hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Memoriál Dobroslava Marečka - Běh do vrchu Mladkov - Suchý vrch

9.7.2011, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Memoriál Dobroslava Marečka - Běh do vrchu Mladkov - Suchý vrch
  • datum konání: 9.7.2011
  • zobrazeno již 13x

Sociální sítě

Místo konání

náměstí Mladkov
10:30 hodin

Přihlášky

od 8:00 do 10:15 hodin v Kulturním domě v Mladkově - tělocvična

Startovné

50 Kč

Popis tratě

délka: 9,5 km
převýšení: 522 m

Ceny pro vítěze

Pohár pro první v kategorii
Medaile pro první tři v kategorii
Finanční pro první tři v kategorii ( 300,200,100)
věcné ceny

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

TJ Sport Mladkov
Teodor Šmok
561 67 Mladkov 14
mobil 739 780 951

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Internetové stránky

http://www.skimladkov.cz

E-mailová adresa

teodorsmok@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
23.6.2018Mladkov - Suchý vrch-
24.6.2017Běh Mladkov - Suchý vrch100
23.7.2016Mladkov - Suchý vrch142
17.5.2015Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka101
14.6.2014Mladkov - Suchý vrch93
6.7.2013Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka132
7.7.2012Mladkov - Suchý vrch127
17.7.2010Mladkov - Suchý vrch104
18.7.2009Mladkov - Suchý vrch116
19.7.2008Mladkov - Suchý vrch117
30.6.2007Mladkov - Suchý vrch127
1.7.2006Mladkov - Suchý vrch98
2.7.2005Mladkov - Suchý vrch94
3.7.2004Mladkov - Suchý vrch113
5.7.2003Mladkov - Suchý vrch107
6.7.2002Mladkov - Suchý vrch107
7.7.2001Mladkov - Suchý vrch130
8.7.2000Mladkov - Suchý vrch119
10.7.1999Mladkov - Suchý vrch137
11.7.1998Mladkov - Suchý vrch126
19.7.1997Mladkov - Suchý vrch95
20.7.1996Mladkov - Suchý vrch95
15.7.1995Mladkov - Suchý vrch105
17.7.1994Mladkov - Suchý vrch76
11.7.1993Mladkov - Suchý vrch61
12.7.1992Mladkov - Suchý vrch68
7.7.1991Mladkov - Suchý vrch51
14.7.1990Mladkov - Suchý vrch61
9.7.1989Mladkov - Suchý vrch45
10.7.1988Mladkov - Suchý vrch63
26.9.1987Mladkov - Suchý vrch23
27.9.1986Mladkov - Suchý vrch56

Statistika závodu Memoriál Dobroslava Marečka - Běh do vrchu Mladkov - Suchý vrch

  • ročníků: 33
  • závodníků na všech ročnících: 2989

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4629
Javůrek Jiří4823
Dostálek Petr6721
Bielčik Jindřich4021
Vacek Martin6920
Pechek František5319
Šimůnek Jan4919
Stránský Aleš6019
Tučný Jan4716
Marek František4116
Svatoš Otakar3416
Jirásková Eva6415
Kolínek František5614
Šimůnek Jan8214
Tempír František4914
Šír Václav4814
Šalplachta Jindřich4714
Vodička Jan4513
Pleticha František4213
Koblížek Jindřich4812
Paulů Blanka5412
Šrůtek Stanislav5812
Sadílek Václav5012
Merta Jaroslav3512
Dobšíček Pavel8012
Novotný Jiří4512
Šafář Jaroslav5112
Vraštilová Miloslava5612
Zajíc Jan5312
Červ Miloslav5012
Horáček Michal7511
Šmída Oldřich4811
Keprtová Miloslava4811
Zdeněk Bílý5911
Krejsa Václav5210
Krunčík Pavel8510
Dušková Lenka8010
Tichý Pavel6310
Hanuš Petr6410
Gombita Josef5810
Mertová Michaela7610
Hejl Jan5310
Kalousek Jan4110
Vacarda Vladimír5910
Krejčí Stanislav6310
Křenek Miroslav509
Jandejsek Zdeněk619
Palko Aleš719
Vítek Miroslav729
Navrátilová Lucie809

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Video ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9,5 km, 522 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ3119Lichý TomášSK SKI ALP Beskydy9400:41:10109,78
2MJ1022Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:44:0096,69
3MJ1456Kordač JacobSokol Stachy9300:44:4193,53
4MJ1876Novák MichalLK Slovan Karlovy Vary9600:45:0691,61
5MJ2050Teplý JanTJ Nové Město na Moravě9300:45:2590,14
6MJ21120Titěra JanASK SG Jablonec nad Nisou9200:46:1686,21
7MJ2283Píč KarelSKI Skuhrov nad Bělou9300:46:1786,14
8MJ2472Vlk RadimLK Slovan Karlovy Vary9200:46:3085,14
9MJ3068Řehořek TomášLK Slovan Karlovy Vary9600:47:2980,59
10MJ3263Fellner AdamFenix Jeseník9300:47:3979,82
11MJ3373Rádl JakubLK Slovan Karlovy Vary9200:47:4479,44
12MJ3462Pňáček TomášFenix Jeseník9400:47:4879,13
13MJ3553Rypl MichalSokol Stachy9300:48:1676,97
14MJ3649Kalous MartinTJ MARS Svratka9500:48:4874,51
15MJ3782Šabata JosefSKI Skuhrov nad Bělou9300:48:5374,12
16MJ4392Remeš PetrSKI Skuhrov nad Bělou9400:49:2271,89
17MJ51116Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:50:1867,58
18MJ5257Řežáb MartinSokol Stachy9500:50:2267,27
19MJ56140Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší9500:50:5664,65
20MJ6351Pekař ŠtěpánTJ MARS Svratka9400:51:5460,18
21MJ6574Štros JanLK Slovan Karlovy Vary9500:52:1558,57
22MJ7069Valtera MatoušLK Slovan Karlovy Vary9300:52:3856,80
23MJ7975Jaroš TomášLK Slovan Karlovy Vary9300:53:4751,48
24MJ8454Zitta FilipSokol Stachy9300:55:0045,86
25MJ8555Bárta MartinSokol Stachy9500:55:3343,32
26MJ9160Chaloupný VáclavHradec Králové9300:56:1340,24
27MJ10091Štefek MartinSKI Skuhrov nad Bělou9600:58:4328,69
28MJ10871Kraus VáclavLK Slovan Karlovy Vary9201:00:0322,53
29MJ115118Dvořáček RadekOOB Vamberk9401:03:514,97
30MJ120103Wobnicz DanielULKS Bystrzyca Klodzka9201:05:223,00
31MJ1286Macek JanLitovel9301:08:553,00

Muži A (trať 9,5 km, 522 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA17Horák OndřejX-AIR Ostrava7500:40:25102,69
2MA247Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:40:38101,63
3MA458Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8800:41:5195,69
4MA565Kautz MichalTJ Šumperk8900:42:1593,73
5MA820Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:43:0489,75
6MA1266Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:44:2683,08
7MA15100Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:44:4681,45
8MA1687Abrahám LuděkSK Hronov7500:44:5780,55
9MA1935Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:45:1778,93
10MA23121Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:46:2173,72
11MA2570Franc JanLK Slovan Karlovy Vary9100:46:4571,77
12MA2999Bogdał LukaszULKS Bystrzyca Klodzka8200:47:2268,76
13MA3129Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:47:3068,10
14MA3842Doleček JosefPřívrat7900:48:5661,11
15MA4084Kožnar MarekKerteam8800:49:0860,13
16MA44138Blaha MilanOknoplast Šumperk7700:49:2858,50
17MA4652Hejkrlík FilipAK Hodonín7900:49:3957,61
18MA47128Hubáček PavelŠumperk7600:49:4557,12
19MA48139Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:49:5556,31
20MA4941Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:50:0555,49
21MA5327Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:50:2753,70
22MA5993Kosek ŠtěpánStudené Crew8900:51:1749,63
23MA6034Živný MarekOrel Orlice Letohrad9100:51:3947,84
24MA62109Zachař JiříSruby7200:51:5146,87
25MA7313Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8000:53:0041,25
26MA749Kubíček JakubTJ Šumperk9100:53:1839,79
27MA7638Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:53:2339,38
28MA7794Purkert MartinStudené CREW9000:53:2439,30
29MA78133Hovorka TomášH. O. Boj8300:53:4637,51
30MA8061Petránek RadimJablonné nad Orlicí8300:53:4837,35
31MA8289Dobšíček PavelSK Hronov8000:54:3633,44
32MA86112Vaníček RadimJablonné nad Orlicí8200:55:4128,15
33MA88127Novotný Tomᚊumperk7500:55:5527,01
34MA92123Hartman KarelOMT Pardubice7700:56:2624,49
35MA9678Sejkora PatrikLanškroun7800:57:5317,41
36MA9743Vařeka PavelLitovel - ORRERO7500:57:5916,92
37MA10112Lorenc JanHradec Králové7900:58:4812,94
38MA10395Mikula PetrStudené CREW9100:58:5012,77
39MA116113Vaníček JiříStudené CREW9001:04:033,00
40MA12485Yoo Seup EomMladkov9001:07:413,00

Muži B (trať 9,5 km, 522 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB624Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:42:18102,31
2MB711Jančík BořekSvartes Hořice6400:42:39100,68
3MB9131Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:43:2697,01
4MB11136Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:44:2492,50
5MB27134Ožana VáclavNové Město na Moravě6400:46:4981,20
6MB39110Onderka AloisPraha6900:49:0770,45
7MB50106Brokeš MartinCTC Fort Ústí nad Orlicí7100:50:0665,86
8MB54115Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:50:3163,91
9MB553Valenta MichalHZS Praha6200:50:3963,29
10MB5823Stříhavka JindřichAC Choceň7100:51:1060,87
11MB6481Dostálek PetrASPV Těchonín6700:52:0056,98
12MB6940Ambrož RadomírSANELA Lanškroun6300:52:3654,17
13MB81125Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:54:1946,15
14MB109132Tomšů PetrMlýn Janderov6401:00:1718,27
15MB13410Frýdl MiroslavHradec Králové6401:12:493,00
16MB138108Krátký JosefTJ Svitavy6501:19:523,00

Muži C (trať 9,5 km, 522 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC13122Vaněk PetrAC Praha6100:44:35103,86
2MC1714Kolínek FrantišekAK Perná5600:45:01101,96
3MC2616Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:46:4794,18
4MC2819Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:47:0792,72
5MC614Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:51:4572,33
6MC6845Walek BronislavHrádek ve Slezsku5700:52:2369,55
7MC71126Hodek RomanSokol Kunvald6000:52:4368,08
8MC83117Dvořáček VlastimilTýniště nad Orlicí5900:54:5358,55
9MC87137Jandejsek ZdeněkStudené6100:55:4854,52
10MC8915Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:55:5653,93
11MC9544Talaš JaromírSKD Otrokovice5400:57:2947,11
12MC13959Volf BřetislavAtletika Albrechtice5201:21:433,00

Muži D (trať 9,5 km, 522 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD425Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:49:19108,52
2MD6739Tempír FrantišekSokol Štíty4900:52:2096,81
3MD7218Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4800:52:5394,67
4MD90130Červ MiloslavAtletika Polička5000:56:0682,18
5MD94111Vodička JanMK Radslavice4500:57:1577,72
6MD9980Leszkow JosefMK Hlinsko5100:58:1174,09
7MD10479Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:59:0770,47
8MD10730Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:59:4568,01
9MD11217Kubíček FrantišekRelax Dobré Pole4601:00:3464,84
10MD117129Koblížek JindřichLíšnice4801:04:2949,63
11MD119135Jelínek KarelPSK Olymp Praha5101:05:0147,56
12MD12128Tučný JanMK Pardubice4701:05:3845,17
13MD123114Marek JiříOrel Vysoké Mýto4301:07:1638,83
14MD130105Kopeček IvanMoravská Slavia Brno4901:10:1027,57
15MD13648Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:15:227,38

Muži E (trať 9,5 km, 522 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME10531Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:59:12117,50
2ME12233Janeček JaroslavPSK Union Praha4001:06:5093,97
3ME12625Sedláček FrantišekSokol Jeneč4001:08:3688,53
4ME1351Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:13:3773,06

Juniorky (trať 9,5 km, 522 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ4577Nováková PetraLK Slovan Karlovy Vary9300:49:36122,63
2ZJ10264Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:58:4989,67
3ZJ10696Holíková KristýnaSKI Skuhrov nad Bělou9600:59:2287,70
4ZJ11097Jirásková ŠárkaSKI Skuhrov nad Bělou9501:00:2484,01
5ZJ137101Rokosz BeataULKS Bystrzyca Klodzka9201:18:5118,03

Ženy A (trať 9,5 km, 522 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4137Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:49:12115,13
2ZA7590Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:53:2099,60
3ZA93102Góźdż MartaULKS Bystrzyca Kłodzka9100:57:0985,26
4ZA11398Henclová RadkaNové Město nad Metují9001:03:3760,96
5ZA11467Fialová MartinaSK Kolářka Praha8701:03:4060,78
6ZA11826Stříhavková PetraAC Choceň7901:04:5256,27
7ZA12946Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7701:09:1439,86

Ženy B (trať 9,5 km, 522 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB66107Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:52:17100,00

Ženy C (trať 9,5 km, 522 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC98124Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:58:03124,00
2ZC12786Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:08:3991,86
3ZC132104Budinská HanaMoravská Slavia Brno6001:11:1284,13
4ZC14021Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:24:3843,41

Ženy D (trať 9,5 km, 522 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD572Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:51:07129,37
2ZD11136Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:00:3098,05
3ZD12532Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5201:08:0872,57
4ZD13188Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5301:10:4763,73
5ZD1338Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:12:4557,16

Lidový běh (trať 4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB114Pechoušek JanFenix SKI Team Jeseník9700:22:58-
2LB213Schreier JakubFenix SKI Team Jeseník9600:23:34-
3LB319Kotraba TomášLK Slovan Karlovy Vary9700:23:46-
4LB417Pěkný MartinFenix SKI Team Jeseník9500:24:20-
5LB511Keclík JanFenix SKI Team Jeseník9600:24:59-
6LB621Keclík RadimSKI Klub Rýmařov7000:25:15-
7LB715Profous DanielFenix SKI Team Jeseník9600:25:51-
8LB818Medek FilipFenix SKI Team Jeseník9700:25:51-
9LB916Poulíková TerezaFenix SKI Team Jeseník9700:26:15-
10LB1010Sováková NikolSokol Stachy9400:28:11-
11LB1120Lubinová MarkétaLK Slovan Karlovy Vary9700:30:04-

Trať 9,5 km, 522 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA17Horák OndřejX-AIR Ostrava7500:40:25102,69
2MA247Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:40:38101,63
1MJ3119Lichý TomášSK SKI ALP Beskydy9400:41:10109,78
3MA458Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8800:41:5195,69
4MA565Kautz MichalTJ Šumperk8900:42:1593,73
1MB624Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:42:18102,31
2MB711Jančík BořekSvartes Hořice6400:42:39100,68
5MA820Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:43:0489,75
3MB9131Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:43:2697,01
2MJ1022Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:44:0096,69
4MB11136Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:44:2492,50
6MA1266Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:44:2683,08
1MC13122Vaněk PetrAC Praha6100:44:35103,86
3MJ1456Kordač JacobSokol Stachy9300:44:4193,53
7MA15100Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:44:4681,45
8MA1687Abrahám LuděkSK Hronov7500:44:5780,55
2MC1714Kolínek FrantišekAK Perná5600:45:01101,96
4MJ1876Novák MichalLK Slovan Karlovy Vary9600:45:0691,61
9MA1935Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:45:1778,93
5MJ2050Teplý JanTJ Nové Město na Moravě9300:45:2590,14
6MJ21120Titěra JanASK SG Jablonec nad Nisou9200:46:1686,21
7MJ2283Píč KarelSKI Skuhrov nad Bělou9300:46:1786,14
10MA23121Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:46:2173,72
8MJ2472Vlk RadimLK Slovan Karlovy Vary9200:46:3085,14
11MA2570Franc JanLK Slovan Karlovy Vary9100:46:4571,77
3MC2616Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:46:4794,18
5MB27134Ožana VáclavNové Město na Moravě6400:46:4981,20
4MC2819Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:47:0792,72
12MA2999Bogdał LukaszULKS Bystrzyca Klodzka8200:47:2268,76
9MJ3068Řehořek TomášLK Slovan Karlovy Vary9600:47:2980,59
13MA3129Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:47:3068,10
10MJ3263Fellner AdamFenix Jeseník9300:47:3979,82
11MJ3373Rádl JakubLK Slovan Karlovy Vary9200:47:4479,44
12MJ3462Pňáček TomášFenix Jeseník9400:47:4879,13
13MJ3553Rypl MichalSokol Stachy9300:48:1676,97
14MJ3649Kalous MartinTJ MARS Svratka9500:48:4874,51
15MJ3782Šabata JosefSKI Skuhrov nad Bělou9300:48:5374,12
14MA3842Doleček JosefPřívrat7900:48:5661,11
6MB39110Onderka AloisPraha6900:49:0770,45
15MA4084Kožnar MarekKerteam8800:49:0860,13
1ZA4137Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:49:12115,13
1MD425Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:49:19108,52
16MJ4392Remeš PetrSKI Skuhrov nad Bělou9400:49:2271,89
16MA44138Blaha MilanOknoplast Šumperk7700:49:2858,50
1ZJ4577Nováková PetraLK Slovan Karlovy Vary9300:49:36122,63
17MA4652Hejkrlík FilipAK Hodonín7900:49:3957,61
18MA47128Hubáček PavelŠumperk7600:49:4557,12
19MA48139Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:49:5556,31
20MA4941Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:50:0555,49
7MB50106Brokeš MartinCTC Fort Ústí nad Orlicí7100:50:0665,86
17MJ51116Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:50:1867,58
18MJ5257Řežáb MartinSokol Stachy9500:50:2267,27
21MA5327Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:50:2753,70
8MB54115Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:50:3163,91
9MB553Valenta MichalHZS Praha6200:50:3963,29
19MJ56140Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší9500:50:5664,65
1ZD572Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:51:07129,37
10MB5823Stříhavka JindřichAC Choceň7100:51:1060,87
22MA5993Kosek ŠtěpánStudené Crew8900:51:1749,63
23MA6034Živný MarekOrel Orlice Letohrad9100:51:3947,84
5MC614Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:51:4572,33
24MA62109Zachař JiříSruby7200:51:5146,87
20MJ6351Pekař ŠtěpánTJ MARS Svratka9400:51:5460,18
11MB6481Dostálek PetrASPV Těchonín6700:52:0056,98
21MJ6574Štros JanLK Slovan Karlovy Vary9500:52:1558,57
1ZB66107Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:52:17100,00
2MD6739Tempír FrantišekSokol Štíty4900:52:2096,81
6MC6845Walek BronislavHrádek ve Slezsku5700:52:2369,55
12MB6940Ambrož RadomírSANELA Lanškroun6300:52:3654,17
22MJ7069Valtera MatoušLK Slovan Karlovy Vary9300:52:3856,80
7MC71126Hodek RomanSokol Kunvald6000:52:4368,08
3MD7218Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4800:52:5394,67
25MA7313Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8000:53:0041,25
26MA749Kubíček JakubTJ Šumperk9100:53:1839,79
2ZA7590Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:53:2099,60
27MA7638Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:53:2339,38
28MA7794Purkert MartinStudené CREW9000:53:2439,30
29MA78133Hovorka TomášH. O. Boj8300:53:4637,51
23MJ7975Jaroš TomášLK Slovan Karlovy Vary9300:53:4751,48
30MA8061Petránek RadimJablonné nad Orlicí8300:53:4837,35
13MB81125Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:54:1946,15
31MA8289Dobšíček PavelSK Hronov8000:54:3633,44
8MC83117Dvořáček VlastimilTýniště nad Orlicí5900:54:5358,55
24MJ8454Zitta FilipSokol Stachy9300:55:0045,86
25MJ8555Bárta MartinSokol Stachy9500:55:3343,32
32MA86112Vaníček RadimJablonné nad Orlicí8200:55:4128,15
9MC87137Jandejsek ZdeněkStudené6100:55:4854,52
33MA88127Novotný Tomᚊumperk7500:55:5527,01
10MC8915Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:55:5653,93
4MD90130Červ MiloslavAtletika Polička5000:56:0682,18
26MJ9160Chaloupný VáclavHradec Králové9300:56:1340,24
34MA92123Hartman KarelOMT Pardubice7700:56:2624,49
3ZA93102Góźdż MartaULKS Bystrzyca Kłodzka9100:57:0985,26
5MD94111Vodička JanMK Radslavice4500:57:1577,72
11MC9544Talaš JaromírSKD Otrokovice5400:57:2947,11
35MA9678Sejkora PatrikLanškroun7800:57:5317,41
36MA9743Vařeka PavelLitovel - ORRERO7500:57:5916,92
1ZC98124Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:58:03124,00
6MD9980Leszkow JosefMK Hlinsko5100:58:1174,09
27MJ10091Štefek MartinSKI Skuhrov nad Bělou9600:58:4328,69
37MA10112Lorenc JanHradec Králové7900:58:4812,94
2ZJ10264Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:58:4989,67
38MA10395Mikula PetrStudené CREW9100:58:5012,77
7MD10479Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:59:0770,47
1ME10531Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:59:12117,50
3ZJ10696Holíková KristýnaSKI Skuhrov nad Bělou9600:59:2287,70
8MD10730Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:59:4568,01
28MJ10871Kraus VáclavLK Slovan Karlovy Vary9201:00:0322,53
14MB109132Tomšů PetrMlýn Janderov6401:00:1718,27
4ZJ11097Jirásková ŠárkaSKI Skuhrov nad Bělou9501:00:2484,01
2ZD11136Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:00:3098,05
9MD11217Kubíček FrantišekRelax Dobré Pole4601:00:3464,84
4ZA11398Henclová RadkaNové Město nad Metují9001:03:3760,96
5ZA11467Fialová MartinaSK Kolářka Praha8701:03:4060,78
29MJ115118Dvořáček RadekOOB Vamberk9401:03:514,97
39MA116113Vaníček JiříStudené CREW9001:04:033,00
10MD117129Koblížek JindřichLíšnice4801:04:2949,63
6ZA11826Stříhavková PetraAC Choceň7901:04:5256,27
11MD119135Jelínek KarelPSK Olymp Praha5101:05:0147,56
30MJ120103Wobnicz DanielULKS Bystrzyca Klodzka9201:05:223,00
12MD12128Tučný JanMK Pardubice4701:05:3845,17
2ME12233Janeček JaroslavPSK Union Praha4001:06:5093,97
13MD123114Marek JiříOrel Vysoké Mýto4301:07:1638,83
40MA12485Yoo Seup EomMladkov9001:07:413,00
3ZD12532Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5201:08:0872,57
3ME12625Sedláček FrantišekSokol Jeneč4001:08:3688,53
2ZC12786Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:08:3991,86
31MJ1286Macek JanLitovel9301:08:553,00
7ZA12946Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7701:09:1439,86
14MD130105Kopeček IvanMoravská Slavia Brno4901:10:1027,57
4ZD13188Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5301:10:4763,73
3ZC132104Budinská HanaMoravská Slavia Brno6001:11:1284,13
5ZD1338Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:12:4557,16
15MB13410Frýdl MiroslavHradec Králové6401:12:493,00
4ME1351Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:13:3773,06
15MD13648Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:15:227,38
5ZJ137101Rokosz BeataULKS Bystrzyca Klodzka9201:18:5118,03
16MB138108Krátký JosefTJ Svitavy6501:19:523,00
12MC13959Volf BřetislavAtletika Albrechtice5201:21:433,00
4ZC14021Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:24:3843,41

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA17Horák OndřejX-AIR Ostrava7500:40:25101,58
2MA247Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:40:38100,52
3MJ3119Lichý TomášSK SKI ALP Beskydy9400:41:1097,90
4MA458Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8800:41:5194,55
5MA565Kautz MichalTJ Šumperk8900:42:1592,58
6MB624Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:42:1892,34
7MB711Jančík BořekSvartes Hořice6400:42:3990,62
8MA820Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:43:0488,57
9MB9131Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:43:2686,77
10MJ1022Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:44:0083,99
11MB11136Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:44:2482,03
12MA1266Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:44:2681,86
13MC13122Vaněk PetrAC Praha6100:44:3581,13
14MJ1456Kordač JacobSokol Stachy9300:44:4180,64
15MA15100Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:44:4680,23
16MA1687Abrahám LuděkSK Hronov7500:44:5779,33
17MC1714Kolínek FrantišekAK Perná5600:45:0179,00
18MJ1876Novák MichalLK Slovan Karlovy Vary9600:45:0678,59
19MA1935Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:45:1777,69
20MJ2050Teplý JanTJ Nové Město na Moravě9300:45:2577,04
21MJ21120Titěra JanASK SG Jablonec nad Nisou9200:46:1672,86
22MJ2283Píč KarelSKI Skuhrov nad Bělou9300:46:1772,78
23MA23121Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:46:2172,45
24MJ2472Vlk RadimLK Slovan Karlovy Vary9200:46:3071,72
25MA2570Franc JanLK Slovan Karlovy Vary9100:46:4570,49
26MC2616Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:46:4770,33
27MB27134Ožana VáclavNové Město na Moravě6400:46:4970,16
28MC2819Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:47:0768,69
29MA2999Bogdał LukaszULKS Bystrzyca Klodzka8200:47:2267,46
30MJ3068Řehořek TomášLK Slovan Karlovy Vary9600:47:2966,89
31MA3129Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:47:3066,81
32MJ3263Fellner AdamFenix Jeseník9300:47:3966,07
33MJ3373Rádl JakubLK Slovan Karlovy Vary9200:47:4465,66
34MJ3462Pňáček TomášFenix Jeseník9400:47:4865,33
35MJ3553Rypl MichalSokol Stachy9300:48:1663,04
36MJ3649Kalous MartinTJ MARS Svratka9500:48:4860,43
37MJ3782Šabata JosefSKI Skuhrov nad Bělou9300:48:5360,02
38MA3842Doleček JosefPřívrat7900:48:5659,77
39MB39110Onderka AloisPraha6900:49:0758,87
40MA4084Kožnar MarekKerteam8800:49:0858,79
41MD425Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:49:1957,89
42MJ4392Remeš PetrSKI Skuhrov nad Bělou9400:49:2257,64
43MA44138Blaha MilanOknoplast Šumperk7700:49:2857,15
44MA4652Hejkrlík FilipAK Hodonín7900:49:3956,25
45MA47128Hubáček PavelŠumperk7600:49:4555,76
46MA48139Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:49:5554,94
47MA4941Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:50:0554,13
48MB50106Brokeš MartinCTC Fort Ústí nad Orlicí7100:50:0654,04
49MJ51116Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:50:1853,06
50MJ5257Řežáb MartinSokol Stachy9500:50:2252,73
51MA5327Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:50:2752,33
52MB54115Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:50:3152,00
53MB553Valenta MichalHZS Praha6200:50:3951,34
54MJ56140Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší9500:50:5649,95
55MB5823Stříhavka JindřichAC Choceň7100:51:1048,81
56MA5993Kosek ŠtěpánStudené Crew8900:51:1748,23
57MA6034Živný MarekOrel Orlice Letohrad9100:51:3946,43
58MC614Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:51:4545,94
59MA62109Zachař JiříSruby7200:51:5145,45
60MJ6351Pekař ŠtěpánTJ MARS Svratka9400:51:5445,21
61MB6481Dostálek PetrASPV Těchonín6700:52:0044,72
62MJ6574Štros JanLK Slovan Karlovy Vary9500:52:1543,49
63MD6739Tempír FrantišekSokol Štíty4900:52:2043,08
64MC6845Walek BronislavHrádek ve Slezsku5700:52:2342,83
65MB6940Ambrož RadomírSANELA Lanškroun6300:52:3641,77
66MJ7069Valtera MatoušLK Slovan Karlovy Vary9300:52:3841,61
67MC71126Hodek RomanSokol Kunvald6000:52:4341,20
68MD7218Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4800:52:5340,38
69MA7313Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8000:53:0039,81
70MA749Kubíček JakubTJ Šumperk9100:53:1838,33
71MA7638Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:53:2337,92
72MA7794Purkert MartinStudené CREW9000:53:2437,84
73MA78133Hovorka TomášH. O. Boj8300:53:4636,04
74MJ7975Jaroš TomášLK Slovan Karlovy Vary9300:53:4735,96
75MA8061Petránek RadimJablonné nad Orlicí8300:53:4835,88
76MB81125Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:54:1933,34
77MA8289Dobšíček PavelSK Hronov8000:54:3631,95
78MC83117Dvořáček VlastimilTýniště nad Orlicí5900:54:5330,56
79MJ8454Zitta FilipSokol Stachy9300:55:0029,99
80MJ8555Bárta MartinSokol Stachy9500:55:3327,29
81MA86112Vaníček RadimJablonné nad Orlicí8200:55:4126,63
82MC87137Jandejsek ZdeněkStudené6100:55:4826,06
83MA88127Novotný Tomᚊumperk7500:55:5525,49
84MC8915Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:55:5625,41
85MD90130Červ MiloslavAtletika Polička5000:56:0624,59
86MJ9160Chaloupný VáclavHradec Králové9300:56:1324,01
87MA92123Hartman KarelOMT Pardubice7700:56:2622,95
88MD94111Vodička JanMK Radslavice4500:57:1518,94
89MC9544Talaš JaromírSKD Otrokovice5400:57:2917,80
90MA9678Sejkora PatrikLanškroun7800:57:5315,83
91MA9743Vařeka PavelLitovel - ORRERO7500:57:5915,34
92MD9980Leszkow JosefMK Hlinsko5100:58:1114,36
93MJ10091Štefek MartinSKI Skuhrov nad Bělou9600:58:4311,74
94MA10112Lorenc JanHradec Králové7900:58:4811,33
95MA10395Mikula PetrStudené CREW9100:58:5011,17
96MD10479Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:59:079,78
97ME10531Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:59:129,37
98MD10730Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:59:456,67
99MJ10871Kraus VáclavLK Slovan Karlovy Vary9201:00:035,20
100MB109132Tomšů PetrMlýn Janderov6401:00:174,05
101MD11217Kubíček FrantišekRelax Dobré Pole4601:00:343,00
102MJ115118Dvořáček RadekOOB Vamberk9401:03:513,00
103MA116113Vaníček JiříStudené CREW9001:04:033,00
104MD117129Koblížek JindřichLíšnice4801:04:293,00
105MD119135Jelínek KarelPSK Olymp Praha5101:05:013,00
106MJ120103Wobnicz DanielULKS Bystrzyca Klodzka9201:05:223,00
107MD12128Tučný JanMK Pardubice4701:05:383,00
108ME12233Janeček JaroslavPSK Union Praha4001:06:503,00
109MD123114Marek JiříOrel Vysoké Mýto4301:07:163,00
110MA12485Yoo Seup EomMladkov9001:07:413,00
111ME12625Sedláček FrantišekSokol Jeneč4001:08:363,00
112MJ1286Macek JanLitovel9301:08:553,00
113MD130105Kopeček IvanMoravská Slavia Brno4901:10:103,00
114MB13410Frýdl MiroslavHradec Králové6401:12:493,00
115ME1351Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:13:373,00
116MD13648Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:15:223,00
117MB138108Krátký JosefTJ Svitavy6501:19:523,00
118MC13959Volf BřetislavAtletika Albrechtice5201:21:433,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4137Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:49:12103,09
2ZJ4577Nováková PetraLK Slovan Karlovy Vary9300:49:36101,49
3ZD572Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:51:0795,42
4ZB66107Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:52:1790,75
5ZA7590Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:53:2086,55
6ZA93102Góźdż MartaULKS Bystrzyca Kłodzka9100:57:0971,27
7ZC98124Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:58:0367,67
8ZJ10264Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:58:4964,60
9ZJ10696Holíková KristýnaSKI Skuhrov nad Bělou9600:59:2262,40
10ZJ11097Jirásková ŠárkaSKI Skuhrov nad Bělou9501:00:2458,27
11ZD11136Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:00:3057,87
12ZA11398Henclová RadkaNové Město nad Metují9001:03:3745,39
13ZA11467Fialová MartinaSK Kolářka Praha8701:03:4045,19
14ZA11826Stříhavková PetraAC Choceň7901:04:5240,39
15ZD12532Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5201:08:0827,32
16ZC12786Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:08:3925,25
17ZA12946Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7701:09:1422,91
18ZD13188Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5301:10:4716,71
19ZC132104Budinská HanaMoravská Slavia Brno6001:11:1215,04
20ZD1338Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:12:458,84
21ZJ137101Rokosz BeataULKS Bystrzyca Klodzka9201:18:513,00
22ZC14021Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:24:383,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód