13.8.2006, neděle
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
11.8.2024 | Černovírský kros | - |
13.8.2023 | Černovírský kros | 151 |
14.8.2022 | Černovírský kros | 112 |
15.8.2021 | Černovírský kros | 98 |
16.8.2020 | Černovírský kros | - |
18.8.2019 | Černovírský kros | 123 |
5.8.2018 | Černovírský kros | 104 |
6.8.2017 | Černovírský kros | 151 |
7.8.2016 | Černovírský kros | 132 |
16.8.2015 | Černovírský kros | 146 |
17.8.2014 | Černovírský kros | 173 |
18.8.2013 | Černovírský kros | 183 |
19.8.2012 | Černovírský kros | 185 |
21.8.2011 | Černovírský kros | 182 |
8.8.2010 | Černovírský kros | 164 |
9.8.2009 | Černovírský kros | 190 |
10.8.2008 | Černovírský kros | 149 |
12.8.2007 | Černovírský kros | 148 |
14.8.2005 | Černovírský kros | 137 |
15.8.2004 | Černovírský kros | 49 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Hübl Radek | 88 | 18 |
Borek Viktor | 04 | 15 |
Matyášová Jana | 65 | 14 |
Borek Petr | 70 | 14 |
Bielčik Jindřich | 40 | 14 |
Nemšák Miroslav | 69 | 12 |
Jelínek Matěj | 42 | 12 |
Jirásková Eva | 64 | 12 |
Krupička Miroslav | 53 | 12 |
Sejkorová Lenka | 63 | 12 |
Borková Agáta | 02 | 12 |
Svatoš Otakar | 34 | 11 |
Krátká Anna | 69 | 11 |
Jelínková Magdalena | 45 | 11 |
Bubeníček Jiří | 51 | 11 |
Mannlová Jana | 80 | 11 |
Kubišta Oto | 53 | 11 |
Nemšáková Anna | 02 | 11 |
Vacarda Vladimír | 59 | 10 |
Šafář Jaroslav | 51 | 10 |
Vondra Vojtěch | 98 | 10 |
Vacek Martin | 69 | 10 |
Keprtová Miloslava | 48 | 10 |
Šimůnek Jan | 03 | 9 |
Moravec Martin | 84 | 9 |
Brychta Jakub | 08 | 9 |
Řemínek Matěj | 86 | 9 |
Frydrychová Eliška | 01 | 9 |
Červ Miloslav | 50 | 9 |
Tomíšek Jindřich | 39 | 9 |
Nechvíl Petr | 91 | 9 |
Boháč Bonifác | 01 | 9 |
Šebek Michal | 84 | 8 |
Bogdał Paweł | 76 | 8 |
Sadílek Ota | 46 | 8 |
Šimůnek Jan | 49 | 8 |
Serbousková Sára | 04 | 8 |
Boháč Pankrác | 06 | 8 |
Grätz Luděk | 58 | 8 |
Frydrych Bedřich | 03 | 8 |
Marhold Luboš | 77 | 8 |
Fajfr František | 72 | 8 |
Hlaváček Zdeněk | 54 | 8 |
Hruša Zdeněk | 46 | 8 |
Sontáková Lenka | 91 | 7 |
Marholdová Aneta | 07 | 7 |
Horáček Michal | 75 | 7 |
Hrdinová Kateřina | 00 | 7 |
Elčkner Lukáš | 01 | 7 |
Krátký Josef | 65 | 7 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 1 | 75 | Smolák Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:00:16 | - |
2 | Ž1 | 2 | 97 | Konývka Šimon | Rychnov nad Kněžnou | 03 | 00:00:18 | - |
3 | Ž1 | 3 | 156 | Čerebová Natálie | Ústí nad Orlicí | 03 | 00:00:22 | - |
- | Ž1 | - | 110 | Frydrych Bedřich | AC Choceň | 03 | DNF | - |
- | Ž1 | - | 164 | Mikysková Svatava | SK Žamberk | 03 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 11 | 198 | Elčkner Lukáš | TJ Černovír | 01 | 00:00:30 | - |
2 | M1 | 12 | 131 | Kavín Michael | Sebranice | 01 | 00:00:30 | - |
3 | M1 | 13 | 175 | Metelka Ondřej | Hradec Králové | 01 | 00:00:30 | - |
4 | M1 | 14 | 108 | Frydrychová Eliška | AC Choceň | 01 | 00:00:31 | - |
5 | M1 | 15 | 98 | Janzová Denisa | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 02 | 00:00:32 | - |
6 | M1 | 16 | 79 | Nemšáková Anna | TJ Sokol Černovír | 02 | 00:00:39 | - |
7 | M1 | 17 | 139 | Moravec Jan | TJ Spartak OEZ Letohrad | 02 | 00:00:41 | - |
8 | M1 | 18 | 126 | Kavínová Štěpánka | Sebranice | 02 | 00:00:42 | - |
9 | M1 | 19 | 163 | Hyndulák Jan | Vysoká nad Labem | 01 | 00:00:43 | - |
10 | M1 | 20 | 155 | Škarka Šimon | Ústí nad Orlicí | 02 | 00:00:44 | - |
11 | M1 | 21 | 199 | Hrdina Tomáš | TJ Sokol Černovír | 02 | 00:00:46 | - |
12 | M1 | 22 | 55 | Vacková Kristýna | ISCAREX Česká Třebová | 02 | 00:00:52 | - |
13 | M1 | 23 | 145 | Kovář Lukáš | Řetůvka | 01 | 00:00:53 | - |
14 | M1 | 24 | 147 | Kovářová Jana | Řetůvka | 02 | 00:00:53 | - |
- | M1 | - | 101 | Charlie May | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 02 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 1 | 83 | Švéda Roman | TJ Jiskra Králíky | 99 | 00:00:20 | - |
2 | M1 | 2 | 82 | Mikyska Tomáš | SK Žamberk | 00 | 00:00:21 | - |
3 | M1 | 3 | 189 | Čáslavka Martin | TJ Černovír | 99 | 00:00:24 | - |
4 | M1 | 4 | 172 | Provazník Josef | Krkonoše Vrchlabí | 99 | 00:00:24 | - |
5 | M1 | 5 | 71 | Moravec Jakub | TJ Spartak OEZ Letohrad | 99 | 00:00:25 | - |
6 | M1 | 6 | 134 | Pinkava Jiří | TJ Černovír | 00 | 00:00:26 | - |
7 | M1 | 9 | 130 | Webr Matěj | Praha | 99 | 00:00:27 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 7 | 81 | Václavková Hana | Dlouhá Třebová | 99 | 00:00:26 | - |
2 | Ž1 | 8 | 121 | Smoláková Dominika | BK Vysoké Mýto | 00 | 00:00:26 | - |
3 | Ž1 | 10 | 84 | Ducháčková Tereza | ISCAREX Česká Třebová | 99 | 00:00:27 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 3 | 74 | Hlavinka Martin | Nová Ves | 97 | 00:01:22 | 103,44 |
2 | M2 | 4 | 59 | Krejsa Lukáš | TJ Sokol Jamné nad Orlicí | 97 | 00:01:22 | 102,88 |
3 | M2 | 8 | 67 | Kapusta Jiří | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 97 | 00:01:26 | 93,69 |
4 | M2 | 12 | 107 | Cihlář Adam | Sokol Hylváty | 98 | 00:01:37 | 67,11 |
5 | M2 | 15 | 69 | Tancer Petr | Sokol Přisnotice | 97 | 00:01:43 | 52,56 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 10 | 120 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:01:32 | 109,46 |
2 | Ž2 | 14 | 58 | Svobodová Edita | Pardubice | 98 | 00:01:41 | 90,54 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 145 | Kubelka Petr | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 95 | 00:01:19 | 110,49 |
2 | M3 | 6 | 80 | Václavek Jan | Dlouhá Třebová | 96 | 00:01:25 | 95,95 |
3 | M3 | 7 | 68 | Moravec Jiří | Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:01:26 | 93,57 |
4 | M3 | 11 | 122 | Vencl Jan | Jiskra Ústí nad Orlicí | 95 | 00:01:34 | 74,14 |
5 | M3 | 13 | 104 | Frydrych Jakub | AC Choceň | 95 | 00:01:37 | 66,72 |
6 | M3 | 16 | 112 | Herrmann Šimon | Praha | 95 | 00:01:45 | 47,37 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 2 | 73 | Tancerová Kateřina | Sokol Přísnotice | 95 | 00:01:20 | 111,05 |
2 | Ž3 | 5 | 56 | Aulichová Kateřina | Sokol Kameničná | 95 | 00:01:24 | 101,66 |
3 | Ž3 | 9 | 70 | Tancerová Tereza | Sokol Přísnotice | 96 | 00:01:30 | 87,30 |
4 | Ž3 | 17 | 136 | Pinkavová Veronika | Černovír | 96 | 00:01:59 | 17,98 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 109 | Neruda Michal | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 93 | 00:02:10 | 105,95 |
2 | MM | 2 | 174 | Kubelka Tomáš | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:02:13 | 101,53 |
3 | MM | 3 | 116 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:02:19 | 92,52 |
4 | MM | 4 | 61 | Krejsa Jan | TJ Sokol Jamné nad Orlicí | 94 | 00:02:20 | 90,96 |
5 | MM | 8 | 64 | Faltus Michal | TJ Sokol Jamné nad Orlicí | 93 | 00:03:21 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 5 | 66 | Tancerová Anna | Sokol Přísnotice | 94 | 00:02:23 | 112,33 |
2 | ŽM | 6 | 78 | Kožnarová Bára | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:02:34 | 97,79 |
3 | ŽM | 7 | 117 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:02:40 | 89,88 |
4 | ŽM | 9 | 63 | Tancerová Marie | Sokol Kameničná | 94 | 00:03:33 | 19,83 |
- | ŽM | - | 168 | Holická Martina | Brno | 93 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 102 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:03:22 | 107,34 |
2 | MS | 2 | 103 | Siegel Jakub | AC Choceň | 92 | 00:03:33 | 96,83 |
3 | MS | 3 | 118 | Krejčí Stanislav | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 91 | 00:03:34 | 95,84 |
4 | MS | 4 | 86 | Dudek Milan | Nový Věk TT Trusnov | 91 | 00:03:41 | 89,18 |
5 | MS | 5 | 54 | Mundok Marian | Dukla Praha | 91 | 00:03:44 | 86,27 |
6 | MS | 6 | 89 | Mohelník Petr | Atletika Polička | 92 | 00:03:50 | 80,52 |
7 | MS | 9 | 72 | Ondrůšek Vladimír | TJ Zetor Brno | 92 | 00:04:44 | 28,74 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 7 | 93 | Vlčková Zuzana | Atletika Polička | 91 | 00:03:59 | 111,48 |
2 | ŽS | 8 | 182 | Sontáková Lenka | Atletika Albrechtice | 91 | 00:04:28 | 88,52 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 4 | 1990 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:17:28 | - |
2 | MB | 6 | 65 | Svoboda Mojmír | Hvězda SKP Pardubice | 66 | 00:17:33 | - |
3 | MB | 10 | 143 | Holický Milan | AFK SKP Pardubice | 65 | 00:18:01 | - |
4 | MB | 21 | 189 | Čechal Jaroslav | TS Letohrad | 61 | 00:19:27 | - |
5 | MB | 31 | 169 | Razým Jan | ISCAREX Česká Třebová | 57 | 00:20:39 | - |
6 | MB | 33 | 119 | Krejčí Stanislav | ASPV Těchonín | 63 | 00:20:42 | - |
7 | MB | 40 | 141 | Korenyev Volodymyr | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:21:08 | - |
8 | MB | 53 | 195 | Šilar Tomáš | Pardubice | 63 | 00:22:21 | - |
9 | MB | 59 | 111 | Neruda Milan | Horolezci Česká Třebová | 66 | 00:23:02 | - |
10 | MB | 63 | 157 | Krátký Josef | KP BKÚ Mělník | 65 | 00:23:50 | - |
11 | MB | 65 | 170 | Wiederman Michal | Ústí nad Orlicí | 64 | 00:24:10 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 18 | 162 | Krsek Miroslav | ESAB Vamberk | 49 | 00:18:55 | - |
2 | MC | 22 | 114 | Bubeníček Jiří | SKI Skuhrov nad Bělou | 51 | 00:19:32 | - |
3 | MC | 23 | 166 | Krsek Jaroslav | SMC Fort Ústí nad Orlicí | 51 | 00:19:37 | - |
4 | MC | 25 | 200 | Krupička Miroslav | Jiskra Ústí n. Orlicí | 53 | 00:19:45 | - |
5 | MC | 29 | 178 | Šulce Miroslav | Sokol Potštejn | 52 | 00:20:23 | - |
6 | MC | 30 | 176 | Černý Vladimír | HAC Praha | 52 | 00:20:36 | - |
7 | MC | 32 | 192 | Hejl Jan | TRISTYLE Šumperk | 53 | 00:20:41 | - |
8 | MC | 37 | 190 | Šebek Jindřich | Fort SMS Ústí nad Orlicí | 56 | 00:20:58 | - |
9 | MC | 39 | 123 | Kopecký Libor | AC Vysoké Mýto | 56 | 00:21:03 | - |
10 | MC | 40 | 188 | Šafář Jaroslav | NAA Ústí nad Orlicí | 51 | 00:21:08 | - |
11 | MC | 43 | 92 | Červ Miloslav | Atletika Polička | 50 | 00:21:23 | - |
12 | MC | 49 | 171 | Volf Břetislav | Lanškroun | 52 | 00:22:02 | - |
13 | MC | 54 | 146 | Ehrig Rudolf | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:22:22 | - |
14 | MC | 67 | 174 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:25:15 | - |
15 | MC | 71 | 147 | Velechovský Jiří | SAZS Králíky | 55 | 00:26:41 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 13 | 128 | Krátký František | Viking Králiky | 43 | 00:18:35 | - |
2 | MD | 45 | 186 | Groh Stanislav | AC Vrchlabí | 46 | 00:21:54 | - |
3 | MD | 60 | 181 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:23:03 | - |
4 | MD | 61 | 196 | Jelínek Matěj | Hvězda SKP Pardubice | 42 | 00:23:16 | - |
5 | MD | 75 | 154 | Svatoš Otakar | ISCAREX Česká Třebová | 34 | 00:33:14 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 66 | 151 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:24:14 | - |
2 | ZB | 70 | 148 | Keprtová Miloslava | Česká Třebová | 48 | 00:26:19 | - |
3 | ZB | 72 | 150 | Holická Alena | Pardubice | 66 | 00:26:45 | - |
4 | ZB | 74 | 177 | Jelínková Magdalena | Hvězda SKP Pardubice | 45 | 00:30:26 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 1 | 75 | Smolák Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:00:16 | - |
2 | Ž1 | 2 | 97 | Konývka Šimon | Rychnov nad Kněžnou | 03 | 00:00:18 | - |
3 | Ž1 | 3 | 156 | Čerebová Natálie | Ústí nad Orlicí | 03 | 00:00:22 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 145 | Kubelka Petr | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 95 | 00:01:19 | 110,49 |
1 | Ž3 | 2 | 73 | Tancerová Kateřina | Sokol Přísnotice | 95 | 00:01:20 | 111,05 |
1 | M2 | 3 | 74 | Hlavinka Martin | Nová Ves | 97 | 00:01:22 | 103,44 |
2 | M2 | 4 | 59 | Krejsa Lukáš | TJ Sokol Jamné nad Orlicí | 97 | 00:01:22 | 102,88 |
2 | Ž3 | 5 | 56 | Aulichová Kateřina | Sokol Kameničná | 95 | 00:01:24 | 101,66 |
2 | M3 | 6 | 80 | Václavek Jan | Dlouhá Třebová | 96 | 00:01:25 | 95,95 |
3 | M3 | 7 | 68 | Moravec Jiří | Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:01:26 | 93,57 |
3 | M2 | 8 | 67 | Kapusta Jiří | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 97 | 00:01:26 | 93,69 |
3 | Ž3 | 9 | 70 | Tancerová Tereza | Sokol Přísnotice | 96 | 00:01:30 | 87,30 |
1 | Ž2 | 10 | 120 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:01:32 | 109,46 |
4 | M3 | 11 | 122 | Vencl Jan | Jiskra Ústí nad Orlicí | 95 | 00:01:34 | 74,14 |
4 | M2 | 12 | 107 | Cihlář Adam | Sokol Hylváty | 98 | 00:01:37 | 67,11 |
5 | M3 | 13 | 104 | Frydrych Jakub | AC Choceň | 95 | 00:01:37 | 66,72 |
2 | Ž2 | 14 | 58 | Svobodová Edita | Pardubice | 98 | 00:01:41 | 90,54 |
5 | M2 | 15 | 69 | Tancer Petr | Sokol Přisnotice | 97 | 00:01:43 | 52,56 |
6 | M3 | 16 | 112 | Herrmann Šimon | Praha | 95 | 00:01:45 | 47,37 |
4 | Ž3 | 17 | 136 | Pinkavová Veronika | Černovír | 96 | 00:01:59 | 17,98 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 109 | Neruda Michal | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 93 | 00:02:10 | 105,95 |
2 | MM | 2 | 174 | Kubelka Tomáš | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:02:13 | 101,53 |
3 | MM | 3 | 116 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:02:19 | 92,52 |
4 | MM | 4 | 61 | Krejsa Jan | TJ Sokol Jamné nad Orlicí | 94 | 00:02:20 | 90,96 |
1 | ŽM | 5 | 66 | Tancerová Anna | Sokol Přísnotice | 94 | 00:02:23 | 112,33 |
2 | ŽM | 6 | 78 | Kožnarová Bára | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:02:34 | 97,79 |
3 | ŽM | 7 | 117 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:02:40 | 89,88 |
5 | MM | 8 | 64 | Faltus Michal | TJ Sokol Jamné nad Orlicí | 93 | 00:03:21 | 0,00 |
4 | ŽM | 9 | 63 | Tancerová Marie | Sokol Kameničná | 94 | 00:03:33 | 19,83 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 102 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:03:22 | 107,34 |
2 | MS | 2 | 103 | Siegel Jakub | AC Choceň | 92 | 00:03:33 | 96,83 |
3 | MS | 3 | 118 | Krejčí Stanislav | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 91 | 00:03:34 | 95,84 |
4 | MS | 4 | 86 | Dudek Milan | Nový Věk TT Trusnov | 91 | 00:03:41 | 89,18 |
5 | MS | 5 | 54 | Mundok Marian | Dukla Praha | 91 | 00:03:44 | 86,27 |
6 | MS | 6 | 89 | Mohelník Petr | Atletika Polička | 92 | 00:03:50 | 80,52 |
1 | ŽS | 7 | 93 | Vlčková Zuzana | Atletika Polička | 91 | 00:03:59 | 111,48 |
2 | ŽS | 8 | 182 | Sontáková Lenka | Atletika Albrechtice | 91 | 00:04:28 | 88,52 |
7 | MS | 9 | 72 | Ondrůšek Vladimír | TJ Zetor Brno | 92 | 00:04:44 | 28,74 |
19.4.2024 (pátek), svátek má Rostislav
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.04.2024 - Propozice závodu Běk kolem poličských hradeb.
09.04.2024 - Výsledky závodu Širokodolský kros.
07.04.2024 - Fotogalerie Širokodolský kros.
03.04.2024 - Fotogalerie 1. Pekelný kilometr.
03.04.2024 - Výsledky závodu 1. Pekelný kilometr.
25.03.2024 - Propozice závodu 1. Pekelný kilometr.
Poslední názory
Širokodolský kros - Povedlo se
Širokodolský kros - Teprve 4.ročník a organizace včetně propagace závodu vychytaná. Parkování v blízkosti. Čisté, suché, teplé zázemí s WC. Start včas, trať rozmanitá jasně značená, cíl s časomírou a fanouškovskou základnou.Foto zajištěné. Po doběhu nachystané pití, ovoce, něco sladkého k zakousnutí. Za mě Honzovi Chalupkovi a jeho týmu palec nahoru, když v dnešní hektické době někdo ve svém voném čase uspořádá hezký závod nejen pro dospělé, ale i pro děti a je i součástí Poháru Iscarex. Petr Šimek
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.