8.10.2006, neděle
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
6.10.2024 | Běh údolím Orlice | - |
1.10.2023 | Běh údolím Orlice | 172 |
2.10.2022 | Běh údolím Orlice | 199 |
3.10.2021 | Běh údolím Orlice | 191 |
4.10.2020 | Běh údolím Orlice | 202 |
6.10.2019 | Běh údolím Orlice | 237 |
7.10.2018 | Běh údolím Orlice | 193 |
1.10.2017 | Běh údolím Orlice | 219 |
2.10.2016 | Běh údolím Orlice | 273 |
4.10.2015 | Běh údolím Orlice | 288 |
5.10.2014 | Běh údolím Orlice | 293 |
6.10.2013 | Běh údolím Orlice | 207 |
7.10.2012 | Běh údolím Orlice | 148 |
2.10.2011 | Běh údolím Orlice | 194 |
3.10.2010 | Běh údolím Orlice | 218 |
4.10.2009 | Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí | 188 |
5.10.2008 | Běh údolím Orlice | 167 |
7.10.2007 | Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí | 172 |
9.10.2005 | Běh údolím Orlice v Klášterci | 168 |
10.10.2004 | Běh Údolím Orlice | 181 |
12.10.2003 | Běh Údolím Orlice, 15. ročník | 161 |
19.10.2002 | 14. ročník, Běh údolím Orlice v Klášterci | 145 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Novotný Luděk | 62 | 15 |
Fajfr František | 72 | 15 |
Borek Petr | 70 | 14 |
Kristejn Jiří | 09 | 13 |
Novotný Přemysl | 59 | 13 |
Borek Viktor | 04 | 13 |
Matyášová Jana | 65 | 12 |
Sontáková Lenka | 91 | 12 |
Krátká Anna | 69 | 12 |
Gregora Filip | 02 | 12 |
Hanuš Petr | 64 | 12 |
Nechvílová Miroslava | 60 | 12 |
Šroler Zdeněk | 80 | 11 |
Sejkorová Lenka | 63 | 11 |
Šroler Zdeněk | 52 | 11 |
Sadílek Ota | 46 | 11 |
Šafář Jaroslav | 51 | 11 |
Kristejnová Aneta | 07 | 11 |
Kristejn Zdeněk | 79 | 10 |
Bielčik Jindřich | 40 | 10 |
Jirásková Eva | 64 | 10 |
Martincová Kristýna | 93 | 10 |
Sedláček Roman | 64 | 10 |
Borková Agáta | 02 | 10 |
Vacek Martin | 69 | 10 |
Strnad Tomáš | 69 | 10 |
Kalousová Jitka | 08 | 10 |
Šebek Michal | 84 | 10 |
Grätz Luděk | 58 | 10 |
Divíšek Jan | 00 | 10 |
Buriánek Roman | 65 | 9 |
Strnad Adam | 00 | 9 |
Gregorová Monika | 00 | 9 |
Ráb Pavel | 52 | 9 |
Koblížek Jindřich | 48 | 9 |
Mikyska Tomáš | 00 | 9 |
Stránská Michaela | 97 | 9 |
Faltusová Štěpánka | 10 | 9 |
Leicht Jiří | 49 | 9 |
Keprtová Miloslava | 48 | 9 |
Kvačková Viktorie | 08 | 8 |
Prchalová Magdaléna | 10 | 8 |
Krunčík Pavel | 85 | 8 |
Kubišta Oto | 53 | 8 |
Faltusová Kateřina | 99 | 8 |
Jansa Matěj | 08 | 8 |
Stránská Adéla | 91 | 8 |
Dušková Lenka | 80 | 8 |
Kubelka Tomáš | 93 | 8 |
Novotná Dora | 97 | 8 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 3 | 15 | Faltusová Kateřina | Spartak Letohrad | 99 | 00:01:30 | - |
2 | Ž1 | 5 | 16 | Ducháčková Tereza | ISCAREX Česká Třebová | 99 | 00:01:32 | - |
3 | Ž1 | 6 | 13 | Adamcová Dominika | Spartak Letohrad | 99 | 00:01:33 | - |
4 | Ž1 | 14 | 14 | Smejkalová Andrea | Spartak Letohrad | 99 | 00:01:54 | - |
5 | Ž1 | 15 | 11 | Frydrychová Eliška | AC Choceň | 01 | 00:02:01 | - |
6 | Ž1 | 16 | 12 | Olkotová Tereza | AC Choceň | 00 | 00:02:03 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 1 | 4 | Mikyska Tomáš | SK Žamberk | 00 | 00:01:21 | - |
2 | M1 | 2 | 1 | Švéda Roman | TJ Jiskra Králíky | 99 | 00:01:24 | - |
3 | M1 | 3 | 2 | Večeř Petr | TJ Jiskra Králíky | 99 | 00:01:30 | - |
4 | M1 | 7 | 8 | Strnad Adam | Spartak Letohrad | 00 | 00:01:37 | - |
5 | M1 | 8 | 9 | Ševčík Jakub | TJ Klášterec nad Orlicí | 99 | 00:01:38 | - |
6 | M1 | 9 | 3 | Mařík Jan | Orel Dolní Dobrouč | 00 | 00:01:39 | - |
7 | M1 | 10 | 5 | Divíšek Jan | Sokol Klášterec nad Orlicí | 00 | 00:01:40 | - |
8 | M1 | 11 | 7 | Moravec Jakub | Spartak Letohrad | 99 | 00:01:44 | - |
9 | M1 | 12 | 6 | Kánský Petr | TJ Spartak OEZ Letohrad | 00 | 00:01:45 | - |
10 | M1 | 13 | 10 | Vlk Jakub | Sokol Klášterec nad Orlicí | 00 | 00:01:47 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 1 | 23 | Stránská Michaela | SKI Klub Česká Třebová | 97 | 00:02:56 | - |
2 | Ž2 | 4 | 22 | Čerenkova Petra | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 99 | 00:03:06 | - |
3 | Ž2 | 7 | 25 | Novotná Dora | SK Žamberk | 97 | 00:03:17 | - |
4 | Ž2 | 12 | 26 | Kopecká Simona | Spartak Letohrad | 97 | 00:03:36 | - |
5 | Ž2 | 13 | 21 | Maříková Zuzana | Orel Dolní Dobrouč | 97 | 00:03:40 | - |
6 | Ž2 | 16 | 28 | Faltusová Simona | Spartak Letohrad | 98 | 00:03:54 | - |
7 | Ž2 | 18 | 27 | Fajfrová Markéta | TJ Spartak OEZ Letohrad | 97 | 00:04:12 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 2 | 36 | Chmelíček Jordan | Spartak Letohrad | 97 | 00:03:02 | - |
2 | M2 | 3 | 32 | Mlynář Vojtěch | Orel Dolní Dobrouč | 98 | 00:03:05 | - |
3 | M2 | 5 | 31 | Kapusta Jiří | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 97 | 00:03:09 | - |
4 | M2 | 6 | 40 | Dvorský Matyáš | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 97 | 00:03:13 | - |
5 | M2 | 7 | 37 | Suchomel Tomáš | Spartak Letohrad | 97 | 00:03:17 | - |
6 | M2 | 9 | 35 | Valenta Adam | Biatlon Letohrad | 98 | 00:03:22 | - |
7 | M2 | 10 | 41 | Tancer Petr | Sokol Přisnotice | 97 | 00:03:29 | - |
8 | M2 | 11 | 42 | Cihlář Adam | Sokol Hylváty | 98 | 00:03:30 | - |
9 | M2 | 14 | 34 | Lauterbach David | SK Žamberk | 98 | 00:03:43 | - |
10 | M2 | 15 | 38 | Suchodol Mikuláš | Spartak Letohrad | 98 | 00:03:49 | - |
11 | M2 | 17 | 33 | Kalous Patrik | SK Žamberk | 98 | 00:03:59 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 74 | Pavel Jan | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 95 | 00:07:50 | - |
2 | M3 | 5 | 76 | Friš Jan | SKI klub Česká Třebová | 95 | 00:08:16 | - |
3 | M3 | 7 | 77 | Kubelka Petr | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 95 | 00:08:27 | - |
4 | M3 | 9 | 84 | Procházka Jakub | Spartak Letohrad | 96 | 00:08:34 | - |
5 | M3 | 11 | 83 | Holubář Bartoloměj | Spartak Letohrad | 96 | 00:08:38 | - |
6 | M3 | 13 | 79 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:08:51 | - |
7 | M3 | 16 | 81 | Faltus Václav | Spartak Letohrad | 95 | 00:09:17 | - |
8 | M3 | 17 | 85 | Cimr Tomáš | Spartak Letohrad | 96 | 00:09:26 | - |
9 | M3 | 18 | 82 | Bárnet Miroslav | Spartak Letohrad | 96 | 00:09:28 | - |
10 | M3 | 19 | 78 | Kopecký Miloš | Sokol Kunvald | 95 | 00:09:31 | - |
11 | M3 | 21 | 80 | Frydrych Jakub | AC Choceň | 95 | 00:09:57 | - |
12 | M3 | 24 | 71 | Večeř Milan | TJ Jiskra Králíky | 96 | 00:10:16 | - |
13 | M3 | 25 | 72 | Illichman Ondřej | TJ Jiskra Králíky | 96 | 00:10:51 | - |
14 | M3 | 26 | 73 | Illichman Petr | TJ Jiskra Králíky | 96 | 00:11:05 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 59 | Vytlačilová Tereza | Atletika Polička | 95 | 00:03:49 | - |
2 | Ž3 | 2 | 55 | Vodehnalová Martina | Spartak Letohrad | 95 | 00:03:52 | - |
3 | Ž3 | 3 | 60 | Tancerová Kateřina | Sokol Přísnotice | 95 | 00:03:56 | - |
4 | Ž3 | 4 | 58 | Maříková Simona | TJ Spartak Letohrad | 96 | 00:04:05 | - |
5 | Ž3 | 5 | 53 | Kalousová Pavla | Sokol Klášterec nad Orlicí | 95 | 00:04:07 | - |
6 | Ž3 | 6 | 51 | Fáberová Zuzana | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 96 | 00:04:09 | - |
7 | Ž3 | 7 | 52 | Pecháčková Natálie | SKI klub Česká Třebová | 95 | 00:04:33 | - |
8 | Ž3 | 8 | 54 | Aulichová Kateřina | Sokol Kameničná | 95 | 00:04:37 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 2 | 3 | Klaclová Šárka | SKI klub Česká Třebová | 93 | 00:08:03 | - |
2 | ŽM | 3 | 11 | Schejbalová Alena | SKI Skuhrov nad Bělou | 93 | 00:08:05 | - |
3 | ŽM | 4 | 5 | Martincová Kristýna | SKI klub Česká Třebová | 93 | 00:08:14 | - |
4 | ŽM | 6 | 4 | Černá Kristýna | SKI klub Česká Třebová | 93 | 00:08:17 | - |
5 | ŽM | 8 | 8 | Adamcová Martina | TJ Spartak OEZ Letohrad | 93 | 00:08:31 | - |
6 | ŽM | 10 | 2 | Kožnarová Bára | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:08:37 | - |
7 | ŽM | 12 | 10 | Faltusová Kristýna | Spartak Letohrad | 93 | 00:08:45 | - |
8 | ŽM | 13 | 9 | Bárnetová Alena | Spartak OEZ Letohrad | 93 | 00:08:51 | - |
9 | ŽM | 15 | 1 | Halaničová Lucie | TJ Jiskra Králíky | 94 | 00:09:08 | - |
10 | ŽM | 20 | 7 | Krčmářová Anežka | Spartak Letohrad | 94 | 00:09:35 | - |
11 | ŽM | 22 | 6 | Hegerová Eliška | Spartak Letohrad | 94 | 00:10:00 | - |
12 | ŽM | 23 | 12 | Henclová Alena | SKI Skuhrov nad Bělou | 94 | 00:10:15 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 27 | Neruda Michal | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 93 | 00:10:08 | - |
2 | MM | 2 | 28 | Vinduška Petr | Atletika Albrechtice | 93 | 00:10:13 | - |
3 | MM | 3 | 25 | Šabata Josef | SKI Skuhrov nad Bělou | 93 | 00:10:26 | - |
4 | MM | 4 | 22 | Kubelka Tomáš | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:10:36 | - |
5 | MM | 8 | 21 | Divíšek Jan | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:11:30 | - |
6 | MM | 9 | 26 | Hanuš Pavel | TK Choceň | 93 | 00:11:32 | - |
7 | MM | 10 | 24 | Prachař David | AC Choceň | 94 | 00:11:42 | - |
8 | MM | 11 | 23 | Kalous Filip | Sokol Klášterec nad Orlicí | 94 | 00:11:44 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 5 | 55 | Vlčková Zuzana | Atletika Polička | 91 | 00:10:47 | - |
2 | ŽS | 6 | 51 | Kvasničková Petra | SKI klub Česká Třebová | 91 | 00:11:07 | - |
3 | ŽS | 7 | 54 | Vávrová Markéta | TJ Spartak OEZ Letohrad | 92 | 00:11:11 | - |
4 | ŽS | 11 | 53 | Satoriová Martina | TJ Spartak OEZ Letohrad | 92 | 00:11:44 | - |
5 | ŽS | 13 | 86 | Kopecká Eliška | Sokol Kunvald | 92 | 00:13:17 | - |
6 | ŽS | 14 | 56 | Sontáková Lenka | Atletika Albrechtice | 91 | 00:13:34 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 66 | Schejbal Oldřich | SKI Skuhrov nad Bělou | 91 | 00:15:31 | - |
2 | MS | 2 | 62 | Čejka Michal | Sokol Klášterec nad Orlicí | 91 | 00:15:38 | - |
3 | MS | 3 | 68 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:15:52 | - |
4 | MS | 4 | 71 | Krejčí Stanislav | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 91 | 00:16:50 | - |
4 | MS | 4 | 70 | Nikl Lukáš | AC Choceň | 91 | 00:16:50 | - |
4 | MS | 4 | 69 | Siegel Jakub | AC Choceň | 92 | 00:16:50 | - |
7 | MS | 7 | 67 | Brůna Jaroslav | Sokol Klášterec nad Orlicí | 92 | 00:17:01 | - |
8 | MS | 9 | 61 | Halanič Jakub | TJ Jiskra Králíky | 92 | 00:17:36 | - |
9 | MS | 10 | 63 | Řehák Adam | TJ Spartak OEZ Letohrad | 92 | 00:18:26 | - |
10 | MS | 11 | 65 | Stempel Adam | SKI Skuhrov nad Bělou | 92 | 00:18:42 | - |
11 | MS | 12 | 64 | Suchodol Jiří | TJ Spartak OEZ Letohrad | 92 | 00:19:03 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 3 | 85 | Buriánek Tomáš | SKI Klub Česká Třebová | 89 | 00:17:21 | - |
2 | MD | 4 | 87 | Sabota Martin | Sokol Klášterec nad Orlicí | 89 | 00:17:37 | - |
3 | MD | 8 | 89 | Sekanina Tomáš | ISCAREX Česká Třebová | 89 | 00:17:56 | - |
4 | MD | 10 | 88 | Kopecký Jan | AC Vysoké Mýto | 90 | 00:18:19 | - |
5 | MD | 11 | 86 | Zatloukal Lukáš | SKI Skuhrov nad Bělou | 90 | 00:18:30 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 8 | 71 | Henclová Radka | Nové Město nad Metují | 90 | 00:17:33 | - |
2 | ŽD | 13 | 72 | Syrová Hana | Atletika Albrechtice | 89 | 00:19:23 | - |
3 | ŽD | 14 | 73 | Jungová Adéla | Atletika Albrechtice | 89 | 00:20:31 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 1 | 31 | Krejčí Jaromír | SKI Pastviny | 66 | 00:16:31 | 106,89 |
2 | MB | 2 | 33 | Dvorský Jaroslav | A+K Trutnov | 64 | 00:17:10 | 99,29 |
3 | MB | 5 | 40 | Čechal Jaroslav | TS Letohrad | 61 | 00:17:38 | 93,83 |
4 | MB | 6 | 41 | Pleskot Josef | Rychnov nad Kněžnou | 63 | 00:17:41 | 93,24 |
5 | MB | 13 | 38 | Krejčí Stanislav | ASPV Těchonín | 63 | 00:18:38 | 82,14 |
6 | MB | 16 | 32 | Ducháček Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:18:54 | 79,02 |
7 | MB | 17 | 36 | Hanuš Petr | KUS Jablonné nad Orlicí | 64 | 00:18:59 | 78,04 |
8 | MB | 18 | 39 | Novotný Luděk | SK Žamberk | 62 | 00:19:01 | 77,66 |
9 | MB | 22 | 37 | Neruda Milan | Horolezci Česká Třebová | 66 | 00:20:10 | 64,21 |
10 | MB | 24 | 35 | Roháček Vladimír | SMC Fort Ústí nad Orlicí | 58 | 00:20:15 | 63,23 |
11 | MB | 26 | 34 | Liška Pavel | TK Ústí nad Orlicí | 63 | 00:20:39 | 58,56 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 7 | 70 | Krupička Miroslav | Jiskra Ústí n. Orlicí | 53 | 00:17:50 | 104,09 |
2 | MC | 9 | 64 | Bubeníček Jiří | SKI Skuhrov nad Bělou | 51 | 00:18:12 | 100,06 |
3 | MC | 12 | 67 | Černý Vladimír | HAC Praha | 52 | 00:18:35 | 95,85 |
4 | MC | 14 | 72 | Šebek Jindřich | CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí | 56 | 00:18:45 | 94,02 |
5 | MC | 19 | 68 | Kopecký Libor | AC Vysoké Mýto | 56 | 00:19:11 | 89,26 |
6 | MC | 20 | 73 | Skalický Jiří | Sokol Žamberk | 50 | 00:19:41 | 83,77 |
7 | MC | 21 | 61 | Dudzik Jacek | LKS Iskra Jaszkowa - Polsko | 55 | 00:19:42 | 83,58 |
8 | MC | 22 | 69 | Šafář Jaroslav | NAA Ústí nad Orlicí | 51 | 00:20:10 | 78,46 |
9 | MC | 25 | 71 | Leicht Jiří | ASPV Těchonín | 49 | 00:20:35 | 73,88 |
10 | MC | 27 | 62 | Koblížek Jindřich | SKI Žamberk | 48 | 00:21:03 | 68,75 |
11 | MC | 28 | 66 | Šroler Zdeněk | Sokol Klášterec nad Orlicí | 52 | 00:21:27 | 64,36 |
12 | MC | 31 | 63 | Vošlajer Zdeněk | Sokol Klášterec nad Orlicí | 52 | 00:22:20 | 54,65 |
13 | MC | 35 | 65 | Velechovský Jiří | SAZS Králíky | 55 | 00:25:05 | 24,44 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 29 | 83 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:21:49 | 103,65 |
2 | MD | 30 | 87 | Marek Jiří | Orel Vysoké Mýto | 43 | 00:21:51 | 103,35 |
3 | MD | 32 | 86 | Tobiška Václav | Sokol Žamberk | 44 | 00:23:00 | 93,00 |
4 | MD | 34 | 84 | Strnad Josef | Sokol Žamberk | 44 | 00:25:01 | 74,85 |
5 | MD | 37 | 81 | Babiak Wladyslaw | LKS Iskra Jaszkowa - Polsko | 34 | 00:25:27 | 100,00 |
6 | MD | 38 | 82 | Král Josef | ISCAREX Česká Třebová | 40 | 00:26:09 | 64,65 |
7 | MD | 39 | 85 | Kalousek Jan | SK Žamberk | 41 | 00:27:04 | 56,40 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 15 | 91 | Klímová Ivana | Nové Město na Moravě | 87 | 00:18:53 | 100,00 |
2 | ZA | 33 | 92 | Mertová Michaela | Atletika Albrechtice | 76 | 00:23:39 | 100,00 |
3 | ZA | 36 | 93 | Dvorská Ivana | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 71 | 00:25:26 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 1 | 4 | Mikyska Tomáš | SK Žamberk | 00 | 00:01:21 | - |
2 | M1 | 2 | 1 | Švéda Roman | TJ Jiskra Králíky | 99 | 00:01:24 | - |
1 | Ž1 | 3 | 15 | Faltusová Kateřina | Spartak Letohrad | 99 | 00:01:30 | - |
3 | M1 | 3 | 2 | Večeř Petr | TJ Jiskra Králíky | 99 | 00:01:30 | - |
2 | Ž1 | 5 | 16 | Ducháčková Tereza | ISCAREX Česká Třebová | 99 | 00:01:32 | - |
3 | Ž1 | 6 | 13 | Adamcová Dominika | Spartak Letohrad | 99 | 00:01:33 | - |
4 | M1 | 7 | 8 | Strnad Adam | Spartak Letohrad | 00 | 00:01:37 | - |
5 | M1 | 8 | 9 | Ševčík Jakub | TJ Klášterec nad Orlicí | 99 | 00:01:38 | - |
6 | M1 | 9 | 3 | Mařík Jan | Orel Dolní Dobrouč | 00 | 00:01:39 | - |
7 | M1 | 10 | 5 | Divíšek Jan | Sokol Klášterec nad Orlicí | 00 | 00:01:40 | - |
8 | M1 | 11 | 7 | Moravec Jakub | Spartak Letohrad | 99 | 00:01:44 | - |
9 | M1 | 12 | 6 | Kánský Petr | TJ Spartak OEZ Letohrad | 00 | 00:01:45 | - |
10 | M1 | 13 | 10 | Vlk Jakub | Sokol Klášterec nad Orlicí | 00 | 00:01:47 | - |
4 | Ž1 | 14 | 14 | Smejkalová Andrea | Spartak Letohrad | 99 | 00:01:54 | - |
5 | Ž1 | 15 | 11 | Frydrychová Eliška | AC Choceň | 01 | 00:02:01 | - |
6 | Ž1 | 16 | 12 | Olkotová Tereza | AC Choceň | 00 | 00:02:03 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 1 | 23 | Stránská Michaela | SKI Klub Česká Třebová | 97 | 00:02:56 | - |
1 | M2 | 2 | 36 | Chmelíček Jordan | Spartak Letohrad | 97 | 00:03:02 | - |
2 | M2 | 3 | 32 | Mlynář Vojtěch | Orel Dolní Dobrouč | 98 | 00:03:05 | - |
2 | Ž2 | 4 | 22 | Čerenkova Petra | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 99 | 00:03:06 | - |
3 | M2 | 5 | 31 | Kapusta Jiří | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 97 | 00:03:09 | - |
4 | M2 | 6 | 40 | Dvorský Matyáš | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 97 | 00:03:13 | - |
3 | Ž2 | 7 | 25 | Novotná Dora | SK Žamberk | 97 | 00:03:17 | - |
5 | M2 | 7 | 37 | Suchomel Tomáš | Spartak Letohrad | 97 | 00:03:17 | - |
6 | M2 | 9 | 35 | Valenta Adam | Biatlon Letohrad | 98 | 00:03:22 | - |
7 | M2 | 10 | 41 | Tancer Petr | Sokol Přisnotice | 97 | 00:03:29 | - |
8 | M2 | 11 | 42 | Cihlář Adam | Sokol Hylváty | 98 | 00:03:30 | - |
4 | Ž2 | 12 | 26 | Kopecká Simona | Spartak Letohrad | 97 | 00:03:36 | - |
5 | Ž2 | 13 | 21 | Maříková Zuzana | Orel Dolní Dobrouč | 97 | 00:03:40 | - |
9 | M2 | 14 | 34 | Lauterbach David | SK Žamberk | 98 | 00:03:43 | - |
10 | M2 | 15 | 38 | Suchodol Mikuláš | Spartak Letohrad | 98 | 00:03:49 | - |
6 | Ž2 | 16 | 28 | Faltusová Simona | Spartak Letohrad | 98 | 00:03:54 | - |
11 | M2 | 17 | 33 | Kalous Patrik | SK Žamberk | 98 | 00:03:59 | - |
7 | Ž2 | 18 | 27 | Fajfrová Markéta | TJ Spartak OEZ Letohrad | 97 | 00:04:12 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 59 | Vytlačilová Tereza | Atletika Polička | 95 | 00:03:49 | - |
2 | Ž3 | 2 | 55 | Vodehnalová Martina | Spartak Letohrad | 95 | 00:03:52 | - |
3 | Ž3 | 3 | 60 | Tancerová Kateřina | Sokol Přísnotice | 95 | 00:03:56 | - |
4 | Ž3 | 4 | 58 | Maříková Simona | TJ Spartak Letohrad | 96 | 00:04:05 | - |
5 | Ž3 | 5 | 53 | Kalousová Pavla | Sokol Klášterec nad Orlicí | 95 | 00:04:07 | - |
6 | Ž3 | 6 | 51 | Fáberová Zuzana | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 96 | 00:04:09 | - |
7 | Ž3 | 7 | 52 | Pecháčková Natálie | SKI klub Česká Třebová | 95 | 00:04:33 | - |
8 | Ž3 | 8 | 54 | Aulichová Kateřina | Sokol Kameničná | 95 | 00:04:37 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 27 | Neruda Michal | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 93 | 00:10:08 | - |
2 | MM | 2 | 28 | Vinduška Petr | Atletika Albrechtice | 93 | 00:10:13 | - |
3 | MM | 3 | 25 | Šabata Josef | SKI Skuhrov nad Bělou | 93 | 00:10:26 | - |
4 | MM | 4 | 22 | Kubelka Tomáš | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:10:36 | - |
1 | ŽS | 5 | 55 | Vlčková Zuzana | Atletika Polička | 91 | 00:10:47 | - |
2 | ŽS | 6 | 51 | Kvasničková Petra | SKI klub Česká Třebová | 91 | 00:11:07 | - |
3 | ŽS | 7 | 54 | Vávrová Markéta | TJ Spartak OEZ Letohrad | 92 | 00:11:11 | - |
5 | MM | 8 | 21 | Divíšek Jan | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:11:30 | - |
6 | MM | 9 | 26 | Hanuš Pavel | TK Choceň | 93 | 00:11:32 | - |
7 | MM | 10 | 24 | Prachař David | AC Choceň | 94 | 00:11:42 | - |
4 | ŽS | 11 | 53 | Satoriová Martina | TJ Spartak OEZ Letohrad | 92 | 00:11:44 | - |
8 | MM | 11 | 23 | Kalous Filip | Sokol Klášterec nad Orlicí | 94 | 00:11:44 | - |
5 | ŽS | 13 | 86 | Kopecká Eliška | Sokol Kunvald | 92 | 00:13:17 | - |
6 | ŽS | 14 | 56 | Sontáková Lenka | Atletika Albrechtice | 91 | 00:13:34 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 66 | Schejbal Oldřich | SKI Skuhrov nad Bělou | 91 | 00:15:31 | - |
2 | MS | 2 | 62 | Čejka Michal | Sokol Klášterec nad Orlicí | 91 | 00:15:38 | - |
3 | MS | 3 | 68 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:15:52 | - |
4 | MS | 4 | 69 | Siegel Jakub | AC Choceň | 92 | 00:16:50 | - |
4 | MS | 4 | 70 | Nikl Lukáš | AC Choceň | 91 | 00:16:50 | - |
4 | MS | 4 | 71 | Krejčí Stanislav | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 91 | 00:16:50 | - |
7 | MS | 7 | 67 | Brůna Jaroslav | Sokol Klášterec nad Orlicí | 92 | 00:17:01 | - |
1 | ŽD | 8 | 71 | Henclová Radka | Nové Město nad Metují | 90 | 00:17:33 | - |
8 | MS | 9 | 61 | Halanič Jakub | TJ Jiskra Králíky | 92 | 00:17:36 | - |
9 | MS | 10 | 63 | Řehák Adam | TJ Spartak OEZ Letohrad | 92 | 00:18:26 | - |
10 | MS | 11 | 65 | Stempel Adam | SKI Skuhrov nad Bělou | 92 | 00:18:42 | - |
11 | MS | 12 | 64 | Suchodol Jiří | TJ Spartak OEZ Letohrad | 92 | 00:19:03 | - |
2 | ŽD | 13 | 72 | Syrová Hana | Atletika Albrechtice | 89 | 00:19:23 | - |
3 | ŽD | 14 | 73 | Jungová Adéla | Atletika Albrechtice | 89 | 00:20:31 | - |
29.3.2024 (pátek), svátek má Taťána
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
25.03.2024 - Propozice závodu 1. Pekelný kilometr.
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.