Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Kozubovou

30.7.2006, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Kozubovou
  • datum konání: 30.7.2006
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Pekárna u areálu Slezských dnů, Dolní Lomná
10.00 hodin

Přihlášky

od 8.00 do 9.30 hodin v prostorách startu

Startovné

50,- Kč

Popis tratě

Startuje se u Pekárny v Dolní Lomné a celá trať vede po turistické značce. Začátek závodu začíná mírným stoupáním po lesní cestě. Takto se běží asi 2 km a tento úsek by měl sloužit k dokonalému rozklusání. Každý nástup v tomto úseku může se státi osudným v závěru, proto doporučujeme šetřit síly. Ovšem u rekreačního střediska Polana se nachází horská prémie, ale i tady nemusí být vhodný zdrcující finiš, protože potom začne přituhovat. Stoupání se stává strmější a zároveň začíná přechod na lesní cesty. Od sedla pod Kozubovou začíná nejstrmější stoupání. Po tomto krpálu následuje asi 500 metrů mírného stoupání, které nikdo z běžců nemiluje, ale které může rozhodnout. Na konce je asi 50 metrový úsek z kopce do cíle u chaty, jediný na celé trati.
délka: 5 km
převýšení: 500 m

Ceny pro vítěze

První tři závodníci v každé kategorii obdrží diplom, medaili a finanční odměnu.
Finanční ceny:
Každá kategorie: 500 - 300 - 200
Rekord tratě: 1000
Absolutní pořadí ženy: 500 - 300 - 200
Absolutní pořadí muži: 1000 - 700 - 500 - 300 - 200
V cílí bohatá tombola v hodnotě 15 000 Kč - každý účastník obdrží tričko!

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ing. Stanislav Marszalek
Dolní Lomná 162
739 91 Dolní Lomná
tel. 558 358 456
mobil 602 551 462

Internetové stránky

http://www.tcl-digitrade.com

E-mailová adresa

smarszalek@tcl-digitrade.com

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.7.2018Běh na Kozubovou256
30.7.2017Běh na Kozubovou262
31.7.2016Běh na Kozubovou254
26.7.2015Běh na Kozubovou210
27.7.2014Běh na Kozubovou261
28.7.2013Běh na Kozubovou166
29.7.2012Běh na Kozubovou222
31.7.2011Běh na Kozubovou163
1.8.2010Běh na Kozubovou181
2.8.2009Běh na Kozubovou174
27.7.2008Běh na Kozubovou148
29.7.2007Běh na Kozubovou166
31.7.2005Běh na Kozubovou147
1.8.2004Běh na Kozubovou116
31.8.2003Běh na Kozubovou104

Statistika závodu Běh na Kozubovou

  • ročníků: 16
  • závodníků na všech ročnících: 2830

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Walek Bronislav5716
Drahoš Josef5215
Zátopek Jiří6015
Gaman Jaroslav3514
Karkoška Petr7314
Slowioczek Roman5913
Jirásková Eva6413
Lysek Jan8913
Přívětivý Miroslav5312
Sikora Jakub8412
Lipták Radim7912
Jastrzembská Jarmila6412
Vraštilová Miloslava5612
Lysek Michal9411
Franek Alan7111
Martynek Vladislav5911
Vodička Jan4511
Žák Jiří7111
Podžorný Ervin4110
Kluz Miroslav7010
Tomečka Libor6210
Tučný Jan4710
Kaleta Daniel8210
Kisza Václav9310
Škapa Marek7110
Dvořák Pavel829
Blaha Tomáš769
Smola Josef519
Kacíř Zdeněk569
Lichý Tomáš949
Kawulok Stanislav569
Wala Petr719
Tyl Josef719
Krejčí Josef499
Sikora Robin909
Ulich Petr689
Šokalová Ludmila569
Szebesta Pavel688
Kawulok Zbyšek628
Groš Štefan618
Krejčí Lukáš768
Kollertová Eva838
Balko Peter448
Kufa Leon648
Jamrik Miroslav578
Bielesz David978
Merta Jaroslav358
Šrůtek Stanislav588
Ožana Václav648
Lysek Jakub898

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ842Bajza JakubAK Asics Kroměříž9000:26:4170
2MJ986Baďura JanFENIX SKI Team Jeseník8700:26:4862
3MJ10136Madeja MichalTJ TŽ Třinec8800:26:5554
4MJ1432Michalek MariuszPolski Zwiazek Narciarski8700:27:35-
5MJ2262Tejchman JakubFenix Ski team Jeseník8800:28:3048
6MJ2582Martynek JakubSKI Mosty9000:28:3844
7MJ3131Jalowiczor SlavomirPolski Zwiazek Narciarski8700:29:18-
8MJ3468Capek AndrejBiking Raková8700:29:46-
9MJ3581Sikora RobinOssiko Dolní Lomná9000:29:5140
10MJ4237Gazurek SebastianPolski Zwiazek Narciarski9000:30:44-
11MJ47141Gorzolka PetrTJ TŽ Třinec9100:31:0438
12MJ4880Lysek JanOssiko Dolní Lomná8900:31:1236
13MJ49123Kyrych JakubOssiko Dolní Lomná9100:31:1634
14MJ5336Biernat AdrianPolski Zwiazek Narciarski8800:31:42-
15MJ5435Sikora TomaszPolski Zwiazek Narciarski8900:31:46-
16MJ56142Endrych TomášTJ TŽ Třinec9000:32:0932
17MJ58127Teofil DanielSKI Mosty9300:32:2530
18MJ62140Heczko FilipTJ TŽ Třinec9000:32:3428
19MJ6661Lysek JakubJablunkov8900:32:5826
20MJ7348Mika OndřejOssiko Dolní Lomná8900:33:4324
21MJ8297Kuczynski MichalNýdek9100:34:3922
22MJ83103Hota DominikOssika Dolní Lomná9400:34:4020
23MJ8413Wroblewski AdamSKI Mosty9300:34:4718
24MJ9670Kluz JakubOssiko Dolní Lomná9400:35:4916
25MJ97100Glajcar OndřejSKI Alp Třinec9300:35:5114
26MJ108143Svider OtoTJ TŽ Třinec9400:37:1112
27MJ133134Lysek MichalOssiko Dolní Lomná9400:41:3010
28MJ14653Lenča JiříAC Turnov9400:48:468
Muži A (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA110Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:24:3570
2MA259Šesták KarelTJ Maratonstav Úpice7100:25:0462
3MA3147Pop TomášMK Kopřivnice7100:25:3854
4MA455Polášek JanSK Hranice8300:25:5248
5MA6128Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:26:0944
6MA730Sikora JakubTJ TŽ Třinec8400:26:2240
7MA1234Biskup WojciechPZN Polska8600:27:18-
8MA1388Wurst MilanKrnov8200:27:2038
9MA16108Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:27:5336
10MA171Bitala VáclavPSK Olymp Praha7700:28:1234
11MA19101Glajcar RomanSKI Alp Třinec6700:28:2232
12MA2311Polach RostislavSK DAMA Sport Šumperk7500:28:3130
13MA24125Karkoška PetrBK SAK LOŽISKA KARNIVÁ7300:28:3428
14MA2618Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:28:4326
15MA2784Kacíř VlastimilČeský Těšín7900:29:0724
16MA2817Flegl VlastimilVrchlabí8600:29:1322
17MA2945Velička AlešX-AIR Ostrava7300:29:1620
18MA3038Nuciak MateuszPZN Polska8600:29:17-
19MA3346Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:29:4218
20MA4033Hluchnik MariuszPZN Polska8600:30:27-
21MA5023Vytlačil JiříVSK VŠB - TU Ostrava8100:31:1716
22MA51131Suchánek LukášKHB Radegast7900:31:1814
23MA5299Žajdlík FilipTřinec7700:31:2012
24MA5821Rumpertesz PetrFenix Jeseník7800:32:2510
25MA6198Kuczynski MarianNýdek6900:32:338
26MA6773Kováčik AloisBiking Raková8600:33:19-
27MA71109Franek AlanSAK Ložiska Karviná7100:33:326
28MA78129Kotzur RadomírJablunkov6800:34:204
29MA7944Krejčí LukášFrýdek Místek7600:34:272
30MA86145Endl MartinVětřkovice8100:34:522
31MA8975Szkandera RadekHO Mosty u Jablunkova8100:35:032
32MA95119Tuharský MartinČeský Těšín7700:35:452
33MA10386Stošek PavelBiatlon Karviná8400:36:402
34MA10695Drahoš VojtěchJablunkov8600:36:502
35MA119135Řoutil LadislavŠternberské listy8100:38:572
35MA11976Siwek EvženKycik Alarm6700:38:572
37MA12149Žídek RobertOstrava7800:38:582
38MA15251Kremser LukášOstrava7900:52:572
Muži B (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB5105Čotov IvanLubná6600:26:00-
2MB1191Sventek LadislavŠKP Čadca6500:27:12-
3MB1541Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:27:4370
4MB2027Vrana VladislavSlovan Skalité6600:28:24-
5MB21149Velička ZdeněkX-AIR Ostrava6200:28:2662
6MB36132Kovářík VáclavTJ Spartak Třebíč6300:29:5254
7MB3779Martynek VladislavSKI Mosty5900:29:5348
8MB3990Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6400:30:2344
9MB4150Lenča JiříSychrov6600:30:3040
10MB4393Slowioczek RomanJablunkov5900:30:4538
11MB45121Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:30:5136
12MB57102Gabko JanBK Vsetín Bobrky5900:32:1634
13MB6885Kawulok ZbyšekOssiko Dolní Lomná6200:33:2232
14MB70148Groš ŠtefanFoto Morava6100:33:2930
15MB754Dvorský LadislavOstrava6500:33:5228
16MB76124Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:33:59-
17MB85126Kycik AntonínKycik Alarm6500:34:4826
18MB8856Tomečka LiborCETRIS Hranice6200:34:5724
19MB99116Jamrik MiroslavOrlová5700:36:0722
20MB11257Švidernoch MilanSK Jiří TEAM Ostrava5800:37:4920
21MB12343Bielesz VilémPraha6300:39:1418
Muži C (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1894Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:28:1570
2MC32151Kravčík KarelSAK Ložiska Karviná5600:29:4162
3MC3878Kacíř ZdeněkČeský Těšín5600:30:0854
4MC4469Tvrzník Petr33 ŠS 'DOSS ALTO5600:30:5048
5MC46120Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:30:5944
6MC5574Šuška AntonKKM Čadca4900:31:58-
7MC5864Šalplachta JindřichFenix Ski Team Jeseník4700:32:2540
8MC6316Flegl VlastimilBrtev5300:32:3538
9MC69122Kvita JosefMK Kopřivnice5100:33:2736
10MC73118Jelínek PetrPJR Frenštát p. R.5200:33:4334
11MC77130Přívětivý MiroslavKHB Radegast5300:34:0432
12MC916Kubíček PavelOrel Žďár nad Sázavou5300:35:2630
13MC945Brož JiříMK Seitl Ostrava5400:35:3928
14MC10126Kawulok StanislavOssiko Dolní Lomná5600:36:2126
15MC10277Smola JosefMK Seitl Ostrava5100:36:3124
16MC126150Rechtenberg KarelPJR Frenštát p. R.4700:39:5022
17MC132117Hyvnar JosefMK Kopřivnice4900:41:1520
18MC137113Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:42:1218
19MC1413Švrček JiříOstrava5300:43:3016
20MC14396Drahoš JosefSOŠ Jablunkov5200:44:2814
21MC14954Krejčí JosefFrýdek Místek4900:50:4212
Muži D (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD8025Podžorný ErvinČeský Těšín4100:34:3770
2MD8758Holec FrantišekSLEZAN Frýdek4600:34:5462
3MD1107Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4600:37:3054
4MD11339Balko PeterZbuj CUP4400:38:08-
5MD12489Fejgl ZdeněkBK Vratimov4200:39:2648
6MD1478Rossi OttoMK Seitl Ostrava4300:49:2144
Muži E (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME12963Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3500:40:2770
2ME13924Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:42:4762
3ME14214Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:43:3354
4ME145106Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:45:2048
Juniorky (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ6440Vévodová MartinaAK Perná9000:32:4470
2ŽJ9019Henclová RadkaNové Město nad Metují9000:35:1162
3ŽJ9315Stonawská MartinaOssiko Dolní Lomná8900:35:3854
4ŽJ104110Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:36:4248
5ŽJ10552Lenčová JanaAC Turnov9200:36:4344
6ŽJ10712Heczková EliškaSK Nové Město na Moravě8900:37:0440
7ŽJ11147Sikorová MartinaSKI Mosty9000:37:4238
8ŽJ114137Kawuloková DorotaTJ TŽ Třinec8900:38:1136
9ŽJ117144Kawuloková BeataTJ TŽ Třinec8900:38:4534
10ŽJ118138Bieleszová DominikaTJ TŽ Třinec9400:38:4632
11ŽJ122139Adamíková DorotaTJ TŽ Třinec9000:39:0630
12ŽJ131114Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:41:0928
13ŽJ13467Klus MagdaOssiko Dolní Lomná9100:41:4426
14ŽJ13520Kohutová VeronikaOrlová8900:41:4524
15ŽJ15029Čarnecká HelenaSlovan Skalisté9000:52:45-
16ŽJ15128Serafinová DominikaSlovan Skalisté9100:52:47-
Ženy A (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA65133Smolik KatarzynaPL Entre Magdalenka7200:32:50-
2ZA72152Haroková HanaACP Olymp Brno7700:33:4070
3ZA80153Balabezová MartinaCK Biking Raková Slovensko8100:34:37-
4ZA92107Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:35:2962
5ZA9822Bobotová KateřinaAK Zlín8300:35:5454
6ZA12565Stejskalová JanaFenix ski team Jeseník8300:39:3348
7ZA127112Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:39:5444
8ZA12883Cintulová SvatoslavaŽelezná Studnička8100:40:2440
9ZA1302Matalová JanaOstrava7300:40:3638
10ZA13887Macáková AndreaBiatlon Karviná8600:42:2036
11ZA144111Popovová MartinaSNB Praha7400:44:3934
Ženy B (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB10072Kovalčíková SoňaBiking Raková7100:36:10-
2ZB10960Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:37:1270
3ZB116115Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:38:4162
4ZB13692Jastrzembská JarmilaTJ TŽ Třinec6400:41:4654
5ZB148104Lenčová JanaKRB Jouda Team Koberovy6900:49:2548
Ženy C (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC115146Šokalová LudmilaSlezan F-M5600:38:1570
2ŽC1409Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5400:42:5262
Trať 5 km, 500 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA110Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:24:3570
2MA259Šesták KarelTJ Maratonstav Úpice7100:25:0462
3MA3147Pop TomášMK Kopřivnice7100:25:3854
4MA455Polášek JanSK Hranice8300:25:5248
1MB5105Čotov IvanLubná6600:26:00-
5MA6128Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:26:0944
6MA730Sikora JakubTJ TŽ Třinec8400:26:2240
1MJ842Bajza JakubAK Asics Kroměříž9000:26:4170
2MJ986Baďura JanFENIX SKI Team Jeseník8700:26:4862
3MJ10136Madeja MichalTJ TŽ Třinec8800:26:5554
2MB1191Sventek LadislavŠKP Čadca6500:27:12-
7MA1234Biskup WojciechPZN Polska8600:27:18-
8MA1388Wurst MilanKrnov8200:27:2038
4MJ1432Michalek MariuszPolski Zwiazek Narciarski8700:27:35-
3MB1541Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:27:4370
9MA16108Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:27:5336
10MA171Bitala VáclavPSK Olymp Praha7700:28:1234
1MC1894Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:28:1570
11MA19101Glajcar RomanSKI Alp Třinec6700:28:2232
4MB2027Vrana VladislavSlovan Skalité6600:28:24-
5MB21149Velička ZdeněkX-AIR Ostrava6200:28:2662
5MJ2262Tejchman JakubFenix Ski team Jeseník8800:28:3048
12MA2311Polach RostislavSK DAMA Sport Šumperk7500:28:3130
13MA24125Karkoška PetrBK SAK LOŽISKA KARNIVÁ7300:28:3428
6MJ2582Martynek JakubSKI Mosty9000:28:3844
14MA2618Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:28:4326
15MA2784Kacíř VlastimilČeský Těšín7900:29:0724
16MA2817Flegl VlastimilVrchlabí8600:29:1322
17MA2945Velička AlešX-AIR Ostrava7300:29:1620
18MA3038Nuciak MateuszPZN Polska8600:29:17-
7MJ3131Jalowiczor SlavomirPolski Zwiazek Narciarski8700:29:18-
2MC32151Kravčík KarelSAK Ložiska Karviná5600:29:4162
19MA3346Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:29:4218
8MJ3468Capek AndrejBiking Raková8700:29:46-
9MJ3581Sikora RobinOssiko Dolní Lomná9000:29:5140
6MB36132Kovářík VáclavTJ Spartak Třebíč6300:29:5254
7MB3779Martynek VladislavSKI Mosty5900:29:5348
3MC3878Kacíř ZdeněkČeský Těšín5600:30:0854
8MB3990Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6400:30:2344
20MA4033Hluchnik MariuszPZN Polska8600:30:27-
9MB4150Lenča JiříSychrov6600:30:3040
10MJ4237Gazurek SebastianPolski Zwiazek Narciarski9000:30:44-
10MB4393Slowioczek RomanJablunkov5900:30:4538
4MC4469Tvrzník Petr33 ŠS 'DOSS ALTO5600:30:5048
11MB45121Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:30:5136
5MC46120Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:30:5944
11MJ47141Gorzolka PetrTJ TŽ Třinec9100:31:0438
12MJ4880Lysek JanOssiko Dolní Lomná8900:31:1236
13MJ49123Kyrych JakubOssiko Dolní Lomná9100:31:1634
21MA5023Vytlačil JiříVSK VŠB - TU Ostrava8100:31:1716
22MA51131Suchánek LukášKHB Radegast7900:31:1814
23MA5299Žajdlík FilipTřinec7700:31:2012
14MJ5336Biernat AdrianPolski Zwiazek Narciarski8800:31:42-
15MJ5435Sikora TomaszPolski Zwiazek Narciarski8900:31:46-
6MC5574Šuška AntonKKM Čadca4900:31:58-
16MJ56142Endrych TomášTJ TŽ Třinec9000:32:0932
12MB57102Gabko JanBK Vsetín Bobrky5900:32:1634
24MA5821Rumpertesz PetrFenix Jeseník7800:32:2510
17MJ58127Teofil DanielSKI Mosty9300:32:2530
7MC5864Šalplachta JindřichFenix Ski Team Jeseník4700:32:2540
25MA6198Kuczynski MarianNýdek6900:32:338
18MJ62140Heczko FilipTJ TŽ Třinec9000:32:3428
8MC6316Flegl VlastimilBrtev5300:32:3538
1ŽJ6440Vévodová MartinaAK Perná9000:32:4470
1ZA65133Smolik KatarzynaPL Entre Magdalenka7200:32:50-
19MJ6661Lysek JakubJablunkov8900:32:5826
26MA6773Kováčik AloisBiking Raková8600:33:19-
13MB6885Kawulok ZbyšekOssiko Dolní Lomná6200:33:2232
9MC69122Kvita JosefMK Kopřivnice5100:33:2736
14MB70148Groš ŠtefanFoto Morava6100:33:2930
27MA71109Franek AlanSAK Ložiska Karviná7100:33:326
2ZA72152Haroková HanaACP Olymp Brno7700:33:4070
10MC73118Jelínek PetrPJR Frenštát p. R.5200:33:4334
20MJ7348Mika OndřejOssiko Dolní Lomná8900:33:4324
15MB754Dvorský LadislavOstrava6500:33:5228
16MB76124Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:33:59-
11MC77130Přívětivý MiroslavKHB Radegast5300:34:0432
28MA78129Kotzur RadomírJablunkov6800:34:204
29MA7944Krejčí LukášFrýdek Místek7600:34:272
1MD8025Podžorný ErvinČeský Těšín4100:34:3770
3ZA80153Balabezová MartinaCK Biking Raková Slovensko8100:34:37-
21MJ8297Kuczynski MichalNýdek9100:34:3922
22MJ83103Hota DominikOssika Dolní Lomná9400:34:4020
23MJ8413Wroblewski AdamSKI Mosty9300:34:4718
17MB85126Kycik AntonínKycik Alarm6500:34:4826
30MA86145Endl MartinVětřkovice8100:34:522
2MD8758Holec FrantišekSLEZAN Frýdek4600:34:5462
18MB8856Tomečka LiborCETRIS Hranice6200:34:5724
31MA8975Szkandera RadekHO Mosty u Jablunkova8100:35:032
2ŽJ9019Henclová RadkaNové Město nad Metují9000:35:1162
12MC916Kubíček PavelOrel Žďár nad Sázavou5300:35:2630
4ZA92107Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:35:2962
3ŽJ9315Stonawská MartinaOssiko Dolní Lomná8900:35:3854
13MC945Brož JiříMK Seitl Ostrava5400:35:3928
32MA95119Tuharský MartinČeský Těšín7700:35:452
24MJ9670Kluz JakubOssiko Dolní Lomná9400:35:4916
25MJ97100Glajcar OndřejSKI Alp Třinec9300:35:5114
5ZA9822Bobotová KateřinaAK Zlín8300:35:5454
19MB99116Jamrik MiroslavOrlová5700:36:0722
1ZB10072Kovalčíková SoňaBiking Raková7100:36:10-
14MC10126Kawulok StanislavOssiko Dolní Lomná5600:36:2126
15MC10277Smola JosefMK Seitl Ostrava5100:36:3124
33MA10386Stošek PavelBiatlon Karviná8400:36:402
4ŽJ104110Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:36:4248
5ŽJ10552Lenčová JanaAC Turnov9200:36:4344
34MA10695Drahoš VojtěchJablunkov8600:36:502
6ŽJ10712Heczková EliškaSK Nové Město na Moravě8900:37:0440
26MJ108143Svider OtoTJ TŽ Třinec9400:37:1112
2ZB10960Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:37:1270
3MD1107Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4600:37:3054
7ŽJ11147Sikorová MartinaSKI Mosty9000:37:4238
20MB11257Švidernoch MilanSK Jiří TEAM Ostrava5800:37:4920
4MD11339Balko PeterZbuj CUP4400:38:08-
8ŽJ114137Kawuloková DorotaTJ TŽ Třinec8900:38:1136
1ŽC115146Šokalová LudmilaSlezan F-M5600:38:1570
3ZB116115Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:38:4162
9ŽJ117144Kawuloková BeataTJ TŽ Třinec8900:38:4534
10ŽJ118138Bieleszová DominikaTJ TŽ Třinec9400:38:4632
35MA119135Řoutil LadislavŠternberské listy8100:38:572
35MA11976Siwek EvženKycik Alarm6700:38:572
37MA12149Žídek RobertOstrava7800:38:582
11ŽJ122139Adamíková DorotaTJ TŽ Třinec9000:39:0630
21MB12343Bielesz VilémPraha6300:39:1418
5MD12489Fejgl ZdeněkBK Vratimov4200:39:2648
6ZA12565Stejskalová JanaFenix ski team Jeseník8300:39:3348
16MC126150Rechtenberg KarelPJR Frenštát p. R.4700:39:5022
7ZA127112Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:39:5444
8ZA12883Cintulová SvatoslavaŽelezná Studnička8100:40:2440
1ME12963Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3500:40:2770
9ZA1302Matalová JanaOstrava7300:40:3638
12ŽJ131114Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:41:0928
17MC132117Hyvnar JosefMK Kopřivnice4900:41:1520
27MJ133134Lysek MichalOssiko Dolní Lomná9400:41:3010
13ŽJ13467Klus MagdaOssiko Dolní Lomná9100:41:4426
14ŽJ13520Kohutová VeronikaOrlová8900:41:4524
4ZB13692Jastrzembská JarmilaTJ TŽ Třinec6400:41:4654
18MC137113Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:42:1218
10ZA13887Macáková AndreaBiatlon Karviná8600:42:2036
2ME13924Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:42:4762
2ŽC1409Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5400:42:5262
19MC1413Švrček JiříOstrava5300:43:3016
3ME14214Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:43:3354
20MC14396Drahoš JosefSOŠ Jablunkov5200:44:2814
11ZA144111Popovová MartinaSNB Praha7400:44:3934
4ME145106Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:45:2048
28MJ14653Lenča JiříAC Turnov9400:48:468
6MD1478Rossi OttoMK Seitl Ostrava4300:49:2144
5ZB148104Lenčová JanaKRB Jouda Team Koberovy6900:49:2548
21MC14954Krejčí JosefFrýdek Místek4900:50:4212
15ŽJ15029Čarnecká HelenaSlovan Skalisté9000:52:45-
16ŽJ15128Serafinová DominikaSlovan Skalisté9100:52:47-
38MA15251Kremser LukášOstrava7900:52:572

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 98%
Značení závodu: 97%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 76%
Ceny vítězům: 95%
Celkový dojem ze závodu: 93%

Závod hodnotilo celkem 7 návštěvníků.
Celkové hodnocení
93%

Názory na závod

No jelikoš po Lsé Hoře se která byla v Sobotu se mi beželo huř!
kuca11.michal
Kozubová je prostě klasika
Petr.Rumpertesz
Byl jsem zde poprvé a byl jsem příjemně překvapen. Trasa neměla chybu, teplým nápojem v cíli mi pořadatelé udělali radost. Atmosféra na poutní trati byla výborná. Označení kilometrů by mohlo být na větším formátu kvůli nám, co přestáváme vidět.
flegl
..bezva,terénem mě to jde lépe než po silnici,bezvadná příroda,v cíli "kultura",nemá chybu...
L.O.Rossi
Dobrá atmosféra, výborný a sympatický komentátor p. Nogol
pepa.drahos
Bezvadný, v krásném prostředí byl jsem tu poprve a rád se budu vracet.
petr.beh

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód