Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Lochovice - Plešivec

6.7.2006, čtvrtek

Propozice závodu

  • název závodu: Lochovice - Plešivec
  • datum konání: 6.7.2006
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Obecní úřad Lochovice
11 hodin

Přihlášky

společenský sál obecního úřadu

Startovné

dospělí 40,-
dorost 20,-
děti a žáci zdarma

Popis tratě

délka: 6 km
převýšení: 370 m

Ceny pro vítěze

Český pohár - věcné ceny pro první 3 závodníky v kategorii, diplomy
Přebor Středočeského kraje - první 3 závodníci v kategorii medaile a diplomy

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Miroslav Biško
Amforová 1931
155 00 Praha 13
tel. byt 251 620 092
mobil 724 189 010

Propozice běhu Lochovice - Plešivec

E-mailová adresa

mibi@medicon.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
8.7.2018Lochovice - Plešivec191
6.7.2017Lochovice - Plešivec171
10.7.2016Lochovice - Plešivec166
5.7.2015Lochovice - Plešivec116
6.7.2014Lochovice - Plešivec149
6.7.2012Lochovice - Plešivec125
6.7.2011Lochovice - Plešivec151
5.7.2010Lochovice - Plešivec107
5.7.2009Lochovice - Plešivec140
6.7.2008Lochovice - Plešivec126
8.5.2005Lochovice - Plešivec85
9.5.2004Lochovice - Plešivec98
11.5.2003Lochovice - Plešivec67

Statistika závodu Lochovice - Plešivec

  • ročníků: 14
  • závodníků na všech ročnících: 1692

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Mašek Roman6114
Chochola Vladimír5014
Chochola Petr7714
Jirásková Eva6414
Mališová Karla6012
Soukup Petr6511
Vraštilová Miloslava5610
Mikoláš Milan4210
Čapek Antonín4110
Svobodová Dana5210
Rychecký Tomáš6610
Kuncl František509
Pergner Petr619
Kyselý Petr649
Svoboda Jan439
Mucha Petr479
Pour Svatopluk528
Zelinka Miloslav248
Průša Josef528
Popovová Jaroslava488
Janeček Jaroslav408
Pštrossová Marie598
Raboch Ivan668
Turek Jiří628
Beshir Ervin677
Rendl Josef767
Pechek Petr837
Doležal Jaromír577
Zeidlerová Jarmila517
Černý Vladimír527
Hofman Vít927
Havlín Antonín557
Smrčka Miloš546
Hlusička Josef386
Požgayová Jana556
Malý Zdeněk426
Vacarda Vladimír596
Chytrý Štěpán886
Schovánek Petr656
Jelínek Karel516
Krejsa Václav526
Vitásek Josef586
Fliegl Miloslav546
Kubrová Laura016
Šůcha Václav466
Štěpánek Petr655
Šebek Dušan725
Hartman Marek905
Beshir Robin015
Kučera Vilém515

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1693Olšan MartinPSK Olymp Praha8700:29:0235
2MJ2140Sláma TomášSK Sport Příbram9300:29:3931
3MJ2452Singr MartinPIM Praha8700:29:5027
4MJ4222Kuczynski MichalNýdek9100:33:2024
5MJ661Ulrich OlivierFrancie9000:37:30-
6MJ8611Nedvěd RobertBřezová8800:41:4222
7MJ9565Janda DavidPraha 59000:45:0020
Muži 20-34 let (trať 6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1170Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:25:0235
2M1216Kubričan PavelDukla Brandýs n. Labem8300:25:1931
3M1323Pomikálek JosefMK Kladno7500:25:3227
4M1784Oberländer JanSokol Senohraby7500:27:3020
5M197Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:28:0718
6M11472Kopka PavelKERTAEM7500:28:4916
7M1312Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:31:0415
8M14633Gregoriades TomášUSK Praha8300:33:4012
9M165102Slánský VojtěchLochovice7400:37:2910
10M16910Mašek JakubBřezová8500:37:599
11M17154Chochola PetrTJ Tuchlovice7700:38:138
12M19178Kolář FrantišekSNB Praha8100:43:207
13M110695Bureš PavelRožmitál pod Třemšínem7500:51:546
Muži 35-39 let (trať 6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M24104Beshir ErvinAdidas Team6700:26:1424
2M2613Ježek PavelČernošice7100:27:2622
3M2871Jindra PetrKER-TEAM Praha7100:27:4519
4M21056Novotný JiříKateřinky7100:28:0917
5M227105Scheu HaraldRakousko6900:30:07-
6M23521Kuczynski MarianNýdek6900:32:0614
7M236103Zítek PavelPlzeň7000:32:0813
8M25582Kass PavelKB Kapslovna Praha7000:35:2011
Muži 40-44 let (trať 6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3524Klika AntonínLOKO Beroun6400:26:1935
2M31188Soukup MilanDP Praha6400:28:1231
3M31836Soukup PetrKovohutě Příbram6500:29:2622
4M320106Schovánek PetrPraha 46500:29:3720
5M32343Štefek JaroslavTJ Sokol Nové Veselí6200:29:4718
6M32837Rada PetrACOH Praha6400:30:1217
7M330109Turek JiříMK Žebrák6200:30:4616
8M33949Holan MartinLiga 100 Praha6300:32:1912
9M340100Ekl JiříLochovice6300:32:4011
10M34419Štěpánek PetrUSK Praha6500:33:3110
11M35379Matějovský PavelAVC Praha6500:34:348
12M35487Uxa TomášURT Brno6500:35:067
13M361107Sláma JosefPříbram6500:37:166
14M396108Teska VáclavLochovice6600:45:023
Muži 45-49 let (trať 6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M413110Jindra DavidACOH Praha6000:28:4027
2M41792Vitásek JosefBuková u Příbrami5800:29:1624
3M42227Pergner PetrZámek Dobříš6100:29:4519
4M43264Janda AntonínACOH Praha5800:31:1015
5M43390Hebeda VladimírSKP Beroun6100:31:1914
6M434111Tomeš RostislavTraged Team6000:31:2513
7M45298Doležal JaromírSABZO Praha5700:34:299
8M48855Miřejovský TomášSABZO Praha6100:42:105
9M48994Mašek RomanSNB Praha6100:42:404
Muži 50-54 let (trať 6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51218Kacíř ZdeněkČeský Těšín5600:28:3335
2M51589Krupka MilanTJ Rumburk5600:28:5831
3M51961Černý VladimírHAC Praha5200:29:3427
4M525109Fliegl MiloslavSokol Hlubočepy5400:29:5524
5M52653Novák PavelLiga 100 Praha5300:29:5622
6M537107Lípa VáclavZentiva Praha5200:32:1719
7M53832Gregoriades ZdeněkMeteor Kačerov5400:32:1818
8M55850Kropáč VladimírSokol Unhošť5600:36:0915
9M56229Vályi LadislavProkopák5500:37:1814
10M56886Wiesner JiříSpartak Police nad Metují5600:37:5813
11M570108Průša JosefSlavoj Obecnice5200:38:0012
12M57448Hansreich HerbertRakousko5400:38:52-
13M581111Šorna JosefMK Ventil Smrčí5300:40:139
Muži 55-59 let (trať 6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M629112Tousinger IgorCROTALUS4900:30:3720
2M6473Cipl FrantišekBON BON Praha5100:33:4817
3M651104Kuncl FrantišekSKIP Příbram5000:34:2516
4M67935Chochola VladimírMK Kladno5000:39:4411
5M6804Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:40:0410
Muži 60-64 let (trať 6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M74580Svoboda JanPříbram4300:33:3835
2M75757Mikoláš MilanBeroun4200:36:0131
3M76417Řápek VáclavAVC Praha4200:37:2824
4M77244Dlabač LadislavAVC Praha4300:38:2722
5M78534Malý ZdeněkSokol Beroun4200:41:2019
6M79863Rossi OttoMK Seitl Ostrava4300:45:3514
7M710177Kolář FrantišekSNB Praha4600:46:4113
8M710531Skalička JiříSelin Příbram4200:50:4612
Muži 65-69 let (trať 6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M86058Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:37:0527
2M8849Kašpar JosefAVC Praha3800:40:3120
3M88760Kadeřábek RudolfAVC Praha3900:41:4418
4M89276Kolář VáclavAVC Praha4000:43:3617
5M894112Skokan MiroslavSABZO Praha3900:44:5716
6M89785Vavřička JaroslavIZV Hořovice3900:45:1815
7M810742Čapek AntonínAVC Praha4100:52:0911
Muži 70-74 let (trať 6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M977101Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:39:2335
2M9998Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:45:4024
3M910459Pazdera LadislavLiga 100 Praha3500:49:5922
Muži 75-79 let (trať 6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M08366Leheček AntonínAVC Praha3100:40:1631
2M09083Šťastný JaromírLiga 100 Praha3000:42:4927
Muži 80 let a starší (trať 6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MX10881Hladík KarelBaník Příbram2500:58:5920
2MX10999Zelinka MiloslavSabzo Praha2401:09:5019
Juniorky (trať 6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ4926Beshirová CarmenSK Zdice9800:34:0735
2ŽJ5012Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:34:1531
3ŽJ766Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:39:1927
Ženy 20-34 let (trať 6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z14897Macourková AndreaMK Žebrák8500:33:5935
2Z17369Popovová MartinaSNB Praha7400:38:4631
3Z110347Ho AnnaThaiwan7300:49:47-
Ženy 35-39 let (trať 6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z24175Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:32:4635
Ženy 40-44 let (trať 6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z36328Procházková PavlínaTregad team6400:37:2624
2Z36774Crhová IvanaBK visky6600:37:5122
3Z3785Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:39:3620
Ženy 45-49 let (trať 6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z44373Mališová KarlaUSK Praha6000:33:2231
2Z45630Martinová EvaTJ Sokol Valteřice5800:35:3027
Ženy 50-54 let (trať 6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z58262Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5400:40:1427
2Z510067Svobodová DanaPříbram5200:46:2822
Ženy 55-59 let (trať 6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z65968Popovová JaroslavaAC Falcon Rokycany4800:36:5335
2Z67551Chlupatá JanaPraha5000:39:0431
3Z610214Zeidlerová JarmilaAVC Praha5100:46:4920
Ženy 60 let a starší (trať 6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z79315Sochorcová RůženaAVC Praha4100:43:5224
Trať 6 km, 370 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1170Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:25:0235
2M1216Kubričan PavelDukla Brandýs n. Labem8300:25:1931
3M1323Pomikálek JosefMK Kladno7500:25:3227
1M24104Beshir ErvinAdidas Team6700:26:1424
1M3524Klika AntonínLOKO Beroun6400:26:1935
2M2613Ježek PavelČernošice7100:27:2622
4M1784Oberländer JanSokol Senohraby7500:27:3020
3M2871Jindra PetrKER-TEAM Praha7100:27:4519
5M197Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:28:0718
4M21056Novotný JiříKateřinky7100:28:0917
2M31188Soukup MilanDP Praha6400:28:1231
1M51218Kacíř ZdeněkČeský Těšín5600:28:3335
1M413110Jindra DavidACOH Praha6000:28:4027
6M11472Kopka PavelKERTAEM7500:28:4916
2M51589Krupka MilanTJ Rumburk5600:28:5831
1MJ1693Olšan MartinPSK Olymp Praha8700:29:0235
2M41792Vitásek JosefBuková u Příbrami5800:29:1624
3M31836Soukup PetrKovohutě Příbram6500:29:2622
3M51961Černý VladimírHAC Praha5200:29:3427
4M320106Schovánek PetrPraha 46500:29:3720
2MJ2140Sláma TomášSK Sport Příbram9300:29:3931
3M42227Pergner PetrZámek Dobříš6100:29:4519
5M32343Štefek JaroslavTJ Sokol Nové Veselí6200:29:4718
3MJ2452Singr MartinPIM Praha8700:29:5027
4M525109Fliegl MiloslavSokol Hlubočepy5400:29:5524
5M52653Novák PavelLiga 100 Praha5300:29:5622
5M227105Scheu HaraldRakousko6900:30:07-
6M32837Rada PetrACOH Praha6400:30:1217
1M629112Tousinger IgorCROTALUS4900:30:3720
7M330109Turek JiříMK Žebrák6200:30:4616
7M1312Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:31:0415
4M43264Janda AntonínACOH Praha5800:31:1015
5M43390Hebeda VladimírSKP Beroun6100:31:1914
6M434111Tomeš RostislavTraged Team6000:31:2513
6M23521Kuczynski MarianNýdek6900:32:0614
7M236103Zítek PavelPlzeň7000:32:0813
6M537107Lípa VáclavZentiva Praha5200:32:1719
7M53832Gregoriades ZdeněkMeteor Kačerov5400:32:1818
8M33949Holan MartinLiga 100 Praha6300:32:1912
9M340100Ekl JiříLochovice6300:32:4011
1Z24175Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:32:4635
4MJ4222Kuczynski MichalNýdek9100:33:2024
1Z44373Mališová KarlaUSK Praha6000:33:2231
10M34419Štěpánek PetrUSK Praha6500:33:3110
1M74580Svoboda JanPříbram4300:33:3835
8M14633Gregoriades TomášUSK Praha8300:33:4012
2M6473Cipl FrantišekBON BON Praha5100:33:4817
1Z14897Macourková AndreaMK Žebrák8500:33:5935
1ŽJ4926Beshirová CarmenSK Zdice9800:34:0735
2ŽJ5012Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:34:1531
3M651104Kuncl FrantišekSKIP Příbram5000:34:2516
7M45298Doležal JaromírSABZO Praha5700:34:299
11M35379Matějovský PavelAVC Praha6500:34:348
12M35487Uxa TomášURT Brno6500:35:067
8M25582Kass PavelKB Kapslovna Praha7000:35:2011
2Z45630Martinová EvaTJ Sokol Valteřice5800:35:3027
2M75757Mikoláš MilanBeroun4200:36:0131
8M55850Kropáč VladimírSokol Unhošť5600:36:0915
1Z65968Popovová JaroslavaAC Falcon Rokycany4800:36:5335
1M86058Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:37:0527
13M361107Sláma JosefPříbram6500:37:166
9M56229Vályi LadislavProkopák5500:37:1814
1Z36328Procházková PavlínaTregad team6400:37:2624
3M76417Řápek VáclavAVC Praha4200:37:2824
9M165102Slánský VojtěchLochovice7400:37:2910
5MJ661Ulrich OlivierFrancie9000:37:30-
2Z36774Crhová IvanaBK visky6600:37:5122
10M56886Wiesner JiříSpartak Police nad Metují5600:37:5813
10M16910Mašek JakubBřezová8500:37:599
11M570108Průša JosefSlavoj Obecnice5200:38:0012
11M17154Chochola PetrTJ Tuchlovice7700:38:138
4M77244Dlabač LadislavAVC Praha4300:38:2722
2Z17369Popovová MartinaSNB Praha7400:38:4631
12M57448Hansreich HerbertRakousko5400:38:52-
2Z67551Chlupatá JanaPraha5000:39:0431
3ŽJ766Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:39:1927
1M977101Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:39:2335
3Z3785Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:39:3620
4M67935Chochola VladimírMK Kladno5000:39:4411
5M6804Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:40:0410
13M581111Šorna JosefMK Ventil Smrčí5300:40:139
1Z58262Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5400:40:1427
1M08366Leheček AntonínAVC Praha3100:40:1631
2M8849Kašpar JosefAVC Praha3800:40:3120
5M78534Malý ZdeněkSokol Beroun4200:41:2019
6MJ8611Nedvěd RobertBřezová8800:41:4222
3M88760Kadeřábek RudolfAVC Praha3900:41:4418
8M48855Miřejovský TomášSABZO Praha6100:42:105
9M48994Mašek RomanSNB Praha6100:42:404
2M09083Šťastný JaromírLiga 100 Praha3000:42:4927
12M19178Kolář FrantišekSNB Praha8100:43:207
4M89276Kolář VáclavAVC Praha4000:43:3617
1Z79315Sochorcová RůženaAVC Praha4100:43:5224
5M894112Skokan MiroslavSABZO Praha3900:44:5716
7MJ9565Janda DavidPraha 59000:45:0020
14M396108Teska VáclavLochovice6600:45:023
6M89785Vavřička JaroslavIZV Hořovice3900:45:1815
6M79863Rossi OttoMK Seitl Ostrava4300:45:3514
2M9998Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:45:4024
2Z510067Svobodová DanaPříbram5200:46:2822
7M710177Kolář FrantišekSNB Praha4600:46:4113
3Z610214Zeidlerová JarmilaAVC Praha5100:46:4920
3Z110347Ho AnnaThaiwan7300:49:47-
3M910459Pazdera LadislavLiga 100 Praha3500:49:5922
8M710531Skalička JiříSelin Příbram4200:50:4612
13M110695Bureš PavelRožmitál pod Třemšínem7500:51:546
7M810742Čapek AntonínAVC Praha4100:52:0911
1MX10881Hladík KarelBaník Příbram2500:58:5920
2MX10999Zelinka MiloslavSabzo Praha2401:09:5019

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 95%
Značení závodu: 95%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 75%
Ceny vítězům: 80%
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
89%

Názory na závod

Velmi hezký a dobře zorganizovaný závod. Díky!
josef_pomikalek
Děkuji za závod, prefektní byly zvlášt propozice a celková atmosféra s vyhlášením výsledků se mi moc líbila.
skise
..počasí si nelze vybrat,tedy,až na horko,které zmírnil les to bylo super!!!
L.O.Rossi

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód