla Liberec | 71 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
214 | Hrouza Michal | Krnov | 78 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
214 | Vítek Robert | Letohrad | 78 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
214 | Levička Zbyněk | Domažlice | 69 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
214 | Dospěl Ivo | TJ Liga 100 Olomouc | 77 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
214 | Fousek Vlastimil | Vorvani | 78 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
214 | Květon Jiří | Orel Židlochovice | 73 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
214 | Krtička Michal | Wikov Hronov | 73 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
214 | Blažek Martin | Rýchory | 71 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
214 | Dvorský Petr | Holýšov | 78 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
227 | Mandík Karel | - | 78 | 21 | 1 | S:1/21, A:0/0, B:0/0 |
228 | Doležal Martin | SPS Sázava | 70 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
228 | Malátil Antonín | Pardubice | 77 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
228 | Bednář Zbyněk | Tišnov - Jamné | 73 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
228 | Bartoš Dalibor | LIAZ Jablonec | 75 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
228 | Volák Pavel | Ulita Hobra Orienteering Broumov | 70 | 20 | 1 | S:0/0, A:1/20, B:0/0 |
228 | Vykysalý Petr | Lokomotiva Beroun | 72 | 20 | 1 | S:0/0, A:1/20, B:0/0 |
228 | Klingr Miloš | 76 | 20 | 1 | S:0/0, A:1/20, B:0/0 | |
228 | Vašák Jan | Bratři | 75 | 20 | 1 | S:0/0, A:1/20, B:0/0 |
228 | Dřímal Miroslav | Maraton tym Pavla Novaka | 76 | 20 | 1 | S:0/0, A:1/20, B:0/0 |
228 | Lah Robert | CYCLORACING | 74 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
228 | Czylok Pavel | Běžecká skupina Český Těšín | 77 | 20 | 1 | S:0/0, A:1/20, B:0/0 |
239 | Schejbal Petr | Liberec | 71 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
239 | Vokatý Tomáš | Nová Paka | 71 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
239 | Žák Marek | Jeseničtí Orli | 76 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
239 | Petr Jaromír | SCHOTT Lanškroun | 77 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
243 | Suchý Pavel | RC Falkenštejn Krásná Lípa | 69 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
243 | Lenoch Vítězslav | SK Bobrava | 75 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
243 | Ocásek Zbyněk | --- | 77 | 18 | 1 | S:0/0, A:1/18, B:0/0 |
243 | Kubíček Zděněk | OK Mnichovo Hradiště | 72 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
243 | Toman Zdeněk | Dolní Dobrouč | 71 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
243 | Viej Radomír | Lubno | 76 | 18 | 1 | S:0/0, A:1/18, B:0/0 |
243 | Zvonek Lukáš | Mattoni FreeRun Zlín | 75 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
243 | Růžička Tomáš | Horní Rokytnice | 78 | 18 | 1 | S:1/18, A:0/0, B:0/0 |
243 | Kosina Stanislav | 77 | 18 | 1 | S:0/0, A:1/18, B:0/0 | |
243 | Plavec Hynek | D.Dušníky | 78 | 18 | 1 | S:0/0, A:1/18, B:0/0 |
243 | Hnát Petr | CK Stará Ves - Běžci z Rya | 74 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
254 | Doležal Martin | Šternberk | 77 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
254 | Ohnůtek Zdeněk | Lucoklima Running Team | 75 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
254 | Cibulka Jiří | Horo Česká Třebová | 75 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
254 | Kubuš Marek | Moravany | 78 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
254 | Sedláček Gamba | Auto Gamba | 69 | 17 | 2 | S:0/0, A:1/2, B:1/15 |
254 | Mlynář Petr | Dolní Dobrouč | 71 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
260 | Cechmeister Bohumil | Sokol Přísnotice | 74 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
260 | Strouhal Tomáš | Fortex Ski Moravský Beroun | 74 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
260 | Soviš Ivo | CK Stará Ves - Běžci z Rya | 71 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
260 | Borek Martin | ZAPPA Česká Třebová | 72 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
260 | Olša Martin | SAKO Bystřice pod Hostýnem | 76 | 16 | 1 | S:0/0, A:1/16, B:0/0 |
260 | Pokorný Martin | SK Zahořany - ChytreNaDomacnost.cz | 74 | 16 | 1 | S:0/0, A:1/16, B:0/0 |
266 | Kábela Jan | SP Malenovice | 78 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
266 | Junek Aleš | 74 | 15 | 2 | S:0/0, A:1/2, B:1/13 | |
266 | Súkeník Milan | Rajhrad | 70 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
266 | Málek Jindřich | Ski Klub Masters Rokytnice | 72 | 15 | 1 | S:1/15, A:0/0, B:0/0 |
266 | Horáček Filip | Běžci z Rya | 78 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
271 | Vašíček Roman | Radvanice | 74 | 14 | 2 | S:0/0, A:2/14, B:0/0 |
271 | Pavlišen Alexandr | Drtič Bezděkov | 69 | 14 | 1 | S:0/0, A:1/14, B:0/0 |
271 | Nadymáček Vladimír | Prostějov | 75 | 14 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/14 |
271 | Souček Vladimír | TJ Červený Kostelec | 73 | 14 | 1 | S:0/0, A:1/14, B:0/0 |
271 | Šubert Pavel | Neběžecký kroužek | 74 | 14 | 1 | S:0/0, A:1/14, B:0/0 |
271 | Hofman Jaroslav | RC Falkenštejn Krásná Lípa | 71 | 14 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/14 |
271 | Záruba Martin | MěÚ Dvůr Králové nad Labem | 76 | 14 | 1 | S:0/0, A:1/14, B:0/0 |
271 | Pospíšil Jaroslav | neregistrován | 78 | 14 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/14 |
271 | Tesař Roman | - | 76 | 14 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/14 |
271 | Brada Lukáš | Skaštice | 78 | 14 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/14 |
271 | Svoboda Zdeněk | Jeseník | 75 | 14 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/14 |
282 | Veselý Petr | Paseky | 78 | 13 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/13 |
282 | Věchet Ladislav | Česká Lípa | 70 | 13 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/13 |
282 | Borský Petr | JISVA Zlín | 72 | 13 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/13 |
285 | Monczka Daniel | Karviná | 76 | 12 | 1 | S:0/0, A:1/12, B:0/0 |
285 | Horák Čestmír | Přerov - Předmostí | 71 | 12 | 1 | S:0/0, A:1/12, B:0/0 |
285 | Ryšavý Petr | Dolní Podluží | 75 | 12 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/12 |
285 | Valeš Pavel | Dvůr Králové nad Labem | 76 | 12 | 1 | S:0/0, A:1/12, B:0/0 |
285 | Čáslavský Michal | Česká Třebová | 70 | 12 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/12 |
285 | Kořínek Ivo | Lhotka | 76 | 12 | 1 | S:0/0, A:1/12, B:0/0 |
291 | Salač Václav | CAV Benátky nad Jizerou | 74 | 11 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/11 |
291 | Čtvrtlík Jaroslav | Kolex Valašské Klobouky | 72 | 11 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/11 |
293 | Vokůrka Tomáš | SK Doubravan Újezd | 74 | 10 | 1 | S:0/0, A:1/10, B:0/0 |
293 | Cienciala Tomáš | Splašení Goroli | 70 | 10 | 1 | S:0/0, A:1/10, B:0/0 |
293 | Dubský Aleš | Chalupáři Zv | 71 | 10 | 1 | S:0/0, A:1/10, B:0/0 |
293 | Vláčilík Zdeněk | SP Malenovice | 77 | 10 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/10 |
293 | Dušek Pavel | Orel Dolní Dobrouč | 70 | 10 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/10 |
293 | Stuchlík Michal | Wikov Hronov | 74 | 10 | 1 | S:0/0, A:1/10, B:0/0 |
293 | Hamrský Jarek | AD Team | 76 | 10 | 1 | S:0/0, A:1/10, B:0/0 |
300 | Kepka Jiří | Baskeťáci Vsetín | 69 | 9 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/9 |
301 | Stečínský Martin | Opatov | 75 | 8 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/8 |
301 | Sojka Karel | Zbečno | 77 | 8 | 1 | S:0/0, A:1/8, B:0/0 |
301 | Benesz Radomír | Lepus.cz | 77 | 8 | 1 | S:0/0, A:1/8, B:0/0 |
301 | Šafařík Martin | HZS KHK | 70 | 8 | 1 | S:0/0, A:1/8, B:0/0 |
301 | Vacek Miroslav | LTC Bukovice | 77 | 8 | 1 | S:0/0, A:1/8, B:0/0 |
301 | Šana Radek | - | 72 | 8 | 1 | S:0/0, A:1/8, B:0/0 |
301 | Pokluda Ondřej | SP Malenovice | 69 | 8 | 2 | S:0/0, A:1/2, B:1/6 |
308 | Filip Lukáš | Korfbal Kolín | 75 | 7 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/7 |
308 | Růžička Pavel | - | 78 | 7 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/7 |
310 | Kubík Jiří | Černovice | 77 | 6 | 1 | S:0/0, A:1/6, B:0/0 |
310 | Šafr Jiří | Vysoké Mýto | 77 | 6 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/6 |
310 | Sagoč Ondřej | Tandem Rucki & co spol. s r.o | 78 | 6 | 1 | S:0/0, A:1/6, B:0/0 |
310 | Plhoň Jakub | KČT OB Bystřice p.H. | 78 | 6 | 1 | S:0/0, A:1/6, B:0/0 |
310 | Seneta Libor | ZZS KHK | 72 | 6 | 1 | S:0/0, A:1/6, B:0/0 |
315 | Slavík Tomáš | TPE Obeciny | 76 | 5 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/5 |
315 | Kolda Jiří | Opatov | 73 | 5 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/5 |
317 | Švach Petr | Pedro Team | 69 | 4 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/4 |
317 | Čeřovský Jan | HO-Hořice | 75 | 4 | 1 | S:0/0, A:1/4, B:0/0 |
317 | Houžvička Miloš | Příbram | 78 | 4 | 1 | S:0/0, A:1/4, B:0/0 |
317 | Pohl Martin | SKI Police nad Metují | 78 | 4 | 1 | S:0/0, A:1/4, B:0/0 |
317 | Kaňovský Petr | AC Moravská Slavia Brno | 76 | 4 | 1 | S:0/0, A:1/4, B:0/0 |
322 | Jaroněk Martin | Mattoni Freerun Zlín | 69 | 3 | 2 | S:0/0, A:1/2, B:1/1 |
322 | Kurfürst Pavel | --- | 78 | 3 | 2 | S:0/0, A:1/2, B:1/1 |
322 | Kubičík David | SSC Otrokovice | 72 | 3 | 2 | S:0/0, A:1/2, B:1/1 |
322 | Pavelka Aleš | Valachiarun.cz | 76 | 3 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/3 |
326 | Jiříček Jaromír | --- | 74 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
326 | Novotný Marek | - | 76 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
326 | Karkoška Petr | BK SAK Karviná | 73 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
326 | Štefek Radim | 1.běžecký Jablunkov | 74 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
326 | Kaňka Jan | Český běžecký klub | 74 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
326 | Králík Marian | - | 72 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
326 | Krutilek Petr | --- | 77 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
326 | Jandura Pavel | TJ Sokol Jičín | 75 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
326 | Dvořák Miroslav | Horka nad Moravou | 73 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
326 | Machala Jiří | Bystřice pod Hostýnem | 75 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
326 | Karásek Jiří | Kartouzy | 70 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
326 | Beránek Milan | HO-Hořice | 75 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
326 | Jeřábek Patrik | Radkův team | 78 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
326 | Provazník Zdeněk | Orel Vyškov | 74 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
326 | Rapčan Lukáš | DRACY Team | 78 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
326 | Spargel Ladislav | Orel Židenice | 73 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
326 | Holeček Jiří | Svědci Kozubovi | 70 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
326 | Navrátil Michal | DR.A.CY. | 74 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
326 | Beránek Miroslav | . | 77 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
326 | Hradil Petr | Bystřice pod Hostýnem | 71 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
326 | Tyl Josef | SK Universe | 71 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
326 | Brož Vlastimil | Borci zdar ! | 76 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
326 | Weiter Roman | Orel Vyškov | 75 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
326 | Mucha Bohdan | BSvČT , MBMM | 73 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
326 | Gluch Marek | Nevyměknem!!! | 70 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
326 | Gukkert Roman | Brtevští | 69 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
326 | Valeš Petr | formulaUNO | 75 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
326 | Sypták Jiří | Hranice | 74 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
326 | Vybíral Jakub | Červený Hrádek | 75 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
326 | Dušek Martin | Libřice | 77 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
326 | Švarc Miloslav | Střela Žebrák | 72 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
326 | Kreml Tomáš | Ostrava | 77 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
326 | Čmiel Petr | Mosty u Jablunkova | 72 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
326 | Ptáček Miloš | Wikov Hronov | 70 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
326 | Mana Jiří | Tenistrenér Zlín | 75 | 2 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/2 |
326 | Kubisz Roman | KPM Třinec | 73 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
326 | Leitner Josef | Příbram | 69 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
326 | Bambušek Petr | Loučka u Valašského Meziříčí | 72 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
326 | Koprnický Jan | Team za podporu Šafkovi kulhavé nohy | 78 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
326 | Gult Martin | Wikov Hronov | 75 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
326 | Čeřovský Jaroslav | Lešany | 77 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
326 | Čermák Tomáš | Lánov | 70 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
326 | Smrček Pavel | Deníčky | 72 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
326 | Ernst Tomáš | 1.běžecký Jablunkov | 73 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
326 | Lipowski Kamil | KPM Hrádek | 71 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
326 | Trombik Milan | Písek | 72 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
326 | Pospíšil Petr | HZS Královéhradeckého kraje | 74 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
326 | Pol Pavel | DR.A.CY. | 74 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
326 | Skýpala Karel | TJ Sokol Frenštát | 69 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
326 | Zápeca Miroslav | Valachytour | 78 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
326 | Kocúr Roman | BK SAK Karviná | 74 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
326 | Dostal Pavel | DRACY | 70 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
326 | Bombik Tomas | TomBike | 74 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
326 | Urbas Armand | Běžecká skupina v Českém Těšíně | 69 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
326 | Laboj Radomír | Návsí | 69 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
326 | Kantor Petr | NVPP Team | 78 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
326 | Adamec Leonard | ARTMEDICA CENTRUM | 69 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
326 | Frankovič Jan | Listopaďák.cz | 76 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
326 | Vizner Marek | SK Alexovice | 72 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
326 | Kollert Lukáš | Hasiči Velká Ledhuje | 77 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
326 | Christoph David | Nové město nad Metují | 71 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
326 | Tauš Petr | Orel Vyškov | 76 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
388 | Vidlář Petr | SP Malenovice | 71 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
388 | Šimoník Roman | Sport klub Kopec | 77 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
388 | Michna Roman | sourozenci s.r.o. | 77 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
388 | Valerián Radim | - | 75 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
388 | Zeman Filip | Mattoni FreeRun Zlín | 78 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
388 | Kadlec Martin | --- | 75 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jančík Bořek | SVARTES Hořice | 64 | 837 | 14 | S:5/423, A:5/282, B:4/132 |
2 | Buřil František | Vidochov | 66 | 804 | 23 | S:8/396, A:9/274, B:6/134 |
3 | Vacarda Vladimír | Eleven Run Team | 59 | 705 | 14 | S:6/354, A:5/258, B:3/93 |
4 | Vanta Josef | Triclub Dobruška | 62 | 594 | 17 | S:8/342, A:5/170, B:4/82 |
5 | Veselý Pavel | ALCATON HSK Horní Rokytnice | 66 | 537 | 11 | S:5/321, A:4/174, B:2/42 |
6 | Ožana Václav | Zakisova škola běhu | 64 | 526 | 11 | S:2/177, A:4/228, B:5/121 |
7 | Buriánek Roman | ISCAREX Česká Třebová | 65 | 361 | 5 | S:2/198, A:2/132, B:1/31 |
8 | Zátopek Jiří | AK EZ Kopřivnice | 60 | 350 | 8 | S:3/189, A:2/86, B:3/75 |
9 | Ulich Petr | MT Dobruška | 68 | 326 | 5 | S:2/198, A:1/62, B:2/66 |
9 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 326 | 5 | S:2/198, A:1/62, B:2/66 |
9 | Belobrad Ivan | Pasivity Žamberk | 66 | 326 | 12 | S:6/219, A:1/30, B:5/77 |
12 | Mazač Jaroslav | Wikov Hronov | 68 | 281 | 6 | S:2/111, A:3/146, B:1/24 |
13 | Koutník Lumír | TJ Spartak Vrchlabí | 67 | 249 | 5 | S:2/123, A:3/126, B:0/0 |
14 | Skalický Josef | Activity Lanškroun | 62 | 226 | 7 | S:2/120, A:1/22, B:4/84 |
15 | Vinklárek Jiří | TJ Rožnov pod Radhoštěm | 61 | 198 | 5 | S:2/126, A:1/36, B:2/36 |
16 | Tichý Pavel | AC Náchod | 63 | 196 | 5 | S:2/78, A:3/118, B:0/0 |
17 | Mück Arnošt | Hranice | 59 | 194 | 5 | S:1/57, A:2/88, B:2/49 |
18 | Szebesta Pavel | Burik Running Team | 68 | 191 | 3 | S:1/81, A:2/110, B:0/0 |
18 | Slamiak Stanislav | Bonbon | 62 | 191 | 5 | S:2/114, A:2/62, B:1/15 |
20 | Bednář Pavel | ŠNECI na MAX | 68 | 184 | 4 | S:2/126, A:1/40, B:1/18 |
21 | Drbohlav Bohumil | Jablonec nad Nisou | 63 | 155 | 4 | S:3/141, A:1/14, B:0/0 |
22 | Jakoubek Roman | Trutnov | 67 | 153 | 2 | S:2/153, A:0/0, B:0/0 |
22 | Moravčík Zdeněk | TRISPORTSHOP | 62 | 153 | 2 | S:2/153, A:0/0, B:0/0 |
24 | Jančařík Petr | AAC Brno - Orel Židenice | 68 | 134 | 3 | S:1/54, A:2/80, B:0/0 |
25 | Sedláček Roman | Activity Lanškroun | 64 | 132 | 4 | S:1/60, A:0/0, B:3/72 |
26 | Čipera Radek | SK Radvanice | 64 | 125 | 3 | S:1/57, A:2/68, B:0/0 |
27 | Sláma Martin | Sportvisio Team HK | 68 | 117 | 2 | S:1/81, A:1/36, B:0/0 |
28 | Bílý Zdeněk | Hvězda Pardubice | 59 | 116 | 4 | S:1/48, A:2/52, B:1/16 |
29 | Zelený Luděk | Domažďár | 61 | 115 | 3 | S:1/57, A:2/58, B:0/0 |
29 | Ševčík Pavel | Zombie Opava | 61 | 115 | 3 | S:1/57, A:2/58, B:0/0 |
31 | Groš Štefan | SK Valašského Království | 61 | 112 | 4 | S:1/54, A:2/40, B:1/18 |
31 | Hanuš Petr | Chládek a Tintěra Pardubice | 64 | 112 | 3 | S:1/66, A:0/0, B:2/46 |
33 | Sýkora Josef | - | 63 | 108 | 4 | S:2/87, A:1/8, B:1/13 |
34 | Nádhera Petr | Hradec Králové | 67 | 103 | 3 | S:1/39, A:2/64, B:0/0 |
35 | Chroust Jan | RC Krásná Lípa | 60 | 100 | 3 | S:1/42, A:1/40, B:1/18 |
36 | Baláž Roman | BALÁŽ Extreme Team Ostrava | 65 | 99 | 2 | S:1/72, A:0/0, B:1/27 |
37 | Krátký Ivo | LRS Vyškov | 68 | 96 | 2 | S:1/48, A:1/48, B:0/0 |
38 | Řezáč Věroslav | ŘSC Olomouc | 65 | 94 | 2 | S:1/60, A:1/34, B:0/0 |
39 | Pospíšil Vít | Zdravotník Praha | 68 | 93 | 1 | S:1/93, A:0/0, B:0/0 |
39 | Havlíček Ivo | Lánov | 66 | 93 | 1 | S:1/93, A:0/0, B:0/0 |
39 | Petrou Jan | SKI klub Velešín | 64 | 93 | 1 | S:1/93, A:0/0, B:0/0 |
39 | Rýdl Pavel | Studénka | 67 | 93 | 1 | S:1/93, A:0/0, B:0/0 |
39 | Brodský Vladimír | Jičínští draci | 68 | 93 | 2 | S:0/0, A:1/62, B:1/31 |
44 | Karlík Michal | Olfin car Ski team Trutnov | 64 | 91 | 2 | S:1/57, A:1/34, B:0/0 |
45 | Kožíšek Václav | SK Čtyři Dvory České Budějovice | 66 | 83 | 2 | S:1/45, A:1/38, B:0/0 |
46 | Zikmund Zdenek | Glede ski team Jičín | 67 | 81 | 1 | S:1/81, A:0/0, B:0/0 |
47 | Matějovský Pavel | AVC/MaratonKladno | 65 | 80 | 2 | S:1/54, A:1/26, B:0/0 |
47 | Janík Tomáš | SPONA Teplice | 68 | 80 | 3 | S:1/45, A:1/18, B:1/17 |
47 | Valenta Michal | Prales Tužín | 62 | 80 | 5 | S:1/12, A:0/0, B:4/68 |
50 | Mrklovský Petr | AK E. Zátopka Kopřivnice | 66 | 77 | 2 | S:1/57, A:0/0, B:1/20 |
51 | Matouch Bronislav | JSVA Zlín | 65 | 71 | 2 | S:0/0, A:1/40, B:1/31 |
52 | Raboch Ivan | Střela Žebrák | 66 | 70 | 1 | S:0/0, A:1/70, B:0/0 |
53 | Martynek Vladislav | SKI Mosty | 59 | 66 | 2 | S:0/0, A:2/66, B:0/0 |
53 | Jakš Martin | Jablonec nad Nisou | 66 | 66 | 1 | S:1/66, A:0/0, B:0/0 |
53 | Lipina Tomáš | MK Seitl Ostrava | 66 | 66 | 1 | S:1/66, A:0/0, B:0/0 |
53 | Svoboda Petr | ČKS SKI Jilemnice | 68 | 66 | 1 | S:1/66, A:0/0, B:0/0 |
53 | Votava Vladimír | SKI Alp Club Šp.Mlýn | 63 | 66 | 1 | S:1/66, A:0/0, B:0/0 |
58 | David Ivan | Stříbro | 64 | 62 | 1 | S:0/0, A:1/62, B:0/0 |
58 | Rychecký Tomáš | HH Smíchov | 66 | 62 | 1 | S:0/0, A:1/62, B:0/0 |
60 | Bruger Jiří | Kopřivnice | 64 | 61 | 4 | S:0/0, A:2/24, B:2/37 |
61 | Hruban Jan | Česká Třebová | 66 | 60 | 3 | S:0/0, A:0/0, B:3/60 |
61 | Cymerlik Kryštof | Žory | 62 | 60 | 1 | S:1/60, A:0/0, B:0/0 |
61 | Čada Tomáš | Redpoint | 64 | 60 | 1 | S:1/60, A:0/0, B:0/0 |
61 | Frank Pavel | TJ Granitol Moravský Beroun | 68 | 60 | 1 | S:1/60, A:0/0, B:0/0 |
65 | Prchal Pavel | GP Kolín | 59 | 57 | 1 | S:1/57, A:0/0, B:0/0 |
65 | Štoček Michal | SKI Jilemnice | 60 | 57 | 1 | S:1/57, A:0/0, B:0/0 |
67 | Jandejsek Zdeněk | Sport Studené | 61 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
67 | Šubrt Jan | Horní Sytová | 68 | 54 | 1 | S:1/54, A:0/0, B:0/0 |
67 | Maršík Miloš | TC Dvořák Č.B. | 66 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
67 | Kuželka Petr | Kondor Bike Postřekov | 64 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
67 | Soukup Petr | Kovohutě Příbram | 65 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
72 | Slowioczek Roman | MK Seitl Ostrava | 59 | 52 | 2 | S:0/0, A:2/52, B:0/0 |
73 | Harabiš Zbyněk | Titan Trilife Frenštát | 65 | 51 | 1 | S:1/51, A:0/0, B:0/0 |
73 | Dvorský Ladislav | MK Seitl Ostrava | 65 | 51 | 1 | S:1/51, A:0/0, B:0/0 |
73 | Soukup Milan | TJ Znojmo | 64 | 51 | 1 | S:1/51, A:0/0, B:0/0 |
73 | Jon Jiří | Bikestars Vrchlabí | 68 | 51 | 1 | S:1/51, A:0/0, B:0/0 |
77 | Schütz Petr | Orlová | 62 | 48 | 1 | S:1/48, A:0/0, B:0/0 |
77 | Beroušek Pavel | Sokol Postřekov | 62 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
77 | Holub Miroslav | SK Nové Město nad Metují | 66 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
77 | Kožnar Aleš | ČKS SKI Jilemnice | 66 | 48 | 1 | S:1/48, A:0/0, B:0/0 |
77 | Tomečka Libor | Hranice | 62 | 48 | 3 | S:0/0, A:2/32, B:1/16 |
77 | Voda Jan | Nela Saběnice | 59 | 48 | 1 | S:1/48, A:0/0, B:0/0 |
77 | Schovánek Petr | Krčský les C | 65 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
77 | Hegedus Josef | BBK | 66 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
77 | Collen Malcolm | Team GB, Ostrava | 60 | 48 | 1 | S:1/48, A:0/0, B:0/0 |
86 | Holický Milan | Pardubice | 65 | 46 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/46 |
86 | Zálešák Josef | Orel Vyškov | 67 | 46 | 2 | S:0/0, A:1/26, B:1/20 |
88 | Jelen Petr | 68 | 45 | 1 | S:1/45, A:0/0, B:0/0 | |
88 | Němec Miloš | Bonbon | 59 | 45 | 1 | S:1/45, A:0/0, B:0/0 |
88 | Obdržálek Vít | Hrabová | 65 | 45 | 1 | S:1/45, A:0/0, B:0/0 |
88 | Fellner Martin | Fenix Ski Team Jeseník | 63 | 45 | 1 | S:1/45, A:0/0, B:0/0 |
88 | Krupa Lubomír | Lubíci | 61 | 45 | 1 | S:1/45, A:0/0, B:0/0 |
88 | Valach Petr | LPU Pardubice | 65 | 45 | 1 | S:1/45, A:0/0, B:0/0 |
88 | Leplt Jiří | Run 4 Fun | 61 | 45 | 1 | S:1/45, A:0/0, B:0/0 |
95 | Pešek Milan | Carla kup kolo Dvůr Králové | 60 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
95 | Liška Pavel | FORT SMC Ústí nad Orlicí | 63 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
95 | Holub Jaroslav | Liga 100 Praha | 62 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
95 | Kroupa Evžen | BBK | 67 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
95 | Žákovec Pavel | Sokol Kolinec | 66 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
100 | Sadílek Jan | Bonbon | 67 | 42 | 1 | S:1/42, A:0/0, B:0/0 |
100 | Šelepa Rudolf | Frenštát p. R. | 64 | 42 | 1 | S:1/42, A:0/0, B:0/0 |
102 | Novotný Milan | OK 99 Hradec Králové | 65 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
102 | Zdeněk Libor | Cyklo Velešín | 66 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
102 | Fencl Radek | SK Vlaška | 65 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
102 | Plašil Milan | Mlázovice | 59 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
102 | Kalista Jiří | SV Stříbro | 65 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
107 | Poláček Jan | Náchod | 68 | 39 | 1 | S:1/39, A:0/0, B:0/0 |
108 | Novotný Luděk | 3D Fitness Raceteam | 62 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
108 | Palaš Zdeněk | PRD. Valtice | 61 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
108 | Seeman Tomáš | Medicína Praha | 68 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
108 | Válek Jan | Praha 5 | 64 | 38 | 2 | S:1/18, A:1/20, B:0/0 |
108 | Bielesz Josef | 1.běžecký Jablunkov | 65 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
113 | Cimprich Marcel | Šenov | 66 | 36 | 1 | S:1/36, A:0/0, B:0/0 |
113 | Sobotka Josef | Mor. Nová Ves | 64 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
113 | Farský Ivo | H2O Hrádeček | 64 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
113 | Prudký Pavel | BK Chýně | 66 | 36 | 1 | S:1/36, A:0/0, B:0/0 |
113 | Škarda Milan | AC Falcon Rokycany | 63 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
113 | Kobr Jiří | SK Zolboch - Rokytnice | 62 | 36 | 1 | S:1/36, A:0/0, B:0/0 |
119 | Matějík Petr | CYKLO RACING | 64 | 35 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/35 |
120 | Turek Jiří | Chaloupky | 62 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
120 | Halbrštat Petr | Bochánek team | 67 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
122 | Pecha Vladan | Pepa Team Frýdek – Místek | 65 | 33 | 1 | S:1/33, A:0/0, B:0/0 |
122 | Horník Martin | Liberec | 67 | 33 | 1 | S:1/33, A:0/0, B:0/0 |
124 | Skála Milan | Čenkov | 60 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
124 | Novotný Přemysl | 3D Fitness Race Team | 59 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
124 | Dražan Libor | UNIVERSITA Obrany | 60 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
124 | Jelínek Zbyněk | TJ Liga 100 Olomouc | 63 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
128 | Jorníček Petr | MK Seitl Ostrava | 65 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
128 | Pavlíček Jan | STS Chvojkovice-Brod B | 66 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
130 | Machek Pavel | Vidoň | 61 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
130 | Zemánek Petr | Dr.a.cy. | 68 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
130 | Porwisz Jiří | RUN 99 | 66 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
130 | Vávra Pavel | Vorvani | 68 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
134 | Zaoral Miroslav | Olomouc | 61 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
134 | Šír Václav | Spartak Rokytnice nad Jizerou | 66 | 27 | 1 | S:1/27, A:0/0, B:0/0 |
136 | Tonda Tonda | DAK Dobrošov | 62 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
136 | Tyl Hynek | SK Universe | 65 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
138 | Beil Miroslav | RYO | 64 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
138 | Elich Jiří | Apache Loko Trutnov | 64 | 24 | 1 | S:0/0, A:1/24, B:0/0 |
138 | Hartych Stanislav | Spartak Rokytnice nad Jizerou | 65 | 24 | 1 | S:1/24, A:0/0, B:0/0 |
138 | Nosek Jaroslav | LK Prachov | 63 | 24 | 1 | S:0/0, A:1/24, B:0/0 |
142 | Kyselý Petr | TJ Zduchovice | 64 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
142 | Barbořák Bohuš | TJ Liga 100 Olomouc | 59 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
142 | Benek Alfred | Český Těšín | 63 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
142 | Kuřík Jan | Orel Studenec | 66 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
142 | Hejnyš Miroslav | SKI Police nad Metují | 60 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
142 | Benda Jaroslav | MH bike - někdy prostě mu | 66 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
148 | Kraus Václav | Masáže Kraus Přelouč | 64 | 21 | 1 | S:1/21, A:0/0, B:0/0 |
149 | Bronec Jaromír | TJ Liga 100 Olomouc | 67 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
149 | Balnar Jiří | - | 67 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
149 | Pšenička Jiří | Fajn Tým | 68 | 20 | 1 | S:0/0, A:1/20, B:0/0 |
149 | Pšenica Július | Malenovice | 67 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
149 | Bezchleba Karel | Jiřetín pod Jedlovou | 61 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
149 | Werner Oldřich | Wikov Hronov | 64 | 20 | 1 | S:0/0, A:1/20, B:0/0 |
149 | Milata Pavel | Trutnov | 61 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
156 | Vavák Libor | Sokol Sadská | 65 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
156 | Šrachta Vladimír | KV Klíč | 60 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
156 | Písek Tomáš | TJ Liga 100 Olomouc | 59 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
159 | Kučera Petr | Test Stružinec | 61 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
159 | Rylko Stanislav | Mosty u Jablunkova | 68 | 18 | 1 | S:0/0, A:1/18, B:0/0 |
159 | Stržínek Karel | CK Stará Ves - Běžci z Rya | 64 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
159 | Vrba Pavel | Bystřice | 68 | 18 | 1 | S:0/0, A:1/18, B:0/0 |
159 | Butzke Petr | Kotva Braník | 59 | 18 | 1 | S:0/0, A:1/18, B:0/0 |
164 | Fojtík Petr | ZVONEK SPORT Valašské Klo | 64 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
164 | Kunc Josef | Orel Vyškov | 60 | 17 | 2 | S:0/0, A:1/2, B:1/15 |
166 | Strouhal Zdeněk | Sport Staněk Turnov | 59 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
166 | Vrabec Milan | Sport Staněk Turnov | 60 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
166 | Vopařil Jiří | JISVA Zlín | 64 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
166 | Uxa Tomáš | URT Beroun | 65 | 16 | 1 | S:0/0, A:1/16, B:0/0 |
166 | Čermák Pavel | Jilemnice | 68 | 16 | 1 | S:0/0, A:1/16, B:0/0 |
166 | Zika Tomáš | Běžecká skupina Český Těšín | 67 | 16 | 1 | S:0/0, A:1/16, B:0/0 |
166 | Jaroš Jiří | Běžci z Rya | 68 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
173 | Kašperec Petr | Sklárna AJETO Lindava | 62 | 15 | 1 | S:1/15, A:0/0, B:0/0 |
173 | Šilar Tomáš | SK Staročernsko | 63 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
173 | Sehnal Tomáš | K.O. Poděbrady | 67 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
176 | Mika Ivo | Orel Obřany | 66 | 14 | 1 | S:0/0, A:1/14, B:0/0 |
176 | Sedláček Jaroslav | OK Roztoky | 68 | 14 | 1 | S:0/0, A:1/14, B:0/0 |
176 | Plaček Tomáš | ASK Děčín | 63 | 14 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/14 |
179 | Freitinger Pavel | - | 64 | 13 | 2 | S:0/0, A:1/2, B:1/11 |
179 | Stránský Jiří | Cvikov | 63 | 13 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/13 |
181 | Kufa Leon | Třinec | 64 | 12 | 1 | S:0/0, A:1/12, B:0/0 |
181 | Vávra Radek | Orientační běh Hořice | 63 | 12 | 1 | S:0/0, A:1/12, B:0/0 |
181 | Višněvský Ladislav | Quort Team Zlín | 62 | 12 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/12 |
181 | Dítě Martin | Štěchovice | 68 | 12 | 1 | S:0/0, A:1/12, B:0/0 |
185 | Volný Petr | Relax Medvědice | 59 | 10 | 2 | S:0/0, A:2/10, B:0/0 |
185 | Svatoň Jiří | Čechovka Hořice | 61 | 10 | 1 | S:0/0, A:1/10, B:0/0 |
185 | Duchoň Josef | - | 64 | 10 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/10 |
185 | Vaněk Petr | Fitness & Relax Lev Nový Bydžov | 66 | 10 | 1 | S:0/0, A:1/10, B:0/0 |
185 | Mana Vladimír František | Podolí | 65 | 10 | 1 | S:0/0, A:1/10, B:0/0 |
185 | Sogel Milan | Šerikáč | 62 | 10 | 1 | S:0/0, A:1/10, B:0/0 |
191 | Chrz Pavel | Šachový klub Ústí nad Labem | 67 | 9 | 1 | S:1/9, A:0/0, B:0/0 |
192 | Mašek Roman | SNB Praha | 61 | 8 | 1 | S:0/0, A:1/8, B:0/0 |
192 | Březina Ladislav | MK Seitl Ostrava | 61 | 8 | 2 | S:0/0, A:2/8, B:0/0 |
194 | Ždych Jaroslav | ZIVA | 62 | 6 | 1 | S:0/0, A:1/6, B:0/0 |
195 | Daněk Ivo | Mattoni Freerun Zlín | 67 | 4 | 1 | S:0/0, A:1/4, B:0/0 |
196 | Kresta Roman | Orel Židenice | 65 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
196 | Bervida Tomáš | RUN 99 | 67 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
196 | Nadažy Radek | Bohumín | 65 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šrůtek Stanislav | TJ Maratonstav Úpice | 58 | 851 | 35 | S:12/432, A:12/272, B:11/147 |
2 | Gombita Josef | Most | 58 | 759 | 22 | S:8/384, A:8/256, B:6/119 |
3 | Pechek František | TJ Maratonstav Úpice | 53 | 678 | 22 | S:8/327, A:9/244, B:5/107 |
4 | Šimůnek Jaromír | SKP Kornspitz Jablonec nad Nisou | 55 | 590 | 8 | S:5/423, A:2/132, B:1/35 |
5 | Flegl Vlastimil | Brtev | 53 | 568 | 11 | S:4/312, A:4/190, B:3/66 |
6 | Šolc Vítězslav | BKL Machov | 57 | 564 | 13 | S:5/273, A:4/194, B:4/97 |
7 | Krupička Miroslav | Jiskra Ústí nad Orlicí | 53 | 527 | 9 | S:2/174, A:4/256, B:3/97 |
8 | Kobliha Milan | LRS Vyškov | 57 | 459 | 13 | S:4/222, A:4/150, B:5/87 |
9 | Smrčka Miloš | BK Říčany | 54 | 455 | 6 | S:2/210, A:3/210, B:1/35 |
10 | Walek Bronislav | Hrádek ve Slezsku | 57 | 412 | 6 | S:3/291, A:2/94, B:1/27 |
11 | Brunclík Ivo | TJ Slovan Špindlerův Mlýn | 58 | 394 | 9 | S:4/255, A:2/76, B:3/63 |
12 | Trejbal Karel | SKP Mladá Boleslav | 51 | 305 | 10 | S:2/105, A:3/114, B:5/86 |
13 | Nečas Josef | Úpice | 58 | 232 | 4 | S:2/165, A:1/48, B:1/19 |
14 | Kolínek František | AK Perná | 56 | 175 | 2 | S:1/105, A:1/70, B:0/0 |
14 | Siegel Josef | Choceň | 58 | 175 | 4 | S:0/0, A:1/70, B:3/105 |
16 | Šatra Alois | Tatran Velké Hydčice | 58 | 147 | 2 | S:1/93, A:1/54, B:0/0 |
17 | Bufka Zdeněk | AC Česká Lípa | 57 | 132 | 2 | S:0/0, A:2/132, B:0/0 |
18 | Doležal Jiří | Rožnov pod Radhoštěm | 54 | 129 | 3 | S:2/111, A:1/18, B:0/0 |
19 | Jakubička Tomáš | TJ Sokol Železný Brod | 58 | 115 | 3 | S:1/66, A:0/0, B:2/49 |
20 | Jelínek Karel | PSK OLYMP Praha | 51 | 114 | 3 | S:1/60, A:1/34, B:1/20 |
21 | Grätz Luděk | Ústí nad Orlicí | 58 | 103 | 3 | S:1/48, A:1/36, B:1/19 |
22 | Sedlák Jiří | Cyklokraus Přelouč | 58 | 99 | 2 | S:2/99, A:0/0, B:0/0 |
22 | Špacír Ladislav | TJ Loko Břeclav | 55 | 99 | 2 | S:1/72, A:0/0, B:1/27 |
24 | Cipl František | Bonbon | 51 | 98 | 2 | S:1/66, A:1/32, B:0/0 |
25 | Bajer Milan | Cafe Bajer Pardubice | 55 | 85 | 2 | S:1/51, A:1/34, B:0/0 |
26 | Rus Zdeněk | KČT Nýrsko | 52 | 78 | 2 | S:0/0, A:2/78, B:0/0 |
26 | Čáp Bohuslav | Orel Hradec Králové | 51 | 78 | 3 | S:0/0, A:2/60, B:1/18 |
28 | Krejsa Václav | Bonbon | 52 | 74 | 2 | S:1/60, A:1/14, B:0/0 |
29 | Holeček Stanislav | Hare Krišna Jeseníky | 55 | 73 | 2 | S:1/54, A:0/0, B:1/19 |
29 | Palas Jaroslav | Jablonec nad Nisou | 53 | 73 | 2 | S:1/57, A:0/0, B:1/16 |
31 | Mach František | SKI Club Jablonec nad Nisou | 50 | 72 | 1 | S:1/72, A:0/0, B:0/0 |
31 | Ráb Pavel | Česká Třebová | 52 | 72 | 1 | S:1/72, A:0/0, B:0/0 |
33 | Kučírek Petr | Třinec | 58 | 70 | 1 | S:0/0, A:1/70, B:0/0 |
34 | Kvita Josef | PJR Frenštát p. R. | 51 | 66 | 1 | S:1/66, A:0/0, B:0/0 |
34 | Najdek Bohumír | Racing Olešná | 55 | 66 | 1 | S:1/66, A:0/0, B:0/0 |
36 | Švihel Miroslav | BS Slopné | 58 | 63 | 2 | S:0/0, A:1/32, B:1/31 |
37 | Vitásek Josef | Buková u Příbrami | 58 | 62 | 1 | S:0/0, A:1/62, B:0/0 |
38 | Januška Ivan | Šanov | 58 | 60 | 2 | S:0/0, A:1/36, B:1/24 |
38 | Stuchlík Zdeněk | Šerlich 8.30 | 50 | 60 | 1 | S:1/60, A:0/0, B:0/0 |
38 | Neradil Jiří | Frenštát p. R. | 49 | 60 | 1 | S:1/60, A:0/0, B:0/0 |
38 | Pivko Pavel | MK Seitl Ostrava | 58 | 60 | 1 | S:1/60, A:0/0, B:0/0 |
42 | Bláha Milan | - | 57 | 58 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/58 |
43 | Smolicha Josef | Nový Malín | 56 | 57 | 1 | S:1/57, A:0/0, B:0/0 |
43 | Trnka Milan | Kasper Swix Team | 56 | 57 | 1 | S:1/57, A:0/0, B:0/0 |
45 | Kučera Zdeněk | AC Náchod | 55 | 54 | 1 | S:1/54, A:0/0, B:0/0 |
45 | Vejnar Josef | Český SKI Vysoké n. J. | 57 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
45 | Šolc Ladislav | Gen Kaplice | 54 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
45 | Štěpánek Kvido | Jablonné | 57 | 54 | 1 | S:1/54, A:0/0, B:0/0 |
45 | Szymanik Kazimír | Chotěbuz | 58 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
50 | Kopeček Ivan | AC Moravská Slavia Brno | 49 | 50 | 2 | S:0/0, A:2/50, B:0/0 |
51 | KORYTÁR JÁN | AC Falcon ROKYCANY | 52 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
51 | Smetana Jiří | ČKO Český Krumlov | 53 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
53 | Nosek Miroslav | Orel Židenice | 55 | 45 | 2 | S:0/0, A:1/26, B:1/19 |
53 | Špidla Vladimír | TJ Maratonstav Úpice | 51 | 45 | 1 | S:1/45, A:0/0, B:0/0 |
55 | Fait Karel | AGP Domažlice | 50 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
55 | Macháček Martin | - | 55 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
55 | Kozelka Miloš | Libín | 57 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
55 | Vladyka Jan | AC Praha 1890 | 58 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
59 | Trnka Milan | Kaper-swix Team | 57 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
59 | Hojda Petr | Klenčí | 57 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
59 | Antoš Jiří | Sokol Roprachtice | 57 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
62 | Palisch Dieter | HS Horice | 49 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
62 | Vlasák Jaroslav | AVL | 58 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
62 | Bříza Vladimír | KRB Chrudim | 51 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
65 | Brabec Miloslav | Rokycany | 56 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
65 | Novotný Jaroslav | TEP Trutnov | 55 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
65 | Buda Boleslav | Bystřice - Suchý | 57 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
65 | Královec Jiří | Mílaři Domažlice | 51 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
69 | Novák Zdeněk | Lomikar Domažlice | 52 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
69 | Strakoš Jiří | Tatra Kopřivnice | 50 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
71 | Sýkora Vladimír | SV Stříbro | 56 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
71 | Sehnal Adrien | SC Radotín | 53 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
71 | Rinka Erich | Kravaře | 54 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
74 | Svak Václav | SK Moravský Beroun | 54 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
75 | Drahoš Josef | Jablunkov | 52 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
75 | Sponar Jan | Tesla Brno | 50 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
75 | Fliegl Miroslav | PSK Olymp Praha | 54 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
78 | Juránek Stanislav | Orel Starý Lískovec | 56 | 29 | 2 | S:0/0, A:1/12, B:1/17 |
79 | Kunrt Miroslav | TJ LiGA 100 Olomouc | 49 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
79 | Šťástka Jiří | TURBOMOŠT | 58 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
81 | Dorušek Pavel | Klenoty Slavičín | 54 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
81 | Tarant Jiří | Praha 10 | 58 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
81 | Nováček Josef | SDH Čučice | 58 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
81 | Podešva Pavel | CK Stará Ves - Běžci z Rya | 49 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
85 | Filip Karel | Nové Strašecí | 55 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
85 | Gloser Jiří | GLOR | 56 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
87 | Chochola Vladimír | MK Kladno | 50 | 24 | 1 | S:0/0, A:1/24, B:0/0 |
88 | Dostál Ladislav | Moravská Třebová | 56 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
88 | Martínek Vladimír | Bystřice pod Hostýnem | 56 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
88 | Petřek Zdeněk | Sokol Bohuňovice | 58 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
88 | Fančovič Marian | TJ Liga 100 Olomouc | 52 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
88 | Šesták Jindřich | ASP | 56 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
93 | Přívětivý Miroslav | - | 53 | 20 | 1 | S:0/0, A:1/20, B:0/0 |
93 | Ge Evžen | Maratonské vrány | 54 | 20 | 1 | S:0/0, A:1/20, B:0/0 |
95 | Souček Jan | TP Consulting Liberec | 56 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
95 | Kubišta Oto | ISCAREX Česká Třebová | 53 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
97 | Starý Stanislav | Roubičkova Lhota | 53 | 18 | 1 | S:0/0, A:1/18, B:0/0 |
98 | Neruda Miroslav | KRB Chrudim | 56 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
99 | Kučera Vilém | Slovan Hradišťko | 51 | 16 | 1 | S:0/0, A:1/16, B:0/0 |
99 | Prokop Jiří | Běhy Zlín | 56 | 16 | 1 | S:0/0, A:1/16, B:0/0 |
99 | Plíva Vladimír | Orel Dolní Dobrouč | 57 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
102 | Leszkow Josef | MK Hlinsko | 51 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
102 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
104 | Zajíc Jan | Hvězda SKP Pardubice | 53 | 14 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/14 |
104 | Petřek Zdenek | Sokol Bohuňovice | 58 | 14 | 1 | S:0/0, A:1/14, B:0/0 |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šmída Oldřich | TJ Maratonstav Úpice | 48 | 886 | 34 | S:12/444, A:12/296, B:10/146 |
2 | Javůrek Jiří | TJ Maratonstav Úpice | 48 | 767 | 21 | S:10/390, A:6/252, B:5/125 |
3 | Šír Václav | TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou | 48 | 735 | 21 | S:7/357, A:8/256, B:6/122 |
4 | Les Josef | TJ Maratonstav Úpice | 47 | 602 | 13 | S:4/279, A:4/216, B:5/107 |
5 | Tučný Jan | MK Pardubice | 47 | 483 | 12 | S:4/252, A:4/146, B:4/85 |
6 | Groh Stanislav | AC Vrchlabí | 46 | 399 | 7 | S:4/267, A:3/132, B:0/0 |
7 | Vodička Jan | MK Radslavice | 45 | 279 | 7 | S:2/123, A:2/92, B:3/64 |
8 | Kaleta Karel | Hrádek ve Slezsku | 43 | 248 | 4 | S:2/174, A:2/74, B:0/0 |
9 | Pecháček Miroslav | Orel Dolní Čermná | 48 | 231 | 6 | S:1/54, A:3/134, B:2/43 |
10 | Tomíšek Jindřich | Orel Horní Moštěnice | 39 | 125 | 4 | S:1/48, A:1/32, B:2/45 |
11 | Nový Břetislav | SABZO Praha | 47 | 120 | 2 | S:1/72, A:1/48, B:0/0 |
12 | Šponar Josef | Sokol Žamberk | 47 | 115 | 3 | S:1/66, A:0/0, B:2/49 |
13 | Lanta Jiří | Maratonstav Úpice, Orel Úpice | 44 | 112 | 2 | S:1/72, A:1/40, B:0/0 |
14 | Trombik Emil | Český Těšín | 46 | 108 | 2 | S:0/0, A:2/108, B:0/0 |
15 | Leszkow Petr | MK Hlinsko | 44 | 99 | 2 | S:1/72, A:0/0, B:1/27 |
16 | Jirásek Miroslav | SDH Pavlišov | 47 | 93 | 1 | S:1/93, A:0/0, B:0/0 |
17 | Metelka Josef | SKI Police | 44 | 90 | 2 | S:1/66, A:0/0, B:1/24 |
18 | Šůcha Václav | SV Stříbro | 46 | 88 | 2 | S:0/0, A:2/88, B:0/0 |
19 | Miles Jiří | Praha | 42 | 76 | 2 | S:1/60, A:0/0, B:1/16 |
20 | Čepelka Oldřich | Loudové | 48 | 66 | 2 | S:0/0, A:1/48, B:1/18 |
21 | Kadavý Jan | Jablonec n. N. | 47 | 62 | 1 | S:0/0, A:1/62, B:0/0 |
22 | Gaman Jaroslav | Avanti Havířov | 35 | 60 | 2 | S:0/0, A:2/60, B:0/0 |
23 | Pšenička Jiří | Pardubice | 46 | 57 | 1 | S:1/57, A:0/0, B:0/0 |
24 | Kubíček František | Relax Dobré Pole | 46 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
24 | Mikšovský Zdeněk | Včelná | 45 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
26 | März František | Sokol Kout | 43 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
26 | Jašek Pavel | TJ liga 100 Olomouc | 45 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
26 | Haberland Jan | Sokol Brno | 42 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
29 | Klima Jan | Ústí nad Orlicí | 47 | 45 | 1 | S:1/45, A:0/0, B:0/0 |
30 | Mucha Petr | Praha 8 | 47 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
30 | Kovařík František | Břeclav | 46 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
30 | Beskydský Dědek | Klub důchodců Orlová | 45 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
33 | Janový Petr | AC-Trial Plzeň | 45 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
34 | Řezáč Ivo | AK Chemopetrol Litvínov | 41 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
35 | Pasler Jiří | KAK Praha | 46 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
36 | Vaněk Jaromír | TJ LIGA 100 Olomouc | 48 | 35 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/35 |
37 | Štorch Bohuslav | Sezimovo Ústí II | 42 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
37 | Peška Antonín | KČT OB Holešov | 48 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
39 | Čapek Antonín | AVC Praha | 41 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
40 | Holý Josef | Orel Židenice | 41 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
41 | Březina Jiří | SK Přerov | 39 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
42 | Dvořák Ladislav | TJ Sokol Velké Hamry I. | 48 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Solánská Jana | TJ Maratonstav Úpice | 85 | 753 | 13 | S:5/363, A:4/258, B:4/132 |
2 | Klampflová Hana | Vrchaři Vrchlabí | 93 | 611 | 11 | S:4/333, A:4/192, B:3/86 |
3 | Vindušková Jiřina | JM Team Letohrad | 98 | 600 | 15 | S:5/273, A:6/228, B:4/99 |
4 | Jirásková Bára | Brzdy Horní Čermná | 91 | 506 | 9 | S:3/258, A:4/202, B:2/46 |
5 | Weissová Gabriela | - | 91 | 415 | 6 | S:4/318, A:1/62, B:1/35 |
6 | Stránská Adéla | Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s | 91 | 384 | 5 | S:3/279, A:1/70, B:1/35 |
7 | Mikešová Jana | SOKOL/BAKAKO Nová Paka | 91 | 228 | 3 | S:2/174, A:1/54, B:0/0 |
8 | Maršánová Lucie | CZE | 90 | 198 | 2 | S:2/198, A:0/0, B:0/0 |
9 | Lenčová Jana | AC TJ Jičín | 92 | 171 | 3 | S:1/105, A:0/0, B:2/66 |
10 | Baginská Markéta | SSK Vítkovice, z.s. | 97 | 162 | 2 | S:2/162, A:0/0, B:0/0 |
11 | Otevřelová Kristýna | TJ Liga 100 Olomouc | 87 | 156 | 4 | S:1/39, A:1/62, B:2/55 |
12 | Běloušková Kristina | Proseč | 89 | 151 | 2 | S:1/81, A:1/70, B:0/0 |
13 | Beranová Anna | SKI Police | 91 | 149 | 2 | S:1/105, A:1/44, B:0/0 |
14 | Kalousová Tereza | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 98 | 136 | 2 | S:1/105, A:0/0, B:1/31 |
15 | Zeisková Markéta | Náchod | 98 | 126 | 2 | S:1/72, A:1/54, B:0/0 |
16 | Preislerová Karolína | ENERVIT Team | 94 | 105 | 1 | S:1/105, A:0/0, B:0/0 |
16 | Veigertová Gabriela | SK Slavia Jičín | 00 | 105 | 1 | S:1/105, A:0/0, B:0/0 |
16 | Šlachtová Ivana | TOBI sport Frenštát p. R. | 85 | 105 | 1 | S:1/105, A:0/0, B:0/0 |
16 | Dvořáková Kristýna | Univerzitní sportovní klub Praha | 96 | 105 | 1 | S:1/105, A:0/0, B:0/0 |
16 | Blažková Lenka | Srní | 88 | 105 | 1 | S:1/105, A:0/0, B:0/0 |
16 | Lane Meg | SKI Jilemnice | 95 | 105 | 1 | S:1/105, A:0/0, B:0/0 |
22 | Brázdová Veronika | Sykora Running | 90 | 101 | 2 | S:0/0, A:1/70, B:1/31 |
23 | Hloušková Monika | Athletic club Mariánské Lázně, z.s. | 85 | 93 | 1 | S:1/93, A:0/0, B:0/0 |
23 | Kopřivová Barbora | TJ Sokol Přísnotice | 93 | 93 | 1 | S:1/93, A:0/0, B:0/0 |
23 | Schützová Sandra | ČKS SKI Jilemnice | 91 | 93 | 1 | S:1/93, A:0/0, B:0/0 |
26 | Trojáčková Lenka | Frenštát p. R. | 85 | 81 | 1 | S:1/81, A:0/0, B:0/0 |
26 | Kičinová Erika | KPA Pardubice | 91 | 81 | 1 | S:1/81, A:0/0, B:0/0 |
26 | Krejčová Lucie | L+ L team | 85 | 81 | 2 | S:0/0, A:1/54, B:1/27 |
26 | Křepelková Marta | TJ Jiskra Harrachov | 91 | 81 | 1 | S:1/81, A:0/0, B:0/0 |
26 | Krchová Zuzana | PSK Olymp Praha, z.s. | 90 | 81 | 1 | S:1/81, A:0/0, B:0/0 |
31 | Bednarská Veronika | Atletika Šumperk | 97 | 72 | 2 | S:1/48, A:0/0, B:1/24 |
31 | Divišová Kateřina | TJ Dukla Praha | 97 | 72 | 1 | S:1/72, A:0/0, B:0/0 |
31 | Valachová Martina | OK Lokomotiva Pardubice | 90 | 72 | 1 | S:1/72, A:0/0, B:0/0 |
31 | Vojteková Michaela | - | 97 | 72 | 1 | S:1/72, A:0/0, B:0/0 |
31 | Filipecová Eva | Pro dřeň na dřeň | 87 | 72 | 1 | S:1/72, A:0/0, B:0/0 |
36 | Beroušková Kateřina | LK Tatran Chodov | 91 | 70 | 1 | S:0/0, A:1/70, B:0/0 |
36 | Galaczová Eva | 1.běžecký Jablunkov | 96 | 70 | 1 | S:0/0, A:1/70, B:0/0 |
36 | Povalová Eva | - | 84 | 70 | 1 | S:0/0, A:1/70, B:0/0 |
36 | Fenďová Zuzana | TJ Harant Pecka | 88 | 70 | 2 | S:0/0, A:1/48, B:1/22 |
36 | Khýrová Aneta | Carla kup kolo.cz | 93 | 70 | 1 | S:0/0, A:1/70, B:0/0 |
36 | Černochová Simona | Mini - gym Kaplice | 96 | 70 | 1 | S:0/0, A:1/70, B:0/0 |
42 | Nováková Petra | PSK Olymp Praha, z.s. | 93 | 66 | 1 | S:1/66, A:0/0, B:0/0 |
42 | Mikysková Tereza | SKITRI Jablonné | 97 | 66 | 1 | S:1/66, A:0/0, B:0/0 |
44 | Vančurová Lenka | Valaští Bajkeři | 87 | 64 | 2 | S:1/42, A:0/0, B:1/22 |
45 | Palicová Nikola | Třinec | 88 | 62 | 1 | S:0/0, A:1/62, B:0/0 |
45 | Hinterholzingerová Jana | Mílaři Domažlice | 94 | 62 | 1 | S:0/0, A:1/62, B:0/0 |
45 | Luštincová Lucie | Lusti skialp team | 93 | 62 | 1 | S:0/0, A:1/62, B:0/0 |
45 | Jeřábková Jana | Příbram | 84 | 62 | 1 | S:0/0, A:1/62, B:0/0 |
45 | Pacholíková Petra | NWOW | 90 | 62 | 1 | S:0/0, A:1/62, B:0/0 |
50 | Brtvová Nikola | Báječné ženy v běhu | 91 | 60 | 1 | S:1/60, A:0/0, B:0/0 |
50 | Novotná Martina | AK Kroměříž | 88 | 60 | 1 | S:1/60, A:0/0, B:0/0 |
52 | Suková Petra | Báječné ženy v běhu | 88 | 57 | 1 | S:1/57, A:0/0, B:0/0 |
53 | Sichálková Jana | PUNK Team | 88 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
53 | Jandová Petra | SRTG ČB | 91 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
53 | Szpyrcová Renata | 1.běžecký Jablunkov | 91 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
53 | Grabcová Klára | Český Krumlov | 86 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
57 | Horáčková Jana | Orel Studenec | 85 | 53 | 2 | S:0/0, A:1/36, B:1/17 |
58 | Hendrychová Zuzana | Nová Paka | 89 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
58 | Ruská Alexandra | Miláno Holýšov | 84 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
58 | Zachariášová Alice | Orel Židenice | 87 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
58 | Hnízdílková Lenka | Za hezčí zadeček | 86 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
62 | Hořínková | Wild Runners | 94 | 45 | 1 | S:1/45, A:0/0, B:0/0 |
63 | Baroňová Petra | --- | 88 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
63 | Kroupova Petra | Pribram | 84 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
63 | Doležalová Libuše | Nové Město nad Metují | 88 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
63 | Jáňová Veronika | Stříbro | 98 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
63 | Morcinková Tereza | Milujeme hory.eu | 93 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
68 | Dvořáková Marcela | Olfin Car Ski team Trutnov | 85 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
68 | Lipka Renata | Český Těšín | 89 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
68 | Kramářová Vladimila | Rsáci | 86 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
68 | Bednaříková Andrea | --- | 90 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
72 | Schejbalová Dana | kola chaloupka | 92 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
72 | Voříšková Klára | - | 88 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
72 | Michalčíková Tamar | Žopy | 92 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
72 | Sikorová Jarmila | Třinec | 84 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
76 | Lipowská Dorota | Návsí | 98 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
76 | Chiprianovová Pavla | - | 87 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
76 | Houžvičková Kateřina | Příbram | 84 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
79 | Zvonková Silvie | Zvonek Sport Val. Klobouk | 85 | 35 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/35 |
79 | Janatová Kateřina | ČKS SKI Jilemnice | 97 | 35 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/35 |
79 | Ožanová Zuzana | Fklidu | 91 | 35 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/35 |
79 | Prachařová Renáta | Dolní Čermná | 90 | 35 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/35 |
83 | Tomšíková Lenka | Šneček Team | 89 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
83 | Kůstková Andrea | Zlín | 88 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
83 | Pavelková Marcela | Uherské Hradiště | 92 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
83 | Krátká Jana | - | 92 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
83 | Krausová Dana | Střítež nad Bečvou | 87 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
88 | Hrabcová Zuzana | AK Čadca | 86 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
88 | Heřmánková Veronika | Freerun Zlín | 84 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
88 | Buštová Radka | Nány v běhu | 90 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
88 | Krejčí Jitka | - | 85 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
92 | Paďourová Renata | TJ Žichlínek | 87 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
92 | Přikrylová Lenka | Fklidu | 98 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
92 | Langhammerová Anežka | Orel Židenice | 94 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
92 | Hubáčková Zuzana | AK Drnovice | 87 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
92 | Schlechterová Lenka | SKP Ústí nad Labem | 84 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
97 | Sabolova Alexandra | Šenikáči | 85 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
97 | Drábková Kateřina | - | 84 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
97 | Kleknerová Kristýna | ZŠ a MŠ Nové Strašecí | 97 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
97 | Šafková Jana | . | 93 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
101 | Blümelová Iva | Kolín | 88 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
101 | Matějová Kristýna | - | 86 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
101 | Kawuloková Zdeňka | Bystřice | 84 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
104 | Kaniová Eliška | - | 85 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
104 | Hronová Markéta | Atletika Chrudim | 90 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
104 | Malá Barbora | - | 87 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
104 | Součková Markéta | RBZ Praha | 87 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
104 | Šilarová Petra | Activity Lanškroun | 87 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
104 | Čechová Anna | ČKS Ski Jilemnice | 93 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
104 | Skoupá Vendula | --- | 85 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
111 | Gluchová Kateřina | Nevyměknem!!! | 93 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
111 | Hošťálková Jitka | --- | 88 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
111 | Šmejkalová Kateřina | Aerobic dancers Kladno | 91 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
114 | Hamouzová Michaela | Žižkovský Tygři | 92 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
114 | Stebelová Simona | Český Těšín | 91 | 24 | 1 | S:0/0, A:1/24, B:0/0 |
114 | Maříková Zuzana | Orel Dolní Dobrouč | 97 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
114 | Flídrová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 84 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
114 | Chromeková Helena | Slawex runners | 86 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
119 | Čepelková Zuzana | Loudové Liberec | 86 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
119 | Klimešová Pavlína | Čelákovice | 94 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
119 | Muchová Barbora | Vsetín | 85 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
119 | Krahulcová Markéta | Lochovice | 88 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
123 | Turková Kamila | Ústí nad Labem | 88 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
123 | Otavová Jana | Slawex runners | 85 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
125 | Komárková Tereza | Nová Paka | 98 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
125 | Machalíčková Dominika | Pro Verču Vaňkovou | 96 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
127 | Končitíková Klára | - | 90 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
127 | Malinová Staňka | Run4Fun team | 91 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
129 | Macek Iveta | Easy fitness Zlin | 87 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
130 | Šimová Zuzana | SKÁJ team | 98 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
130 | Panožková Martina | - | 94 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klampflová Eva | Vrchaři Vrchlabí | 64 | 757 | 16 | S:5/387, A:7/246, B:4/124 |
2 | Strnádková Jana | Dolní Kalná | 71 | 745 | 22 | S:11/405, A:5/218, B:6/122 |
3 | Metelková Táňa | TJ Sokol Hradec Králové | 72 | 703 | 10 | S:5/423, A:3/210, B:2/70 |
4 | Kynčlová Dagmar | SK Nové Město nad Metují | 72 | 559 | 7 | S:4/396, A:2/132, B:1/31 |
5 | Jirásková Eva | TJ Maratonstav Úpice | 64 | 509 | 11 | S:3/246, A:4/166, B:4/97 |
6 | Matyášová Jana | SILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí | 65 | 475 | 9 | S:2/210, A:2/124, B:5/141 |
7 | Jančaříková Lenka | AAC Brno - Orel Židenice | 70 | 245 | 3 | S:1/105, A:2/140, B:0/0 |
8 | Háková Michaela | Sokol Valteřice | 71 | 178 | 3 | S:0/0, A:3/178, B:0/0 |
9 | Černá Markéta | ISCAREX Česká Třebová | 70 | 174 | 5 | S:0/0, A:1/54, B:4/120 |
10 | Likusová Dagmar | Bojov | 70 | 158 | 3 | S:2/114, A:1/44, B:0/0 |
11 | Brugerová Martina | Kopřivnice | 73 | 133 | 3 | S:0/0, A:2/98, B:1/35 |
12 | Kábrtová Jitka | Sokol Studnice | 71 | 129 | 2 | S:1/81, A:1/48, B:0/0 |
13 | Hauschková Dagmar | Spartak Police n. M. | 65 | 114 | 3 | S:0/0, A:2/92, B:1/22 |
14 | Hampejsová Martina | ŠNECInaMAX | 72 | 108 | 2 | S:1/81, A:0/0, B:1/27 |
14 | Nádherová Hana | Hradec Králové | 68 | 108 | 2 | S:1/72, A:1/36, B:0/0 |
16 | Trnková Štěpánka | Sabzo Praha | 73 | 106 | 2 | S:1/72, A:1/34, B:0/0 |
17 | Klimešová Jana | USK Praha | 70 | 105 | 2 | S:0/0, A:1/70, B:1/35 |
18 | Schwarzová Petra | Fryčovice | 68 | 93 | 1 | S:1/93, A:0/0, B:0/0 |
18 | Divišová Alice | Šumperk | 71 | 93 | 1 | S:1/93, A:0/0, B:0/0 |
20 | Gololobovová Blanka | AVC Praha | 73 | 85 | 2 | S:1/57, A:1/28, B:0/0 |
21 | Chovancová Irena | BK Sak Karviná | 73 | 81 | 1 | S:1/81, A:0/0, B:0/0 |
21 | Rybářová Ludmila | L. A. Ryby | 72 | 81 | 1 | S:1/81, A:0/0, B:0/0 |
23 | Slabáková Lenka | Orel Židenice | 66 | 72 | 2 | S:0/0, A:1/48, B:1/24 |
24 | Brothánková Lenka | TC Dvořák ČB | 73 | 70 | 1 | S:0/0, A:1/70, B:0/0 |
24 | Fronková Anna | Mílaři Domažlice | 72 | 70 | 1 | S:0/0, A:1/70, B:0/0 |
24 | Pachtová Iva | MK Seitl Ostrava | 70 | 70 | 1 | S:0/0, A:1/70, B:0/0 |
24 | Řechková Svatava | Oxygen Příbram | 67 | 70 | 1 | S:0/0, A:1/70, B:0/0 |
28 | Jetmarová Ester | Sokol Hylváty | 70 | 68 | 2 | S:0/0, A:1/44, B:1/24 |
29 | Horáková Jana | Cafe Bajer Pardubice | 71 | 66 | 1 | S:1/66, A:0/0, B:0/0 |
29 | Šlechtová Martina | Liberec | 66 | 66 | 1 | S:1/66, A:0/0, B:0/0 |
31 | Poláková Veronika | Sokol Postřekov | 66 | 62 | 1 | S:0/0, A:1/62, B:0/0 |
31 | Novotná Petra | OK 99 Hradec Králové | 66 | 62 | 1 | S:0/0, A:1/62, B:0/0 |
31 | Matoušková Jitka | Longrun ČB | 73 | 62 | 1 | S:0/0, A:1/62, B:0/0 |
31 | Ficová Radka | STS Chvojkovice Brod B | 73 | 62 | 1 | S:0/0, A:1/62, B:0/0 |
35 | Jónová Marie | Rokytnice | 66 | 60 | 1 | S:1/60, A:0/0, B:0/0 |
36 | Solařová Eva | Solario Team | 70 | 58 | 2 | S:0/0, A:1/36, B:1/22 |
37 | Skřivánková Dana | Orel Vyškov | 67 | 56 | 2 | S:0/0, A:1/34, B:1/22 |
38 | Kožíšková Lenka | SK Čtyři Dvory České Budějovice | 66 | 54 | 1 | S:1/54, A:0/0, B:0/0 |
38 | Brettschneiderová Kateřina | Atletika Litvínov | 73 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
38 | Pivoňková Lenka | L+L Team | 73 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
38 | Dufková Helena | ZŠ Mrákov | 66 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
38 | Bumbová Martina | ČB | 69 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
43 | Šírová Šárka | Kavárna Pralinka | 73 | 51 | 1 | S:1/51, A:0/0, B:0/0 |
44 | Třísková Katarína | - | 71 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
44 | Bieleszová Miluše | 1.běžecký Jablunkov | 66 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
44 | Jelínková Erika | Flyingbiker | 72 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
47 | Lenčová Jana | Kundratice | 69 | 44 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/44 |
47 | Sedláčková Petra | OK Roztoky | 70 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
47 | Martynková Marcela | BSvČT , MBMM | 65 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
47 | Flašarová Lenka | Náchod | 72 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
51 | Kadeřábková-Březinová Vanda | - | 73 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
51 | Šefcová Eva | SKI Police nad Metují | 64 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
51 | Fraňková Michaela | Franěk Team Vysoká | 70 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
51 | Fialová Renata | Bílá Třemešná | 73 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
55 | Gukkertová Štěpánka | Brtevští | 72 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
55 | Wagnerová Lenka | VZS Ostrava | 72 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
55 | Hégrová Ivona | Valím Valím Hostěrádky | 69 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
55 | Šedová Jana | - | 73 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
59 | Turečková Jana | Tenisový Klub Bohutín | 68 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
59 | Malá Dagmar | Police nad Metují | 73 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
59 | Turčínová Jitka | Báječné ženy v běhu | 66 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
62 | Písková Ludmila | LIGA 100 Olomouc | 66 | 35 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/35 |
63 | Gloserová Alena | Ženy v běhu | 69 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
64 | Dudášová Monika | SK Vlaška | 66 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
64 | Fučíková Hana | Orel Obřany | 67 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
66 | Loučková Dana | Měnín 412 | 71 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
67 | Miková Renata | Orel Obřany | 72 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
67 | Picková Jana | Chramiště | 72 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
69 | Tvarůžková Renáta | Kroměříž | 71 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
70 | Brugerova Martina | - | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 | |
70 | Jampílková Lucie | L+ L team | 73 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
70 | Sichálková Tamara | Mattoni Freerun Zlín | 73 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
70 | Szokeová Jana | Brno | 65 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
74 | Firtova Eva | Aquapark PB | 73 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
75 | Jandourková Gabriela | Neratovice | 73 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
75 | Nováková Sylva | Nová Paka Zápřičnice | 66 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
75 | Kunčarová Alena | - | 72 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
75 | Koutková Petra | sourozenci s.r.o. | 73 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
79 | Řeháková Romana | SBT Team | 73 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
80 | Siegelová Magdalena | AC Choceň | 65 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
80 | Kovářová Martina | - | 71 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
80 | Dostálová Hana | Černožice | 70 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
83 | Bednarská Blanka | sportguides team Rožnov | 66 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
83 | Přibáňová Olga | Děčín | 68 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Paulů Blanka | Maratonstav Úpice | 54 | 774 | 13 | S:5/423, A:3/210, B:5/141 |
2 | Dvořáková Eva | Prostějov | 55 | 714 | 13 | S:4/396, A:3/180, B:6/138 |
3 | Vraštilová Miloslava | TJ Maratonstav Úpice | 56 | 695 | 19 | S:5/327, A:10/276, B:4/92 |
4 | Grohová Jaroslava | Spartak Vrchlabí | 51 | 403 | 5 | S:3/279, A:2/124, B:0/0 |
5 | Vlachynská Libuše | Turbomošt Lhota | 62 | 373 | 5 | S:2/210, A:2/132, B:1/31 |
6 | Sejkorová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 63 | 365 | 7 | S:2/186, A:1/62, B:4/117 |
7 | Budinská Hana | AC Moravská Slavia Brno | 60 | 272 | 4 | S:2/162, A:2/110, B:0/0 |
8 | Šokalová Ludmila | Staříč | 56 | 256 | 3 | S:2/186, A:1/70, B:0/0 |
9 | Friebelová Eva | TJ Maratonstav Úpice | 62 | 247 | 4 | S:2/162, A:1/54, B:1/31 |
10 | Procházková Irena | TJ Háje | 57 | 246 | 3 | S:3/246, A:0/0, B:0/0 |
11 | Nechvílová Miroslava | AC Choceň | 60 | 200 | 6 | S:0/0, A:2/102, B:4/98 |
12 | Šternerová Hana | Hradec Králové | 63 | 197 | 3 | S:2/153, A:1/44, B:0/0 |
13 | Svačinová Blažena | Pampeliška Olomouc | 52 | 184 | 3 | S:1/105, A:1/44, B:1/35 |
14 | Mališová Karla | USK Praha | 60 | 105 | 1 | S:1/105, A:0/0, B:0/0 |
15 | Hořejšová Hana | Příbram | 60 | 96 | 2 | S:0/0, A:2/96, B:0/0 |
16 | Vacková Hana | Sokol Starkoč | 56 | 93 | 1 | S:1/93, A:0/0, B:0/0 |
17 | Kuchařová Libuše | MK SEITL Ostrava | 62 | 81 | 1 | S:1/81, A:0/0, B:0/0 |
18 | Vavrušová Helena | TJ Liga 100 Praha | 61 | 70 | 1 | S:0/0, A:1/70, B:0/0 |
18 | Hynštová Marie | AK Drnovice | 57 | 70 | 1 | S:0/0, A:1/70, B:0/0 |
20 | Pešlová Ivana | TJ Svitavy | 63 | 66 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/66 |
21 | Hellerová Hana | Hradec Králové | 61 | 62 | 1 | S:0/0, A:1/62, B:0/0 |
21 | Martincová Ivana | AC Moravská Slavia Brno | 63 | 62 | 1 | S:0/0, A:1/62, B:0/0 |
21 | Lukášová Mirka | Praha | 61 | 62 | 1 | S:0/0, A:1/62, B:0/0 |
21 | Pštrossová Marie | SNB Praha | 59 | 62 | 1 | S:0/0, A:1/62, B:0/0 |
25 | Škubalová Jana | - | 61 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
25 | Dolejšová Jitka | SABZO Praha | 60 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
27 | Kostřicová Blanka | Česká Třebová | 61 | 49 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/49 |
28 | Butzková Ludmila | Kotva Braník | 61 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
28 | Keprtová Miloslava | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 44 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/44 |
30 | Svobodová Dana | Pivovar Zlosyn | 52 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
31 | Dvořáčková Dagmar | AC Moravská Slavia | 50 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
32 | Ročňáková Miloslava | M tým Zvole | 45 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
32 | Bartošová Milada | Příbram | 53 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
34 | Požgayová Jana | Bonbon Praha | 55 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
34 | Cupalová Eva | Sokol Bučovice | 47 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
36 | Hrozová Milena | OREL Vyškov | 53 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
37 | Višněvská Pavla | Quort Team Zlín | 63 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vagenknecht František | Aster Team Jičin | 77 | 773 | 15 | S:4/381, A:4/280, B:4/112 |
2 | Dvořák Pavel | Biatlon Prostějov | 82 | 764 | 15 | S:4/384, A:4/248, B:4/132 |
3 | Flegl Vlastimil | AO Spartak Vrchlabí | 86 | 589 | 12 | S:4/255, A:4/248, B:4/86 |
4 | Berka Radim | Kozákov | 82 | 489 | 8 | S:4/303, A:2/132, B:2/54 |
5 | Turek Martin | - | 80 | 448 | 15 | S:4/210, A:4/164, B:4/74 |
6 | Jančík Bořek | SVARTES Hořice | 64 | 438 | 14 | S:4/207, A:4/164, B:4/67 |
7 | Žák Jiří | www.zakisova-skolabehu.com | 71 | 425 | 18 | S:4/192, A:4/150, B:4/83 |
8 | Moravec Jiří | JM Team Letohrad | 96 | 410 | 17 | S:4/180, A:4/148, B:4/82 |
9 | Záruba Jan | Six Monkeys | 77 | 396 | 26 | S:4/195, A:4/136, B:4/65 |
10 | Buřil František | Vidochov | 66 | 349 | 21 | S:4/150, A:4/140, B:4/59 |
11 | Záveský Vojtěch | Lázně Bělohrad | 78 | 345 | 8 | S:4/258, A:2/70, B:1/17 |
12 | Janů Jan | Hvězda Pardubice | 93 | 334 | 4 | S:3/303, A:0/0, B:1/31 |
13 | Lichý Tomáš | TJ TŽ Třinec | 94 | 295 | 4 | S:3/225, A:1/70, B:0/0 |
14 | Pavlišta Vít | Silvini Madshus Team | 85 | 287 | 4 | S:3/252, A:0/0, B:1/35 |
15 | Vacarda Vladimír | Eleven Run Team | 59 | 283 | 12 | S:4/132, A:4/118, B:3/33 |
16 | Blaha Tomáš | AK ASICS Kroměříž | 76 | 262 | 4 | S:2/165, A:1/70, B:1/27 |
17 | Hruška Jan | Kasper-Swix Team Trutnov | 89 | 250 | 5 | S:3/168, A:2/82, B:0/0 |
18 | Štantejský Michal | Raidlight Team | 84 | 245 | 4 | S:1/81, A:3/164, B:0/0 |
19 | Horák Ondřej | FORTEX Moravský Beroun | 75 | 234 | 4 | S:1/93, A:2/106, B:1/35 |
20 | Malý Jan | ELEVEN RUN TEAM | 73 | 224 | 6 | S:4/162, A:2/62, B:0/0 |
21 | Pechek Petr | TJ Maratonstav Úpice | 83 | 223 | 3 | S:2/153, A:1/70, B:0/0 |
22 | Dryml Mojmír | Hvězda Pardubice | 86 | 218 | 6 | S:2/108, A:1/62, B:3/48 |
22 | Berka Martin | Kozákov | 85 | 218 | 4 | S:2/159, A:0/0, B:2/59 |
24 | Kovář Roman | TJ Liga 100 Olomouc | 77 | 215 | 5 | S:3/162, A:1/36, B:1/17 |
25 | Smrčka Miloš | BK Říčany | 54 | 192 | 5 | S:1/60, A:3/114, B:1/18 |
26 | Fejfar Ondřej | TJ Spartak Vrchlabí | 89 | 188 | 3 | S:2/153, A:0/0, B:1/35 |
27 | Ambros Jakub | AKEZ Kopřivnice | 87 | 176 | 3 | S:2/132, A:1/44, B:0/0 |
28 | Chrascina Marek | TJ TŽ Třinec | 97 | 171 | 2 | S:2/171, A:0/0, B:0/0 |
29 | Kubíček Jan | TJ JISKRA Litomyšl | 87 | 168 | 3 | S:2/114, A:1/54, B:0/0 |
30 | Požár Borek | Běžecký klub F-C Kadaň | 00 | 159 | 2 | S:1/105, A:1/54, B:0/0 |
31 | Ulich Petr | MT Dobruška | 68 | 158 | 5 | S:2/96, A:1/34, B:2/28 |
32 | Kovář Jáchym | CZE | 96 | 153 | 2 | S:2/153, A:0/0, B:0/0 |
33 | Hejl Radek | Letohrad | 72 | 152 | 4 | S:1/72, A:0/0, B:3/80 |
33 | Cupák Martin | TJ Spartak Vrchlabí | 71 | 152 | 3 | S:1/72, A:2/80, B:0/0 |
35 | Sádlo Dominik | SK Nové Město nad Metují | 95 | 151 | 2 | S:1/81, A:1/70, B:0/0 |
36 | Ožana Václav | Zakisova škola běhu | 64 | 149 | 10 | S:1/21, A:4/88, B:4/40 |
37 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 142 | 5 | S:1/54, A:0/0, B:4/88 |
38 | Krunka Kamil | SK Nové Město nad Metují | 86 | 140 | 2 | S:1/105, A:0/0, B:1/35 |
38 | Ježek Přemysl | AC Slovan Liberec | 82 | 140 | 2 | S:1/105, A:0/0, B:1/35 |
40 | Rektor Antonín | Modřany | 75 | 135 | 2 | S:1/81, A:1/54, B:0/0 |
41 | Tlapák Jaroslav | Česká Třebová | 87 | 131 | 8 | S:2/39, A:3/50, B:3/42 |
42 | Schütz Michael | ČKS SKI Jilemnice | 00 | 128 | 3 | S:2/111, A:0/0, B:1/17 |
43 | Krupka Milan | Indičtí běžci | 03 | 123 | 5 | S:2/81, A:2/36, B:1/6 |
44 | Buriánek Roman | ISCAREX Česká Třebová | 65 | 119 | 5 | S:2/66, A:2/42, B:1/11 |
45 | Janata Milan | SALMING/RUN4FUN | 85 | 115 | 2 | S:1/93, A:0/0, B:1/22 |
46 | Provazník Josef | ČKS SKI Jilemnice | 99 | 113 | 4 | S:2/78, A:1/22, B:1/13 |
46 | Záveský Filip | AC Moravská Slavia Brno, spolek | 93 | 113 | 2 | S:1/51, A:1/62, B:0/0 |
48 | Čech Jan | Silvini Madshus | 93 | 112 | 2 | S:1/81, A:0/0, B:1/31 |
49 | Šolc Vítězslav | Redpoint | 91 | 110 | 2 | S:1/72, A:1/38, B:0/0 |
50 | Kubina Matěj | HSK Benecko | 92 | 105 | 2 | S:1/57, A:1/48, B:0/0 |
51 | Dobiáš Ondřej | AK Emila Zátopka Kopřivnice | 97 | 104 | 2 | S:1/66, A:1/38, B:0/0 |
52 | Oberländer Jan | TJ Sokol Senohraby | 75 | 102 | 3 | S:2/90, A:1/12, B:0/0 |
53 | Otevřel Vít | Columbia Montrail | 88 | 100 | 3 | S:1/36, A:1/44, B:1/20 |
53 | Kaplan Vojtěch | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 01 | 100 | 2 | S:1/66, A:1/34, B:0/0 |
53 | Veselý Pavel | ALCATON HSK Horní Rokytnice | 66 | 100 | 6 | S:3/75, A:1/22, B:2/3 |
56 | Škoda Kristián | CK Continental Frenštát | 90 | 96 | 2 | S:2/96, A:0/0, B:0/0 |
56 | Vítek Miroslav | - | 72 | 96 | 2 | S:0/0, A:2/96, B:0/0 |
58 | Šrůtek Stanislav | TJ Maratonstav Úpice | 58 | 94 | 8 | S:1/39, A:4/30, B:3/25 |
59 | Plný David | Enervit | 93 | 93 | 1 | S:1/93, A:0/0, B:0/0 |
59 | Nožka Radek | SK Veská | 90 | 93 | 1 | S:1/93, A:0/0, B:0/0 |
61 | Hurdálek Robert | TJ Lokomotiva Trutnov | 78 | 91 | 2 | S:1/57, A:1/34, B:0/0 |
62 | Hečko Martin | Valachbajk team | 87 | 89 | 2 | S:0/0, A:1/54, B:1/35 |
63 | Malátek Antonín | Pardubice | 77 | 82 | 4 | S:2/45, A:1/28, B:1/9 |
63 | Vanta Josef | Triclub Dobruška | 62 | 82 | 4 | S:2/63, A:1/10, B:1/9 |
63 | Lukeš Tomáš | ČKS SKI Jilemnice | 00 | 82 | 2 | S:1/60, A:0/0, B:1/22 |
66 | Srbecký Filip | Active Tour Cycling Team | 99 | 81 | 2 | S:0/0, A:1/54, B:1/27 |
66 | Nápravník Jan | Rtyně v Podkrkonoší | 87 | 81 | 1 | S:1/81, A:0/0, B:0/0 |
68 | Žajdlík Filip | Splašení Goroli | 77 | 79 | 2 | S:1/45, A:1/34, B:0/0 |
68 | Moskva Roman | Pasivity Žamberk | 75 | 79 | 5 | S:1/48, A:1/2, B:3/29 |
70 | Šimůnek Jaromír | SKP Kornspitz Jablonec nad Nisou | 55 | 78 | 5 | S:3/66, A:1/8, B:1/4 |
71 | Pešta Martin | Bakako Nová Paka | 78 | 77 | 5 | S:2/42, A:2/26, B:1/9 |
72 | Šmída Oldřich | TJ Maratonstav Úpice | 48 | 76 | 10 | S:1/9, A:4/44, B:4/23 |
72 | Honzíček Michal | KRB Chrudim | 88 | 76 | 2 | S:0/0, A:2/76, B:0/0 |
72 | Volák Ondřej | SKI Police nad Metují | 00 | 76 | 2 | S:0/0, A:2/76, B:0/0 |
75 | Hak Tomáš | Vítězná | 78 | 72 | 3 | S:1/36, A:2/36, B:0/0 |
75 | Fousek Jan | MK Seitl Ostrava | 91 | 72 | 1 | S:1/72, A:0/0, B:0/0 |
75 | Třešňák Radim | Liberec | 84 | 72 | 1 | S:1/72, A:0/0, B:0/0 |
75 | Kubát Pavel | Tým Apalucha | 91 | 72 | 1 | S:1/72, A:0/0, B:0/0 |
75 | Ophoff Mike | Olfin car Ski team Trutnov | 99 | 72 | 1 | S:1/72, A:0/0, B:0/0 |
80 | Linhart Radek | Kerda Liberec | 76 | 70 | 2 | S:1/51, A:0/0, B:1/19 |
80 | Voják Jiří | Mílaři Domažlice | 88 | 70 | 1 | S:0/0, A:1/70, B:0/0 |
82 | Buchtík Aleš | ABND Racing Team | 82 | 69 | 3 | S:1/39, A:1/24, B:1/6 |
83 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 67 | 2 | S:0/0, A:1/48, B:1/19 |
83 | Rücker Jakub | Bonbon Machov | 88 | 67 | 2 | S:1/45, A:1/22, B:0/0 |
83 | Štolfa Štěpán | SKI Police | 98 | 67 | 2 | S:1/51, A:1/16, B:0/0 |
86 | Filipec Petr | Pro Dřeň | 84 | 66 | 2 | S:2/66, A:0/0, B:0/0 |
86 | Štoček Fabián | ČKS SKI Jilemnice | 94 | 66 | 1 | S:1/66, A:0/0, B:0/0 |
86 | Hradec Pavel | Tým Apalucha | 88 | 66 | 1 | S:1/66, A:0/0, B:0/0 |
89 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 64 | 4 | S:1/9, A:1/24, B:2/31 |
89 | Král Vítězslav | TJ Sokol Královské Vinohrady | 76 | 64 | 2 | S:0/0, A:2/64, B:0/0 |
91 | Chlubna Jan | TJ Nové Město na Moravě | 84 | 63 | 2 | S:1/51, A:0/0, B:1/12 |
92 | Krupka Adam | Indičtí běžci | 01 | 62 | 5 | S:2/15, A:2/38, B:1/9 |
93 | Wallenfels Jiří | TJ Sokol Královské Vinohrady | 72 | 61 | 3 | S:1/21, A:2/40, B:0/0 |
94 | Němec Jan | Tým Apalucha | 86 | 60 | 1 | S:1/60, A:0/0, B:0/0 |
94 | Škuca Zbyněk | Frenštát p. R. | 87 | 60 | 1 | S:1/60, A:0/0, B:0/0 |
96 | Vetchý Jan | Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s | 85 | 57 | 2 | S:1/30, A:0/0, B:1/27 |
96 | Škapa Marek | MK Seitl Ostrava | 71 | 57 | 1 | S:1/57, A:0/0, B:0/0 |
96 | Kaleta Daniel | Hrádek ve Slezsku | 82 | 57 | 3 | S:2/51, A:1/6, B:0/0 |
96 | Adamec Milan | Orel Vyškov | 77 | 57 | 2 | S:0/0, A:1/38, B:1/19 |
96 | Hladík Pavel | Hvězda Pardubice, z.s. | 96 | 57 | 1 | S:1/57, A:0/0, B:0/0 |
96 | Cogan Rudolf | Nová Paka | 71 | 57 | 1 | S:1/57, A:0/0, B:0/0 |
96 | Kučera Martin | VSK Univerzita Brno | 80 | 57 | 1 | S:1/57, A:0/0, B:0/0 |
96 | Farář Martin | veselejší Farář | 77 | 57 | 1 | S:1/57, A:0/0, B:0/0 |
104 | Čermák Jiří | Staněk Sport Turnov | 74 | 56 | 4 | S:1/33, A:2/22, B:1/1 |
105 | Šimurda Martin | Fischer Ski klub Šumava Vimper | 72 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
105 | Bláha Jan | AK Kroměříž | 71 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
105 | Dominik Ondřej | MK Seitl Ostrava | 77 | 54 | 1 | S:1/54, A:0/0, B:0/0 |
105 | Zvonek Milan | Zvonek Sport Val. Klobouk | 84 | 54 | 2 | S:1/30, A:0/0, B:1/24 |
105 | Doucha Jiří | Hvězda Pardubice | 71 | 54 | 1 | S:1/54, A:0/0, B:0/0 |
105 | Vokrouhlík Michal | - | 83 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
105 | Šacl Jiří | Hvězda Pardubice | 94 | 54 | 1 | S:1/54, A:0/0, B:0/0 |
105 | Flaša David | VEGAN RUNNER 100% | 89 | 54 | 1 | S:1/54, A:0/0, B:0/0 |
105 | Kučera Lukáš | VSK Univerzita Brno | 81 | 54 | 1 | S:1/54, A:0/0, B:0/0 |
105 | Dufek Jan | Fitness freedom RT Hustopečem | 73 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
115 | Klvaň Norbert | Sokol Kolín | 72 | 53 | 2 | S:1/39, A:0/0, B:1/14 |
115 | Kučera Ladislav | ISCAREX Česká Třebová | 76 | 53 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/53 |
117 | Brodský Vladimír | Jičínští draci | 68 | 51 | 2 | S:0/0, A:1/38, B:1/13 |
117 | Jirka Jan | AC Náchod | 83 | 51 | 3 | S:2/45, A:1/6, B:0/0 |
117 | Špaček David | Frenštát p. R | 01 | 51 | 1 | S:1/51, A:0/0, B:0/0 |
117 | Peška Tomáš | Kasper Swix Team | 74 | 51 | 1 | S:1/51, A:0/0, B:0/0 |
117 | Walter Zdeněk | Zahrádky | 72 | 51 | 1 | S:1/51, A:0/0, B:0/0 |
117 | Prášil Vitězslav | MK Seitl Ostrava | 81 | 51 | 1 | S:1/51, A:0/0, B:0/0 |
123 | Polej Jiří | Hronov | 71 | 49 | 2 | S:1/33, A:1/16, B:0/0 |
123 | Hochman Zdeněk | Orel Blučina / SK ICA | 85 | 49 | 2 | S:0/0, A:1/34, B:1/15 |
125 | Černý Martin | AC Trial Plzeň | 91 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
125 | Teska Ondřej | Lesy ČR Domažlice | 86 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
125 | Bláha Tomáš | AK Kroměříž | 76 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
125 | Suda Josef | SK Přimda | 78 | 48 | 1 | S:1/48, A:0/0, B:0/0 |
125 | Král Jindřich | ISCAREX Česká Třebová | 73 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
125 | Korbelář Jaroslav | Olfin car Ski team Trutnov | 99 | 48 | 1 | S:1/48, A:0/0, B:0/0 |
125 | Bauer Václav | Kleť | 78 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
132 | Raška Daniel | TJ Slezan Frýdek-Místek | 96 | 47 | 2 | S:1/15, A:1/32, B:0/0 |
133 | Mazač Jaroslav | Wikov Hronov | 68 | 46 | 3 | S:1/24, A:1/14, B:1/8 |
133 | Radiměřský Karel | ISCAREX Česká Třebová | 87 | 46 | 3 | S:1/21, A:1/18, B:1/7 |
133 | Šesták Karel | Kasper SWIX Team Trutnov | 71 | 46 | 4 | S:2/39, A:0/0, B:2/7 |
136 | Oppitz Tomáš | Liberec | 83 | 45 | 1 | S:1/45, A:0/0, B:0/0 |
136 | Liška Miloš | Triathlon Lipno | 71 | 45 | 1 | S:1/45, A:0/0, B:0/0 |
136 | Kostecký Jan | TJ Šumperk, z.s. | 91 | 45 | 1 | S:1/45, A:0/0, B:0/0 |
139 | Petrášek Miloslav | Slovan Liberec | 78 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
139 | Penc Ondřej | Cyklo Tony | 77 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
139 | Sedláček Jan | TJ Sušice | 78 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
142 | Kubasa Jiří | TJ Maratonstav Úpice | 77 | 42 | 1 | S:1/42, A:0/0, B:0/0 |
142 | Smolík Jan | TJ Sokol Přísnotice | 91 | 42 | 1 | S:1/42, A:0/0, B:0/0 |
142 | Záleský Stanislav | AO Slavia Havířov | 87 | 42 | 1 | S:1/42, A:0/0, B:0/0 |
142 | Procházka Jiří | Atletika Klatovy | 96 | 42 | 1 | S:1/42, A:0/0, B:0/0 |
142 | Adamec Martin | Olfin car Ski team Trutnov | 01 | 42 | 1 | S:1/42, A:0/0, B:0/0 |
142 | Lysák Vlastimil | fklidu sport team | 86 | 42 | 1 | S:1/42, A:0/0, B:0/0 |
142 | Votoček Matyáš | ČSK SKI Jilemnice | 03 | 42 | 1 | S:1/42, A:0/0, B:0/0 |
142 | Mrklovský Miroslav | Sokol Kameničná | 72 | 42 | 4 | S:0/0, A:1/10, B:3/32 |
150 | Adamec Lukáš | Horo Česká Třebová | 87 | 41 | 2 | S:0/0, A:1/28, B:1/13 |
151 | Velička Ondřej | www.ultramaratonec.cz | 83 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
151 | Hradecký Jan | Triatlon team Příbram | 83 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
151 | Klimeš Petr | JKM Č. Budějovice | 80 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
151 | Vacovský Jakub | LAUBA | 91 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
155 | Mašek Petr | Spartak Vrchlabí | 79 | 39 | 1 | S:1/39, A:0/0, B:0/0 |
155 | Navrátil Tomáš | AK Kroměříž | 88 | 39 | 1 | S:1/39, A:0/0, B:0/0 |
155 | Fürbach Martin | Strakonice | 75 | 39 | 1 | S:1/39, A:0/0, B:0/0 |
155 | Kocian Pavel | SKP Maják | 90 | 39 | 1 | S:1/39, A:0/0, B:0/0 |
155 | Matějka Roman | LSK Lomnice nad Popelkou | 75 | 39 | 1 | S:1/39, A:0/0, B:0/0 |
155 | Kokošek Oldřich | Light Bike Running Team | 88 | 39 | 2 | S:1/21, A:0/0, B:1/18 |
161 | Urban Matyáš | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 00 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
161 | Šťastný Tomáš | Kerteam | 79 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
163 | Vavruška Jiří | Kerda sport Liberec | 78 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
163 | Bolehovský Pavel | KER TEAM | 71 | 36 | 1 | S:1/36, A:0/0, B:0/0 |
163 | Škeřík Robert | Kerteam | 79 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
163 | Burt Pavel | Sport Club Plzeň | 97 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
163 | Beran Jan | SKI Police nad Metují | 83 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
163 | Gogela Martin | AK Olomouc | 01 | 36 | 1 | S:1/36, A:0/0, B:0/0 |
163 | Havlíček Ivo | Lánov | 66 | 36 | 1 | S:1/36, A:0/0, B:0/0 |
170 | Vintrlík Martin | Křepice | 77 | 35 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/35 |
171 | Vyšanský Eduard | ČKS SKI Jilemnice | 00 | 34 | 2 | S:1/27, A:0/0, B:1/7 |
171 | Ježek Martin | SK Stará Paka | 83 | 34 | 2 | S:1/18, A:0/0, B:1/16 |
171 | Razým Vladislav | Sport Club Plzeň | 88 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
171 | Kysela Tomáš | Č. Budějovice | 87 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
175 | Pospíšil Vít | Zdravotník Praha | 68 | 33 | 1 | S:1/33, A:0/0, B:0/0 |
175 | Šimůnek Jan | ISCAREX Junior team ČT | 03 | 33 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/33 |
175 | Eremka Libor | TJ Jiskra Humpolec | 88 | 33 | 1 | S:1/33, A:0/0, B:0/0 |
175 | Zocián Pavel | SKP Maják | 90 | 33 | 1 | S:1/33, A:0/0, B:0/0 |
175 | Sláma Martin | Sportvisio Team HK | 68 | 33 | 1 | S:1/33, A:0/0, B:0/0 |
175 | Čech Daniel | Náchod | 93 | 33 | 1 | S:1/33, A:0/0, B:0/0 |
181 | Fajfr František | Vencl servis Žamberk | 72 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
181 | Švarc Norbert | Mílaři Domažlice | 72 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
181 | Jackwerth Daniel | PK Vytrvalci RB | 88 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
181 | Siegel Josef | Choceň | 58 | 32 | 3 | S:0/0, A:1/8, B:2/24 |
181 | Brotánek Jan | doJižníAmeriky.cz | 80 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
181 | Hofman Milan | RBZ Praha | 96 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
181 | Hašpl Marcel | Oddíl 2015 | 77 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
181 | Szymanik Adam | Chotěbuz | 96 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
181 | Česal Martin | Litvínov | 88 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
190 | Višněvský Andrej | SCMT | 91 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
190 | Havlíček Jan | ASK Slavia Praha | 79 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
190 | Soural Lukáš | Orel Židenice | 82 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
193 | Bednarský Václav | TJ Šumperk, z.s. | 01 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
193 | Šrobák Petr | AO SVČ Rožnov | 01 | 30 | 1 | S:1/30, A:0/0, B:0/0 |
193 | Pryszcz Patrik | Košařiska | 78 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
193 | Holub Václav | Velosport Valenta | 83 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
193 | Kolín Jan | OK Jilemnice | 77 | 30 | 1 | S:1/30, A:0/0, B:0/0 |
193 | Veselý Petr | Squashclub Plzeň | 73 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
199 | Moravec Jakub | JM Team Letohrad | 99 | 29 | 2 | S:1/12, A:0/0, B:1/17 |
200 | Bonk Roman | Triklub Příbram | 93 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
200 | Kočandrle Martin | Sport Club Plzeň | 02 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
200 | Brožík Jiří | Běžecký klub Hodonín | 71 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
200 | Laušman Jakub | Radkův team | 98 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
204 | Kubíček Zdeněk | OK Mnichovo Hradiště | 72 | 27 | 1 | S:1/27, A:0/0, B:0/0 |
204 | Planička Jiří | Litovel | 88 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
204 | Koutník Lumír | TJ Spartak Vrchlabí | 67 | 27 | 1 | S:1/27, A:0/0, B:0/0 |
204 | Ehl Jaroslav | SKI Skuhrov nad Bělou | 81 | 27 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/27 |
204 | Rýdl Pavel | Studénka | 67 | 27 | 1 | S:1/27, A:0/0, B:0/0 |
204 | Jor Martin | Runsport team | 87 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
204 | Vymazal Petr | Olomouc | 75 | 27 | 2 | S:1/21, A:0/0, B:1/6 |
211 | Wachtl Vojtěch | SUNSKI Academy Šp. Ml. | 86 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
211 | David Ivan | Stříbro | 64 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
211 | Plášil Matěj | TJ Sokol Senohraby | 99 | 26 | 3 | S:0/0, A:2/22, B:1/4 |
211 | Malinský Petr | HZS KHK Dvůr Králové nad Labem | 95 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
211 | Jelen Pavel | Hvězda Pardubice z.s. | 91 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
211 | Kalousek Jiří | - | 95 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
211 | Rendl Josef | TJ Packa Praha | 76 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
218 | Žalčík Kim | Fenix Ski Team Jeseník | 99 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
218 | Gombita Josef | Most | 58 | 24 | 3 | S:0/0, A:2/16, B:1/8 |
218 | Buryška Tomáš | RUN SPORT TEAM | 88 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
218 | Fliedr Tomáš | F-BIKE KLUB Sádek u Poličky | 76 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
218 | Majer Pavel | Domažlice | 76 | 24 | 1 | S:0/0, A:1/24, B:0/0 |
218 | Havran Jan | ISCAREX Česká Třebová | 93 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
218 | Zahraj Krystian | Mattoni FreeRun Frýdek- Místek | 88 | 24 | 1 | S:0/0, A:1/24, B:0/0 |
218 | Makovička Milan | Olfin car Ski team Trutnov | 01 | 24 | 1 | S:1/24, A:0/0, B:0/0 |
218 | Šilar Zdeněk | Runsport team | 81 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
218 | Padycha Jakub | Mountain Griffons | 85 | 24 | 1 | S:1/24, A:0/0, B:0/0 |
218 | Ardamica David | ARDY team | 76 | 24 | 1 | S:0/0, A:1/24, B:0/0 |
218 | Holinka Jan | Sport Paudera | 70 | 24 | 1 | S:1/24, A:0/0, B:0/0 |
218 | Stezka Martin | Táta Dvojčat | 84 | 24 | 1 | S:0/0, A:1/24, B:0/0 |
218 | Platil Lukáš | ČKS SKI Jilemnice | 96 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
218 | Szebesta Pavel | Burik RunningTeam | 68 | 24 | 1 | S:1/24, A:0/0, B:0/0 |
218 | Sedláček Miroslav | Hořovice | 99 | 24 | 1 | S:0/0, A:1/24, B:0/0 |
234 | Jadrný Lubomír | ISCAREX Česká Třebová | 73 | 23 | 2 | S:0/0, A:1/14, B:1/9 |
235 | Závodní Lukáš | Týniště nad Orlicí | 79 | 22 | 2 | S:1/18, A:1/4, B:0/0 |
235 | Krunčík Pavel | SK Týniště nad Orlicí | 85 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
235 | Janečka Svatopluk | Cyklogat Malenovice | 72 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
235 | Herda Jan | SKP Nymburk | 83 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
235 | Juránek Stanislav | Orel Židenice | 87 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
235 | Ondrášek Lukáš | Horal Rýmařov | 93 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
235 | Keckstein Jiří | SK Tlustice | 89 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
235 | Lorenc Marek | Měnín | 87 | 22 | 2 | S:0/0, A:1/8, B:1/14 |
235 | Reidlinger Markus | LAC Harlekin | 77 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
235 | Černý Josef | Kdyně | 78 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
235 | Přikryl Roman | Fklidu | 88 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
235 | Šima Jan | Cyklo Netolice | 70 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
247 | Hornych Miroslav | SKI Police | 80 | 21 | 1 | S:1/21, A:0/0, B:0/0 |
247 | Matras Tomáš | SK Chrast | 80 | 21 | 2 | S:1/3, A:0/0, B:1/18 |
247 | Krupka Milan | Indičtí Běžci | 72 | 21 | 1 | S:1/21, A:0/0, B:0/0 |
247 | Šimůnek Matěj | TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou | 87 | 21 | 1 | S:1/21, A:0/0, B:0/0 |
247 | Čamek Petr | Sedmikráska | 77 | 21 | 1 | S:1/21, A:0/0, B:0/0 |
247 | Baláž Roman | Baláž EXTRÉME – TEAM Ostrava | 65 | 21 | 1 | S:1/21, A:0/0, B:0/0 |
253 | Vabroušek Filip | AK Zlín | 99 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
253 | Čeřovský Jakub | TJ Lázně Bělohrad | 83 | 20 | 1 | S:0/0, A:1/20, B:0/0 |
253 | Toman Igor | Vyškov | 72 | 20 | 1 | S:0/0, A:1/20, B:0/0 |
253 | Minařík Tomáš | Valachbajk team | 81 | 20 | 1 | S:0/0, A:1/20, B:0/0 |
253 | Bufka Zdeněk | AC Česká Lípa | 57 | 20 | 1 | S:0/0, A:1/20, B:0/0 |
253 | Ďoubal Jan | CCK | 86 | 20 | 1 | S:0/0, A:1/20, B:0/0 |
253 | Rozsypal Vladislav | STS Chvojkovice Brod | 70 | 20 | 1 | S:0/0, A:1/20, B:0/0 |
253 | Kalkus Jan | ROYAL BAY tým | 90 | 20 | 1 | S:0/0, A:1/20, B:0/0 |
253 | Horník Adam | Sport Club Plzeň | 01 | 20 | 1 | S:0/0, A:1/20, B:0/0 |
253 | Šebek Michal | FORT SMC Ústí nad Orlicí | 84 | 20 | 2 | S:0/0, A:1/12, B:1/8 |
253 | Suszko Tomáš | Burik Team Element | 91 | 20 | 1 | S:0/0, A:1/20, B:0/0 |
253 | Schulhof Jan | KSM Hrádek | 89 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
265 | Sedláček Jan | - | 87 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
265 | Blažek Jaroslav | Fortex Ski Moravský Beroun | 88 | 19 | 2 | S:1/18, A:0/0, B:1/1 |
265 | Bílek David | Vencl team Ústí nad Orlicí | 03 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
265 | Bednář Pavel | ŠNECI na MAX | 68 | 19 | 2 | S:1/15, A:1/4, B:0/0 |
265 | Pechoušek Jan | Fenix Ski Team Jeseník | 97 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
265 | Kruml Kamil | Spálené | 72 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
271 | Moravec Jakub | Univerzitní sportovní klub Praha | 97 | 18 | 1 | S:1/18, A:0/0, B:0/0 |
271 | Doležal Vít | SK Slavia Jičín | 98 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
271 | Souček Jiří | TTT | 93 | 18 | 1 | S:0/0, A:1/18, B:0/0 |
271 | Dlab Ladislav | Roztoky | 70 | 18 | 1 | S:0/0, A:1/18, B:0/0 |
271 | Doležal Martin | SKI-OB Šternberk | 02 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
271 | Řemínek Matěj | AC Choceň | 86 | 18 | 1 | S:1/18, A:0/0, B:0/0 |
271 | Maršík Miloš | TC Dvořák Č.B. | 66 | 18 | 1 | S:0/0, A:1/18, B:0/0 |
271 | Jaroš Josef | Sport Club Vrchlabí | 82 | 18 | 1 | S:1/18, A:0/0, B:0/0 |
271 | Barot Josef | TJ Slavkov pod Hostýnem | 82 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
271 | Květon Jiří | Orel Židlochovice | 73 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
271 | Koudelka Lukáš | AK Drnovice/Orel Vyškov | 83 | 18 | 1 | S:0/0, A:1/18, B:0/0 |
271 | Kuželka Petr | Kondor Bike Postřekov | 64 | 18 | 1 | S:0/0, A:1/18, B:0/0 |
271 | Brendl Jan | Spedos | 75 | 18 | 1 | S:0/0, A:1/18, B:0/0 |
271 | Benák Jan | Šerlich 8.30 | 82 | 18 | 1 | S:1/18, A:0/0, B:0/0 |
271 | Kolínek František | AK Perná | 56 | 18 | 1 | S:0/0, A:1/18, B:0/0 |
286 | Kocur Lukáš | Orel Šitbořice | 77 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
286 | Dočkálek Michal | - | 92 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
286 | Lavička David | Ghost Team | 73 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
289 | Krupička Miroslav | Jiskra Ústí nad Orlicí | 53 | 16 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/16 |
289 | Hartíg David | Burik Running Team | 73 | 16 | 1 | S:0/0, A:1/16, B:0/0 |
289 | Pejša Jan | smí být prázdné | 75 | 16 | 1 | S:0/0, A:1/16, B:0/0 |
289 | Randák Karel | ČKS SKI Jilemnice | 71 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
289 | Strouhal Jakub | Fenix Ski Team Jeseník | 01 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
289 | Jančařík Petr | AAC Brno | 68 | 16 | 1 | S:0/0, A:1/16, B:0/0 |
289 | Sedlák Róbert | KILPI RACING team | 85 | 16 | 1 | S:0/0, A:1/16, B:0/0 |
289 | Zaoral Marek | Olomouc | 89 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
289 | Chlupáč Dominik | Run Sport Team | 93 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
289 | Petřík Tomáš | Židlochovice | 87 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
299 | Morávek Vlastislav | KUS Sopotnice | 76 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
299 | Langer Tomáš | Bys3caMAN | 89 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
299 | Kavalír Josef | SKP Mladá Boleslav | 82 | 15 | 1 | S:1/15, A:0/0, B:0/0 |
299 | Bříza Matěj | LIAZ Jablonec | 01 | 15 | 1 | S:1/15, A:0/0, B:0/0 |
299 | Sedláček Roman | Activity Lanškroun | 64 | 15 | 3 | S:0/0, A:0/0, B:3/15 |
299 | Brunner Ondřej | SK Slavia Jičín | 97 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
299 | Munzar Zbyněk | H - H Smíchov | 82 | 15 | 1 | S:1/15, A:0/0, B:0/0 |
299 | Bolehovský Michal | Ker Team | 02 | 15 | 1 | S:1/15, A:0/0, B:0/0 |
299 | Janů Libor | Šumperk | 78 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
299 | Chmela Marek | Prakšice | 74 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
299 | Matějík Petr | CYKLO RACING | 64 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
299 | Herbs Filip | ČKS SKI Jilemnice | 92 | 15 | 1 | S:1/15, A:0/0, B:0/0 |
311 | Haufert Arnošt | Varnsdorf | 72 | 14 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/14 |
311 | Franěk Ondřej | Rybářské potřeby Burian | 90 | 14 | 1 | S:0/0, A:1/14, B:0/0 |
311 | Svoboda Ondřej | OK Slavia Hradec Králové | 76 | 14 | 1 | S:0/0, A:1/14, B:0/0 |
311 | Kučírek Vojtěch | TJ TŽ Třinec | 93 | 14 | 1 | S:0/0, A:1/14, B:0/0 |
311 | Janda Jakub | - | 91 | 14 | 1 | S:0/0, A:1/14, B:0/0 |
311 | Bráblík Michal | Fenix Ski Team Jeseník | 98 | 14 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/14 |
311 | Bureš Martin | Česká Třebová | 74 | 14 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/14 |
311 | Beroušek Pavel | Sokol Postřekov | 62 | 14 | 1 | S:0/0, A:1/14, B:0/0 |
311 | Pechek František | TJ Maratonstav Úpice | 53 | 14 | 2 | S:0/0, A:2/14, B:0/0 |
311 | Novák Lukáš | AC SAKÉ KATEŘINKY | 82 | 14 | 1 | S:0/0, A:1/14, B:0/0 |
311 | Haňur Roman | BBK | 69 | 14 | 1 | S:0/0, A:1/14, B:0/0 |
311 | Pražan Jan | TRIMILL CykloTeam | 78 | 14 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/14 |
311 | Kaluža Luboš | NVPP Team | 82 | 14 | 1 | S:0/0, A:1/14, B:0/0 |
311 | Čermák Jiří | AC Turnov | 02 | 14 | 2 | S:0/0, A:1/10, B:1/4 |
311 | Šplíchal Jan | Sokol Valteřice | 83 | 14 | 1 | S:0/0, A:1/14, B:0/0 |
311 | Hochman Filip | FLOPY software | 73 | 14 | 1 | S:0/0, A:1/14, B:0/0 |
327 | Fritscher Adam | Liga 100 Olomouc | 75 | 13 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/13 |
327 | Čejka Michal | Střelice | 85 | 13 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/13 |
327 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 82 | 13 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/13 |
327 | Matula Dominik | Mattoni Freerun Zlín | 94 | 13 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/13 |
331 | Odvárka Jiří | TJ Jiskra Horní Maršov | 77 | 12 | 1 | S:1/12, A:0/0, B:0/0 |
331 | Kocanda Ivo | IKstav Červený Kostelec | 70 | 12 | 1 | S:0/0, A:1/12, B:0/0 |
331 | Matoušek Ondřej | Žižkovský tygři | 88 | 12 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/12 |
331 | Matouch Bronislav | JSVA Zlín | 65 | 12 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/12 |
331 | Sýkora Petr | Kdyně | 00 | 12 | 1 | S:0/0, A:1/12, B:0/0 |
331 | Tůma Lukáš | LSK Lomnice nad Popelkou | 02 | 12 | 1 | S:1/12, A:0/0, B:0/0 |
331 | Holas Martin | Undead Team Liščák | 85 | 12 | 2 | S:0/0, A:1/4, B:1/8 |
331 | Jakoubek Roman | Trutnov | 67 | 12 | 1 | S:1/12, A:0/0, B:0/0 |
331 | Moravčík Zdeněk | TRISPORTSHOP | 62 | 12 | 1 | S:1/12, A:0/0, B:0/0 |
331 | Ardamica David | ARDY Team | 01 | 12 | 1 | S:0/0, A:1/12, B:0/0 |
331 | Daněk Jiří | Uherské Hradiště | 76 | 12 | 1 | S:0/0, A:1/12, B:0/0 |
331 | Krupka Lukáš | Cyklo Point Jičín | 83 | 12 | 1 | S:0/0, A:1/12, B:0/0 |
331 | Fic Martin | STS Chvojkovice Brod B | 74 | 12 | 1 | S:0/0, A:1/12, B:0/0 |
344 | Cibulka Radek | Rakvice | 91 | 11 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/11 |
344 | Dospěl Ivo | TJ Liga 100 Olomouc | 77 | 11 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/11 |
344 | Malátil Antonín | Pardubice | 77 | 11 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/11 |
344 | Vaculík Michal | Štítná nad Vláří | 82 | 11 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/11 |
348 | Mück Arnošt | Hranice | 59 | 10 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/10 |
348 | Koryťák Radek | Jeseničtí orli | 88 | 10 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/10 |
348 | Ručka Martin | BK Olbramice | 00 | 10 | 1 | S:0/0, A:1/10, B:0/0 |
348 | Lhota Zbyšek | ELEVEN RUN TEAM | 84 | 10 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/10 |
348 | Lah Robert | CYCLORACING | 74 | 10 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/10 |
348 | Horáček Michal | ISCAREX Česká Třebová | 75 | 10 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/10 |
348 | Bělohlav Petr | HC Knights | 97 | 10 | 1 | S:0/0, A:1/10, B:0/0 |
348 | Novotný Jiří | Dukla Liberec | 71 | 10 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/10 |
348 | Vlk Pavel | Author Sedláček Příbram | 91 | 10 | 1 | S:0/0, A:1/10, B:0/0 |
348 | Dufka Vladislav | Červený Kostelec | 91 | 10 | 1 | S:0/0, A:1/10, B:0/0 |
348 | Bandžuch Martin | SK Kdyně | 75 | 10 | 1 | S:0/0, A:1/10, B:0/0 |
348 | Novotný Jiří | Kladníky | 77 | 10 | 1 | S:0/0, A:1/10, B:0/0 |
360 | Bartoš Dalibor | LIAZ Jablonec | 75 | 9 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/9 |
360 | Palla Radovan | Bystřice pod Hostýnem | 80 | 9 | 1 | S:1/9, A:0/0, B:0/0 |
360 | Bednář Zbyněk | Tišnov - Jamné | 73 | 9 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/9 |
360 | Hubner Jan | Špindlerův Mlýn | 85 | 9 | 1 | S:1/9, A:0/0, B:0/0 |
360 | Zátopek Jiří | AK EZ Kopřivnice | 60 | 9 | 2 | S:1/6, A:0/0, B:1/3 |
360 | Lipenský Martin | FORT SMC Ústí nad Orlicí | 69 | 9 | 1 | S:1/9, A:0/0, B:0/0 |
360 | Hach Lukáš | Štefko Running Team | 84 | 9 | 1 | S:1/9, A:0/0, B:0/0 |
360 | Jedlička Michal | OK Slavia HK | 73 | 9 | 1 | S:1/9, A:0/0, B:0/0 |
360 | Lukáš Jakub | SSK Vítkovice | 93 | 9 | 1 | S:1/9, A:0/0, B:0/0 |
360 | Kalousek Jiří | Zvonek Sport | 81 | 9 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/9 |
360 | Chmelík Jiří | KB Jilemnice | 00 | 9 | 1 | S:1/9, A:0/0, B:0/0 |
360 | Grosman Tomáš | - | 91 | 9 | 1 | S:1/9, A:0/0, B:0/0 |
372 | Mařík Jiří | 3D Fitness Raceteam | 72 | 8 | 1 | S:0/0, A:1/8, B:0/0 |
372 | Slánský René | Běhatlon Valašské Klobouky | 72 | 8 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/8 |
372 | Šolc Vítězslav | BKL Machov | 57 | 8 | 1 | S:0/0, A:1/8, B:0/0 |
372 | Čmelík Martin | - | 01 | 8 | 1 | S:0/0, A:1/8, B:0/0 |
372 | Solowski Tobiáš | 1.běžecký Jablunkov | 01 | 8 | 1 | S:0/0, A:1/8, B:0/0 |
372 | Skalička Jan | Triklub Příbram | 00 | 8 | 1 | S:0/0, A:1/8, B:0/0 |
372 | Voják Martin | SK HZS Domažlice | 93 | 8 | 1 | S:0/0, A:1/8, B:0/0 |
372 | Nekoranec Matěj | Titan Trilife | 97 | 8 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/8 |
372 | Vítek Robert | Letohrad | 78 | 8 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/8 |
372 | Vlček Martin | Sport Club Plzeň | 01 | 8 | 1 | S:0/0, A:1/8, B:0/0 |
372 | Holický Milan | Pardubice | 65 | 8 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/8 |
383 | Tůma Jan | SKP Nymburk | 99 | 7 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/7 |
383 | Zvonek Lukáš | Mattoni FreeRun Zlín | 75 | 7 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/7 |
383 | Žák Marek | Jeseničtí Orli | 76 | 7 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/7 |
383 | Vejvoda Michal | T.J. Sokol Jičín | 82 | 7 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/7 |
383 | Nováček Josef | SDH Čučice | 58 | 7 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/7 |
388 | Jedlička Dalibor | SSK Vítkovice | 91 | 6 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/6 |
388 | Čipera Radek | Radvanice | 64 | 6 | 1 | S:1/6, A:0/0, B:0/0 |
388 | Scholz Vladimír | Pila Machov | 79 | 6 | 1 | S:1/6, A:0/0, B:0/0 |
388 | Zuna Ondřej | Sport Club Plzeň | 02 | 6 | 1 | S:0/0, A:1/6, B:0/0 |
388 | Pilgr Luděk | OB Česká Třebová | 76 | 6 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/6 |
388 | Krejsa Tomáš | KUS Sopotnice | 77 | 6 | 1 | S:0/0, A:1/6, B:0/0 |
388 | Šajer Vít | Nový Jičín | 88 | 6 | 1 | S:1/6, A:0/0, B:0/0 |
388 | Jašek Radovan | Partyja | 80 | 6 | 1 | S:1/6, A:0/0, B:0/0 |
388 | Chaloupka Jan | Mladkov - Široký důl | 90 | 6 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/6 |
388 | Dočkálek Libor | STS Chvojkovice Brod B | 73 | 6 | 1 | S:0/0, A:1/6, B:0/0 |
388 | Dostálek Vojtěch | Letohrad | 02 | 6 | 1 | S:1/6, A:0/0, B:0/0 |
388 | Svak Václav | SK Moravský Beroun | 54 | 6 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/6 |
388 | Kaplan Viktor | Jablonec nad Nisou | 74 | 6 | 1 | S:1/6, A:0/0, B:0/0 |
388 | Urbánek Jiří | HO Slavie Liberec | 87 | 6 | 1 | S:0/0, A:1/6, B:0/0 |
388 | Borek Matěj | ZAPPA Česká Třebová | 00 | 6 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/6 |
388 | Knotek David | - | 82 | 6 | 1 | S:0/0, A:1/6, B:0/0 |
388 | Votava Vladimír | SKI Alp Club Šp.Mlýn | 63 | 6 | 1 | S:1/6, A:0/0, B:0/0 |
388 | Bezchleba Karel | Jiřetín pod Jedlovou | 61 | 6 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/6 |
388 | Petranyi Radoslav | Bonbon Praha | 86 | 6 | 1 | S:0/0, A:1/6, B:0/0 |
407 | Hanuš Petr | Chládek a Tintěra Pardubice | 64 | 5 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/5 |
407 | Podešva Pavel | CK Stará Ves - Běžci z Rya | 49 | 5 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/5 |
407 | Ohnůtek Zdeněk | Lucoklima Running Team | 75 | 5 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/5 |
407 | Matouš Adam | ČKS SKI Jilemnice | 98 | 5 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/5 |
407 | Lenoch Vítězslav | SK Bobrava | 75 | 5 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/5 |
407 | Schwarzbach Martin | neregistrován | 82 | 5 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/5 |
407 | Peňáz Vojtěch | Fenix Ski Team Jeseník | 03 | 5 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/5 |
407 | Skalický Josef | Activity Lanškroun | 62 | 5 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/5 |
407 | Schejbal Petr | Liberec | 71 | 5 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/5 |
416 | Simon Jakub | Polička | 00 | 4 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/4 |
416 | Raboch Ivan | Střela Žebrák | 66 | 4 | 1 | S:0/0, A:1/4, B:0/0 |
416 | Ředina Milan | MK Prostějov | 71 | 4 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/4 |
416 | Pohl Jan | SKI Police nad Metují | 76 | 4 | 1 | S:0/0, A:1/4, B:0/0 |
416 | Gogela Jakub | Brumov-Bylnice | 89 | 4 | 1 | S:0/0, A:1/4, B:0/0 |
416 | Horák Jaromír | Teplákovky | 92 | 4 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/4 |
416 | Tanač Pavel | Kaplice | 84 | 4 | 1 | S:0/0, A:1/4, B:0/0 |
416 | Peňáz Radek | Fenix Ski Team Jeseník | 03 | 4 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/4 |
416 | Fikar Martin | BAKAKO Nová Paka | 83 | 4 | 1 | S:0/0, A:1/4, B:0/0 |
416 | Sokol Martin | AXON Sport Team | 79 | 4 | 1 | S:0/0, A:1/4, B:0/0 |
416 | Moravec Jan | JM Team Letohrad | 02 | 4 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/4 |
416 | Matal Jakub | Hrušovany u Brna | 92 | 4 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/4 |
428 | Hanousek Jakub | Police nad Metují | 91 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
428 | Hloušek Adam | ASK Slavia Praha | 85 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
428 | Pokluda Jiří | Štramberk | 79 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
428 | Suchý Pavel | RC Falkenštejn Krásná Lípa | 69 | 3 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/3 |
428 | Tomanec Filip | KHS Zlín | 87 | 3 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/3 |
428 | Tomeš Jakub | TJ Sokol Bradlecká Lhota | 92 | 3 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/3 |
428 | Hruban Jan | Česká Třebová | 66 | 3 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/3 |
428 | Jakš Martin | Jablonec nad Nisou | 66 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
428 | Sýkora Karel | Sykora running | 99 | 3 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/3 |
428 | Svoboda Jan | Jablonné | 85 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
428 | Januška Ivan | Šanov | 58 | 3 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/3 |
428 | Nečas Josef | Úpice | 58 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
428 | Tláskal Jan | --- | 83 | 3 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/3 |
428 | Brunclík Ivo | TJ Slovan Špindlerův Mlýn | 58 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
428 | Polášek Jan | AO Slavia Havířov | 80 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
428 | Hnát Petr | CK Stará Ves - Běžci z Rya | 74 | 3 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/3 |
444 | Zaoral Miroslav | Olomouc | 61 | 2 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/2 |
444 | Zálešák Josef | Orel Vyškov | 67 | 2 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/2 |
444 | Walek Bronislav | Hrádek ve Slezsku | 57 | 2 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/2 |
444 | Chroust Jan | RC Falkenštejn Krásná Lípa | 60 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
444 | Kupczak Dominik | Třinec | 00 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
444 | Formánek Jan | HC Knights | 93 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
444 | Pešl Josef | TT Loko Beroun | 85 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
444 | Erlebach David | Kunčice nad Labem | 71 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
444 | Sehnal Tomáš | KHB Radegast | 73 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
444 | Petr Jaromír | SCHOTT Lanškroun | 77 | 2 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/2 |
444 | Hriadel Jaroslav | Šneci Chřibská | 97 | 2 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/2 |
444 | Voňka Martin | ČSK SKI Jilemnice | 02 | 2 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/2 |
444 | Kulík David | SK Zahořany | 89 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
444 | Benčík Robert | Run Magazine Team | 82 | 2 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/2 |
444 | Hammerle Petr | HSC Capartice | 72 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
459 | Doležal Martin | Šternberk | 77 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
459 | Engliš Antonín | Englišovi | 80 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
459 | Kalousek Jan | - | 71 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
23.4.2024 (Úterý), svátek má Vojtěch
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
20.04.2024 - Výsledky závodu Běh Javorkou.
17.04.2024 - Propozice závodu Běk kolem poličských hradeb.
09.04.2024 - Výsledky závodu Širokodolský kros.
07.04.2024 - Fotogalerie Širokodolský kros.
03.04.2024 - Fotogalerie 1. Pekelný kilometr.
03.04.2024 - Výsledky závodu 1. Pekelný kilometr.
Poslední názory
Širokodolský kros - Povedlo se
Širokodolský kros - Teprve 4.ročník a organizace včetně propagace závodu vychytaná. Parkování v blízkosti. Čisté, suché, teplé zázemí s WC. Start včas, trať rozmanitá jasně značená, cíl s časomírou a fanouškovskou základnou.Foto zajištěné. Po doběhu nachystané pití, ovoce, něco sladkého k zakousnutí. Za mě Honzovi Chalupkovi a jeho týmu palec nahoru, když v dnešní hektické době někdo ve svém voném čase uspořádá hezký závod nejen pro dospělé, ale i pro děti a je i součástí Poháru Iscarex. Petr Šimek
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.